Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • En İyi Star Wars Lego setleri 2020: küçük hediyelerden büyük koleksiyon parçalarına

En İyi Star Wars Lego setleri 2020: küçük hediyelerden büyük koleksiyon parçalarına

Lego ve Star Wars, yirmi yılı aşkın süredir birlikte çalışıyor ve ortaklığın hiç bu kadar güçlü olmadığını söyleyebiliriz - bugünün Lego Star Wars setleri şimdiye kadar yapılmış en iyi setlerden bazıları. Ve sadece en iyi Lego Star Wars setleri değil, aynı zamandaen iyi Lego setleritam durak: Star Wars ve Lego hakkında sadece bir araya gelen bir şeyler var.


Düzenli olarak harika olmaya zorlayabilirsiniz.Lego fırsatları- ve eğer göz kulak olursanızBlack Friday fırsatları, bir çanta dolusu parlak tuğla üzerine gerçek bir pazarlık yapabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Lego'nun ikonik Star Wars araçlarını ve gemilerini yeniden yaratmalarında, yaratıcılığınızı korumanıza yardımcı olacak daha sanatsal setlerde, bir çocuk hediyesi için mükemmel olan daha küçük Lego Star Wars setlerinde ve aradaki her şeyde inanılmaz ayrıntılar bulacaksınız. Dizideki en iyi sahnelerden bazılarının plastik rekreasyonları bile var - ve Lego artık filmlerin ve özel filmlerin ötesine geçerek tema parkı sahne dünyasına da genişledi.

• Çevrimiçi Lego Mağazasında tüm Star Wars Lego setlerine göz atın

Aşağıdaki en iyi Lego Star Wars setleri listemiz, tüm fiyatlarda 20 £ / 20 $ 'dan yüzlerce kişiye kadar değişen seçenekleri içerir. Bilmek isteyeceğiniz tüm en iyi yeni setleri dahil etmek için düzenli olarak güncelleme yapacağız - ve iyi olup olmadığını belirteceğiz.Black Friday fırsatlarıo zaman geldiğinde.


Tüm Lego setleri gibi, eğlencenin büyük bir kısmı binada. Bir numaralı setimiz gibi, devasa Millennium Falcon Ultimate Collectors Series modelini bir araya getirmek, güzel ve düzenli bir hedefe doğru çalışırken her akşam bir süre gevşeyerek zamanınızı devredebileceğiniz harika bir projedir. Ancak burada, oldukça maliyetli olmadan (veya bu kadar büyük bir sonuçla) sizi içine çekebilecek çok sayıda başka set var.

Bu tür setler çocuklar kadar yetişkinler için de yapılmıştır, ancak açıkçası çocukların bir araya getirmesi daha küçük ve daha kolay olan ve onu sergilemekten ziyade Lego ile oynamaya odaklanan birçok seçenek var. Ancak setlerinizle hangisini yapmayı planlıyorsanız satın almanız gerekenler şunlardır:


  • Lego Star Wars'un Yaratıcı Direktörü ile röportajımızı okuyun
  • en iyi Lego Technic setleriseni uçuracak

En İyi Lego Star Wars Millennium Falcon

1. Lego Millennium Falcon Ultimate Collector Serisi

Şimdiye kadarki en iyi Star Wars Lego seti - sadece ona bakın!

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75192 Parça: 7541 Önerilen yaş: 16+
Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı ayrıntı seviyeleri + İnanılmaz sergileme parçası + Hatta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI iç mekanı içerir599,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin769,99 £ Amazon'da Görüntüle 999,95 £ Amazon'da görüntüleyin 10 Amazon müşteri incelemeleri

Bu canavar, inşa edildiğinde 33 inç uzunluğunda olan, Star Wars aşkınıza bir anıt inşa etmek gibidir. Şimdiye kadar yapılmış herhangi bir Lego setinin en çok parçasını içerir ve içte ve dışta gülünç bir şekilde detaylandırılır - Falcon'un dış cephesindeki her tuhaf tuhaflık sevgiyle yeniden yaratılmakla kalmaz, aynı zamanda kokpiti, oturma alanını ( holo-satranç masasıyla birlikte) ve daha fazlası. Ekstra parçalarla birlikte gelir, böylece orijinal dizi tasarımına benzeyebilir veya yeni filmler için güncelleme yapabilirsiniz - ve her iki dönem için de çok çeşitli minifigürlerle birlikte gelir.


En iyi Lego Star Wars setleri - AT-AT

(Resim kredisi: Lego Group)

2. Lego AT-AT

Bir üst yapı değil, ama bunun bacakları var

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75288 Adet: 1.267 Önerilen Yaş: 10+
Satın alma nedenleri
+ Oynamak için yükler + Raf temyiz + Buz gibi stil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Büyük modeller var - Millennium Falcon, the Death Star ve diğerleri - ve gerçekten ikonik modeller var: bu ultra detaylı AT-AT, Lego'nun Star Wars işbirliğinin yapıldığı türden bir şeymiş gibi geliyor. Kokpitte üç minifig için yer olması yeterince büyük, termal patlatıcıyı yerleştirmek için Luke Skywalker incirini yukarı çekecek çalışan bir vinç, yaylı atıcılar ve hatta otantik Savaş'ı tamamlamak için küçük bir minik hız bisikleti var. Hoth deneyimi. Raf temyiz başvurusu söz konusu olduğunda, bu çok fazla var.

En iyi Lego Star Wars setleri - A-Wing

(Resim kredisi: Lego Group)

3. Lego A-Wing Ultimate Collector Serisi

Daha uygun fiyatlı (ve sergilenebilir) bir koleksiyoncu seti

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75275 Parça: 1.673 Önerilen yaş: 18+
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel rekreasyon + Stand ve teşhir plaketi ile birlikte gelir + Harika detaylar

Bu, size yukarıdaki Millennium Falcon ile aynı türden doğru yapı ve tatmin sağlar, ancak gerçekte elde edilebilir bir fiyatla ve normal bir rafa sığan bir boyutta. Return of the Jedi'dan kompakt ve hızlı A-Wing dövüşçüsü burada büyük miktarda sevgi görüyor - bu model harika görünüyor ve çıkarılabilir bir kokpit kanopisine (detaylı iç kısım ile), döner lazer toplarına, harika bir motor parıltı efektine sahip ve genellikle Star Wars Lego hayranları için harika bir proje.


En iyi Lego Star Wars setleri - Mos Eisley Cantina

(Resim kredisi: Lego Group)

4. Lego Mos Eisley Cantina

Asla daha sefil bir pislik ve hainlik kovanı inşa edemezsin

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75290 Adet: 3.187 Önerilen yaş: 18+
Satın alma nedenleri
+ Minifig yığınları + Büyük bir set + Çok çeşitli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kesinlikle çok büyük 21 minifigür seçkisi (doğal olarak tüm Cantina Band ve başka bir yerde bulamayacağınız bir ev sahibi dahil) bu devasa seti öne çıkarıyor. Cantina'nın kendisini, ayrılabilir ek binaları, bir çift Landspeeder'ı ve hatta yeni revize edilmiş bir Dewback figürünü içerir. Tüm hesaplara göre eğlenceli ve basit bir yapı ve muhtemelen çok daha genç hayranlar için yeterince kolay - bunun bir çubuk olduğu göz önüne alındığında, ABS uzay-hooch'un varlığı Lego'yu önerilen yaşı biraz yükseltmeye zorlamış olabilir.

En İyi Lego Star Wars: Poe

(Resim kredisi: Lego Group)

5. Lego Poe Dameron'un X-Wing Fighter

X-Wing olmadan hiçbir Lego Star Wars listesi tamamlanamaz!

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75273 Parça: 761 Önerilen yaş: 9+
Satın alma nedenleri
+ Hareketli kanatlar + Harika görünüm + Skywalker figürlerinin Ekstra Yükselişi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 72,99 Zavvi UK'de görüntüle 72,99 £ IWOOT'ta görüntüle 89,49 £ Amazon'da görüntüle

Lego her zaman mevcut X-Wing'in harika bir versiyonuna sahip olacak ve bu çok güzel bir set - inşa etmesi eğlenceli, gerçek versiyona gerçekten yakın görünüyor, saldırmak için açılıp kapanan kolla çalışan kanatlara sahip, lazerleri ve torpidoları vurur (bunların Lego versiyonları) ve sadece Poe ile birlikte (R2-D2 ile birlikte) değil, aynı zamanda doğrudan Rise of Skywalker'dan bir gösteri için Jannah ve Knight of Ren ile birlikte gelir.

En iyi Lego Star Wars setleri - Death Star Final Duel

(Resim kredisi: Lego Group)

6. Lego Death Star Final Düellosu

Sadece bir kereliğine kendi gözlerimle harika bir Lego setine bakmama izin verin

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75291 Adet: 775 Önerilen yaş: 9+
Satın alma nedenleri
+ Bir sürü etkileşimli eleman + Bir reaktör şaftı var! + Ve Yıldırım Kuvvet! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 34,99 Amazon'da Görüntüle 147 £ Amazon'da Görüntüle 249,95 £ Amazon'da Görüntüle 220 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Şık bir kuvvetle yıldırım atan İmparator Palpatine minifigürü ve Darth Vader'ın onu fırlatması için gerçek bir reaktör şaftına sahip olan bu Return of the Jedi oyun seti, filmin doğru özelliklerini gözden kaçırmıyor. Ayrıca çöken merdivenler, çökmekte olan bir köprü ve bir minifigürü Kuvvetle atlama ile gökyüzüne fırlatabileceğiniz bir yer var. Bu, 2015 orijinal setinin güncellenmiş bir re-jigidir, bu nedenle, aşırı satış sonrası ücretler ödemeden estetik olarak geliştirilmiş bir son savaşı seçmek istiyorsanız, şansınız yaver gider.

En İyi Lego Star Wars setleri - Resistance IT-S Transport

(Resim kredisi: Lego Group)

7. Lego Direnci I-TS Taşıma

Doğrudan Galaksinin Kenarından geçen bir Lego

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75293 Parça: 932 Önerilen yaş: 9+
Satın alma nedenleri
+ Harika renk şeması + Çok sayıda mermi atıcı + Benzersiz yeni mini figürler

Kişisel Star Wars kanonunuz, filmlerin, spin-off'ların ve Noel spesiyallerinin ötesine, tema parkı sergilerine kadar uzanıyorsa ve Lego'ya olan sevginiz sınır tanımıyorsa (ve neden her iki durumda da olmasın) o zaman Lego Resistance I -TS mükemmel bir set. Disney'in beğenilen Rise of the Resistance yolculuğunda bulunan, Walt Disney World ve Disneyland's Star Wars: Galaxy's Edge bölgesinin bir parçası olan bir gemiye dayanıyor ve iki benzersiz minifigte (Teğmen Bek ve Vi Moradi) yanı sıra bir çift harika droid paketleniyor. . Çıkarılabilir üst kısmı, açılan kenarları ve size kanepenin altında kaybedeceğiniz bir şey verecek bir sürü mermi atıcısı ile oynamak için bol miktarda ve I-TS'nin Direnç renkleri, ona geri kalanların çoğundan hoş bir zıt görünüm verir. Lego Star Wars serisi.

En iyi Lego Star Wars setleri - Lego Art Sith Lords

(Resim kredisi: Lego Group)

8. Lego Art Star Wars: Sith

İnşa ettiğiniz bu Lego şaheseriyle gurur duymayın

Teknik Özellikler
Set Numarası: 31200 Parça: 3406 Önerilen yaş: 18+
Satın alma nedenleri
+ Çok rahatlatıcı bir yapı + Genişletilebilir

Bu üçü bir arada piksel piksel set, en sevdiğiniz kötü adamın Darth Vader, Darth Maul veya Kylo Ren olup olmadığını anlamanızı sağlar. 3.000'den fazla 1x1 saplamasını tercih ettiğiniz Sith Lordunun çarpıcı bir portresine yerleştirme talimatları sunar ve setle ilgili içeriden bilgi ve hikayeler içeren bir film müziği ile birlikte gelir, bu da onu Lego'nun sunduğu daha zen deneyimlerinden biri haline getirir. Kendinizi gerçekten adadıysanız, üç set alıp bunları birleştirerek duvarınızda sergilenmeye hazır, üç kat yükseklikte dev bir Darth Vader portresi oluşturabilirsiniz. Bu geleneksel Lego değil, ancak formun harika bir kullanımı.

En iyi Lego Star Wars setleri - BB-8

(Resim kredisi: Lego Group)

9. Lego BB-8 Tuğla Kroki

Bip sesi yoğunlaşır

Teknik Özellikler
Set Numarası: 40431 Adet: 171 Önerilen yaş: 8+
Satın alma nedenleri
+ Harika bir ucuz hediye + Sergilemesi güzel

Sevimli yuvarlanan robo topu BB-8, bu Brick Sketch'te çok daha dikdörtgen bir alana nakledilir ve size ya birlikte verilen standa oturmak için ya da (ayrıca dahil olan kanca aracılığıyla) bir astromech ekran parçası oluşturma fırsatı verir. duvara asın. Yukarıda belirtilen Lego Art'ın aksine, bu, çok sayıda üç boyutlu çekiciliği olan, farklı şekil ve boyutlardaki parçaları çarpıcı bir etkiye katlayan bir settir. Lego'nun diğer Brick Sketch setleriyle aynı 12 x 16 saplama boyutuna sahip, bu yüzden First Order Stormtrooper (40391) ve Batman (40386) ve The Joker (40428) yanında güzelce oturacak. Küçük bir yapı, ama kesinlikle harika bir yapı.

En İyi Lego Star Wars

10. Lego Tantive IV

Bu bir Lego Elçisi'nin gemisi ise, Lego Elçisi nerede?

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75244 Parça: 1.768 Önerilen yaş: 12+
Satın alma nedenleri
+ Büyük güzel ikonik gemi + Pek çok güzel küçük detay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 389,99 Amazon'da görüntüle

Bu büyük (24 inç uzunluğunda) yapı, Leia'nın gemisini ilk Star Wars'un başlangıcından (ve Rogue One'ın sonundan) alıyor ve ona etkileyici bir tuğla versiyonu veriyor. Sadece tasarımın gerçekten harika bir rekreasyonunu elde etmekle kalmaz, aynı zamanda komuta merkezlerini ve bir konferans odasını ortaya çıkarmak için açılan bölümler de dahil olmak üzere bazı hoş ekstra dokunuşlara da sahiptir, aynı zamanda dahil edilen C-3PO için mükemmel olan çıkarılabilir kaçış bölmeleri ve R2-D2 figürleri. Ayrıca geminin kaptanı, bir Asi asker, Kefalet Organa ve Leia'yı da alırsınız. Akıllıca, tepedeki radar çanağı, onu hareket ettirmek için sağlam bir taşıma kolu işlevi görür.

En İyi Lego Star Wars: Death Star

11. Lego Ölüm Yıldızı

Tamamen silahlı ve işlevsel bir destansı set

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75159 Parça: 4,016 Önerilen yaş: 14+
Satın alma nedenleri
+ Filmlerden bir düzine farklı sahne + Oluşturulacak devasa, eğlenceli bir proje + Onunla oynayın veya BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 536,88 £ Amazon'da görüntüleyin 541,20 £ Amazon'da görüntüleyin 549,99 £ Amazon'da 6 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Ölüm Yıldızı'ndan daha destansı bir yapı ne olabilir? Bu set akıllara durgunluk veren miktarda film büyüsünü herkesin en sevdiği ay değil küresel çerçevesine sığdırıyor. 3PO ve R2 gizleme, ana lazer kontrolleri, gözaltı seviyesi, çöp sıkıştırıcısı, Obi-Wan'ın çekici ışınını devre dışı bırakması, Luke ve Leia'nın güvenliğe geçişi, konferans odası gibi pek çok sahnenin Lego versiyonlarını inşa edeceksiniz. , Palpatine'in taht odası, Vader & rsquo; s TIE Advanced'i fırlatan bir askı, bir kargo alanı, bir droid bakım alanı ve çeşitli lazer kuleleri. Kahramanlardan kötülere ve droidlere kadar uzanan 23 mini figür de elde edersiniz. Bu cehennem gibi bir şey.

En iyi Lego Star Wars Stormtrooper kask

(Resim kredisi: Lego Group)

12. Lego Stormtrooper Kaskı

Büyük Star Wars hayranları için yeni bir tür koleksiyon öğesi

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75276 Adet: 647 Önerilen Yaş: 18+
Satın alma nedenleri
+ Etkileyici benzerlik + Küçük ve görüntülemesi kolay + Boba Fett ve TIE Pilot da BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI mevcuttur 55 £ Selfridges Amazon'da İncele

2020'de Lego, Star Wars hayranları için ikonik kasklar olan yeni bir koleksiyon seti serisini piyasaya sürdü. İlk dalga, bir TIE Fighter pilotu olan Boba Fett ve üçü arasında favorimiz olan Stormtrooper kaskını içeriyor. Harika görünüyorlar - kaskın şekli ve ayrıntılarında net bir doğruluk var, ancak aynı zamanda her yerde çivilerle gösterilen hiç şüphesiz Lego. Bitmiş sonuç 7 inç uzunluğunda, 5 inç genişliğinde ve 5 inç derinliğindedir, bu nedenle düzgün bir şekilde bir masa için yeterince küçüktür veya her üçünü de çok fazla yer kaplamadan bir rafta sıralayabilirsiniz.

En iyi Lego Star Wars setleri - Obi Wan

(Resim kredisi: Lego Group)

13. Lego Obi-Wan'ın şapkası

Beni inşa et, Obi-wan Kenobi. Sen benim tek umudumsun

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75270 Adet: 200 Önerilen yaş: 7+
Satın alma nedenleri
+ Eğlenceli figür seçimi + Harika görünümlü set + Küçük Leia hologramı ile birlikte gelir !!! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,97 £ Amazon'da Görüntüle 25 £ Selfridges'ta Görüntüle25 £ Argos.co.uk adresinde görüntüleyin

Ah, ölümcül babası hakkında bir çocuğa yalan söyleyen yaşlı bir adamın ikonik sahnesi. Luke'un bir ışın kılıcının gücünü ilk kez keşfettiği anları oynayın veya poz verin ve R2-D2, Leia'nın yardım talebini oynuyor. Ayrıca bazı ekstra oyun eylemleri için bir sandperson ile birlikte gelir. Kulübe harika görünüyor - filme çok sadık.

En İyi Star Wars Lego Star Destroyer

(Resim kredisi: Lego Group)

14. Lego Imperial Star Destroyer Ultimate Collector Serisi

Şimdiye kadarki en uzun Lego seti - kesinlikle destansı bir gösteri

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75252 Parça: 4.784 Önerilen yaş: 16+
Satın alma nedenleri
+ Çok büyük! + Çok havalı! + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI gerçekten ilgili bir proje649,99 Sterlin John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Bu şey, Star Destroyer'ın orijinal Star Wars filminde ilk kez ortaya çıktığı destansı hislere gerçekten uyuyor. Tamamlandığında 43 inç uzunluğunda, 26 inç genişliğinde ve 17 inç uzunluğunda. 4.700'den fazla parçayı inşa etmek, sizi uzun süre meşgul edecek büyük bir çabadır. Ve nihai sonuç buna son derece değer - çarpıcı bir model. Hatta başarısız kaçış sahnesini yeniden yaratmak için ölçekli bir Tantive IV gemisi ile birlikte gelir.

15. Lego Anakin & rsquo; s Podracer

Şimdi BU Lego pod yarışı

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75258 Adet: 279 Önerilen yaş: 7+
Satın alma nedenleri
+ Net bir standa sahip güzel tasarım + Bonus özel Luke figürü ile birlikte geliyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,65 £ Amazon'da görüntüle 24,99 £ Zavvi İngiltere'de görüntüle 24,99 £ IWOOT 647 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Pod yarışı, The Phantom Menace'ın en havalı unsurlarından biriydi ve bu özel 20. Yıldönümü seti bunu hayata geçiriyor. Anakin & rsquo; s podracer, net parçalardan oluşan bir standa oturur, böylece havada süzülürken etkisini görürsünüz ve küçük bir Anakin figürü, Padmé Amidala'dan biri ve özel bir 20. Yıldönümü sergileme standı bulunan ekstra bir Luke Skywalker figürü ile birlikte gelir. .

En iyi Lego Star Wars droid komutanı

(Resim kredisi: Lego Group)

16. Lego Droid Komutanı

Harika droidler oluşturun ve programlamayı öğrenin

Teknik Özellikler
Set Numarası: 75253 Parça: 1.177 Önerilen yaş: 8+
Satın alma nedenleri
+ Eklentilerle üç droid yapar + Çocuklara programlamanın temellerini öğretir + Yeni yapıları ve görevleri gerçekten akıllıca karıştırır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149,99 £ Zavvi UK'de görüntüle 149,99 £ IWOOT'da görüntüle 188,90 £ Amazon'da görüntüle 208 Amazon müşteri incelemeleri

Bu set, filmlerden (R2-D2, Imperial Mouse droid ve Gonk (herkesin favorisi)), hepsine yerleştirilebilen Bluetooth bağlantılı kontrol ünitesi ile inşa edilecek üç droid içerir. Bu kontrol birimi, robotlar içinde işlevler yapmak için bazı motorlara sahiptir ve robotların ne yapacağını uyumlu bir uygulamadan programlayarak kontrol edersiniz. Programlama kolaydır - robotun odanın içinde dolaşmak gibi şeyler yapmasını sağlamak için blokları bir zaman çizelgesine sürüklersiniz. Bunu özgürce yapabilirsiniz ya da tamamlamanız gereken bir dizi görev var, burada robotlara eklemek için daha fazla işlevle ekstra parçalar oluşturacaksınız.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın LEGO Star Wars 75192 Ultimate ...LEGO Star Wars Millennium Falcon Ultimate Collectors SürümüJohn Lewis ve Ortakları599,99 Görünüm Tüm fiyatları görün