Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • En iyi yüzme kulaklıkları 2020: havuz ve açık denizler için en iyi su geçirmez kulaklık başlıkları

En iyi yüzme kulaklıkları 2020: havuz ve açık denizler için en iyi su geçirmez kulaklık başlıkları

Yüzmeye gittiğinizde müzik dinlemeyi bırakmanız gereken günler geride kaldı. En iyi yüzme kulaklıkları sayesinde, yüzme havuzunda tur atarken bile en sevdiğiniz parçaları dinlemeye devam edebilirsiniz. Daha da iyisi, bu yüzme kulaklıkları, daha ucuz, kurak topraklardaki emsallerinden daha net sesler veriyor: 21. yüzyıla hoş geldiniz!


  • En iyi çalışan kulaklıklar: Bunların çoğu su geçirmezdir ve kesinlikle ter geçirmezdir
  • En iyi triatlon izle: su altında bile kalp atış hızınızı takip edin
  • En iyi kalp atış hızı monitörü

Yüzmek için en iyi kulaklık nasıl alınır

Tipik olarak, kulaklıklar ister önden tarama, kurbağalama, sırtüstü veya kelebek olsun, güvenli kalması gereken bir kulak içi tasarıma sahiptir ve bazıları tamamen kablosuz iken, diğerleri sürekli sürüklenmeye dayanabilmesi gereken güçlü bir kabloya sahiptir. Suyun içinde hareket ediyorsun.

En iyi yüzme kulaklıkları, telefonunuza herhangi bir bağlantı gerektirmeyen kulaklıklardır; bu, kulaklıklarınız su altındayken ve telefonunuz havuzun kenarındayken zaten kesintiye uğrayacaktır. Bu nedenle, yetkin yüzme kulaklıkları, müzik için dahili bir depolama alanına sahip olmalıdır.

Bunun yanı sıra, suya tamamen daldığınızda en azından 'iyi' bir ses kalitesi sağlamalıdırlar. Tek duyduğunuz kulağınızda boğuk sesler varsa, havuzda öne doğru ilerlerken müzik dinlemenin bir anlamı yok.

Her şey düşünüldüğünde, şu anda en iyi yüzme kulaklıkları Aftershokz Xtrainerz, su altında mükemmel ses kalitesi sunmanın yanı sıra yüzme şapkaları, gözlükler ve hatta kulak tıkaçları gibi tüm yüzücü başlıklar ile uyumlu.


Elinizde uygun bir su geçirmez müzik çalarınız varsa, Swimbuds Sport Su Geçirmez Kulaklıklar muhtemelen en iyi seçiminizdir. Beş yıldızlı incelemelerle, perakende devi Amazon'da popülerdirler ve özel uygun 'ağaç' ile birlikte gelirler. Yüzücüler için en iyi su geçirmez sızdırmazlığı sağladığını iddia ettikleri kulak tıkaçlarını tasarlar. Ayrıca nispeten ucuzdurlar.

en iyi yüzme kulaklıkları: Aftershokz Xtrainerz


(Resim kredisi: Aftershokz)

1. Aftershokz Xtrainerz

Yüzmek için en iyi kulaklık

Teknik Özellikler
Su sınıfı: IP68 Tip: Kemik iletken Pil ömrü: 8 saat Müzik depolama: 4GB
Satın alma nedenleri
+ Kemik iletme teknolojisi, sesi su altında daha net hale getirir + Çeşitli ses formatlarını destekler + IP68 su geçirmez + Yüzme başlıkları, gözlükler ve hatta kulaklıklarla uyumludur
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Bluetooth yok139 ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin£ 139.95 Amazon'da Görüntüleyin139,95 £ Runners Need'de Görüntüle

Daha önce kemik iletimli kulaklıkları duymuş olabilirsiniz ve bu teknoloji su altında kullanıldığında daha da mantıklıdır. Kemik iletimli kulaklıklar, elmacık kemiğinizi rezonans ederek (sıradan terimlerle) ve kulaklarınızı kapatmadan, dışarıdayken uzamsal farkındalığınızı artırarak müzik hissi yaratır.

Kemik ileten kulaklıklar genellikle yeterince izole olmadıkları için eleştirilir, ancak asıl amacı sizi çevrenizden izole etmek değildir, bu nedenle bu argüman da biraz saçmadır. Ancak sudayken izolasyona gerek yoktur ve ayrıca kulaklıklar ses vermek için havaya ihtiyaç duymadığından, aynı zamanda 'normal' kulaklıklardan daha net ses çıkarırlar.


Su geçirmez kemik iletimli kulaklıklar söz konusu olduğunda, hiçbir şey Aftershokz Xtrainers'ı geçemez. Xtrainerz IP68 sınıfındadır ve su altında eşi benzeri olmayan bir ses kalitesi sağlar. Titanyum çerçeve ve kulak çevresi profili, Xtrainer'ları yüzme başlıkları, gözlükler ve hatta kulak tıkaçlarıyla uyumlu hale getirir!

8 saatlik pil ömrü, bir Ironman'ı Xtrainer'ların şarjı bitmeden bitirebilmenizi sağlar. Belki tam bir Ironman mesafesi değil ama kesinlikle bir Ironman 70.3. Tüm MP3, WMA, AAC, WAV ve FLAC dosyalarınızı da depolamak için 4 GB dahili belleğiniz vardır.

Bir şeyi eleştirmem gerekirse, Xtrainers'ın Bluetooth özellikli olsaydı daha da çok yönlü olacağını söyleyebilirim, böylece sadece MP3 olarak sahip olduklarınızı değil, aynı zamanda müzik akışı da yapabilirsiniz.

en iyi yüzme kulaklıkları: Swimbuds Sport Su Geçirmez Kulaklıklar


2. Swimbuds Spor Su Geçirmez Kulaklıklar

Yüzme için en iyi kablolu kulaklık

Satın alma nedenleri
+ Ağaç tasarımlı kulak tıkaçları, suya güvenli bir şekilde oturması için tasarlanmıştır
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez bir MP3 oynatıcı gerektirir ve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 55 Amazon 652'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Kalite önemliyse, bu Swimbuds kulaklıkları hayal kırıklığına uğratmamalıdır. Kablosuz değiller ama kısa kabloları sayesinde müzik aletini mayolarının askısına takanlar veya gözlüklerine takanlar için ideal.

Üçüncü nesil 'Hydrobeat' sesi ve dört tip kulak tıkacı içeren bu Swimbud'lar eksiksiz bir pakettir. Yüzücü kulaklıklar, uzunluklar için ağaç tipi kulak tıkacı, su sporları için kanatçıklar, koşma ve bisiklete binme için ergo ve genel amaç için mantarı önerir.

en iyi yüzme kulaklıkları: Sony NW-WS413 Su Geçirmez MP3 Çalar

3. Sony NW-WS413 Su Geçirmez MP3 Çalar

Yüzme için bir başka mükemmel hepsi bir arada, kablosuz kulaklık

Satın alma nedenleri
+ Sorunsuz bir yüzme için minimal kablolar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hafif ve modern, bu hepsi bir arada MP3 çalar ve Sony kulaklıklar, kişisel en iyi tarzınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak. İ360'ta olduğu gibi, yüzme kostümünüze veya gözlüklerinize bir cihaz takma konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü müzik çalar kulaklıklara tamamen entegre edilmiştir ve MP3, WMA, AAC ve hatta LPCM müzik dosyalarıyla uyumludur.

Melodileri sürükleyip bırakmak için PC ve Mac'te Sony'nin uygulamasını kullanmanız gerekir ve bu harika bir yazılım olmasa da, ses kalitesi ve sadece üç dakikalık bir şarjla tam bir saatlik oynatma elde edebilirsiniz. bu. Bununla birlikte, i360'ın genel olarak uyumunu ve hissini tercih ediyoruz.

en iyi yüzme kulaklıkları: H2O Audio Suya Dayanıklı Kulaklıklar

4.H2O Ses Su Geçirmez Kulaklık

Yüzme için en ucuz kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ Doğru uyumu sağlamak için beş kulaklık seti içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Harici MP3 çalar gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 39,99 £ Amazon'da görüntüle 55,85 £ Amazon'da £ 58,90 Görüntüle Amazon'da 313 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Swimbud'lar sizin için çok pahalı bir dokunuşsa, H2O Audio'dan olanlar harika bir alternatiftir. Sporcular tarafından tasarlanan bu kulaklıkların tasarımında, olabildiğince rahat olmalarını sağlamak için çok düşünülmüş.

Ayrıca, optimum su geçirmezlik için ağaç kulak tıkacı içerirler ve aralarından seçim yapabileceğiniz beş boy ile sorunsuz yüzme için güvenli bir şekilde oturduğundan emin olabilirsiniz.

en iyi yüzme kulaklıkları: HydroActive Su Geçirmez Kulaklıklar

5. HydroActive Su Geçirmez Kulaklık

Su altında süper net ses için HydroActive'in bu kulaklıklarına yatırım yapın

Satın alma nedenleri
+ Akıllı bir kılıf ve çok sayıda kulaklık seçeneği ile birlikte geliyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 83 £ Amazon'da görüntüle 345 £ Amazon'da görüntüle 345 £ Amazon'da görüntüle 243 Amazon müşteri incelemeleri

Son derece su geçirmez ve çeşitli kulaklıklarla birlikte gelen bu kulaklıklar aynı zamanda en iyi seçimdir. Kulaklık başlıkları, onları kano ve rüzgar sörfü gibi farklı su sporları türleri için uygun hale getirirken, etrafını saran tasarım, tur ortasında dolaşmayacağınız anlamına gelir.

En az boğulma için kulağa tam oturacak şekilde tasarlanan ve sürüklenmenin etkilerine direnmek için yüksek kaliteli malzemeden üretilen bu yüzme kulaklıkları, gücünüzü devam ettirmek için harika bir iş çıkarır.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın AFTERSHOKZ Xtrainerz Open-Ear ... Aftershokz Xtrainerz Amazon £ 139.95 GörüntüleTüm fiyatları görün