Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • En iyi yüzme gözlüğü 2020: Her bütçeye uygun yüksek performanslı gözlükler

En iyi yüzme gözlüğü 2020: Her bütçeye uygun yüksek performanslı gözlükler

En iyi yüzme gözlükleri, rahat ve keyifli bir yüzme ile gözlerinizi acımasızca ovalamanıza neden olacak sinir bozucu bir hareket arasındaki fark anlamına gelebilir.


Temel düzeyde, iyi bir çift boş zaman yüzme gözlüğü çok sıkı hissetmeden tam oturur, suyu gözünüzden uzak tutar ve sürekli buğulanmaz. En uygun fiyatlı gözlükler genellikle sıradan spor yüzücüler için kesinlikle uygun olan şeffaf lenslere sahiptir. Biraz daha fazla öderseniz, gözlerinizi kısmamak için UV ışınlarından koruma, parlamayı azaltma ve parlak ışığa uyum sağlayan lens kaplamaları gibi teknolojilerden yararlanacaksınız.

Açık su ve lido yüzücüler, daha geniş bir çevresel görüş için kavisli contalar ve polarize lensler gibi özellikler aramak isteyeceklerdir. Rekabetçi yüzücüler için, en iyi yüzücü gözlükleri sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olmak için düşük profilli contalara sahipken aynalı bir lens fizyolojik bir avantaj sağlar.

Şu anda en iyi yüzücü gözlüklerinin Zone3 Attack Yüzücü Gözlükleri olduğunu düşünüyoruz. Bunlar, çok çeşitli yüz şekillerine ve boyutlarına uydukları, çok pahalı olmadıkları ve polarize ve fotokromatik lens seçenekleri sayesinde çok yönlü oldukları için çok yönlü harika bir seçenektir. Çeşitli kullanım durumları ve bütçeler için şu anda en iyi yüzücü gözlükleri sıralamamız için okumaya devam edin.

en iyi yüzme gözlüğü: Zone3 Attack Swim Goggles


(Resim kredisi: Zone3)

1. Zone3 Attack Yüzme Gözlüğü

Çoğu insan için en iyi yüzme gözlüğü

Teknik Özellikler
Lens: Renkli, polarize veya fotokromatik UV Koruması: Evet Buğu önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çeşitli yüz şekillerine uyar + Tüm yüzme etkinlikleri için uygundur + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çok rahat25 £ Evans Cycles'ta görüntüleyinTredz Limited'de £ 25 Görüntüle£ 30 Evans Cycles'ta görüntüleyin

Zone3’ün Attack şu anda en iyi yüzücü gözlüklerini kullanıyor. Bunlar, denizde yüzmeden öğle yemeği saatlerinde havuz turlarına kadar her şey için size iyi hizmet veren güvenilir, çok yönlü bir araçtır. Ayrıca yüzünüze uyacak gözlük bulmakta zorlanıyorsanız harika bir seçenektir. Test ettiğimiz en rahatlar bunlar. Büyük boy köpük contalar, tüm yüz şekilleri ve boyutları için bir rüya gibi uyuyor ve bir kez yüzme ortasında ayarlamaya gerek kalmadan yeterince sıkılmış halde kalıyor. Kavisli camlar sayesinde görüş alanı oldukça iyidir, yani gözlükler kapalı ve açık yüzme için kullanılabilir ve yaklaşan şamandıraları kolayca görmenizi sağlar. Saldırıyı çok yönlü bir seçenek yapan şey, mercek renk tonlarıdır. Polarize veya fotokromatiği tercih ettiğinizde güneşli havaya uygun, parlamayı azaltan ve önyükleme için UVA / UVB korumalı gözlükleriniz olacak.

en iyi yüzücü gözlüğü: ROKA R1 Goggle


(Resim kredisi: ROKA)

2. ROKA R1 Gözlüğü

En iyi premium yüzme gözlüğü

Teknik Özellikler
Lens: Şeffaf, hafif, kobalt veya ayna UV Koruması: Evet Buğu önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Rapidsight teknolojisi + Kristal netliğinde optikler + Tüm ışık koşulları için optimum renk tonu
Kaçınılması gereken nedenler
-Dar profil, bu nedenle BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI herkese uymaz Amazon'a bakın uk.roka.com/collections/goggles/products/r1-goggle-1

