Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi termometre 2020: Yetişkinlerde, bebeklerde ve hatta evcil hayvanlarda vücut ısısını kontrol edin

En iyi termometre 2020: Yetişkinlerde, bebeklerde ve hatta evcil hayvanlarda vücut ısısını kontrol edin

Elinizin altında en iyi termometrelerden birine sahip olmak, kendinizin veya bir başkasının ateşinin olup olmadığını anlamak için vücut ısınızı hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Bu her zaman yararlıdır, ancak şu anda daha da fazlası. İyi bir termometre, tümen iyi ilk yardım çantaları, bir pandemi olmadığında bile.


En iyi termometreler: Hızlı bağlantılar

Farklı termometre türleri
Doğru termometre nasıl seçilir
Sıralanan en iyi termometreler

Açıkçası, özellikle koronavirüs arıyorsanız, insanlara dokunan bir termometre istemeyebilirsiniz, bu yüzden vücut sıcaklığını uzaktan kontrol etmenizi sağlayan, dokunmaya gerek kalmadan en iyi temassız termometrelerden bazılarını inceleyeceğiz. Küçük bir işletme işletiyorsanız ve kapıyı kontrol etmek istiyorsanız temassız termometreler mükemmeldir, ancak aynı zamanda daha invaziv sıcaklık kontrol yöntemlerine iyi tepki vermeyen bebekler ve çocuklar için de harika termometrelerdir.

Pandemi bir süredir stok seviyelerini ciddi şekilde düşük rakamlara düşürdü, ancak listemizin çoğunluğu için işler şimdi yeniden toparlandı. Tabii ki, bir COVID-19 termometreye ihtiyacınız olmayabilir. Yumurtlamayı kontrol etmek için özel bir termometreye, daha doğru bir okuma için kulak içi termometreye veya belirli okumalar için daha geleneksel bir dahili termometreye ihtiyacınız olabilir ve bizde de var. Gerekirse evcil hayvanınızın sıcaklığını ölçmek için bir termometre bile seçtik.

  • İşteen iyi yüz maskeleri nereden alınır

Bazı termometreler, hastalık ve sağlık bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Kendinizi iyi olmayan biriyle karşı karşıyaysanız veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız, stresli ve zor bir dönem olabilir. Zaman içinde hayati istatistiklerinizi izlemenize yardımcı olacak birkaç akıllı termometre seçtik. Bir kişinin farklı sıcaklık okumalarının kaydını otomatik olarak tutarlar, bu da ortaya çıkabilecek herhangi bir paterni tespit etmeye yardımcı olur ve ardından gerekirse bunları doktorunuzla paylaşır.


Vücut ısısı tek önemli ölçü değil. Küçük bir bebeğiniz varsa, çocuk odalarının uyurken doğru sıcaklıkta olduğundan emin olmak isteyeceksiniz, bu nedenle hem buna yardımcı olan hem de başka faydaları olan örnekleri seçtik.

Küçüklerden bahsetmişken, alın termometrelerinden kulak içi ve temassız termometrelere kadar pek çok bebek odaklı termometre var, bu size bol seçenek sunar, ancak aynı zamanda bir termometre satın almayı biraz kafa karıştırıcı hale getirebilir. Bakın, bu durumda, tek elle çalıştırma için, ana ışığı açmanıza gerek kalmadan sizi zayıf bir şekilde uyandıran bir gece lambası ve herhangi bir uyarı bip sesini kapatma seçeneği.


Burada çoğunlukla insanla ilgili sıcaklıkları okumaya bağlı kaldığımızı unutmayın; Arızalı teknolojinin şüpheli parçasının ne kadar ısınmaya başladığını görmek istiyorsanız Etekcity'nin Lasergrip 800'ü gibi bir şey, çok az paraya lazerle sivri sıcaklık okumaları almanın harika bir yoludur.


Kara Cuma 2020
Kara Cuma veSiber Pazartesitermometreler gibi sağlık kitleri de dahil olmak üzere her türlü alet için pazarlık yapmak için mükemmel bir zaman olabilir. Fiyat aracımız, tüm teklifler de dahil olmak üzere saygın perakendecilerdeki en düşük fiyatları otomatik olarak çeker, böylece fazla ödeme yapmadığınızdan emin olabilirsiniz. Tüm satış dönemi boyunca en iyi fırsatları burada Pingtwitter.com'da da rapor edeceğiz.

