Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi TAG Heuer Connected fırsatları

Aralık 2020 için en iyi TAG Heuer Connected fırsatları

En iyi TAG Heuer Connected (2020) fırsatlarını mı arıyorsunuz? Şanslısınız çünkü bizim akıllı fırsatlar botlarımız sürekli olarak bu lüks akıllı saatte en iyi fiyatları bulmak için web'i tarıyor.


Apple, tek bir akıllı saatle tüm İsviçre saat endüstrisini geride bırakıyor olabilir, ancak bu, İsviçrelilerin yarış dışı kaldığı anlamına gelmez. Örneğin TAG Heuer, 2015 yılında akıllı saatlerin potansiyelini gören ilk lüks marka olarak neredeyse en başından beri bu işin içindeydi.

2020 için yeni olan TAG Heuer Connected'ın en son yinelemesi, tasarımının çoğunu şirketin ürün yelpazesinin geri kalanından ve özellikle de popüler Carrera modellerinden ödünç alıyor.

Bu, paslanmaz çelik veya titanyum kasa (bütçenize bağlı olarak), seramik çerçeve ve normal cam yerine çizilmeye dayanıklı safir ile korunan bir ekran anlamına gelir.

Bu çelik kasanın arkasında bir kalp atış hızı monitörü var ve içinde entegre GPS (koşarken telefonunuzu evde bırakabilmeniz için), bir pusula ve bir jiroskop dahil olmak üzere tüm olağan akıllı saat güzelliklerini bulacaksınız.


TAG Heuer, Google'ın Wear OS işletim sistemini kullanıyor, ancak onu bir dizi özel saat yüzüyle süsledi. Bunların tümü, Connected'ın diğer İsviçreli ahır arkadaşları gibi görünmesine yardımcı oldu. Bir TAG Heuer hayranıysanız, burada sunulan birçok dijital yüzü anında tanıyacaksınız.

TAG Heuer Connected (2020) modelleri


(Resim kredisi: TAG Heuer)

Wear OS, Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemci üzerinde çalışır ve işletim sistemi özel olarak oluşturulmuş bir spor uygulaması içerir. Bu, olağan yürüyüş, koşu, bisiklet, yürüyüş ve genel fitness takibinin yanı sıra dünya çapında 39.000 sahanın ayrıntılı planlarına ve atışlarınızı saymak için entegre bir puan kartı sistemine sahip GPS destekli bir golf uygulamasını içerir.

TAG Heuer Connected tarafından toplanan tüm veriler şirketin kendi akıllı telefon uygulamasında görüntülenebilir veya isterseniz Apple Health, Google Fit veya Strava'ya aktarılabilir.


Pil ömrü iddia edilen bir 20 saattir (bir saatlik günlük egzersiz dahil) veya saatiniz sürekli egzersiz kaydına sahipseniz altı saattir.

2020 TAG Heuer Connected, kauçuk spor kayışlı paslanmaz çelik kasadan eşleşen bilezikli tamamen çelik bir modele ve amiral gemisi Grade 2 titanyum modele kadar dört farklı türde sunuluyor. Tüm örnekler 45 mm kasa çapına sahip tek bir boyutta mevcuttur.

Aşağıdaki en iyi TAG Heuer Connected fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Tag Heuer Connected (2020) fırsatları TAG Heuer Connected 2020 45mm ... Goldsmiths 1.495 £ Teklifi Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 45mm ... Goldsmiths 1.495 £ Fırsatı Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 ... Beaverbrooks £ 1.495 Teklifi Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 ... Beaverbrooks 1,495 £ Teklifi Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 45mm ... Kuyumcular 1.650 £ Teklifi Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 45mm ... Kuyumcular 1.650 £ Fırsatı Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 45mm ... Goldsmiths 1,795 £ Fırsatı Görüntüle TAG Heuer Connected 2020 45mm ... Goldsmiths 1.950 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?


  • OkuyunTAG Heuer Connected incelemesi (2020)
  • Bunlar smartwatch