Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi uyku kulaklıkları 2020: Derin uyku için üretilmiş kulaklıklar

En iyi uyku kulaklıkları 2020: Derin uyku için üretilmiş kulaklıklar

En iyi uyku kulaklıklarının peşindeyseniz, muhtemelen uykuya dalmanıza veya uyumanıza yardımcı olacak farmakolojik olmayan bir müdahaleye ihtiyacınız vardır. Dengeli bir diyet veya düzenli egzersizden bile daha hayati olan uyku, vücudunuzun kendini iyileştirme ve onarma zamanıdır. Yeterince sahip olmamak kilo alımına, zayıf hafızaya ve konsantrasyona ve hastalık riskinin artmasına neden olabilir.

Bazı Z'leri yakalamanıza yardımcı olmak için uyumak için en iyi uyku kulaklıklarını bir araya getirdik. Senin standardının aksinegürültü önleyici kulaklıklar(bazıları ANC teknolojisine sahip olsa da), bunlar sizi uykuya daldırmak için özellikle geceleri giymeye yöneliktir. Şu anda en iyi seçimimiz, mükemmel performans, konfor ve özellik kombinasyonu sayesinde en iyi seçimimiz olan SleepPhones Effortless. İster yandan uyuyan bir ince kafa bandı arıyor olun, ister uyurken çok hareket eden ve kablosuz bir seçeneğe ihtiyaç duyan biri olun, seçimlerimiz sizi kısa sürede tatlı uykuya sürükleyecektir.

Ayrıca kılavuzlarımıza göz atmak isteyebilirsiniz.en iyi beyaz gürültü makinesiveen iyi ağırlıklı battaniyeHer ikisinin de uykusuzlukla savaşmaya ve uyku alışkanlıklarınızı iyileştirmeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Ve iyileştirmeleri takip edebilirsiniz.en iyi uyku izleyicileri. En iyi uyku kulaklıkları listemize başlamadan önce, aramanız gereken özellikler hakkında bazı tavsiyelerle başlayacağız ...

Sizin için en iyi uyku kulaklıkları nasıl seçilir

Konfor


Yatakta rahat olmak uykuya dalmanın anahtarıdır. Bu nedenle, uyku için en iyi kulaklıkları seçerken, rahatınıza engel olmayan birini bulun.

Daha da iyisi, uyku tarzınıza uyan türden kulaklıkları bulun. Yan yatıyorsanız, sadece yeterince ince değil, aynı zamanda kulaklarınızın zarar görmemesi için hoparlörlerin etrafında pelüş dolgulu bir kafa bandı da tercih edebilirsiniz. Vücut ısınız uyku sırasında yükselme eğilimindeyse, serin kalmanıza yardımcı olmak için bir çift kulaklık daha iyi bir seçenek olabilir. Ve çok fazla hareket ederseniz, belki de kablolu seçenekleri tamamen atlamalısınız.


Bağlantı

Normal kulaklıklar gibi, uyumak için en iyi kulaklıklar kablolu ve kablosuz seçeneklerle gelir. Kablosuz olanlar, belki de en ideal olanıdır, çünkü siz uykuya dalarken kablolara karışmaktan korkmanıza gerek kalmaz. Bununla birlikte, uyurken aynı konumda kalma eğilimindeyseniz, 3,5 mm ses yolu size daha iyi ses kalitesi sağlayabilir.


Pil ömrü

Bir kablosuz kulaklık seçerseniz, pilinin uzun ömürlülüğünü ve şarj süresini kontrol ettiğinizden emin olun. Tam bir gece uykusu için teknik olarak yalnızca 8 saatlik pil ömrüne ihtiyacınız vardır ve uyku için kullanılan pek çok kulaklık 10 saate kadar sunar ve şarj olması yaklaşık iki ila üç saat sürer. Kulaklığınızı her gün şarj etmemeyi tercih ediyorsanız, 20 saate kadar pil ömrüne sahip bir şey aramak isteyebilirsiniz.

Özellikleri

Günümüzde uyku kulaklıklarının çoğu, normal kulaklıklar kadar özellik açısından zengin değildir. Bununla birlikte, kaçırdığınız o iyi geceyi uykunuzu almanız için size yardımcı olabilecek birkaç çan ve ıslık vardır. Buna aktif gürültü iptali, bir uygulama aracılığıyla çalabileceğiniz rahatlama sesleri ve birlikte verilen bir göz maskesi dahildir. Hassas cildiniz varsa, hipoalerjenik veya nem emici bir maske seçin.


Şu anda satın alabileceğiniz uyku için en iyi kulaklık

en iyi uyku kulaklıkları: SleepPhones Effortless

(Resim kredisi: SleepPhones)

1. SleepPhones Zahmetsiz

Çoğu insan için en iyi uyku kulaklıkları

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü kafa bandı Bağlantı: Bluetooth Maksimum pil ömrü: 10 saat
Satın alma nedenleri
+ Kablosuz bağlantı ve şarj + Çevre dostu ve hipoalerjenik + Uzun menzilli + İndüksiyon şarjı
Kaçınılması gereken nedenler
-Butonların kullanımı kolay değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et Siteyi Ziyaret Et

Bir SleepPhones kafa bandı, sadece güvenilir bir markadan gelen en popüler uyku için değil, aynı zamanda değeriyle de uyumak için en iyi kulaklık listemizin başında gelir. SleepPhones Effortless, orijinalinden biraz daha pahalı olabilir, ancak bu yüksek fiyat etiketi, klasik modelin tüm özelliklerinin yanı sıra birkaç ekstrayla birlikte gelir - yani kablosuz Bluetooth bağlantısı ve onu korumak için mıknatıslanmış bir indüksiyon şarj tabanı yerinde.

Bu, uyurken 3,5 mm'lik bir kabloya takılma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı ve sabahları şarj etmek için baş bandını tekrar tabanına yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu, 10 saate varan pil ömrünün ve sunduğu 10 metreye kadar menzilinin üstündedir. Adından da anlaşılacağı gibi, SleepPhones Effortless, açıkça hayatınızı iyi ve zahmetsiz hale getirmekle ilgilidir.

en iyi uyku kulaklıkları: KoKoon Gürültü Önleyici Uyku Kulaklıkları

(Resim kredisi: KoKoon)

2. KoKoon Gürültü Önleyici Uyku Kulaklıkları

Uyumak için en iyi premium kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü kulaklık Bağlantı: Bluetooth ve 3,5 mm Maksimum pil ömrü: 13 saat
Satın alma nedenleri
+ Zengin özelliklere sahip + Aktif beyaz gürültü + Hareket ve rahatsızlık algılama + Üç katmanlı bozulma koruması
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Yan yatmak için çok kalın Amazon'a bakınSiteyi ziyaret et

KoKoon'un Gürültü Önleyici Uyku Kulaklıkları, bu yüksek fiyat etiketi ile ekonomik olmayabilir, ancak derin cepleriniz varsa, masaya getirdiği tüm çanlar ve ıslıklar için kesinlikle savurganlığa değer. Belki de en önemli özellikleri, yüksek bir horlamanın ve aktif beyaz sesin yanında uyursanız bir nimet olan aktif gürültü engellemesidir. KoKoon uygulamasıyla, uyku düzeninizi öğrenmek için uykunuzu, hareketlerinizi ve rahatsızlığınızı bile takip edecek ve uyku seslerine ve yardımcılarına erişmenizi sağlayacaktır.

Tüm bunlar ve daha fazlası kesinlikle bu kulaklıkları biraz para kazanmaya değer kılar. Yani, yan uyuyan olmadığınız sürece. Ne yazık ki, bu listedeki ince uyku kafa bantlarının aksine, bu geleneksel kulak üstü kulaklıklar gibi tasarlanmıştır. Sadece sırtüstü yatanların uygulanması gerekir.

en iyi uyku kulaklıkları: CozyPhones Sleep Headphones

(Resim kredisi: CozyPhones)

3. CozyPhones Uyku Kulaklıkları

Uyumak için en iyi bütçe kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü kafa bandı Bağlantı: 3,5 mm ses Maks. Pil ömrü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Süper uygun fiyatlı + Havalı, rahat malzeme + Yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bluetooth bağlantısı yok-Uyku sırasında açık kalmayabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,97 ABD doları Amazon'da 17,97 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

CozyPhones, daha iyi bir kelime olmadığı için rahattır. Bu kulak üstü uyku kafa bantları pelüş kumaştan ve onları son derece rahat, uyumak için mükemmel kılan serin bir ağ astarından yapılmıştır. Bununla birlikte, CozyPhones Sleep Headphone'un en büyük uyku noktası sadece fiyatı olabilir. Kesinlikle bir pazarlık ve uyku hüznünüz için bir bütçe çözümü arıyorsanız, sadece bilet.

Tabii ki, bu fiyat aralığında, birkaç dezavantajla karşılaşacaksınız ve bunun adil bir payı var. 3,5 mm kablosu biraz kısa. Özellikle uyurken çok hareket ediyorsanız, hareket ettiği bilinmektedir. Ve ses kalitesi, evde yazılacak bir şey değil. Yine de, sekiz saatlik tam uykunuzu alırken biraz para biriktirmek istiyorsanız, bununla yanlış gidemezsiniz.

en iyi uyku kulaklıkları: SleepPhones Classic

(Resim kredisi: SleepPhones)

4. SleepPhones Klasik

En iyi kablolu uyku kulaklıkları

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü kafa bandı Bağlantı: 3,5 mm ses Maks. Pil ömrü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilen ve nemi emen + Hipoalerjenik makinede yıkanabilir kumaş
Kaçınılması gereken nedenler
-Dayanıklı değil-Uyku sırasında kalmayabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28,44 $ Amazon'da görüntüle 37,61 $ Amazon'da görüntüle 39,95 $ Amazon'da görüntüle

SleepPhones Effortless size en çekici geliyorsa, ancak yine de sınırlı bir bütçeyle çalışıyorsanız, belki de SleepPhones Classic çok daha iyi bir seçenektir. Esasen aynı nefes alabilen, hipoalerjenik, nem emici kumaştan yapılan aynı uyku bandıdır, sadece kablolu formdadır. Yani, Bluetooth bağlantısı ve kablosuz şarj almıyor olsanız da, çok daha az ödüyorsunuz. 3,5 metre uzunluğunda esnek bir kabloya sahip olduğu için 3,5 mm ses kablosu için endişelenmenize gerek yok - telefonunuzun size bu kadar yakın olmasına gerek kalmadan bağlı kalmanıza yetecek kadar. Tabii ki, burada özellikler açısından Effortless'ın aksine pek bir şey yok, ancak bu pek de bir anlaşma kırıcı. Kablolu seçeneği tercih etmediğiniz sürece.

en iyi uyku kulaklıkları: LCDolida Uyku Göz Maskesi Kablosuz Kulaklıklar

(Resim kredisi: LCDolida)

5. LCDolida Uyku Göz Maskesi Kablosuz Kulaklık

En iyi uyku göz maskesi kulaklıkları

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü göz maskesi Bağlantı: Bluetooth Maksimum pil ömrü: 10+ saat
Satın alma nedenleri
+ ASMR + Nefes alabilir kumaş + Işık sızıntılarını önler
Kaçınılması gereken nedenler
-Hoparlörler üzerinde dolgu yok-Ses kalitesi çok iyi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Amazon'daki bilinmeyen markalar her zaman en güvenilir markalar değildir, ancak LCDolida, kablosuz uyku kulaklıklarında en iyi notları aldı ve ayrıca bir göz maskesi olarak ay ışığı da aldı. Ucuz, ancak fiyatına göre şaşırtıcı derecede zengin özelliklere sahip, Bluetooth bağlantısı, 10 saatten fazla pil ömrü, ayarlanabilir kafa bandı ve tüm ışığı engelleyen bir göz maskesi. Bu kadar az para kazanmanıza neden olan bir şey için oldukça ağız doludur. Diğer bütçe seçenekleri gibi, birkaç kusuru da var. Hoparlörlerin üzerinde biraz rahatsızlık veren dolgu yoktur ve ses kalitesi iyi değildir. Ancak, genel olarak, uyku uğruna iki duyunuzu bloke etmek istiyorsanız, bu mükemmel bir uyku kulaklığıdır.

en iyi uyku kulaklıkları: Moonbow by Dudslabs Bedphones

(Resim kredisi: Dudslabs'tan Moonbow)

6. Moonbow by Dudslabs Bedphones

Uyku öncesi meditasyon için en iyi kulaklık

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü kulak kancalı kulaklıklar Bağlantı: 3,5 mm veya Bluetooth Maks. Pil ömrü: 13 saate kadar
Satın alma nedenleri
+ Kulak çınlamasını gidermeye yardımcı olur + İyi ses kalitesi + Seyahat çantası ve göz maskesi dahildir + Dudslabs Uyku Sesleri Çalma Listesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Yandan uyuyanlar için harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Siteyi Ziyaret Edin

Saç bandı takmak size göre değilse, özellikle uyurken ısınmaya meyilliyseniz, bir çift kulak kancalı kulaklık hızınızı artırabilir. Dudslabs Bedphones, sizin için daha iyi bir çözüm olabilir, ancak bunları listedeki diğer her şeyden ayıran şey bu değildir. KoKoon'un kulaklıklarından daha uygun fiyatlı, bunlar yalnızca özellik açısından zengin değil, aynı zamanda birkaç aksesuarla birlikte geliyor - yani bir göz maskesi ve bir seyahat çantası veya kese.

Özelliklerine gelince, zamanla kulaklarınızın şekline uyan, kulak çınlamasını hafifletmeye yardımcı olan hafızalı tel kulak kancalarına sahiptir ve uyku sesleri çalma listesi ile birlikte gelir. Yan yatmanız ya da sırt üstü yatmanız ya da hareketsiz durmanız ya da çok hareket etmeniz fark etmez. Bu Bedphones, kulaklarınız ve yastığınız arasında düz bir şekilde uzanmasını sağlayan patentli bir kulak üstü tasarıma sahiptir ve kablolu ve kablosuz modeller halinde gelir.

en iyi uyku kulaklıkları: Navly V5.0 Sports Headband Headphones

(Resim kredisi: Navly)

7. Navly V5.0 Spor Baş Bantlı Kulaklıklar

Uyku ve spor için en iyi kulaklık

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü kafa bandı Bağlantı: Bluetooth Maksimum pil ömrü: 8+ saat
Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilen kumaş + Giymesi rahat + Ayarlanabilir hoparlörler
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü sadece iyi-Ses kalitesi daha iyi olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Aktif çabalarınız için bir çift kulaklığınız ve uyku için başka bir kulaklığınız olabilir veya minimalist rotaya gidip her ikisi için birini kullanabilirsiniz. Navly V5.0 Spor Baş Bantlı Kulaklıklar, nefes alabilen, gerilebilir kumaşıyla, teri izlerinde durduran ve uyurken yerinde kalan, pastanızı hazırlamanıza ve ses açısından da yemenize olanak tanır. Kablosuzdur, egzersiz yaparken ve kabloların yolunuza çıkmasını istemediğinizde mükemmeldir ve 13 metreye kadar bir menzile sahiptir, böylece kalçaya katılmanıza gerek kalmaz. Telefonunuz.

Pil ömrü daha iyi olabilirdi - günlük ve gece kullanım için sekiz saat yeterli değil - ses kalitesi kadar. Ancak, bu kadar düşük bir fiyat, gerçekten önemli olmayabilir.

en iyi uyku kulaklıkları: QuietOn kulaklıkları

(Resim kredisi: QuietOn)

8. QuietOn kulaklıkları

En iyi uyku kulaklıkları

Teknik Özellikler
Tür: Kulaklık Bağlantısı: Yok Maksimum pil ömrü: 20 saat
Satın alma nedenleri
+ Uzun pil ömrü + Müthiş ANC + Yumuşak hafızalı köpük ipuçları
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortam oynatılamıyor-Kulakiçi kulaklıklar için pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakınSiteyi ziyaret et

Tam olarak kulaklık olmasa da, QuietOn kulaklıkların kulaklık özellikleri sayesinde bu listede yeri vardır. Bunlar kesinlikle yatmadan önce bir podcast dinlemek veya uyurken müzik çalmak isteyen tüketiciler için değildir. Bununla birlikte, bunlar da sıradan kulaklıklarınız değil. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptirler ve bir düğmeye basarak değiştirebileceğiniz susturma ve işitme modlarına sahiptirler. Bir çift kulaklık için bu oldukça akıllıca. Müzik dinlemeyi umursamıyorsanız ve sadece dışarıdaki kalabalık bir sokağın sesini veya yüksek sesle horlayan partnerinizin sesini bastırmak istiyorsanız, bunlar sizin için uyumak için en iyi kulaklıklar olabilir. Yine, tam olarak kulaklık olmasalar bile.

CozyPhones Sleep Headphones -... CozyPhones Sleep Headphones Amazon $ 16.97 GörüntüleTüm fiyatları görün