Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • En İyi Samsung TV'ler 2020: Bu yıl karşılaştırıldığında en iyi Samsung 4K ve 8K TV'ler

En İyi Samsung TV'ler 2020: Bu yıl karşılaştırıldığında en iyi Samsung 4K ve 8K TV'ler

Samsung'un 2020 TV dizisi yeni çıktı ve son derece güçlü bir seri olacak şekilde şekilleniyor, bazı TV'ler doğrudan bizim listemize giriyor.en iyi televizyonlargenel yanı sıraen iyi 8K TV'ler. İster filmleri ve TV'yi harika gösterecek bir şey isteyin, ister harika bir oyun TV'si isteyin, burada iyiden muhteşeme kadar çeşitli seçenekler var.


2020'de Samsung TV seçimi, çeşitli boyutlarda ve fiyatlarda güncellenmiş bir 8K TV yelpazesinin yanı sıra, 8K TV'lerden teknolojinin çoğunu yansıtan üst düzey modellerden daha fazla bütçeye kadar çok çeşitli 4K seçenekleri içerir. özelliklerden yoksun olmayan ve muhtemelen yakında listemizde görünecek kullanıcı dostu ekranlar1000 £ altındaki en iyi TV'ler.

Samsung Q950TS olarak adlandırılan,% 99 ekran / gövde oranına sahip muhteşem yeni amiral gemisi 8K modeli, yılın tasarımcı TV'si olacak çünkü resim havada eriyip gidiyor gibi görünüyor.

8K serisinde, Samsung'un 8K teknolojisini daha geniş bir boyut ve fiyat yelpazesine getiren Q900TS ve Q800T de var. Toplamda, Samsung'un 8K TV serisi 55 ila 98 inç boyutlarında geliyor.

Samsung, diğer birçok üreticinin amiral gemisi modelleri için yaptığı gibi OLED kullanmak yerine ekran paneli olarak QLED'i tercih ediyor. Bu teknoloji, arkadan aydınlatmalı LCD ekranlara dayanmaktadır (OLED ekranlardaki piksellerin kendi ışığını yayma biçiminden ziyade), ancak OLED'in yönetebileceğinden çok daha parlak olma avantajına sahiptir, bu nedenle resim daha parlak ışıkta daha görünür hale gelir. gün boyunca izlemek için.


QLED teknolojisini ve bir arka ışığı kullanmanın dezavantajı, ekranın karanlık alanları ve aydınlık ile karanlık arasında keskin kontrastlı görüntüleri göstermesinin daha zor olmasıdır, ancak Samsung yerel karartmayı kullanır (belirli alanları oldukça karartabilen gelişmiş arka ışık kullanan üst düzey modellerde) tam olarak) karanlık alanların olması gerektiği kadar siyah olmasına yardımcı olmak için - en iyi modellerde, OLED'in zengin siyahlar için yapabileceklerinden ayırt etmek gerçekten zor.

4K QLED TV'ler söz konusu olduğunda, tümü 43 ila 85 inç arasında kendi boyutlarını sunan ve tümü, 8K modelleri gibi Samsung'un en son işlemcisiyle paketlenmiş beş farklı model arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bazıları, diğer ince ayarların yanı sıra, daha meraklı hoparlör ve arayüz seçeneklerini içerir.


Ayrıca çeşitli bütçe ve boyutlarda QLED olmayan 4K TV'ler de vardır. Bunlar artık arka aydınlatma için 'çift LED' teknolojisi kullanıyor, ışıkları farklı renk dengeleriyle karıştırıyor ve bu setler için daha doğal renkler vermeye yardımcı oluyor.

Bu yıl Samsung TV'lerinin temel yeni özelliklerini aşağıda açıklayacağız.doğrudan TV'lerin kendisine atlayın, her modelin tüm farklılıklarını ortaya koyacağımız yer.


Samsung TV'ler 2020: Bu yılın temel özellikleri açıklandı

Samsung'un bu yılki ürün yelpazesi, yeni özellikleri farklı modeller arasında oldukça güzel bir şekilde bölüyor; TV'ler, siz daha fazla kasa açtıkça bu seçeneklerden daha fazlasını içeren aralığı daha da artırıyor. Şimdi size bunların başlık özetini vereceğiz, böylece aşağıdaki aralığa baktığınızda neye baktığınızı bileceksiniz.

Bir kuantum noktasıSamsung'un en yeni nesil yükseltme teknolojisine verilen isim, daha düşük çözünürlüklü videonun 4K veya 8K'ya yükseltilmesine yardımcı oluyor ve mümkün olduğunca doğal olarak filme alınmış gibi görünmesine yardımcı oluyor.

Uyarlanabilir Resimodadaki ortam ışığına göre görüntüyü ayarlayan bir tekniktir, böylece gün ortasında güneş parlarken futbol izliyor veya karanlıkta tüm perdeler kapalı bir film izliyor olun her şey net bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Aktif Ses Yükselticiarka plandaki gürültüyü dinleyen bir özelliktir (dışarıda ateşlenen bir çim biçme makinesi veya mutfakta yüksek sesle yemek pişiren biri gibi), daha sonra yalnızca diyaloğun ses seviyesini artırarak ne söylendiğini duymaya devam edebilirsiniz. Gürültü durduğunda, otomatik olarak geri çekilir - bunu hareket halinde duyduk ve çok kullanışlı.


İtiraz İzleme Sesi +Kaynak videoda Dolby Atmos veya eşdeğer bir 3D film müziği olmasa bile ekrandaki her şeyden bir 3D ses görüntüsü oluşturur. Bu, gerçekten geniş, uzun bir 3D ses deneyimi yansıtmak için setin tüm kenarlarındaki hoparlörlerle birleşir. Yine denedik ve film müziklerini büyük ve doğal hissettirmek için standart bir TV kurulumundan çok daha iyi.

Q-Senfoniyukarıdaki özelliğin bir geliştirmesidir, ancak yalnızca bir Samsung Q serisi ses çubuğu kullanıyorsanız. Temel olarak, ses çubuğu bazı güçlükleri idare edecek, ancak TV'deki daha yüksek hoparlörler yine de yükseklik ekleyecek, böylece her iki dünyanın da en iyisini elde edeceksiniz. Yine, bu yalnızca Samsung ses çubuklarına (veya tek başına TV'ye) göre sağlam bir gelişmedir - ancak henüz en iyi Dolby Atmos ses çubuklarına karşı deneme şansımız yok.

Çoklu Görünümbazı TV'lerde, izlediğiniz her şeyle birlikte telefonunuzun ekranındakileri TV'nize ışınlamanızı sağlayan bir özelliktir. Örneğin fikir, Twitter'ın büyük bir spor etkinliğinin yanında olması. Yaygın kullanım bulacağından emin değiliz (sonuçta, TV'nizdekileri küçültmeden telefonunuzun ekranından Twitter'a zaten bakabilirsiniz), ancak bazıları bunu sevebilir. Adlı bir özellikle birleştirirGörüntüle'ye dokunun, uyumlu telefon ekranlarınızdakileri TV'ye dokundurarak paylaşmanıza olanak tanır.

Gerçek Oyun Geliştirici +temelde bu yıl birkaç TV'de göreceğiniz 'değişken yenileme hızı' teknolojisi için Samsung'un adıdır. Bu özellik,Playstation 5veXbox Series Xçünkü TV'nin kendisini yalnızca konsolun göstermesi için yeni çerçeveler sağlayabildiği hızda yenilemesini sağlar. Sonuç, oyunların her zaman daha pürüzsüz görünmesi gerektiğidir.

Samsung TV'ler 2020: serinin açıklaması

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Q950TS ve Q900TS

Samsung'un 8K amiral gemisi TV'si en iyi teknolojiyi en yeni tasarımla bir araya getiriyor

Teknik Özellikler
Boyutlar: 65, 75, 85 inç Çözünürlük: 8K Ekran türü: QLED Arka Işık: Direct Full Array HDR derecelendirmesi: 4000 (65 inç modelde 3000) Özellikler: Quantum Processor 8K, Uyarlanabilir Görüntü, Aktif Ses Yükseltici, Nesne İzleme Sesi +, Q -Symphony, Çoklu Görünüm, Gerçek Oyun Geliştirici +
Satın alma nedenleri
+ Sınıfının en iyisi HDR teknolojisi + Çarpıcı 8K ekran + Güzel çerçevesiz tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-En pahalı model

Bu yılki serinin en iyisi, çoğunlukla göreceğiniz, Q950TS adlı TV (birazdan açıklayacağımız bir varyant var). 2020 serisindeki bu en büyük güncelleme, yan ve üst kısımlarında çok ince çerçevelere sahip olan tasarımıdır, temelde standart görüş mesafelerinde fark edilmezler. Görüntü oturma odanızda kaybolmuş gibi görünüyor - inanılmaz derecede fütüristik.

Aslında içerideki teknoloji de öyle. 8K ekran, bu çözünürlükten en iyi şekilde yararlanmak için her şeyin yükseltildiğinden emin olmak için Samsung'un en yeni nesil işlemcisiyle birlikte üç boyutta ekranda 33 milyon pikseli bir araya getiriyor.

Ancak bundan daha da ilginç olanı, TV'nin 4.000 nit parlaklık (veya 65 inç versiyonda 3.000) için derecelendirilmiş HDR özellikleri ve siyahları olabildiğince karanlık ve gerçekçi hale getirmek için arka ışıklarının son derece yerel olarak kısılmasıdır. HDR'yi mümkün olan en gerçekçi hale getirerek en geniş kontrast aralığını sunar. İncelememizde bu faturalandırmanın ne kadar iyi karşılandığını göreceğiz, ancak geçen yılki eşdeğer TV'lerin performansına bakıldığında harika olmalı.

Özellikler açısından, bu, aynı zamanda, iki yukarı doğru ateşleme dahil olmak üzere, kenarlarda altı hoparlör dizisi de dahil olmak üzere, Samsung'un mevcut serisinden kesinlikle her şeyi bir araya getiriyor.

Oh, ve bir varyanttan bahsettik: Q900TS, hepsi aynı görüntü teknolojisi ve akıllı özelliklere sahip, neredeyse aynı bir TV. Tek fark, Q950TS'nin tüm bağlantı noktalarını (HDMI, USB, vb.), Gizlenebilen tek bir temiz kabloyla bağlanan harici bir kutuda barındırmasıdır. Q900TS, TV'nin üzerinde bağlantı noktalarına sahip, bu da onu biraz daha kalın ve muhtemelen biraz daha ucuz hale getirecek. Aksi takdirde aynıdırlar.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Q800T

Daha düşük bir bütçe için en iyi Samsung 8K TV

Teknik Özellikler
Boyutlar: 55, 65, 75, 82 inç (bazı ülkelerde 98 inç) Çözünürlük: 8K Ekran türü: QLED Arka Işık: Direct Full Array HDR derecesi: 2000 Özellikler: Quantum Processor 8K, Adaptive Picture, Active Voice Amplifier, Object Tracking Sound +, Q-Symphony, Multi-View, Real Game Enhancer +
Satın alma nedenleri
Üst düzey 4K fiyatı için + 8K + Mükemmel HDR performansı + Büyük özellik aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Q950 kadar parlak değil-Yerel karartma kadar gelişmiş değil

Q800T, bu yıl en çok satın alınması muhtemel 8K TV - Samsung, fiyatının yüksek çözünürlüklü ekranı nedeniyle üstlerinde oturmak yerine premium 4K TV'lerle güçlü bir şekilde rekabet etmesini hedefliyor. Q950'ye çok benziyor, ancak gerçekten görebileceğiniz daha kalın çerçevelerle. Ve bağlantı noktalarının hepsi ayrı bir kutu yerine TV'ye yerleştirilmiştir, bu yüzden biraz daha kalın.

QLED 8K paneli, ayrıntı ve renk üretimi söz konusu olduğunda aynı kaliteye sahip olsa da, en üst düzey modelden daha düşük parlaklıkta derecelendirilmiştir. 2000 nit zirvesi, OLED TV'lerin zirve yapma eğiliminde olma eğiliminin hala iki katından fazladır, bu nedenle özellikle daha parlak odalar için hala idealdir. Ayrıca, derin siyahlara ulaşmasına yardımcı olmak için yerel karartmaya sahiptir, ancak Q950TS'den daha az karartma bölgesine sahiptir, bu nedenle, açık ve koyu arasındaki keskin kontrastların siyah alanlarda biraz griye sahip olduğu bazı alanları görme olasılığınız daha yüksektir.

