Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi küçük taşınabilir barbekü 2020: gaz, odun kömürü veya peletler arasından seçim yapın

En iyi küçük taşınabilir barbekü 2020: gaz, odun kömürü veya peletler arasından seçim yapın

Çevrenizdeki en iyi küçük mangallar ve taşınabilir barbeküler (ya da okuma yazma bilmiyorsanız 'Barbekü') derlememize hoş geldiniz. Pencereden dışarıya bakıldığında, yazın burada olduğu ve daha gerçekçi bir şekilde, sokaklarda ızgara yapmak için zamanın geldiği anlaşılıyor. Odun kömürü ve gaz seçeneklerimiz var, bu nedenle hem sadelikten yana olanlar hem de rahatlığa değer verenler için bir şeyler var.


  • En iyi BÜYÜK barbekülertüm bahçe eğlence ihtiyaçlarınız için
  • Et termometrelerigüvenli pişirmeyi sağlamak için
  • Daha fazlasıen iyi Barbekü aksesuarları
  • En iyi pizza fırınları

Taşınabilir barbekü Amazon Prime Day fırsatları

İleAmazon Prime GünüBu yılın Ekim ortasına düştüğünüzde, en iyi küçük mangallarda bazı iyi fırsatlar görebilirsiniz… ama nefesini tutmayın. Gerçek şu ki, stoklar yaz boyunca düşüktü ve insanlar yaz mevsimine kadar açık havada eğlenmeye normalden daha fazla devam ettikçe talebin alışılmadık derecede yüksek kalması muhtemel.Kara Cumadaha iyi bir bahis olabilir ya da yeni yıl satışları… Ya da gelecek baharı bekleyin.

En iyi taşınabilir barbekü nedir?

Yeni bir numaralı yarışmacımız mükemmelTraeger Rangerodun kömürü veya gaz yerine odun peletleri kullanır. Hareket halindeyken sorunsuz ızgara arıyorsanız, seçmeniz gereken model budur.

'Everdure' by 'Heston Blumenthal, son yıllarda mangal pazarını oldukça etkileyici bir şekilde bozdu. Kömürü şık bir şekilde koyduğunuz esasen metal bir kutuyu yapma başarısı için,Everdure Küpbizim 2 numaralı seçimimiz. Ancak kampçılar ve kayıkçılar için en iyi seçimimiz olan gazla çalışan mükemmel Primus Kuchoma'yı ve sağlam yeni karavan dostu Char-Broil Grill2Go'yu da göz ardı etmeyin.

Mangallara ilgi duyan hiç kimse muhtemelen bizim de büyük hayranları olduğumuzu görünce şaşırmayacaktır.Weber Q W1200. Weber dünyanın bir numarasıdır ve ızgaraları her zaman çok çok güvenli bir seçimdir.


Ancak burada başka birçok harika seçenek var ve hangisini seçerseniz seçin, hepsi süpermarket girişinde alacağınız tek kullanımlık alüminyum tepsinin önündedir.

En iyi portatif barbekü nasıl alınır

Her şeyden önce odun kömürü, gaz veya odun peleti kullanmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.


Gaz, sadece odun kömürü ve odun peletleri ile elde ettiğiniz dumanlı aromaları yaratmadığı için lezzet açısından fark yaratır. Gaz, dışarıda pişirirken tutarlılık ve rahatlık açısından kesinlikle bir yere sahiptir, ancak aynı zamanda sonuçların gerçekliğini bir dereceye kadar azaltır. Bununla birlikte, vahşi doğada kamp yapıyor veya mangal yapıyorsanız, gaz çok uzak ve en güvenli seçenektir. Aslında İngiltere ve Fransa'daki çoğu kamp alanı odun kömürü kullanımını yasaklamaktadır.

İkinci olarak, bu portatif ünitelerle ızgara boyutuna ve sahile kadar taşıyabileceğiniz bir şeyin peşindeyseniz ne kadar ağırlığa dikkat etmeniz gerekir.


