Close
 • Ana
 • /
 • Bağlantılı Ev
 • /
 • En iyi akıllı hoparlörler 2020: sizin için en iyi Amazon Echo, Google Nest ve diğer seçimler

En iyi akıllı hoparlörler 2020: sizin için en iyi Amazon Echo, Google Nest ve diğer seçimler

Hepimiz hayatımızdaki en akıllı hoparlörlere sahip olduğumuz için biraz daha zekiyiz. İyi bir rutin oluşturmaktan, arkanıza yaslanıp harika bir akıllı konuşmacının evin etrafındaki tüm ağır işleri yapmasına izin vermekten daha zeki hissettiren - ve bununla yüzleşelim, kendini beğenmiş - hiçbir şey yoktur. Tamam, size akşam yemeği hazırlamazlar (çok özel durumlar haricinde) ancak müzik için akıllı bir hoparlör, otomasyon için akıllı bir hoparlör veya hepsini yapabilecek bir şey istiyorsanız, çok çeşitli seçenekler vardır. sizi iyi döşenmiş bir evin mutluluktan çok ötesine götürür.


Örneğin akıllı bir ekran size akıllı bir konuşmacının tüm beyinlerini bir dizi ekstra seçenekle birlikte verir; İşleri halletmek için onunla konuşabilirsiniz, ancak aynı zamanda uyumlu güvenlik kameralarınızı gösterebilir, çevrimiçi video akışı yapabilir veya mutfak için mükemmel malzemeler gibi şeyler gösterebilir.

Elbette, ekranlı olanların ötesinde çok çeşitli akıllı hoparlörler var. Ses kontrollü ağınızı evinizin etrafına genişleten, ancak işitsel ustalıkta en iyisini sunması gerekmeyen ucuz mini akıllı hoparlörler alabilirsiniz; Kendinizi biraz daha fazla parayla üstün ses kalitesi sunan harika ses veren 360 derecelik akıllı hoparlörlerle donatabilirsiniz. Bazıları akıllı merkezler olarak çalışarak Zigbee cihazlarınızı kontrol etmenin ağır işini yapabilir; nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabileceğiniz taşınabilir akıllı hoparlörler de vardır. Havuza bazı akıllı hoparlörler bile fırlatabilirsiniz.

Muhtemelen bir sonraki akıllı hoparlörünüzle hangi nişi doldurmak istediğinizi zaten biliyorsunuzdur ve size aşağıda en iyi akıllı hoparlör seçeneklerini göstereceğiz. Yolculuğunuza yeni başlıyorsanız, sizin için de seçeneklerimiz var, ancak önce bazı şeyleri halletmeniz gerekecek. Birinci soru: Hangi akıllı asistanı tercih etmelisiniz?

 • En iyi akıllı ampuller
 • En iyi akıllı ev aletleri
 • Çocuklar için en iyi tabletler

Akıllı bir konuşmacıda ne aranmalı?

En yaygın seçenekler Amazon Alexa ve Google Assistant'dır - çoğu insan için bu ikisi arasındadır. Apple & rsquo; s Siri de bir seçenektir, ancak bu noktada yalnızca iki akıllı hoparlörde mevcuttur ve genel olarak diğer ikisi kadar yetenekli değildir, bu nedenle bu nedenlerden dolayı daha niş bir seçenektir - yine de daha sonra neden hala seçilmeye değer olduğunu inceleyeceğiz.


Ancak çoğunluk için Alexa veya Google Asistan. Ve aslında, çoğu insan için, seçim yine de çok fazla fark yaratmayacaktır - ikisi de oldukça kapsamlı bir şekilde müzik çalabilir, her ikisi de çoğu soru türüne cevap verebilir, her ikisi de çok sayıda akıllı ev kontrolü sunar. Burada ikisinin derinlemesine bir karşılaştırmasını yaptık:

Alexa ve Google Asistan: hangisini seçmelisiniz?


Tüm bunların özü, biraz daha genel olarak Alexa'yı tavsiye etmemizdir, çünkü biraz daha esnek ve ekleyebileceğiniz daha harika ek yeteneklere sahip. Google Asistan, Google ekosistemine daha iyi bağlanır, bu nedenle, Google hizmetlerinin derinliklerinde iseniz, bu muhtemelen daha iyi bir seçim olacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, gelişmiş ekstra beceriler ve ekosistemlerden bahsetmek sizi omuz silkiyorsa, ikisinden birini seçebilir ve mutlu olabilirsiniz - muhtemelen donanıma geçecektir.


Hoparlörlerin kendileri için, boyutlarını, tasarımlarını, ses kalitesini ve içinde bir ekran veya akıllı hub gibi bahsettiğimiz ek donanım özelliklerini göz önünde bulundurun. Fiyat açıkça önemli bir faktör olacak, ancak yukarıdakilerle birlikte değerlendireceğiniz bir şey olması muhtemeldir - oturma odanızda belirgin bir şekilde gidiyorsa daha küçük ve güzel görünen bir seçeneği tercih edebilirsiniz, ancak isterseniz ofis için güçlü bir müzik hoparlörü, öncelikleriniz biraz farklı olacak. Her türden hoparlör söz konusu olduğunda, daha büyük genellikle daha iyi ses anlamına gelir.

Son olarak, akıllı bir konuşmacının hayati bir bileşeni, doğal olarak mikrofondur. Önerdiğimiz her şey, diğer seslerden gelen sesleri seçmek ve sizi bir odanın her yerinden duymak için tasarlanmış güçlü bir mikrofon kurulumuna sahiptir.

Nest Hub Max en iyi akıllı hoparlörPingtwitter Ödülleri 20201. Google Nest Hub Maks.

Pingtwitter Ödülleri 2020 En İyi Akıllı Hoparlör, güçlü bir hoparlör ve ekran kombinasyonudur

Satın alma nedenleri
+ Daha fazla ekran alanı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok daha fazla ses etkisi299 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 299 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 355 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

• Tamamı okuyunGoogle Nest Hub Max incelemesi

Elbette, Google Nest Hub Max, bu listedeki daha saygın girişlerden bazılarına kıyasla bir bahar tavuğu olabilir, ancak en üst sırada yer almasının nedenlerinin uzun bir listesi var. Bizim kazanan olduPingtwitter Ödülleri 2020Bir başlangıç ​​için en iyi akıllı konuşmacı olarak ödül, çünkü kesinlikle her şeyi tek bir pakette yapıyor. Elbette, kompakt Nest Mini'yi çalıştırmayı veya ondan önce gelen Nest Hub'da daha küçük bir ekranı tercih ederseniz, yapabilirsiniz. Ancak en kapsamlı Google Asistan akıllı hoparlör deneyimi için gitmenin yolu budur.

Neden? Kombinasyon. Ekran net bir 10 inçtir, bu yüzden gözlerinizi kısmanıza gerek kalmaz. Hoparlör ağır, yüksek ve kaliteli bir konidir. Görüntülü görüşmeler için bir kamera var ve bunu çift görevli güvenlik kamerası amacıyla kullanabilirsiniz. Ve Google Asistan, oynamak için harika bir akıllı ortamdır.

Asistan, bu ekranla daha da iyi hale getirildi: Dokunmatik kontrollerle müziğinizi dürtebilir, video izleyebilir, fotoğraflara göz atabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz ve bu aynı zamanda bir Chromecast hoparlörü ve ekranı olarak da çalışır.

Amazon Echo (4. nesil)


(Resim kredisi: Amazon)

2. Amazon Echo (4. nesil)

Her zamankinden daha iyi ve yerleşik yeni yeteneklerle

Satın alma nedenleri
+ İyi üçlü hoparlör sistemi + Sorunsuz akıllı ev entegrasyonu
Kaçınılması gereken nedenler
-Yeni tasarım önceki modellerden daha büyük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 129 $ Amazon'da Görüntüleyin

• Tamamı okuyunAmazon Echo (4. nesil) incelemesi

Yeni Amazon Echo, önceki modelden daha büyük, ancak bunun nedeni, hoparlörlerinin ve özelliklerinin yanı sıra şeklini de güçlendirdi. Büyük bir woofer ve iki tweeter, müzik için daha iyi denge ve netlik sağlarken, eskiden Echo Plus'ın bir parçası olan Zigbee akıllı ev merkezi işlevi yalnızca standart Echo'ya taşındı.

Alexa her zamanki gibi yeteneklidir, ancak Amazon'un yeni öğrenme çipi sayesinde, cihazın kendisinde bazı genel ses isteklerini işleyerek, aşağıdaki gibi sorulara daha hızlı yanıt vermeyi sağlayan yeni öğrenme çipi sayesinde bu modeldeki bazı sorgulara biraz daha hızlı yanıt verebilir. ışıkları kapatmak.

Yeni tasarımın eskisine göre biraz daha az dekor dostu olduğunu düşünüyoruz, ancak bu, tüm yeni iyileştirmelerden kaynaklanıyor - genel olarak en iyi Alexa hoparlörü.

En iyi akıllı hoparlörler HomePod mini

(Resim kredisi: Apple)

3. Apple HomePod mini

Apple kullanıcıları için en iyi akıllı hoparlör

Satın alma nedenleri
+ Boyut için inanılmaz ses + Büyük değer + HomeKit hub olarak çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece Apple kullanıcıları için-Siri, Alexa BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kadar akıllı değil149 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 149 ABD doları The Good Guys'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

• Tamamı okuyunHomePod mini incelemesi

Büyük çocuk HomePod güzel bir şey, ancak rekabetin yanında fiyatına gözünü kırpmadan bakmamak zor. Apple, alışılmış bir rahatlıkla, geri kalanımız için eve bir HomePod getirmeye zaman ayırdı. Şimdi HomePod mini burada, Cupertino'luların muhteşem tarzda uygun maliyetli bir devam filmi çıkardığı açık.

Bu, tıknaz kuzeninin tüm zekasına sahip kaliteli, küçük bir hoparlördür - en önemlisi, akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için bir HomeKit merkezi olarak hareket etme yeteneği - ve hatta bazı yeni özellikler; Gelecek vadeden akıllı protokol için destek Thread, akıllı ağınızın büyümesine yardımcı olabileceği anlamına gelir. Siri'nin odak noktası mobil olabilir, ancak buradaki sürücü olarak da onu küçümsemeyin. Bir iPhone kullanıyorsanız, HomePod'a gitmek, telefondan hoparlöre en iyi deneyimdir.

HomePod mini, çoğu odayı sorunsuz bir şekilde dolduran 360 derecelik ses ile ses bölümünde şaşırtıcı bir yumruk atıyor. Echo Dot'un boyutu, ancak tam boyutlu Echo veya Nest Audio'ya göre daha iyi (tercihe bağlı olarak tartışmalı olarak daha iyi) geliyor.

Sonos One En iyi akıllı hoparlörler En iyi Amazon Echo hoparlörleri En İyi Google Ana Sayfası

Müzik akışı için Sonos One, piyasadaki en akıllı hoparlördür.

4. Sonos Bir

Mükemmel müzik kalitesi için en iyi akıllı hoparlör

Satın alma nedenleri
+ En kaliteli ses + Sezgisel, güçlü uygulamalar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI245 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 245 ABD doları The Good Guys'da görüntüle369,37 $ Amazon'da Görüntüle

Sonos, yıllardır evin her yerindeki birden fazla çevrimiçi hizmetten ve yerel medya kitaplıklarından müzik dinleyebilen en kaliteli kablosuz hoparlörler üretiyor. Sonos One ile karışıma sesli asistanlar eklemeye başladılar - özellikle Amazon Alexa ve Google Assistant. Hangisini tercih edeceğinizi seçebilirsiniz.

Her zamanki Sonos kalitesinin yanı sıra şarkıları değiştirmek (ve hava durumunu kontrol etmek vb.) İçin sesinizi kullanma becerisine sahip oluyorsunuz. Çekici bir kombinasyon ve Sonos One, çok fazla müzik dinlerseniz 2020'nin en iyi akıllı hoparlörlerinden biridir. Benzer boyuttaki Echo (4. nesil) veya Nest Audio'dan daha pahalıdır, ancak ses kalitesi açısından daha pahalı olan Echo Studio veya Google Home Max'e daha yakındır.

Ayrıntı ve denge seviyesi, Sonos'un hi-fi konusundaki uzmanlığı sayesinde burada sadece bir seviyedir. Sesli asistanları kullanarak veya Sonos'un uygulaması ve Apple AirPlay 2 aracılığıyla müzik çalabilirsiniz. Bu seçeneklerden herhangi biri ile çok odalı bir sistemin parçası olarak da çalışır.

Mikrofon kalitesiepeyceSesinizi diğer sesler üzerinden alma konusunda Amazon ve Google'ın son haberleri kadar iyi, ancak o zaman da yeterince iyi çalışıyor. Evinizin düzenli olarak kaotik olup olmadığını aklınızda bulundurun.

 • Sonos One ile ilgili daha fazla haber ve daha fazla fırsat

Amazon Echo Dot


(Resim kredisi: Amazon)

5. Amazon Echo Dot (4. nesil)

En iyi küçük akıllı hoparlör - ayrıca saat olma seçeneğine de sahiptir

Satın alma nedenleri
+ Kompakt, sevimli, yetenekli + Dahili bir saatle alabilirsiniz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59 $ Amazon'da görüntüleyin

• Tamamı okuyunAmazon Echo Dot (4. nesil) incelemesi

Elinizin avuç içine sığan küçük bir topun içinde Alexa'nın tüm akıllıları, yeni Echo Dot'u en iyi akıllı hoparlör listemizde çok çekici bir seçenek haline getiriyor - özellikle de ses kalitesini artıran en son yenilemesi göz önüne alındığında. Ayrıca yatak odası için saat paketleme versiyonu ve biraz daha pahalı olan şık bir çocuk baskısı da var.

Akıllı hoparlörlere yeni başlıyorsanız, Echo Dot mükemmel bir giriş noktasıdır. Satışlar sırasında düşeceği fiyatlarda, her oda için bir tane de alabilirsiniz - ancak bu yeni modelin en iyiler listemizde yer alacağını garanti edemeyiz.Black Friday fırsatlarıAmazon'un şu anda 3. nesil Echo Dot tarafından kullanılan depolarında yer açma olasılığı biraz daha yüksek olabilir.

Tüm Echo Dot modellerinde bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Yepyeni Echo Dot (4. Nesil) | ... Amazon Echo Dot (4. nesil) Amazon 79 $ 59 $ GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yepyeni Echo Dot (4. Nesil) | ... Saatli Amazon Echo Dot (4. nesil) Amazon 99 $ 79 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Amazon Echo Studio


(Resim kredisi: Amazon)

6. Amazon Echo Studio

Dışarıdaki en iyi ses veren Amazon Echo

Satın alma nedenleri
+ Üstün ses kalitesi + Oldukça çekici tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 329 $ Amazon'da görüntüleyin

Sonos ve Apple'a dikkat edin, çünkü Amazon henüz en iyi ses veren Echo'yu tanıttı: Amazon Echo Studio. Dolby Atmos ve Sony 360 Reality Audio standartları desteğiyle birlikte gelir, bu nedenle bir odayı ve ardından bazılarını zengin, canlı akustikle doldurabilir. Üç adet 2 inç orta kademe hoparlör, bir 1 inç tweeter ve bir 5,25 inç woofer içeriye yerleştirilmiştir.

Üstün ses kalitesinin yanı sıra, elbette Amazon Alexa'nın tüm zekalarını alıyorsunuz ve makul fiyatlı. Amazon, yakın zamanda müzik akışı hizmetinin bir HD sürümünü de piyasaya sürdü; bu, muhtemelen Amazon Echo Studio ile eşleştirmek için mükemmel bir uygulama.

 • En iyi akıllı termostatlar

Amazon Echo Show 5 en iyi akıllı hoparlör


7. Amazon Echo Gösterisi 5

Ekranda kompakt Alexa için en iyi akıllı hoparlör

Satın alma nedenleri
+ Mikrofon ve kamera anahtarları + Fiyat tam olarak doğru BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49 $ Amazon'da görüntüleyin79 $ The Good Guys'da görüntüle 79 $ The Good Guys'da görüntüle

Akıllı hoparlör kategorisi akıllı hoparlör / ekran kombinasyonları ile işgal edilmeye devam ediyor, bu da biziAmazon Echo Gösterisi 5- açıkça, standart Echo Show'dan daha küçük bir ekrana (5.5 inç) sahip Nest Hub'a karşı rekabet etmesi amaçlanıyor.

Büyük Echo Show'dan önemli ölçüde daha küçük ama aynı zamanda önemli ölçüde daha ucuz ve Alexa'nın tüm büyüsüne sahip. Hava durumu tahminleri, tarifler, takvim kayıtları vb. Söz konusu olduğunda ekran hala mükemmel bir şekilde okunabilir, ancak video çekimi için çok da iyi değil.

 • Serideki en yeni Echo hakkında daha fazla bilgi

Apple HomePod En iyi akıllı hoparlörler En iyi Amazon Echo hoparlörleri En İyi Google Home


8. Apple HomePod

Apple hayranları için en iyi akıllı hoparlör

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tasarım ve yapım + BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Apple hayranları için iyi çalışıyor469 ABD doları Apple Avustralya'da görüntüleyin 648 ABD doları Kogan.com'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

İşte pek çok şeyi olan Apple HomePod: örneğin, kulağınızın her zaman melodilerinizi en iyi şekilde duymasını sağlamak için odaya uyum sağlayabilen çok etkileyici ses kalitesi. Aynı zamanda harika görünüyor ve hissediyor, uygun bir premium kit parçası ve kesinlikle 2020'nin en iyi akıllı hoparlörlerinden biri.

Dezavantajı, HomePod'unuzla Apple Music, Siri ve iPhone'un ötesine geçmeniz gerekirse hayal kırıklığına uğrayacaksınız: Spotify beğenileri veya Apple tarafından yapılmayan başka herhangi bir şey için destek hemen hemen hiç yok. Windows'ta iTunes'dan ses akışı yapabilir). Yine de, Apple ekosistemine halihazırda yoğun bir şekilde yatırım yapanlar için en iyi sese sahip akıllı hoparlör, yalnızca daha ucuz HomePod mini tarafından (tartışmalı olarak) en iyisi.

 • Apple HomePod'un tam Pingtwitter incelemesi

Google Nest Mini en iyi akıllı hoparlörler 2020


(Resim kredisi: Google)

9. Google Nest Mini

Kompakt bir pakette büyük yardım sunan Nest Mini, mükemmel bir küçük akıllı hoparlördür

Satın alma nedenleri
+ En akıllı akıllı asistan + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI her yere götürülebilen küçük form faktörü38 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyin 39 The Good Guys'da görüntüle 41,74 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Nest'i Google akıllı ev serisindeki her şey için şemsiye etiketi haline getirmek için gerçekleştirilen yeniden markalamanın yanı sıra,Nest Minibir duvara montaj deliği ekler ve orijinal Google Home Mini'den gelen sesi güçlendirir.

Ses algılama, üçüncü bir mikrofonun kullanıma sunulmasıyla iyileştirilmelidir ve Google, dokunma kontrollerini de geri getirdi - ses çalmayı duraklatmak veya devam ettirmek için hoparlörün üst kısmına dokunun ve sesi değiştirmek için kaydırarak kaydırın.

Aksi takdirde Google Nest Mini, Google Home Mini'ye çok benzer: Google Asistan'ın tüm gücü çok kompakt, estetik açıdan hoş bir form faktöründe. Renkler için seçimleriniz tebeşir, odun kömürü, mercan veya gökyüzü.

 • İşte Google Nest Mini hakkındaki tam incelememiz

Google Nest Audio

(Resim kredisi: Google)

10. Google Nest Audio

Geliştirilmiş ses ve Google Asistan'ın tüm gücü

Satın alma nedenleri
+ İyi ses kalitesi + Google Asistan mükemmel + Güzel görünümlü tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI139 Kogan.com'da görüntüle 139 Kogan.com'da görüntüle 145 ABD doları The Good Guys'da görüntüle

• Tamamı okuyunGoogle Nest Audio incelemesi

Google'ın Google Home'un yerini alması, bir woofer ve özel bir tweeter ekleyerek selefine göre sesi yükseltir ve genel olarak daha dolu bir ses verir - ancak ses yeni Amazon Echo ile tam olarak eşleşmiyor ve kesinlikle Sonos One'ın beğenilerine uymuyor.

Yeni uzun, ince tasarım çekici ve fotoğraflarda görüldüğünden daha küçük. Üstte gizli kontroller var - bizim görüşümüze göre biraz fazla gizli, ancak orada olduklarını biliyorsanız, görünümün bozulmaması güzel.

Google Asistan elbette mükemmel ve bu cihazda benzersiz bir özellik olmasa da, Google ekosistemindekiler için gerçekten iyi bir hoparlör kalitesi ve yeteneği dengesi.

Amazon Echo Gösterisi 8


(Resim kredisi: Amazon)

11. Amazon Echo Gösterisi 8

En büyük Amazon akıllı ekranı

Satın alma nedenleri
+ Ekran boyutunda tatlı noktaya ulaşabilir + Entegre kamera gizlilik kapağı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 109 $ Amazon'da görüntüleyin159 $ The Good Guys'da görüntüle 159 $ The Good Guys'da görüntüle

Amazon Echo Show 8'in hikayesinin ne olduğunu anlamak için dahi olmanıza gerek yok - bu Amazon'dan başka bir akıllı hoparlör ekranı, bu sefer 8 inçlik bir ekrana sahip. Bu, onu zaten piyasada olan 10 inç ve 5 inçlik Amazon Echo Show'larının tam ortasına yerleştiriyor.

Fiyat da ortada, bu yüzden bazı insanlar için tatlı nokta olabilir. Bizim için bu iki tabure arasına düşüyor: Ya kompakt bir ekran istiyorsunuz ya da büyük bir tane istiyorsunuz ... Neden orta boy bir tane istersiniz? Yine de, her Show'da gelişmeye devam eden tasarımı seviyoruz.

 • Hayatınızda Amazon Echo Tomurcukları için yer var mı?

Google Home Hub En iyi akıllı hoparlörler En iyi Amazon Echo hoparlörleri En İyi Google Ana Sayfası


12. Google Nest Hub

Yakın zamanda gelen biri en iyi akıllı konuşmacı partisini çökertiyor

Satın alma nedenleri
+ Temiz ve basit arayüz + BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI videolar için mükemmel79 $ The Good Guys'da görüntüle 79 $ Betta Home Living Avustralya'da görüntüleyin 118 ABD doları MobileCiti Online'da görüntüleyin

En iyi akıllı hoparlör sahnesinde nispeten yeni mi yoksa akıllı ekran sahnesi bu mu olmalı? -Google Nest Hub, esasen tablet takılı bir Google Home. Akıllı ev işlemlerinizin merkezi olarak hareket eder, diğer cihazları ve tüm Google uygulamalarınızı kontrol eder.

Böylece, YouTube videolarını izleyebilir, Google Fotoğraflar'ın bir slayt gösterisini görebilir, Nest termostatınızın sıcaklığını değiştirebilir, Google'a bir soru sorabilir vb. Google Nest Hub'ın (başlangıçta Ana Hub olarak adlandırılır) stilini ve özellik setini seviyoruz ve endişelenecek bir kamera yok.

Google Home Max En iyi akıllı hoparlörler En iyi Amazon Echo hoparlörleri En İyi Google Ana Sayfası

Google Home Max, ses kalitesini sevenler için en iyi akıllı hoparlördür.

13. Google Home Max

Bu güçlü akıllı ev hoparlörü ile maksimuma çıkarın

Satın alma nedenleri
+ Ses kalitesi harika geliyor + Kablolu veya kablosuz bağlantı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Büyük çocuk Google Home Max hakkında sevilecek çok şey var. Bu durumda, geleneksel bir kitap rafı woofer ile aynı türde bir alanda harika bir ses kalitesi, biraz ciddi ses ve odayı dolduran bir akıllı hoparlör elde edersiniz.

O halde, en üst düzey ses kalitesi, artı gemide mükemmel Google Asistan, ayrıca kablolu bağlantı seçeneği ve ayrıca yayın yetenekleri - beğenilmeyecek ne var? Size çok paraya mal olacak, en önemli dezavantajı bu ve muhtemelen çoğu insanın akıllı hoparlör ihtiyaçları için gereğinden fazla.

 • Google Home Max incelememizde daha fazlasını okuyun

En iyi akıllı hoparlörler: Beosound Balance

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

14. Bang & Olufsen Beosound Dengesi

Üstün, pahalı bir Google akıllı hoparlöründen yüksek kaliteli ses

Satın alma nedenleri
+ Muhteşem yapı kalitesi + Kusursuz tasarım + Uyarlanabilir ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Premium fiyatlandırma, en azından BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI demek için Amazon'a bakın

Bang & Olufsen'in çevrimiçi mağazasında B&O Beosound Balance'ı görün

Bazı akıllı hoparlörler odanın merkezine daha yakın yerleştirildiklerinde en iyi performansı gösterirken, Beosound Balance gibi bazıları bir duvarın yanına oturacak şekilde yapılmıştır. Hoparlör düzeninin hüzmeleme zekasının böyle bir önyargıyla kurulması neredeyse utanç verici, çünkü Balance'ın İskandinav esintili ham tasarımı, özellikle doğal meşe renginde övülmeye değer. Bununla birlikte, biri diğerinden daha çok yönlü olan birkaç ses profili arasından seçim yapabilirsiniz. B & O'nun Beolab hoparlörlerinden miras alınan ve yüksek kaliteli yedi hoparlörlü bir diziden pompalanan her iki profil de harika ses veriyor - bu fiyata umduğunuz gibi.

Bu, ışıldayan kontrolleri ile alüminyum üst plakaya kadar baştan sona birinci sınıf malzeme. Ancak bu lamba boyutundaki hoparlör her şeyi yapmayacaktır: Alexa ile başlayan ve daha sonra Google Asistan desteğini ekleyen diğerlerinden farklı olarak, Denge şimdilik yalnızca Google desteğiyle başlatıldı ve Amazon'un asistanı daha sonraki bir güncellemeyle geliyor.

En iyi akıllı hoparlörler: Lenovo Smart Clock

(Resim kredisi: Lenovo)

15. Lenovo Akıllı Saat

Yeni bir akıllı ekran zamanı, belki?

Satın alma nedenleri
+ Kompakt ve kullanışlı + Görsel Google Asistan desteği + Saat olarak kullanışlı
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bir ses ustası değil49 The Good Guys'da görüntüle 49 Catch.com.au adresinde görüntüleyin 49 Lenovo AU'da görüntüleyin

Lenovo, başucu sehpası akıllı ekranlar için boyut belirleme noktasını buldu. Akıllı Saat'in 4 'ekranı, Yankı Noktasının küçük dairesi ile olması gerekenden biraz daha büyük olan Nest Hub Max arasında bir yere iner.

Ancak önemli olan sadece boyut değil: şirket, yastığınızın yanındaki yerini kazanmasına yardımcı olmak için çok sayıda küçük ekstra oluşturdu. Şarj etmek için entegre bir USB bağlantı noktası, geceleri otomatik olarak kararan bir ekran ve birbirine karışan rahat bir örtü var. Bu, Google Asistan'da çok zarif bir yorum.

Tamam, ses güç merkezi değil, ancak Akıllı Saat sizi bir veya iki melodiyle uyandırmak için mükemmel derecede yeterli. Ve yazarken de süper ucuz: Lenovo'nun kendi sitesi de dahil olmak üzere birçok yerde £ 35 / £ 40'a kadar düştü.

En iyi akıllı hoparlörler: Sonos Move

(Resim kredisi: Sonos)

16. Sonos Taşı

Sizin için uygun olan odadaki çok odalı ses

Satın alma nedenleri
+ Tam Sonos desteği + Çok odalı hazır + Oldukça sağlam + İçeride olduğu kadar mutlu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oldukça pahalı649 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 649 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 649 ABD doları The Good Guys'da görüntüle

Sonos'un dışarıya atlaması sadece pille çalışan bir Sonos One değil, bundan memnun olsak bile. Hareket, dış ortam için tasarlandı. IP56 derecesi ile hava koşullarına dayanıklıdır; bu ilk rakam, toz koruması olduğu anlamına gelir ve ikincisi, güçlü su püskürtmelerine karşı korunması gerektiği anlamına gelir. Düşmeye karşı da dayanıklıdır, bu da bunu Sonos'un şimdiye kadar yaptığı en sağlam hoparlör yapar. Ayrıca kasaya yerleştirilmiş bir taşıma kolu da var.

Sonos, açıkça hacim ve kullanıma bağlı olan 11 saatlik pil ömrünü belirtiyor ve bir şarj tabanı var, bu da taşımadığınızda bir iç mekan hoparlörü olarak iki katına çıktığı anlamına geliyor - aynı zamanda USB-C ile de şarj oluyor. onu bir güç bankasından güçlendirmek istiyor.

Wi-fi'ye bağlayın ve akıllı ekosisteminizi seçebilirsiniz, çünkü Sonos hem Alexa hem de Google Asistan'ı sunmak için Bose'a katılmıştır ve oynatma olanaklarınızı genişletmek için Sonos'un zengin uygulamasından ve çok odalı uzmanlığından açıkça yararlanabilirsiniz.

En iyi akıllı hoparlörler: UE Megablast

(Resim kredisi: Ultimate Ears)

17. Ultimate Ears Megablast

Duşta alabileceğiniz sıradan bir akıllı hoparlör

Satın alma nedenleri
+ Bir parti için mükemmel + Tamamen su geçirmez + Son derece taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Tam olarak bir referans sesi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 311,65 $ Amazon'da Görüntüleyin339 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 379 ABD doları The Good Guys'da görüntüle

Ultimate Ears'ın bütün tavrı, muhtemelen yapabileceği en çok konuşmacıları yapacak gibi görünüyor. Konuşmacılar, tamamen kişinin fakültelerinin kontrolü altında değilken ele alınmak üzere yapılmıştır. Bir veya on iki partiyi idare edebilen ve bir yüzme havuzuna fırlatılıp bağırarak ortaya çıkan hoparlörler. Ve en önemlisi, kafanızı sallamanızı sağlayacak yüksek, canlı ve tam ses karışımına sahip hoparlörler.

Megablast, kalıba kesinlikle uyuyor. Şirket, 360 ° 'lik (ya da büyük hacimli panel, daha çok 300 ° gibi) çıkışını gerçekten sallanan baslarla doldurdu ve ona önyükleme için mümkün olan tüm element korumasını sağladı. Ve evet, bu bir Alexa hoparlörü ve fena değil; banyoya girmek veya kalabalık bir mutfakta şarkı çalmak harika. Belki de parti yapıyorsanız Alexa işlevini kapalı bırakın - bu sadece sorun istiyor.