Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi tencere setleri 2020: mutfağınız için en iyi çelik ve yapışmaz tava setleri

En iyi tencere setleri 2020: mutfağınız için en iyi çelik ve yapışmaz tava setleri

Aşçılığınız ne kadar deneysel olursa olsun, alabileceğiniz en iyi tencere seti olmadan mutfağa gidemezsiniz. İnsanların aile evinden çıkarken, evlenirken, konut merdivenine taşınırken, boşanırken, kendinizi neşelendirmek için gerçekten pahalı bir tencere seti alırken yaptıkları temel yatırımlardan biridir ...

Önermediğimiz şey, gördüğünüz ilk tencere setini rastgele satın almanızdır.En iyi Siber Pazartesi fırsatlarıçünkü ucuz… bir tencere seti satın almanız için pek çok neden var, ancak bu nadir bir satın alma olduğundanen iyitencereler en ucuzu değil.

Ebeveyninizin ısrarı üzerine üniversiteye gittiğinizi veya evden çıktığınızı ve 'yapışmaz' ile kaplı alüminyumdan yapılmış ucuz b * t tencere setini hatırlayın, geriye bakınca temelde biraz boya olduğunu anladınız mı? Öyle bir tava seti istemezsin. Bunlardan birini istiyorsun ...

Tencere Siber Pazartesi anlaşmalarını ayarlıyor

Bugünün Siber Pazartesi fırsatları, yapışmaz tavalarda çok iyi teklifler içeriyor.Le Creuset fırsatlarıTefal ve diğerlerinden ucuz setlere. Kredi kartınızı çıkarın ve alışverişe başlayın - kullanışlı fiyat pencere öğelerimiz size bugün ve diğer günlerde en iyi fiyatları gösterecektir ...


Sırayla satın alınabilecek en iyi tencere setleri

En iyi tencere setleri: Stellar Stay Cool paslanmaz çelik 4 parçalı setPingtwitter Best Buy logosu

1. Stellar Stay Cool Drenaj Tencere Seti Yapışmaz

Klasik orta sınıf tava markası, mükemmel tava setini sunar

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Günlük pişirme Malzemesi: Paslanmaz çelik Yapışmaz: 4 tavadan 2'sinde yapışmaz özellik vardır
Satın alma nedenleri
+ Bir evin ihtiyaç duyabileceği her şey tek bir sette + 4 tavanın tamamı gerçek kalitede + 'Soğuk Kal' tutacakları gerçekten 'serin kalıyor' + Mükemmel cam kapaklar iyi sızdırmaz ama aynı zamanda bir elek gerekmeden su dökmenizi sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Soğuk Kal tutma kolları belki o kadar kaliteli görünmüyor -Herkes bir tencerede bir tava istemiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 109,99 Amazon'da görüntüle 260 £ Amazon'da görüntüle 3 Amazon müşteri incelemeleri

• İngiltere'de bu tava setinin en iyi fiyatı Horwood'dadır (1896'da kurulmuştur)


Tamam, aramayı iptal edin, mükemmel tencere setinizi buldum. Ya da en azından en azından en iyi tava seti, eğer aşırı pahalıya çılgınca bir miktar harcamak istemiyorsan, ama yine de çok cazip,Le Creuset tavalar.

Stellar bana bu örneği nazikçe gönderdi ve itiraf etmeliyim ki Stellar'ı hiç duymadığımdan oldukça eminim. Son 20 yılı aşkın süredir kullandığım tava setinden son derece memnunum ve yükseltmeye ihtiyacım olmadı. 20 yaşındaki tavalarım benimle her yere gitti ve binlerce kez hırpalanmış, suistimal edilmiş ve bulaşık yıkanmış.


Yeterince nakit param olduğunu ilk hissettiğimde onları bir Pazar gazetesindeki bir tekliften satın aldım ve o zamandan beri mükemmel bir şekilde dayandılar.

Her neyse, bu yeni Stellar tavaları eve aldım ve onları gerçekten beğendim, ama bugün sevdiğiniz bir tava setinin sizi 5, 10, 15 yıl sonra hala memnun edeceğini nasıl anlarsınız?

Bu bir yana, onları beğendim. Gerçekçi olarak bu set, bir ilk veya yeni evli veya hatta bir tava yükselticisinin isteyebileceği her şeye sahiptir. 2 paslanmaz çelik tencereniz, yapışmaz süt tavası ve kızartma tavanız var. Hepsinin kalitesi mükemmel ve hepsi her tür ocakla çalışıyor.

Yapışmaz tavalar büyük ölçüde Teflon ile kaplanmış görünüyor veya günümüzde kullandıkları yapışmaz malzemeler (lütfen bunları birGerçekten miyüksek ısı veya çok fazla bulaşık makinesi; yapışmaz tavalarla yaptığınız şey bu değil).


Çelik tavalar harika - iyi boyutlarda, sağlam, yeterince yakışıklı ama öyle değil, bu yüzden onları dövmekten endişeleniyorsunuz. Temizlemesi kolaydır ve kapaklar kurnazca havalandırılır, böylece bir kevgir veya eleğe ihtiyaç duymadan suyu boşaltabilirsiniz.

Tüm tavalar hızlı ve eşit bir şekilde ısınır ve 'Soğuk Kal' kolları gerçekten 'soğuk kalır'. Bunu nasıl bildiğimi biliyor musun? Beceriksizceateşe vermekfilizleri kaynatmaya çalışırken çelik tavalardan birine - hey, dikkatim dağıldı - ve tavayı bulmak için geri döndümtam anlamıyla parlayano kadar sıcaktı. Ama yine de tutacağı kullanarak kaldırabilirim (tamam, ve adil olmak için bir fırın eldiveni). Oh ve benhalao tavayı kullanıyorum ama biraz renk değiştirmiş olsa da.

Dediğim gibi, 20 yıllık dayanıklı tavalarımdan çok mutluydum, ancak bunları kullanmak merakımı uyandırdı. Yırtık bir gazete sayfasındaki küçük bir formu doldurup bir çekle birlikte postalayarak, 2 on yıl önce aldığım isimsiz markanın kim olduğunu öğrenmeye karar verdim.

(Daha genç okuyucular için, bir gazete biraz bu web sitesine benziyordu, ancak 'kağıt' denen bir şey ve bir 'çek' 1990'ların Bitcoin'e cevabıydı.)

O tavaların Stellar tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

Bu yüzden bu markanın tavalarının uzun ömürlü olduğuna kefil olabileceğimi düşünüyorum. Stellar'ın aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 4 milyar tava seti var ve sordukları fiyatlara göre daha iyi bir tencere seti bulacağınızdan ciddi olarak şüpheliyim.

En iyi tencere setleri

(Resim kredisi: Le Creuset)

2. Le Creuset Sertleştirilmiş Yapışmaz 3 Parçalı Tencere Seti

Yapışmaz tencerelerin zirvesi

Teknik Özellikler
Malzeme: PFOA içermeyen yapışmaz kaplamalı paslanmaz çelik Yapışmaz Yapışmaz: Açıkça
Satın alma nedenleri
+ Harika görünüm + Eşit ısıtma
Kaçınılması gereken nedenler
-Mükemmel premium fiyatlandırma Günümüzün en iyi Le Creuset Toughened Non-Stick 3-Piece Set fırsatları 162 Amazon müşteri yorumu Le Creuset Toughened ... John Lewis & Partners345 £ GörünümLe Creuset Güçlendirildi ... Amazon Prime £ 499,99 İncele Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

• Amazon'dan Le Creuset Sertleştirilmiş Yapışmaz 3 Parçalı Tencere Seti satın alın

Le Creuset'in bu üç parçalı yapışmaz tencere seti harika. Le Creuset, yeni üç katmanlı güçlendirilmiş yapışmaz kaplamanın 'dört kat daha güçlü' olduğunu söylerken, tavalar aşırı ağır olmadan ağır ve sağlam hissediyor. Bu tava setinin fiyatı göz önüne alındığında, metal pişirme kapları ile denemek yerine muhtemelen Le Creuset’in sözüne güvenmek istersiniz.

Set, her biri sağlam paslanmaz çelik tutacaklara ve cam kapaklara sahip 16 cm, 18 cm ve 20 cm tencere içerir ve indüksiyon dahil tüm ocak türleri için uygundur. Ayrıca fırın ve bulaşık makinesinde yıkanabilir ve ömür boyu garantilidir.

Metal kulplar plastik kulplardan çok daha kaliteli görünüyor ancak kullanım sırasında kapak kulplarının oldukça ısındığını gördük.

Bu tavalarla ilgili her şeyi seviyoruz. Fiyatı yutması biraz zor olabilir, ama başka neyin yutulması zor biliyor musunuz? Boktan bir tencere seti kullandığın için kötü pişmiş yiyecekler. Bu set, zaman zaman oldukça yüksek tavsiye edilen perakende satış fiyatının altında indirilmektedir. Bu tavalar için bugünün en iyi fiyatları, yukarıdaki fiyatlandırma widget'ımızda listelenmiştir.

En iyi tencere setleri: Tower Scandi 3 Parça Set

(Resim kredisi: Kule)

3. Tower Scandi 3 Parça Set

En ucuz tencere seti

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kır evi mutfakları Malzeme: Gümrüklü çelik tabanlı alüminyum Yapışmaz: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çekici bir kazan şekli + Eldeki ışık + Buhar delikli cam kapaklar + Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Grandma stil - Mumsu ahşap efektli kulplar ve kapak başlıkları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 52,42 Amazon'da görüntüle 54,99 £ very.co.uk'de görüntüle £ 69,99 Littlewoods'ta görüntüle

70'lerin Habitat tarzı bu retro setin lehine iki büyük şey var: sadece ucuz değil, aynı zamanda her zaman her yerde mevcut, bu da pek çok kaliteli ucuz tencere seti için geçerli değil.

16, 18 ve 20 cm olmak üzere kazan şeklindeki üç tavadan oluşur ve Tower’ın Scandi’nin ‘minimalizm tasarımlı’ tencere ve küçük elektrikli cihazlarının bir parçasını oluşturur. Küresel şekilleri, ısı radyasyonuna mutlaka yardımcı olmuyor, ancak görünüm çekici bir şekilde eleştiriliyor ve biraz aşağılayıcı olursak, büyükannenin Aga'sında ne kullandığını hatırlatıyor.

Yapışmaz krem ​​iç kısımlara sahip gri veya beyaz renklerde mevcut olan Scandi setinin gövdeleri, indüksiyona hazır çeliğe bağlı alüminyumdan yapılmıştır. Elleri çok hafiftir ve artritli veya bilekleri zayıf olan herkes için iyi bir seçimdir. Bu arada, tıknaz bulaşık makinesinde yıkanmaya dayanıklı 'ahşap etkisi' (yani: plastik) kulplar, mükemmel bir tutuş sağlar ve jüri mumlu hissini kaçırsa da dokunulduğunda soğuk kalır. Tüm set, aynı ahşap efektli kapak düğmelerine ve kullanışlı buhar tahliye deliklerine sahip temperli cam kapaklarla tamamlandı.

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, kır evi tarzında bir mutfağınız varsa ve kase şeklindeki tencere gibi yemeklerden hoşlanıyorsanız, bunlar değerli bir seçimdir. Cidden, sadece £ 50 daha fazla ödeyin ve Stellar setini alın.

En iyi tencere setleri: Circulon Origins 5 Parça Tencere Seti

3. Circulon Origins 5 Parça Tencere Seti

İndüksiyonlu ocaklara çok uygun günlük tava seti

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Günlük kullanım Malzeme: Paslanmaz çelik tabanlı anotlanmış alüminyum Yapışmaz: Evet
Satın alma nedenleri
+ İndüksiyon dostu ve 180 ° C'ye kadar fırın güvenli + Cam kapaklar pişirme sürecini görmenizi sağlar + Şık kaplama
Kaçınılması gereken nedenler
-Anodize kaplama zamanla aşınır - Daha küçük kızartma tavası belki de gereksizdir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 199,99 very.co.uk adresinde görüntüleyin 249,99 £ Littlewoods'ta görüntüleyin Amazon 50 Amazon müşteri incelemesine bakın

Bu beş parçalı tava seti, tümü Circulon'un ikonik, yapışmaz yüzeyiyle kaplanmış, iç tabanında yükseltilmiş dairelerin bulunduğu 14cm süt tavası, 16cm ve 18cm tencere ve 20cm ve 24cm kızartma tavalarından oluşmaktadır. Yapışmaz malzemenin dayanıklılığı ve daha iyi sonuçlar için havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasına izin verir.

Siyah eloksal kaplama bu tava setine şık bir görünüm verirken kırılmaya dayanıklı cam kapaklar, kapağı kaldırmadan ne pişirdiğine göz kulak olmanızı sağlar. Bir indüksiyon ocağınız varsa bu özellikle yararlıdır: bu tür ocaklar, bir tava kaynarken paniğe neden olan tıslama sesine neden olacak kadar ısınmaz, bu nedenle, bundan önce yükselen suyu görebilmek bir bonus.

Tavaların yapısı, indüksiyonlu ocaklar için de idealdir: Paslanmaz çelik taban, bir endüksiyonlu ocak üzerinde çalışmak için gerekli olan demirli metali içerirken, alüminyum kenarlar tava boyunca hızlı ısı iletimi sağlar.

Isıya dayanıklı tutacaklar, tavayı sıcak bir ocaktan çıkarmadan önce bir fırın eldiveni veya havluya uzanmanıza gerek olmadığı anlamına gelir veya unuttuğunuzda elinizi aceleyle soğuk musluğun altına sokar.

Bu tencere setiyle ilgili bir şikayetimiz olsaydı, anotlanmış kaplamanın zamanla yıpranma eğiliminde olduğudur - hem tencere kenarları depolama sırasında birbirine sürtünür, hem de kapların tabanında mutfak eşyaları veya belki de temizlik sırasında aşırı hevesli ovalama .

En iyi tencere setleri: GreenPan Venice Pro

(Resim kredisi: GreenPan)

4. GreenPan Venice Pro 3 Parça

Toksinsiz kaplamalı yüksek kaliteli yapışmaz tava seti

Teknik Özellikler
En iyisi: Çevre dostu Malzeme: Alüminyum ve paslanmaz çelik Yapışmaz: Thermolon
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli üretim + PFOA içermeyen yapışmaz seramik iç kısım + Üstün ısı dağılımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Cam kapaklarda buhar delikleri yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 136,50 £ Amazon'da görüntüleyin

Belçikalı GreenPan şirketi adını, aşırı ısındığında toksinleri açığa çıkardığı söylenen PFOA'ya (perflorooktanoik asit) daha güvenli bir alternatif olan tescilli seramik kaplaması Thermolon'un 'yeşil' kimliğinden alıyor. Haberlere göre, GreenPan’ın kürleme işlemi diğer yöntemlere göre% 60 daha az CO2 üretiyor.

Thermolon iç kısmı ve fırına hazır paslanmaz çelik tutacakları ile son derece dayanıklı iki katlı paslanmaz çelik ve alüminyum bileşimi kullanılarak üretilen bu indüksiyon dostu tavalar, bolonez gibi kalın ve yapışkan sosları çırparken mükemmel ısı dağılımı ve etkileyici yapışmaz kayganlık sağlar. Bununla birlikte, makarna ve pirinci kaynatırken köpüğün dökülmesini önlemek için tedarik edilen cam kapakların buhar deliklerine sahip olduğunu görmeyi tercih ederdik. İpucu: Kapağı çıkarmak ve tavaya tahta bir kaşık koymak genellikle köpüğün uzak durmasına yardımcı olur.

Açık gri iç mekana sahip koyu gri renkte ve her biri 16, 18 ve 20 cm ölçülerinde mevcut olan bu set, herkesin mutfak cephaneliğine eklenecek üstün bir settir.

En iyi tencere setleri: Stellar 6000 Sert Eloksallı 5 Parça Tava Seti

5. Stellar 6000 Sert Eloksallı 5 Parça Tava Seti

İndüksiyonlu ocaklar için büyük, sert anotlanmış tencere seti

Teknik Özellikler
En iyisi: İndüksiyonlu ocaklar Malzeme: Paslanmaz çelik Yapışmaz: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü set + İndüksiyonlu ocaklarla uyumlu
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 273,50 £ tutarında yer kaplıyor Amazon 3 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Yine Stellar ve başka bir harika tava seti. Beş parçalı bir set için bu oldukça uygun fiyatlı, iyi yemek yapıyor ve dayak atabiliyor. Dayanıklılığından övgüyle söz edilir ve sert anotlanmış malzeme, bunu indüksiyonlu ocaklar için en iyi tencere setlerinden biri yapar.

Bu set, çorba veya sosları kolaylıkla pişirmek için üç tencere, bir kızartma tavası ve ağzı olan bir süt kabı içerir. Tencerelerin çarpması ve takırdaması evinizde tanıdık bir sesse, Stellar 6000 tava setini seçin ve tavalarınızın ufalanması veya oyulması konusunda endişelenmeyeceksiniz.

En iyi tencere setleri: Tefal Ingenio Tava Seti

6. Tefal Ingenio Tava Seti

Aile yemeklerini pişirmek için mükemmel bir tencere seti

Teknik Özellikler
En iyisi: Aile mutfak seti Malzeme: Paslanmaz çelik Yapışmaz: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tüm ocaklarla uyumlu + Saklaması kolay
Kaçınılması gereken nedenler
- Bulaşık makinesi dostu değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 225 £ Amazon'da Görüntüle 229,99 £ İdeal Dünyada Görüntüle

Bu büyük tencere seti, büyük öğünler pişirmek için mükemmeldir. Tavaların her biri, tavanın ne zaman optimum sıcaklığa ulaştığını söyleyen termo spot teknolojisini kullanır ve 260 dereceye kadar fırında güvenlidir, böylece yiyecekleri sıcak tutabilirsiniz.

Pahalı olmasına rağmen, ekstra kalın titanyum taban, bu setin zamanın testine dayanacağı anlamına gelir. Kalabalık aileler için düzenli olarak yemek yapıyorsanız, bu 13 parçalı set sizin tercih ettiğiniz seçenektir.

En iyi tencere setleri: HOME 3 Parça Paslanmaz Çelik Tencere Seti

(Resim kredisi: Ana Sayfa)

7. Argos Home 3 Parça Paslanmaz Çelik Tencere Seti

GERÇEKTEN en ucuz tencere seti

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Öğrenciler Malzeme: Alüminyum Yapışmaz: Evet
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Temizlemesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI indüksiyonlu ocaklar için uygun değildir£ 28 Argos.co.uk adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

• Argos'tan Home 3 Parça Paslanmaz Çelik seti satın alın

İşi bitirecek basit bir tencere seti istiyorsanız, bu Argos 3 Parçalı Tava Seti sizi yarı yolda bırakmaz. Bir kızartma tavası içermemesine rağmen, sette 15, 18 ve 20 cm ölçülerinde 3 tava ve mükemmel bir pişirme için Bakalit kulplar ve temperli cam kapaklar bulunmaktadır.

En iyi tencere setleri: Morphy Richards Special Edition Tava Seti

9. Morphy Richards Özel Üretim Tava Seti 4 Parça

Şık, işlevsel ve uygun fiyatlı bir tencere seti

Teknik Özellikler
En iyisi: Başlangıç ​​paketi Malzemesi: Paslanmaz çelik Yapışmaz: Evet
Satın alma nedenleri
+ Bulaşık makinesinde yıkanabilir + Tüm ocaklarla uyumlu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI satmaya devam ediyor Amazon 10 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Mutfak gereçlerinizi oluşturmaya başlamak istiyorsanız, Morphy Richards Special Edition Tava Setini öneririz. Yalnızca dört parça ile gelmesine rağmen, yüksek kalitededirler ve gelecekte daha fazla ürün eklemeniz için yer sağlarlar.

Bu tencere seti, 16, 18 ve 20 cm'lik tencere ve yeni evler için harika bir başlangıç ​​seti oluşturan 24 cm'lik bir kızartma tavası ile birlikte gelir. Her parçanın güvenli ve kolay pişirme için silikon bir tutacağı ve cam kapağı vardır, bu nedenle 'yeni başlayanlar' için idealdir. Modern renk seçenekleri ve şık tasarım, bunu çağdaş evler için mükemmel bir yeni eve taşınma hediyesi yapıyor.

  • Şimdi pişirecek bir şeyler mi var? OkuyunHello Fresh incelemesi
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın