Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi çanta kilitleri 2020: Bu TSA onaylı bagaj kilitleriyle istenmeyen meraklıları durdurun

En iyi çanta kilitleri 2020: Bu TSA onaylı bagaj kilitleriyle istenmeyen meraklıları durdurun

Hırsızları durdurmanın en iyi yolu, birbavulkilitledik ve mutlu kampçılara ve her türden gezginlere göre grubun en iyilerini topladık.


Kuşkusuz en iyi bavul kilitleri, TSA onaylı olanlardır. Bunlar tipik olarak bir anahtar deliğinin ek bonusuyla birlikte gelen, yalnızca TSA aracı anahtarları ile açılabilen kombinasyon kilitleridir, yani çantanız inceleme için bir kenara çekilirse, onu açmak, kilidi kırmak ve yakınlarınızı açığa çıkarmak zorunda kalmazlar. dünyaya.

Bu nedenle, tüm seçimlerimiz TSA onaylıdır, bu nedenle bundan sonra yalnızca daha ince ayrıntılar için endişelenmeniz gerekir - yanitürkilit için gitmelisin.

Her şey için aynı parolayı kullanan insanlardan biriyseniz ve bir kombinasyonu hatırlayacağınızdan emin değilseniz, eski moda bir kilit ve anahtarı tercih edebilir ve yine de ek huzurunuz olabilir. TSA uyumluluğu.

Bunlar, yalnızca sizin ve temsilcinin anahtarıyla açılabilen bir anahtar deliği içerir. Ancak, kendinizi biraz casus türünden hayal ediyorsanız, cüzdanınıza koyabileceğiniz eşit derecede mütevazı bir kartla açılan mütevazı bir asma kilit olan bir anahtar kart kilidi ile bir adım daha ileri gidebilirsiniz.


Son olarak, kablo kilitleri var ve dramatik olmak istemiyoruz, ancak sadece bir sırt çantasıyla veya sırt çantanız ve en sevdiğiniz seyahat arkadaşınızın sırt çantanızla seyahat ediyorsanız, onsuz olmak istemeyeceksiniz.

Tek veya çift yönlü bir kablo kilidi kullanarak, torbaları statik bir nesneye ve aynı anda birlikte bağlayabilirsiniz.


En iyi 7 bavul kilidi

En iyi bavul kilitleri: TravelMore Bagaj Asma Kilidi

1. TravelMore Bagaj Asma Kilit

Bu basit ama akıllı kilitle birisinin çantanıza girdiğini öğrenin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Arama uyarıları Tür: Kombinasyon TSA onaylı mı ?: Evet Ağırlık: 68g
Satın alma nedenleri
+ Pop-up arama göstergesi +% 100 ömür boyu garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece eklenti olarak mevcut BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,99 £ Amazon 47 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bu TSA asma kilidi, onu rakiplerinden ayıran basit ama oldukça kullanışlı küçük bir işleve sahiptir: çantanızın bir temsilci tarafından ne zaman açıldığını bilmenizi sağlayan bir açılır gösterge.


Bunun dışında, işlevsellik oldukça standarttır, ancak gerçekten bir fiyat koyamayacağınız için iç rahatlığı vardır. Küçük olabilir, ancak yapısı ekstra güvenlik için sert çinko alaşımıdır ve bununla birlikte etkileyici bir ömür boyu garanti gelir.

En iyi çanta kilitleri: Eagle Creek Kilidi ve Kablosu

2. Eagle Creek Kilidi ve Kablosu

Sırt çantaları için en iyi kilidimiz uzun ve esnektir ancak yine de cebe sığabilir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sırt çantalı gezginler Tür: Kombinasyon TSA onaylı ?: Evet Ağırlık: 213g
Satın alma nedenleri
+ Esneklik için uzun kablo + Kompakt tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Çift yönlü değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12,31 £ Amazon'da 16,95 £ Alpinetrek İngiltere'de Görüntüle 16,95 £ Alpinetrek İngiltere'de Görüntüle

Bu kilit ve kablo seti, esnekliğin ötesine geçerek sırt çantaları ve diğer bagaj türleri ve valizler için iyi bir bahis haline getirir. Geziye çıkıp tüm dünyanızı sırtınızda taşıyacaksanız, daha saygın hostellerden bazılarını ziyaret ediyor olsanız bile, uzun bir kablo kilidi, eşyalarınızı güvende ve aklı başında tutmanın iyi bir yoludur.

Kullanıcılar ayrıca, tuhaf şekilli öğeleri birbirine bağlamayı ve TSA onaylı asma kilidin verilen erdemlerinin yanı sıra, kullanılmadığında bir cebe girebilecek kadar kompakt olduğunu gördüler.


En iyi çanta kilitleri: Master Lock 4689Q Asma Kilit

3. Ana Kilit 4689Q Asma Kilit

Her vakayı örtmek için dört asma kilit paketi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kompakt Tip: Anahtar TSA onaylı mı ?: Evet Ağırlık: 181g
Satın alma nedenleri
+ Öne bakan tek anahtar deliği + Dörtlü paket
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün biraz küçük ve birazcık en iyisi £ 46.50 Amazon 873 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Biliyorsunuz, TSA onaylı olan sadece şifreli kilitler değildir. Bu ufacık mini asma kilitler, iki anahtara (sizin ve temsilcinin anahtarına) uyan tek bir anahtar deliği ile aerodinamiktir ve kafa karışıklığını ortadan kaldırır ve kompakt bir paket oluşturur.

Ayrıca küçük bir şey, ama jet-lag geçirdiğinizde ve kör bir öfkeyle tüm tutamağı söküp koparmaya hazır olduğunuzda önemli: Anahtar deliği, kolay erişim için ön taraftadır, altta değil. Neden herkes bunu yapmıyor? Basit ama ilham verici ve dörtlü bir pakete sahip olmanın faydası da koklamak değil.

En iyi çanta kilitleri: Ana Kilit Kablosu Bagaj Kilidi

4. Ana Kilit Kablosu Bagaj Kilidi

Şaşırtıcı derecede sert malzemeden yapılmış küçük bir kilit

Teknik Özellikler
Şunlar için en iyisi: Dayanıklılık Tür: Kombinasyon TSA onaylı mı ?: Evet Ağırlık: 136g
Satın alma nedenleri
+ Kompakt esnek kablo kilidi + Tamamen kırılmaz
Kaçınılması gereken nedenler
- Eagle Creek kablosu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5.51 £ olduğu sürece Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Eagle Creek kilidi ve kablo seti kadar esnek değil, ancak normal bir metal asma kilit kadar kısıtlayıcı değil, bu kablo kilidi güzel bir orta zemindir. Vinil kaplı çelik kablo esnek ancak dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da sizin için kolay paketleme ve hırsızlar için beklenmedik bir zorluk anlamına gelir - dürüst olmak gerekirse, bir gözden geçiren tel kesicilerini test etmek için yedek bir kilit satın alacak kadar ileri gittivebalyoz açıp vermeyi reddettiğini fark etti, bu yüzden birinin valizinize girmesi konusunda özellikle endişeliyseniz, bu canavarla emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz.

En iyi çanta kilitleri: Lewis N. Clark Travelsentry Combo Lock

5. Lewis N. Clark Travelsentry Birleşik Kilidi

Kapsamlı kullanımlara sahip esnek bir kablo

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Torbaların birbirine bağlanması Tür: Kombinasyon TSA onaylı mı ?: Evet Ağırlık: 45,4 g
Satın alma nedenleri
+ İki parça bagaj için uzatma + Birlikte ve başka bir nesneye kilitleyin
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçek kilit, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 5,90 £ Amazon 180 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bu ustaca asma kilit ve kablo kombinasyonu, seyahat eden ikili için bir tanesidir. İlk bakışta onu Eagle and Creek Lock ve Cable'dan ayıracak pek bir şey yok, ancak iki düşme arasındaki belirleyici faktör ihtiyaçlarınıza bağlı.

Bazı eleştirmenler bu kablonun yapısını biraz zayıf buldular, bu yüzden ekstra paranoyak iseniz, daha önceki seçimimize gitmenizi tavsiye etme eğiliminde olabiliriz, ancak bu Lewis N. Clark versiyonunun bir uzantı ile geldiği gerçeğini de sevdiler. iki parça bagajı birbirine bağlamanıza izin verirvePaketi kilit altında tutarken her şeyi statik bir nesneye sabitleyin. Ağır hizmet tipi bir kilitten daha büyük bir engel olsa da, fırsatçı hırsızları caydırmak için mükemmel bir şekilde işe yarar.

En iyi çanta kilitleri: Sea To Summit Cardkey Lock

6. Sea To Summit Cardkey Kilidi

Düşük anahtar bir anahtar gördük.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Anahtar kartı kilidi Tür: Kart TSA onaylı mı ?: Evet Ağırlık: 36g
Satın alma nedenleri
+ Bulması kolay + Bir anahtardan daha göze çarpmayan görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Eleştirmenler, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 10,16 £ 'luk bir püf noktası olduğunu söylüyor

Aynı derecede küçük bir asma kilit için küçük bir anahtarı kaybetmek veya bir şifreli kilit şifresini unutmak mı istiyorsunuz? Kolayca yapılabilir ve Sea to Summit bunu açıkça biliyor çünkü sorunu çözmek için oldukça ustaca Cardkey TSA Kilidi geliştirdiler. Set, kolay güvenlik erişimi için TSA uyumlu anahtar deliğine sahip küçük, hafif bir asma kilit, kredi kartı boyutunda bir anahtar kartı ve daha küçük bir anahtarlık içerir.

Yankesiciler için yalnızca beklenen anahtardan çok daha göze çarpmaz görünmekle kalmaz, aynı zamanda cüzdanınız ve anahtarlarınız yanınızda olduğu sürece her zaman bir yedeğiniz olur. Bunları da kaybettiyseniz, yardımın ötesinde olabileceğinizi söylediğimiz için üzgünüz ...

En iyi çanta kilitleri: Lewis N. Clark Üçlü Güvenlik Kilitleme Kilidi

7. Lewis N. Clark Üçlü Güvenlik Kilitleme Kilidi

Birbirine kilitlenen çantalar bir arada kalır - belli ki

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Ekstra güvenlik Tür: Kombinasyon TSA onaylı mı ?: Evet Ağırlık: 113g
Satın alma nedenleri
+ İki yönlü kablolar + Onarılamayan fermuarlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Şaşırtıcı bir şekilde, aramalar her iki tarafta da BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Lewis N. Clark valiz kilidi, & ldquo; üçlü tehdit & rdquo; ifadesine yepyeni bir anlam getiriyor. Geleneksel tek yönlü asma kilit üzerindeki muazzam iyileştirmesi, sizi çantanızın tamamen açılıp tamamen çalınmaması veya çalınması ancak açılmaması arasında seçim yapmaya zorlar.

Bu, çantanızı statik bir nesneye sabitlemenizi ve aynı zamanda fermuarları kapalı tutmanızı sağlayan iki yönlü kabloları sayesindedir. Ve özellikle ısrarcı bir iyi olmayan şey bir şekilde içeri girerse, onarılamaz fermuarlar sayesinde valizinizin tahrif edildiğinden emin olacaksınız, ki bu bir rahatlıktır, varsayalım ...

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın TSA Onaylı Seyahat ... TravelMore Bagaj Asma Kilit Amazon £ 5,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEagle Creek 3 Kadranlı TSA & ... Eagle Creek Kilidi ve Kablosu Amazon £ 12,31 GörüntüleTüm fiyatları görünAna Kilit 4689Q TSA ... Ana Kilit 4689Q Asma Kilit Amazon £ 46.50 GörüntüleTüm fiyatları görünAna Kilit 4688D Ana Kilit Kablosu Bagaj Kilidi Amazon £ 5.51 GörüntüleTüm fiyatları görün