Close
 • Ana
 • /
 • Koşma
 • /
 • Koşucular için en iyi takviyeler 2020: koşucular için en iyi spor takviyeleri ile daha uzun süre koşun ve daha hızlı iyileşin

Koşucular için en iyi takviyeler 2020: koşucular için en iyi spor takviyeleri ile daha uzun süre koşun ve daha hızlı iyileşin

Milyonlarca farklı koşucu var, bazıları eğlence için, diğerleri sosyal amaçlarla koşuyor ve sonra atletik yeteneklerini test etmek için koşan insanlar var. Koşucular için en iyi takviyelerle ilgili bu kılavuz, çoğunlukla ikinci grup için yararlı olacaktır, ancak diğer koşucular (ve bisikletçiler, yürüyüşçüler) aşağıdaki takviyelerin bazılarını almaktan da yararlanabilir.

Bu noktaya kadar, o meşakkatli uzun koşulardan sonra gücünüzü geri kazanmak için sadece su içtiyseniz, her şeyi yanlış yapıyorsunuzdur. Size şunu söylemek için buradayız: belirli takviyeleri almak hile değildir, tam tersine, doğru zamanda doğru çalışan takviyeler ağrıyı azaltmanıza, iyileşmeyi iyileştirmenize ve hatta dayanıklılık seviyenizi yükseltmenize yardımcı olabilir.

Bu kılavuzdaki takviyeler, bisiklet veya patika koşusu gibi diğer dayanıklılık sporları ile birlikte de kullanılabilir ve bazıları koşmayanlara ve hatta diyet yapanlara,hızlı kilo vermekya da sadece istiyorumo sinir bozucu göbek yağından kurtul.

Açıklığa kavuşturmak gerekirse, koşmada daha iyi hale gelmek için sihirli bir hap olduğunu ve koşu takviyesinin, işi yapmadan yarı maraton PB'nizi kendi başına iyileştirmenize yardımcı olacağını söylemiyoruz. Ancak, doğru takviyeler performansınızı artırabilir. Vücut işlevlerinizi optimize ederek ve sizi daha verimli bir koşu makinesi haline getirerek emin olun.


 • En iyi koşu ayakkabıları: Erkekler ve kadınlar için en iyi 15 koşu antrenörü incelendi ve sıralandı
 • En iyi koşu saati: Koşu, spor salonu ve daha fazlası için en iyi spor saatleriyle kalp atış hızınızı, VO2 maks. ve yakılan kalorileri takip edin
 • En iyi çalışan kulaklıklar: ev spor salonu ve açık havada egzersiz için en iyi egzersiz tomurcukları

Koşucular için en iyi ek nedir?

İhtiyaçlarınız için en iyi koşu takviyesi nedir, koşu hedeflerinize bağlıdır. Her tür koşucu için gönülden bir ürün önerilebilir: protein tozu.en iyi protein tozlarıiyileşmeye yardımcı olabilir ve uygun toz formu göz önüne alındığında, protein karışımları kolayca sindirilebilir ve kan dolaşımınıza daha hızlı girebilir.

Protein tozu ve su / süt / süt muadilini birprotein shake blenderEn iyi sonuçlar için koşunuz bittikten sonra yarım saat içinde sallayın.


 • En iyi protein bar: en iyi proteinli atıştırmalıklar - hem tatlı hem de tuzlu
 • En sarsıntılı: yüksek protein ve düşük suçluluk için sığır eti, vejetaryen ve vegan sarsıntılı ve biltong
 • En iyi spor su şişesi: spor salonunda daha iyi kazançlar için sulu kalın

Koşucular için en iyi takviyeler

koşucular için en iyi takviyeler: Bulk Powders Complete Recovery

(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Toplu Tozlar Tam Kurtarma

Daha iyi iyileşme için optimize edilmiş protein ve karbonhidrat kombinasyonu

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Kas kurtarma, enerji takviyesi
Satın alma nedenleri
+ Her porsiyonda bol miktarda mikro ve makro besin + Elektrolit tozu içerir + Ekşi kiraz tozu içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sadece iki tat Amazon'a bakın

• Tam Geri Kazanım Tozunu Dökme Tozlarda Satın Alın


Bulk Powders's Complete Recovery powder, adın zaten bir hediye olmaması durumunda, özellikle kurtarma için tasarlanmıştır. 100 gramlık bir porsiyon yaklaşık% 50 karbonhidrat ve cömert bir 30 gram protein içerir.

Tam İyileştirme tozundaki karbonhidrat kaynakları, her ikisi de kas onarıcı proteinlerin daha hızlı sindirilmesine yardımcı olmak için hızlı çözünen karbonhidrat olan Maltodextrin ve Waxy Maize Starch'tan gelir.