Farklı termometre türleri: Bir rehber

Dijital bir termometre kullanmak isteyebileceğiniz nedenler vardır. Bunlar, ateşiniz varken vücut ısınızı takip etmekten bebeğinizin odasının sıcaklığını izlemeye veya hatta yumurtlamanın yakın olup olmadığına dair bir gösterge vermeye kadar uzanır.

Sevdiğiniz bir kişi iyi değilse, sıcaklığını doğru bir şekilde takip edebilmek, onu gündüz TV'nin önünde bir battaniyeye oturtmak veya doktorunuzu aramak arasındaki tüm farkı yaratabilir. En son nesil akıllı termometreler ve temassız termometreler ile, dahili bir ölçüm yapmak zorunda kalmadan hızlı sıcaklık okumaları elde edebilirsiniz.

En iyi termometrelerimizdeki en akıllı modeller, otomatik olarak bir kişinin farklı sıcaklık okumalarının kaydını tutar. Verileri, belirli bir süre boyunca ortaya çıkabilecek herhangi bir örüntüyü tespit etmek için kullanabilir, ardından gerekirse bunları doktorunuzla paylaşabilirsiniz.


Elbette, oda termometreleri gibi başka termometre türleri de vardır. Bunların, ebeveynlerin odanın bebekleri için çok sıcak veya çok soğuk olmadığından emin olmanın kolay bir yolunu istediği kreşlerde sıklıkla kullanıldığını görüyorsunuz.

Küçüklerden bahsetmişken, piyasada alın termometrelerinden kulak içi ve temassız termometrelere kadar tonlarca bebek termometresi var, bu da size bir yandan bol seçenek sunuyor, ancak aynı zamanda bir termometre satın almayı biraz kafa karıştırıcı hale getirebilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler arasında basit bir tek dokunuşla işlem ve kreş ışığını açmadan ve bebeği uyandırmadan okuyabilmeniz için arka aydınlatmalı büyük bir ekran bulunmaktadır.

Sizin için en iyi termometreyi seçmek

Doktorlar ateşinizi ölçmek için çoğunlukla kulak termometreleri kullanırlar ve eğer bu şekilde eğiliyorsanız, okumalarınızı hijyenik ve mumsuz tutmak için ekstra lens filtreleri alın. Aşağıdaki en iyi termometreler listemizde bu tür cihazlar için bazı iyi seçenekler bulacaksınız.

Oh, ve aslında iki farklı tipte termometreye ihtiyacınız olabilir: örneğin, yumurtlamayı izlemek dahili bir ölçüm gerektirir (genellikle dilinizin altında alınır), ancak bir bebeğin veya çocuğun ateşini ölçmek temassız bir termometre ile çok daha kolaydır ( onlar için çok daha az korkutucu).

Dahili bir termometre seçerseniz hijyen çok önemlidir - bunlar esnektir ve bir zamanlar olduğundan çok daha rahattır, ancak kullanımdan sonra sizinkini alkollü bir bezle temizlediğinizden emin olun.

Şimdi satın alınabilecek en iyi termometreler

En iyi termometreler: Braun Thermoscan 7

(Resim kredisi: Braun)

1. Braun Thermoscan 7

Doğruluk ve tam kullanım kolaylığı için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Kulak Teması gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tam sıcaklık okumaları + Dahil edilen lens filtreleri + Sıcaklık belleği + Renk kodlu ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 40,49 Amazon'da Görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 59.99 argos.co.uk'ta görüntüleyin 16 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bir ortalamayı hesaplamak için birinin ateşini arka arkaya altı veya yedi kez ölçmenin eğlenceli bir yanı yoktur, ancak bu bazı termometrelerin talep ettiği bir şeydir - doğru noktada ölçtüğünüzü veya termometreyi doğru şekilde etkinleştirip etkinleştirmediğinizi nasıl anlarsınız? ? Braun'un Thermoscan 7'si, en iyi termometre için en iyi seçimimizdir ve aynı zamanda Braun'un amiral gemisidir. Bu kulak okuyucu yalnızca son derece hassas olmakla kalmaz, aynı zamanda ilk seferinde iyi bir okuma elde etmek için sensörünü iç kulağın tam doğru noktasına yönlendirdiğinizden emin olmak için yerleşik kılavuz içerir. Hatta çok rahatsız olmamasını sağlamak için kulak ucunu önceden ısıtır ve son dokuz sıcaklık okumasının kaydını tutar.

En iyi termometreler: iProven DMT-489

(Resim kredisi: iProven)

2. iProven DMT-489

Çok yönlü esneklik için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Kulak ve forehad İletişim gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hızlı + Alın ve kulakla çalışır + Renk kodlu okuma
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü uyarı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Termometrenizden biraz esnekliğe ihtiyacınız varsa, iProven'in DMT-489'u değerli bir seçimdir. Her okuma türü için ayrı bir düğmeyle, hem alın hem de kulak içi okumaları almak için tasarlanmış çift modludur. Bir kulak okuması yapıyorsanız, neredeyse anlık sonuçlarla süper hızlıdır ve alın okuması üç saniyenin altında yapılabilir.

Sıcaklık okumaları hoş bir şekilde doğrudur ve arkadan aydınlatmalı ekranı, sıcaklık seviyesine bağlı olarak size dört renkten birinde sonuçlar verir, böylece ateş biraz fazla yükseldiğinde anında görsel bir göstergeye sahip olursunuz. Tek şikayetimiz, bir sıcaklık okuması kaydettiğinde sesli uyarıdır; kapatmanın bir yolu yoktur, bu yüzden onu uyuyan bir bebekte kullanmayı iki kez düşünebilirsiniz. Bunun yanı sıra, iProven, hem çocuklar hem de yetişkinler için elinizin altında olması gereken kullanışlı bir termometredir.

en iyi termometre: Berrcom Temassız Kızılötesi Alın Termometresi

(Resim kredisi: Berrcom)

3. Berrcom Temassız Kızılötesi Alın Termometresi

Esnek okumalar için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Alın Teması gerekli: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Alın ve yüzey okumaları + Renk kodlu ışık + İyi değer + 32 sıcaklık belleği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,50 £ Amazon'da Düşük Stokta 18,45 £ Amazon'da Görüntüle 18,45 £ Amazon'da Görüntüle

Temassız termometrelerin daha ucuz ucunda ve farklı marka isimleri altında paketlenmiş aynı ürünü bulacağınızdan oldukça eminiz, ancak Berrcom'un hızlı ve kirli sıcaklık tabancası bazı çok kullanışlı özelliklerde paketler ve eğer Ekipmanınızı şu anda yürürlükte olan düzenlemelere uyacak şekilde yükseltmek için çok fazla harcama yapmak istemezsiniz.

5 cm mesafeye kadar kuru bir alına doğrultun ve size bir saniyede sıcaklık okuması sağlayacaktır. Renk kodludur, yani bu sıcaklığın yükselmiş (turuncu) veya ateşli (kırmızı) olup olmadığını bir bakışta göreceksiniz, üstte farenheit veya celcius'ta daha kesin bir okuma görüntülenir.

Son 32 sıcaklık okumasına geri dönebilirsiniz, böylece zaman içinde izleme için uygundur ve ayrıca modları değiştirebilir ve onu genel yüzey sıcaklıklarını okumak için kullanabilir, biberonun veya banyonun bebek için çok sıcak olmamasını sağlayabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, bu termometrenin termo olamayacağı kadar termo yapmak isteyeceğiniz pek bir şey yoktur. Fiyat için, ister evdeki şeylere göz kulak olun ister küçük işletme termometresi olarak kullanın, gerçekten yanlış gidemezsiniz.

En iyi termometreler: Jumbo Ekranlı Salter Dijital Tıbbi Kulak Termometresi

(Resim kredisi: Salter)

4. Salter Jumbo Ekranlı Dijital Kulak Termometresi

Büyük, net okumalar için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Kulak Teması gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ Arkadan aydınlatmalı büyük LCD ekran + 10 okuma belleği + Hızlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 19,98 Amazon'da görüntüleyin

Bir derecenin onda bir kaçı, bir doktor çağırmakla çocuğunuzu birkaç saat uyumaya bırakmak arasındaki fark anlamına gelirken, küçük sayılara gözlerinizi kısmak istemezsiniz ve Salter'ın bu modeli - 200'ün üzerinde bir şirket arkasındaki yılların geçmişi - sizi hiç şüphesiz bırakacak.

Göze çarpan özelliği, gecenin köründe karanlık bir yatak odasında çekiyor olsanız bile okumaları kolaylıkla görmenizi sağlayan büyük bir arkadan aydınlatmalı ekrandır. Kullanımı kolaydır; probu bir kulağa takın ve tarama düğmesine basın; kızılötesi teknolojisi size bir saniyenin altında bir sonuç verecektir. Sıcaklık okuması çok yüksekse sizi uyaracak bir ateş alarmı bile var.

Celsius ve Fahrenheit arasında geçiş yapmak da aynı derecede kolaydır ve Salter ayrıca, zaman içindeki sıcaklıkları karşılaştırabilmeniz için 10 okumaya kadar tutan dahili bir belleğe sahiptir. Makul bir fiyata her yaşa uygun, basit ve anlaşılır bir kızılötesi termometredir.

En iyi termometreler: Withings Thermo

(Resim kredisi: Withings)

5. Withings Thermo

Akıllı işlevsellik için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Alın Teması gerekli: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Sıcaklık grafiği için harika + Müdahaleci olmayan + Uygulama içi sağlık tavsiyesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 71,95 Amazon'da görüntüleyin89,95 £ Apple UK'de görüntüleyin 92,99 Ebuyer'de görüntüle

Birinin ateşi varsa, onu takip etmek önemlidir. Withings, Thermo'yu iki anlamı olan akıllı bir zamansal termometre olarak adlandırır: alnın ve temporal arterin ayrıntılı bir okumasını yapmak için 16 kızılötesi sensörünü kullanır ve akıllı işlevselliği, bu okumaları bir telefon uygulamasına besler, böylece izleyebilirsiniz. zamanla onları. Kuşkusuz bu, termometrelerin daha pahalı ucunda, ancak titreşim özelliği, kendi sıcaklığınızı ölçmenizi kolaylaştırır ve uygulama, ister reçetesiz satılan ilaçların bir tavsiyesi olsun, isterse aramak için bir miktar tavsiye de sunabilir. bir doktordan yardım.

En iyi termometreler: Miniland Thermo Kit

(Resim kredisi: Miniland)

6. Miniland Termo Kiti

Bebekler için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Koltuk altı / ağız Temas gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ Bir pakette üç termometre + Banyo sıcaklığı okumaları + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 22,99 TL Amazon'da görüntüle

Bir bebeğin ateşini ölçmek için belirli bir kurnazlık ve beceri karışımı gerekir ve Miniland'ın akıllı kiti size bir pakette üç seçenek sunar. Kullanması en zor olan daha geleneksel vücut termometresi var; en azından esnek bir uca sahip ve küçüğünüz çok gıdıklanmıyorsa koltuk altında kullanılabilir.

Emzik termometresi, potansiyel olarak daha etkilidir (eğer bebeğiniz onu kullanmaya ikna edilebilirse), yumuşak uçlu bir emici, iç sıcaklıklarının sağlam bir yaklaşık değerini sunar. Baykuş şeklindeki atmosferik termometrede, doğru olduğundan emin olmak için oda sıcaklığını banyoya asarken göstermekte eşit derecede becerikli olan ve sağlam ve çok uygun fiyatlı bir paketiniz var.

en iyi termometre: K3 Kızılötesi Temassız Termometre

(Resim kredisi: K3)

7. K3 Kızılötesi Temassız Termometre

Küçük işletmeler için en iyi duvara monte termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Alın Teması gerekli: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Tamamen eller serbest + Duvara monte + USB şarj BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 25,99 £ Amazon'da 27,20 £ Amazon'da Görüntüle 55,55 £ Amazon'da Görüntüle

Bir dizi markanın altında bulunan bu termometrelerden bir diğeri (eğlencemiz için DEREK adı da dahil), ancak form faktöründe kesinlikle süper kullanışlıdır, çünkü K3 USB üzerinden şarj olur ve duvara cıvatalar. Alnınızı sensörünün önüne konumlandırın, parlak yedi segmentli LCD ekranda bir sıcaklık okuması verecektir. Basit, etkili ve anlaşılır sıcaklık ölçümü, bir insanın bunu yapmak için kollarını birinin yüzünün 5 cm önünde sallamasını gerektirmez.

