Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • En iyi akıllı güvenlik cihazları 2020: ne yaparlar ve hangilerini satın alırlar?

En iyi akıllı güvenlik cihazları 2020: ne yaparlar ve hangilerini satın alırlar?

Hızlı Linkler

Doğrudan atla…
Akıllı güvenlik kamera sistemi
Ucuz akıllı güvenlik kamerası
Akıllı güvenlik sistemi
Akıllı kapı kilidi
Akıllı görüntülü kapı zili
Akıllı güvenlik sensörü
Akıllı duman dedektörü


Güvenlik, akıllı teknolojinin yükselişinin anında ve bariz bir gelişme olduğu bir alandır - en iyi akıllı güvenlik teknolojisi, bir şey olduğunda evde bir sorun olup olmadığını bilmenizi sağlar ve hatta size her yerden neler olduğunu görme gücü verir. ve uygun şekilde yanıt verin.

Etkili ev güvenliğinin maliyetini büyük ölçüde azaltıyor ve birinin gelip binanın kendisine ürün yüklemesi ihtiyacını ortadan kaldırıyor, böylece akıllı güvenlik teknolojisi kiracılar ve mülk sahipleri için geçerli.

Bununla birlikte, akıllı güvenlik cihazlarına yönelik birçok farklı yaklaşım vardır, bu nedenle hangisinin sizin durumunuz için en iyi sonucu vereceğini bilmeniz gerekir. Bunlar, hareket algılamalı tek bir bağımsız akıllı kamera gibi çok düşük etkili seçeneklerden, sirenli çok sensörlü güvenlik sistemlerine ve tüm çalışmalara kadar uzanır (ancak bu, siz dışarıdayken herhangi bir şey olursa size bildirim gönderebilir. komşulara bir alarm vermek gibi).

Size en uygun akıllı güvenlik satın alımları hangileri?

Aşağıda temel akıllı güvenlik cihazı türlerini, her tür cihazın ne için yararlı olduğunu ve bunlardan en iyilerini seçtiğimizi özetledik.


Akıllı güvenlik kamera sistemi

Düşük dokunuşla evinize kapsamlı güvenlik iyileştirmeleri eklemenin bir yolunu arıyorsanız, akıllı kamera sistemleri tam size göre. 'Akıllı güvenlik kamera sistemi' ile, genellikle bir baz istasyonuna bağlı uydu kameralarını kullanan ve kameralara kendi özel kablosuz bağlantılarını veren ve böylece beslemelerinin kesintiye uğrama ihtimalini azaltan bir set kastediyoruz. Baz istasyonu bazı akıllı işlevleri yerine getirir ve genellikle yerel depolama seçeneğine sahiptir, bu nedenle internetiniz kesilirse, görüntüler yine de merkezi olarak kaydedilir. Bu kamera sistemleri, genellikle sadece görüntü kaydetmenin ötesinde, daha büyük güvenlik kurulumları gibi işlev görmelerine yardımcı olan birçok özelliğe sahiptir - hareket algılama özelliğine sahip olacaklar ve spot ışıkları, yerleşik sirenler, iki yönlü iletişim ve daha fazlası gibi özelliklere sahip olabilirler.

• Tümünü görünen iyi akıllı güvenlik kamera sistemleri

Pingtwitter’ün en iyi akıllı güvenlik kamera sistemi seçimi

En iyi akıllı güvenlik: Arlo Pro 3


(Resim kredisi: Arlo)

1. Arlo Pro 3

Çok daha fazlasını yapan akıllı bir güvenlik kamera sistemi - ve 2020 Pingtwitter Ödülleri kazananı

Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda harika güvenlik özelliği + Tamamen kablosuz kamera tasarımı + Mükemmel görüntü kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı-Seçenekler, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok zor olabilir. 355 $ Amazon'da Görüntüle 449,99 $ Best Buy'da Görüntüle

• Tamamı okuyunArlo Pro 3 incelemesi

Bu, içine girmek için pahalı bir kurulumdur, ancak bunun nedeni çok kapsamlı ve çok iyi olmasıdır -Pingtwitter Ödülleri 2020En İyi Akıllı Güvenlik için gong. Arlo Pro 3 size manyetik olarak monte edilen (başlangıç ​​paketleri bazı montaj parçalarıyla birlikte gelir, ancak ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz) ve hava şartlarına dayanıklı olan tamamen kablosuz kameralar sunar, böylece onları kesinlikle her yere yerleştirebilirsiniz.