Toplu Tozlar Tam Kurtarma, L Glutamin ve Lösin gibi bir grup amino asitin yanı sıra ekşi kiraz tozu - popüler geri kazanım katkı maddesi - ve elektrolit tozu içerir. İyi ölçü için karışımda bazı vitaminler bile var.

Bunu beklemeyebilirsiniz, ancak Bulk Powders, Komple Enerji Jelleri ve Tam Elektrolit Tabletleri gibi koşucular için bir dizi başka takviye de sahiptir.


koşucular için en iyi takviyeler: Xendurance Tabletleri

(Resim kredisi: Xendurance)

Xendurance Tabletleri

Yeni günlük güçlendirici tabletleriniz

Teknik Özellikler
İçin harika: Ağrıyı azaltmak, dayanıklılığı artırmak
Satın alma nedenleri
+ Performansı incelikle artırın + Dayanıklılığı artırır
Kaçınılması gereken nedenler
- Bir aydan kısa bir süre içinde bir çantadan geçeceksiniz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Xendurance'da Xendurance Tabletlerini satın alın

Xendurance tabletlerini birkaç gün (belki bir hafta) almaya başladıktan sonra, yardım edemezsiniz, ancak günlük 10K'nızı yaparken bacaklarınızda ağrı olmadığını fark edebilirsiniz. İnce ama yine de dikkat çekicidir: Daha az yorgun hissedeceksiniz ve aynı mesafeyi daha az çabayla yapabileceksiniz.

Xendurance Tablet'in nasıl çalıştığı hakkında bilgi almak kolay değil ve resmi web sitesi bile gerçek performans istatistikleri hakkında belirsiz. Adil olmak gerekirse, marka tabletin performansını% 5 artırdığını iddia etse bile, bu iddiayı kanıtlamak / çürütmek oldukça zor olacaktır.

Kullanıcı incelemelerine ve kendi deneyimlerime dayanarak, tabletler gizemli şekillerde çalışıyor. Bunun sadece plasebo olduğunu söyleyebilirsin, ancak farkı gerçekten hissedip hissetmemen önemli mi? Açıklığa kavuşturmak için, bunun sadece plasebo etkisi olduğunu düşünmüyorum, ancak aynı zamanda, parmağımı Xendurance ile çalışan kesin şeye koymak zor. Olduğu sürece umursamıyorum.

koşucular için en iyi takviyeler: Ei8ht Energy

(Resim kredisi: Avrox)

Ei8ht Enerji

Kandaki oksijen dağıtımını iyileştirmek için taşınabilir egzersiz öncesi çözüm

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Yorgunluğu azaltmak ve performansı artırmak
Satın alma nedenleri
+ Koşucular (ve bisikletçiler) için antrenman öncesi çözüm + Önceden porsiyonlanmış (taşınabilir) + Bol miktarda aktif bileşen (örneğin kafein) + Vejetaryen, vegan ve glütensiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok farklı bir tadı vardır (alışması gerekebilir)

• Ei8ht Enerjisini Avrox'tan satın alın

Antrenman öncesi çözümler uzun süredir spor salonu antrenmanlarıyla ilişkilendirilmiştir, ancak Oxford Üniversitesi ile geliştirilen Avrox'un Ei8ht Energy'si bunu kesinlikle değiştirdi. Egzersiz öncesi tozlar ve solüsyonlar kavramına aşina değilseniz, bu karışımlar, günün saati veya içinde bulunduğunuz ruh hali ne olursa olsun, metabolik sisteminizi egzersiz için hazır hale getirecek bir dizi aktif bileşen içerir.

Egzersiz öncesi tozlardaki ana aktif bileşenlerden biri kafeindir ve burada da durum böyledir, ancak Ei8ht Enerjisi, kanınızın oksijen taşıma kapasitesini artıracak şekilde diğer sıradan çözümlerden farklıdır. Vücudunuzu uyandırmak, her koşucunun ve bisikletçinin özlediği bir şey. Kaslara daha fazla oksijen sağlama yeteneği, yorgun düşmeden daha uzun süre daha fazla koşabileceğiniz anlamına gelir.

Ei8ht Energy herhangi bir şeker (neredeyse şekersiz) veya gıda boyası içermez ve performansı artırmaya yardımcı olmak için yalnızca doğal bileşenlere güvenir. Ve bunu hızlı yapar: Poşet suyla karıştırıldığında (ve tabii ki içildiğinde) etki neredeyse anında gerçekleşir. Birkaç dakika içinde gitmek ve egzersiz yapmak için kaşınıyor olacaksınız ve yakın zamanda da durmak istemeyeceksiniz.

Herhangi bir poşette (80 mg) çok fazla kafein bulunmasa da, onu günün ilerleyen saatlerinde almamanızı öneririz, ancak aynı nedenle, sabahın erken saatlerinde ve hatta yaptığınız yarışlarda son derece iyi çalışabilir. ekstra itmeye ihtiyacım var. Daha da iyisi, bir poşete sahip olmak, ek bir bonus olarak B3 ve B12 vitamini RDA'sının% 20'sini kapsar.

koşucular için en iyi takviyeler: ONE PRO Nutrition Ultra Hidrasyon Elektrolit Tabletleri

(Resim kredisi: One Pro Nutrition)

ONE PRO Nutrition Ultra Hidrasyon Elektrolit Tabletleri

Sade içme suyundan daha kullanışlı ve eğlenceli

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Mikro besin dengesini iyileştirmek
Satın alma nedenleri
+ Mineral ve vitaminlerle dolu boğulma
Kaçınılması gereken nedenler
- Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• One Pro Nutrition Ultra Hidrasyon Elektrolit Tabletlerini One Pro Nutrition'da Satın Alın

Bol su içmek birçok nedenden ötürü gereklidir ve hevesli bir koşucuysanız, daha da fazla içmelisiniz. Suyun yanı sıra, terlediğimizde mineralleri de kaybederiz ve krampları ve mineral eksikliğinin diğer yan etkilerinden kaçınmak için bunlar daha sonra yenilenmelidir.

ONE PRO Nutrition Ultra Hidrasyon Elektrolit Tabletlerini Girin: Bu suda çözünür tabletler yapay tatlar, tatlandırıcılar veya koruyucular içermez, dengeli bir elektrolit karışımı - sodyum, potasyum, kalsiyum ve magnezyum - yanı sıra sekiz vitamin ve amino asit de.

Tabletlerde ayrıca glütensiz ve vejeteryanlar ve veganlar için uygun olan ek çinko ve doğal bağlayıcılar - bitki liflerinden elde edilen inülin ve nişasta bulunmaktadır. Ve bilirsiniz, limon aromalı bir içecek içmek, sade sudan daha eğlencelidir.

koşucular için en iyi takviyeler: SiS GO Energy

(Resim kredisi: SiS)

SiS GO Enerji

Hareket halindeyken enerji için en iyi seçenek

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Yarışlar sırasında karbonhidrat seviyelerini tamamlamak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,99 $ Amazon'da görüntüleyin49,50 ABD doları Tree Fort Bikes'te görüntüleyin

• SiS GO Energy Gals'ı Science in Sport'tan satın alın

Sporda Bilim, muhtemelen hem bisikletçiler hem de koşucular arasında en iyi bilinen ek markalardan biridir. GO Energy jeli, daha uzun koşularda kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için elektrolitlerin yanı sıra sizi devam ettirmek için yeterli miktarda karbonhidrat içerir.

Bu bileşenlerin üzerine bir etiket koymak için: Her bir jel kesede 22 gram kolay sindirilebilir karbonhidrat, 118 mg sodyum, 9.5 mg potasyum ve 1.5 mg magnezyum elde edersiniz. SiS Go Enerji Jeli de oldukça heyecan verici tatlarda gelir (yine de bir enerji jeli için): Tuzlu Karamel, Ahududu veya Limon ve Nane arasından seçim yapın. Sadece iyi hisler.

koşucular için en iyi takviyeler: The Protein Works Thermopro

(Resim kredisi: Protein İşleri)

Protein Works Thermopro

Süper şarjlı kafein tabletleri

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Performans artışı, yağ yakma
Satın alma nedenleri
+ Mineral, kafein ve amino asitlerin mükemmel kombinasyonu
Kaçınılması gereken nedenler
-Maksimum doz kafein açısından çok yüksektir (3 tablet = 450 mg kafein) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Protein Works Thermopro tabletlerini The Protein Works'ten satın alın

Protein Works Thermopro, normal kafein tabletlerinin havalı bir amcası gibidir: daha serin görünür, daha fazlasını sunar ve günün herhangi bir noktasında sizinle bahçede futbol oynamaktan mutluluk duyar.

Thermopro tabletlerdeki aktif bileşenlerin listesi oldukça uzundur: Vücudunuzu ve zihninizi güçlendirmek için her tablette bol miktarda kafeinin yanı sıra yeşil çay özü, krom, L-karnitin ve çeşitli vitaminler bulunur. En iyi egzersizden önce alındığında işe yarar, ancak Thermopro'daki görece yüksek miktarda kafein verilse de, uykunuzu bozmaması için gün içinde çok geç almamanızı öneririz.