Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi valiz 2020: Samsonite, Tumi ve daha fazlasından kaliteli bagaj

En iyi valiz 2020: Samsonite, Tumi ve daha fazlasından kaliteli bagaj

Tatiller, iş gezileri, dünya çapında maceralar… ne tür bir yolculuğa çıkmak üzere olursanız olun, doğru kite ve eşyalarınızı yerleştirmek için doğru çantaya sahip olmak öder.

Size yardımcı olmak için, en sevdiğimiz 24 valiz parçasını bir araya getirdik - o kadar büyük ki, neredeyse içlerinde uyuyabileceğiniz spor çantalarından, gerçekten uçağa olabildiğince hızlı inip binmeniz gereken zamanlar için el çantalarına kadar. .

En sevdiğimiz valizimiz inanılmaz derecede şık Globe-Trotter- ama sizin ve ihtiyaçlarınız için hangi çanta doğru?

Burada göz önünde bulundurulması gereken her türlü husus vardır: bütçe, büyüklük, ne kadar süre uzaklaşacağınız, güvenlik, uzun ömür (vakanın ne kadar sürmesini beklediğiniz).


Temelde, üç ana seçeneğiniz olsa da: 1) Sert veya yumuşak bir kılıf; 2) İki tekerlek veya dört; 3) Kabin boyutunda mı yoksa daha büyük mü?

Sırayla tüm bu seçeneklere bir göz atalım ...


Sizin için en iyi valiz nasıl alınır

Sert mi yoksa yumuşak kılıf mı?

Sert veya sert kasalar - Samsonite'in ünlü olduğu türden - genellikle polikarbonat veya ABS plastikten yapılır. Teorik olarak, kırılgan eşyalar için daha iyi koruma sağlarlar ve bazı parlak kaplamalı kılıflar çok kolay çizilebilir olsa da, makul düzeyde kötüye kullanıma zarar vermeden dayanabilirler.


Sert kılıflar da genellikle yumuşak kılıflardan daha su geçirmez ve güvenlidir, ancak bu kesinlikle kasanın etrafına yerleştirilmiş mühürlerin / kilitlerin / fermuarların kalitesine bağlıdır. Daha iyi yumuşak kılıfların bazıları da su geçirmezdir.

Dezavantajı ise, zor vakaların tatil hatıra eşyalarını ve tatile çıkardığınız her şeyi geri getirme esnekliği açısından pek bir şey sunmamasıdır.

Zor vakaların katı doğası, satın alımlarınızı içine sığdıramayabileceğiniz anlamına gelir. Bunu söyledikten sonra, şimdi - Samsonite Flux dahil - bazı vakalar bir miktar genişletilebilirlik içeriyor, ancak o zaman bile yumuşak bir kasanın sahip olduğu esnekliğe sahip değiller.

Öte yandan yumuşak kılıflar, doğası gereği esnektir - kasanın yanları, içine koymaya çalıştığınız fazladan eşyaları yerleştirmek için dışarı çıkacaktır. Ayrıca ek eşyaları koymak için harici ceplere sahip olma olasılıkları daha yüksektir ve en iyi örnekler - Eastpak Tranverz L gibi - aynı zamanda su geçirmez fermuarlı su geçirmez malzemelerden yapılmıştır ve bu da eşyaların kuru kalmasına yardımcı olur.


Kapak tarafı yumuşak kılıflar, genellikle fermuarlara dayandıkları için içeriklerinin çalınmasına karşı daha savunmasızdır. Bununla birlikte, her iki tipteki valizler genellikle 3 basamaklı şifreli kilitler içerir, bu nedenle fazladan bir anahtar setini kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve çoğu TSA uyumludur - yani ABD havaalanlarında güvenlik tarafından kolayca açılabilirler. ihtiyaç doğar.

2 tekerlekli mi, 4 tekerlekli mi?

Çoğu valiz, tabanda iki set veya dört tekerlekle birlikte gelir. Hangisini seçeceğiniz büyük ölçüde kişisel tercihinize bağlıdır.

İki tekerlekli 'çektirme' kasaları, çantayı eğip çekebileceğiniz gerçek kaldırım ve merdiven dünyasında manevra yapmak daha kolaydır; Dört tekerlekli & lsquo; spinner 'kasalar, otel lobileri ve dört tekerlek setinin hepsinin üzerinde kayabilecekleri havaalanları gibi düz zeminli yerler için idealdir - yine de daha zorlu arazilere rastlarsanız onları sürüklemeniz gerekir tıpkı diğerleri gibi iki tekerlek üzerinde.

Potansiyel olarak daha fazla endişe verici olan şey, tekerleklerin ne kadar sağlam ve düzgün çalıştığıdır: ideal olarak, kasaya cıvatalanmaları (perçinlemek yerine), böylece biri kırılırsa kolayca değiştirilebilmeleri gerekir. kasa köşelerine biraz gömülü - bu, bagaj görevlileri tarafından fırlatıldıklarında onları daha az savunmasız hale getiriyor ve kasanın kapladığı alanı biraz daha küçültme avantajına sahip.

Bavul boyutları açıklandı

Bir dava satın alırken, neden onu satın aldığınızı ve onu ne için kullanacağınızı düşünmeniz gerekir - açıkçası yanınızda büyük bir dava almak istemeyeceksiniz. bir gecede iş gezisine ya da hafta sonu uzaklara gidiyorsanız; ama aynı şekilde Katmandu'da bir ay boş kaldığınızda küçük bir kasa istemeyeceksiniz.

Yine de birçok yolcu için en önemli şey, baş üstü dolabına veya bir uçak kabinindeki koltuğun altına yerleştirilebilecek bir çanta satın almalarıdır - bu, bagajlarını geri almak için uzun süre takılmak zorunda olmadıkları anlamına gelir. çantalarını alıp gidebilirler.

Ne yazık ki, bir kabin bagajı neyin oluşturduğuna dair katı ve hızlı kurallar yoktur; farklı havayollarının farklı boyut ve ağırlık sınırları vardır ve bir havayolu için kabul edilebilir olan bir diğerinde olmayacaktır.

Biraz araştırma yapmak için para ödüyor ve satın aldığınız herhangi bir vakanın en sevdiğiniz taşıyıcı için boyut sınırlarına uyduğundan emin olun, aksi takdirde çantanızın ambarın içinde olduğunu görebilirsiniz.

  • Pingtwitter'ün kılavuzunu okuyunen popüler havayolunun bagaj hakkı: bagaj limitleri, fazla ücretler ve bunlardan nasıl kaçınılacağı

Bu kılavuzu üç bölüme ayırdık. Önce en iyi küçük valizlere (56 cm'ye kadar), sonra en iyi orta boy valizlere (57 ile 71 cm arası) ve son olarak da en iyi büyük valizlere (72 cm'den fazla) sahip olursunuz. Şimdi toplanın! Uçak bekliyor ...

En İyi Orta Boy Valizler (57-71cm)

Pingtwitter Ödülleri 2020

(Resim kredisi: Boynuz)

1. Boynuz Clifton

Şık tasarım ve dayanıklı yapı, bu Pingtwitter'ün en sevilen çantasını yapıyor

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Polikarbonat Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Evet Boyutlar: 67,5 x 45,5 x 32,5 cm Hacim: 83L (genişletilmiş) Ağırlık: 3,9kg
Satın alma nedenleri
+ Instagram'a layık görünüm + Dayanıklı yapı + İngiliz markası + İyi fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 123,14 Samsonite'den daha ağır Amazon'da £ 199 Görüntüle Amazon'da Görüntüle

Dayanıklı malzemeler ve çağdaş tasarım nedeniyle, Antler Clifton'ın piyasadaki en iyi çanta olduğunu düşünüyoruz. Clifton, piyasadaki en sert malzemelerden biri olan Makrolon polikarbonattan yapılmıştır ve en zorlu bagaj taşıma görevlilerinin üstesinden gelmek için yerleşik esnekliğe sahiptir.

Güçlü, dayanıklı tasarımına rağmen, Orta büyüklükteki kasa sadece 3,9 kg ağırlığındadır, yani ayakları hafiftir ve bu son teknoloji kasa teknolojisi, detaylara büyük bir özenle birleştirilerek Clifton koleksiyonunu verir. farklı, Instagram'a layık bir estetik.

Bu kıvrımlı tasarım sadece görünüm için değildir, çünkü 83L'lik genişletilmiş kapasitesiyle inanılmaz derecede pratiktir ve iki haftalık bir seyahat için bol miktarda alan sunar.

Yumuşak dokunuşlu birinci sınıf kumaş ve eşyalarınızı düzenli tutmak için bir dizi kullanışlı özellik ile tamamen astarlanan iç mekan da bir kazanandır.

En iyi bavul: Samsonite Lite-Box 69cm Alüminyum

2. Samsonite Lite-Box 69cm Alüminyum

Samsonite'den süper hafif bir Alüminyum kasa

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Alüminyum Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyut: 69 x 27 x 47cm Hacim: 71L Ağırlık: 5,9kg
Satın alma nedenleri
+ Alüminyum şıktır + Harika marka + Pratik şekil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI polikarbonat versiyondan daha ağır£ 595 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Galibi2019'da Pingtwitter ÖdülüEn İyi Bavul için Samsonite Lite-Box, ekonomide sıkışık olsanız bile iş sınıfı seyahat hissini uyandırabilme becerisiyle jüri üyelerini etkiledi.

Samsonite Lite-Box'ı en iyi çanta yapan şeylerin çoğu, burada kullanılan malzemeler ve çağdaş tasarımla ilgilidir. Lite-Box, yalnızca 2,7 kg ağırlığındaki polikarbonat modeli ve 5,9 kg ağırlığındaki alüminyum modeli ile sınıfının en hafif ve en sağlam valizlerinden biridir.

Bu son teknoloji kasa teknolojisi, detaylara gösterilen büyük özenle birleştirilerek Lite-Box koleksiyonuna farklı, iş benzeri bir estetik kazandırır. Bu kutulu tasarım sadece görünüm için değildir, çünkü 71L kapasitesi ile inanılmaz derecede pratiktir ve bir haftalık seyahat için bol miktarda alan sunar.

En iyi bavul: Samsonite Tunes 69cm Suitcase

3. Samsonite Tunes 69cm Valiz

Bu hafif Samsonite çantası, etrafındaki en iyi orta boy valizdir

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Polikarbonat Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 69 x 27 x 46cm Hacim: 74L Ağırlık: 3kg
Satın alma nedenleri
+ İki renkte mevcuttur + Hafif + Üst düzey mat yüzey + Harika tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Genişletilemez 171,50 £ Selfridges'te görüntüle245 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Dayanıklı ve hafif bir çanta mı arıyorsunuz? % 100 Makrolon polikarbonattan yapılan bu Samsonite valiz, hafifliği, gücü ve güvenilirliği bir araya getiriyor - seyahatlerinize doğru şekilde başlamak için tüm kutuları işaretliyor.

Sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için, Tunes'un iç kısmı tamamen astarlıdır ve iki fermuarlı bölme pedi ile birlikte gelir. Farklı tasarım, zarif gümüş vurgularla yüksek kaliteli bir mat kaplamayla tamamlandı. Yeni ve modern astar, dengeli ancak farklı genel tasarımı vurgular.

Çok yönlü 4 tekerlek ve düğmeli teleskopik sap, havaalanları ve şehir sokaklarında yumuşak kayma sağlar ve kasa, ABD havaalanı gümrüklerinin bagajınızı hasar vermeden kontrol etmesine olanak tanıyan bir TSA asma kilit ile donatılmıştır.

En iyi bavul: American Tourister Soundbox 67cm

(Resim kredisi: American Tourister)

4. American Tourister Soundbox 67cm

Sıra dışı, şık ve uygun fiyatlı

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: polipropilen Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Evet Boyutlar: 67 x 46,5 x 29cm Hacim: 71,5-81L Ağırlık: 3,4kg
Satın alma nedenleri
+ Renk ve boyut seçenekleriyle şık tasarım + Genişletilebilir sert çanta
Kaçınılması gereken nedenler
-Protruding tekerlekler savunmasız görünüyor - Yalnızca 3 yıllık garantiye sahip BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 94.50£ 95 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin101,60 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

American Tourister, ürünleri daha genç, daha eğlenceli bir Samsonite gibi karşımıza çıkan, çok uygun fiyatlarla bir dizi şık valiz sunan köklü bir bagaj markasıdır. Bir ...... istiyorsunYıldız SavaşlarıveyaMinnie Mousedurum? O zaman American Tourister çağrıya kulak verecek.

Bu 67 cm kasa yine de oldukça tipiktir. Red Dot tasarım ödülü sahibi, yine de genişletilebilir, tam olarak yüklendiğinde 71,5 litreden 81 litreye uzanan sert kabuklu bir döndürücü kasa - ve öne çıkmasını garantileyen beş parlak ve havadar renkte geliyor bir havaalanı karuselinde, dairesel, vinil plak benzeri tasarımı da olacaktır.

Kasanın içinde üst bölme fermuarlı, eşyalarınızı yerinde tutmak için kurdeleler bulunurken, alt yarıda sadece kurdeleler bulunur.

American Tourister Soundbox ayrıca ABD'ye seyahat için uygun olan 3 dijital şifreli kilit içerir (TSA uyumludur), ancak asıl endişemiz kasanın altından belirgin bir şekilde çıkarak onları hasara karşı savunmasız kılan tekerlekleridir.

En iyi bavul: Horizn Studios

(Resim kredisi: Horizn Studios)

5. Horizn Studios 64cm Model H6 Valiz

Modaya uygun yeni bir markadan şık bir çanta

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Polikarbonat Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 64 x 46 x 24cm Hacim: 65L Ağırlık: 3,9kg
Satın alma nedenleri
+ Horizn GO + Japon jantlarına bir yıllık erişim + Uzay sınıfı polikarbonat kabuk + Çıkarılabilir akıllı şarj cihazı
Kaçınılması gereken nedenler
-Horizn Studios'tan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI daha hafif olabilir

Horizn Studios modaya uygun yeni bir bagaj şirketidir ve 'Model H' valizi satın alabileceğiniz en şık seçeneklerden biridir (özellikle Soho House versiyonu). Aynı zamanda güçlü, havacılık sınıfı polikarbonattan tasarlandı, bu nedenle en öfkeli çanta taşıyıcıları tarafından fırlatılsa bile eşyalarınızı koruyacak ve anında orijinal şekline geri dönecektir.

Bu kasa, Japonya'daki uzmanlar tarafından üretilen ve inanılmaz derecede sessiz olacak şekilde tasarlanmış dört 360 derece dönen tekerleğe oturtulmuştur. İki yönlü fermuarın güvenliğini sağlayan kilit TSA onaylıdır, bu nedenle havaalanı güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Ayrıca her bavul, kişisel seyahat asistanı olan Horizn GO'ya bir yıllık abonelikle birlikte gelir. Bu nedenle, ister dünya çapında bir gezi planlıyor olun, ister bir şehir molası sırasında en popüler mekanların peşine düşüyor olun - Horizn GO yol boyunca her şeyi sıralar.

En iyi bavul: Briggs & Riley temel gardırop

6. Briggs & Riley Baseline 4 Tekerlekli Dönücü Dolap

Bu bavul tekerlekli bir gardırop

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: 1680D balistik naylon Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyut: 57 x 62 x 34,5cm Hacim: 104 litre Ağırlık: 6,3kg
Satın alma nedenleri
+ Giysilerinizi & lsquo; asabilmeniz için 'şekillendirilmiş + Beden için hafif + Ömür boyu garantilidir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 441,41 £ Amazon 40 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Dünyanın öbür ucunda bir toplantı için inen kurumsal bir jet sosyeteyseniz buruşuk bir takım elbise istemezsiniz. Briggs & Riley’in temel gardırop kılıfı, giysilerinizi 'asabilmeniz', esasen ikiye katlayıp fazla kırışmalarını önleyebilmeniz için şekillendirildiği için iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İç kısımda ayrıca şarj cihazlarını vb. Tutmak için küçük bir bölümü olan körüklü bir ön cep ve asılı kancaları tutmak için bir D halkası bulunurken, kapı panelinde iç çamaşırı için iki gözenekli cep, fermuarlı bir ayakkabı cebi, bir kravat veya fular cebi ve mücevherler, teknoloji parçaları veya istediğiniz başka şeyler için bir tane daha. Çanta, suyu tutmayan ve sürtünme ve yırtılmalara karşı dayanıklı olan dayanıklı naylondan yapılmıştır. Uçağa doğru koşarken kolayca manevra yapabilmeniz için dört tekerleği vardır. Ayrıca ömür boyu garantilidir.

En iyi bavul: Pelletterie Milano 68cm Aluminum Suitcase

7. Milan Deri Fabrikası 68cm Alüminyum Valiz

Bu birinci sınıf bavul, iş seyahatinde olanlar için bir zorunluluktur

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Alüminyum Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Boyut Yok: 66 x 45 x 27cm Hacim: 68L Ağırlık: 6.6kg
Satın alma nedenleri
+ Güçlü + Premium + Parçaya benziyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Alüminyum ezikler -GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.195 £ Mr Porter İngiltere'de görüntüleyin 1.195 £ Mr Porter İngiltere'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

İster şehir gezisinde olun ister iş için seyahat edin, Fabbrica Pelletterie Milano'nun 'Döndürücü' çantası dayanıklı ve sağlam bir seçenektir. Bahsetmiyorum bile, parlak alüminyum kasası gerçekten parçaya benziyor.

İç kısımda, düzgün ve düzenli bir ambalajı teşvik etmek için iki dahili ayırıcı, dört deri kayış ve fermuarlı cep bulacaksınız; sert dış kabuk ise her şeyi güvenli ve emniyetli tutacaktır.

İçiniz rahat olsun diye, asma kilitli veya asma kilit olmadan kullanılabilen şifreli ve kelebek kilitlerle sabitlenir.

En iyi bavul: Boynuz Urbanite Evolve 2 Tekerlekli 71cm Büyük Dik Bavul

8. Boynuz Urbanite Evolve 2 Tekerlekli 71cm Büyük Dik Bavul

Dışı cepli olan

Teknik Özellikler
Model: Spor Çantası (2 tekerlek) Malzeme: Naylon Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Evet Boyutlar: 71 x 37 x 35cm Hacim: 101L Ağırlık: 3.1kg
Satın alma nedenleri
+ Çok fermuarlı kapama bölmeleri + Üç yıl garanti + Yumuşak kenarlı + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 99 Amazon'da görüntüle 17 Amazon müşteri incelemeleri

Evinizi Marie Condo-ed'ladıysanız ve kıyafetlerinizin organize edilmesini sevdiyseniz, Antler'in Urbanite valizi sizin için olabilir. Küçük parçalarınızı yerinde ve kolayca erişilebilir halde tutmak için birden çok fermuarlı bölmeye sahip hafif, dayanıklı dikey bir kılıf. Bu 2 tekerlekli valiz, üst kısımdaki fermuarlı çekme kolundan güvenli dikilmiş dokuma el kayışlarına kadar çeşitli kulpları ile farklı şekillerde taşınabilir.

İç çamaşırı ve küçük eşyalar için ideal olan fermuarlı ağ bölmesi de dahil olmak üzere, giysilerinizi ve aletlerinizi sabitlemek için iç kısımda daha fazla kayış var. Kasa, üç yıllık garantiyle birlikte gelen büyük, dayanıklı bir tasarım için büyük bir değerdir.

En İyi Büyük Valizler (72cm üzeri)

En iyi bavul: American Tourister Soundbox 77cm Suitcase

1. American Tourister Soundbox 77cm Valiz

Uygun fiyatlı büyük bir çanta

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlek) Malzeme: Polipropilen Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Evet Boyutlar: 77 x 51.5 x 29.5cm Hacim: 110L Ağırlık: 4.2kg
Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + Hafif + Garanti + Büyük boy
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer markalar kadar premium değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI105 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Uzun yolculuklar için ideal olan American Tourister Soundbox 77cm Suitcase, sert polipropilen kabuğa ve TSA'ya hazır kilitlere sahip büyük bir çantadır. Buradaki en büyük çekiliş, zor bir durum için alışılmadık bir şekilde, her yönden genişletilebilir ve bu tatil hediyelik eşyalarıyla eve dönerken fazladan bir miktar sıyrılma odasına izin vermesidir.

Bu bir dönen kasa olduğu için, altta dört çift tekerlek ve kolay manevra için çift tüplü bir tutacak ile birlikte gelir. Tasarımı bir vinil plaktan esinlenmiştir ve kesinlikle bagaj karuselinde öne çıkacaktır.

American Tourister Soundbox kılıfları çok sayıda renkte (ancak bu nane yeşili rengini tercih ediyoruz) ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

En iyi bavul: Antler Clifton Large

(Resim kredisi: Boynuz)

2. Boynuz Clifton Büyük

Uzun yolculuklar için hafif ve yüksek kaliteli büyük kasa

Teknik Özellikler
Model :: Döndürücü (4 çift tekerlek) Malzeme :: Makrolon polikarbonat Kilit :: TSA Uyumlu Genişletilebilir:: Evet Boyutlar :: 80 x 51,5 x 34,5 cm Hacim :: 121L (genişletildiğinde 132L) Ağırlık :: 5kg
Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve hafif + En kaliteli teleskopik sap + İçeride çok sayıda cep
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 219 Amazon'da Görüntüle

Siyah, Allık, Nane, Taupe ve Beyaz renklerde mevcut olan Antler Clifton Large, bir kayak gezisi veya uzun bir aile tatili için mükemmel bir durumdur. Engebeli araziyi idare eden dört çift tekerlek ve güçlü bir teleskopik tutamak ile dolu olduğunda bile her yere itmek ve sürüklemek kolaydır. İşler çok sıkışırsa, bir fermuar genişliği başka bir 11L açmak için genişletir.

Yerleşik esnekliğe sahip süper hafif Makrolon polikarbonattan yapılmış ve 5kg ağırlığındaki Antler Clifton Large, rakiplerin eksik olduğu birkaç özelliğe sahiptir; İçeride, çeşitli eşyalarınızı saklamak için uzun, fermuarlı bir cep ve tuvalet malzemeleri (veya ıslak yüzme kıyafetleri) için bir 'ıslak cep' var.

Kasa, güvenlik için TSA uyumlu bir şifreli kilit ile güvence altına alınmıştır, ancak asıl satış noktası, içeriye girebileceğiniz her şeydir… ve sonra bazıları.

En iyi bavul: Samsonite Cosmolite 3 86cm Suitcase

3. Samsonite Cosmolite 3 86cm Bavul

Popüler hafif seçim

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlek) Malzeme: Eğri polipropilen Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 86 x 58 x 36cm Hacim: 144L Ağırlık: 3.4kg
Satın alma nedenleri
+ Güçlü ve hafif + 10 yıl garantili popüler tasarım + Harika marka
Kaçınılması gereken nedenler
- Bagaj karuselinde birkaç tane görebilirsiniz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Dokuma polipropilen malzemeden üretilen Samsung'un Cosmolite 2 kasası güçlü ancak çok hafif. Kabuktan ilham alan nervürlü tasarımı ve dokulu yüzeyi, ekstra ağırlık olmaksızın ekstra güç sağlar. Tasarım, bagaj devinin en çok satan tasarımıdır ve her iki dakikada bir satılmaktadır, bu nedenle, bunlardan birkaçını bagaj karuselinde görebileceğiniz anlamına gelirken, 10 yıllık garantiyle güvenilir bir seçimdir.

Tasarım, gökkuşağı renklerinde ve hatta Disney motifi gibi sınırlı sayıda üretilmiş tasarımlarda sunulduğundan, sizinkinin kolayca öne çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Taşınabilir Cosmolite 2, daha büyük muadilleri gibi dört tekerleğe sahiptir ve yalnızca 1,7 kg ağırlığındadır, bu da üst dolabında saklamayı kolaylaştırır ... veya Duty Free'de bir tur atmak için daha iyi.

En iyi bavul: Globe-Trotter Centenary 30-inch Suitcase

4. Globe-Trotter Yüzüncü Yıl 30 inçlik Bavul

Bir bedeli olan ikonik bagaj

Teknik Özellikler
Model: Çektirme (2-Teker) Malzeme: Siyah vulkanize lif levha Kilit: Anahtarlı çift kilit Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 77 x 43 x 24cm Hacim: 79,5L Ağırlık: 10kg
Satın alma nedenleri
+ İkonik ve şık tasarım + İngiltere'de el yapımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARIGlobe-Trotter'dan satın alın

Şık bir şekilde seyahat etmeyi planlıyorsanız, Globe-Trotter'ın ikonik valizlerinden birine ihtiyacınız var. İngiliz markanın bagajı, Kaptan Robert Falcon Scott, Sir Winston Churchill ve HM Queen Elizabeth II gibi dünyanın en etkili tarihi figürlerinden bazıları tarafından taşındı.

'Centenary' koleksiyonundan bu Trolley Case, sağlam ancak şaşırtıcı derecede hafif vulkanize lif levhadan yapılmıştır, pürüzsüz deri kayışlar, cilalı gümüş donanım ve geniş bir kanvas astarlı iç kısım içerir.

Evet, Globe-Trotter Tramvay Çantası daha pahalı tarafta, ancak İngiltere'de el yapımı olduğunu ve bir aile yadigarı olacağını düşündüğünüzde, haklı çıkarmak çok daha kolay.

En iyi bavul: Eastpak Tranverz L

(Resim kredisi: Eastpak)

5. Eastpak Tranverz L 79cm

Bol miktarda yerleşik saklama alanına sahip büyük, yumuşak çanta

Teknik Özellikler
Model: Uzun yol (2 tekerlek) Malzeme: polyester Kilit: TSA ile sabit 3 basamaklı açılan kilit Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 79x40x33cm Hacim: 121L Ağırlık: 3.635kg
Satın alma nedenleri
+ 19 farklı renkte mevcuttur + Manevra yapması kolay + Çok sayıda taşıma kolu
Kaçınılması gereken nedenler
-Sert kılıflar kadar sağlam değil-Zip tutturucular, bu yüzden ayrı kilitlere ihtiyaç duyar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 65 £ Amazon'da görüntüle 65,45 £ Amazon'da 66 £ görüntüle Amazon'da 257 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

Eastpak, 1950'lerde ABD ordusu için kanvas çantalar yaparak hayata başladı ve aradan geçen yıllarda, hemen hemen her ihtiyaç için sert, hafif, geniş çantalar yapmak hakkında çok şey öğrendiğinden beri. Eastpak Tranverz L, bu noktada bir örnek.

Öncelikle Tranverz L, 121 litrelik hacminin önerdiğinden çok daha fazla malzemeyi doldurmanıza olanak tanıyan esnek ancak sağlam bir polyesterden yapılmıştır. Ayrıca boşken nispeten düz bir şekilde katlanır, ancak tabanda iki girintili tekerleği olan çift borulu uzatılabilir bir tutamak içeren karkası sayesinde hala dik durabilir.

Bu çantayla ilgili sevdiğimiz bir şey, her yerde tutamaçların olması - herhangi bir taraftan almayı kolaylaştırırken, aynı zamanda birden fazla sapı aynı anda tutabileceğiniz için hacminin taşınmasını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda büyük, pürüzsüz hareket eden tekerlekleri üzerinde kolayca yuvarlanır.

Eastpak Tranverz L 19 farklı renkte mevcuttur - bu yüzden havalimanı karusellerinde öne çıkmak için biraz çaba sarf ediyor. Aynı zamanda, üstte ve altta fermuarlı bölmelerle inanılmaz derecede akıllıca düzenlenmiş bir iç mekana sahiptir. Sadece 3.635 kg ağırlığıyla büyük bir çanta için nispeten hafiftir. Çantanın tek dezavantajı, özellikle güvenli olmamasıdır - bunu, fermuarlarının yamasına TSA'ya hazır asma kilitler (ürünle birlikte verilmez) takarak yapabilirsiniz.

En iyi bavul: Briggs & Riley Baseline Büyük Dik Duffel

(Resim kredisi: Briggs & Riley)

6. Briggs & Riley Baseline Büyük Dikey Duffel

Uzun yolculuklar için devasa bavul

Teknik Özellikler
Model: Spor Çantası (2 tekerlekli) Malzeme: Balistik naylon Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Evet Boyutlar: 71 x 45,5 x 39,5cm Hacim: 126L Ağırlık: 5kg
Satın alma nedenleri
+ Büyük 125,9 litre kapasite + Boşken hafif + Ömür boyu garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük boyut, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için uygun değil £ 310,36 Amazon'da Görüntüleyin£ 499 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinSelfridges'de £ 500 Görüntüle 17 Amazon müşteri yorumu

Bazen sadece büyük bir çanta yeterli olabilir - ve birinci sınıf bagaj üreticisi Briggs & Riley'nin bu tekerlekli spor çantası, tam olarak uygun.

Uzun yolculuklar için ideal olan 125,9 litrelik dev kapasitesi, tüm giysileriniz, banyo malzemeleriniz ve diğer seyahat öğeleriniz için yeterince geniştir. Kullanılırken çantayı sert hale getirmek için çıkarılabilir bir metal çerçeve ile birlikte gelir ve iki ana bölme ile birlikte gelir - kırışmayı en aza indirmek için giysi panelleriyle birlikte gelen bir spor çantası bölümü ve diğer öğeler için düz paketleme bölümü. Ayrıca iç ve dış fermuarlı cepler içerir, böylece en önemli eşyaları elinizin altında tutabilirsiniz.