Bir Arlo başlangıç ​​sistemi, yönlendiricinize bağlanmanız için size bir baz istasyonu ve kendi kablosuz bağlantısı üzerinden ona bağlanan bir dizi kamera verecektir. Başlangıçta iki, üç veya dört kamerayla gelen paketleri seçebilirsiniz, ancak Arlo kameraları tek tek satın alabilir ve daha sonra sisteminize ekleyebilirsiniz - gerçekten esnek olacak şekilde tasarlanmıştır.

Arlo Pro 3'ü bu kadar yüksek derecelendirmemizin nedeni, çok fazla yapması ve hepsini mükemmel bir şekilde yapmasıdır. Basit görüntü kaydetme işi gerçekten iyi yapılır - HDR kayıt, parlak güneş ışığında harika çalıştığı anlamına gelir, renkli gece görüşü ise size geceleri gerçekten yararlı görüntüler sağladığı anlamına gelir. Her bir kameradaki bir spot ışığı, mini projektörler olarak kullanılabilecekleri anlamına gelir (ve bazı davetsiz misafirleri korkutur). Her kamerada iki yönlü konuşma, neler olduğunu duyabileceğiniz ve insanlara bağırabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca her kamera, manuel olarak kolayca tetikleyebileceğiniz bir siren görevi görebilir. Ancak kameralar, alarm gibi ses çıkaran şeyleri de dinler, böylece evden çıksanız bile yangın alarmınızın çaldığını söyleyebilir.


Elbette hareket algılama var, ancak kameralar bir şeyin insan, hayvan veya başka tür bir hareket olup olmadığını algılayabilir, böylece kedi bahçede olduğu için endişelenmezsiniz.

Ve hangi özelliklerin otomatik olarak ne zaman otomatik olarak etkinleştirileceğini etkileyici bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Yapabilecekleri açısından derinlemesine bir sistemdir, ancak birkaç montajı yerine vidalamaktan başka hiçbir şey kurmadan kapsamlı bir ev güvenliği istiyorsanız, daha iyi bir seçenek yoktur.

Ayrıca, uyumlu cihazlarda kamera akışlarınızı görüntülemek için Apple HomeKit ve Alexa ve Google Assistant ile birlikte çalışır.


Ucuz akıllı güvenlik kamerası

Evinize göz kulak olmak istiyorsanız, ancak yukarıda bahsedilen türden bir sistemin derinliğine ve detayına ihtiyacınız yoksa, güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış ucuz bir akıllı kamera alabilirsiniz, ancak bu, özellikler açısından o kadar da ağır değildir. . Düşük fiyatlı bir akıllı ev kamerası, evinizi uzaktan izleyebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz temel şeyler olan hareket algılama, gece görüşü ve bulut kaydına sahip olacaktır. Ucuz modeller, pille çalışmak yerine fişe takılır ve çoğu hala duvara monte edilebilir, ancak bazıları raflarda olmaktan daha iyidir. Daha fazla güvenlik istiyorsanız, genellikle işleri çok daha karmaşık hale getirmeden uygulamalarına aynı türden birden fazla kamera ekleyebilirsiniz.

