Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi parçalayıcı 2020: gizli belgeleri okunamaz parçalara dönüştürün

En iyi parçalayıcı 2020: gizli belgeleri okunamaz parçalara dönüştürün

Kimlik hırsızlığının yaygınlaşması ve bunu gerçekleştiren kişilerin görünüşte daha kurnaz hale gelmesiyle birlikte, gizli belgelerinize zamanları dolduğunda ne olacağını düşünmek hiç bu kadar önemli olmamıştı.


Neyse ki, öğütücüler, hassas bilgilerin elden çıkarılması söz konusu olduğunda gönül rahatlığı sağlamanın hızlı ve kolay bir yoludur. Daha da neyse ki, özellikle ev için olan modellerin daha uygun maliyetli ve kullanıcı dostu hale gelmesiyle artık ofis bloğunun rezervi değiller.

Sıkışmayan kağıt öğütücüler, yorgun ofis çalışanları için uzun zamandır hayallerin malzemesi olmuştur ve şimdi, sıkışmaya karşı koruma teknolojisi sayesinde artık bir rüya değil, bu yüzden seçiminizi yaparken bu iki küçük kelimeye dikkat edin.

Ne kadar ve ne sıklıkla parçaladığınız, göz önünde bulundurmanız gereken modeller üzerinde de bir etkiye sahiptir. Kredi kartlarını, zımbaları, büyük belgeleri ve gereksiz postaları işleyebilen kağıt öğütücüler size daha pahalıya mal olur, ancak yüksek hacimde parçalamanız durumunda buna değer.

Kompakt öğütücüler, küçük ev ofislerde depolamak veya odalar arasında taşımak için harikadır, ancak toplama kutusunu daha büyük kapasiteli bir modele göre çok daha sık boşaltmanız gerekecektir. Büyük yüklerde optimum verimlilik için bir kağıt öğütücünün aynı anda kaldırabileceği maksimum sayfa sayısını da göz önünde bulundurun.


Son olarak, ekstra güvenlik için, listeye giren her model, belgelerinizi iki şekilde dilimleyen bir mikro kesim veya çapraz kesim parçalayıcıdır, bu da parçaları yeniden birleştirmeyi geleneksel bir şerit kesmeye göre çok daha zor hale getirir.

En iyi kağıt öğütücü

1. Fellowes Powershred 79Ci

Her yönden güçlü bir seçim

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü en iyi Kapasite: 23L Kesme: Çapraz kesim Maks. Çarşaflar: 14
Satın alma nedenleri
+% 100 sıkışmaya dayanıklı + SafeSense teknolojisi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI PAHALI260,99 Newegg'de görüntüle296,01 $ Amazon'da Görüntüle372,79 ABD doları Office Depot'ta Görüntüle154 Amazon müşteri değerlendirmesi

Powershred 79Ci, yüzde 100 sıkışmaya karşı garantisiyle en iyi parçalayıcı listemizde en üst sırada yer aldı, yani çıldırtan bipleme hata mesajlarının iyi ve gerçekten yasaklandığı anlamına geliyor.


Başka yönlerden de zekice. SafeSense teknolojisi, açıklığa giden yolu bulamayan parmakların olması durumunda, ünitenin derhal devre dışı kalması ve bu da onu ev ofisler için çocuklar için güvenli harika bir evrak imha makinesi haline getirmesi anlamına gelir.

Ayrıca, her seferinde hatasız kullanım için önerilen kapasite aralığının içinde veya dışında olduğunuzda kırmızıdan yeşile bir renk göstergesi kullanarak anında geri bildirim verir.

2. Rexel Stili +

Stil ve içerik için A + alır

Teknik Özellikler
En iyisi: Kompakt değer Kapasite: 12L Kesim: Çapraz kesim Maks. Çarşaflar: 7
Satın alma nedenleri
+ Kredi kartlarını kullanabilir + Küçük ve iyi tasarlanmış
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 124,38 Küçük kapasite Amazon 386 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bu kompakt öğütücü, ağır hizmete yakın, sürekli parçalama için üretilmemiştir - en düşük maksimum sayfa yükü için aşağıdaki AmazonBasics modeline bağlıdır - ancak yaptığı şey çok iyi iş çıkarmaktadır.


Evde çirkin veya endüstriyel görünmeyen ve kredi kartlarını kolayca idare edebilen küçük ve mükemmel biçimlendirilmiş bir birimdir. Ara sıra kullanım için idealdir.

3. Fellowes Powershred 99Ms

Çok sayıda belgeyi işlemek için

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Büyük kapasite Kapasite: 34L Kesim: Mikro-kesim Maks.Sayfa: 14
Satın alma nedenleri
+ Cömert 34 litre kapasite + Silentshred kesintileri azaltır
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 419 $ Amazon'da Görüntüle 534,42 $ Amazon'da Görüntüle642,99 ABD doları Office Depot'ta Görüntüle124 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bunun yalnızca ilk üçümüzde yer alan ikinci Fellowes Powershred öğütücüsü olması, onların parlaklığının kanıtıdır. Bu hantal canavar, büyük kapasitesi nedeniyle şiddetle tavsiye edilir ve bir seferde büyük miktarlarda malzeme parçalayan (veya kutuyu çıkarmaktan nefret eden) kullanıcılar için idealdir. Ancak gürültüyü en aza indiren Silentshred teknolojisi sayesinde, tamamen ısırır ve havlamaz, bu kadar büyük ve yetenekli bir modelden şaşırtıcı derecede hoş bir dokunuş.

4. Rexel Otomatik + 60X

Kağıdı parçalar ve zaman kazandırır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: En iyi otomatik besleme Kapasitesi: 20L Kesme: Çapraz kesim Maks Sayfa: 60 (otomatik besleme)
Satın alma nedenleri
+ Otomatik besleme + Çok sessiz çalışma
Kaçınılması gereken nedenler
-Maksimum yükte aşırı ısınabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 251,63 Amazon'da Görüntüleyin

Birçoğumuz zamanında çok sıkı ve fakir çalıştığımız için, Rexel’in, otomatik besleme teknolojisinin size öğütücüde zamanınızın% 98'ini kurtarabileceğini iddia etmesi gerçekten cazip ve nasıl çalıştığı basit ama dahice.

Kağıdınızı istifleyin (tek seferde 60 yaprağa kadar) üste koyun ve uzaklaşın. Nostaljik hissediyorsanız, ayrıca bir manuel bypass yuvası da vardır.

5. AmazonBasics 7-8 Sayfalık Mikro Kesim

Temel konularda uzmanlaşır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: En iyi değere sahip mikro kesim Kapasite: 11,4 L Kesim: Mikro kesim Maks Sayfa: 7
Satın alma nedenleri
+ CD'leri ve kredi kartlarını imha eder + Değer modeli için gelişmiş özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Küçük kapasite Amazon 527 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu AmazonBasics teklifi ... iyi, basit, ancak basit görünebilir, ancak daha sert malzemeleri parçalama görevinin yanı sıra daha standart ücretlere asil bir şekilde ayak uydurur.

Kredi kartlarının ve CD'lerin kısa çalışmasını sağlar ve kağıtla karşı karşıya kaldığında, onu küçük mikro kesilmiş parçalara böler, genellikle üst düzey modellerde bulunan ultra güvenli bir imha aracıdır.

6. Bonsaii EverShred C169-B

EverShred NeverJams

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çalışma Zamanı Kapasitesi: 17L Kesim: Çapraz Kesim Maks.Sayfa:: 14
Satın alma nedenleri
+ Uzun çalışma süresi + İyi kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oldukça pahalı 129,99 $ Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bonsaii EverShred’in başarısının ipucu isminde yatıyor: devam ediyor, gidiyor ve gidiyor. Daha az modeller, birkaç dakikalık sürekli çalışmadan sonra aşırı ısınma eğilimi gösterirken, bu genel işlemi daha uzun hale getirir, bu çapraz kesimli evrak imha makinesi, 30 dakikadan fazla ter dökmeden çok sayıda belgeyi imha edebilir.

Listemizdeki herhangi bir modelin en iyi çalışma süresine sahip olmasının yanı sıra, iyi bir kapasiteye ve ne zaman dolduğunu görmeyi kolaylaştıran şeffaf bir pencereye sahiptir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Fellowes 79Ci Powershred 79Ci ...Fellowes Powershred 79CiNewegg260,99 Görünüm Tüm fiyatları görünRexel Style Plus Confetti-Cut ... Rexel 2101946TR Amazon $ 124,38 GörüntüleTüm fiyatları görün