Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Avustralya 2020'nin en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları: okul veya üniversite için en iyi dizüstü bilgisayarlar

Avustralya 2020'nin en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları: okul veya üniversite için en iyi dizüstü bilgisayarlar

Okula, kolej ve üniversite sezonuna geri döndü, bu da pek çok insanın 2020'nin en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarını aradığı anlamına geliyor. Burada, öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayarlar için Pingtwitter kılavuzuyla harika bir sistem seçmenin stresini ve yükünü atabilirsiniz. , akla gelebilecek hemen hemen her ihtiyacı ve bütçeyi kapsayan.


İyi haber şu ki, perakendeciler dizüstü bilgisayarları öğrencilere kaydırmak istiyor ve genellikle paranıza katılmanızı sağlamak için bir dizi cazip fırsat ve indirim sunacaklar, bu yüzden alışveriş yaparken dizüstü bilgisayarlarda en iyi öğrenci indirimleri için gözlerinizi dört açın - sonunda bütçenizi ayırdığınızdan daha az harcama yapabilirsiniz.

Bu nedenle, üniversiteye gidiyor olsanız da, evde eğitiminizi alıyor ya da arada herhangi bir şey yapıyorsanız, rehberimiz genel olarak en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarını bulmanıza ve sizin için mükemmel olan, özelliklere sahip bir cihazı daraltmanıza yardımcı olmak için buradadır. uygun bir fiyata ihtiyacınız var.

Öğrenci dizüstü bilgisayar kılavuzumuzun, üretkenliğiniz için yetenekli, makul bir değer ve bir nimet olan bir sistem arayan herkes için paha biçilmez olduğunu umuyoruz.

Bu listeyi daha yeni modeller ve güncellenmiş bilgilerle sürekli güncelleyeceğimizden ve ayrıca ideal öğrenme aracını daraltmanıza yardımcı olacak bazı debriyaj satın alma tavsiyeleri de ekleyeceğimiz için düzenli olarak kontrol etmeye devam ettiğinizden emin olun.


En iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı nedir?

Yalnızca tek bir öneri istiyorsanız, şu anda en iyi öğrenci dizüstü bilgisayar seçimimizDell XPS 13. Bu sistem güçlü bir 10. Nesil CPU'ya, kaliteli bir ekrana ve harika bir tasarıma sahiptir. Giriş seviyesi Core i5 birimi, Apple'ın en son MacBook Air teklifinden biraz daha düşük bir fiyata da mevcuttur (128 GB SSD ile yaşayabiliyorsanız).

Alternatif olarak, piyasadaki eşit en iyi premium öğrenci seçimi diyebileceğimiz, her zaman popüler olan Apple MacBook Air ve çok yönlü harika bir çok yönlü cihaz olan Acer Aspire 3 15 & rdquo; ilk iki yarışmacıdan daha ucuz. Aspire 3 15 ', Windows 10 veya macOS yerine Google'ın Chrome İşletim Sistemini kullanmaktan mutlu olan herkes için mükemmel bir performans sergiliyor.


2020'nin en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin, ancak ana listeye geçmeden önce sizin için en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarını nasıl seçeceğinizi ele alalım.

Sizin için en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı nasıl seçilir

Günümüz bilgisayarlarının, eski ilkel sayı hesaplayıcılarından çok daha fazlasını yapabilmesi gerekiyor. Standart ofis paketlerinin yanı sıra birkaç kursun özel gereksinimleri olduğu göz önüne alındığında, çok çeşitli yazılımları desteklemeleri gerekir.


Yazılım söz konusu olduğunda, Microsoft'un Office 365 paketi öğrenciler için ücretsizdir ve ayrıcaGoogle'ın Chromebook'larıve ilişkili Google Dokümanlar paketi de dikkate alınmalıdır.

Tabii ki, bir dizi iyi konuşmacı üniversite günü bittiğinde her zaman işe yararken, birçok öğrencinin HD video derslerini sarsmadan yürütebilmek için dizüstü bilgisayarlarına ihtiyacı olacak. Tüm dünyada artan eğitim maliyeti göz önüne alındığında, bu makineler de uygun fiyatlı olmalıdır.

Entegre web kameraları, özellikle giderek artan çevrimiçi bağlamımızda web dersleri ve yayın medyasıyla ilgili kurslar için de önemlidir, ancak bunlar artık her dizüstü bilgisayarda standart olarak yer almaktadır. Bir model olmadan bir model bulmakta zorlanacaksınız.

Bir öğrencinin ana iş yükünün web ve belge işlemeye dayandığını varsayarsak, bu özet aynı zamanda bazı birinci sınıf sistemlerde işlemci ağırlıklı profesyonel uygulamaların garip kullanımına izin verir.


Sıkıştırılacak çok sayıda büyük veri kümeniz varsa veya çalışmalarınız grafik olarak yoğun bir yazılımla çalışmanızı gerektiriyorsa, şu sayfalara göz atmak isteyebilirsiniz:en iyi ultrabookveyaen iyi oyun dizüstü bilgisayarlarıbiraz daha güçlü bir bilgisayar için toparlamalar.

Tüm bunlar göz önüne alındığında, bunlar, mütevazı yazım makinelerinden hem çalışabilen hem de oyun oynayabilen birinci sınıf ultrabooklara kadar, şu anda mevcut olan en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarını seçtik.

  • En iyi kimlik hırsızlığı koruma hizmetleri
  • En iyi VPN hizmetleri

Bugün satın alabileceğiniz en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarları

Dell XPS 13 (9310)

XPS 13, çalışmanızı hızlandırmanıza yardımcı olmak için en yeni 11. nesil CPU'ya ve geniş bir ekrana sahiptir.

(Resim kredisi: Dell)

1. En İyi Premium Öğrenci Dizüstü Bilgisayarı: Dell XPS 13 (9310)

Dell’in en yeni XPS 13, öğrenciler için pahalı bir ultrabooktur, ancak biraz daha eski birimler, daha dar bütçeli öğrenciler için mükemmeldir.

Teknik Özellikler
CPU: 11. nesil Intel Core i5 - i7 Grafikler: Intel Iris Xe Grafik RAM: 8GB-16GB Ekran: 13.4-inç FHD + (1.920 x 1.200; dokunmatik olmayan) - UHD (3.840 x 2.400; dokunmatik ekran) Depolama: 512GB - 1TB PCIe SSD
Satın alma nedenleri
+ Güçlü + Tek + 1080p oyunlara hazır olmanın ötesinde sürecek
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı

Dell, XPS serisini sık sık gözden geçirir ve genellikle en güncel XPS birimleri için bir prim ödemeye zorlanırken, genel olarak yakın zamanda devreden XPS birimlerinde iyi bir anlaşma yapabilirsiniz. Dell’in en yeni XPS serisinde 11. nesil CPU bulunur, ancak en son 'Yeni' etiketli cihazlar baştan başlar2.000 Avustralya Doları, satışta 1,400 AU $ karşılığında bir i5 / 8GB RAM / 256GB depolama modeli alabilirsiniz.(1.749 ABD doları RRP) veya 1.784 Avustralya Doları satış fiyatı için bir i7 / 8GB / 512GB XPS 13 (2.099 ABD doları RRP).

Yeni Dell XPS 13 (9310), iyi bir nedenden ötürü en iyi Ultrabook için en iyi yarışmacılardan biridir, ancak bilgili öğrenciler, isteğe bağlı ekstraları eşleştirerek ve satışları göz önünde bulundurarak bu premium birimi çalmak için alabilirler.

XPS 13 (9310), Metro: Exodus, Sid Myer's Civilization VI, Total War Saga: Troy ve F1 2020 gibi mevcut oyunlarda hafif 1080p oyunlar için yeterince güçlü olan tamamen yeni bir entegre Iris Xe Graphics işlemcisine sahiptir. Tüm bu oyunlar i7 / 16GB RAM XPS 13 (9310) üzerinde düşük grafik ayarlarını kullanırken 30 ile 60 fps arasında oynanabilir ortalamalar, böylece Fortnite ve Rocket League gibi daha hafif oyunlarda çalkantılı olacaktır.

11. nesil Intel Core i5 ve i7 CPU'lar da nesiller arası küçük bir performans artışına sahiptir, bu da okulunuzun veya üniversite kursunuzun gerektirdiği daha zorlu yazılımları bile verimli bir şekilde üstlenebilecekleri anlamına gelir.

16'ya 10, 13,4 inç ekran, 500 nitt Full HD + veya DCI P3 renk gamına sahip 4K HDR ekran ile yapılandırılabilir. 4K modeli dokunmatik ekran özelliklerine sahiptir ve 1080p ekranın dokunmatik olmayan bir varyasyonunu tercih edebilirsiniz, ancak üçü de HDR medya oynatma için Dolby Vision sunar.

Intel Core i5-1135G72.399 $ 'lık bir RRP'ye sahip olan, çoğu öğrencinin gereksinimi için fazlasıyla yeterli olacaktır, ancak bunu birÇekirdek i7-1165G7Dokunmatik olmayan FullHD model için 2.899 $ 'lık CPU. Dokunmatik paneli istiyorsanız, ekstra ücrete tabidir.100 $4K ekran eklenirken500 dolarfaturaya. İ5 varyantı 8 GB RAM ile birlikte gelir ve i7 modeli, 16 GB veya 32 GB ile birlikte gelir ve yükseltilmiş 4K ekran için zaten çatlamış olduğunuz sürece dahil olan PCIe SSD depolamasını 512 GB'den 1 TB'a kadar genişletebilir.

XPS 13 (9310), çok uygun bir fiyata mükemmel güç sunan harika bir güncellemedir. Bizim için en iyi yarışmacılardan biri olaraken iyi dizüstü bilgisayarÖğrencilerin yıllarca dayanacağını seçin ve o zaman bir işyerine geçiş yaparsanız gücünüzün yetersiz kalmayacağını seçin.

Acer Aspire 3, dar bütçeli öğrenciler için en iyi fırsattır.

(Resim kredisi: Acer)

2. En İyi Bütçe Öğrenci Dizüstü Bilgisayarı: Acer Aspire 3 15 & rdquo;

Aspire 3, paranın satın alabileceği en iyi dizüstü bilgisayarı arayanlar için en iyi paranın karşılığını veren anlaşmadır.

Teknik Özellikler
CPU: 10. nesil Intel Core i3-10110U Grafik: Intel UHD Grafik RAM: 4 GB Ekran: 15,6 inç FHD (1,920 x 1,080; dokunmatik olmayan) Depolama: 128 GB
Satın alma nedenleri
+ İyi CPU Boost hızı + Hafif + Mükemmel değer
Kaçınılması gereken nedenler
Chrome OS BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ile sınırlıdır407 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 1.140,35 $ Kogan.com'da görüntüle 1.140,35 $ Dick Smith'te Görüntüle

Bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa, ancak en iyinin en iyisini elde edemiyorsanız, aslında yelpazenin bütçe ucunda epeyce etkileyici seçenek vardır. Bizim favorimiz Acer Aspire 3 - bu ünite ile Dell'in Inspiron 15 3000'i arasında yakın bir görüşme olsa da, Aspire 3, Intel varyasyonunda biraz daha iyi bir hız artışı sunuyor ve bu da performanstaki ani artışları sizin fark etmediğiniz anlamına geliyor. hafif iş yükleri altında gecikme.

Daha iyi performansa ek olarak Aspire 3 15 '', Dell Inspiron 3000 15'ten% 13 daha hafiftir ve bazı perakendecilerde 150 $ daha ucuza gelir, bu da fazladan ödeme yapamayan herkes için harika bir şeydir. gereksiz lüksler.

Acer Aspire 3’ün CPU'su daha iyi performans sunsa da daha az verimlidir ve bu, Dell’in sunduğu kadar uzun süre dayanmayacağı anlamına gelen daha küçük bir 45 Wh pil ile birleşir. Pil ömrü sizin için önemliyse, Dell’in teklifi denge konusunda daha iyi bir seçenek olacaktır, ancak yanınızda bir kablo taşımaktan memnunsanız, Aspire 3 en iyi bütçe seçeneğidir.

Surface Laptop Go

(Resim kredisi: Microsoft)

3. Microsoft Surface Laptop Go

Surface serisinde rekabetçi fiyatlara sahip yeni ve güçlü bir Go cihazı.

Teknik Özellikler
CPU: 10. nesil Intel Core i5-1035G1 Grafik: Intel UHD Grafik RAM: 8 GB Ekran: 12,45 inç (1,536 x 1,024; dokunmatik) Depolama: 128 GB Pil: 41 Wh (4 s 16 dk 1080p film oynatma) (6 sa53 dk PCMark 10 Home Office)
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel performans + Çok taşınabilir + Büyük değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Giriş depolama alanı sınırlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI999 $ Microsoft AU'da görüntüle 1.249 $ Microsoft AU'da görüntüle 1.249 $ Microsoft AU'da görüntüle

Microsoft'un 2020'de Surface Laptop serisinin bir Go varyasyonunu yayınlamasını beklemiyorduk, ya da gerçekten, ama kesinlikle buna sevindik.

Daha orta sınıf Surface Laptop Go, 12,45 inç dokunmatik ekrana sahip ve 1,11 kg ağırlığında süper taşınabilir ve kompakt bir his veriyor. Çözünürlük, 1.536 x 1.024 pikselde tam olarak FullHD değildir, ancak parlaklık artırıldığında şaşırtıcı derecede iyi görünmeyi başaran 148 PPI piksel yoğunluğunu korur.

Surface Laptop Go, kutudan çıkar çıkmaz geliştirilmiş Windows 10S işletim sistemi ile birlikte gelir, ancak çeşitli konfigürasyonların tümü, tam yağlı Windows 10 Home'u çalıştırma kapasitesinden daha fazlası olan bir Intel Core i5-1035G1 işlemci üzerinde çalışır.

Ürün yelpazesi 4 GB RAM ve 999 ABD doları karşılığında 64 GB eMMC depolama içeren modellerle başlar, ancak tarayıcı tabanlı çalışmadan daha fazlasını yapmak isteyenler için muhtemelen bunu 1.249 ABD Doları, 8 GB, 128 GB SSD yapılandırmasına yükseltmenizi öneririz. Modern bir bulut tabanlı iş akışına geçme konusunda isteksizseniz, bu depolama alanını toplam 1.549 ABD doları için 256 GB'a genişletmek isteyebilirsiniz, ancak bu birim üçünün en iyi değeri değildir.

8GB, 256GB SSD varyasyonunun test edilmesi, Surface Laptop Go’nun CPU'sunun Surface Go 2'de Intel Pentium işlemciden üç buçuk kat daha hızlı olduğunu ve tüm kıyaslamaların en az yüzde 60 daha iyi performans gösterdiğini ortaya koydu. Bunu yüzde 30 ila 57 arasında daha iyi grafik performansla birleştirdiğinizde, diğer Go cihazlarından önemli ölçüde daha iyi performans gösteren benzer fiyatlı bir ürününüz olur.

MacOS'u tercih eden herkes, MacBook Air 2020, öğrenciler için daha güçlü seçeneklerden biridir.

(Resim kredisi: Apple)

4. Apple MacBook Air (2020)

Çalışkan Mac kullanıcıları için en iyi dizüstü bilgisayar.

Teknik Özellikler
CPU: 10. Nesil Intel Core i3 - i7 CPU Grafik: Intel Iris Plus Grafik RAM: 8 GB - 16 GB Ekran: 13,3 inç LED 2560x1600 Retina (227 PPI) Depolama: 256 GB - 2 TB SSD Bağlantısı: USB-C (Thunderbolt / USB 3.1 ) Ağırlık: 1.29kg
Satın alma nedenleri
+ İnce ve Hafif + Retina ekran + macOS BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.499 Kogan.com'da görüntüle 1.499 Kogan.com'da görüntüle 1.899 $ Dick Smith'te Görüntüle

Apple, MacBook Air serisinde bazı ayarlamalar yaptı, temel özellikli modelin fiyatını yalnızca 1.599 ABD Doları'na düşürdü ve dahili bileşenleri hem güç hem de taşınabilirlik sunmak için artırdı.

Öğrenciler için, MacBook Air'den daha iyisini yapmak zordur: güzel bir tasarım, macOS'in en son sürümü ve Minecraft'ı kalbinizin arzusuna göre oynamaya yetecek kadar hareketlilik - ya da tek başına çalışma ... Her iki model de Apple'ın tanımladığı özelliklere sahiptir önceki nesilleri rahatsız eden bazı güvenilirlik sorunlarını gidermeyi amaçlayan güncellenmiş bir 'Magic' klavye olarak.

İnce tasarımın yanı sıra daha fazla güç veya depolama arayanlar, Apple'ın bir dizi yükseltme sunduğunu bilmekten memnuniyet duyacaktır. Örneğin, 1.999 AU $ 'lık model, temel depolama alanını 512 GB'a çıkarır.

Bu, belki de en iyisi olan şeye götürür - Apple'ın öğrenciler için MacBook Air serisinde% 10 indirim sunması, yani giriş seviyesi Intel Core i3 modelinin size sadece 1.439 Avustralya doları tutarında geri ödeme yapacağı anlamına gelir.

Microsoft'un en yeni kapaklı Surface 3 13, rakiplerinin önüne geçmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir dizüstü bilgisayardır.

(Resim kredisi: Microsoft)

5. Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar 13

Microsoft’un hafif dizüstü bilgisayarı, hareket halindeyken çalışması gereken öğrenciler için mükemmeldir.

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core-i5 - I7 Grafik: Intel Iris Plus Grafik RAM: 8 GB - 16 GB Ekran: 13,5 inç LED 3: 2 2256 x 1504 (201 PPI) Depolama: 128 GB - 1 TB SSD Bağlantısı: USB-C (USB 3.1) Ağırlık: 1.29 kg
Satın alma nedenleri
+ İnce ve hafif + Pixelsense ekran
Kaçınılması gereken nedenler
-512GB + modeller pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.559 $ Microsoft AU'da görüntüle 1.599 $ Ebay'de görüntüle1.665,89 $ Amazon'da Görüntüleyin

Daha önceki Surface Dizüstü Bilgisayarlar, en hafif iş yükleri dışında herhangi bir şey için biraz güçsüz olsa da, 2019 Surface Laptop 3 13, öğrenciler için harika bir çözüm olmak üzere gücü ve fiyatı dengelemeyi başarıyor. Microsoft'un kapaklı teklifi, geçen yılın sonundaki lansmanından bu yana fiyatta düşmemiş olsa da, modeller, bir Core i5 CPU, 8 GB RAM ve 128 GB SSD yapılandırması için makul bir 1.699 ABD Doları'ndan başlıyor ve okulunuz veya üniversitenizden kurtulabilirsiniz. Google veya Office 365 çevrimiçi paketlerini kullanır.

Giriş seviyesi Intel Core i5 yapılandırmasında gereğinden fazla güç vardır, ancak 2.649 Avustralya doları karşılığında Intel Core i7 CPU, 16 GB RAM ve 256 GB depolama alanına yükseltme seçeneğiniz vardır.

Biraz yerel alana ihtiyaç duyanlar için 512GB veya 1TB yerleşik depolamaya sahip modeller var, ancak bu daha geniş ünitelerin fiyatı hala iyi bir değer olamayacak kadar biraz fazla yükseliyor. Prim ödemekten memnunsanız, yalnızca daha büyük kapasiteli birimleri seçmenizi öneririz.

Surface Laptop 3’ün ekranı canlıdır ve ünite ağır iş yükleri altında 4 saat 37 dakika kullanım ömrüne sahiptir, bu nedenle, yalnızca web'de gezinme ve belge işleme yapıyorsanız, bunu tam bir çalışma gününe kadar uzatabilmelisiniz.

Dell Inspiron 15 3000, makul bir pil ömrüne sahip harika bir ekonomik dizüstü bilgisayardır.

(Resim kredisi: Dell)

6. Dell Inspiron 15 3000

Daha uzun çalışma seanslarından geçmenizi sağlayacak, biraz daha uzun pil ömrüne sahip ekonomik bir okul dizüstü bilgisayarı.

Teknik Özellikler
CPU: Intel 10. Nesil Core i3 - Core i7 veya; AMD A6, A9 CPU Grafikleri: Intel UHD Grafikleri; Nvidia GeForce MX230 veya; AMD Radeon R4 / R5 RAM: 4 GB -8 GB Ekran: 15,6 inç FHD (1920 x 1080) IPS LCD Depolama: 128 GB - 512 GB SSD veya; 1 TB HDD
Satın alma nedenleri
+ İyi değer + Sağlam pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Dell’in en yeni Inspiron 15 3000'leri öğrenciler için mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır. Birimler, Windows 10 Home S uygulamalarını çalıştıracak kadar güçlü ve 900 AU $ 'dan daha düşük maliyetli giriş seviyesi Intel Core i3-1005G1 işlemcilerle başlar. Windows 10 S arayüzü, temelde yalnızca Microsoft Store'dan uygulama indirmenize izin veren basitleştirilmiş bir Windows sürümüdür (Mac kullanıcıları için App Store'a benzer), ancak bu optimize edilmiş arayüz, çok çeşitli öğrenci yazılımlarını çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. daha az güçlü sistemlerde.

Windows 10 Home'un tam sürümünü çalıştırmak istiyorsanız, 8 GB RAM ve 256 GB PCIe SSD ile 1.000 Avustralya Doları'nın altında gelen Core i5-1035G1 modellerine bakmanız gerekir. Bu iyi bir değer olsa da, Inspiron 15 3000'i bir Core i7-1065G7 CPU, 8 GB RAM ve 512 GB hızlı SSD depolamayla yalnızca 1299 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz, bu oldukça şaşırtıcı bir fiyat noktasında çok fazla güç demektir.

AMD, masaüstü işlemcilerde Intel’i yenerken, hala dizüstü bilgisayar alanında yetişiyor. Daha iyi ham CPU performansı için birkaç uyumluluk seçeneğini değiştirmek isteyenler için, tam Windows 10 ve AMD A6 veya A9 işlemcileri çalıştıran Inspiron 15 3000 cihazlarını 800 AU $ 'ın altında bir fiyata alabilirsiniz.

En iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı Microsoft Surface Go Öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayarlar

Yalnızca basit bir 2'si 1 arada bilgi işlem deneyimine ihtiyacınız varsa, Microsoft Surface Go sizin için öğrenci dizüstü bilgisayarıdır.

7. Microsoft Surface Go

Hafif bilgisayar kullanımı için bütçeye uygun 2'si 1 arada öğrenci dizüstü bilgisayarı

Teknik Özellikler
CPU: Intel Pentium Gold İşlemci 4415Y Grafikler: Intel HD Graphics 615 RAM: 4GB - 8GB Ekran: 10-inç Depolama: 64GB eMMC / 128GB SSD
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede taşınabilir + 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar / tablet çok yönlülüğü + En iyi yapı kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI479 ABD doları Scorptec Computers'da görüntüle 799 Catch.com.au adresinde görüntüleyin2.132,96 $ Amazon'da Görüntüle

Öğrenciyseniz ve hafif bilgi işlem görevlerini yerine getiren, kolaylıkla taşınabilen ve eğlence ve yaratıcı oturumlar için bir tablete dönüşecek bir sisteme ihtiyacınız varsa, Microsoft Surface Go mükemmel bir seçenektir - özellikle de özellikle dar bir bütçeyle alışveriş yapmak.

Nitekim, dediğimiz gibiSurface Go incelemesi, bu sistem kesinlikle yaratıcılığı sunar. 'Hareket Halindeyken Yüzey Kalemi'nin performansı kusursuzdu' ve 'yanıt verme anında hissedildi ve çizdiğimiz gibi çizgiler düzgün bir şekilde belirdi - hiçbir gecikme olmadı, bu bir çizim cihazı için katil olabilir.'

2020'deki en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarından biri için tüm kutuları işaretler ve Surface Go'nun form faktörünün çok yönlülüğü onu gerçekten öne çıkarır. Güç ve fiyatı dengelemek için seçim yapabileceğiniz yapılandırma seçeneklerine sahipsiniz.

  • Microsoft'un şu anda sattığı her Surface bilgisayarı

HP Envy x360 en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı

HP Envy x360, güçlü ve çok yönlü bir 2'si 1 arada öğrenci dizüstü bilgisayarıdır.

(Resim kredisi: HP)

8. HP Envy x360

Şık 2'si 1 arada öğrenci dizüstü bilgisayarı

Teknik Özellikler
CPU: AMD Ryzen 5 2500U dört çekirdekli 2-3.6GHz Grafik: AMD Radeon RX Vega 8 RAM: 8GB DDR4 Ekran: 13.3-inç FHD IPS LCD Depolama: 128GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü form faktörü + Şık tasarım + Rekabetçi fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI799 HP Avustralya'da Ön Sipariş 1.397 $ Ebay'de görüntüle 1.745 ABD doları Ebay'de görüntüle

HP markasını seviyorsanız ancak Pavillion'dan biraz daha fazla harcamak istiyorsanız, HP Envy x360 sizin için olabilir. Baktığınızda düşündüğünüz kadar fahiş olmayan bir fiyata bazı çok güzel bakışlarla bazı iyi özelliklerle evlenmeyi başarıyor.

AMD'nin CPU ve GPU'ya güç katmasıyla, bu, yoğun oyun ve video düzenlemenin yanı sıra ona attığınız görevlerin çoğunu yerine getirecek bir dizüstü bilgisayardır - makale yazmak, web'de biraz araştırma yapmak veya bir araya getirmek için mükemmeldir. Tüm paranızın nereye gittiğini hesaplamak için bir bütçe hesap tablosu.

Ve bu 2'si 1 arada olduğu için, çalışma günü sona erdiğinde, HP Envy x360'ı çadır moduna çevirebilir ve parlak, net 13,3 inç ekranında biraz Netflix veya YouTube'un keyfini çıkarabilirsiniz. Kesinlikle en iyi öğrenci dizüstü bilgisayar listeniz için bir tane.

HP'nin, hafif web tabanlı bilgi işlemi kolay ve ekonomik hale getiren bir dizi Chromebook yarışmacısı vardır.

(Resim kredisi: HP)

9. HP Chromebook 14 G5

Google'ın modern işletim sistemi ekosistemine bağlı kalmaktan mutlu olan herkes için harika olan süper uygun fiyatlı bir cihaz.

Teknik Özellikler
CPU: Intel Celeron N3350 İşlemci GPU: Intel HD Graphics 500 RAM: 4GB Ekran: 14 'HD LED arkadan aydınlatmalı (1366 x 768) Depolama: 16GB eMMC
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Kullanımı basit + Google bulut depolama
Kaçınılması gereken nedenler
-Depolama alanı sınırlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI299,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyin 349,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Bir Chrome tarayıcısı kullanarak ihtiyacınız olan her şeyi elde edebiliyorsanız, o zaman premium bir dizüstü bilgisayar için ödeme yapma ihtiyacınızı yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. HP’nin Chromebook 14 G5 ve Intel Celleron işlemcisi bir yığın CPU gücüne sahip değildir, ancak ChromeOS 64 kadar modern bir işletim sistemi çalıştırdığınızda gerçekten daha fazlasına gerek yoktur.

Android uygulamalarının daha küçük olması ve tam PC muadillerine göre daha az işlem gücü gerektirmesi gibi, Chrome OS çok daha az güç gerektiren yazılım sürümlerini kullanır, bu da daha az güç gerektirdiği ve daha uzun süre çalışabileceği anlamına gelir. Yalnızca basit bir belge işlemci paketine, bir tarayıcıya ve bazı eğitim yazılımlarına ihtiyacınız varsa, o zaman HP'nin Chromebook 14 G5'i aradığınız cihazdır.

Chromebook 14 G5, 2 cm'den daha ince ve yalnızca 1,54 kg ağırlığındadır, bu da onu her yaştaki bireyin günlük pakette taşıyabileceği kadar kompakt hale getirir. Aynı zamanda askeri sınıf MIL-STD 810G düşme testi ve 802.11ac kablosuz ile birlikte gelir, bu da çocuklara ayak uyduracak kadar sağlam ve istikrarlı bir WiFi bağlantısı sunacağı anlamına gelir.

Google'ın sunduğu pek çok uygulama var ve çoğu genç öğrenci için verimli çalışmak için yeterli yazılım var, bu da Chromebook 14 G5'i modern işletim sistemini kullanabilen herkes için ilk tercihlerimizden biri yapıyor.

Lenovo'nun Thinkbook 14S ürünü, bol miktarda güce sahip iyi bir değer ürünüdür.

(Resim kredisi: Lenovo)

10. Lenovo ThinkBook 14s

Birinci sınıf ultrabooklardan biraz daha hantal, ancak anlayışlı öğrenci için daha değerli.

Teknik Özellikler
CPU: Intel Core i5-10210U Grafik: Intel UHD Grafik RAM: 8 GB Ekran: 13,3 'FHD 250 nit IPS (1920 x 1080) Depolama: 256 GB PCIe SSD
Satın alma nedenleri
+ Ekonomik + Güçlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.099 $ Ebay'de görüntüle 1.284,98 $ Mwave'de görüntüle 1.312 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

ThinkBook 14, birinci sınıf ultrabook'lardan aldığınızdan biraz daha kalındır, ancak bu küçük fazladan yığın taşımaya istekliyseniz, paranızın karşılığında çok daha fazlasını alabilirsiniz.

Ekstra işlem gücüne ihtiyaç duyan bir öğrenciyseniz, ancak yukarıdaki premium cihazlardan birine harcayacak paranız yoksa, Intel Core i5-10210U CPU, 8GB RAM ve bir adet ThinkBook 14s alabilirsiniz. 1.487 AU RRP karşılığında hızlı 256 GB PCIe SSD.

Bu arada, 16 GB RAM'e sahip Core i7 varyantı Lenovo tarafından 2.089 Avustralya Doları olarak fiyatlandırılıyor, ancak üçüncü taraf satıcılar tarafından birkaç yüz dolar daha ucuz olduğunu gördük.

Pil ömrü açısından ThinkBook 14, 1080p film oynatma testlerinde 11 saat 15 dakikadan fazla dayanmayı başardı, ancak CPU bazı rakiplerine göre daha yüksek bir temel saat hızında çalışıyor, bu nedenle yoğun uygulamalar için yalnızca üç saat kadar dayanır. yarım saat.

ThinkBook 14’ün 45 Wh pilinin medya oynatma sırasında bu kadar uzun süre dayanmasının bir nedeni, Full HD ekranın gerçekten donuk olmasıdır, ancak% 100 parlaklıkta, çalışma kotanızı tamamlamanız için yeterlidir.

Para önemli değilse ve güçlü bileşenlere kıyasla sürekli bağlantıya değer veriyorsanız, Samsung Galaxy Book S tam size göre bir cihazdır.

(Resim kredisi: Samsung)

11. Samsung Galaxy Kitap S

Sürekli bağlantıda kalmanızı sağlayacak hafif, uzun ömürlü bir dizüstü bilgisayar.

Teknik Özellikler
CPU: Qualcomm Snapdragon 8cx Grafik: Qualcomm Adreno 680 Extreme RAM: 8GB Ekran: 13.3 'FHD TFT (1920 x 1080) Depolama: 256GB SSD
Satın alma nedenleri
+ Etkileyici derecede ince tasarım + Uzun pil ömrü + 4G bağlantısı
Kaçınılması gereken nedenler
Sınırlı güç sınırlı uyumlu uygulamalar GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.699 ABD doları Ebay'de görüntüle 1.699 ABD doları Ebay'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

Samsung, telefon alanında bir ustadır ve üst düzey phablet'lerin neredeyse giriş seviyesi dizüstü bilgisayarlar kadar güçlü olduğunu düşündüğünüzde, Samsung'un 2'si 1 arada alana ayak parmağını batırması çok mantıklı geliyor.

Qualcomm Snapdragon 8cx gibi bir mobil işlemci kullanmanın ana yararı, sadece 7W güç tüketen hafif olmasıdır, bu da aktif soğutma için herhangi bir fana ihtiyaç duymamasıdır. Samsung, görünüşe göre 25 saatlik film oynatma sunmaya yetecek kadar enerji tutan 42 Wh pil ile 'birkaç günlük pil ömrü' iddiasında bulunabilir.

Verimli tasarıma rağmen Qualcomm, 15W Intel U serisi işlemcilere yaklaşan bir performans olduğunu iddia ediyor - aktif bir termal dizi gerektiren yongalar. Windows 10 S çalıştırdığı için (uygulamaları Microsoft Mağazasında edinebileceklerinizle sınırlandıran) bu birimi tam olarak kıyaslamakta zorlandık, ancak Geekbench 4 sonuçlarına dayanarak temelde 2016'daki ilk Microsoft Surface Laptop'un performansıyla aynı hizaya geliyor. … Veya şu anda mevcut olan en az güçlü dizüstü bilgisayar çipleri.

Cihazınızı yalnızca internette gezinmek ve film izlemek için kullanmayı planlıyorsanız, Galaxy Book S'nin uzun pil ömrü ve sürekli 4G sim kart bağlantısı seçeneği 1.699 $ RRP'yi ödeyecek kadar çekici olabilir. Bunun için 1,2 cm'den daha kalın ve bir kilogramın altında olan bir pakette 13,3 inç Full HD ekran, 8 GB RAM ve 256 GB SSD (microSD genişletme ile) elde edersiniz.

Potansiyel müşteri resmi kredisi:Getty

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Aspire 15.6 'Dizüstü BilgisayarACER Aspire 3İyi adamlar407 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünSurface Laptop Go - Platin, ...Microsoft Surface Laptop GoMicrosoft999 $ Görünüm Tüm fiyatları görün