Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi sigara içen 2020: kömür, gaz, pelet ve elektrikli sigara ızgaraları sizi etmekten memnuniyet duyar

En iyi sigara içen 2020: kömür, gaz, pelet ve elektrikli sigara ızgaraları sizi etmekten memnuniyet duyar

En iyi sigara içen biri, eğer bir safçıya sorarsanız, saatlerce düşük ve yavaş pişirebilen - genellikle çok özel bir 'doğru' sıcaklıkta ve bu kolay bir şey değildir. Sıradan bir sigara içen için, belki de en iyi sigara içicisi, dumanlı bir tada sahip olandır ve hey, sorun değil. Ama hadi, bunu ciddiye alalım millet.


Söz konusu olduğundaen iyi barbeküyaşam tarzı olarak listenin başında dört ülke var: Güney Afrika, Avustralya, Arjantin ve ABD. Ancak az ve yavaş ızgara ve sigara dendiğinde Amerikan mangalı başlı başına bir tarlada. En iyi sigara içenlerin tümü ABD'de doğar. Amerika'nın çevrimiçi ürünler için en büyük iki kaynağını - Walmart ve Amazon - araştırdık ve bu kullanışlı kılavuzu şu anda ABD pazarında bulunan en iyi sigara içenler için harmanladık. Yerel topluluk, aile veya sadece kendiniz için bir ziyafet hazırlıyor olun, bunlar herkesin bahsettiği sigara içenlerdir.

Bu en iyi sigara içenlerin bir kısmı Birleşik Krallık'ta ve başka yerlerde de mevcuttur, bu nedenle bir çiftliğiniz yoksa veya Guy Fieri'nin korkunç Food Network şovunun sonsuz bir döngüde oynamasını istiyorsanız endişelenmeyin. İleAmazon Prime Günüyaklaşıyor, Amazon'daki anlaşmaları araştırın veya bekleyinKara Cumaen azından kuzey yarımkürede barbekü yapmak o kadar da mevsimsel olmadığında.

Sigara içenler stokta yok mu?

En iyi sigara içenlerin stokları tükendiyse, en iyi sigara içen gerçekte mevcut olan olur. İngiltere ve ABD'deki bu kaliteli perakendecileri deneyin.

İngiltere'de:


Amazon

John Lewis ve Ortakları


Ana üs

ABD'de:


Sears

Home Depot

Tercih sırasına göre satın alınabilecek en iyi sigara içenler

En iyi Amerikalı sigara içenler: Weber SmokeFire EX4Pingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü

(İmaj kredisi: Weber)

1. Weber SmokeFire EX4

Satın alabileceğiniz en iyi pelet içicisi

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 24 x 18 inç Tip: Ahşap peletler
Satın alma nedenleri
+ Üstün yapı kalitesi + Duman olduğu kadar yakar + Kullanımı kolaydır
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir kapak uygulaması gerektirir - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI iyileştirilmesi gerekir Düşük Stok 999 $ Amazon'da Görüntüleyin

Kuşkusuz, Weber'in yeni SmokeFire'ın ilk gönderilerinde birkaç hıçkırık vardı, ancak şirket o zamandan beri yeni pelet içici ve ızgaraya bir veya iki ince ayar verdi ve biz de memnuniyetlebizimmodel en azından tüm silindirlere ateş ediyor.


Takma adından da anlaşılacağı gibi, SmokeFire, duman ve ızgaranın yanı sıra düzgün bir şekilde kavurabilir ve bu, pelet ızgaraları arasında benzersizdir. Ancak bu makale sigara içenler hakkındadır ve bu açıdan SmokeFire gerçekten mükemmeldir. Her büyük ve süslü pelet ızgarada olduğu gibi, bu da bir bilgisayar işlemcisi - ve bir uygulama - sürekli olarak arkaya monte edilmiş devasa hazneden ateş potasına pelet gönderen elektrikle çalışan burgunun hızını izlemek için bir uygulama kullanıyor. Bu, yavaş pişirme için sıcaklığı 120˚C'ye ayarladığınızda, tam 11 ila 14 saatlik süre boyunca bu sıcaklıkta kalacağı anlamına gelir - tıpkı evdeki fırınınız gibi.

Sığır eti gibi büyük et parçalarının tütsülenmesi ve yavaş kavrulması için Weber, alüminyum bir tepsi su ana ızgaraya ve üstündeki et ise ısıtma rafına yerleştirilmesini önerir. Sağlanan ölçüm sondasını takın, & lsquo; brisket & rsquo; Bluetooth özellikli uygulamada, sıcaklığı yaklaşık 120˚C (248˚F) olarak ayarlayın ve & lsquo; pişirmeye başla & rsquo; 'ya dokunun. Kesimi ızgarada 12 saate kadar bırakın, zaman zaman huni içeriğini kontrol edin ve genellikle eti tamamen pişene kadar besleyin. Bitmiş kesim tam anlamıyla kemikten düşmeli ve kesildiğinde klasik pembe duman halkasını dış kabuğun hemen altında göstermelidir.

Tüm disiplinlerde sonuç veren mükemmel bir şekilde oluşturulmuş bir pelet modelinin peşindeyseniz, o zaman bu model dolgun. Kabul edelim ki, ucuz değil - çok az pelet mangal var - ama o zaman ızgara yapmak, tütsülemek ve kavurmak çok daha kolay olmaz.

en iyi amerikan sigara içenler: Traeger Ranger

(Resim kredisi: Traeger)

2. Traeger Ranger

En iyi taşınabilir pelet ızgarası ve sigara içen bar yok

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 184 inç sq Tip: Odun peletleri
Satın alma nedenleri
+ Balkonlar, verandalar ve verandalar için mükemmel + Karavanlar, arka kapaklar ve kamp alanları için ideal + Mükemmel performans
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Uzun mesafeler taşımak için çok ağır Düşük Stok 399 $ Amazon'da Görüntüleyin399,99 Traeger Grills'de görüntüleyin406,99 $ Amazon'da Görüntüle

Bu, şu anda en sevdiğimiz küçük barbekü. Ahşap pelet ile çalışan Ranger olağanüstü derecede ağırdır, bu yüzden elinizde fazladan bir çift eliniz yoksa onu çok uzağa taşımayı düşünmeyin. Bununla birlikte, balkon, veranda ve teras kullanımı için mükemmel büyüklükte sigara içici, ızgara ve yavaş pişirici ve uygun bir elektrik kaynağına erişimi olan karavanlar, karavanlar ve kamp alanları için bir nimettir.

Ranger'ın içi iki bölüme ayrılmıştır: solda 8 lb pelet besleme hunisi ve sağda 184 inçlik porselen ızgara; aradaki peletleri dağıtmak için kısa bir burgu. Hepsi, pişirme sıcaklığını beş derecelik artışlarla ayarlamanıza izin veren bir Dijital Ark denetleyicisi tarafından kontrol edilir. Ayrıca kullanışlı bir zamanlayıcı, bir & lsquo; sıcak tutma & rsquo; son derece iyi çalışan fonksiyon ve verilen et probu için tek bir port. Ayrıca, kamp tarafındaki kahvaltıları hazırlamak için ağır hizmet tipi düz dökme demir ızgara plakası ile birlikte gelir.

Dört kişilik bir aileyseniz, yeni Traeger Ranger ihtiyacınız olan tek barbekü olabilir. Gerçektenoiyi.

En iyi Amerikalı sigara içenler: Weber Smokey Mountain

3. Weber Smokey Dağı

Bloktaki en iyi kömür içicisi

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 14, 18, 22 inç Tip: Kömür
Satın alma nedenleri
+ Küçük ayak izi + Yedi saate kadar sıcak kalır + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA bakmak o kadar da güzel değil219 ABD doları Hedefte GörüntüleDüşük Stok 329 $ Amazon'da Görüntüle329 ABD doları Walmart'ta görüntüle