Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi akıllı bagaj 2020: etraftaki en akıllı valizler

En iyi akıllı bagaj 2020: etraftaki en akıllı valizler

Her üçüncü Kickstarter kampanyasının akıllı bagaj için olduğu bir zaman vardı, ancak bazı havayolları çıkarılabilir lityum piller ve diğer elektronikler olmayan vakaları yasakladığında, bunlar ve Bluesmart gibi daha köklü şirketler bir ölümle öldü.


Bununla birlikte, gizli çıkarılabilir şarj cihazları ve tartıları olanlardan yerleşik düzenleyicilere ve hatta dijital seyahat asistanına kadar iyi seyahat etmenize yardımcı olacak bazı akıllı çözümler hala var.

Akıllı bir seçim yapmanıza yardımcı olmak için favorilerimizi toparladık.

1. G-RO Yolculuğu

Her araziye uygun fütüristik bir durum

Satın alma nedenleri
+ GravityRoll tekerlekleri tüm araziler için tasarlanmıştır + Yerleşik, çıkarılabilir bir pil ile birlikte gelir + Tasarım, depolama alanını en üst düzeye çıkarır
Kaçınılması gereken nedenler
-En çekici değil

Bu vaka Tron'dan kaçmış gibi görünebilir, ancak alışılmadık görünümü her yere gidebileceği anlamına gelir. Fütüristik tasarım, firmanın iddia ettiği GravityRoll Tekerlek Teknolojisini içeriyor ve bu, kullanıcıların kar ve hatta inişler dahil her türlü arazide kolayca yuvarlanmasına izin veriyor.


Dışarıdaki en hafif bagaj değil, aynı zamanda bir & lsquo; G-RO güç bankası 'da içeriyor, böylece telefonunuzu hareket halindeyken şarj edebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden yapılmış ve ömür boyu garantili, ağır sırt çantalarını taşıma ve pansiyonlarda kalma günleri geride kalan maceracılar için iyi bir seçenek olabilir.

2. Yolculuk

Çıkarılabilir pilli akıllı çanta

Satın alma nedenleri
+ Çıkarılabilir bir pil + Güvenlik için kırılmaz kabuk ve şifreli kilit içerir + Şık
Kaçınılması gereken nedenler
-Fazla değil

E-bilet kullanıyorsanız veya GPS'e ihtiyaç duyduğunuz yeni bir yere seyahat ediyorsanız, havalimanında mobil düz koşma düşüncesi sinir bozucu olabilir. Away'in valiz yelpazesi, yeni havayolu politikalarına uymak için çıkarılabilen yerleşik pilleri sayesinde bu sorunu çözmeyi hedefliyor. Kullanıcılar, telefonlarını, e-okuyucularını ve diğer aygıtlarını modüle yerleşik bağlantı noktalarına takabilirler.


Kasa çeşitli boyutlarda gelir, ancak hepsinde kırılmaz bir polikarbonat kabuk, TSA onaylı şifreli kilit ve 360 ​​derece dönebilen tekerlekler bulunur. İçinizdeki derli toplu ucubeniz için gizli bir çamaşır torbası ve tatilde alışveriş yapmayı seviyorsanız kullanışlı bir iç sıkıştırma sistemi vardır. Ve hepsinden önemlisi, çantanızın bagaj karuselinde diğerlerinden farklı olmasını sağlayacak harika bir renk seçeneği var.

3. Yatay Bagaj

Şarj cihazı ve yerleşik seyahat acentesi bulunan bir çanta

Satın alma nedenleri
+ Çıkarılabilir şarj cihazı kurallara uygundur + Horizn GO asistan servisi ile birlikte gelir + Şık
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir yıllık GO aboneliği alın

Horizn'ın vakalarının dünyada ilk kez kişisel bir seyahat asistanıyla geldiği iddia ediliyor, yani markanın Horizn GO hizmetinin 12 aylık ücretsiz deneme süresi var, bu da sanal bir seyahat acentesi gibi davranmayı, kullanıcı için uçuş ve otel rezervasyonu yapmayı vaat ediyor. bir kullanıcının tercihlerine ve özel avantajlarına göre tasarlanmış geziler öneriyor.

Ancak belki de daha pratik faydası, tüm kılıfların çıkarılabilir bir batarya ile gelmesi, telefonunuzu havalimanında şarj edebilmeniz, gidiş salonuna sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayan 360 ° dönen tekerlekler ve eşyalarınızı sağlam tutmak için sert bir polikarbonat kabuk ile gelmesi. . Sık uçanlarda pazarlanan Berlin merkezli M5 kabin bagajı modeli, İtalyan derisinden ve su geçirmez naylondan yapılmış bir ön cebe ve 15 inçlik bir dizüstü bilgisayarı tutacak kadar alana sahip.


4. Modobag

Binebileceğin bavul

Satın alma nedenleri
+ Dahili bir şarj cihazıyla birlikte gelir + Binebilirsiniz
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz tuhaf görünebilirsin

Havaalanında kapınıza koşmaktan sıkıldıysanız, neden Modobag'ı düşünmüyorsunuz? Bir çantayı taşımak yerine, bu sizi taşıyacak çünkü otur-ve-sür motorlu bagaj, havaalanı terminalinde saatte 8 mil hızla ilerlemenize yardımcı olabilir.

Teleskopik gidon vardır, böylece yönlendirebilirsiniz ve tek bir şarjla altı mil gidebilir, bu da Duty Free turlarını yapabileceğiniz bir gecikme durumunda kullanışlıdır. Telefonunuzun da kullanıma hazır olduğundan emin olmak için çift USB şarj noktası ile birlikte gelir. Dezavantajlar? İçinde hiçbir şey olmayan 20 lb ağırlığında ve havaalanında rahatlatıcı bir içki içmeyi seviyorsanız, muhtemelen içip araba kullanmamalısınız!

5. Samsonite Pixon

Yerleşik terazili kasa

Satın alma nedenleri
+ Check-in için kullanışlı + Dayanıklı + İyi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok göz alıcı değil

Alışverişte büyükseniz ve eve giderken bagaj hakkınız konusunda stresliyseniz, bu durum sizin için olabilir. Samsonite'in Pixon serisinde yerleşik bir tartı vardır, böylece her zaman ağırlık ödeneği dahilinde olduğunuzdan ve check-in masasında ekstra ücretler için emilmediğinizden emin olabilirsiniz.

Buradaki fikir şudur ki, davalarını doldurabilirsiniz (gerekirse patlama noktasına kadar), ardından zihninizi dinlendirmek için sapın yanındaki ölçeklere bakabilir veya paketleme seçenekleriniz hakkında yeniden düşünmenize yardımcı olabilirsiniz. Kasanın kutulu şekli hacmi en üst düzeye çıkarırken, kabuğa 'piksel' nokta tasarımı yerleştirerek şık görünmesine yardımcı olur ve çiziklerin görünümünü en aza indirir.

  • /pixon-spinner-55cm--dark-blue/106595-1247

Bunu beğendin mi?

  • Ocak mavisini yenmek için 8 güneşli tatil yeri
  • Instagram dostu oteller: Dünya çapında 10 renkli otel
  • Tatil rezervasyonu yaparken nasıl tasarruf edilir