Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • En iyi kayak pantolonları 2020: Bu kış bacaklarınız için en iyi ipler

En iyi kayak pantolonları 2020: Bu kış bacaklarınız için en iyi ipler

Pingtwitter'ün en iyi kayak pantolonu rehberine hoş geldiniz. Kayak pantolonları, onları kullanmak istediğiniz yere bağlı olarak özel tasarım özellikleriyle kayak ceketleri kadar stilde gelir - açıkçası karda olacak, ancak mavi ve kırmızılarda gezinmek isteyen eğlence amaçlı kayakçıların gereksinimleri farklı olacaktır. kırsal kesimde serbest bisikletçiler veya kayak gezenleri.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kayakınızı ne kadar az talep ederseniz, o kadar az para harcamanız gerekecek - yılda bir haftalık kayakçılar, zor kazandıklarını Decathlon's Wedze gibi tamamen kabul edilebilir bir çift bütçe adımıyla kayak sonrası eylem için kurtarabilirler. 580, daha seçici olan ülke tugayları, premium fiyatlandırmaya rağmen muhtemelen Picture'ın çevre dostu Demain'i veya Ortovox'un sert çekirdekli Pordoi'si gibi bir şeyi tercih edecek.

Aranacak özellikler hakkında uzman tavsiyeleri için okumaya devam edin, ardından şu anda en iyi kayak pantolonlarını seçiyoruz. Bunlardan herhangi birini şunlardan biriyle eşleştirin:en iyi kayak ceketleri(ya daen iyi kadın kayak ceketleri) ile rahat kalınen iyi kayak tabanı katmanlarıve yamaçlara şık bir şekilde çarpın.

Sizin için en iyi kayak pantolonu nasıl seçilir

Önce temel bilgilere göz atın - kayak pantolonunuzun su geçirmez, rüzgar geçirmez ve açık nedenlerle nefes alabilen kumaşlardan yapıldığından emin olmanız ve ayrıca yalıtım (daha hacimli, daha ağır ve daha sıcak) veya sadece bir kabuk (daha hafif, daha hafif) isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. daha gevşek ama daha serin - kabuklu pantolonlarla da iyi bir taban katmanına ihtiyacınız olacak).


Öyleyse özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekecek - bir önlük ve destek 'normal' pantolonlardan daha sıcak ve çok yönlü olabilir, ancak doğa çağrısı yaptığında o kadar kullanışlı olmayabilir, ancak fermuarlı cepler eşyalarınızın düşmesini ve karlanmasını önlemek için gereklidir. içeri girmekten. Ama kaç tanesine ihtiyacın var? Bazı kayak pantolonlarında sadece bir çift olabilir, diğerlerinde kargo cepleri dahil birkaç tane olabilir.

Eğer enerjik bir kayakçıysanız, muhtemelen piste kayak yapmak için tasarlanmış pantolonların genellikle daha sıkı bir stiline sahip serbest sürüş pantolonlarının daha gevşek bir şekilde oturmasını tercih edeceksiniz ve arka bölgeye gitmeyi planlıyorsanız, fermuarlar korumanıza yardımcı olacaktır. senin havalı. Fermuarlı alt kısımlar, pantolonu kayak botlarınızın üstünden geçirmeyi çok daha kolay hale getirirken, lastikli bir bot körüğü karı botlarınızdan uzak tutmak için gereklidir.


Şu anda satın alabileceğiniz en iyi kayak pantolonu

en iyi kayak pantolonu: Helly Hansen Efsanevi kayak pantolonu

(Resim kredisi: Helly Hansen)

1. Helly Hansen Efsanevi kayak pantolonu

En iyi çok yönlü kayak pantolonu

Teknik Özellikler
İzolasyon: Primaloft Siyah 60g / m2 Malzeme: Helly Tech Performance nefes alabilir, su geçirmez, rüzgar geçirmez Havalandırma fermuarları: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tüm temel özellikler + Çok pahalı değil + Erkek, kadın ve genç versiyonları
Kaçınılması gereken nedenler
-Kargo cebi yok-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok sade 200 $ Amazon'da Görüntüle

Helly Hansen Legendary, temel özelliklerin güzel bir karışımını, abartısız güzel görünümü ve bütçeyi bozmayacak bir fiyat sunuyor. 60 gr / m2 Primaloft Black yalıtım, hacimsiz sıcaklık sağlar ve aynı zamanda kesim yeterince gevşektir ki gerçekten soğuk günlerde altlarına kalın bir taban katmanı kolayca giyebilirsiniz, pantolonun dış kumaşı ise öğeleri uzakta tutar. aynı zamanda nefes alabilirlik sağlar. Özellikler arasında kemer halkaları olan cırt cırtlı bir bel, üç fermuarlı cep, bacakların iç tarafındaki havalandırma fermuarları ve elastik bot tozlukları - aslında ihtiyacınız olan her şey ve ihtiyacınız olmayan hiçbir şey ve hepsi oldukça makul bir fiyata.


en iyi kayak pantolonu: Ortovox Pordoi

(Resim kredisi: Ortovox)

2. Ortovox Pordoi pantolonları

En iyi premium kayak pantolonu

Teknik Özellikler
İzolasyon: Merinos yünü Malzeme: 4 yönlü streç nefes alabilir, su geçirmez, rüzgar geçirmez Havalandırma fermuarları: Evet
Satın alma nedenleri
+ Birçok özellik + Son derece teknik yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-Style herkese uygun olmayacak-Yüksek kaliteli fiyatlandırma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Pordoi, esasen bir kayak turu / dağcılık pantolonu olarak tasarlanmıştır, ancak nem ve sıcaklık yönetimi için bir merinos yünü astarı ve Schoeller 'C Change' membranının kombinasyonu sayesinde diğer kayak türleri, özellikle daha zorlu şeyler için iyi çalışacaktır ( Hava soğuk olduğunda, membran kapanır - vücut çok ısınır ısınmaz, gözenekler nemi serbest bırakmak için açılır) ve koşullar ne olursa olsun rahat olmanıza yardımcı olmak için yan havalandırma fermuarları. Oldukça gevşek bir oturuşa ve iyi bir fermuarlı cep seçimine sahipler, hepsi de içi silikonla kaplanmış iri sıyrık korumaları ve entegre bot körüğü gibi kullanışlı özelliklerle tamamlandı.

en iyi kayak pantolonu: Decathlon Wedze yokuş aşağı kayak pantolonu 580

(Resim kredisi: Decathlon)

3. Decathlon Wedze yokuş aşağı kayak pantolonu 580

En iyi bütçe kayak pantolonları

Teknik Özellikler
İzolasyon: Geri dönüştürülmüş 60 g / m2 dolgu Malzemesi: Nefes alabilir, su geçirmez, rüzgar geçirmez polyester Havalandırma fermuarları: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda özellik + Harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Slim (ish) kesim herkese uymaz-Oldukça sade görünüm BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinSiteyi ziyaret et

Wed'ze 580, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi gerçek bir bütçe fiyatıyla bir çift kayak pantolonuna sığdırmayı başarır. 8.000 mm su geçirmezlik ve bantlanmış dikişlere sahip nefes alabilen bir membranın yanı sıra ısınmak için geri dönüştürülmüş vatka içerir ve ayrıca iç uyluklardaki havalandırma fermuarları ile sıcaklığınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca birkaç fermuarlı cep, Velcro bel ayarlayıcılar ve destekler ve elastik bot körükleri vardır ve bazı sürücüler için yeterince gevşek olmaması ve sınırlı bir renk yelpazesi dışında 580 gerçekten paranın karşılığını fazlasıyla verir.


en iyi kayak pantolonu: Picture Tomorrow kayak pantolonu

(Resim kredisi: Resim)

4. Yarın kayak pantolonunu hayal et

En iyi çevre dostu kayak pantolonları

Teknik Özellikler
İzolasyon: Yok Malzeme: Biyo-kaynaklı streç sert kabuk, nefes alabilir, su geçirmez, rüzgar geçirmez Havalandırma fermuarları: Evet
Satın alma nedenleri
+ İyi yapı kalitesi + Çevre dostu + Yerleşik yalıtım yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Sadece iki cep BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Picture Demain pantolonlar hakkında bilmeniz gereken ilk şey, yalıtım sağlamadıklarıdır, bu nedenle iyi birkayak tabanı katmanıOnların altında. Bununla birlikte, şirketin geri dönüştürülebilir poliolefin ile yapılan yeni Xpore nano gözenekli sürdürülebilir membranından üretildikleri ve üstün su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlamak için PFC içermeyen ve solvent içermeyen DWR kaplama ile işlendikleri için kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacaklar. Önlük tasarımları, hava şartlarına karşı ek koruma sağlar ve bu gevşek oturan pantolonların özellikleri arasında bantlı dikişler, cömert boyutta uyluk fermuarları, bel ayarlayıcılar, süper sağlam sürtünme koruyucuları ve bağcık kancalı elastik çizme tozlukları bulunur. Bununla birlikte, yalnızca iki fermuarlı el cebi vardır, ancak bunlar cömertçe boyutlandırılmıştır.

en iyi kayak pantolonu: Dainese HP Hoarfrost

(Resim kredisi: Dainese)

5. Dainese HP Hoarfrost

En sağlam kayak pantolonu

Teknik Özellikler
İzolasyon: Primaloft Silver 60g / m2 Malzeme: Dermizax EV gerilebilir membran, nefes alabilir, su geçirmez, rüzgar geçirmez Havalandırma fermuarları: Evet
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı + Çıkarılabilir diş telleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Dainese'den 319,95 £ karşılığında satın alın

Dainese HP Hoarfrost pantolonları, kitlerine çok fazla sopa veren kayakçılara çok yakışacaktır - yapı kalitesi mükemmeldir ve işler tüylendiğinde koruma için yastıklı bacak ekleri içerirken, nefes alabilirlik ve su geçirmezlik mükemmeldir ve kombinasyonunu görmek güzeldir. destekleri, Velcro bel ayarlayıcıları ve bunları yerinde tutmanız için size birçok seçenek sunan kemer halkaları. Ek özellikler arasında iki fermuarlı cep, fermuarlı uyluk havalandırma delikleri, fermuarlı paçalar ve sizi kış ortası en soğuk seanslarında sıcak tutacak bu iyi yalıtımlı pantolonlarda lastikli bot çorapları bulunmaktadır.

  • İle göklere çıkınen iyi dronlar
  • Parmaklarınızı sıcak tutun.en iyi kayak eldivenleri