Mutfağınıza her girdiğinizde kendi sıcaklığınızı kontrol etme konusunda gerçekten büyük bir hayran değilseniz, bu çoğu ev kullanımı için pratik değildir, ancak girişte sıcaklıkları kontrol etmekten endişe duyan işletmeler için bu harika bir katkı olacaktır. Kimsenin ona dokunmasına, kimsenin yanına yaklaşmasına gerek yok ve kullanımı oldukça açıklayıcı. Her şey yolunda giderse, bu gelecekte her gün ihtiyacınız olan bir şey olmayacak, ancak şu anda ihtiyacınız olan sadece iş termometresi olabilir.

en iyi termometre: iHealth PT-3

(Resim kredisi: iHealth)

8. iHealth PT-3

Gece okumaları için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Alın Teması gerekli: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Şık stil + Sessiz hareket + Basit kontroller BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI32,65 £ Gearbest UK'de görüntüleyin35,99 £ Amazon'da Görüntüle 44,99 £ Currys PC World'de Görüntüleyin

Çocukların sıcaklığını invazif olmayan bir şekilde ölçmek için harika ve genel olarak oldukça çirkin dijital termometreler dünyasına şık bir ek olan iHealth'in PT-3, ilaç dolabınızın tamamen modern ve şık görünmesini seviyorsanız iyi bir seçimdir.

Şirket adındaki küçük harf 'i' sizi yanıltmasın, çünkü bu bağlantılı bir termometre değil - gerçekten, oldukça standart bir kızılötesi alın termometresi, 4 cm'ye kadar uzaktan çalışabilir. Okumalar, oldukça düzgün olan alttan monte edilmiş LCD ekran sayesinde parlıyor ve PT-3, biplemek yerine, sıcaklık okumanızın yapıldığının bir göstergesi olarak küçük bir titreşim motoruna sahip. Bu ışıklı ekran ve çoğunlukla sessiz hareket, bunu gece sıcaklık ölçümleri için kesinlikle mükemmel hale getiriyor ve PT-3 de aşırı derecede pahalı değil.

En iyi termometreler: Femometer Vinca Bazal Termometre

(Resim kredisi: Femometer)

9. Femometre Vinca Bazal Termometre

Yumurtlamayı izlemek için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Dil altı İletişim gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnce tasarım + Gezinmesi kolay yardımcı uygulama + Düğmesiz çalışma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 29,99 Amazon'da görüntüle 39,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Normal bir termometre ile yumurtlamayı izlemek ne kolay ne de doğru. İşi doğru bir şekilde yapmak için bir bazal vücut termometresine ihtiyacınız var - iç sıcaklığı mümkün olan en sıkı doğrulukla ölçmek için tasarlanmış bir termometre ve zamanla sıcaklığınızdaki değişiklikleri izleme yeteneği.

Sabah ilk iş olarak dilin altına yerleştirilen ayrı ve kompakt Femometre, sonuçlarını (0.1 & ordm; F dahilinde) otomatik olarak uygulamasına aktarır ve yumurtladığınızı göstermek için bir grafik çizer. Yumurtlamayı izlemek için en iyi termometre seçimimiz, bir okuma yapmak için birkaç dakika alır, ancak kullanımı kolaydır ve aylık döngünüz hakkında yararlı bilgiler sağlar.

En iyi termometreler: Braun dokunmadan

(Resim kredisi: Braun)

10. Braun Dokunmadan + Dokunma

Temassız okumalar için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Alın Teması gerekli: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Çok işlevli + Hızlı ölçümler + Gece kullanımı için arkadan aydınlatmalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 50,84 Amazon'da görüntüle £ 52,99 argos.co.uk'ta görüntüle £ 54,99 Boots.com'da görüntüle

Çocuğunuzu rahatsız etmeden okuma yapmak istiyorsanız, Braun Dokunmasız termometre başvurabileceğiniz en iyi termometredir. Bir termometre kullanmak, özellikle neden kulağına, koltuk altına, ağzına veya daha kötüsüne bir şey sokmaya çalıştığınızın gerçekten farkında olmayanlar için oldukça istilacı olabilir. Ayrıca, hasta bir bebeğin sıcaklığını izlemeye çalışıyorsanız, yapmak isteyeceğiniz son şey onu dinlendirici bir kestirmeden uyandırmaktır.

Braun'un çok yönlü kızılötesi termometresi, fiziksel bir anahtarla kendi kendini sessize alır ve 2 cm uzaklıktan bir okuma alabilir - bunun yerine alnından alınan bir dokunma okumasını tercih etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca sıvı sıcaklıklarını da ölçebilir, böylece o banyonun (veya o yulaf lapasının) biraz fazla sıcak olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu, bebekler ve çocuklar için en iyi termometredir.

  • Küçük çocuğunuzu yolda güvende tutunen iyi araba koltukları
  • Veya bunları bunlardan birine sokunen iyi bebek taşıyıcıları

en iyi termometre: Geratherm Hızlı termometre

(Resim kredisi: Geratherm)

11. Geratherm Hızlı termometre

İç sıcaklık okumaları için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Çeşitli İletişim gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ Esnek ölçümler + Oldukça hızlı + Değiştirilebilir sıcaklık ölçekleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 11,79 £ Amazon'da Görüntüle 11,79 £ Amazon'da Görüntüleyin

Kulak ve alın termometreleri bir şeydir, ancak çoğu zaman dahili termometrenin daha iyi bir seçim olduğu zamanlar vardır. Doktorunuz ateşinizi ağızdan, rektumdan veya koltuk altınızın altından ölçmenizi istediyse, esnek Geratherm Rapid görevi yaklaşık 9 saniye içinde kaldırabilir ve hafif bir bip sesiyle tamamlandığını size bildirir. Hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak farenheit ve celcius arasında çevirebilirsiniz ve ekran çoğu ışıkta okumak için yeterince büyüktür. Yine de, burada arka ışık olmadığını unutmayın. Alman üretici Geratherm'den hoş bir dokunuş, altın kaplı uçtur ve bu, onu belirli metal alerjileri olan kişiler için çok iyi bir termometre yapar.

En iyi termometreler: Aurynns Pet Thermometer

(Resim kredisi: Aurynns)

12. Aurynns Pet Termometre

Evcil hayvanlar için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Anüs Kontağı gerekli: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hayvanlar için tasarlandı + Hızlı + Hafıza işlevi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 18.50 Amazon'da görüntüleyin

Bir çocuğun ateşini ölçmenin zor olduğunu düşünüyorsanız, kendinizi hasta, huysuz bir kedi ile karşı karşıya bulana kadar bekleyin. Isı ölçümlerine ihtiyaç duyanlar her zaman insanlar değildir ve kendinizi sivri uçlu bir evcil hayvanla bulursanız, sıcaklığını izlemeniz gerekiyorsa Aurynns Pet Termometresini elinizde bulundurduğunuz için minnettar olacaksınız.

Evcil hayvanınıza çok fazla rahatsızlık vermeden içsel bir okuma yapmanıza izin vermesi gereken ince uçlu hayvanlar için özel olarak tasarlanmıştır (yine de onları sabit tutmaya yardımcı olması için muhtemelen birisini halatlamanız gerekecektir). Birkaç saniye içinde 0,2 ° F'ye kadar doğru bir okuma sağlar ve birkaç gün boyunca sıcaklığı takip etmeniz gerekirse, bir LCD ekrana ve bir hafıza işlevine sahiptir.

Celsius ve Fahrenheit arasında değiştirilebilir ve sıcaklık okuması çok yüksekse sesli bir alarm özelliği vardır. Bir çiftçi veya hayvan yetiştiricisi değilseniz sık sık ihtiyaç duyacağınız bir termometre değildir, ancak bir evcil hayvanınız varsa asla bilemezsiniz. Ana ev termometrenizden ayrı olarak sakladığınızdan emin olun.

En iyi termometreler: GroEgg2

(Resim kredisi: Gro)

10. Gro Groegg2 Termometre

Çocuk odanızın sıcaklığını izlemek için en iyi termometre

Teknik Özellikler
Yerleştirme: Oda için gerekli kişi: Yok
Satın alma nedenleri
+ Sıcaklığı belirtmek için renkleri kullanır + Kısılabilir gece lambası olarak ikiye katlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok £ 38,27 Amazon'da Görüntüle

Evde küçük bir bebeğiniz olduğunda, şu anda kötü olmasalar bile, koşulların gece doğru olduğundan emin olmak önemlidir. Onları içeri sokacak, en sevdikleri yumuşak oyuncağı aldıklarından emin olacak ve sıcaklığın güvenli ve rahat bir sınır içinde olmasını sağlamak için GroEgg'e hızlıca göz atacaksınız. Gözleri sulanmış yeni ebeveynler için harika olan şey, sayılara odaklanmanıza gerek kalmamasıdır. Kısılabilir gece lambası olarak ikiye katlanan Groegg üzerindeki renk kodlaması size bu bilgiyi anında verir. Bu, termometrelerin Goldilock'ları: Mavi çok soğuk, kızgın bir kırmızı çok sıcak ve ılık bir turuncu tam olarak doğru.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın