Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi düzleştirici saç fırçası 2020: Düz, elektriklenmeyen saçlar için

En iyi düzleştirici saç fırçası 2020: Düz, elektriklenmeyen saçlar için

Saç fırçalarını düzeltmek, şu anda saç teknolojisi pazarında büyük bir haberdir ve giderek daha fazla kişi aletin basitliğini tercih etmektedir. Stil zamanlarından başka kim istemez ki?


Düzleştirici saç fırçaları, teneke üzerinde söylediklerini aynen yapar. Düzleştirme ve fırçalama aynı zamanda saçlarınızın ipeksi pürüzsüz görünmesini sağlar.

En büyük markaların düzleştirici saç fırçalarını gözden geçirdik, bunların tümü saçınızı düzleştirip ehlileştirerek size zahmetsizce şık bir görünüm kazandıracak, ancak hangisi en iyisi?

Sizin için en iyi düzleştirici saç fırçasını nasıl seçersiniz?

Şekillendirme sürenizi azaltmanın yollarını arıyorsanız ve aynı anda hem fırçalayıp hem de düzleştirecek 2'si 1 arada bir alet fikrinden hoşlanıyorsanız, düzleştirici bir saç fırçası tam size göre.

Sabahları kullanabileceğiniz bir fırça arıyorsanız, iş sonrası bir düzenleme için çantanıza koyun, o zaman daha küçük bir modeli ve ısıya karşı koruyucu bir taşıma çantasıyla birlikte gelen modeli tercih etmek idealdir.


Sizin için en iyi düzleştirici saç fırçasına karar verirken incelemelerimizi okuyun ve genel performans sonuçları ve fiyat noktasına ek olarak saç tipi ve uzunluğu hakkındaki yorumları dikkate alın. Bütçeniz, saçınızı ne sıklıkla şekillendirdiğinize ve ne tür bir yatırım yapmak istediğinize bağlı olabilir.

Örneğin Dyson AirWrap, kesinlikle büyük bir saç yatırımıdır, ancak şu anda saç şekillendirme dünyasında gerçekten bir etki yarattı. GHD Glide Professional Hot Brush, biraz lüks isteyen sıradan şekillendiriciler için ideal olan orta menzilli bir model sunar, bu yüzden onu en üst noktamıza koyduk, ancak bütçeniz varsa Babyliss Big Hair Care Hot Air, bütçesi kısıtlı ama yine de stilinde biraz sıçrama isteyenler içindir.


Aşağıdaki tam listemize ve incelemelerimize göz atın.

En iyi düzleştirici saç fırçaları

En iyi düzleştirici saç fırçası: GHD Glide Professional Hot Brush


(Resim kredisi: GHD)

1. GHD Glide Professional Sıcak Fırça

Her gün süper şık kilitlere doğru kayın

Satın alma nedenleri
+ Hızlı ısınma + İyon teknolojisi + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için rahat

GHD her zaman kullanımı süper kolay olan lüks ürünlerle gelir ve bu düzeltme fırçası bir istisna değildir. Biraz ses seviyesinden hoşlanıyorsanız ve dalgalanmaları evcilleştirmek istiyorsanız, bu şekillendiricinin iyonik teknolojisi saniyeler içinde tüm bükülmeleri giderecektir. GHD Glide, size günlerce süren bir stil sunmak için tasarlanmıştır ve kilitlerinizi zahmetsizce kolayca evcilleştirebilir - sabahları hazırlanmak için mükemmeldir. Tüm saç tiplerini yönetmeye yardımcı olan ve bir seferde geniş alanların üstesinden gelebilen uzun ve kısa kıl kombinasyonuna sahiptir. 60 dakikalık otomatik kapanma ile en yoğun sabahlarda bile içiniz rahat olabilir.

En iyi düzleştirici saç fırçası: Dyson Airwrap Smooth + Control

(Resim kredisi: Dyson)

2. Dyson Airwrap Smooth + Kontrolü

Dyson Airwrap komple şekillendirici

Satın alma nedenleri
+ Aynı anda kurur ve şekillendirir + Ek parçalar ve taşıma çantasıyla birlikte gelir + Daha sağlıklı saçlar için daha az ısı kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-GHD Glide'dan daha pahalı Bugünün en iyi Dyson Airwrap Smooth + Control, Amazon AU ile anlaşıyor