• Tümünü görünen ucuz güvenlik kameraları

Pingtwitter'ün en ucuz akıllı güvenlik kamerası

en iyi güvenlik kamerası 2020 Neos SmartCam

(Resim kredisi: Neos)

2. Neos SmartCam

Mükemmel başlangıç ​​güvenlik kamerası

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz fiyat + Mükemmel görüntü kalitesi + Ücretsiz bulut depolama ve yerel depolama
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Birinci sınıf kameralarla karşılaştırıldığında sınırlı akıllı özellikler Düşük Stok 78,57 $

• Beş yıldızımızın tamamını okuyunNeos Smartcam incelemesi

Neos Smartcam, 30 £ 'dan daha düşük bir fiyata size akıllı bir güvenlik kamerasından ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri mükemmel kalitede verir. Keskin, net ve parlak 1080p HD kayıt var ve kısa klipler bir hafta boyunca bulutta ücretsiz olarak saklanıyor - daha uzun süre kullanılabilecek daha uzun klipler çekmek için bir abonelik ödeyebilirsiniz.

Bunun da ötesinde, uygulama aracılığıyla iletilen bildirimlerle (ve bir şey algıladığında video çekecek) hareket ve ses algılama, artı gerçekten iyi çalışan gece görüşü var. Bulut aboneliği için ödeme yaparsanız, hareket bölgeleri de belirleyebilirsiniz, yani hareket algılama için göz ardı etmesi gereken kamera görünümünün bölümlerini seçebilirsiniz (örneğin, pencerenin dışına fırlayan bir ağaç onu kapatmaz) .

Yerel microSD kart depolamasının yanı sıra bulut depolamayı da kullanabilirsiniz ve bir yüzeyde durmak veya duvara monte etmek için tasarlanmış esnek bir standa sahiptir (kutuda bazı kullanışlı armatürler bulunur). Ayrıca, devreye alma ve devre dışı bırakma için coğrafi konumu kullanır, böylece evdeyken hareket bildirimleriyle uğraşmazsınız.

Fiyatına göre basitçe rakipsiz bir paket - pahalı sistemlerin daha gelişmiş algılama veya alarm özelliklerine sahip olmayabilir, ancak fiyatın çok küçük bir kısmı ve neredeyse kusursuz çalışıyor.


Akıllı güvenlik sistemi

Akıllı bir güvenlik sistemi, klasik ev güvenlik sistemi tarzına çok benzer, ancak ekstra bağlantı, kontrol etmeyi kolaylaştırabilir ve nerede olursanız olun akıllı telefonunuzda bir bildirimle ilgili bir sorun olduğunda size haber vereceği ve birbirine bağlanabileceği anlamına gelir. diğer akıllı ev teknolojileriyle. Bir sistem, kurma ve devre dışı bırakma için bir kontrol pedi, genellikle aksesuarlarla iletişim için bir hub görevi gören bir siren ve kapı ve pencere açma sensörleri ve hareket dedektörleri gibi bir dizi ek sensör içerecektir. Bazıları, sistemi çaba harcamadan devre dışı bırakmak için kablosuz etiketler gibi ek akıllı seçenekler içerir.

Pingtwitter'ün en iyi akıllı güvenlik sistemi seçimi

En iyi akıllı güvenlik: Yale Sync

(Resim kredisi: Yale)

3. Yale Sync Akıllı Ev Alarm Ailesi Kiti

Kapsamlı bir akıllı güvenlik başlangıç ​​seti

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel temel güvenlik seçenekleri seti + Son derece genişletilebilir + Diğer akıllı ev teknolojileriyle çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Aşmak oldukça pahalı-Hücresel yedekleme yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Pek çok üreticinin akıllı güvenlik sistemi seçenekleri var ve aslında çoğu özellik bakımından çok benzer, bu yüzden gitmek istediğiniz ekosistem hakkında düşünmeye değer olabilir - yukarıda bahsedilen Ring kameranın görünümünü beğendiyseniz, Örneğin Ring Alarm Güvenlik Sistemi en iyi seçiminiz olabilir. Ancak, herhangi bir mevcut ekosistem çekişmesiyle gelmeyeceğinizi varsayarsak, bu bizim tavsiyemizdir.

Açıkçası, Yale güvenlikte güvenilir bir isim, ancak güvenlik sistemi, hem orijinal kit hem de genişletme seçenekleri açısından kendi başına gerçekten iyi düşünülmüş bir kurulum olduğu için onayımızı alıyor.

Bu Yale Sync Akıllı Ev Alarm Ailesi Kiti bir baz istasyonunun etrafına inşa edilmiştir ve diğer tüm aksesuarlar ona kablosuz olarak bağlanır.

Aksesuarlar arasında tabii ki bir siren, artı sistemi kurmak ve devreden çıkarmak için bir tuş takımı ünitesi ve üç sensör: iki hareket dedektörü ve bir kapı / pencere temas sensörü bulunur. Hareket dedektörleri tam olarak kulağa benzedikleri gibidir ve evin önemli alanlarına bakmak için onları tavanın köşelerine yerleştirebilirsiniz. Kapı / pencere temas sensörü, bir kapı veya pencerenin çerçevesine oturur ve açılıp açılmadığını anlayabilir. Hepsi yaklaşık 200 metrelik bir menzil üzerinden ana birimle konuşabilirler, bu nedenle mesafe sorun olmaz.

Uzatılabilirlik, burada gerçekten sevdiğimiz şeydir: Elbette aynı hareket sensörlerinden veya kapı / pencere sensörlerinden daha fazlasını ekleyebilirsiniz, ancak evcil hayvanları yok sayacak kadar akıllı hareket sensörleri veya bir duman / ısı dedektörü ünitesi de ekleyebilirsiniz. veya bir panik düğmesi ve hatta kodla uğraşmanıza gerek kalmadan alarmı kapatan özel anahtarlıklar.

Aynı zamanda diğer akıllı ev gereçleriyle de çalışır - örneğin, Alexa'dan mevcut güvenlik durumunu kontrol etmesini veya sistemi kurmasını isteyebilirsiniz ve bunu Philips Hue ışıklarınıza bağlayabilirsiniz, böylece beklenmedik bir şey olduğunda yanabilir veya renk değiştirebilirler. olur.

Tek gerçek sorunumuz, bir şey olduğunda size telefonunuzda söylemek için tamamen Wi-Fi'nize bağlı olmasıdır - bu yüzden eğer bu düşerse, normal bir 'aptal' alarm sistemine dönüşür. Bu, rekabetin çoğu için de geçerlidir, ancak Honeywell Evohome Güvenlik sistemi, sizin için bir anlaşma varsa, hücresel bir yedek iletişim seçeneği içerir.


Akıllı kapı kilidi

Akıllı kapı kilitleri fikri, evinizi her zamanki gibi güvende tutmak, ancak anahtarı olan birinin gerektiğinde evde olamayacağı durumlardan kaçınmaya yardımcı olmak veya misafirler için bir yığın yedeği kesmek zorunda kalmamaktır. Akıllı bir kilit ile kapıya, kilide bağlı olan başka yollarla erişilebilir. Bazılarının tuş takımları vardır ve yalnızca sınırlı bir süre (hatta tek kullanımlık) sürecek bir kod ayarlayabilirsiniz. Bazılarının kablosuz erişimi vardır ve bir kapının kilidini açma yetkisini birinin telefonuyla paylaşabilirsiniz (ve yine, zaman sınırlaması veya istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz). Ve uzaktan kilitlemek ve açmak için kullanışlı olabilirler, böylece birisi anahtarları olmadan gelirse, onlar için açabilir veya birisi bir şey teslim etmeye çalışırsa, kapıyı açarak paketi içeri atmasına izin verebilirsiniz (bu gerçekten akıllı bir kapı zili ile iyi - aşağıya bakın). Ne tür bir kilide ihtiyaç duyduğunuz gerçekten kapınıza bağlıdır, bu nedenle tam testimizi okuduğunuzdan emin olun.en iyi akıllı kapı kilitleriher türden. Aşağıdaki seçimimiz, yaygın olarak uygulanabilmesi ve kurulumu kolay olması nedeniyle sevdiğimiz bir seçenektir.

Pingtwitter'ün en iyi akıllı kapı kilidi seçimi

En iyi akıllı kilit: Igloohome

(Resim kredisi: igloohome)

4. Igloohome Akıllı Sürgü 2S

Harika bir tasarım, kullanışlı özellikler ve ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten harika uygulama + Harika görünüyor + Çoğu kapı için kullanışlı sürgü kilidi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 169,99 $ Amazon'da görüntüle 169,99 $ Best Buy'da görüntüle199,99 Home Depot'ta Görüntüle

Smart Deadbolt 2S, adından da anlaşılacağı gibi bir sürgü kilididir ve bir sürgü de dahil olmak üzere kurulum için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir (aletler dışında). Bu, onu mevcut kapıların çoğuna kolayca ekleyebileceğiniz veya mevcut bir sürgüyü değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Yalnızca panele dokunduğunuzda yanan bir PIN pedi ve her yerinde sade siyah bir tasarımla akıllı görünür. Birinin erişim elde etmesi için kolayca PIN kodları oluşturmak için (mükemmel) uygulamayı kullanabilir veya telefonla kilidi açabilirsiniz. Acil durumlar için gizli bir anahtar deliği de vardır.

Kurulumu oldukça kolaydır ve akıllı kilitlemenin esnekliğini eklemek istiyorsanız, mevcut bir kapıya ideal bir ek yapar.

Buradaki tek büyük dezavantaj, çok noktalı kilitleri kullanan PVC kapılar için ideal olmayacak olmasıdır. Bunlar için, bu kapılar için akıllı bir tutamak / kilit yerine geçen ve aynı zamanda takılması ve başlatılması son derece kolay olan Yale Conexis L1 Akıllı Kilide bir göz atın.

• Tamamı okuyunYale Conexis L1 Smart Lock incelemesi


Akıllı görüntülü kapı zili

Akıllı kapı zilleri büyük bir rahatlıktır - nerede olursanız olun bir kişi düğmeye bastığında telefonunuzda bir bildirim almak ve orada kim varsa onu görebilmek ve onunla konuşabilmek, hiçbir paketi veya önemli bir ziyareti kaçırmayacağınız anlamına gelir. Ancak, evinizin önünü göz hizasından tutarak ev güvenlik kurulumunuzun bir parçası da olabilirler.

• Tümen iyi görüntülü kapı zilleri

Pingtwitter'ün en iyi akıllı video kapı zili seçimleri

Akıllı güvenlik sistemi: Halka Görüntülü Kapı Zili

(Resim kredisi: Yüzük)

5. Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus

Kurulumu kolaydır ve kablolu veya kablosuz olarak çalışır

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel video kalitesi + İyi pil ömrü + Bazı akıllı hareket algılama özellikleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Martlar biraz sınırlı - Oldukça pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 139,99 $ Amazon'da Görüntüle 159,99 $ Amazon'da Görüntüle

Bu, şirketten alanla eşanlamlı hale gelen en gelişmiş kapı zili - akıllı hareket algılama (yakın hareketleri uzaktan ayırt edebilme ve hareketin başka bir şeyden ziyade bir kişi olduğunu söyleyebilme dahil), Full HD video , iki yönlü konuşma ve tabii ki birisi düğmeye bastığında veya hareket algıladığında (seçiminiz) sizi uyaracaktır.

Buluta video kaydedebilir (abonelik gerektirir) veya abonelik olmadan yalnızca canlı videoyu görüntülemek için kullanabilirsiniz. Yalnızca bu & lsquo; Plus 'sürümünde bulunan temel özellik, olanları dört saniyelik siyah beyaz videoyu görmenizi sağlayan & lsquo; Videodan Önce Gösterilen Video'dur.öncehareket dedektörü tetiklendi veya düğmeye basıldı ve ardından gelenler.

Pille veya kablolu bir bağlantıyla çalışır ve pili yeniden şarj etmek için çıkarmak kolaydır, ancak yine de yaklaşık iki ay dayanır. Optimum görüş açısını elde etmek için isteğe bağlı iki kama yuvası dahil, kurmanız gereken tüm önemli şeylerle birlikte gelir. Kurulum ve kurulum da gerçekten çok kolay.

Gizlilik bilincine sahip olanlar için, kullanışlı yeni bir özellik, ekranın bazı bölümlerini karartma ve kameranın bu bölümlere bakışını tamamen engelleme yeteneğidir - bunu örneğin komşunuzun bahçesi veya pencereleri için kullanabilirsiniz.


Akıllı güvenlik sensörü

Güvenlik sistemleri genellikle birkaç temel sensör türüne dayanır: hareket ve temas. Hareket sensörleri, menzil içinde birinin veya bir şeyin hareket edip etmediğini pasif olarak algılar. Çoğu akıllı kamerada bu işlev yerleşik olarak bulunur, ancak bunun için bu kadar teknik bir şeye ihtiyacınız yoktur - daha pasif seçenekler vardır. Bunlar daha sonra bir şey tespit ederse bir bildirim gönderebilir veya diğer akıllı ev teknolojisiyle konuşmak için ayarlanabilir. Örneğin, koridordaki bir hareket dedektörü, birinin yanından geçtiğini algıladığında bir miktar aydınlatmayı açabilir ya da akıllı bir alarmın parlamaya başlaması için tetikleyebilir. Kontak sensörleri kapılarda veya pencerelerde kullanılır ve bu kapının veya pencerenin açık olup olmadığını size söyleyebilecek birkaç üniteye sahiptir. Yine, bunun ne zaman olduğunu size söyleyecek şekilde ayarlanabilirler (örneğin, dışarıdayken bir kapı açılırsa) veya bu olduğunda diğer akıllı ev aletlerini tetikleyebilirler.

Bu sensörlerin, akıllı güvenlik sistemi seçimimizin bir parçası olarak listede bulunduğunu fark etmişsinizdir, ancak burada, siren ve tuş takımı vb. Olmadan aynı işlevleri elde etmeye çalışıyoruz.

Pingtwitter'ün en iyi akıllı güvenlik sensörleri seçimi

En iyi akıllı güvenlik: Samsung smartthings

(Resim kredisi: Samsung)

6. Samsung SmartThings

Kapılar / pencereler ve hareket algılama için harika sensörler

Satın alma nedenleri
+ Ucuz sensörler + Bazı ekstra kullanışlı işlevler + Geniş akıllı ev platformu uyumluluğu
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Samsung SmartThings Çok Amaçlı Sensörü ve Samsung SmartThings Hareket Sensörü, SmartThings Çok Amaçlı ... Samsung SmartThings Çok Amaçlı Sensör Samsung $ 19.99 İnceleTüm fiyatları görünSmartThings Hareket Sensörü Samsung SmartThings Hareket Sensörü Samsung $ 24.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung’un akıllı ev sistemi SmartThings olarak adlandırılır ve çok çeşitli ürün türlerini kapsar. Yine de burada ilgilendiğimiz sensörler - hem hareket sensörü (SmartThings Hareket Sensörü olarak adlandırılır) hem de sıcaklık ve titreşimi algılayan bir temas sensörü (SmartThings Çok Amaçlı Sensör olarak adlandırılır) satar, böylece bir kapının olup olmadığını algılayabilir. kapının çalınması veya birisi pencereyi zorlamaya çalışıyorsa.

SmartThings sistemi çok çeşitli başka ürünlerle çalışır, bu nedenle bunların bağlanabileceği birçok başka akıllı ev teknolojisi vardır veya herhangi bir değişiklik olduğunda bildirim almak için bunları kullanabilirsiniz.

Bir tür hub gerektirirler - resmi bir SmartThings hub kullanabilirsiniz, ancak doğrudan Amazon Echo Plus’ın yerleşik kontrol hub'ına da bağlanabilirler. Bu SmartThings Başlangıç ​​Kiti gerçekten iyi bir değerdir - bir hub ve bir dizi sensörün yanı sıra bir akıllı priz kontrol ünitesidir.

Yukarıdaki Yale sistemine çok benzeyen, onlarla çalışan tam bir akıllı güvenlik alarm sistemi var. Bununla birlikte, alarm ve donanımın geri kalanı yerine sadece sensörleri istiyorsanız, bunu SmartThings ile yapabilir ve biraz para biriktirebilirsiniz.


Akıllı duman dedektörü

Daha geleneksel anlamda güvenlik ürünleri olmayabilirler, ancak duman dedektörleri evinizin genel güvenliği için kesinlikle hayati öneme sahiptir ve aslında bir güvenlik kurulumunun parçası olarak kullanılabilirler çünkü bazıları hırsız alarmının gürültülü bir parçası olarak işlev görür. -tipi akıllı sistem. Bununla birlikte, burada çoğunlukla temel işlevlerine odaklandık: dumanı algılama (ve çoğu durumda karbon monoksit) ve bu durumda evde olmasanız bile sizi uyarma.

Pingtwitter'ün en iyi akıllı duman dedektörü seçimi

En iyi akıllı güvenlik: Google Nest Protect

(Resim kredisi: Google)

7. Google Nest Protect

Normal bir duman alarmından çok daha iyi

Satın alma nedenleri
+ Kablolu veya kablosuz + Kapanmadan önce uyarılar verir + Gerçekten düşünülmüş birçok özellik
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 109.99 Amazon'da Görüntüle119 ABD doları Dell'de görüntüleyin 119 ABD doları Walmart'ta görüntüle

Bu şık kutu, hem duman hem de karbon monoksit için bir saat tutar ve bizi her zaman etkileyen şey, hem 'akıllı' anlamda hem de 'bağlantılı' anlamda akıllı olması - gerçek için yapılmış gibi hissettiriyor. -hayat, özel bir listedeki şeyleri işaretlememek.

İlk olarak, dumanı ilk algıladığında, doğrudan yüksek alarma gitmez. Dumanın algılandığını ve spikerlerin dumanın fark edildiğini ve hiçbir şeyin değişmemesi durumunda alarmın çalacağını samimi bir sesle yüksek sesle bildiren bir bildirim gönderir. Sorun sadece yanmış fişler ise, bu size pencereyi açıp dumanı temizlemeniz için bir süre verir veya durumu kontrol altına aldığınızı bilerek alarmı manuel olarak susturabilirsiniz. Birden fazla Nest Protect'iniz varsa, tüm bunlar olduğunda sorunun tam olarak hangi odada olduğunu size söyleyecektir.

Bu özellik tek başına normal duman dedektörlerine geri dönmek istemememize neden oluyor - artık kediyi korkutan yanlış alarmlar yok! - ama daha da fazlasını yapıyor. Örneğin, kendi bileşenlerini günde birkaç kez test eder ve ayda bir kendi ses kontrolünü yapar (burada kendi mikrofonu sesi dinler, böylece siz ev dışındayken bunu çalıştırabilir) ). Ve ışıkları kapattığınızda, uyumadan önce her şeyin doğru çalıştığını bilmenizi sağlamak için size tek bir yumuşak yanıp sönen yeşil ışık verir.

Ayrıca buharı dumandan ayırt edebilir, böylece açılan bir buharlı banyodan yanlış pozitifler almazsınız. Ve hatta bir gece lambası işlevi görür: Biri altından geçtiğinde, yolunuzu görmenize yardımcı olmak için mükemmel yumuşak bir parlaklık verir.

Ve pille veya kablolu olarak satın alabilirsiniz - kendi seçiminiz ve her iki durumda da aynı fiyat. Aslında bu, çoğu insanın başlamasını tavsiye edeceğimiz akıllı ev ürünü - eski aptal sisteme göre gerçekten inkar edilemez bir yükseltmedir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın