Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi uyku izci 2020: İyi bir gece uykusu alıyor musunuz?

En iyi uyku izci 2020: İyi bir gece uykusu alıyor musunuz?

Uyku inanılmaz derecede önemlidir ve hafife alınmaz. Çoğumuz daha iyi yemek yemek ve daha fazla egzersiz yapmak için çaba sarf ederken, iyi uyumayı unutmak çok kolaydır. En iyi uyku izleyicileri, siz uyuklarken neler olup bittiğine ve bunun sizi uzun vadede nasıl etkilediğine dair bir fikir verebilir. Ve sizi her gece aynı saatte yatmaya zorlayamasalar da, sizi sorumlu tutabilirler ve ertesi gün enerji seviyenizde ne gibi bir fark yaratabileceğini gösterebilirler.

Çoğu insan için Fitbit Inspire HR, aynı zamanda bir uyku izleme aracı olarak da işlev gören en iyi uyku takip cihazıdır.fitness takipçisiuyanma saatlerinde. Diğer uyku izleyicileri de mevcuttur, bu nedenle bütçeniz veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun durumunuza en uygun uyku izleyicisini bulmak için okumaya devam edin.

Uyumakta zorlandığınız için buradaysanız, sıralamamızı da incelemek isteyebilirsiniz.en iyi şiltelerveya belki şunlardan birini alabilirsiniz:en iyi ağırlıklı battaniyelerBazı huzursuz uyuyanlar için harikalar yaratan.

Sizin için en iyi uyku izleyicisini nasıl seçersiniz?

Dışarıda farklı uyku izleyicilerinin sıkıntısı yok. Çoğunlukla her bütçeye ve yaşam tarzına hitap eden bir hizmettir, bir satın alma işlemi yapmadan önce sizin için tam olarak ne yapmasını istediğinizi bilmek önemlidir. İşte nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair kısa bir genel bakış.


Bütçenizi bilin. Herhangi bir teknolojik satın alımda dikkate alınması yaygın bir şeydir, ancak ne kadar harcamak istediğinizi düşünmeniz önemlidir. Uyku izleyiciler 25-30 sterlin kadar düşük bir fiyata mal olabilir, ancak aynı zamanda yüzlerce sterline mal olabilirler. Tüm özelliklere gerçekten ihtiyacınız olmadıkça çok fazla para harcamak zorunda hissetmeyin.

İstediğiniz özellikleri düşünün. Çoğu uyku takipçisi, uykunuzu izlemekten çok daha fazlasını yapar. Ayrıca her gün adımlarınız gibi şeyleri izleme eğilimindedirler, hatta akıllı saat olarak ikiye katlarlar. Bu özelliklere ihtiyacınız olup olmadığını bilmek önemlidir, çünkü genel olarak daha fazla özellik, satın alma işlemi daha pahalıdır.


İzleyici ne kadar rahat. Bütün gece bileklik takmak ister misin? Tam donanımlı bir akıllı saate ne dersiniz? Her ikisi de tamamen mümkündür, ancak hafif bir uykudaysanız, bunu yaparken kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve bu da uyku yeteneğinizi etkiler. Yatak altı çözümü burada daha iyi bir seçenek olabilir.

Şu anda satın alabileceğiniz en iyi uyku izci

en iyi uyku takipçisi: Fitbit Inspire HR


(Resim kredisi: Fitbit)

1. Fitbit Inspire HR

Çoğu insan için en iyi uyku izci

Teknik Özellikler
Maksimum pil ömrü: 5 gün Kalp atış hızı izleme: Evet Bildirimler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Rahat uyum + Mükemmel pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-% 100 doğru değil-BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ 69,99 £ BT Mağazasında Görüntüle 87,98 £ Amazon'da Görüntüle 89,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin

Fitbit Inspire HR,en iyi Fitbitlerşu anda orada ve uyku takibi rahat, etkili ve kullanımı kolay. Cihazı tüm gün takmanız yeterlidir ve giyilebilir cihaz sizin için tüm zor işi yapacaktır. Adımlarınızı ve yakılan kalorileri takip edecek ve - en önemlisi - gece boyunca ne kadar iyi uyuduğunuzu izleyecektir.

Kalp atış hızı izleme kesinlikle uykunuzu izlemenize yardımcı olur, ancak% 100 doğru değildir. Bunun nedeni, bazen sadece dinleniyorsanız ve hareketsizseniz, Fitbit Inspire HR bunu uyku ile karıştırabilir. Bu, herhangi bir giyilebilir cihazda yaygın bir sorundur ve bu, biraz rehberlik arayan herkes için hala harika bir satın alma işlemidir. Geceleri de fazla heybetli hissetmeyecek kadar ince.

en iyi uyku takipçisi: Withings Steel HR Sport

(Resim kredisi: Withings)

2. Withings Steel HR Sport

En iyi premium uyku izci

Teknik Özellikler
Maksimum pil ömrü: 25 gün Kalp atış hızı izleme: Evet Bildirimler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Güçlü spor saati + Uyku skor sistemi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için uyku-aşırı öldürme için rahatsız edici tasarım99 £ EBay'de görüntüle147,44 £ Amazon'da Görüntüle 219,34 £ Amazon'da Görüntüle 43 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

Uykunuzu kapsamlı bir şekilde takip eden bir akıllı saat istiyorsanız, Withings Steel HR Sport biraz hantal olsa da harika bir seçenektir. Tam boyutlu bir saattir, bu yüzden gece bileğinize yaslanırsanız giyebileceğiniz en rahat şey olmayacak, ancak çok doğru bir şekilde izliyor. Bu, hafif ve derin uyku döngülerinize bakan, herhangi bir kesintiyi tespit eden ve ne kadar düzenli hale geldiklerini algılayan otomatik uyku izleme sayesinde. Her sabah, her gece nasıl olduğunuzu derinlemesine kavrayabilirsiniz.


Bunun yanı sıra Withings Steel HR Sport, aktif kullanıcılar için güçlü bir akıllı saattir. Birçok farklı sporu izler, harika pil ömrüne sahiptir ve her adımda yetenek seviyenizi tahmin eder. Sadece uykularını takip etmek isteyenler için bu çok fazla, ancak hepsi bir arada bir çözüm istiyorsanız, harika.

en iyi uyku izci: Xiaomi Mi Band 4

(Resim kredisi: Xiaomi)

3. Xiaomi Mi Band 4

En iyi bütçe uyku izci

Teknik Özellikler
Maksimum pil ömrü: 20 gün Kalp atış hızı izleme: Evet Bildirimler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Düşük fiyat + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Şık değil-Rahatsız kesim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI23,79 £ EBay'de görüntüle25,99 £ Amazon'da Görüntüle 39,99 £ Amazon'da Görüntüle

Dar bir bütçeyle mi? Xiaomi Mi Band 4, 'vay' faktörüne sahip olmayabilir, ancak tam olarak ihtiyacınız olanı yapar ve buradaki diğer uyku izleyicilerinden önemli ölçüde daha ucuzdur. Bu, her gece bir uyku takip cihazı takıp takmayacağınızdan emin değilseniz, anında çekici hale getirir. Diğerleri gibi, genel bir fitness takipçisi olarak da çalışır, böylece günlük adımlarınızı, yakılan kalorileri ve kalp atış hızınızı kolayca izleyebilirsiniz. Yüzmeye dayanıklıdır ve hevesli yüzücüler için idealdir.

Uyku takibi açısından, uyku süresi, uyku derinliği ve kaç kez uyandığınızı gösteren bir grafik oluşturmadan önce, dinlenme anlarınızı tespit etmenin yanı sıra kalp atış hızı monitörünü kullanır. Cihazın kendisi gibi, uygulama da Fitbit kadar şık değil ama çok daha ucuz. Sadece gece için biraz tıknaz olduğunu unutmayın.

en iyi uyku izci: Withings Sleep Analyzer

(Resim kredisi: Withings)

4. Withings Uyku Analizörü

En iyi giyilemez uyku izci

Teknik Özellikler
Maksimum pil ömrü: Yok Kalp atış hızı izleme: Evet Bildirimler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Uyurken müdahaleci değil + Çok doğru
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece uyku izleyici-Güç kaynağı gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,95 £ Amazon'da görüntüleyin99,95 Sterlin EBay'de görüntüle

Bütün gece bilek kayışı takma fikri çekici gelmiyorsa, Withings Uyku Analizörü sizin için bir çözümdür. Yatağınızın altına kaydırıp prize takıp, engelsiz uyurken tüm zor işleri halletmesini sağlarsınız. Bu sayede uyku döngülerinizin, sürelerinizin ve herhangi bir kesintinin derinlemesine analizi ile rakiplerinden çok daha gelişmiş uyku takibi sunar.

Ayrıca, herhangi bir horlama olayını tespit eder ve tedavi edilmezse büyük bir sorun olabilecek, yetersiz teşhis edilen bir sorun olan uyku apnesine dikkat eder. Yalnızca bir uyku takipçisi olduğu için, Withings Sleep günün diğer noktalarında kullanılmaz, ancak yalnızca uyku düzeninizi izlemekle ilgileniyorsanız, bu nihai çözümdür. Orada bu kadar doğru olan çok az şey var.

en iyi uyku takipçisi: Fitbit Ace 2

(Resim kredisi: Fitbit Ace 2)

5. Fitbit Ace 2

Çocuklar için en iyi uyku izci

Teknik Özellikler
Maksimum pil ömrü: 5 gün Kalp atış hızı izleme: Bildirim Yok: Yok
Satın alma nedenleri
+ Eğlenceli tasarım + Motive edici özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
-Nabız izleme yok-Tıknaz tasarım BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 49,99 Amazon'da görüntüle 49,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin69,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin1 Amazon müşteri incelemesi

Uyumak için mücadele eden bir çocuğunuz var mı? Fitbit Ace 2, çocuğunuza uyuyarak her gece neyi başardığını gösteren eğlenceli bir motivasyon aracı olarak işe yarayabilir. Daha eski Fitbit modelleri gibi çalışarak, herhangi bir uyku bozukluğuna göz kulak olur ve sorunların nerede olabileceğine dair fikir verir. Aynı zamanda gün boyunca bir egzersiz takipçisi olarak da çalışır.

Kalp atış hızı izleme yok, bu da uyku izlemenin diğer modellerden biraz daha az doğru olabileceği anlamına geliyor, ancak bu, genellikle ebeveynler ve çocuklar için bir rehberlik aracı olduğu için burada büyük bir sorun değil. Basit ama iyi bir başlangıç ​​noktası, eğer sadece bazı sorunları dışlamak veya çocuğunuzun uyku hakkında daha bilgili hissetmesine yardımcı olmak istiyorsanız. Çocuğunuz geceleri ne giyeceği konusunda hassassa kalın tasarıma dikkat edin.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Fitbit Inspire HR Fitness ... Fitbit Inspire HR BT Mağazası £ 69.99 İnceleTüm fiyatları görünWithings Çelik HR Sport-Multi ...Withings Steel HR SporteBay99 £ Görünüm Tüm fiyatları görünXiaomi Mi Band 4 Fitness ... Xiaomi Mi Band 4 Amazon £ 25.99 GörüntüleTüm fiyatları görün