Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • En iyi akıllı prizler 2020: herhangi bir sokete uygulama ve Alexa kontrolü ekleyin

En iyi akıllı prizler 2020: herhangi bir sokete uygulama ve Alexa kontrolü ekleyin

2020'nin en iyi akıllı prizlerini tek bir yerde, akıllı evinizi başlatmaya hazır bir yerde topladık: akıllı prizler ve akıllı prizler, aptal cihazları telefona dönüştürdükleri için ayak parmaklarınızı akıllı ev sularına daldırmanın mükemmel bir yoludur. - bir anda kontrol edilen akıllılar. Akıllı asistanlarla da uyumluluğa sahip olacaksınız - size en iyi akıllı prizleri sunuyoruzApple HomeKit, Alexa için en iyi akıllı prizler ve Google Asistan için en iyi akıllı prizler.


Bir lambayı açın! Bir hayranı tetikleyin! Kullanmadığınız zamanlarda ev sinema sisteminizi kapatın! Sizin için ne işe yararsa işe yararsa: enerji tasarrufu (ve bazı durumlarda enerji izleme) faydalarının yanı sıra gücü değiştirmek için koltuktan ayrılmak zorunda kalmamanın bariz avantajı vardır.

Tüm akıllı prizler eşit yaratılmamıştır. Bazıları Wi-Fi, bazıları Bluetooth ve bazıları Zigbee veya Z-Wave gibi belirli akıllı ev protokollerini kullanarak farklı şekilde bağlanırlar. Farklı ses asistanları için destek de seçenekler arasında olabilir.

Şu anda etrafta çok sayıda ucuz akıllı priz var, ancak hepsi çok iyi değil, bu yüzden 2020 için TP-Link, Philips Hue, Eve ve benzeri güvenilir üreticilerden en iyi akıllı prizleri ve güç şeritlerini seçtik. ötesinde, satın alma seçiminizi biraz daha kolaylaştırmak için. Ayrıca, şu anda bu inanılmaz derecede kullanışlı cihazlardan birini arayan sizler için bazı zamanında satın alma tavsiyeleri de verdik.

en iyi akıllı fişler 20202020'de satın alabileceğiniz en iyi akıllı prizler

En iyi akıllı prizler: TP-Link Kasa KP105


(Resim kredisi: TP-Link)

1. TP-Link Kasa Mini KP105

Harika bir uygulama ile kompakt ve güvenilir

Teknik Özellikler
Soket sayısı: 1 İç / dış mekan kullanımı: Yalnızca iç mekanda Bağlantı: 802.11b / g / n Wi-Fi (2.4Ghz) Uyumlu: Android 5.0 veya üstü, iOS 10 veya üstü
Satın alma nedenleri
+ Daha küçük boyut + Kolay kurulum + Harika uygulama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 12,99 Amazon'da görüntüleyin £ 12,99 very.co.uk'de görüntüleyin12,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

TP-Link Kasa Mini KP105 size akıllı bir prizden isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi getiriyor ve aynı zamanda gösterişli bir uygulama da eşlik ediyor. Kurulum fişi takmak kadar basittir ve mutfağınızın veya oturma odanızın estetiğini bozmayacak kadar küçük ve ihtiyatlıdır. Burada herhangi bir enerji takibi almazsınız, ancak fişin ne kadar süredir aktif olduğunu görebilirsiniz ve Alexa, Google Home ve Bixby ile çalışır.

Uygulamaya dalın ve fişi düzenli bir programa göre açıp kapatabilir veya manuel olarak yapabilirsiniz. Ayrıca basit bir zamanlayıcı ayarlama seçeneği de vardır: Kullanım süresi dolduğunda, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak fiş açılır veya kapanır. Doğru TP-Link aksesuarına sahipseniz, KP105 akıllı fişin bir hareket sensörüyle de çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Bu Kasa Mini fişi zaten çok ucuz, ancak Tapo P100 mini akıllı fiş biçiminde daha da uygun fiyatlı bir seçenek var (TP-Link'in akıllı ev hattı, premium Kasa ve daha bütçe odaklı Tapo arasında ikiye bölünmüş gibi görünüyor. çizgiler). Bu özel model, etrafınızdaki en iyi akıllı priz arayışınızda sizi yakalamazsa, bunun yerine Tapo P100'ü deneyin.

Hive Active Plug en iyi akıllı fişler 2020


(İmaj kredisi: British Gas)

2. Kovan Aktif Fiş

Hive sisteminizi genişletmenin harika bir yolu

Teknik Özellikler
Soket sayısı: 1 İç Mekan / Dış Mekan Kullanımı: Yalnızca iç mekanda Bağlantı: 802.11n Wi-Fi (2.4GHz) Uyumluluk: Android 4.4 veya üstü; iOS 9 veya üstü
Satın alma nedenleri
+ Hive Akıllı Ev Sisteminin bir parçası + Kurulumu ve kullanımı kolay + Alexa sesli komutlarını destekler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'nı kontrol etmesi için Hive Hub gerektirir36,97 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle£ 39 very.co.uk adresinde görüntüleyin £ 43,34 Amazon'da görüntüleyin

British Gas tarafından geliştirilen Hive Hub ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmış (kullanmak için İngiliz Gaz müşterisi olmanız gerekmese de), Hive Aktif Fiş, diğer akıllı prizlere benzer şekilde çalışır - prizlerinizi çevirebilirsiniz telefonunuza bir dokunuşla veya önceden ayarlanmış bir programda açıp kapatın.


Başka bir deyişle, ütüyü açık bırakıp bırakmadığınızı kontrol etmeniz gerektiğinde ya da hala üst katta yatarken su ısıtıcısını bir fincan çay için kaynatmak istediğiniz zamanlar için kullanışlıdır. Tek gerçek sorun, kontrol etmek için bir Hive Hub gerektirmesidir: Hive Aktif Fiş bir olmadan çalışmaz, bu nedenle bu, Hive sistemine satın alanlar için gerçekten en iyi akıllı prizdir - ancak bu kötü bir fikir değildir çünkü Hive aynı zamanda iyi akıllı ampuller ve harika bir akıllı ısıtma sistemi (diğerleri arasında) yapar, böylece tüm kurulumun sizin için doğru olduğunu düşünebilirsiniz.

Doğal olarak Hive Aktif Fişi, iOS ve Android için birlikte verilen ücretsiz Hive uygulamaları kullanılarak kontrol edilir ve bir programın yanı sıra, birbiriyle bağlantılı olarak çalışan eylemler de oluşturabilirsiniz (böylece bir kapı sensörü tetiklendiğinde bir lambayı açabilirsiniz. misal). Zaten Hive kitini taktıysanız, idealdir. Fişi Amazon Alexa asistanıyla da kontrol edebilirsiniz.

En iyi akıllı prizler: TP-Link Kasa Smart Power Strip

(Resim kredisi: TP-Link)

3. TP-Link Kasa Akıllı Wi-Fi Güç Şeridi KP303

Her yöne giden akıllı güç şeridi

Teknik Özellikler
Soket sayısı: 3 İç Mekan / Dış Mekan Kullanımı: Yalnızca iç mekan Şunlarla uyumludur: Android 4.4 veya üstü; iOS 10 veya üstü
Satın alma nedenleri
+ Ses kontrolü + Üç çıkış + Enerji izleme Günümüzün en iyi TP-Link Kasa Akıllı Wi-Fi Güç Şeridi fırsatları Düşük Stok TP-Link 13A 3 Gang Smart ... S & S £ 26 Görüntüle