Samsung'un bunun gibi bir TV ile amacı 8K devrimini getirmek değil (çünkü bu hala devam eden bir çalışma), ancak bunun hala yükseltme ve iyileştirme sayesinde 4K TV'lerden daha iyi kalite sunabileceğini düşünüyor. daha parlak ekran. Yakında bir incelemede bunu daha iyi değerlendirebileceğimizi umuyoruz.

Diğer özellikler için, bu, kenarlarında altı hoparlöre sahip olmak dahil olmak üzere en üst modelle eşleşir. Temelde biraz daha az gelişmiş bir ekran ve tasarım için daha az ödüyorsunuz veya aşağıdaki 4K TV'lere kıyasla daha gelişmiş panel teknolojisi için ödeme yapıyorsunuz (üstüne8K olması). Özellikle daha büyük boyutlardan birini satın almayı düşünüyorsanız, bu güçlü bir seçenek olacaktır.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Q95T ve Q90T

Samsung'un birinci sınıf 4K QLED TV'leri

Teknik Özellikler
Boyutlar: 55, 65, 75, 85 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: QLED Arka Işık: Direct Full Array HDR derecesi: 2000 Özellikler: Quantum Processor 4K, Uyarlanabilir Görüntü, Aktif Ses Amplifikatörü, Nesne İzleme Sesi +, Q-Symphony, Çoklu Görünüm , Gerçek Oyun Geliştirici +
Satın alma nedenleri
+ Serideki en iyi 4K panel teknolojisi + Harika HDR performansı + İyi boyut seçimi
Kaçınılması gereken nedenler
-Geçen yıla göre daha az karartma bölgesi

Bu, Samsung'un 2020 serisindeki en gelişmiş 4K TV, ancak genel yetenekler açısından 8K modellerinin biraz gerisinde. TV meraklıları bunun geçen yıldan farklı olduğuna dikkat etmelidir: 2019 serisinde, aynı isimli model (muhtemelen yılın en iyi TV'si!) En iyi teknolojiye sahipti, ancak 8K paneli 4K ile değiştirdi. Bu yıl kesinlikle bir adım geriledi, ancak genel olarak Q800T'ye çok benziyor (tasarım dahil).

Hala 2.000 nit'lik bir HDR derecesine sahipsiniz, ancak Q800T'ye kıyasla daha az karartma bölgesi var (bu da Q950TS'den daha az bölgeye sahip). Bunun siyah seviye performansını nasıl etkilediğini incelememizde görmemiz gerekecek. Ve 8K modellerinden altısı yerine köşede dört hoparlörü var.

Özellikler açısından, en son akıllılara ve ek özelliklere sahiptir, ancak görüntü işlemcisinin farklı bir sürümüne sahiptir (bu, 8K'ya yükseltilmesi gerekmediği için mantıklıdır).

Temel olarak, bu Samsung'un 4K serisinin zirvesi, ancak geçen yılın eşdeğer modeli kadar muhteşem görünmüyor - ancak fiyatın bunu yansıtıp yansıtmadığını göreceğiz.

Oh, ve yine iki model olduğunu fark ettiniz mi? Q950TS / Q900TS ile aynı olan Q95T, Q90T üzerinde çerçevenin içine yerleştirilirken, bağlantılar için ayrı bir kutu ile birlikte gelir.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Q80T

Daha yaygın olan 4K TV'lere geçiş

Teknik Özellikler
Boyutlar: 49, 55, 65, 75, 85 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: QLED Arka Işık: Direct Full Array HDR derecesi: 1500 Özellikler: Quantum Processor 4K, Adaptive Picture, Active Voice Amplifier, Object Tracking Sound +, Q-Symphony, Multi -View, Real Game Enhancer +
Satın alma nedenleri
+ Doğrudan arkadan aydınlatmalı en ucuz TV + İyi fiyat ve performans karışımı + Akıllı özelliklerle dolu
Kaçınılması gereken nedenler
-Q95T kadar görsel yumruk yok

Bu, Q95T'ye son derece benzer, ancak tasarımda bazı küçük farklılıklar (gerçekten zararlı hiçbir şey yok) ve daha düşük bir HDR parlaklık derecesi: bu, en küçük 49 inçlik model 1.000 nit'te zirveye ulaşsa da çoğu sette 1.500 nit olarak derecelendirildi.

Pek çok insan için bu gerçek bir tatlı nokta satın alımı olabilir - parlaklığın çoğu OLED setinden daha yüksek olması onu parlak odalarda veya güneş ışığında daha görünür hale getirecektir (bu nedenle bu yaz spor için harika olabilir) ve yerel karartmalı doğrudan arka ışık dizisi yine de büyük kontrast ve siyah seviyeleri anlamına gelmelidir. Aslında, bu, Samsung'un bu yıl doğrudan arkadan aydınlatmalı en düşük fiyatlı seti - bunun altındaki tüm setler daha düşük parlaklık ve karanlık alanların daha az hassas şekilde işlenmesini sağlayacak. Bununla birlikte, daha düşük parlaklığa sahip 49 inçlik model, 48 inçlik OLED'lerin yeni dalgasına karşı zorlu bir mücadele yaşayacaktır.

Ancak diğer teknik özelliklerin hiçbirini kaçırmazsınız - Q95T ile aynı dört hoparlör dizisine sahiptir, aynı işleme ve akıllıdır… bu sadece biraz daha az canlı bir ekrandır.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Q70T

2020 için orta sınıf QLED TV

Teknik Özellikler
Boyutlar: 55, 65, 75, 85 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: QLED Arka Işık: Çift LED HDR derecelendirmesi: Verilmez Özellikler: Quantum Processor 4K, Uyarlanabilir Görüntü, Aktif Ses Yükseltici, Çoklu Görüntü, Gerçek Oyun Geliştirici +
Satın alma nedenleri
+ QLED renk kalitesi + Akıllılar için iyi donanımlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Doğrudan arka ışık yok-Büyük hoparlör dizisi yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 789 £ Amazon'da görüntüleyin789,99 Sterlin Ebuyer'de görüntüleHughes'da £ 849 Görüntüle

Bu QLED seti, çok çeşitli HDR renklerini destekleyen aynı renkli panelleri kullanıyor, ancak arka ışığı değiştiriyor, bu da üst modellerle tamamen aynı güçlü etkiye sahip olmayacağı anlamına geliyor. Diğer modellerin 'doğrudan tam dizi' arka ışığı, panelin hemen arkasında bulunan büyük bir LED ışık panelinin güçlü bir parlaklık sağladığı ve bazı alanlarda siyahların daha siyah görünmesi için ışıkları kısma özelliği olduğu anlamına gelir.

Bu set, Samsung'un 'Çift LED' arka aydınlatması olarak adlandırdığı şeyi kullanır; bu, panelin arkasında aynı büyük LED dizisine sahip olmadığınız anlamına gelir, bu da gerektiğinde karartma yeteneğinin daha sınırlı olduğu anlamına gelir. 'İkili' kısım, Samsung'un daha doğru renk reprodüksiyonu ile nihai bir sonuç üretmek için karıştırılan birkaç farklı LED rengi kullandığı gerçeğini ifade eder.

Samsung ayrıca bu set için bize bir HDR derecesi vermedi, bu da büyük olasılıkla 1.000 nit veya daha az olduğu anlamına geliyor - ancak fiyata bağlı olarak, parlaklık ve HDR performansı için diğer orta sınıf TV'lerle hala rekabet edebilir.

Bu set aynı zamanda hoparlör dizisini de kaybeder, bu da Object Tracking Sound + özelliğini desteklemediği anlamına gelir, bu nedenle ses boyutu daha sınırlı olacaktır. Ancak bu yıl setlerde uyarlanabilir resim, uyarlanabilir ses ve en son işleme dahil olmak üzere diğer tüm akıllı özelliklere sahip.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Q60T

2020 serisindeki en ucuz QLED

Teknik Özellikler
Boyutlar: 43, 50, 55, 58, 65, 75, 85 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: QLED Arka Işık: Çift LED HDR derecesi: Verilmez Özellikler: Kristal İşlemci 4K, Çoklu Görüntü
Satın alma nedenleri
+ Aralıktaki en ucuz QLED + Geniş boyut aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Akılların çoğunu kaybeder

Samsung'un serisindeki en düşük fiyatlı QLED, yukarıdaki setle aynı panele sahiptir, ancak beyni daha az gelişmiş bir sürümle değiştirerek maliyetleri daha da düşürür. 'Quantum' markalı işlemci yerine, orta sınıf setlerle çok daha fazla olan 'Crystal' olana sahipsiniz. Adaptive Picture, Real Game Enhancer + ve kullanışlı ses amplifikasyonu gibi özellikleri kaybedersiniz - gerçekten de bu, QLED'in çarpıcı renklerini en iyi fiyatlı sete sokmakla ilgilidir. Buna değip değmeyeceği, nihai fiyatı ve benzer fiyatlarla gelen orta sınıf TV'lere kıyasla nasıl olacağı - önceki yılların eşdeğer modellerinden hala etkilendik.

Elbette, buradaki avantajlardan biri, hayal edebileceğiniz hemen hemen her boyutta gelmesidir, bu nedenle hemen hemen her odada, makul bir fiyata çalışacaktır. Bu göz ardı edilemez!

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung TU8500

Samsung üst düzey orta sınıf TV

Teknik Özellikler
Boyutlar: 43, 50, 55, 65 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: Dinamik Kristal Ekran Arka Işık: Çift LED HDR derecesi: Verilmez Özellikler: Kristal İşlemci 4K, Çoklu Görüntü
Satın alma nedenleri
+ Samsung'un en iyi ekonomik panel teknolojisi + Doğru Çift LED renkleri
Kaçınılması gereken nedenler
-QLED'in ekstra ışıltısından yoksun

Burada kullanılan Dinamik Kristal Ekran, Samsung'un QLED olmayan standart setler için üst panelidir ve yukarıdaki QLED panel ile aynı Çift LED arka aydınlatmaya sahiptir. Tam olarak aynı renk reprodüksiyonunu elde edemezsiniz, ancak yine de fiyatı için etkilemeyi amaçlamaktadır. Q60T ile aynı zeka ve işleme setine sahipsiniz, sadece QLED düştü, gerçekten.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung TU8000

Hâlâ yerleşik akıllı özelliklerle orta düzey performans

Teknik Özellikler
Boyutlar: 43, 50, 55, 65, 75, 82 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: Kristal Ekran HDR derecesi: Verilmez Özellikler: Crystal Processor 4K
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda ekran boyutu + Akıllı özellikleri korur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Daha pahalı modellerin görüntü kalitesini tutamaz£ 379 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 379 Samsung UK'de Görüntüle 499 £ Amazon'da Görüntüle

Burada, panel teknolojisi tekrar biraz düşüyor - Çift LED arkadan aydınlatma yok ve Kristal Ekranın biraz daha az gelişmiş bir versiyonu - ancak birden fazla ses asistanına sahip olmak da dahil olmak üzere özelliklerin çoğunu korursunuz. Bu, bunu öne çıkaran son modeldir - Aşağıdaki TU7100, daha fazla para tasarrufu için tüm zekayı bırakıyor. Set aynı zamanda Multi-View ekran seçeneğini de kaybeder, ancak yine de telefonunuzun ekranını ona ışınlama özelliğini içerir (aynı anda başka bir videonun yanına sahip olamazsınız).

Geniş boyut yelpazesiyle, bu yine paranın karşılığını almaya odaklanıyor ve 82 inç kadar büyük 4K ekranları muhtemelen çok makul bir fiyata getiriyor.

Samsung TV

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung TU7100

Samsung'un 2020 bütçesine uygun TV'si tüm gösterişleri ortadan kaldırıyor

Teknik Özellikler
Boyutlar: 43, 50, 55, 58, 65, 70, 75 inç Çözünürlük: 4K Ekran türü: Kristal Ekran HDR derecesi: Verilmedi Özellikler: Kristal İşlemci 4K
Satın alma nedenleri
+ Samsung TV'ler ne kadar ucuzsa + Büyük boyutlu 4K ekran seçimi
Kaçınılması gereken nedenler
-Görüntü kalitesi hala sınırlı

Samsung'un standart TV serisinin alt kısmı, yukarıda bahsettiğimiz son akıllı özellikleri ortadan kaldırıyor. Bu, orta sınıf işleme özelliğine sahip bir 4K HDR ekrandır ve bu kadar (elbette, hala yerleşik akış hizmetleri olmasına rağmen). Klasik orta sınıf malzemelerdir - birçok boyutta, basit ve sağlam bir tasarımda mevcuttur.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın