Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • 2020'nin En İyi Smartwatch: En çok incelenen ve derecelendirilen giyilebilir cihazlar

2020'nin En İyi Smartwatch: En çok incelenen ve derecelendirilen giyilebilir cihazlar

Bunlar, şık Apple Watch Series 6'dan güçlü Samsung Galaxy Watch'a, her şeyi yapan Moto 360'a ve inanılmaz derecede arzu edilen TAG Heuer Connected'a kadar paranın satın alabileceği en iyi akıllı saatler.


Ancak yalnızca bir 'en iyi akıllı saat' olabilir ve şu anda dünyanın en iyi akıllı saati Apple Watch Series 6'dır.

2020'de sunulan tüm giyilebilir cihazlar arasında Apple Watch, en gelişmiş platforma sahiptir. Aynı zamanda rakiplerinden en çekici ve tartışmasız teknolojik olarak daha gelişmiş.

  • smartwatch: küçük bilekler için akıllı saatler ve fitness takipçileri
  • En İyi Apple Watch: hangi modeli satın almalısınız?
  • Erkekler için en iyi saatler: saatler ve saat markaları için rehber
  • smartwatch: herkes için uygun fiyatlı akıllı saatler

İşte karşınızda, Apple Watch Series 6'yı şu anda satın alabileceğiniz en iyi akıllı saat olarak öneriyoruz ... ancak elbette alternatifler var çünkü bir Android cihazınız varsa, Apple Watch onu kesmez. ...

Neyse ki sevgili okuyucu, bir iPhone'u olmayanlar için bir dizi harika alternatifimiz de var.


Hangi akıllı saati takip ederseniz edin, bu sayfa en iyisini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatler:

En iyi akıllı saat: Apple Watch Series 6

(Resim kredisi: Apple)

1. Apple Watch Series 6

Paranın satın alabileceği en iyi akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı tasarım + Potansiyel olarak hayat kurtaran + Her zaman açık ekran + Rahat boyut + Fitness özelliklerinin sayısı + Daha hızlı performans
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü sadece iyi - Android desteği yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 378.99 Amazon'da görüntüleyin£ 379 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 379 very.co.uk'de görüntüleyin

Akıllı saatler söz konusu olduğunda Apple'ın kral olduğuna hiç şüphe yok, ancak bu kadar meteorik başarıya nasıl ulaştı? Hadi bir bakalım…


Öncelikle, sadece teknoloji bağımlılarından değil, genel halktan tonlarca ilgi uyandıran tek akıllı saattir. Bu ilgi Apple'ın rakiplerine tam olarak yardımcı olmadı, ancak Apple'ın akıllı saatinin altı nesil boyunca hayatta kalmasına yardımcı oldu.

Sırada sağlık ve zindeliğe büyük odaklanma var. Apple Watch, kalp ritminizi izleyebilir ve düzensiz bir şey tespit ederse bir doktora görünmenizi önerebilir, düştüğünüz acil servisleri arayabilir ve koşunuzu takip ederek sizi sağlıklı tutar. Bu potansiyel olarak hayat kurtaran özellikler, insanların geleneksel saatlerini bir Apple Watch için terk etmelerinin ana nedenlerinden biridir.

Son olarak, tasarım neredeyse mükemmel. İki boyut seçeneği bileklere uyuyor ve ayrıca inanılmaz derecede rahatlar. teknoloji ve moda arasındaki çizgiyi aşan tek cihaz. Bu, piyasadaki en iyi görünen akıllı saattir.

Her nesil, Saati mükemmelleştirmek için uzun bir yol kat eden küçük iyileştirmeler gördü. Seri 2, su geçirmezlik ve GPS eklediler ve Seri 3, Hücresel'i ekleyerek bunu geliştirdi, böylece iPhone'unuz olmadan verileri kullanabilir, ancak yine de orijinal tasarıma sadık kalabilirsiniz.


Seri 4, cihazın kenarlarına kadar uzanan çarpıcı yeni bir ekranla tasarımı geliştirdi. Seri 5, Seri 4'ün mükemmel tasarımını korudu ve daha fazla özelleştirme seçeneği (arzu edilen bir titanyum seçeneği dahil) ve her zaman açık bir ekran ekledi.

Apple Watch Series 6 (burada önerdiğimiz akıllı saat), sağlık sistemleri yelpazesine bir nabız oksijen sensörü ekler, soluk modundayken her zaman açık olan ekranını 2,5 kat daha parlak hale getirir, diğer bazı yönlerde ince ayarlar yapar (ekleme gibi) her zaman çalışan bir altimetre), yeni S6 işlemciye adım atar ve watchOS 7'nin tüm yeni özelliklerini devreye alır.

Basitçe söylemek gerekirse, Apple Watch Series 6 bizi çok etkiliyor. Tasarım iyi düşünülmüş ve daha şık, ekran, ÜFE ve renk derinliği açısından mükemmel ve üçüncü taraf uygulamaların ve aksesuarların sayısı rakipsiz.

Bu son nokta önemlidir, çünkü saat gibi kişisel bir cihaz satın alıyorsanız, aslındaistemekbenzersiz olması.

Birkaç olumsuz noktası var, kullanıcı arayüzü (watchOS 6 ve 7 ile büyük ölçüde geliştirilmiş olmasına rağmen), özellikle Android Wear gibi daha basit rakiplerle karşılaştırıldığında çok zor. Tabii ki, yalnızca iOS, yani bir Android telefonunuz varsa, bu kılavuzu okumaya devam etmek isteyeceksiniz ...

Apple Watch Series 6, maliyet söz konusu olduğunda 399 £ / 399 $ ile 1.399 £ / 1.399 $ arasında değişen fiyatlarla en üst sırada yer alıyor. Bu onu biraz daha özel kılar.

En iyi fiyatlara buradan göz atın:

Bugünün en iyi Apple Watch 6 fırsatları Apple Watch Series 6 GPS, ... Amazon Prime £ 378,99 Apple Watch Series 6 GPS'i görüntüleyin, ... John Lewis & Partners£ 379 GörünümApple Apple Watch Series 6 ... very.co.uk £ 379 £ APPLE Watch Series 6 Cellular'ı Görüntüle ... Currys PC World £ 499 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi akıllı saat: Samsung Galaxy Watch Active2

(Resim kredisi: Samsung)

2. Samsung Galaxy İzle Active2

Android kullanıcıları için en iyi akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Hafif ve rahat + Harika tasarım + Sezgisel kullanıcı arayüzü + Apple ile uyumlu sağlık özellikleri (neredeyse)
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı uygulama desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 230 £ Amazon'da görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 399 Currys PC World'de görüntüle 226 Amazon müşteri incelemeleri

İPhone'a Android telefonları tercih ediyorsanız, Samsung Galaxy Watch Active2 çok değerli bir rakip. Şık bir tasarıma ve güçlü bir donanıma sahip bir Android kullanıcısıysanız, bu en iyi akıllı saattir.

Apple Watch ile kesinlikle eşit olan dairesel ekranla başlayalım, muhteşem, modern tasarım da öyle. Kan Basıncı izleme, EKG ölçümleri alma ve su direnci gibi bazı düzgün yetenekleri de paketler.

Yeni, bilgi dolu saat yüzleri koleksiyonu ona modern bir avantaj sağlıyor ve kaliteli üçüncü taraf uygulamalardan yoksun olsa da yerleşik uygulamaları yeterli bulacağınızı düşünüyoruz. Genel olarak, bu çok çekici bir paket ve kesinlikle tavsiye ederiz.

En iyi akıllı saat: Samsung Galaxy Watch 3

(Resim kredisi: Samsung)

3. Samsung Galaxy İzle 3

Kullanması en kolay akıllı saat

Satın alma nedenleri
+ Çerçeve ve UI + Mükemmel pil ömrü + Stres izleme ve fitness özellikleri + İki boyut
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok uygulama yok-Premium hissinden yoksun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 337,24 Amazon'da Görüntüle£ 349 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 399 very.co.uk'de görüntüleyin

Galaxy Watch Active 2'nin şık, kompakt tasarımıyla ilgilenmiyorsanız, o zaman daha geleneksel görünümlü Galaxy Watch 3 muhtemelen daha çok sokaktadır. İki boyutta mevcut olması, kesinlikle daha fazla insana hitap etmesine yardımcı olacak ve aynı zamanda çok iyi bir pil ömrüne sahip (burada birkaç günden bahsediyoruz).

Önceki enkarnasyonlardan daha çekici ve bazı düzgün yeni fitness izleme yetenekleriyle geliyor. Burada yıldız olan yenilikçi dönen çerçeve olsa da, şüphesiz bir akıllı saati kontrol etmenin en iyi yolu budur.

Galaxy Watch 3, çoğu Android akıllı telefonla ve hatta iPhone'larla çalışır, ancak Galaxy Watch 3'ün Apple Watch kadar rahat takılmaması ve uygulama ve aksesuar ekosistemi kıyaslandığında soluk olması nedeniyle mükemmel değildir.

Ancak profesyoneller, eksilerden çok daha ağır basıyor ve Samsung Galaxy Watch sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch 3 fırsatları