Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • En iyi güvenlik kamerası 2020: akıllı kablosuz kameralarla evinizi izleyin ve güvende kalın

En iyi güvenlik kamerası 2020: akıllı kablosuz kameralarla evinizi izleyin ve güvende kalın

Pekala, bu günlerde evde çok daha fazla zaman geçiriyor olabilirsiniz, ancak evlerinden endişe duyan herkesin bugün piyasadaki en iyi güvenlik kameralarından biri için pazarda olacağına bahse gireriz, içeride ya da değil. İyi haber: Evinizin etrafına kamera yerleştirmenin tam anlamıyla daha iyi bir zamanı olmamıştır. Kameraların standardı tavan yaptı, fiyat (ahem, çoğunlukla) düştü, akıllılar daha akıllı hale geldi ve tüm bu donanımı kendiniz kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Kablosuz güvenlik kameraları, minimum delme ve çekiçleme anlamına gelir; uzun kablolar, duvarlarınızda boru gücü yok ve ekran bankası veya pahalı PVR yok. Bunun yerine, kamera içeriğiniz buluta gönderilir, böylece telefonunuzdan canlı olarak erişebilir veya boş zamanlarınızda tekrar izleyebilirsiniz.

Kablosuz bağlantı kurmanıza gerek yok - piyasada uzun vadeli güvenilirlik için kurulum kolaylığı sunan, bir merdivenden yukarı çıkma ve takıyorsanız pilleri değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran bazı harika kablolu güvenlik kameraları da vardır. onları açık havada. Kablolu kameralar, kablosuz kameraların çekemeyeceği kadar cezalandırıcı olabilecek bazı ekstra yetenekler de ekleyebilir.

Bu kılavuz için tüm fiyat noktalarında seçenekler belirlemiş olsak da, bütçeniz kısıtlıysa, kılavuzumuza göz atmanız akıllıca olacaktır.en ucuz güvenlik kameraları- 50 poundun altında bir pazarlık kamerası bile alabilirsiniz.

  • İle ekstra güvenlik ekleyinen iyi akıllı kilitler
  • Bunlaren iyi akıllı termostatlar
  • Akıllı evinizien iyi akıllı fişler
  • Çevrimiçi etkinliğinizi,en iyi VPN
  • Unutmaen iyi görüntülü kapı zilleri

En iyi güvenlik kamerasını seçmek

Aynı anda all-in yapmak zorunda değilsiniz. Oluşturuyor olsanız bileakıllı güvenlik sistemikablolu kameralardan oluşan, evinizdeki merkezi bir nokta yerine bulut sunucuları ile etkileşime girdikleri gerçeği, ağınıza parça parça ekleyebileceğiniz, kurulumunuzu gerektiği gibi genişletebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz anlamına gelir.


Ayrıca tam bir kamera ağıyla başlamanıza gerek yoktur. İlk başta tek bir kamera takmayı seçerseniz, sadece sizin için en önemli olan alanları kapatabilirsiniz. Kolaydır ve doğru zamanda ve fonlar izin verdiğinde ağınızı genişletebilirsiniz.

Bu kameralar ev güvenliğinin de ötesine geçiyor - ön kapınıza monte edilen bu cihazlardan biri sizi evden uzaktayken bile teslimatlara veya ziyaretçilere karşı uyarabilir. Bazı durumlarda, iki yönlü ses yardımıyla kapınızdaki kişiyle sohbet edebilir veya davetsiz misafirleri korkutabilirsiniz.


Etrafınıza bakarken, fiyat ve yetenekler açısından birçok seçenek göreceksiniz ve en iyi güvenlik kamerası listemizde herkes için bir şeyler bulmalıyız. Ev güvenliği son derece önemlidir, bu nedenle bir model seçmeye gelince herhangi bir kısayol kullanmaktan kaçının.

En iyi güvenlik kameraları 2020


2020'nin en iyi güvenlik kamerası hangisi?

Arlo Ultra 4K UHD Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemi2020'nin en iyi güvenlik kamerası için en iyi seçimimizdir, ancak bunun listemizin tam üstünde olmadığını fark edeceksiniz. Premium, özelliklerle dolu güvenlik kamera sistemlerinde (güncel) son söz olabilir, ancak çok pahalıdır - ve benzer bir paket sunan ancak bunun yerine 2K video içeren Arlo Pro 3, tartışmasız daha iyi bir satın alımdır. Her ikisi de harika, çok yönlü sistemlerdir (özellikle birden fazla kameralı) ve yeni bir güvenlik kamera sistemi için alışveriş yaparken kesinlikle birbirine karşı tartılmalıdır.

Bununla birlikte, Ring'in (şu anda Amazon'a ait) kameralar, Nest, Canary, Logitech, Hive, Swann, Netatmo ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda başka akıllı güvenlik kamerası seçeneği vardır, bu yüzden en iyi güvenlik kameramızı iyice keşfettiğinizden emin olun. özellikle bir şey arıyorsanız rehberlik edin.

En iyi güvenlik kamerası 2020: temel özellikler

2020'nin en iyi güvenlik kameraları için seçtiklerimiz her şeyi kapsar: kızılötesi gece çekiminden telefonunuza anında bir uyarı veren otomatik hareket algılamaya kadar. Daha gelişmiş kameralar yüzleri de tanıyabilir ve hatta bir yabancıyla çocuklarınız arasındaki farkı söyleyebilir.

Mülkünüzün en kapsamlı kapsamı için, gece görüşünü içeren ve iyi kalitede kayıt yapabilen bir şey istiyorsunuz - ve neredeyse tüm kameralar artık en az HD (1080p) çözünürlükle geliyor. Bazıları, mevcut en iyi güvenlik kamerası önerimiz Arlo Ultra gibi, 4K çözünürlük sunmak için bundan yukarı çıkıyor.


Ayrıca bu listeyi, güvenilir ve gerçekten kullanışlı uyarılar sunabilen kameralarla sınırlandırmaya çalıştık - eğer kameranız her yaprak patladığında telefonunuza ping atıyorsa, yakında kontrol etmekten yorulacaksınız. .

Kameranın diğer tarafındaki her şeyle (ister evcil hayvanlarınız isterse ebeveynleriniz) iletişim kurabilmek istiyorsanız, iki yönlü sesli bir model aldığınızdan emin olun. Ayrıca, davetsiz misafirleri korkutmak ve onları da kaydetmek istiyorsanız alarmlı bir şeye ihtiyacınız olacak, ancak bu daha az yaygın bir özelliktir.

Tüm bu faktörler ve düşünceler göz önünde bulundurularak, işte 2020'deki en iyi güvenlik kamerası seçimlerimiz - burada, hangi bütçe kısıtlamaları üzerinde çalışıyor olursanız olun, ihtiyaçlarınıza uygun bir şey bulmalısınız.

En iyi güvenlik kamerası 2020: liste

Arlo Pro 3Pingtwitter Ödülleri 2020


(Resim kredisi: Arlo)

1. Arlo Pro 3

Genel olarak en iyi akıllı güvenlik kamerası: Zekice tasarlanmış bir pakette mükemmel görüntü ve ciddi zeka

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: QHD Kablolu / kablosuz: Kablosuz Görüntüleme açısı: 160 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut / yerel Abonelik: Ayda 2,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ QHD HDR resim + Renkli gece görüşü + 160 derecelik görünüm + Spot ışığı ve siren
Kaçınılması gereken nedenler
-Hub yerleştirme sorunlu olabilir-Pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 664,29 Amazon'da Görüntüleyin849 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 1.099 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyin

• Tamamı okuyunArlo Pro 3gözden geçirmek

Arlo Ultra (aşağıya bakın) teknik olarak aynı akıllılıklara ve daha ayrıntılı 4K çözünürlüğe sahip olsa da, Arlo Pro 3 yine dePingtwitter Ödülleri 2020için ödülEn İyi Akıllı Güvenlik, çünkü görüntü kalitesi hala mükemmel ve biraz daha iyi bir değer - yine de fiyatı yine de aşil topuğunda. Yine de, para karşılığında elde ettiğiniz şey, sağlam yapı kalitesi, mükemmel kamera görüntüleri, tonlarca akıllı özellik ve cilalı bir uygulama açısından tüm olağan Arlo özellikleridir.

Arlo Pro 2'nin sunduğu özelliklerin üzerine inşa edilen Arlo Pro 3, QHD HDR video, tam hava koşullarına karşı koruma (böylece dışarıya yapıştırabilirsiniz), etkileyici 160 derecelik izleme açısı ve hatta renkli gece görüşü sunar - böylece düşük ışıkta çekimleriniz grenli siyah ve beyaz yerine renkli.

Güzel bir özellik, manuel olarak açılabilen veya hareket algılandığında otomatik olarak etkinleştirilebilen entegre spot ışığıdır. Entegre bir akıllı siren de var: Müstakbel hırsızlar mülkünüzden çıkmak için biraz daha cesaretlendirmeye ihtiyaç duyarsa, o zaman spot ışığı ve siren bunu sağlayabilmelidir.

Hareket algılama birinci sınıftır ve uygulamanın kullanımı da bir zevktir (bazı bütçe güvenlik kameralarıyla elde ettiğiniz uygulamalardan çok daha iyidir), ancak en akıllıca özelleştirmelerine girmek istiyorsanız, biraz öğrenme eğrisi. Daha temel akıllılar için yine de harika. Halihazırda bir veya iki Arlo kameranız yoksa, yönlendiricinize bağlı bir hub kurmanız gerekecek, bu yüzden şunu aklınızda bulundurun - kameraların tümü hub'a bağlanır (Wi-Fi'nize değil) Fi) ve bu, menzil sorunları olduğu anlamına gelebilir.

Süreç boyunca size rehberlik eden uygulamanın yardımıyla, kurulum gerçekten kolaydır ve yakında arka bahçenizi veya kış bahçenizi yüksek çözünürlüklü kalitede görüntüleyeceksiniz. Teslimat yapan kişilerle veya belki sadece bahçenizdeki kuşlarla sohbet edebilmeniz için iki yönlü ses dahildir - bu size bağlıdır.

Arlo'da her zaman olduğu gibi, tam bulut video kayıt geçmişi (ve ayrıca hareketin humna, hayvan veya araç olup olmadığını ayırt etme yeteneği) size ekstra maliyet getirecek, ancak beğenip beğenmediğinizi görebilmeniz için 3 aylık bir deneme süreniz var. ilk.

En büyük sorunu, akıllı kameraların fiyatlarının çok düşmesi ve Arlo sisteminin çok premium kalması. Daha gelişmiş özelliklerine girmeyecekseniz, aşırı olabilir - ihtiyaçlarınız daha basitse, bu listedeki diğer kameralara bir göz atın.

Ring Stick Up Cam en iyi güvenlik kameraları


2. Halka Çubuk Yukarı Kam

Bol cila ve güvenilirliğe sahip uygun fiyatlı bir güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablosuz İzleme açısı: 115 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 2,50 £
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda özellik ve çok yönlülük + Hemen hemen her yere gider + Uygulama birçok özellik ve seçeneğe sahiptir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI266,43 $ PBTech'te görüntüle276,95 $ Amazon'da Görüntüle 319 $ Amazon'da Görüntüle

•Ring Stick-Up Cam incelememizi okuyun

Ring (artık Amazon'a ait) yalnızca görüntülü kapı zilleri yapmakla kalmıyor, aynı zamanda güvenlik kameraları da yapıyor: burada kablosuz, pille çalışan modeli seçtik, ancak hiç endişelenmek istemiyorsanız kablolu bir versiyonu da var pilleri şarj etmek zorunda.

Gece görüşü ve hareket algılama uyarıları ve iki yönlü ses ve 1080p HD video gibi isteyebileceğiniz hemen hemen tüm özellikler burada yer almaktadır. 115 derecelik görüş alanı sektördeki en iyisi değil ama kesinlikle yeterince iyi.

Bu Ring, uygulama da cilalı ve profesyonel ve kameranızın ne çektiğini görmek istiyorsanız, görüntüleri bir Echo Show veya Fire TV cihazında basit bir Alexa sesli komutuyla alabilirsiniz.

Ring Stick Up Cam, en iyi güvenlik kameralarımızın en ucuzu olmasa da, kesinlikle daha yüksek fiyatını kazanır. Kayıtları yalnızca canlı uyarılar almak yerine bulutta tutmak istiyorsanız, size aylık 2,50 sterline mal olacak (kamerayla hizmetin ücretsiz deneme sürümünü alırsınız).

Açık Blink

(Resim kredisi: Amazon)

3. Yepyeni Blink Outdoor

Göz kırp ve (kelime oyununu bağışla) kaçırmayacaksın

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablosuz Görüntüleme açısı: 110 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut, yerel Abonelik: Aylık 2,50 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Paranın karşılığını fazlasıyla verir + Nispeten ucuz abonelik + Zaman içinde sisteminizi kurun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Blink Outdoor ile en yüksek kalitede video ve sesi, en çekici görünümlü donanımı veya en sezgisel uygulamaları elde edemezsiniz ... peki 2020'nin en iyi güvenlik kameraları listemizde bunun ne işi var?

Pekala, kurulumu çok basit ve bir veya iki kamera ile başlayıp ardından ihtiyaç duydukça daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Yaklaşık 100 £ 'dan başlayan tek bir kamera sistemi ile çok fazla ödeme yapmadan ekstra bir ev güvenliği katmanı ekleyebilirsiniz.

Bu kameralar, gece görüşü ve hareket algılama uyarıları gibi birçok özelliğe de sahiptir. Daha da önemlisi, yeni yükseltilen Blink Outdoor cihazları, tek bir AA pil setinde iki yıllık olağanüstü bir pil ömrü ile hem su geçirmez hem de kablosuzdur. Onları hemen hemen her yere yapıştırabilirsiniz ve sık sık bakmanıza gerek kalmaz.

Blink donanımının bu en son yinelemesinden itibaren, çekimlerinizi yerel olarak, ağa bağlı hub birimine bağlı bir USB sürücüsünde saklayabilirsiniz. Ne yazık ki önceki neslin ücretsiz depolama seçenekleri ortadan kalkmış görünüyor. Bunun yerine, ana şirket Amazon'a (bir eğilim fark ettiniz mi?) İki saatlik depolama için makul bir aylık 2,50 £ veya tek bir kameranın ötesine geçerseniz ayda 8 £ ödemeniz gerekir.

Ezviz C3N

(Resim kredisi: Ezviz)

4. Ezviz C3N

Ciddi bir değer sunan kablolu bir kamera

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 120 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut, yerel Abonelik: Aylık 2,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü ucuz + Gece veya gündüz güçlü resim + Bakım gerektirmeyen veya çok az BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bunu almak için gereken delikleri ve güç hattını evinizin dışına bağladığınız sürece, Ezviz C3N ile sağlam bir güvenlik içindesiniz. Çok daha pahalı olan kameralara karşı sağlam bir mücadele sunan, bütçeye uygun bir Full HD su geçirmez kameradır.

Wi-fi ve Ethernet seçenekleriyle bağlantı için mükemmeldir ve temel işlevselliği mükemmeldir: kamera sensörünün kendisi her türlü ışıkta iyi performans gösterir, yerleşik bir görünür spektrumlu spot ışığı vardır ve görüntü çok nettir. Kişi tespiti bile var, bu tür bir fiyata nadiren göreceğiniz bir şey.

Renkli gece görüş iddiaları karşısında fazla heyecanlanmamaya dikkat edin, çünkü bu daha fazlasıspot ışığıgece görüşü, Arlo'nun daha başarılı sisteminden daha iyidir, ancak yine de evinizin dışındaki herhangi bir pusuda korkutmak için yeterli olacaktır.

en iyi güvenlik kamerası 2020 Neos SmartCam

(Resim kredisi: Neos)

5. Neos SmartCam

Bugün mevcut olan en ucuz akıllı güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maks. Çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 110 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut veya microSD Abonelik: Yok (14 günlük ücretsiz depolama)
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede düşük fiyat noktası + İyi görüntü kalitesi + Ücretsiz bulut depolama
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha gelişmiş özelliklerden yoksun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 60.95 Amazon'da Görüntüleyin

•Tam Neos SmartCam incelememizi okuyun

Neos SmartCam, evinizi içeride korumak için bir güvenlik kamerasından ihtiyacınız olanın% 90'ını, ancak benzer kameraların dörtte birinden daha az bir fiyatla sunar. Bu yüzden bu güvenlik kamerasını listemizde bu kadar üst sıralara yerleştirdik. Daha pahalı bir akıllı kamera alma konusunda kararsızsanız, en azından bunu giriş seviyesi seçeneği olarak denemek zahmetsizdir - 25 sterlin için, nedenolmazbir tane aldın mı?

İşte ayrıntılar: Gece görüşü sayesinde gündüz veya karanlıkta 1080p HD görüntüleri yakalar ve hepsi birçok rakibe uyan bir kalite seviyesinde. Görüş alanı sınırı 110 derecedir, oradaki en iyi rakiplerden daha azdır, ancak bu aslında daha keskin görüntüler anlamına gelir (her piksel görüşün daha azını kaplar).

Akıllılar açısından, hareket ve gürültü algılama var ve uygulama her iki durumda da sizi uyaracak (hassasiyeti gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz). Ayrıca bulunduğunuz yere göre otomatik olarak devreye girer ve devreden çıkarır, böylece evdeyken her zaman uyarılar almazsınız.

Kameranın beslemesini istediğiniz zaman uygulamadan canlı olarak görüntüleyebilirsiniz ve birden fazla kamerayı destekler, böylece tüm evi 100 £ 'dan daha düşük bir fiyata kablolamak tamamen mümkündür. Çekimler, her kameradaki isteğe bağlı bir microSD karta kaydedilebilir, ancak aynı zamanda bulutta 14 gün boyunca ücretsiz olarak saklanır, bu harika bir dokunuş.

Kameranın yerleştirilmesi kolaydır ve duvara monte edilebilir. Pil gücü için bir seçenek yoktur ve bu, elementlerin dışında kalacak şekilde tasarlanmamıştır. Genel olarak, Neos SmartCam teknik olarak diğer kameralar kadar gelişmiş olmasa da, fiyat için inanılmaz derecede iyi bir anlaşma.

en iyi güvenlik kameraları Arlo Ultra

Bugün piyasadaki en iyi güvenlik kamera sistemi, Arlo Ultra 4K UHD Telsiz Güvenlik Kamera Sistemidir.

6. Arlo Ultra 4K UHD kablosuz Güvenlik Kamera Sistemi

Zekice tasarlanmış bir pakette mükemmel görüntü ve ciddi zeka.

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 4K Kablolu / kablosuz: Kablosuz Görüntüleme açısı: 180 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut veya microSD Abonelik: ayda 1,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ 4K HDR resim + Geliştirilmiş gece görüşü + 180 derece görüş + Gürültü engelleme teknolojisi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 556,19 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Rakipleriyle yan yana farkı dışa vurmakta zorlanacaksınız, ancak Arlo uygulamasını çalıştırdığınızda, bunun piyasadaki en gelişmiş akıllı güvenlik kamerası paketi olduğu açık.

Bağlantı ile başlar. Arlo hub'ının ve eşleştirilmiş kamerasının kurulumu süper hızlıydı ve diğerlerinin canlı bir görüntüye ulaşmadan önce bir süre beklemenizi sağlayabileceği durumlarda, Arlo malları çabucak bırakır (ve bir sireni susturduğunuzda veya bir arayan, bu aciliyet paha biçilemez).

Çözünürlüğü bulsa da, Arlo Ultra'nın kayıtlarının hemen yakınlaştırıldığında biraz lekeli olma eğiliminde olabileceği göz önüne alındığında, 4K çekiminde küçük bir enterpolasyon olduğundan şüpheleniyoruz, ancak bu hala çok uzakta gördüğümüz en keskin güvenlik kamerası. eylem, kablosuz veya başka türlü.

Bunu, hissedilebilir bir görüş alanından tam 180 derecelik bir balık gözüne kadar her şeyi yakalayacak şekilde yapılandırabilirsiniz ve bu HDR resim de muazzam renk derinliğiyle gelir. Açık bir akşam alacakaranlıkta test yapan Arlo, gece görüş moduna geçmeden önce düşük ışıkta rakiplerinden yirmi dakika daha uzun süre idare ederek net ve renkli bir görüntü çekmeye devam etti.

Geceleri, bazı rakiplerin tam IR LED dizisine sahip olmasa da, Arlo iyi bir mesafeyi görmek için yeterli ışığı yakalar ve dışarıya yerleştiriyorsanız ayarlanabilir bir spot ışığı vardır - bu da bizi harika hareket algılamaya mükemmel bir şekilde getirir. Arlo sadece hareketli öğeleri hızlıca seçmekle kalmaz, aynı zamanda tam olarak neye baktığını bulmak için yeterince akıllıdır.

Anlık bildiriminiz 'hareket', 'kişi' veya hatta 'hayvan' diyebilir; bir insan ve bir kedi arasındaki farkı belirlemekte zorlandığını kesinlikle fark etmedik. Hatta kapı eşiğindeki bir Arlo'nun en son çevrimiçi satın alma işleminizin ne zaman geldiğini fark edip sizi bu kadar uyarabileceği bir paket algılama algoritması bile var. Bu harika.

Arlo'yu manyetik kablosuyla taktıysanız, dışarıda hareketi görmezden geleceği sıcak algılama bölgelerini yapılandırabilirsiniz - örneğin yoğun bir yolun yakınında yaşıyorsanız kullanışlıdır, ancak güç gereksinimi diğer türlü kablosuz doğasını bir şekilde geçersiz kılar . Bağlantı süper güçlüdür, yani bir Arlo Ultra'yı ihtiyacınız olan her yere doğrultabilir ve şarj etmek için hızlıca çıkarabilirsiniz.

Elimizdeki tek gerçek sorun maliyetle ilgili. Paket ilk etapta hiç de ucuz değil, ancak 4K kayıtlarını bulutta depolamak istiyorsanız daha yüksek katmanlı bir ek aboneliğe ihtiyacınız olacak. Yine de, Arlo Ultra'nın fiyat etiketini kazanmadığını iddia etmek zor - Arlo Pro 3 aynı akıllılıklara daha ucuza sahip olduğunda, sadece bu fiyat etiketi nedeniyle çok niş bir ürün olduğunu iddia etmek zor.

En iyi güvenlik kameraları 2020 Swann 1080p Akıllı Güvenlik Kamerası

7. Swann 1080p Akıllı Güvenlik Kamerası

Swann, etkileyici şekilde düşük bir fiyata keskin bir görüntü ve son derece esnek bir kayıt yönetir

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablosuz İzleme açısı: 120 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut veya microSD Abonelik: Ayda 7,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Çok uygun fiyatlı + İyi görüntü kalitesi + Kablosuz kameralar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin Siteyi Ziyaret Edin

Dışa bakıldığında Swann Akıllı Güvenlik Kamerasının 1080p modeli ile 720p selefi arasında hiçbir fark yok: her ikisi de aynı kompakt kasayı kullanıyor, ikisi de aynı montajı kullanıyor - ve bu ikinci özellik utanç verici.

Teorik olarak, duvara monte edilmiş kaba dokulu metal bir topla birleştirilmiş arkadaki kauçuklaştırılmış manyetik çanak mükemmel ve sonsuz derecede ayarlanabilir bir montaj olacaktır, ancak pratikte kaygandır ve manyetik bağlantı, tutacak kadar güçlü değildir. sabit bir konumda kameranın ve dahili pilinin ağırlığı.

Burada özel bir hub yoktur - her kamera yönlendiricinize Wi-Fi aracılığıyla doğrudan bağlanır ve buradan telefonunuza (veya dış dünyaya) akış sağlar. Bu güzel bir çözüm veya en azından bir elektrik prizi ve bir Ethernet portu tasarrufu sağlayan bir çözüm, ancak yardım edemiyoruz ama bunun Swann'ın biraz yavaş yanıt sürelerinin de nedeni olduğunu düşünüyoruz.

Bununla birlikte, Swann'ın hareket algılama kimlik bilgileriyle ilgili kesinlikle başka hiçbir endişemiz yok - duyarlılık açısından isabetli, testlerimizde yanlış pozitiflerden kaçınma ve ek bir bonus olarak ısı algılamaya atma. Hem buluta yüklemeyi hem de her kamera için yerleşik bir microSD kartı desteklediğinden, bir uyarı göndermek hızlıdır ve depolama açısından kullanışlıdır.

Sensör, zorlu aydınlatma koşullarında bile etkileyici netliği yöneten ve geceleri çok az şey kaçırdığı için görüntü kalitesi de mükemmeldir. Elbette, Swann'ın uygulaması sınırlarda biraz sert, ancak gezinmesi yeterince kolay ve hareket algılama zaman çizelgesi oldukça iyi çalışıyor.

Güvenlik ağınızı kademeli olarak olabildiğince genişletmek istiyorsanız, bu muhtemelen en iyi seçimdir - bir hub'a güvenmek yoktur, bu nedenle teorik olarak evinizin etrafına yerleştirebileceğiniz kamera sayısında sınır yoktur ve IP65 sertifikası her birimin elementlerden bir vuruş alabileceği anlamına gelir. En azından bu düzeyde görüntü kalitesine sahip kablosuz kameralar bağlamında ucuzdur.

Ring Indoor Cam 2020

(Resim kredisi: Yüzük)

8. Halka İç Mekan Kamerası

İç mekanlar için ucuz bir kamera

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 140 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 2,50 £
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyat noktası + Basit kurulum ve kullanım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI99 $ The Good Guys'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Ring en çok pille çalışan dış mekan kameralarıyla tanınır, ancak en iyi güvenlik kameraları listemizdeki en yeni Ring cihazı sadece iç mekanlar içindir: Ring Indoor Cam, 1080p HD video ve 140 derecelik bir görüş alanı sunar. Sadece fişe takın ve çalışmaya başlayın.

Her şey, hayranı olduğumuz olağan Ring uygulaması aracılığıyla yürütülür ve mülkünüzün çevresinde zaten birkaç Halka kameranız varsa, bunu kapsamak istediğiniz ekstra odalar için kullanmak mantıklıdır. Doğrudan Amazon'dan sadece £ 50 olan bu cihaz, aynı zamanda piyasadaki en uygun fiyatlı güvenlik kameralarından biridir.

Amazon'un sahip olduğu bir markadan bekleyeceğiniz gibi Alexa desteği dahildir ve kamera, hareket algılama ve iki yönlü ses söz konusu olduğunda tüm olağan işlevleri yetkin bir şekilde yerine getirir. Işıkların söndüğü zamanlar için gece görüşü de dahildir.

Kasa Spot en iyi güvenlik kamerası

(Resim kredisi: TP-Link)

9. TP-Link Kasa Spot KC100

Yalnızca temel özelliklere sahip, ancak bunları çok iyi yapan akıllı bir güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: Henüz Birleşik Krallık'ta piyasaya sürülmedi
Satın alma nedenleri
+ Abonelik olmadan kullanılabilir + Net ve güvenilir video görüntüleri + Base, kamerayı 360 derece döndürebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 48,10 ABD doları Amazon'da görüntüleyin50,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyin 75 ABD doları Mwave'de görüntüle

TP-Link, sağlam, saçma sapan, gösterişsiz ev güvenlik kiti ile bilinir ve makul bir fiyata bazı güvenilir donanımlar istiyorsanız, üretici her zaman bir göz atmaya değer. Bu, iç mekanlar için tasarlanmış bir ev güvenlik kamerası olan Kasa Spot KC100 için kesinlikle geçerlidir.

Yönlendiricinize bir hub bağlamakla uğraşmak zorunda değilsiniz - her şey kutudan çıktığı gibi çalışır ve parlak ve sezgisel uygulama aracılığıyla canlı bir beslemeyi kontrol edebilir ve hareket algılandığında yapılan kayıtları inceleyebilirsiniz. Bu kayıtları iki gün ücretsiz olarak saklayabilirsiniz.

Kasa Spot'un sunduğu ve piyasadaki en iyi güvenlik kameralarından biri olmasını sağlayan tüm özellikleri seviyoruz: iki yönlü ses, gece görüşü, 1080p HD kayıt, özel aktivite alanları ve daha fazlası.

en iyi güvenlik kamerası 2020 D-Link mydlink Pro Telsiz Kamera Kiti

10. D-Link mydlink Pro Telsiz Kamera Kiti

D-Link'in orta sınıf 1080p kamera sistemi, zorlu bir kalabalığın arasından sıyrılmayı başarır

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablosuz Görüntüleme açısı: 180 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut veya microSD veya USB Aboneliği: Ayda 2,29 £
Satın alma nedenleri
+ Kolay kurulum + Akıllı hub + IP65, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 468,55 ABD doları değerinde Amazon'da görüntüleyin

Bu, uzun ömürlü bir pil içeren ve makul bir fiyata satılan iyi tasarlanmış bir kamera ve hub kombinasyonudur. Bazı sorunlar olsa bile (örneğin, resim kalitesi test ettiğimiz en güçlü değil) 2020 en iyi güvenlik kameraları listemizde kesinlikle yer almaya değer.

Video ayrıntısı çok da kötü değil, yakınlaştırıldığında mükemmel bir keskinlik seviyesi var, ancak yan yana yerleştirildiğinde resim bazı rakipleri kadar güçlü değil. Hem gündüz hem de gece çok daha karanlık. Hava parladığında gölgeler yanarken gökyüzü gibi parlak alanlar da açılma eğilimindeyken, yine de izinsiz girenleri kolayca seçebilseniz bile.

Işıklar kapalıyken, gece görüşü en güçlüsü değil ve kasvetli, gölgeli bir resim. Dahası, uygulamada sensörün pozlamasını ayarlama seçeneği yoktur, bu hayal kırıklığı yaratır - ancak renk derinliği görüntüleri tamamen mahvetmek için yeterli değildir.

Uygulamaya gelince, D-Link açıkça ona çekici bir avantaj sağlamaya çalıştı ve bir seferde en fazla dört kameradan neler olup bittiğini gösterme yeteneğine itibar etmeliyiz. Canlı bir görüntü için kameraya bağlanma işlemi zaman zaman oldukça zayıf olacağından, ara sıra kullanmak garip ve yavaş olabilir.

Kötü haber bu, ama pek çok iyi var. Bu hub'ın kurulması saniyeler sürer ve Arlo'nun microSD yedekleme seçeneklerini yansıttığı ve aynı zamanda sabit disk kaydı için bir USB bağlantı noktası içerdiği için muhtemelen Arlo'nun eşdeğerinden daha fazlasını sunar.

Burada da merkezi bir 100db siren var (üst düğme ile susturulmuş) bu, kameralarınızın tümü dışarıya monte edilmişse yardımcı olabilir - ve bunu yapmak bir sorun değil, her biri bir IP65 derecesi taşıyor, yani bir jete dayanacakları anlamına geliyor. bir hortum. Sabitlemek için, güçlü bir manyetik bilye yuvası veya standart bir tripod vidası seçeneğiniz vardır.

Satış fiyatına göre, bu güçlü temel işlev, çok fazla harcamak istemiyor ancak yine de piyasadaki en iyi güvenlik kameralarından birini istiyorsanız, bunu güçlü bir orta sınıf rakip haline getiriyor.

