Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Çocuklar için en iyi akıllı saat 2020: küçük bilekler için akıllı saatler ve spor izleyicileri

Çocuklar için en iyi akıllı saat 2020: küçük bilekler için akıllı saatler ve spor izleyicileri

Akıllı saatler sadece yetişkinler için olmak zorunda değildir; Aslında artık piyasada daha genç bir kitleye hitap eden, bazıları oyunlar ve öğrenme geliştirme sunan bir dizi akıllı saat modeli var. Bu, hareket halindeyken giyilebilir bir teknolojiye yatırım yapmak için harika bir neden olabilir.


Bunlar çocuklar için en iyi akıllı saatler ve bazı akıllı fitness takipçileri de dahil.

Çünkü yaz tatillerinde, her günü yatakta Fortnite oynayarak geçirmek yerine çocuklarınızın aktif kalmasını istersiniz.

  • En iyi akıllı saatler (yetişkinler için)
  • Çocuklar için en iyi kamera
  • En iyi uyku izci

En iyi çocuk akıllı saatleri satın alma rehberi

Bir çocuk akıllı saatinde arayabileceğiniz bir dizi farklı özellik vardır; bazıları tamamen eğlence amaçlıdır, bazıları ise LeapFrog LeapBand Activity Tracker veya VTech Kidizoom Smart Watch gibi harika öğrenme geliştirme egzersizlerine sahiptir.

Aktif bir aileyseniz, Fitbit Ace 2 ve Fitbit Ace, çocuklarınızı motive etmenize ve aktivitelerini takip etmenize yardımcı olabilecek en yeni Fitbit sürümüdür.


Son olarak, bazı çocukların akıllı saatleri, ebeveynlerin çocuklarının nerede olduğunu her zaman sağlamak için izleyebileceği bir GPS izleyici dahil olmak üzere güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Aradığınız ne olursa olsun, aşağıdaki listemizde herkes için bir şeyler var, daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: Fitbit Ace 2


(Resim kredisi: Fitbit)

1. Fitbit Ace 2

Fitbit Ace 2, çocuklar için en iyi akıllı saattir

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Fitness takipçisi GPS: Hayır Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 5 gün
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel dayanıklı tasarım + Güvenilir marka + Fitbit uygulaması + Animasyonlu yüzler ve zorluklar
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü daha uzun olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 73,90 $ Amazon'da Görüntüleyin109 Mighty Ape'de Görüntüle 139 Dick Smith'te Görüntüle

Fitbit Ace 2, altı yaş ve üstü çocukların erken yaşta sağlıklı alışkanlıkları öğrenmelerine yardımcı olmak ve onları aile ve arkadaşlarıyla daha aktif zaman geçirmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ace 2, gün boyu çocuklarla ilgili aktiviteler sırasında ekranı korumak için kullanışlı bir tampona sahip, yüzmeye dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Ace 2, eğlenceli ve cesur çocuk dostu renk seçenekleriyle mevcuttur. Yeni animasyonlu saat yüzleri, çocukları hareket ettirmek için motive edici zorluklar ve Fitbit uygulamasında profillerini kişiselleştirmek için renkli avatarlar ve fotoğrafları kapatıyor. Ek olarak, ebeveynler bir Fitbit aile hesabıyla çocuklarının etkinliklerini takip edebilirler.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: Garmin Vivofit Jr 3

(Resim kredisi: Garmin)

2. Garmin Vivofit Jr 3

Çocuğunuzu Marvel veya Disney temalı fitness görevleriyle aktifleştirin

Teknik Özellikler
En iyisi: Disney ve Marvel markası GPS: Hayır Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 1 yıl
Satın alma nedenleri
+ Marvel ve Disney'den karakter seçenekleri + 1 yıllık pil ömrü + Yüzmeye dayanıklı + Ebeveynler hedefleri yönetebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çocuk karakterden büyüyebilir-Ekran daha parlak olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Garmin Vivo Jr 3 sadece çocuklar için bir fitness takipçisi değildir. Bir telefon uygulamasıyla eşleştirildiğinde oyunların ve maceraların kilidini açan kullanışlı bir giyilebilir cihazdır, bu da her minyatür kanepeli patatesin hareket etmesini sağlar ve sürekli hareket halindeki çocukları da memnun eder.


Cihaz, çocuklar için eğlenceli olmasının yanı sıra, ebeveynlerin çocuklarının aktivite seviyelerine göz kulak olmalarına, adımlarını saymalarına ve uyumalarına olanak tanır ve tabii ki çocuklar da onu saat olarak kullanabilirler.

Gadget, ebeveynlere de yardımcı olacak özelliklerle doludur. Bir uygulamaya bağlandığında, çocuklarının aktivitesini ve uykusunu görebilir, ayrıca bir çocuğun 'ev işleri' de dahil olmak üzere hedeflerini tamamlayıp tamamlamadığını görebilirler. Saat, ebeveynlerin görevler ve ev işleri atamasına ve bir çocuk tarafından üzerinde anlaşılan ödüller için kullanılabilecek bir ödül sanal para değeri belirlemelerine olanak tanır. Ayrıca saati çocuklarının acil durum iletişim bilgileriyle programlayabilirler, bu da yararlı olabilir, ancak umarız hiç ihtiyaç duyulmaz!

Farklı renklerde ve hatta Marvel ve Disney sürümlerinde mevcut, herkesi memnun edecek bir şeyler var.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: Garmin Vivofit Jr 2

3. Garmin Vivofit Jr 2

Dayanıklı, Disney temalı saat ve aktivite izleyiciler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Dayanıklılık GPS: Hayır Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 1 yıla kadar
Satın alma nedenleri
+ Ebeveynler mobil cihaz üzerinden izleyebilir + Pek çok işlev + Disney / Marvel tasarımları + Çok uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 44,85 ABD doları değerinde daha fazla oyunun kilidini açmak için ek bantlar gereklidir Amazon'da görüntüleyin71,35 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 71,35 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Bu Garmin çocuğunun akıllı saati, her günü biraz macera haline getirebilecek çok sayıda işleve sahiptir. Bu dayanıklı bir saattir ve ezilmeye değerdir ve günlük işler ve günlük işler için puanlar verebilirsiniz. Buradaki fikir, bunların daha sonra ikramlarla takas edilebilmesidir, böylece çocuklarınız dişlerini fırçalamak veya oyun oynamak için teşvik ederler.güzelcekardeşleri ile.

Renkli ekran ve kayış özelleştirilebilir ve ikincisi yumuşak ve esnektir, hem gündüz hem de gece rahatlıkla takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. VivoFit Jr 2'nin şarj edilmesi gerekmeyecek çünkü pil bir yıla kadar dayanıyor. Aslında daha çok 6-7 ay gibi görünüyor, ancak bu fena değil ve kullanıma bağlı olarak değişecektir.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: Fitbit Ace

4. Fitbit Ace

Biraz daha büyük çocuklar için küçültülmüş fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Fitness takipçisi GPS: Hayır Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 5 gün
Satın alma nedenleri
+ İOS ve Android ile senkronize edilir + Uzun pil ömrü + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok çocuk dostu bir tasarım değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 131,62 $ Amazon'da görüntüleyin 205,65 $ Amazon'da görüntüleyin

Esasen ebeveyn denetimine izin veren basitleştirilmiş bir uygulamaya sahip bir Fitbit Alta olan Fitbit Ace, çocukları hareket etmeye teşvik etmenin ve motive etmenin harika bir yoludur.

Bu ince çocuk akıllı saati, belirli hedeflere ulaşmak için ödüller ve rozetler sağlayarak günlük adımları izlemek ve bunu eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Suya dayanıklı olduğundan, yağmurun ilk işaretinde dışarı çıkıp yeni teknolojilerini mahvetmeleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve pil ömrü 5 güne kadar dayanır, bu nedenle tüm hafta okula gitmek için mükemmeldir. Hepinizin Fitbitleri varsa bir aile hesabı oluşturabilirsiniz, böylece çocuklarınızın ilerlemesini kolayca görüntüleyebilir ve 10 harika saat tasarımıyla saat yüzlerini özelleştirebilirler.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: VTech Kidizoom Akıllı Saat

5. VTech Kidizoom Akıllı İzle

Eğlenceli ve işlevsel bir akıllı saat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uygulamalar ve oyunlar GPS: Suya dayanıklı değildir: Hayır Pil ömrü: 2 hafta
Satın alma nedenleri
+ Fotoğraf ve video çekin + 50 saat yüzü seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI72,90 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 72,90 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 92,90 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

VTech, birçok harika özelliğe sahip, ancak cüzdanınızda çok fazla delik açmayan en iyi çocuk akıllı saatini yarattı. Bu saat, fotoğraf ve video çekmek için bir kameraya, etkinlikleri izlemek için bir hareket sensörüne ve kullanabileceğiniz bir dizi oyun ve uygulamaya sahiptir.

Tercihinize bağlı olarak hem dijital hem de analog olmak üzere 50'den fazla farklı 3D efektli saat yüzü vardır ve bu çocuğun akıllı saatini özelleştirmek için tüm favori oyunlarınızı ve uygulamalarınızı indirebilirsiniz.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: Kurio Watch 2.0

6. Kurio Watch 2.0

Çocuklar, uygulamalar ve mesajlaşma için bu akıllı saatle bağlantıda kalabilir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Mesajlaşma GPS: Suya dayanıklı değil: Hayır Pil ömrü: 3 gün
Satın alma nedenleri
+20 önceden yüklenmiş uygulama + Entegre kamera BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu çocuğun akıllı saati pratik olarak bileğiniz için bir akıllı telefon. Tıpkı yetişkin bir akıllı saat gibi, bir dizi uygulama, fotoğraflar ve videolar için bir kamera ve mesaj gönderme özelliği içerir. Diğer özellikler arasında bir medya oynatıcı, aktivite izleyici ve bir akıllı telefonla kullanım için eller serbest kiti bulunur.

Kişiselleştirme için, biri termal renk değiştiren iki değiştirilebilir kayışla birlikte gelir! Bu cihazda çok çeşitli uygulamaları ve medyayı depolayabilmek için 256 MB belleği 32 GB'a genişletebilirsiniz.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: LeapFrog LeapBand Activity Tracker

7. LeapFrog LeapBand Etkinlik İzleyici

Tam ebeveyn kontrollerine sahip cesaret verici bir fitness takipçisi

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Geliştirme GPS: Hayır Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 3-4 gün
Satın alma nedenleri
+ Bir Tamogotchi'ye akıllı saat yanıtı + Ebeveyn denetimleri, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol et

LeapFrog'un bu akıllı saati, tıpkı 90'ların eski güzel Tamogotchileri gibi size sanal bir evcil hayvan sağlar. Puan kazanmak için tamamen aktiviteler veya egzersiz yaparak evcil hayvanınızı besleyebilir ve güçlendirebilirsiniz.

Bu saat, çocuğunuza zamanı ve beslenmenin önemini nasıl söyleyeceğini öğrenmesini sağlayacak eksiksiz bir müfredatla temel becerileri öğretmek için tasarlanmıştır. Oynanacak bir dizi oyun var ancak ebeveyn denetimleri, çocuklarınızın oyun oynarken geçirdiği zamanı sınırlamanıza olanak tanıyacak, böylece okul ve uyku zamanı sırasında odaklanabilsinler.

Çocuklar için en iyi akıllı saat: Tencent Kids Smartwatch

8. Tencent Çocuk Smartwatch

Ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan harika bir akıllı saat

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: GPS izleme GPS: Evet Suya dayanıklı: Evet Pil ömrü: 8 gün
Satın alma nedenleri
+ Arama yapar ve mesaj gönderir + Tehlikeli bölgeleri ayarlayın BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Çocuklarının küçük yaşlarda kendi başlarına dışarı çıkması konusunda biraz endişelenenler için, bu çocuğun akıllı saati hem ebeveyn hem de çocuğa bir düğmeye dokunarak iletişim halinde kalabilecekleri için gönül rahatlığı sağlamanın harika bir yoludur. Bu saat, onlara bir akıllı telefon sağlamak yerine, nerede olduklarını her zaman hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacak bir GPS izleyiciye sahiptir.

Gitmemeleri gerektiğini düşündüğünüz belirli bir mahalle veya alan varsa, belirli bir bölgeye girdiklerinde size haber verilmesi için bir uyarı ayarlayabilirsiniz. Arama yapmak ve mesaj göndermek kolaydır ve saatin fotoğraf çekmek için bir kamerası da vardır.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın