Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • En iyi termos şişesi 2020: Seyahatlerinizde kahvenizi sıcak ve suyunuzu buz gibi tutun

En iyi termos şişesi 2020: Seyahatlerinizde kahvenizi sıcak ve suyunuzu buz gibi tutun

En iyi termos şişesini bulmak mayın tarlası olabilir. Yanlış olanı seçin ve bir kadeh çay için yeterli kapasiteye sahip hantal bir kapla hapsolma riskiyle karşı karşıya kalırken, ek özelliklere karşı kayıtsız bir tavır da aynı derecede felaket olabilir - hiç kimse yetersiz yalıtımın kahve termosunu bir frappé şişesi.

Tüm bu tuzaklardan kaçınmak, etraftaki en iyi termos şişelerinden biri olan Hydro Flask 32-oz yalıtımlı şişedir. Soğuk içecekleri 24 saat soğuk ve sıcak içecekleri 12 saat sıcak tutarken yoğunlaşmayı ortadan kaldıran ekstra geniş ağza ve TempShield yalıtımına sahiptir. Yine de pahalı tarafta (yatırıma değer olsa da, düşünüyoruz), bu yüzden listemizdeki bir numarada aynı kapasiteye ve daha cüzdan dostu bir fiyat etiketine sahip Klean Kanteen'in Yalıtımlı TKWide Şişesini bulacaksınız.

Eğer sen sadece soğuk içecekler taşıyacaksanız, rehberimizdeki seçeneklere de göz atmak isteyebilirsiniz.en iyi yeniden kullanılabilir su şişelerive yalıtımlı kap seçenekleri için, bizimen iyi yeniden kullanılabilir kahve fincanıkılavuz. Değilse, şu anda en iyi termos şişeleri sıralamamız ve satın alma işleminizi yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler için okumaya devam edin.

  • Yiyecek paketlemek de mi? Bunlaren iyi kamp soğutucuları
  • Dış mekan pişirme kurulumunuzuen iyi kamp sobaları
  • ... veen iyi kamp tencere setleri

Sizin için en iyi termos nasıl seçilir

Yüksek teknolojili bir kaplamanın yeni bir yalıtım tipini sevdiğimiz kadar, en iyi termos şişelerin özelliklerle dolu olanlar olmadığını unutmamak önemlidir. Şişenin birincil amacını düşünmek için bir saniye ayırarak başlayın. Sıcak veya soğuk içecekler için mi kullanıyorsunuz? Çoğu termos, içecekleri en az 12 saat sıcak veya soğuk tutarken, bazı modeller, soğuk içecekleri çok daha uzun süre (24 saate kadar) soğuk tutan yüksek teknolojili yalıtım (Hydro Flask'ın parlak TempShield yalıtımı gibi) sunar.


Hangi özelliklerden yararlanma olasılığınızın en yüksek olduğunu düşünün. Kapaktaki tutamaklar şaşırtıcı derecede kullanışlıdır ve şişeleri sırt çantalarına takmayı kolaylaştırırken, termoslarını termoslarıyla renk koordinasyonunu sağlamak isteyen stil bilincine sahip yürüyüşçüler için toz kaplama gereklidir. Hareket halindeyken yutkunma yapıyorsanız, geniş ağızlar bir nimettir - her iki dünyanın da en iyisi, size daha geniş veya daha dar bir ağız seçeneği sunmak için bölümler halinde vidalanan çift katmanlı bir kapaktır.

Son olarak, 'çift duvarlı' gibi gereksiz dillerle baştan çıkarılmayın. Çoğu termos çift cidarlıdır - işte böyle çalışırlar. Bununla birlikte, artan sayıda üçlü duvarlı yapıya sahiptir; bu, daha uzun süreler için vahşi doğaya giden sert bir yürüyüşçüyseniz kesinlikle dikkate almaya değer.


En iyi termos şişesi: Klean Kanteen Yalıtımlı TKWide

(Resim kredisi: Klean Kanteen)

Klean Kanteen İzoleli TKWide

Çoğu insan için en iyi termos

Teknik Özellikler
Malzeme: Toz boya kaplı paslanmaz çelik Kapasite: 12-64oz (355-1900ml) Maksimum sıcaklık koruma süreleri: 22 saat sıcak; 75 saat soğuk
Satın alma nedenleri
+ Taşıması kolay + Toz kaplamalı yüzey ekstra koruma sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Benzer kapasiteye sahip şişelerden daha üstün-Kapak, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI sökmek için zor olabilir49,41 ABD doları Wildfire Sports'ta görüntüleyin 50,19 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin76,56 $ Amazon'da Görüntüle

Klean Kanteen Yalıtımlı TKWide, taşınabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış renkli bir termostur. Bir dizi renk ve boyutta mevcuttur (bizim seçimimiz limon yeşili 32 oz termostur). Toz kaplama, kavrayıcı bir görünüm kazandırır ve şişenin dış kısmının satın aldığınız günkü kadar canlı kalmasını sağlar. Bir termosta gördüğümüz en geniş ağızlardan biri olan geniş ağız, içmeyi ve doldurmayı kolaylaştırır ve şişenin boynundaki sıra dışı iç diş tasarımı, ultra sıkı bir sızdırmazlık sağlar.


Hafifçe ağır olmasına rağmen, sonuç harika bir yalıtım - şişe sıcak içecekleri 22 saat sıcak ve soğuk içecekleri 75 saat soğuk tutacak - üç gün boyunca. Şişe ayrıca, belirli içecekler söz konusu olduğunda performansını artırmak isteyen herkes için çeşitli ekstralar ile inanılmaz derecede çok yönlüdür. Satın alınabilecek ekstra kapaklar arasında soğuk içecekler için ideal bir çukur kapak, pipetle kullanılmak üzere tasarlanmış bir kapak ve sıcak içecekler için kahve fincanı tarzı kapak bulunur.

en iyi termos: Hydro flask

(Resim kredisi: Hydro Flask)

2. Hydro Flask Hafif Geniş Ağızlı

En iyi premium termos şişesi

Teknik Özellikler
Malzeme: Paslanmaz çelik Kapasite: 20-64oz Maksimum sıcaklık koruma süreleri: 12 saat sıcak; 24 saat soğuk
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede hafif paslanmaz çelik tasarım + Ekstra geniş ağız
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 106,90 $ 'da daha iyi yalıtımlı seçenekler var Amazon'da 114,84 $ Görüntüle Amazon'da Görüntüle

Hydro Flask Lightweight Wide Mouth, şu anda en iyi premium termos şişesidir. Hafif yapı, en sevdiğiniz içeceğin ağzına kadar dolu olsa bile, sizi ağırlaştırmayacağı anlamına gelir. Dahası, daha fazlasını görmemizi dilediğimiz özelliklerle dolu. Yalnızca taşınabilirliği artırmakla kalmayan, sağladığı ekstra satın alma sayesinde kapağın açılmasını inanılmaz derecede kolaylaştıran esnek bir taşıma sapı vardır. Ayrıca, soğuk içecekler için kullanıyorsanız özellikle yararlı olan ekstra geniş bir ağız da vardır - buzdağı büyüklüğündeki buz küplerini bu şişeye hızlı ve kolay bir şekilde bırakabileceksiniz. Ekstra geniş ağız, temizlemeyi de harika bir şekilde kolaylaştırır.

Diğer bazı şişeler sıcaklıkları daha uzun süre koruyacak olsa da, bize göre bu şişe taşınabilirlik ve yalıtım arasında mükemmel bir denge sunuyor - sıcak içecekleri 12 saat sıcak, soğuk içecekleri 24 saat soğuk tutacak ve bulmaya çalışacaksınız. benzer yalıtım özelliklerine ve çok düşük ağırlığa sahip bir termos. Bir göz atınen iyi Hydro Flask fırsatlarıfiyatı düşürmek için.


En iyi termos şişesi: Typhoon Stay Wild Stainless Steel Bottle

(Resim kredisi: Typhoon)

3. Typhoon Stay Wild Paslanmaz Çelik Şişe

En iyi bütçe termos şişesi

Teknik Özellikler
Malzeme: Paslanmaz çelik Kapasite: 17oz (500ml) Maksimum sıcaklık koruma süreleri: 12 saat sıcak; 24 saat soğuk
Satın alma nedenleri
+ Renkli tasarım + Büyük değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek parlaklıkta yüzey aşınma ve yıpranma belirtileri gösterecek-Sadece bir beden BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 25,78 $ Amazon'da görüntüleyin

Typhoon & rsquo; un teklifi, daha pahalı modellerin bazılarının sunduğu özelliklerle övünmeyebilir, ancak günlük yürüyüşler ve plaj gezintileri için sırt çantasına atmak için uygun fiyatlı, hafif bir termos arayan herkes için harika bir seçenektir. 500 ml kapasitesi, iki kişi için gereğinden fazla çay, kahve veya su tutacağı anlamına gelir ve soğuk içeceklerin 24 saat soğuk kalmasını sağlar ve sıcak içecekleri 12 saat sıcak tutar.

Ekstra geniş bir ağız, buz küplerini düşürmeyi kolaylaştırır ve ayrıca bir dış tasarıma sahip bir termos görmek de güzeldir - çok fazla sayıda termos, boyasız paslanmaz çelik veya tek bir renk bloğuna sahiptir.

En iyi termos şişesi: Contigo Autoseal West Loop

(Resim kredisi: Sizinle)

4. Sizinle Otomatik Kapanma Batı Döngüsü

Hareket halindeyken içmek için en şık termos

Teknik Özellikler
Malzeme: Paslanmaz çelik Kapasite: 16 oz Maksimum sıcaklık koruma süreleri: 5 saat sıcak; 12 saat soğuk
Satın alma nedenleri
+ Piyasadaki en şık termos şişelerden biri + Dökülmez conta, sızıntı olmadığı anlamına gelir + Tek elle yudumlama, kapağı çıkarmaya gerek yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece sıcak içecekleri beş saat boyunca sıcak tutar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29,06 $ Amazon'da 29,19 $ görüntüleyin Amazon'da 32,71 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Bu termos, bir sonraki açık hava maceranızdan kentsel kullanım için daha uygundur. İçeceğinizi yalnızca 5 saat sıcak tutacaktır - ancak bu, amaçlanan kullanımı olan, işe gidip gelmeniz veya şehirde dolaşmanız için bolca zaman olmasına rağmen. Aynı zamanda inanılmaz derecede şık ve bu şık görünen termos şişeler yetersiz kalıyor. Ancak bizi yanlış anlamayın - şişenin, kapağı çıkarmadan ve tek elinizi kullanarak termostan yudumlamanızı sağlayan Autoseal düğmesinden başlayarak daha fazlasını görmemizi dilediğimiz çeşitli özellikleri vardır. Hafifliği ve ince tasarımı - sadece 315 g'da gelir - sizi ağırlaştırmadan en küçük çantalara atılabileceği anlamına gelir.

En iyi termos şişesi: Klean Kanteen Kid Classic Sport

(Resim kredisi: Klean Kanteen)

5. Klean Kanteen Kid Klasik Spor

Çocuklar için en iyi matara

Teknik Özellikler
Malzeme: Elektrostatik toz boyalı paslanmaz çelik Kapasite: 12oz (355ml) Maksimum sıcaklık koruma süreleri: N / A
Satın alma nedenleri
+ Neşeli tasarımlar + Çevre dostu + Çipe dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
Düşük kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI25,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 25,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle32,47 $ Amazon'da Görüntüle

Çocuklar için bir seçenek arıyorsanız, Klean Kanteen Kid Classic Sport'u deneyin. Bu küçük ama dayanıklı şişe, baskılar ve düz renkler dahil olmak üzere bir dizi parlak tasarıma sahiptir. Çevre dostu tasarımlar BPA içermez ve ömür boyu garantili yonga dayanıklıdır. Spor versiyon, yumuşak silikon ağzı olan sıvı dökülmesine karşı dayanıklı bir spor başlık ve bir çantaya takmak için kullanabileceğiniz bir halka ile birlikte gelir. Hoş bir dokunuş, bu şişenin farklı içme yetenekleri için bir dizi kapakla çalışmasıdır (sızdırmaz halka kapağı ve damlatmaz kapak dahil), böylece çocuğunuz büyüdükçe uyarlanabilir. Yalıtımsız olduğu için bu gerçekten bir termos değil - tek duvarlı tasarım çocukların kendilerini taşımalarını kolaylaştırsa da, tam teşekküllü bir termos için hazır olana kadar onları sulu kalmaya teşvik etmek için harika bir seçenek. termos.

Klean Kanteen Yalıtımlı günümüzün en iyi fırsatlarını toplayın ...Klean Kanteen İzoleli TKWideWildfire Sporları49,41 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünHydro Flask Unisex - Yetişkinler ... Hydro Flask Hafif Geniş Ağızlı Amazon $ 106.90 GörüntüleTüm fiyatları görünTyphoon Pure Stay Wild Double ... Typhoon Vahşi Kalmak Yalıtımlı Su Şişesi Amazon $ 25.78 GörüntüleTüm fiyatları görünSizinle AUTOSEAL West Loop ... Sizinle Autoseal West Loop 16oz Amazon $ 29.06 GörüntüleTüm fiyatları görün