Boyutuna rağmen, Briggs & Riley Baseline Büyük Dikey Duffel boşken yalnızca 5 kg ağırlığındadır ve iki sağlam, düzgün çalışan, girintili tekerlek ve harici bir teleskopik tutacakla birlikte gelir, böylece onu çekebilirsiniz. Üstte ve yanlarda daha fazla tutamak manevra yapmayı kolaylaştırırken, kendi kendini iyileştiren balistik naylon ve güçlendirilmiş köşeler yıllarca güzel görünmesini sağlar - ömür boyu garantiye sahip olmasına şaşmamalı.

Briggs & Riley Baseline Large Upright Duffel'in oldukça pahalı olduğunu söyledikten sonra. Sıkıştırılmış ana saklama bölmesi, TSA uyumlu bir asma kilit sağlanmış olmasına rağmen kilitlenebilir olan tek parçadır.

En iyi bavul: American Tourister Airconic 77cm

(Resim kredisi: American Tourister)

7. Amerikan Tourister Airconic 77cm

Süper hafif ancak temel büyük kasa

Teknik Özellikler
Model :: Döndürücü (4 çift tekerlek) Malzeme :: Polipropilen Kilit :: TSA Uyumlu Genişletilebilir:: Boyut Yok :: 77 x 49 x 31 cm Hacim :: 101L Ağırlık :: 3.2kg
Satın alma nedenleri
+ Süper hafif + Büyük kapasite + Kaliteli tekerlekler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sallantılı teleskopik tutamak Amazon'u kontrol edin

Cool Grey, Living Coral, Purist Blue, Onyx Black ve Midnight Navy renklerinde satılan süper hafif American Tourister Airconic 77cm, ailenizle uzun yolculuklar ve çok sayıda ekipman almanız gereken diğer tüm seyahatler için tasarlanmıştır. Tam olarak 101L hakkında. Yapımcılarının bu kadar çok ağırlığa sahip ancak yalnızca 3,2 kg ağırlığında bir kasa yapabilmiş olması etkileyici olsa da tasarım açısından büyük bir kutudan biraz daha fazlasıdır; içinde bir ağ cebi içeren temel bir bölme paneli var.

Dört çift tekerleği her türlü araziyle başa çıkabilir ve teleskopik tutma kolu biraz sallantıda olsa da, içindeki tüm bu dişli çarkları kaldıracak kadar iyidir. TSA uyumlu bir şifreli kilit ile sabitlenmiş olan American Tourister Airconic 77cm oldukça basittir, ancak aynı zamanda çok fazla donanım gerektiren uzun yolculuklar için bir şeyin peşindeyseniz oldukça inanılmazdır.

En iyi bavul: Samsonite S

8. Samsonite S'cure ECO 75cm Valiz

Çeşitli boyut ve renklerde genişletilebilir sert kılıf

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Polipropilen ve geri dönüştürülmüş ahşap Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 75 x 42 x 31cm Hacim: 102L Ağırlık: 4.6kg
Satın alma nedenleri
+ Geri dönüştürülmüş malzemeler + Büyük boy + İyi marka + Ahşap dış cephe
Kaçınılması gereken nedenler
-Heavier daha sonra eko olmayan sürüm BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 154 £ Selfridges'ta Görüntüleyin 205 £ Selfridges'ta Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

Daha uzun yolculuklar için ideal olan Samsonite S'cure ECO 75 cm büyüklüğünde çanta, geri dönüştürülmüş polipropilen kabuğa ve TSA'ya hazır kombi kilitlere sahiptir. En az% 85 polipropilen kullanılarak inşa edilen çekirdek dış bölmeler, geri dönüştürülmüş odun atıklarıyla zenginleştirilmiştir.

İç mekanda ayrıca% 100 tüketici sonrası PET plastik şişelerden tasarlanan tekstillerle geri dönüştürülmüş malzemelerden yararlanılıyor.

Bu bir dönen kasa olduğu için, altta dört çift tekerlek ve kolay manevra için çift tüplü bir tutacak ile birlikte gelir. Dahili olarak, kıyafetleri saklamak için elastik çapraz şeritlere sahip bir alt bölme, fermuarlı bir ayırıcı ve geniş yan cep ile birlikte gelir.

Samsonite S'cure ECO kasaları çeşitli boyutlarda mevcuttur: 55cm, 69cm, 75cm ve 81cm, bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kasa mutlaka vardır.

En iyi bavul: Aerolite ABS325 Hardshell Valiz Seti

9. Aerolite ABS325 Hardshell Bavul Seti

Ailenin her üyesi için bir çantayla harika, uygun fiyatlı bir bagaj seti

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlek) Malzeme: ABS Kilidi: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Boyut Yok: Üç boyut Hacim: 35L / 84L / 131L Ağırlık: 11,4 kg kombine
Satın alma nedenleri
+ Bol seçenek sunar + Hafif + Dayanıklı + Çok fazla kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-Üç vaka gerekli olmayabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 82,49 Seyahat Bagaj ve Kabin Çantaları Ltd'de Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

Ailenle mi seyahat ediyorsun? O zaman bu valizi Aerolite'den almak isteyeceksiniz. 55 cm'lik bir kabin kasası (tüm büyük havayollarının kabin yönetmeliklerini karşılayan), 69 cm'lik orta boy bir kasa ve 73 cm'lik büyük bir kasadan oluşur. Bu size 250 litrelik bagaj alanı sağlar!

Her üç durumda da dört dönen tekerlek ve bir çift borulu geri çekilebilir araba tutma kolu bulunur. Dış kaplama dayanıklı, çizilmez ABS'den yapılmıştır, bu nedenle bagajınızı kontrol ettikten sonra kesinlikle endişelenmenize gerek kalmaz.

Aerolight valizler gerçekten harika bir değerdir ve hepsinden önemlisi, hepsi içinizin rahat etmesi için 5 yıllık bir garanti ile birlikte gelir.

En İyi Kabin Valizleri (56cm'ye Kadar)

En iyi bavul: Samsonite Cosmolite 55cm Spinner Kabin Çantası

1. Samsonite Cosmolite 55cm Dönücü Kabin Kasası

Sık uçan yolcular ve tatilciler için ideal olan akıllı ve hafif kabin çantası

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlek) Malzeme: Polikarbonat Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 55 x 40 x 20cm Hacim: 36L Ağırlık: 1.7kg
Satın alma nedenleri
+ Kolay manevra kabiliyeti için akıllı görünüyor + 4 tekerlek + Hafif malzemeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Handle biraz zayıf hissediyor BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'a bakın

İster iş ister eğlence amaçlı olsun, sık uçan biriyseniz, bir Samsonite'e sahip olmanız gerekir. İçerideki alandan çok etkileneceksiniz ve kesinlikle dayanıklı olacak şekilde inşa edildi (paraya değer). En etkileyici olan, bu kabin kasasının ne kadar hafif olduğu. 4 adet düz dönen tekerlek, havalimanında zahmetsizce dolaşmayı gerçekten kolaylaştırır.

Ayrıca eyaletlere seyahat edenler için mükemmel olan bir TSA kilidi vardır ve sert kasa, çantanızı ambarına koymanız istenirse içinizin rahat olacağı anlamına gelir. Düzenli olarak seyahat eden herkes için şiddetle tavsiye edilen bir seçim.

En iyi çanta: Tumi V3 International 56cm Genişletilebilir Carry-on

2. Tumi V3 International 56cm Genişletilebilir Kabin İçi Taşıma

Lüks seyahatler için yüksek kaliteli taşıma çantası

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlek) Malzeme: Polikarbonat Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 55 x 40 x 20cm Hacim: 37L Ağırlık: 2.9kg
Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve hafif + Teleskopik alüminyum sap + Ücretsiz kişiselleştirme
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çizilmeye eğilimli parlak yüzey Amazon 23 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Siyah veya Pasifik Mavisi renklerde mevcut olan Tumi V3 International Slim, kısa bir yolculuk için mükemmel bir taşıma çantasıdır. Denge için dört çift tekerlek, teleskopik bir alüminyum sap ile birlikte gelir ve sadece 2,9 kg ağırlığındadır. Aynı zamanda sert polikarbonattan yapılmıştır, bu nedenle sizin kadar hava mili kadar zaman alabilmelidir.

Tumi V3 International Slim, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamanız için üç fermuarlı bölme ve giysilerinizi yerinde tutmak için kayışlar içerir. Kasa, güvenlik için TSA uyumlu şifreli kilitlerle de bir fermuarla sabitlenmiştir.

Maalesef, Tumi V3 International Slim mükemmel değil - baş üstü dolabına koymayı kolaylaştırmaya yardımcı olacak bir yan tutamak yok. Bu parlak polikarbonat kabuk da çizilmeye meyilli görünüyor. Ve sonra fiyat var: Böyle bir dava için çok para gibi geliyor. Rakipler benzer özellikleri daha ucuza sunar.

En iyi bavul: Boynuz Juno 56cm Kabin Bavul

3. Boynuz Juno 56cm Kabin Bavul

Farklı tasarıma sahip hafif kabin kasası

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Polipropilen Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 56 x 35,5 x 23cm Hacim: 40L Ağırlık: 2,5kg
Satın alma nedenleri
+ Kabin büyüklüğünde kasa + 4 tekerlekli döndürücü + Ayırt edici tasarım + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI tüm havayolları için uygun değildir £ 139,99 Amazon 219 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

İngiliz şirketi Antler tarafından üretilen bu kompakt sert kılıf, hem hafif hem de kabin dostu olacak şekilde tasarlandı, 2,5 kg ağırlığında (açıkçası boş) ve 56 x 35,5 x 23 cm boyutlarında. Bu, 27 farklı havayoluna binebileceğiniz ve çantayı baş üstü dolabına veya koltuğunuzun altına koyabileceğiniz anlamına gelir - bu da onu havalimanında hızlı kaçamaklar veya kısa süreli konaklamalar için ideal hale getirir.

Kompakt ve hafif olmasına rağmen, Antler Juro 56cm, dört adet tabana monte tekerlek ve kolay manevra kabiliyeti için teleskopik bir tutamak ile birlikte gelir. Ayrıca, ABD'ye seyahat ettiğinizde TSA için hazır olan 3 basamaklı kombi kilidi ile birlikte gelir.

Antler Juro 56cm, benzersiz çıkıntılı tasarımı sayesinde bagaj karuselinde öne çıkmalıdır. Hepsinden iyisi, 10 yıllık cömert bir garantiyle gelir.

En iyi bavul: Aerolite 55cm Hard Shell Kabin Bagajı

4. Aerolite 55cm Sert Kabuk Kabin Bagajı

Bu uygun fiyatlı çanta çok dayanıklı

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: ABS Kilidi: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 55 x 40 x 20cm Hacim: 40L Ağırlık: 2.8kg
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı, çizilmeye dayanıklı kasa + Tekerlekler sağlamdır + Kilit içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Boring rengi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 29,99 Amazon'da Görüntüle £ 32,99 Amazon'da Görüntüle £ 43,99 Seyahat Bagaj ve Kabin Çantaları Ltd'de görüntüle 137 Amazon müşteri yorumu

Aerolite'den gelen bu kasa son derece hafif ve son derece uygun fiyatlı, iki şeyin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Dört sağlam tekerleğe ve çift borulu, geri çekilebilir bir troley tutma koluna sahiptir, bu da havalimanında herhangi bir yönde kaymayı kolaylaştırır. Uygun fiyatına rağmen hepsi çok iyi yapılmış gibi geliyor.

Dış kasa, ana gövdede kalın fermuarlar ile seyahatin zorluklarına karşı koruma sağlamak için dayanıklı ancak hafif çizilmez ABS sert kabuklu plastikten yapılmıştır. İç kısımda, içindekileri taşıma sırasında yerinde tutmak için paketleme kayışları ve elastik cepleri olan (ayakkabılar için mükemmel) dahili bir fermuarlı bölme bulunur.

Çanta, ekstra güvenlik için ücretsiz üç basamaklı şifreli bir asma kilit ve ayrıca nihai rahatlık için beş yıllık bir garanti içerir.

Bu bavul, Ryanair (Avrupa'nın Birleşik Krallık'ın en popüler havayollarından en katı olanlarından biri) için mümkün olan maksimum ödeneğe tam olarak uyuyor ve Easyjet ve British Airways, vb. İçin maksimum kısıtlamalara uyuyor.

En iyi bavul: Samsonite Flux Spinner El Bagajı 55 cm

(Resim kredisi: Samsonite)

5. Samsonite Flux Spinner El Bagajı 55 cm

Çok fazla para kazanmamak için Samsonite'den harika bir çanta

Teknik Özellikler
Model: Döndürücü (4 tekerlekli) Malzeme: Polipropilen Kilit: TSA Uyumlu Genişletilebilir: Yok Boyutlar: 55 x 40 x 20cm Hacim: 44L Ağırlık: 2.6kg
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve ferah + Harika marka + Uygun fiyatlı + Renk seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 111,10 £ Amazon'da görüntüle 111,10 £ Amazon'da görüntüle 190 £ Selfridges'ta görüntüle 476 Amazon müşteri yorumu

Samsonite'in giriş seviyesi 'Flux' taşıma çantasını seviyoruz, markanın uzman malzeme bilgisini güvenli ve esnek bir çift fermuarlı kapatma ile birleştiriyor. Flux, tüm boyutlarda genişletilebilirlik sunan (gizli) ilk Samsonite sert taraf ürün yelpazesiydi ve ekstra paketleme ihtiyaçlarının olduğu zamanlarda daha da büyük paketleme hacmi sağladı.

Son teknoloji tasarımı, maksimum pratiklik sağlamak için mükemmel bir seyahat arkadaşı olarak şekillendirilen her ayrıntıyla yeni bir cesaret patlaması verir. Bu koleksiyon, pürüzsüz dönen çift tekerlekleri, çift tüplü tekerlek tutacağı ve eşyalarınızı düzenlemek için tamamen astarlı pratik iç mekanı sayesinde seyahati kolaylaştırmak için tasarlandı.

En İyi Çocuk Çantası

En iyi valiz: Trunki Ride-On Suitcase

(Resim kredisi: Trunki)

1. Trunki Binme Bavulu

3 yaş + çocuklar için eğlenceli seyahat valizi

Teknik Özellikler
Model: Binek (4 tekerlekli) Malzeme: Plastik Kilit: Genişletilemez: Hayır Boyutlar: 46 x 31 x 21cm Hacim: 18L Ağırlık: 1.7kg
Satın alma nedenleri
+ Eğlenceli ve çocuk dostu + Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım + Zor ve uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30,65 £ Amazon'da görüntüle 34,99 £ IWOOT'ta görüntüle 40,49 £ The Hut UK'de görüntüle 979 Amazon müşteri incelemelerini görüntülemek can sıkıcı olabilir

Ve son olarak, Trunki'den inanılmaz çocuk dostu vakaları dahil etmeden bir bavul toplaması yapamazdık. Bu sınırlı sürüm Gruffalo one da dahil olmak üzere 22 farklı tasarıma sahip sert kılıflar, oyuncak ayılar ve gizli bölmeler için 'emniyet kemerlerinden' (şeritleri okuyun), üzerine binmek ve pek çok düzgün dokunuşla gelmek üzere tasarlanmıştır. Çocukların çantayı sürerken iterken veya çekilirken tutmaları için 'boynuzlar'.

Ayrıca, bu vakaların uygun fiyatlı ve dayanıklı olması, yetişkin vakalarıyla aynı malzemeden yapılmış olması gerçeğini de seviyoruz. Ayrıca kabin bagajı olarak kullanılabilecek boyuttadırlar - çocuklarınız en sevdikleri oyuncağı 30.000 fitte bulundurmaları gerektiğine karar verdiklerinde mükemmeldir.

2. MiniMAX Çocuk Bavul

Küçük çocuğunuz için harika bir çanta

Teknik Özellikler
Model: 2 tekerlekli çektirme Malzeme: Naylon Kilit: Genişletilemez: Hayır Boyutlar: 45 x 35 x 20cm Hacim: 30L Ağırlık: 1,4kg
Satın alma nedenleri
+ Bir oyuncak ile birlikte gelir + Sırt çantası olarak takılabilir + Oyuncaklar için bol alan
Kaçınılması gereken nedenler
- Küçük çocuklar için çok büyük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,49 £ Amazon'da görüntüle 15,99 £ Amazon'da görüntüle 18,99 £ Amazon'da görüntüle 200 Amazon müşteri yorumu

MiniMax, çocukların seyahatlerinde yanlarında taşımaları için idealdir ve en sevdikleri sevimli oyuncağı yanlarında taşıyabilmeleri için ayarlanabilir ön kayışlara sahiptir. MiniMax ayrıca, çocuğunuz kaçınılmaz olarak çekmekten bıktığında çantanın taşınmasına olanak tanıyan ayarlanabilir sırt çantası kayışlarına sahiptir. Bu kayışlar, kullanılmadıklarında fermuarlı bir arka cepte gizlenmiştir.

İki yazı tipine bakan cep, çocukların eşyaları kolayca saklamasına olanak tanır ve MiniMax'ın kompakt tasarımı, çoğu havayolu kabini kısıtlamasına uyacağı anlamına gelir. Çocuklar için yapılmış bir kasa olmasına rağmen, yine de sağlam ve sağlamdır, ekstra koruma için 2 yıl garantilidir.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın