Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi buharlı temizleyici 2020: zeminleri, yüzeyleri ve diğer her şeyi temizlemenin ve sterilize etmenin kolay yolu

En iyi buharlı temizleyici 2020: zeminleri, yüzeyleri ve diğer her şeyi temizlemenin ve sterilize etmenin kolay yolu

En iyi buharlı temizleyici, herkesin aradığı bir şey değildir, ancak buharla temizlemenin birçok faydası göz önüne alındığında, belki de yapmaları gerekir. Beş yıl önce, ticari bir temizlik firmasının dışında bir tane bulduğunuz için şanslısınız, ancak buharlı temizleyiciler artık sahip olunması gereken en son ev yardımcısı.

•En iyi Siber Pazartesi kahve makinesi fiyatları(İngiltere)

•En iyi Siber Pazartesi fırsatları(her yerde)

Eski paspas ve kovayı unutun, buharlı temizleyiciler duvar karoları ve ocaklardan ahşap zeminlere ve banyo süitlerine kadar her şeyin üstesinden gelebilir ve her yüksek basınç geçişinde kiri, bakteri ve yağı ortadan kaldırabilir.


  • Şimdi bir kapsül kahve makinesi satın alabilirsinizboyama etrafında stresten uzak!
  • Ya da uygun bir espresso makinesine ne dersiniz?
  • Erkekçe mi hissediyorsun? Kanlı bir matkap al, dostum.

Çoğu, eşeğin işini yapmak için buharın doğal gücünü ve mikrofiber bez kullanarak deterjansızdır. Bu aynı zamanda onları çevre dostu, alerjiden memnun ve uygun maliyetli bir temizlik çözümü yapar. Aynı zamanda çabuk kururlar, böylece mutfağın köşesine asla su birikintilerinin kaybolmasını beklerken kalmazsınız.

Buharlı temizleyiciler, tüm meskene kimyasal deterjan sürmemeyi tercih eden güvenlik bilincine sahip tugaylar arasındaki öfke.


Buharlı temizleyiciler sadece ahşap zeminler, fayanslar, harçlar, fırınlar, musluklar ve pencerelerden kiri ve diğer kökleşmiş tortuları çıkarmada ustalaşmakla kalmaz, aynı zamanda perdelerdeki ve giysideki kırışıklıkları düzeltmede ve havadaki tozu ve evcil hayvan tüylerini zemine getirmede etkilidir. Buhar temizleyicilerinin mikropların% 99,99'unu öldürdüğü söyleniyor, bu da bir şişe Domestos'tan kabaca% 0,99 daha fazla mikrop ölümüne neden oluyor. Geberin, sizi küçük piçler, ölün!

Sizin için en iyi buharlı temizleyiciyi nasıl seçersiniz?

Hangi modeli seçeceğiniz, evinizin büyüklüğüne ve tarzına bağlı olacaktır. Duvardan duvara tüylü tüylü halılarınız varsa, döşeme, banyo ve mutfak için elde taşınan bir buharlı temizleyici ideal olacaktır; dönümlerce sert zemin ve fayans ise modern bir buharlı paspas veya silindir buharlı makineden faydalanacaktır.


Çok işlevli modeller, kilim ve halılardan derz dolgu ve cama kadar her şeyi temizlemek için dahil edilen çeşitli nozul ataşmanları ile her ikisinin de en iyisini sunar.

Şimdi buğulamaya başlayalım…

2018'in en iyi 5 buharlı temizleyicisi

1. Kärcher SC3

Güç torbaları ile en iyi buharlı temizleyici

Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda alet dahildir + Sadece 30 saniyede ısınır
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir bakıcı değil Bugünün en iyi karcher sc4 fırsatları Amazon'a bakın

Kärcher, buhar arenasında önemli bir oyuncudur. Teutonic üreticisinin SC3'ü 3,5 barlık kazanında bir litre su tutar ve 30 saniyede ısınır - bu çok hızlıdır.


Kireç önleyici kartuşu, sert su alanlarındaki şehirliler için kullanışlı olan sert suyu otomatik olarak kireçten arındırırken, iki seviyeli buhar kontrolü hem yer karoları ve banyolarda genel kullanıma hem de kirli harç, tuvaletler, musluklar için ağır hizmet buhar püskürtme yoğunluğuna izin verir. fırın ocakları. Depolaması da kolaydır, nispeten hafiftir ve çekilmesi çok garip değildir. Ve iki metrelik buhar hortumu, erişilemeyen yerler dışındaki herkes için yeterince uzun.

Piyasadaki diğer tüm buharlı pişiriciler gibi, SC3 de ihtiyacınız olandan daha fazla aletle birlikte gelir; genel bir el aleti, dün geceki kaynatılmış bolonez sosunun çıkarılması için bir ayrıntılı başlık, garip halı kazası için yuvarlak bir fırça ve Fayanslı kaldırım taşı zeminlerinizi, sakıncalı bir şekilde bir çift sakallı collie almaya karar vermeden önceki durumuna getirmek için 30 cm genişliğinde sert bir zemin aparatı. Ünite ayrıca fazla suyu emmek için normal havlu kumaşlarla birlikte gelir, böylece kalan tek şey lekesiz temizliktir.

Dünyaya mal olmayan son derece güçlü bir buharlı temizleyici için pazardaysanız, bu güçlü buharlaştırıcıyı bir karıştırın. Seni hayal kırıklığına uğratmayacak.

2. Polti Vaporetto Airplus

Büyük kapasiteli depoya sahip şık bir buharlı pişirici

Satın alma nedenleri
+ 1,6 litrelik büyük su deposu + Dahili deodorant rezervuarı
Kaçınılması gereken nedenler
-Kullanım kılavuzu yardımcı değil-Tetiğin ilk kez çekilmesi su üretebilir, buhar değil Bugünün en iyi Polti Vaporetto Airplus fırsatları Amazon'u kontrol edin

İtalya'da üretilen ve bir araya getirilen gösterişli, çekmeli Vaporetto Airplus, musluğa sürekli tekrar gitmeye gerek kalmadan yaklaşık bir saatlik buharla temizleme gücü sağlayan geniş bir 1,6 litrelik su tankıyla birlikte gelir. Ve bu iyi bir şey çünkü ayrı bir su doldurma rezervuarının olmaması, yeniden doldurmaya izin verilmeden önce birkaç dakika beklemek zorunda olduğu anlamına geliyor (gevşeme önleyici bir valf, basınç düşene kadar açılmayı önler). Isınma süresi oldukça saygın bir beş dakikadır.

Vaporetto, çok çeşitli ev içi temizlik görevlerinin üstesinden gelmek için son derece iyi bir donanıma sahiptir; hatta odayı hoş bir aroma ile dolduran bir deodorant haznesine sahiptir. Parlatılmış turuncu ve beyaz renkli gövdenin altına gizlenmiş, farklı temizlik işleri için tasarlanmış çok sayıda küçük klipsli alet içeren bir bölmedir. Kullanım kılavuzu, belirli bir görev için hangi aracın en iyi olduğuna izin vermez, bu nedenle deney, günün sırasıdır. Tüm buharlı temizleyicilerde ve aslında çoğu espresso makinesinin süt köpürtücü ataşmanlarında olduğu gibi, tetiğin ilk çekişi buhar kadar su üretir. Bu nedenle, fışkıran suyun perdelerinizi ıslatmasını veya fırın ocağını kirletmesini önlemek için, önce ünitenin hortum ucunu bir lavabo veya kovanın üzerinde tutmanızı öneririz. Birkaç saniye sonra, dakikada 85 gramlık yeterli bir hızda ultra ince buhar bulutları üretmeye başlayacaktır.

Vaporetto birçok görevi çok iyi yapıyor, ancak mucizeler beklemeyin.

3. Thane H20 X5

Çok yönlü bir el tipi buharlı temizleyici

Satın alma nedenleri
+ Elde kolay kullanım + Hızlı ısınır
Kaçınılması gereken nedenler
-En sağlam tasarım değil Bugünün en iyi Thane H20 X5 fırsatları Amazon'a göz atın

Akla gelebilecek her çatlağı temizlemek için yeterli ataşmanla birlikte geldiği düşünüldüğünde harika bir fiyat; H2O X5, el ile buharlı paspas arasında hızla geçiş yapar ve gereksiz damlamayı önlemek için hızla ısınır. En sağlam tasarımlar değil, fırça ve basınçlı başlık ekleri, zemin temizleyicileri, giysi buharlayıcı, halı tazeleme ve pencere temizleme aparatlarının seçimi düşünüldüğünde, değerli bir yarışmacıdır.

4. Vax Steam Fresh Pet buharlı temizleyici

Evcil hayvan sahipleri için mükemmel buharlı temizleyici

Satın alma nedenleri
+ Uzman evcil hayvan deterjanı dahildir + Güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 30 dakika buharlama zamanlaması-Çok taşınabilir değil Bugünün en iyi Vax Steam Fresh Pet buharlı temizleyici fiyatları Amazon'a göz atın

Buhar, etkileyici bir koku gidericidir, ancak evcil hayvanlarla dolu bir eviniz varsa kokularından kurtulmak yine de zor olabilir. Bu güçlü 1600 W Vax, pisliği nötralize etmek için buharla çalışan özel bir evcil hayvan deterjanı ile birlikte verilir. Çıkarılabilir evcil hayvan tüyü ve kompakt ovma fırçası ile birleştiğinde eviniz daha uzun süre daha tatlı kokacaktır. Febreeze püskürtmek gibi, ama aslında temizlik de.

5. Bissell Vac ve Steam

Elektrikli süpürge ve buharlı temizleyici bir arada

Satın alma nedenleri
+ Vakum da elde edersiniz + Buhar fonksiyonu ayrı olarak kullanılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı-Çirkin tasarım Bugünün en iyi elektrikli süpürge ve buhar fiyatları Amazon'a göz atın

Mantıksal olarak, bu 2'si 1 arada torbasız vakum ve buharlı paspas hibriti çalışmamalı. Toz ve suyun birleşimi bize iğrenç bir karmaşayı haykırıyor, ancak pratikte buhar ve mikrofiber ped zemine çabuk kuruyan bir temizlik sağlamadan önce kuru tozu ve kiri emen bir büyü gibi çalışıyor. Mükemmel olduğunu iddia etmiyoruz - ıslak kirin görmezden gelinmesi imkansız - ancak özellikle buhar ayrı olarak kullanılabildiği için bu harika bir zaman tasarrufu sağlıyor.

  • En iyi çim biçme makinesi 2018: en iyi elektrikli, akülü kırlangıçlar