Aynı şekilde, taşıyabileceğiniz bir şey istemezsiniz, ancak pişirilmesi gereken şeyleri pişiremezsiniz - özellikle de iki veya üç parti pişirme yapmanız gerektiği anlamına geliyorsa. Bu eğlenceli değil.

Barbeküde iki farklı pişirme yöntemi vardır. Kapaksız ızgara veya doğrudan pişirme olarak bilinir ve sert ve hızlı olduğu ve aşırı pişirme veya çabuk yanma tehlikesi olduğu için yiyeceklere göz kulak olmanız gerekir. Bir kapak altında dolaylı pişirme, temizlikçilerin uygun mangal dedikleri şeydir - pişirme sürecini tatlandırmak ve yavaşlatmak için konveksiyon akımları ve duman kullanmak. Herhangi bir alevlenmeyi evcilleştirmek için bir bitki spreyi veya bayım kullanmayı deneyin.

Ben Tish, Şef ŞefiTuz Bahçesi Grubu, o eski soruyla ilgili kararını veriyor -en iyisi ne? Odun kömürü veya briket?'Topak odun kömürü, tadı maskelemek veya çarpıtmak için herhangi bir kimyasal madde veya bağlayıcı bulunmadığından, briketlere göre lezzet bakımından üstündür.

Çoğu odun kömürü Güney Afrika'dan geliyor ve sıkıştırılmış olacak, bu nedenle daha iyi seyahat ediyor ve nakliye sırasında parçalanmıyor. Çok daha hafif ve daha iyi yanan İngiliz odun kömürünü öneririm. Elma, ela ve meşenin hepsi farklı tat özelliklerine sahiptir. '


Barbekü stokta yok mu?

En iyi mangalların stokları tükendiyse, en iyi mangal gerçekten mevcut olan olur. İngiltere ve ABD'deki bu kaliteli perakendecileri deneyin. Daha uzun bir oyun oynamayı seviyorsanız,Amazon Prime Günühub veKara Cumasayfa bazı ucuz mangalları da ortaya çıkarabilir.

İngiltere'de:

Amazon

B&Q

John Lewis ve Ortakları

Ana üs

ABD'de:

Walmart

Sears

Ana Depo

Tercih sırasına göre en iyi portatif mangallar

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Traeger RangerPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Traeger)

1. Traeger Ranger

En iyi küçük barbekü barı yok

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 184 inç sq Tip: Pelet Ağırlık: 27 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Rahatlık için odun peletleri kullanır + Örnek performans + Bilgisayar kontrollü + Bir dereceye kadar taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Cehennem kadar ağır-Elektrik gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI899,95 ABD doları Appliances Online'da GörüntüleAmazon'u kontrol edin

• İngiltere'deki Traeger Ranger'ı Riverside Garden Centre'dan satın alın

• ABD'de Traeger Ranger'ı Amazon'dan satın alın

İncelediğimiz tüm mangallar arasında - hem büyük hem de küçük - bu, bu yazarın kompakt boyut, kullanım kolaylığı, verimlilik ve güvenilirlik için şu andaki başvurulan modelidir. Tüm niyet ve amaçlara göre gerçek bir taşçıdır.

Daha büyük gibiWeber SmokeFireveTraeger 575 Pro, yeni Traeger Ranger, odun kömürü veya gaz yerine odun peletleri, elektrik ve bir bilgisayar işlemcisi kullanıyor ve bu, malzemeleri bol miktarda dört ila altı kişilik ızgaraya yükleyebileceğiniz ve bunu yaparken hemen hemen tüm pişirme işlemi için bırakabileceğiniz anlamına geliyor. misafirlerinizle sohbet edin.

Masa üstü dostu ve esasen taşınabilir olmasına rağmen, bu bavul şeklindeki barbekü, fıtık geliştirmeden yaklaşık 10 metreden fazla taşımayı neredeyse imkansız kılan küçük bir ton ağırlığındadır. Ancak, karavan, karavan ve bagaj kapağı kullanımı için mükemmel bir paket servis modelidir - ancak yalnızca bir elektrik kaynağına erişiminiz varsa veya Traeger'in özel güç çeviricisini kullanabiliyorsanız.

Ranger'ın iç kısmı iki bölüme ayrılmıştır: solda 3.6kg pelet haznesi ve sağda 184 inçlik yapışmaz porselen ızgara, aradaki peletleri dağıtmak için kısa bir burgu. Hepsi, pişirme sıcaklığını beş derecelik artışlarla ayarlamanıza izin veren bir Dijital Ark denetleyicisi tarafından kontrol edilir. Ayrıca kullanışlı bir zamanlayıcı, bir & lsquo; sıcak tutma & rsquo; son derece iyi çalışan işlev ve verilen et probu için tek bir port. Ayrıca, dilerseniz domuz pastırması ve yumurtadan oluşan kamp tarafındaki kahvaltıları ve hatta krepleri hazırlamak için ağır hizmet tipi düz dökme demir ızgara plakası ile birlikte gelir.

en iyi taşınabilir barbekü 2020: traeger ranger

Traeger Ranger altı kişiye kadar yetecek yemek alanına sahiptir

(Resim kredisi: Traeger)

Üzerinde bir dizi malzeme denedik - burgerler, sosisler, tavuk budu - ve hepsi yemeği ters çevirmek için tek bir ziyarette mükemmel şekilde pişti. Hatta bir el ilanı aldık ve kapalı fırında pişirdiğimiz tüm tavuklardan daha etli olan orta boy bir tavuğun üzerine fırlattık. Tam dolu bir huninin yaklaşık 200˚C'de bir saatten fazla dayandığını hesapladık - yavaş ve yavaş pişiriliyorsa çok daha uzun.

Traeger maksimum sıcaklığının 230˚C olduğunu söylese de, gerçek en yüksek sıcaklığın yaklaşık 241˚C'ye ve ısı kalkanının altında kükreyen bir alevle ulaştığını fark ettik. Bu, biftekleri kızartmak için de uygun şekilde kullanılabileceği anlamına gelir; pelet ızgaraları genellikle mükemmel değildir.

Ranger, kamp kullanımının yanı sıra balkonlar ve teraslar için kesinlikle idealdir. Aslında, dört kişilik bir aileyseniz, ihtiyacınız olan tek barbie o olabilir. Kullanımı çok kolay ve her şeyi gevrek bir şekilde yakmadan ızgarada çok güvenilir. Kesinlikle tavsiye edilir.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Everdure by Heston Blumenthal Cube

2. Everdure by Heston Blumenthal Cube

En iyi taşınabilir üstü açık kömür ızgarası - çok şık

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 10 inç Tip: Kömür Ağırlık: 8 kg Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Zarif tasarım + Taşıması kolay + Kesme tahtası kapak görevi görür
Kaçınılması gereken nedenler
-Petite 10 inç ızgara-Üstü açık ızgara Bugünün en iyi Everdure by Heston Blumenthal Cube fırsatları194 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 199 $ Appliances Online'da Görüntüle 199 $ Appliances Online'da Görüntüle

Küp, stil ve sofistike çığlık atan Heston Blumenthal markalı odun kömürü ve gazlı mangalların altılı kısmındaki en ucuz ve en küçük modeldir.

Oldukça taşınabilir olan bu odun kömürü brülörü, çığır açan herhangi bir teknolojik özelliğe sahip değildir, çünkü tüm niyet ve amaçlara göre, sadece sığ bir kömür tepsisi ve üstünde çelik bir ızgara bulunan kare bir kaptır.

Bununla birlikte, burada iştahı kabartmak için pek çok rafine Heston dokunuşu var; güzelce kalıplanmış porselen emaye iç kısım, ızgaranın yaklaşık bir inç yukarısına yükseltildi, böylece sosisler yuvarlanamaz ve tabana takılan bir ısı koruyucu çimleri kavurmaz veya veranda masasını bozmaz

Sıkıca sabitlenen kapak, hem birkaç parça et için yer olan kapalı plastik bir saklama tepsisini hem de bir bambu yemek hazırlama tahtasını içerdiği için akıllı bir tasarım gelişmiştir.

Yani sahip olduğunuz şey, aynı zamanda düzgün bir şekilde taşınabilir olan uygun bir barbekü - bu listedeki diğerlerinin çoğu, yemek pişirmede mükemmel olsalar da, ya biraz dayanıksızdır ya da arabanızın bagajından çıkarıldığında o kadar da taşınabilir değildir.

Sonuç olarak, Everdure kuşkusuz iki kişilik romantik bir piknik için yeterince yer sağlıyor… Ama ne şık ve lezzetli bir piknik olacak.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Primus Burn

3. Primus Burning

Kamp ve oryantiring için en iyi portatif gazlı ızgara

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 16 inç Tip: Gaz Ağırlık: 4,5 kg Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Büyük ızgara, kompakt boyut + Son derece taşınabilir + Kamp gaz bidonları kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Primus Kuchoma'yı temizlemek için zor, 354,54 $

Dış mekan uzmanlarından bu verimli, gazla çalışan portatif barbie Primus, kampçılar, kayıkçılar ve piknik tutkunları için mükemmel bir yemek pişirme arkadaşı ve balkon kullanımı için de kullanışlı bir masa üstü ızgaradır.

Çok ince bacaklarına rağmen, kompakt Kuchoma son derece iyi inşa edilmiştir ve hem mini kamp gaz bidonları hem de büyük Patio Gaz silindirleri (isteğe bağlı adaptör ile) ile çalışır. Ayrıca doğrudan veya dolaylı pişirme için entegre bir menteşeli kapakla birlikte gelir; gerçekten çok iyi bir şey.

Kuchoma'nın yapışmaz 40cm x 24cm ızgarası, yaklaşık 20 sosis veya bir düzine tavuk budu - bir kampçı kültü için yeterli pişirme alanı - rahatça barındırır ve 4,5 kg'da, oldukça eski bir mesafeyi olmadan taşıyabilecek kadar hafiftir. kolun düşüyor. Şiddetle tavsiye edilir.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Char-Broil Grill2Go X200

(Resim kredisi: Char-Broil)

4. Char-Broil Grill2Go X200

Balkonlar, karavanlar ve karavanlar için sağlam yeni taşınabilir

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 200 inç kare Tip: Kamp gazı Ağırlık: 11 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı Amerikan tasarımı + Kamp gaz kutuları kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Düzenli temizlik gerektirir Bugünün en iyi Primus Kuchoma fırsatları 280,57 $ Amazon'da Görüntüleyin

• Char-Broil X200'ü Amazon'dan satın alın

Sağlam askeri görünümü ve üstün yapım kalitesi ile bu yeni portatif gazla çalışan barbie, kamp alanının kömür kullanımına izin vermediği teraslar, balkonlar ve kamp ve karavanlar için mükemmel bir seçimdir. Kabul edilirse, Grill2Go yukarıda incelenen Primus Kuchoma kadar kompakt veya hafif değildir, ancak kısa mesafeleri taşımak için çok ağır değildir; iki şişman tutacak bu açıdan çok yardımcı oluyor.

Char-Broil, yiyeceklerin ızgara plakasında eşit şekilde pişirilmesini sağlayan TRU Kızılötesi ızgara teknolojisi ile ünlüdür. Hafif dezavantajı, oluklu kızılötesi ızgaranın her barbekü seansından sonra yanmayı gerektirmesi ve verilen temizlik kullanılarak da kazınmasıdır. Bunu yapmayı ihmal ederseniz, kızılötesi plakadaki küçük delikler tıkanabilir ve sistem de çalışmayabilir. Grill2Go'nun ızgarası yaklaşık 12 hamburger alacaktır, bu nedenle iki ila dört yetişkin için yeterli ızgara alanı olmalıdır.

Primus, Weber Q 1200 ve Napoleon TravelQ gibi, bu model de gaz regülatörüne basitçe vidalanan küçük kamp gazı bidonları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca büyük geleneksel Patio Gaz şişeleri ile de kullanılabilir, ancak özel adaptöre yatırım yapmanız gerekecektir.

Bu model, ona attığımız her şeyi mükemmel bir özveri ile ızgara yaparak son derece iyi bir performans gösterdi. Aynı zamanda bir tuğla ev gibi inşa edildiğinden, dışarıdaki yaşamın çarpma ve çiziklerine kolayca dayanabilmelidir.

En iyi taşınabilir barbekü: Weber Q 1200

5. Weber Q 1200

En iyi taşınabilir yüksek kaliteli gazlı ızgara

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 13 inç Tip: Kamp gazı Ağırlık: 13 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Harika yapı + Mini gaz kutuları kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Hafif değil Günümüzün en iyi Weber Q 1200 fırsatları Amazon'u kontrol edin

Çoğu profesyonel aşçı, kömürü gaza tercih eder, ancak bazen kamp alanında, yerel parkta veya belki de yatınızın güvertesinde olduğu gibi gaz daha iyidir.

Bu taşınabilir model, küçük, kolayca elde edilebilen, tek kullanımlık kamp gazı tipi kartuşlar kullanır ve altı veya daha fazla yerleşim için yeterince büyük porselen emaye, dökme demir pişirme ızgarası, yerleşik termometreli uzun bir alüminyum kapak, iki katlanabilir yan tablolar ve düğme Piezo ateşleme.

Trendlere uygun bonus: Turuncu, fuşya, yeşil, mavi ve mor dahil olmak üzere bir dizi soğuk renkte gelir.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: LotusGrill

(Resim kredisi: LotusGrill)

6. LotusGrill

En iyi ultra kompakt kömür barbekü - dumansız ve basit

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 12 inç Tip: Kömür Ağırlık: 3,7 kg Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Hızlı ısıtma + İnanılmaz derecede kompakt
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir gaz seçeneğinden daha ucuz-Pil gerektirir Bugünün en iyi LotusGrill fırsatları 289,53 $ Amazon'da Görüntüleyin

• LotusGrill'i Cuckooland'dan satın alın

Alevleri havalandırmak için saç kurutma makinesi ile dalga geçmeyi unutun. Bu ödüllü barbie, her şeyi tam üç buçuk dakika içinde pişirme sıcaklığına getirmek için dahili bir pille çalışan fan kullanıyor ve bu sırada boğucu duman yok. Dahası, sadece küçük bir avuç odun kömürü ile bir saate kadar ızgara yapmaya devam edecek. LotusGrill, soğuk havayı odun kömürünün üzerine zorlayarak, onu güvenli olsa da öfkeli bir cehenneme dönüştüren bir körük efekti oluşturarak çalışır.

Yedi neşeli renkte mevcuttur ve küçük teraslar, balkonlar, kamp alanları, piknikler ve tekneler için idealdir, 32 cm'lik ızgarası dört adede kadar aç serseri için uygundur. Ayrıca bunun için 89 £ 'luk bir Fondue Grill Aksesuar Kiti de var, bu da 1970'lerden lezzetli, kıta tarzı peynir bazlı yemekleri hışırtmanıza izin veriyor. Delicieux!

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Firepod

(Resim kredisi: Firepod)

7. Ateş Kolu

Taş üzerinde biftek pişirip pişiren çok yönlü bir pizza fırını

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 12 x 12 inç Tip: Gaz Ağırlık: 12 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Harika pizza yapar + Izgara olarak ikiye katlar + Ayrıca taşta biftek yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Napoleon TravelQ 285 teklifleri Amazon'a göz atın

• Firepod'u doğrudan Firepod'dan satın alın

Bu model aslında gazla çalışan bir model olmasına rağmenPizza fırını(ve en sevdiğimizi), Firepod ayrıca bu sevimli evde yetiştirilen yaratım için isteğe bağlı çift taraflı bir ızgara plakası - bir tarafı yivli, diğer tarafı düz - sağlar. Verilen pizza taşını çıkarın, ızgara plakasını takın, gazı açın ve açık havada bir öğle yemeği veya hatta tam bir İngiliz kahvaltısı hazırlayın.

Bu modelle ilgili bir başka harika şey de Firepod'un yeni Lav Taşları ve Himalaya Tuz Blokları serisini barındıracak olmasıdır. Ya pizza taşının üstüne fırlatın, yaklaşık 40 dakika ısıtın ve verilen eldivenleri kullanarak taşa koyun ya da bambu tepsiye yerleştirin ve masaya götürün. Gördüğümüz en büyük taşlar olmasalar da, iki kişilik açık havada veya taşta kapalı biftek için mükemmel bir boyuttadırlar. Şiddetle tavsiye edilir.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Napoleon TravelQ 285

8. Napolyon SeyahatiQ 285

En iyi premium küçük barbekü, aslında elle çok taşınabilir olmasa da

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 285 inç kare Tip: Kamp gazı Ağırlık: 7,5 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Muhteşem görünüm + Kaliteli yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa gaz hortumu-Taşınamayacak kadar ağır Bugünün en iyi Napoleon TravelQ 285 fırsatları Amazon'a göz atın

• Amazon'dan Napoleon TravelQ 285 satın alın

Bu muhteşem toz mavi gaz portatif, iki Piezo ile çalışan, jet ateşlemeli brülör, açıkça etiketlenmiş bir kapak monte termometre, masa üstü veya kamp zemini kullanımı için bir çift katlanabilir ayak ve dökme demir dalgasında yeterli pişirme alanı ile birlikte gelir. 18 hamburgeri işlemek için ızgara.

Kolayca elde edilebilen tek kullanımlık vidalı gaz bidonları ile çalışır (örneğin Camping Gaz, Coleman, vb.), Ancak daha uzun bir hortum eklenmesiyle büyük Patio Gas bidonları için de uyarlanabilir.

Benzer şekilde tasarlanmış Weber Q 1200 gibi TravelQ da et ve balıkları son derece iyi ızgara yapar ve alevlenme meydana geldiğinde ısı kolayca kontrol edilir.

Bu barbie, araba veya karavanda kamp gezileri için mükemmeldir ve balkonlar ve küçük teraslar için idealdir. Piknik için onu bir tarlada taşıma fikrini aklınızdan çıkarmayın, çünkü bunun için çok ağırdır.

En iyi taşınabilir barbekü: Kikkerland Portable BBQ Suitcase

(Resim kredisi: Kikkerland)

9. Kikkerland Taşınabilir Barbekü Bavul

Piknik çiftleri için en iyi taşınabilir barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 10 x 6 inç Tür: Kömür Ağırlık: 1,84 kg Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Kolay taşınabilirlik + Kullanımı basit
Kaçınılması gereken nedenler
-12 kişilik aileler için değil, açıkça

• Beaumonde'den Kikkerland Taşınabilir Barbekü Bavulunu satın alın

İki kişilik piknikler için, bu şık barbie-in-case tek kullanımlık çeşitten daha iyi bir bahis. Başlangıç ​​için çimleri kavurmaz - pek de değil. Kullanmak için, basitçe klipsini açın, çok az miktarda odun kömürü (bu durumda dört veya beş kırık briket bu durumda en iyisi olabilir) ve birkaç ateşleme ile doldurun ve çelik ızgarayı üstüne koyun. Voila, anında barbekü.

Şimdi, Kikkerland'ın 16x25cm ızgara alanının küçük olduğu ve sadece bir sıkmada yaklaşık 10 sosis veya üç hamburger veya muhtemelen iki 6 oz biftek için iyi olduğu söylenmelidir. Yine de, Kikkerland, bir kez kurulup çalışmaya başladığında, hareket halindeyken şaşırtıcı derecede iyi bir ızgara yumruğu yapar.

2 kg'ın altında, bu sayfadaki en hafif portatif ızgaralardan biridir, ancak katlayıp yolunuza devam etmeden önce soğumasını beklemeniz gerekecektir. Geldiği pişirme ızgarasının, resimlerde gösterilen tavuk teli çeşidinden farklı olabileceğini, ancak bunun ızgara şeklini etkilemeyeceğini unutmayın.

En iyi taşınabilir barbekü: Cobb Compact CO800

10. Cobb Compact CO800

Kayıkçılar için en iyi taşınabilir kömür seçeneği

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 12 inç Tip: Kömür Ağırlık: 3,2 kg Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Akıllı ısıtma sistemi + Çok hafif ve taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Slippery grill Bugünün en iyi Cobb Compact CO800 fırsatları Amazon'a göz atın

Bu, piyasadaki en çok yönlü odun kömürü ateşlemeli mini mangallardan biridir ve en verimli olanlardan biridir.

Güney Afrika'da icat edilen sağlam, su ısıtıcısı tarzı Compact Cobb, küçük de olsa bütün bir tavuğu ızgara yapabilen, kızartabilen, pişirebilen ve hatta kızartabilen küçük, taşınabilir silindirik bir ünitedir.

Sırrı, briketleri (veya Cobb'un kendi tescilli Cobblestones'ı) üç saatten fazla ateşli bir sıcaklığa kadar ve Barbekü'nin dış kasasına herhangi bir ısı aktarılmadan tutan kontrollü bir havalandırma sistemindedir.

Bu özel model, aşırı derecede kaygan Teflon kaplı bir ızgara ile paketlenmiş olarak gelir - haykırırsak başka bir sosis gelir - ancak çok daha fazla ızgara aksesuarı mevcuttur. Açık hava ziyafetleri, kayıkçılar ve sihirler için en iyi satın alma.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Jamie Oliver Adventurer

(Resim kredisi: Jamie Oliver)

11. Jamie Oliver Maceracı

En iyi mini su ısıtıcısı barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 13 inç Tip: Kömür Ağırlık: 5,2 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Hava kontrol sistemi + Son derece uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Awkward Jamie Oliver Adventurer anlaşmalarını taşımak için Amazon'a bakın

Yaşlanan delikanlı aşçı Jamie Oliver, aşçılık bilgisini, yiyeceklerin cehenneme kaymasını önleyen kavisli bir ızgara tepsisi, çıkarılabilir bir kömür kabı, ayarlanabilir hava delikleri, kavrayıcı gibi oldukça az sayıda benzersiz tasarım özelliğine sahip, kendi marka bir portatife uyguladı. Kolay taşıma için kapak kilitleri ve elinizi tuttuğunuzda elinizi yakmayan tıknaz kauçuk kaplı bir kapak tutacağı.

Maceracı, kontrol edilmesi gereken bir oyun (sadece hava giriş deliklerini açmak veya kapatmak için uzun kolu kullanın), yaklaşık 16 sosis alabilecek kadar büyük ve seçtiğiniz bir plaja, kamp alanına veya piknik noktasına taşınabilecek kadar hafiftir (uzun çok uzak bir yürüyüş olmadığı için). Ayrıca küçük teraslar veya ikinci bir yedek barbekü olarak mükemmeldir.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: George Foreman Dumansız Barbekü Izgara

(Resim kredisi: George Foreman)

12. George Foreman Dumansız Barbekü Izgara

İç mekan (ve dış mekan) ızgara için harika bir elektrikli model

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 16 x 11 inç Tip: Elektrik Ağırlığı: 3,6 kg Boyut: Orta
Satın alma nedenleri
+ Çok az duman üretir + İç mekan kullanımı için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Elektrik gerektirir

• George Foreman Dumansız Izgarayı Argos'tan satın alın

Bu 1.600 watt'lık elektrikli ızgara, bulaşık makinesinde yıkanabilen & lsquo; Titanium Infused & rsquo; içeren basit dumansız tasarım sayesinde dış mekanda yemek pişirmenizi sağlar. yapışmaz ızgara plakası, damlayan yağları soğutan ve duman miktarını yaklaşık% 80 azaltan bir damlama tepsisinin birkaç inç yukarısına yerleştirilmiştir. Gerçekten çok az duman üretmesine rağmen, iç mekanda kullanıyorsanız, tamamen dumansız ızgara için yine de aspiratörün altındaki ocak ocağına yerleştirmenizi tavsiye ederiz.

Bu, hamburger, sosis ve diğer yağlı yiyecekler için harika bir ızgaradır çünkü yağların çoğu damlar ve bu daha sağlıklı beslenme anlamına gelir. Biftekleri de oldukça iyi yapar, ancak ısıtma elemanı en yüksek sıcaklığa ulaşana kadar ızgarayı durdurmak en iyisidir.

Ocaksız bir yatak odasında yaşıyorsanız, düzenli olarak karavan gezilerine çıkıyorsanız (ve karavanınız veya karavanınız 240v gücüne sahipse) veya dumansız ızgara fikri gibi, bu, ürünleri çok mütevazı bir fiyata sunan değerli bir seçimdir. harcama.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: Barbecook Joya

13. Barbecook Mücevher

İnanılmaz derecede basit mikro ızgara

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 10 inç Tip: Kömür Ağırlık: 4 kg Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Çok taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok küçük Bugünün en iyi Barbecook Joya fırsatları Amazon'u kontrol edin

Masa üstü ızgaranın iki ana bonusu vardır: kendi kesiklerini kızartmak daha zevkli ve çok daha sosyal, özellikle de alev alev yanan bir cehennemin önünde 90 dakika tek başına ayakta durmak zorunda kalan evdeki herifler için patlayan sosisler ve ızgaradan düşen duygusal bir balıkla güreşirken.

Bu zarif iki ila dört kişilik veranda barbie, masayı kavurmaktan korumak için sadece basit bir kömür tepsisi, 26 cm'lik paslanmaz çelik bir ızgara ve bir bardak su kullanır, bu nedenle tam olarak Barbecook Joya'yı sofistike diyemezsiniz, ancak yemek pişirir gayet iyi.

Joya'nın çekici beyaz seramik tabanı, misafirler tedarik edilen bambu maşayı kullanarak kendi kebaplarını ve dilimlenmiş bifteklerini tokatlarken, dokunulabilecek kadar soğuk kalıyor. Önceden yüklenmiş bir avuç odun kömürü başlamanızı sağlar.

En iyi taşınabilir barbekü 2020: UCO Grilliput Taşınabilir Kamp Izgarası

14. UCO Grilliput Taşınabilir Kamp Izgarası

Muhtemelen dünyadaki en taşınabilir ızgara

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 10 inç Tip: Odun kömürü veya odun Ağırlık: 560 gram Boyut: Küçük
Satın alma nedenleri
+ Gülünç derecede taşınabilir + Son derece hafif + İki kişilik geniş ızgara alanı
Kaçınılması gereken nedenler
-Kibirli bir şekilde monte etmek-Yerde bir yangın inşa etmeyi içerir-Tam olarak sağlam değil

• Grilliput'u Amazon'da 34 £ karşılığında satın alın

Ve şimdi dünyanın en küçük, en taşınabilir ızgarası. Paslanmaz çelik borudaki bu barbie, piknikçi, plaj serseri, yürüyüşçü, dağcı, Bear Grylls özenti veya sırt çantasında çok az yeri olan herkes için tam bir bilet.

İnşa etmek için, içeriğindeki boruyu boşaltın - 12 paslanmaz çelik destek, dört kısa ayak ve bir ikinci, biraz daha dar çelik boru - her bir dikmeyi her iki borudan geçirin ve ardından bacakları takın. Şimdi onu yanıcı olmayan bir yüzeye yerleştirin ve altına biraz odun veya odun kömürü koyun ve işte, anında kamp ateşi barbekü yapın.

Grilliput & rsquo; s iki boyutta mevcuttur: Duo iki ila üç gannet sunar ve daha büyük Quattro altıya kadar idare eder. Soğuduktan sonra parçalarına ayırın ve toparlanıp gitmekte iyi olur.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Traeger TFT18KLDA Ranger ...Traeger RangerCihazlar Çevrimiçi899,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEverdure, Heston Blumenthal ...Everdure Heston Blumenthal Cube tarafındanCihazlar Çevrimiçi194 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünPrimus Burn 2500W Taşınabilir ... Primus Burn Amazon $ 354,54 İnceleTüm fiyatları görünChar-Broil X200 Grill2Go -... Char-Broil Grill2Go X