Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi çim biçme makinesi 2020: çimleriniz, bordürleriniz ve yabani otlarınız için en iyi düzelticiler ve kenar kenarları

En iyi çim biçme makinesi 2020: çimleriniz, bordürleriniz ve yabani otlarınız için en iyi düzelticiler ve kenar kenarları

Zim zimmer, en iyi şekillendiricinizin anahtarı kimde? Elbette, Pingtwitter öyle. Strimmer aslında bir 1970'lerPortmanteau'ip' ve 'düzeltici', bize oynayabileceğimiz bazı eğlenceli yeni kelimeler verdi: o gerdi; geriyorlar; bunlar en iyi büzücülerdir.


Artık bahar geldi ve kimse dışarı çıkmak istemiyor, yeni bir tel düzeltici satın almak ve bahçenizdeki asi büyümeyi ortadan kaldırmak için daha iyi ne olabilir?

En iyi düzeltici: satın alma rehberi

Peki sizin için en iyisi hangi düzeltici? İki buçuk çeşit kenar kesme makinesi vardır: elektrikli (kablolu veya kablosuz) ve benzin.

İkincisi, inanılmaz derecede gürültülü oldukları için, bahçeleri bazı şehirlerden daha büyük olan insanlar için en uygun olanıdır: Bizden caddenin karşısındaki adam küçük çimleri için bir tane kullanıyor ve yerliler bir tetikçi kiralamak için kaynakları bir araya topladı.

Kablolu elektrik, büyük bahçeler için kablosuzdan daha iyi olma eğilimindedir, ancak pil teknolojisi daha iyi hale gelmektedir: bugünün 36V modelleri, şarjlar arasında şaşırtıcı derecede uzun süreler için iyidir. Ve elbette, gücünüz olduğu sürece dolaşabileceğiniz yerlerin bir sınırı yoktur.


İlk üç seçeneğimiz ultra hafif olanlarGtech GT 3.0, üst düzey, profesyonel özelliklerEgo ST1510E-K1252ve yüksek fiyatlıCobra GPingtwitter024V, sınırlar ve çim arasında kenar geçişi için tekerleklerle birlikte gelir.

YARDIM, İSTEDİĞİM ÜRÜN STOKTA KALMADI

Mevcut durum nedeniyle favori bahçe ürünlerimizden bazılarının tükendiğini görebilirsiniz. İncelediğimiz ve sağlanan perakende bağlantısıyla bulunmayan bir ürün bulursanız, genellikle çok iyi alternatifler sunan bu perakendecileri deneyin.


İngiltere'de:

Amazon


B&Q

Waitrose Garden - şu anda 'duraklatılıyor'
Thompson Morgan
Çiğdem
Van Meuwen
Suttons
Dobies
Harrod Bahçıvanlık
Hazırlanmış

ABD'de:

Sears
Ana Depo
Lowe's


Sırayla en iyi saç tokası

En iyi çim biçme makinesi 2020: Gtech GT 3.0Pingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Gtech)

1. Gtech GT 3.0

Yüzlerce harcamadan alabileceğiniz en iyi akülü düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 18v Tip: Kablosuz Kesim alanı: 23cm Kenar ?: Evet Ağırlık: 1.85kg
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü hafif + Kablosuz kullanım kolaylığı + Mükemmel kesme bıçağı sistemi
Kaçınılması gereken nedenler
-Yavaş şarj

• Gtech GT 3.0'ı doğrudan Gtech'ten satın alın

Gtech, mükemmelin arkasındaki yerli markaAirRam Mk 2 halı yıkama ve eşit derecede etkileyiciAkülü Çim Biçme Makinesi 2.0ve hafif ve çevikeBike City - pilli herhangi bir şey, gerçekten - bu mükemmel tasarlanmış çim biçme makinesi ile kablosuz mühendisliğin başka bir başarısını ortaya çıkardı.

Burada ilk fark ettiğiniz şey ne kadar hafif olduğu; gerçekten hafif konuşuyoruz, çünkü 'benim, bu inanılmaz derecede hafif.' İçinde ne var, helyum? & Rsquo ;. Geçmişte kullandığım hemen hemen her kablosuz veya benzinli kenar kesme makinesi, 10 dakikalık kullanımdan sonra bana ağrı ve acı veriyor. Aksine, bu modelle mahalleyi şekillendirebilirim ve yine de bir Pimms'i kaldırmaya yetecek kadar enerjim olabilir. Aslında, pil sadece yaklaşık 30 dakika sürdüğü için bu biraz abartılı olabilir. Bununla birlikte, deneyime göre, orta derecede büyük bir çimin bile kenarlarını kesmek için 30 dakika yeterlidir. Olumsuz tarafı, bu pilin tekrar suyunu doldurması yaklaşık dört saat sürüyor.

Burada yardımcı olan sadece ağırlık değil, GT 3.0 & rsquo; ın ayarlanabilir kolunun ve kesme tertibatının akıllı tasarımıdır. Her şey o kadar iyi çevrilmiş, ergonomik olarak konuşursak, kollarınızın bir uzantısı gibi hissediyor. Bu, tartışmasız en iyi bit olan kesme yöntemine değinmeden önce düşünmek için iyi bir neden.

Diğer çim biçme makinelerinin çoğunun rahatsız edici & lsquo; ip & rsquo; HER ZAMAN, ya sıkışan ya da çözülen makaralar, bu makaralar, sadece üzerine takılan tek bir hover biçme makinesi tarzı plastik bıçak kullanır. Elbette, kenar tuğla duvara çok yaklaştığınızda bıçak aşınır ve uçta deforme olur, ancak özünde, yalnızca agro olmadan ip tabanlı bir model kadar verimli bir şekilde keser. Daha da iyisi, bıçakları değiştirme zamanı geldiğinde, başka bir bıçağı takmanız yeterlidir - Gtech, ürünle birlikte bunlardan çok sayıda sağlar.

Naylon ip makaralarını değiştirme zahmetine girmeyen verimli, hafif bir kenar kesme makinesi arıyorsanız, bu sizin için bir kenar kesme makinesidir.

En iyi çim biçme makinesi 2020: Ego ST1510E-K1252

(Resim kredisi: Ego)

2. Ego ST1510E-K1252

Kendinden sarma ip makarasına sahip endüstriyel güçte akülü model

Teknik Özellikler
Güç: 56v Tip: Kablosuz Kesim alanı: 38cm Kenar ?: Evet Ağırlık: 3.2kg
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü yapı + Otomatik biriktirme hattı + Geniş kesme alanı + İyi dengelenmiş + Mükemmel çalışma süresi
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz ağır-Ucuz değil

• Ego ST1510E-K1252'yi doğrudan Ego'dan satın alın

Bir kenar kesme milinin etrafına yaylı naylon ipi sarmaktan daha hoş bir şey var mı? Senaryoyu biliyorsun. Bilinmeyen bir nedenden ötürü, siz budama işlemi sırasında misina aniden beslemeyi durdurur, böylece misina besleyicideki kapağı kaldırırsınız ve - zing - tüm parti, büyük bir karışık karmaşa içinde ortaya çıkar. Daha sonra sonraki 15 dakikayı makaraya geri sarmak için harcarsınız, ancak onu fabrikada yaptıkları gibi sarmadığınızı ve şimdi daha da kötü olduğunu keşfedersiniz. Yani bütün lanet şeyi bugün hala bulunduğu kulübeye atıyorsun.

Ego acınızı hisseder ve cevabı bulur - kendi kendine kuran profesyonel özellikli kablosuz bir kırbaç makası. Basitçe, Ego'nun endüstriyel gücü olan 2,4 mm'lik naylon ipinden makul bir uzunlukta tutun, kafasından besleyin ve & lsquo; Güç Yükü & rsquo; buton. Voila, tüm hat mekanik olarak sadece 10 saniye içinde toplanıyor. Bu çığır açan şeyler ahbap.

• Ego ST1510E-K1252 hakkında daha fazla bilgi edinin

Düzelticinin kendisi de aynı derecede şaşırtıcı. Oldukça ağır olmasına rağmen, o kadar dengeli ki, kullanırken ağırlığı gerçekten fark etmiyorsunuz. Fark edeceğiniz şey, ne kadar mükemmel performans gösterdiğidir. Etrafında dönen tek bir kısa ipin aksine, bunun iki ve 38 cm'lik bir kombine kesme alanı vardır. Bu sadece süreci önemli ölçüde hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda daha verimli hale getirir, bu da çocuklara su bombası atmak gibi önemli boş zaman etkinlikleri için daha fazla zaman bırakır. Bu arada küçük alçakgönüllü kesici kafası, muhtemelen sizden daha uzun süre çalışmaya devam edecek fırçasız bir motora sahiptir.

Ego'nun pil teknolojisi en iyiler arasındadır ve bu düzeltici, şirketin çeşitli 56v pilleriyle kullanılabilir. 2.5Ah versiyonu yaklaşık 30 dakikalık kırpma süresi sağlarken 7.5Ah versiyonu 90 dakikaya kadar çalışmaya devam eder.

Geniş bir çim alanınız ve mali kaynaklarınız varsa, o zaman bu kesinlikle sizin için ot kırıcıdır.

En iyi çim biçme makinesi

3. Black & Decker GL7033

En iyi çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Profesyonel görünümlü kenarlar Kesme genişliği: 33cm Kablosuz ?: Güç Yok: 700W Ağırlık: 3.2kg
Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı şekilde manevra kabiliyeti + Hassas kılavuz ile düzeltir ve kenarları
Kaçınılması gereken nedenler
- Teleskopik uzatma biraz daha uzun olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu ağır hizmet tipi Black & Decker düzelticinin göründüğünden çok daha fazlası var, en azından ilk bakışta düşündüğünüzden daha hafif ve manevra kabiliyetine sahip olması değil - aynı zamanda kısmen düzeltici olduğu gerçeği de var. parça kenar. Black & Decker'a göre, profesyonel, hassas bir yüzey için gereken tek şey dikey moda hızlı bir geçiş ve yenilikçi Tekerlek Kenarı Kılavuzu gerisini halledecek - iyi, düzenli kalmanıza yardımcı olacak, bunu bekleyemeyiz yapmakherşeyiş şimdi yapabilir miyiz?

Worx WG163

4. Worx WG163

Düzeltici ve kenar düzeltme tek bir pakette

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Hassas Kesme genişliği: 30cm Kablosuz ?: Evet Güç: 20V Ağırlık: 2.4kg
Satın alma nedenleri
+ Ulaşılması zor noktaları düzeltir + İki pil içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bütün yabani otlarla mücadelede harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Worx WG163, bir çim biçme makinesi ve tekerlekli kenar düzeltici görevi gören listemizdeki birkaç ikisi bir arada araçlardan biridir. Worx, modlar arasında hızlı ve sorunsuz bir dönüşüm vaat ediyor ve kullanışlı bir otomatik hat beslemesi, her ikisi de peyzajın ortasında yavaşlamayacağınız ve pazarlığa iki li-ion pil dahil ettiğiniz anlamına geliyor, böylece birini kullanmaya devam edebilirsiniz. diğeri yeniden şarj olurken. 90 derecelik bir döner kafa aynı zamanda zorlu noktaları kesmeyi de kolaylaştırır, bu nedenle çim mobilyalarınız, trambolininiz veya karmaşık şekilli bir bahçeniz varsa, bu iyi bir satın alma olabilir.

Ryobi RLT6030

5. Ryobi RLT6030

Parlak, neşeli ve bütçe dostu bir kenar kesme makinesi ile buluşma noktası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Performans Kesme genişliği: 30cm Kablosuz ?: Güç Yok: 600W Ağırlık: 4.6kg
Satın alma nedenleri
+ Güçlü düzeltme ve kenar düzeltme + Değiştirmesi kolay modlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları kabloyu çok kısa buldu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Ryobi kenar düzeltici, tek numara bir midilli olmaktan çok uzaktır ve bahçede çok yönlü temizlik için kenar düzeltme ve kenar düzeltme özellikleri sunar. EasyEdge teknolojisini kullanan yay destekli değişim desteği, modlar arasında geçişi kolaylaştırmayı vaat eder ve canlı alet göstergesi takıldığında yanar, böylece başlamanın güvenli olduğunu bilirsiniz. Gözden geçirenler, her iki cephede de ne kadar güçlü olduğunu sevdiler, ancak korumalı makara kapağı, sizden uzaklaşmayacağı ve değerli begonyalarınızı yanlışlıkla malçlayamayacağı anlamına geliyor - bilmek güzel!

En iyi çim biçme makinesi 2020: Cobra GPingtwitter024V

(Resim kredisi: Cobra)

6. Cobra GPingtwitter024V

Kenar tekerlekleriyle çok değerli kablosuz kenar kesme makinesi

Teknik Özellikler
Güç: 24v Tip: Kablosuz Kesim alanı: 30cm Kenar ?: Evet Ağırlık: 2.4kg
Satın alma nedenleri
+ Çoklu ayarlanabilir + Kenar tekerlekleri ile birlikte gelir + İki hız
Kaçınılması gereken nedenler
-Orta şeridi kapatmak çok kolay

Birleşik Krallık merkezli Cobra, hem elde hafif hem de zahmetsiz şekillendirme için ergonomik olarak tasarlanmış bir kırıcı ile çim üzerinde vals yapıyor. Şafttan ve saptan tabana kademesiz olarak ayarlanabilir ve hatta çimleri OCD mükemmelliğine çevirmek için bir çift tekerlekle birlikte gelir (sadece kafayı 45 ° çevirin).

Bu model iki kesme hızına sahiptir: Eco ve Turbo. Kullanmak için, birkaç saniye boyunca 'açık' düğmesini basılı tutun ve varsayılan olarak çoğu süsleme ihtiyacı için yeterli olan Eko moduna geçecektir. Çim gerçekten uzun ya da saman gibiyse, Turbo moduna geçirin ve onu tereyağı gibi keser.

Ne yazık ki, & lsquo; açık & rsquo; düğmesinin başparmağınızın orta şeridiyle yanlışlıkla kapatılması oldukça kolaydır, bu nedenle aniden kesilmesi ve suyunun bitmesi durumunda paniğe kapılmaya başladığınızdan emin olun. Güvenli bir şekilde şarj başına 25 ila 30 dakika arasında kısaltma süresi ve yaklaşık iki saatlik bir şarj süresi bekleyebilirsiniz. Bir adet 24v pil ile birlikte gelir.

Cobra, geniş bir yelpazede harika bahçe makineleri üretir ve bu model buna örnek teşkil eder. İngiliz kökenli olduğunuz için, ürünlerini ve yedek parçalarını tedarik etmekte sorun yaşamazsınız.

• Cobra GPingtwitter024V'yi Amazon'dan satın alın

7. Black & Decker ST5530-GB

En iyi bütçe kablolu kenar kesme makinesi (bu bir çim biçme makinesi olarak ikiye katlanır!)

Teknik Özellikler
Güç: 550W Tip: İpli Kesme alanı: 30cm Kenar ?: Evet Ağırlık: 2.5kg **
Satın alma nedenleri
+ Geniş kesme alanı + Biçme makinesine dönüşür
Kaçınılması gereken nedenler
-Kablolu-Strimming sıkıcı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Bu kablolu kenar kesici, 550W motor, 7500rpm kesme hızı ve inanılmaz derecede uzun bir kablo ile donatılmıştır. Ve sadece 2,5 kg ağırlığıyla, uzun kesme seanslarında kullanmak hiç de acı verici değil.

Kesme kafası kenar kesme için döner (ve en iyi sonuçlar için bir tekerlek kılavuzuna sahiptir) ve şu anda 46 £ olan ayrı CM100 Çayır Biçme Makinesi aracılığıyla zekice bir çim biçme makinesine dönüşür.

Bu yazar onu gerçekten kalın çimler, yabani otlar, çalılar, sarmaşıklar ve komşuların üstesinden gelmek için bir kenar kesme makinesi olarak kullanmıştır & rsquo; kediler ve bununla takdire şayan bir şekilde başa çıkıyor: o kadar hafif ki, çim biçme makinesini sökme zahmetine girmektense çoğu zaman bahçenin tamamını onunla yapacağım.

En iyi çim biçme makinesi 2020: Ryobi RLT1831H20 Hybrid

8. Ryobi RLT1831H20 Hibrit

Çok yönlülük için en iyi yayıncı

Teknik Özellikler
Güç: 18v ve şebeke Tipi: Kablosuz ve kablolu Kesme alanı: 25-30cm Kenar ?: Evet Ağırlık: 3.2kg
Satın alma nedenleri
+ Pille veya şebekeyle çalışır + Otomatik hat besleme + Ergonomik konfor
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiç homurdanacak bir şey yok

• Bu Ryobi Hybrid düzelticiyi Amazon'dan 150 £ karşılığında satın alın

Ryobi, piyasadaki en iyi çalışırken değiştirilebilir pil sistemlerinden birine sahiptir, ancak bu kablosuz hibridin listemizde doğrudan üçüncü noktaya gitmesinin nedeni, öncelikle pil veya şebeke gücüyle çalışabilmesidir. Herhangi bir kablosuz elektrikli alet sahibinin tanıklık edeceği gibi, bir kenar kesme seansına başlamak üzereyken ve çiçek açan pili şarj etmeyi unuttuğunuzu fark ederseniz, bu çok eski bir palavradır. Bununla birlikte, verilen elektrik kablosunu tutamağın tabanına takmanız ve inekler eve gelene kadar germeye devam etmeniz yeterlidir.

Kendi lehine bir başka harika şey de, otomatik ip biriktirme özelliğine sahip olması ve bu, daha fazla ip bırakmak için artık çimlere kafayı vurmanın gerekmediği anlamına geliyor. Kestikten sonra, tetiği bırakın ve yeni bir misina bölümü, eşinizin ödüllü Crocus koleksiyonunun bir sonraki parçasını çıkarmaya hazır bir şekilde makaradan otomatik olarak beslenir.

Ryobi Hybrid, ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca değiştirilebilen 25cm-30cm kesme çapına sahiptir. Aynı zamanda zekice tasarlanmış uzatılabilir bir tutamağa, üç pozisyonlu ayarlanabilir kafaya sahiptir ve kenar kesme amacıyla kafayı kolayca 180 ° döndürebilirsiniz. Elde oldukça hafif ama rahattır, son derece iyi kıvrılır ve düzeltir ve ihtiyaç duyulduğunda şebekeyi kullanmanın rahatlığını göz ardı etmez.

En iyi çim biçme makinesi 2020: BLACK & DECKER 36V - GLC3630L20

9. SİYAH & DECKER GLC3630L20

En iyi Black & Decker kablosuz kenar kesme makinesi

Teknik Özellikler
Güç: 36V Tip: kablosuz Kesim alanı: 30cm Kenar ?: Evet Ağırlık: 3.5kg
Satın alma nedenleri
+ Harika pil + İyi kesme genişliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Turbo pil ömrünü azaltır-Oldukça ağır

• Black & Decker GLC3630L20'yi Amazon'dan 141 £ karşılığında satın alın

Akülü kenar kesme makinelerinin en büyük avantajı - hareketinizi sınırlayacak kablo olmaması veya yanlışlıkla kesilmesi - genellikle zayıf pil ömrü nedeniyle tehlikeye girer. Burada değil: Bu Black & Decker'daki 36V solmayan Lityum İyon pil, yeniden şarj edilmesine gerek kalmadan 3.750 lineer metreye kadar kesebilir.

30 cm'lik kesme şeridi, boyut ve taşınabilirlik arasında iyi bir dengedir; teleskopik boru, rahat bir konum bulmanın kolay olduğu ve tek hatlı besleme sisteminin iyi çalıştığı ve kesme alanını temiz tutarsanız sıkışmaya eğilimli olmadığı anlamına gelir. Kenar kesme makinesinin iki çalışma modu vardır: normal kesim için ECO ve 8.500rpm'ye kadar maksimum güç için TURBO.

3.5kg'da, pille çalışan bir kenar kesme makinesi için özellikle hafif değildir, ancak geçmişte kablosuz modeller sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, bunun şarjlar arasında ne kadar sürdüğünü görünce hoş bir şekilde şaşıracağınızı düşünüyoruz.

En iyi çim biçme makinesi 2020: BOSCH ART 23 SL

10. BOSCH ART 23 SL

En uygun bütçeye sahip elektrikli mini kenar kesme makinesi

Teknik Özellikler
Güç: 280 watt Tip: İpli Kesme alanı: 23cm Kenar ?: Hayır Ağırlık: 1.7kg
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten ucuz + Gerçekten hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Cord sadece 2m uzunluğunda

• John Lewis'ten sadece 25 £ 'a satın alın

Kesilecek devasa bir bahçeniz yoksa, bu küçük Bosch biraz mucize: 23 cm'lik kesme alanı bazı rakipler kadar büyük değil, ancak fiyat etiketi de değil. Yalnızca 1,7 kg ağırlığındadır ve 100 cm'lik bir şaftı vardır, bu da onu daha uzun boylu kullanıcılar için özellikle iyi yapar ve kenar kesme için dönmese de, garip bitlere ulaşmak için her zaman eğebilirsiniz.

Makara, yarı otomatik beslemeli tek hatlı bir iştir ve 15 cm yüksekliğe kadar çim için uygundur, ancak ağır hizmet seçeneğinin olmaması, uğraşmak isteyeceğiniz tek büyüyen şey anlamına gelir. Çok ucuzdur, ancak kordon sadece 2 metre uzunluğunda olduğu için muhtemelen bir uzatma kablosunun maliyetini hesaba katmanız gerekecektir.

En iyi çim biçme makinesi 2020: Mountfield BK27E Brushcutter

(Resim kredisi: Mountfield)

11. Mountfield BK27E Brushcutter

Büyük bahçeler ve maksimum gürültü için en iyi benzinli düzeltici

Teknik Özellikler
Güç: 26.3cc Tip: Benzinli 2 zamanlı Kesme alanı: 30cm Kenar ?: Ağırlık: 5.8kg
Satın alma nedenleri
+ Benzin gücü uzayıp gidiyor + Bir Kawasaki motoru var!
Kaçınılması gereken nedenler
-Elinde ağır-Raket yapar

• Mower Magic'ten Mountfield BK27E satın alın

Bazılarımız özgürlüğü hayal eder. Kablolu çubukların prangalarından kurtulma. Pil teknolojisinin sınırlarından özgürlük. İyi lanetlediğimiz her şeyi kesme özgürlüğü, bir sürü gürültü çıkarırken, istediğimiz yerde onu iyi yapmak istiyorsak.

Ve bu, Mountfield'ın bu mükemmel çok yönlü aracı gibi benzinle çalışan kenar kesiciler hayal ettiğimiz anlamına geliyor. 26,3 cc Kawasaki iki zamanlı benzinli ve 0,5 litrelik yakıt depolu motordan üç dişli metal kesme bıçağına kadar, Mountfield büyük bahçelerde ciddi işler için otomatik beslemeli bir kenar kesme makinesi üretti. 5,8 kg'da oldukça ağır ama bu şirkette havalı tüfekler dünyasında makineli tüfek gibi.