Swann Floodlight Güvenlik Kamerası en iyi güvenlik kameraları 2020


(Resim kredisi: Swann)

11. Swann Projektör Güvenlik Kamerası

Bu hırsızları uzaklaştırmazsa, hiçbir şey olmayacak

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 125 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut veya microSD Abonelik: Ayda 7,99 £
Satın alma nedenleri
+ Bol spot ışığı gücü + Gerçekten bir aboneliğe ihtiyaç duymuyor + Isı sensörü artı bir kamera BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 215,89 $ Amazon'da Görüntüleyin249 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 249 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Swann'ın Floodlight Güvenlik Kamerası evinizin bir köşesine tüner ve hemen hemen her şeyi yapar: davetsiz misafirlerin hareketini tespit etmekten onları bir ışık ve sirenle korkutmaya kadar. Neredeyse hepsi bir arada bir güvenlik sistemi gibidir, ancak tek kamerasının (125 derecelik görüş alanına sahip) mülkünüzün ne kadarını kapsayabileceği açısından sınırlıdır.

Özellik listesi açısından etkileyici bir paket - alacağınız yanlış pozitiflerin sayısını, artı iki yönlü ses ve gece görüşünü azaltan bir kameranın yanı sıra bir ısı sensörü de var. Video çözünürlük açısından 1080p'ye kadar çıkıyor ve iki lamba 2.500 lümen parlaklıkta maksimum çıkıyor ki bu oldukça parlak.

Bu spot ışığı, onu aşağıdaki gibi bir şeyle doğrudan rekabete sokarHalka Spot Cam Pilburada pil olmasa da - bunu bir şekilde evinizin içindeki (veya dışındaki) bir prize bağlamanız gerekir. Bağlantı kablosuz olduğundan, Swann Floodlight Güvenlik Kamerası, Wi-Fi'nize bağlanmakta ve şüpheli bir şey gördüğünde telefonunuza ping atmakta sorun yaşamamalıdır.

Video arşivlerini yerleşik hafıza kartı yuvasına sekiz gün boyunca veya iki gün boyunca buluta ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz - bunun üzerindeki herhangi bir şey ve Swann'a bir abonelik ödemeniz gerekir. Alexa ve Google Asistan entegrasyonundan da bahsetmeye değer, evin içindeki bir Chromecast, Echo veya Fire TV cihazında hızla çekim yapmanıza izin veriyor.

Swann Floodlight Güvenlik Kamerası pek çok rakibinden daha pahalıdır, ancak devam eden bir abonelik olmadan kolayca kullanılabilir ve boyutu ve özellik seti ile işinizi kastettiğinizi davetsiz misafirlere gösterir. Hırsızları söndürmek için ışıkları, gürültüyü ve sesi tamamen açmak isteyip istemediğinizi düşünmeniz gereken bir güvenlik kamerası.

Nest Cam IQ Outdoor en iyi güvenlik kameraları 2020


12. Nest Cam IQ Outdoor

Dış mekan kullanımı için harika bir akıllı güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maks. Çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 4 £
Satın alma nedenleri
+ Muhteşem görüntü kalitesi + Sağlam uygulama + Yüz tanıma, hareket izleme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Nest Cam IQ, piyasadaki en akıllı Wi-Fi kameralardan biridir ve partiye yüz tanıma, 4K görüntü sensörü ve kişi takibi sunar. İç mekan versiyonu için aşağıya bakın, ancak bu dış versiyon IP65 hava koşullarına karşı koruma ile birlikte gelir: İngiliz hava durumu ne olursa olsun kayıt yapmaya devam eder ve -40 ° C ila 45 ° C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir.

Resim kalitesi hem gündüz hem de gece mükemmeldir ve hareket izleme (yaklaşan ve hareketi takip eden) ve yüz tanıma (sizi yalnızca bilinmeyen yüzlere karşı uyaran) gerçekten işe yarayan inanılmaz derecede yararlı özelliklerdir.

Birinci sınıf bir pakettir ancak pahalıdır ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için (bulut depolama arşivleri veya hareket bölgeleri gibi) gerçekten bir aboneliğe kaydolmanız gerekir. Bütçeniz varsa, canlı hareket uyarıları ve canlı yayınla (abonelik gerekmez) hemen başlayabilirsiniz.

Biraz paradan tasarruf etmek istiyorsanız, dış mekan Nest kamerasının önceki, daha ucuz versiyonu da hala satışta - kablosuz olarak çalışmak yerine takılı bir kablosu var, bu da potansiyel davetsiz misafirleri sabote etmenin biraz daha kolay olduğu anlamına geliyor. Kesinlikle 2020'nin en iyi güvenlik kameralarından biri.

Logi Circle 2 Kablolu en iyi güvenlik kameraları 2020


13. Logi Circle 2 Kablolu

İç mekan kullanımı için harika bir ev güvenlik kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 180 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 2,99 £
Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü özellik seti + Kullanımı gerçekten eğlenceli + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 547,32 $ Amazon'da görüntüle

Logi Circle 2, en iyi güvenlik kameraları 2020 listemizin en eğlencelisi arasında yer alıyor: biraz Fitbit'in ev izleme eşdeğeri gibi. Örneğin, günün eyleminin hızlandırılmış bir versiyonunu gösteren 'gün özeti' videoları hazırlar (böylece en ufak bir hareketin tomar görüntülerini elemek zorunda kalmazsınız).

Bu, hırsızları taramak yerine işteyken köpeğe göz kulak olmak için daha uygun hale getirir.

İki yönlü konuşma, uzak komutlara hızlı yanıtlar, hızlı yakınlaştırma ve ayarlanabilir bir görüş alanı vardır. Uygulama hoş ve şık, kameranın kendi zarif tasarımını tamamlıyor ve Circle'ı Amazon Alexa, Apple HomeKit veya Logitech'in Pop akıllı ev düğmelerinden biri aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Bazı olumsuzluklar var: Örneğin, yalnızca 24 saat ücretsiz bulut depolama alanı elde edersiniz. Daha uzun süreli erişim için ödeme yapmanız gerekir: Ayda 2,99 £, 14 günlük Bulut erişimine engel olur veya 31 gün boyunca ayda 7,99 £. Size özel hareket bölgeleri ayarlamak ve kamera önündeki insanları tespit etmek için en üst kademeye abone olmanız gerekir.

Şarj edilebilir bir pil tabanı da satın alın ve hava koşullarına dayanıklı kamerayı Wi-Fi menzilindeki herhangi bir yere koyabilirsiniz (şarjlar arasında üç aya kadar dayanır). Ayrıca tamamen kablosuz bir enkarnasyon var, ancak bu kablolu versiyondan farklı bir şekil ve farklı bir aksesuar yelpazesine sahip.

Bazı güvenlik özelliklerinden yoksun olabilir, ancak evcil hayvanları veya büyükannenizi izlemek için akıllı bir ev kamerası olarak, Circle 2'nin kablolu versiyonunu 2020'nin en iyi güvenlik kameralarından biri olarak yenmek zor.

Hive View en iyi güvenlik kameraları 2020


14. Kovan Görünümü

En şık ev güvenlik kameralarından biri gidiyor

Teknik Özellikler
Maks. Çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 4,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Göz alıcı bir tasarım + Kurması ve kullanması basit + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 332,93 Amazon'da Görüntüle

Fort Knox düzeyinde bir güvenliğe ihtiyacınız yoksa, ancak evcil hayvanları ve akrabaları izlemek için sizi suçlulara karşı da uyarabilecek çekici bir kamera istiyorsanız, Hive View gerçekten iyi çalışıyor.

Çarpıcı, şık görünümünün büyük hayranlarıyız ve aylık abonelik alışılmadık derecede ucuzdur (ücretsiz olarak depolanan bir günlük video alırsınız) - 2020 toplaması için en iyi güvenlik kameralarımızda kesinlikle yer almaya değer.

Kuşkusuz, Hive View şu anda oldukça sınırlı özelliklere sahip, ancak Hive ürünleri yaşla birlikte daha iyi olma eğiliminde ve yakında Alexa desteğini (diğer akıllı ev cihazlarında olduğu gibi) ekleyeceğinden makul derecede eminiz. Yakın zamanda yapılan bir güncelleme, evcil hayvanları rahatlatabilmeniz veya hırsızları önleyebilmeniz için iki yönlü sohbet ekledi.

Temel montaj ve duvara montaj, beğeninize göre bir açıda kurulumu kolaylaştırır - 130 derecelik görüş alanı yardımcı olur - ve yalnızca bir saatliğine de olsa, onu yuvadan çıkarma ve kablosuz olarak kullanma seçeneği vardır. Bu, diğer birçok kullanım alanını düşünmekte zorlanmamıza rağmen, bebek yatma zamanı görevleri için yararlı olabilir.

İhtiyaç duymanız halinde videoları indirebilir ve paylaşabilirsiniz, hareket algılama özelliği reklamda belirtildiği gibi çalışır ve görüntü kalitesi iyidir - mevcut sinyal gücüne bağlı olarak 720p veya 1080p maksimum çözünürlük seçeneğiyle.

Ezviz Full HD Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası

(Resim kredisi: Ezviz)

15. EZVIZ Full HD Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası

Güçlü video kalitesi ve düzgün bir tasarım birkaç küçük eksikliği telafi ediyor

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: microSD / bulut Abonelik: ayda 4,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Kurulum dakikalar alır + Kaliteli gece ve gündüz çekimleri + Alexa ve Google Assistant ile çalışır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

En iyi güvenlik kameramızdaki EZVIZ Full HD Kapalı Akıllı Güvenlik Kamerası söz konusu olduğunda, profesyoneller eksilerden çok daha ağır basmaktadır: sağlam bir 1080p video beslemesi, gece görüşü, iyi bir 135 derecelik görüş alanı, iki yol sesi ve basit bir uygulama.

Tasarım kompakt, çok yönlü ve oldukça şıktır ve kamerayı bir duvara veya buzdolabına, bir örtüye yerleştirebildiğiniz kadar kolayca monte edebilirsiniz (manyetik taban burada yardımcı olur). Bir USB güç kablosu bağlayabildiğiniz sürece, iç mekanda istediğiniz yere koyabilirsiniz.

Uygulama, istediğimiz kadar parlak değil ve Alexa ve Google Asistan entegrasyonu, eve yazılacak pek bir şey değil, ancak genel olarak bu, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir ev güvenlik kamerası. Daha ucuz bir 720p versiyonu da mevcuttur.

Nest Cam IQ Indoor en iyi güvenlik kameraları


16. Nest Cam IQ Indoor

Nest Cam'in çok daha premium bir güncellemesi

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 4 £
Satın alma nedenleri
+ Süper net kamera görüntüleri + İnsanları tanır (abonelikle) + En kaliteli yardımcı uygulama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Nest Cam IQ'ları 2020 en iyi güvenlik kameraları listemize ayrı ayrı ayırdık çünkü iç mekan ve dış mekan varyantları gerçekten farklı cihazlardır ve hangisine ihtiyacınız varsa bunları nereye koyduğunuza bağlı olacaktır.

Bu güvenlik kameraları hakkında öne çıkan şey, arkasındaki zeka ve Nest'in (artık Google'a ait) bir araya getirdiği uygulamaların kalitesidir.

Video netliği de harika ve bu kamera (sıkıştırılmış) 4K'da çekim yapabilir. Bu, olan her şeye daha net bir şekilde bakmanız anlamına gelir ve yakınlaştırma aslında yararlı olan bir şeydir. Burada da düzgün bir otomatik yakınlaştırma modu var, bu da onu en iyi güvenlik kamerası toplamamız için kolay bir seçim haline getiriyor.

Bulut arşivleri ve yabancılar ile aile üyelerini ayırt etme yeteneği gibi birçok özellik için bir aboneliğe ihtiyacınız var (kamera ücretsiz plandaki bir kişiyi tanımlayabilir, ancak kişinin kim olduğunu belirleyemez) - bu nedenle bütçenizi buna göre yaptığınızdan emin olun .

Biraz daha ucuz bir şeye ihtiyacınız varsa, önceki tasarıma sahip eski Nest Cam hala satışta. Hala 1080p HD akışına sahip oluyorsunuz ve çok sezgisel uygulamaya erişiyorsunuz - sadece ek zil ve ıslıkların çoğuna değil.

Netatmo Hoş Geldiniz en iyi güvenlik kameraları 2020


17. Netatmo Hoş Geldiniz

Yüz tanımayı kullanarak evinizi izleyin

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 130 derece İç / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Depolama Yok: Bulut veya microSD Abonelik: Yok
Satın alma nedenleri
+ Dosyaları bir SD kartta yerel olarak depolar + Yüz tanıma iyi çalışıyor + Aylık abonelik yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 331,77 $ Amazon'da görüntüleyin 515,89 $ Amazon'da görüntüleyin

Netatmo Welcome, birkaç yıl önce ortaya çıktığında bir güvenlik kamerası olarak zamanının oldukça ilerisindeydi ve hala çok uygun bir ürün. Buradaki diğer kameralar gibi, hareket algıladığında kayıt yapmaya başlayan Wi-Fi bağlantılı bir cihaz.

Akıllıca olan şey, kameranın yalnızca insanların 130 derecelik görüş alanına girdiğini tespit etmekle kalmayıp, aynı zamanda onları tanımada da bir bıçağı olacağıdır. Belki daha yararlı bir şekilde, biri kameranın tanımadığı bir kişiden geçerse, 'bilinmeyen bir yüz' hakkında bir uyarı alırsınız. Sisteme onun kim olduğunu söyleyebilirsin (davetsiz misafir değilse) ve bir dahaki sefere otomatik olarak bilmesi gerekir.

Kamera, akıllı telefon ekranında mükemmel görünen ve internet bağlantınızı çok fazla zorlamayan 1080p'ye kadar video kaydedebilir. Netatmo ayrıca her bir kullanıcı için ince ayar yapmanıza izin verir - örneğin, Abbie'yi kaydetmeyin, ancak Ben'i kaydedin. Aslında oldukça akıllı.

Belki de buradaki en hoş özellik, bir günlük çekimlerden fazlasını depolamak için aylık abonelik gerekmemesidir. Burada video, Welcome'ın microSD kartında ve / veya Dropbox klasörünüzde uzaktan depolanır, bu nedenle, diğer bazı modellerde olduğu gibi, her ay düzenli ödemelere kendinizi adamazsınız. Kesinlikle 2020'nin en iyi güvenlik kameralarından biri.

Canary Akıllı Güvenlik Kamerası en iyi güvenlik kameraları 2020


18. Canary Akıllı Güvenlik Kamerası

Çok yüksek alarmlı iyi bir hepsi bir arada ev kamerası

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablolu İzleme açısı: 147 derece İç mekan / dış mekan: İç mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: Ayda 7,99 £ 'dan
Satın alma nedenleri
+ Tam 1080p video yayını + 90 + desibel alarmı + Faydalı hava kalitesi monitörleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 245,32 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Canary, çok iyi bir güvenlik kamerası seçeneği sunmak için bazı başlangıç ​​yazılım sorunlarını aştı: özellikle 147 derecelik görüş alanı, gece görüşü ve hareket uyarıları (artı net ses) ile net 1080p video. Dahası, bu 90+ desibel sireni onu buradaki diğerlerinden daha ciddi bir güvenlik kamerası haline getiriyor (yine de yanlış bir şey gördüğünüzde manuel olarak etkinleştirilmesi gerekiyor).

Canary ayrıca acil servisleri uygulamadan hızlı aramanıza da izin verir - ancak hayatınızı değiştiren herhangi bir şeyin, manuel olarak 999'u aramanız için gereken sürede gerçekleşmesi olası olmasa da, belki de bu inanılmaz derecede kullanışlı değildir. Yine de, en iyi güvenlik kameraları 2020 listemizde yer almaya değer.

Cihaz, evinizdeki hava kalitesini, sıcaklığı ve nemi (veya en azından kameranın hemen çevresindeki alanı) izleyen sensörlerle çoğu rakip modelden daha yeteneklidir, içinde yaşamak için hoş ve sağlıklı bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. uygulamanın içinden takip edilebilir ve yönetilebilir.

Bu hoş atmosfer, kameranın kullanışlı gece modunu ve diğer bazı yararlı işlevlerini kullanmak için fazladan ödeme yapmanız gerektiği düşüncesinden biraz etkilenebilir. Aylık 7,99 £ (veya yılda 79 £) karşılığında, ayrıca bir aya kadar video kaydı, telefonunuza sınırsız indirme, iki yönlü sohbet ve kamerayı bir masaüstü web tarayıcısında görüntüleme seçeneği elde edersiniz.

Canary Flex HD en iyi güvenlik kameraları


19. Canary Flex HD Güvenlik Kamerası

Daha küçük bir paketteki Canary smarts, bunu cazip bir güvenlik kamerası önerisi haline getiriyor

Teknik Özellikler
Maksimum çözünürlük: 1080p Kablolu / kablosuz: Kablosuz İzleme açısı: 116 derece İç / dış mekan: Dış mekan İki yönlü ses: Evet Depolama: Bulut Aboneliği: ayda 7,99 £
Satın alma nedenleri
+ Hemen her yerde çalışır + Net 1080p HD video görüntüleri + Cazip, kompakt tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 333,65 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 608,38 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Canary'nin tasarımını ve ürettiği uygulamayı beğendiğinizi, ancak Canary Akıllı Güvenlik Kamerası kadar hantal bir şey istemediğinizi veya bahçeyi dışarıda izlemek istediğinizi varsayalım - bir insan ne yapmalı? Bunun yerine Flex HD'yi alın.

Kanarya Smart baz istasyonuyla veya olmadan kablolu veya kablosuz olarak çalışır ve içeride veya içeride çalışabilir - bu küçük cihazdan çok fazla esneklik elde edersiniz. 1080p HD video kalitesini, 116 derecelik görüş alanını, hareket algılamayı ve kurulumu kolay olan çıkarılabilir manyetik tabanı seviyoruz.

Burada gece görüşü elde edersiniz ve tabii ki hava şartlarına karşı dayanıklıdır, böylece dış mekanlarda kullanılabilir. Kompakt, çok yönlü ve çok iyi çalışıyor - Canary uygulamasının istediğiniz şekilde çalışması kolaydır ve hareket algılamanın hassasiyetini ayarlamanıza izin verir, böylece sürekli uyarılarla kesintiye uğramazsınız.

Bu listedeki diğer Kanarya kamerasında olduğu gibi, bulutta depolanan bir günlük akış değerinden daha fazlasını elde etmek ve iki yönlü sese erişmek için bir abonelik için öksürmeniz gerekir. Yine de, makul miktarda özellik elde edersiniz ve abonelik olmadan da, bu kolayca 2020'nin en iyi güvenlik kameralarından biridir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Arlo (VMS4240P) Pro 3 –... Arlo Pro 3 Amazon $ 664,29 GörüntüleTüm fiyatları görünHalka Çubuk Yukarı Kam Elit HD ... Halka Çubuk Yukarı Kam Amazon $ 276.95 GörüntüleTüm fiyatları görünNeos SmartCam | Wi-Fi ... Neos Smartcam Amazon $ 61,27 GörüntüleTüm fiyatları görün