Şu anda en iyi premium yüzme gözlüklerini yaratmak için ROKA, R1 yüzücü gözlüklerinin üst kısmını kesti ve 'Hızlı Görüş' dediği şeyi oluşturmak için lens açısını 11 derece geriye doğru eğdi. Triatlonlar için ideal olan bu, başınızı gerçekten kaldırmadan su seviyesinin yukarısını görebileceğiniz anlamına gelir. Gözlükler, tüm koşullar için 'en iyi şekilde renklendirilmiş' iddiasına rağmen, dokuz farklı renkte mevcuttur. Turuncu ve kırmızı şamandıraları zenginleştiren koyu kehribar aynayı test ettik. Yüzerken büyük bir dikkat dağıtıcı olabilecek sıfır parlama ile doğrudan güneşte etkileyici bir şekilde iyi performans gösterdiler. Gözlüklerin dar profili ve tek boyutlu burun köprüsü sayesinde herkese tam olarak uymazlar, bu yüzden mümkünse satın almadan önce denemeye değer.

en iyi yüzme gözlüğü: TYR Socket Rockets 2.0 Goggles


(Resim kredisi: TYR)

3. TYR Soket Roketleri 2.0 Gözlükler

En iyi bütçe yüzme gözlükleri

Teknik Özellikler
Lens: Şeffaf, duman veya ayna UV Koruması: Evet Buğu önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kauçuk ayarlanabilir burun köprüsü + Modern uyum ve yüze yakınlık hissi
Kaçınılması gereken nedenler
-Latex kayış, daha pahalı seçeneklerden daha hızlı giyecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8,80 £ Wiggle'da 9,38 £ Amazon'da Görüntüle 11 £ Amazon'da Görüntüleyin

Bu son derece rahat, sızdırmaz gözlüklerle profesyonel yüzücü görünümünü elde edin. Soket Roketleri, bir zamanlar rekabetçi yüzücüler arasında popüler olan orijinal İsveç gözlüğünden ilham alıyor. Eğlence amaçlı kullanım ve fitness amaçlı yüzme için en iyisi olan Soket Roketleri, sızdırmayan lastik contalar sayesinde yüzünüze sıkıca oturur. Ayrıca, düşük profilli tasarım, hızınızı artırmak için sürtünmeyi azaltır.

Soket Roket hayranları, göz contalarının yumuşaklığından övgüyle söz ediyor (okuyun: gözlük izi yok!). Daha da iyisi, kauçuk burun köprüsü, gözlüklerin oturmasını tamamen özelleştirilebilir hale getirir. Kayışın lateks olduğunu, çoğu gözlük gibi silikon olmadığını belirtmekte fayda var, bu yüzden daha esnek olsalar da, diğer gözlükler kadar uzun süre dayanmayabilirler.

Aqua Sphere Kayenne Yüzme Gözlüğü

4. Aquasphere Kayenne

Uzun süre takmak için en iyi yüzme gözlüğü

Teknik Özellikler
Lens: Şeffaf, koyu, ayna veya polarize UV ​​Koruması: Evet Buğu önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ 180 dereceye kadar görüş + Tek dokunuşla toka ayarlayıcı + Daha rahat bir uyum için daha büyük contalar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinSiteyi ziyaret et

180 dereceye kadar görüş açısı, stabilize edici bir burun köprüsü, UV koruması ve buğu önleyici lensler sunan bu yüzme gözlükleri, egzersiz rejimlerinin bir parçası olarak havuza veya göle vurmak isteyenler için harika adaylardır. Birkaç lens tonu, renk grubu ve cinsiyete özgü boyutlandırma ile bu gözlüklerin harika bir seçim olduğunu düşünüyoruz. Kayenne kullanıcıları, güvenli bir oturuş elde etmek için sadece düğmeye bastığınız tek dokunuşla toka ayarlayıcı hakkında bağırıyorlar - artık minyatür deliklerden lastik kayış geçirmeye gerek yok. Dahası, contalar ortalamadan daha büyük olduğundan, basınç sadece göz bölgesine değil yüzünüze yayılır, böylece inanılmaz derecede rahat olurlar.


En iyi yüzücü gözlükleri

5. Zoggs Predator Flex Reactor Gözlükleri

Açık suda yüzmek için en iyi gözlükler

Teknik Özellikler
Lens: Fotokromatik UV Koruması: Evet Buğu Önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Işık değiştiren fotokromatik lensler + 180 dereceye kadar görüş bugünün EN İYİ FIRSATLARI Amazon'da £ 44 Görüntüle Amazon'da Görüntüle 60 £ Wiggle'da görüntüle 43 Amazon müşteri yorumu

Bu Zoggs, lens işlevselliği söz konusu olduğunda liglerinin zirvesinde yer alıyor. Değişen hava koşullarına tepki veren ışıkla değişen fotokromatik teknoloji sayesinde ideal bir açık su arkadaşıdırlar. İster karanlık ve bunaltıcı, ister parlak ve güneşli, geçiş camları her zaman gözünüzün rahat kalmasını sağlayacaktır. Yüzücülere en iyi çevresel görüşü sağlamak için kavisli bir merceğe ve açık su yüzücüsüyseniz özellikle harika olan UV korumasına sahiptirler. 4 Flexpoint Teknolojisi çerçevesi sayesinde, bu gözlükler aynı zamanda yüzünüze de kalıplanmalıdır, böylece onlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız ve suya girme riskini ortadan kaldırırsınız.

en iyi yüzücü gözlüğü: Speedo Aquapulse Pro Mirror

(Resim kredisi: Speedo)

6. Speedo Aquapulse Pro Aynası

Ciddi havuzda yüzmek için en iyi gözlükler

Teknik Özellikler
Lens: Ayna UV Koruması: Evet Buğu Önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Speedo’nun en gelişmiş gözlük teknolojisi + Baş gerginliğini azaltmak için yan kol BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'da 31,95 £ görüntüle Alpinetrek İngiltere'de görüntüle£ 35 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Speedo'nun Aquapulse Pro gözlüğü, havuzda ciddi seanslar yapanlara yöneliktir. Şık, çerçevesiz, düşük profilli tasarım ve aynalı lensler, kullanıcıya artırılmış aerodinamik ile profesyonel bir yüzücü görünümü verir. Speedo, bu gözlüklerin şimdiye kadarki en gelişmiş gözlük teknolojisine sahip olduğunu, eşi benzeri olmayan güvenli bir uyum sağladığını ve gözlük işaretlerini geçmişte bıraktığını söylüyor. Çevreleyen lensler sayesinde çevresel görüş ve netlik harika, yan kol daha iyi stabilite sağlar ve kafadaki basıncı azaltır.

Resim 1/3

en iyi yüzücü gözlüğü: FORM Smart Swim Goggles

(Resim kredisi: Form)
Resim 2/3

en iyi yüzücü gözlüğü: FORM Smart Swim Goggles

(Resim kredisi: Form)
Resim 3/3

en iyi yüzücü gözlüğü: FORM Smart Swim Goggles

(Resim kredisi: Form)

7. FORM Akıllı Yüzme Gözlüğü

En iyi akıllı yüzme gözlüğü

Teknik Özellikler
Lens: Akıllı ekran ile aynalı UV Koruması: Evet Buğu önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Ölçüm sağlayan akıllı ekran + Rekabetçi yüzücülerle geliştirildi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199 £ Amazon'da görüntüleyin

Form'un bu akıllı yüzme gözlükleri, yüzerken istatistiklerinizi göz çizginizde gösteren artırılmış bir gerçeklik ekranına sahiptir. Baş üstü ekranı mesafeyi, uzunlukları veya kalorileri gösterir ve siz dönüşte hız veya kulaç hızı gibi ekstra istatistikler ekler. Ekran, uygulamada tamamen özelleştirilebilir. Kurulum zahmetsizdir ve dahil olan altı burun köprüsünü takdir ettik, bu nedenle uygun olanı bulmanız kaçınılmazdır. Esasen, bu birfitness takipçisiama bileğiniz yerine yüzünüz için. Fiyatlarından dolayı, bu gözlükler triatletler veya rekabetçi yüzücüler için en uygunudur. Aldığınız analiz düzeyi, egzersiz planınızı takip etme ve egzersizlerinizi Strava ve Training Peaks ile senkronize etme becerisi için buna değeceğini düşünüyoruz.

Speedo Vanquisher 2.0 Aynalı Yüzme Gözlüğü

8. Speedo Vanquisher 2.0 Aynalı Yüzme Gözlüğü

Parlamayı azaltan dört adet değiştirilebilir burun parçası ve aynalı lens ile bunlar ciddi yüzücüler için harikadır

Teknik Özellikler
Lens: Aynalı UV Koruması: Evet Buğu Önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Düşük profil, iç göze uygun + Hem göze hem de buruna optimum uyum BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 38,52 £ Amazon'da 40 £ görüntüle Amazon'da 40 £ görüntüle Amazon'da 500 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

İster havuza girin ister deniz kenarına gidin, bu gözlükler hem iç hem de dış ortam koşulları için iyidir. Aynalı lens, parlamayı azaltmaya yardımcı olurken, UV koruma faktörleri, yalnızca dış mekanda kullanım için gözlük arıyorsanız, onları V-Sınıfı çiftine göre daha iyi bir seçim haline getirir. Çepeçevre rahat bir oturuş için dört adet değiştirilebilir burun parçası içerirken, düşük profilli tasarım, etrafı sarmamasına rağmen, normal gözlüklere göre% 25 daha fazla çevresel görüş sunmalıdır.

Michael Phelps XCEED Aynalı Gözlükler

9. Michael Phelps XCEED Aynalı Gözlükler

Kemerinin altında 23 olimpiyat madalyasıyla, adını yüzme gözlüklerine ödünç vermesine şaşmamalı

Teknik Özellikler
Lens: Şeffaf UV Koruması: Yok Buğu Önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Maksimum görüş için kavisli lens + Maksimum konfor için değiştirilebilir burun köprüsü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,49 £ Amazon'da 19,79 £ Amazon'da £ 20,99 Görüntüle Amazon 959'da görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Olimpiyat çıkışını 2000 Sidney olimpiyat oyunlarında gerçekleştiren Phelps, yüzme gözlüğü özelliklerinin mükemmel kombinasyonunu bulmak için 17 yıldan fazla zaman geçirdi. Kullanılan malzemeden sağlanan uyuma kadar, XCEED Ayna Gözlükleri en üst düzeyde konfor sağlamalıdır. Hidrodinamik baş tokası ve buğu önleyici ve çizilmez lens kaplaması gibi daha ince ayrıntılarla, bu gözlükler her ciddi kapalı yüzücü için kesinlikle iyi bir seçimdir.

Arena Cobra Ayna Yarış Gözlüğü

10. Arena Kobra Ayna Yarış Gözlüğü

Cobra'nın bu yarış gözlükleriyle suda ilerleyin

Teknik Özellikler
Lens: Aynalı UV Koruması: Evet Buğu Önleyici: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dört farklı burun köprüsü boyutu + Darbeye dayanıklı lensler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 22,27 Amazon'da görüntüle 22,63 £ Amazon'da görüntüle £ 25,95 Amazon'da 594 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bu yarış gözlükleri, yüzmeniz konusunda ciddileşmeye başlarsanız kesinlikle onları ideal kılan birçok özelliğe sahiptir. Düşük profilli lensten yarış ayarlı çift kayışa kadar bu gözlükler rahatlık ve görüş sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm ışık koşulları için gri, kontrast mavi veya yeşil ortamlar için pembe veya düşük ışık koşulları için sarı lensler dahil olmak üzere çeşitli renk ve lens stilleri arasından seçim yapın.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Zone3 Attack Swim Goggles -...Zone3 Attack Yüzücü GözlükleriEvans Döngüleri25 £ Görünüm Tüm fiyatları görünTYR Erkek Soket Roket 2.0 ... TYR Soket Roketleri 2.0 Gözlükler Amazon £ 9,38 GörüntüleTüm fiyatları görün