Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi ekmek kızartma makinesi 2020: ekmeğinizi kızartın ve ekmeğinizi gevrekleştirin

En iyi ekmek kızartma makinesi 2020: ekmeğinizi kızartın ve ekmeğinizi gevrekleştirin

Hiçbir mutfak, alabileceğiniz en iyi ekmek kızartma makinesine sahip olmamalıdır ve bunlar, Tesco'nun kendi markasına özel bir onluktan çok yuvalı Dualit ve Kitchenaid modelleri için 100'ün üzerinde fiyatlara kadar şaşırtıcı bir fiyat yelpazesinde mevcuttur.


Bugün Siber Pazartesi veEn iyi Siber Pazartesi fırsatlarıen iyi ekmek kızartma makinelerinden bazılarını dahil edin (insanlığın kullanabileceği diğer tüm mutfak aletlerinin yanı sıra). Fiyat pencere öğelerimiz size aşağıdaki tüm ekmek kızartma makinelerinde en iyi fiyatları gösterecektir ...

Devam edeceğiz ve teknolojik ve yüksek kaliteli bir şey için pazarda olduğunuzu varsayacağız. Bununla birlikte, listede daha uygun fiyatlı - ancak yine de şık ve etkili - tost makineleri var. Bütçeniz varsa, kısıtlıysanız veya sadece kızarmış ekmek konusunda rahatsız olmadıysanız bunlar içindir.

Zamansız tasarım, ünlü etkinlik ve uzun ömürlülüğün karışımı için Dualit NewGen'e gittik.Ancak, çok daha ucuz bir şeyin peşindeyseniz, Russell Hobbs'un Legacy ekmek kızartma makinesi, fiyatının dörtte biri için aynı işi yapar. Ama yine de o kadar hoş değil. Garip şekilli, zanaatkâr somunları tercih edenler Graef Long Slot'a bakmalıdır, çünkü hemen hemen her boyutta dilim alabilir.

İşte mutfağınızı ve / veya kahvaltınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan şeyler.


En iyi ekmek kızartma makinesi nasıl alınır

Bir tost makinesi için fazladan ödemeye değer mi? Öyle olduğunu düşünüyoruz, ama sonra tostu seviyoruz ve havalı görünen mutfak teknolojisini seviyoruz. Daha fazla ödeyin ve daha iyi görünen ve daha fazla kontrol edilebilirlik sayesinde ilk seferinde sürekli olarak daha iyi tost yapmanız gereken bir şey elde edin.

Ayrıca daha uzun süre dayanmalıdır - Dualit'in en iyi tost makineleri, her parçaya servis yapılabilecek veya değiştirilebilecek şekilde yapılmıştır, bu nedenle teorik olarak sonsuza kadar dayanırlar. Her zaman olmasa da, genellikle daha kaliteli ekmek kızartma makineleri, tostu daha hızlı hale getirir. Aslında, kızartma hem pişirme hem de kurutma işlemi olduğu için mükemmel gevreklik istiyorsanız bazen biraz daha beklemeniz gerekir.


En önemli şey, en iyi ekmek kızartma makinelerinin eşit şekilde kızartması gerektiğidir - hem ekmeğin her iki tarafını aynı derecede kızartmak açısından hem de her bir tost partisinin sonuncusuyla aynı şekilde, ihtiyaç duymadan çıkması anlamında. zamanlayıcı ayarı ile uğraşmak için. Daha ucuz ekmek kızartma makineleri, genellikle 'soğuktan' başladığı için, diğerlerine göre daha az pişirilmiş bir ilk parti üretir.

Daha pahalı / daha iyi ekmek kızartma makinelerinde bulmaya meyilli olduğunuz başka kullanışlı özellikler de var.


• Simit / poğaça ayarları, ekmeklik atıştırmalıkların sadece bir tarafı kızartılmasını sevenler için. Bunu hiç anlamadım, ama belli ki birileri bir tarafta çiğ simit ve ekmeği sevmeli.

• Tostlarını hemen cilalamayan, ancak daha sonra geri döndüklerinde yine de sıcak tutmak isteyenler için 'sıcak tutma' işlevleri.

• Donmuştan kızartmak için buz çözme ayarı. Bunu bugünlerde en ucuz ekmek kızartma makinelerinde buluyorsunuz. Yine, kendime soruyorum, kim donmuş ekmek kızartıyor? Ama her biri kendi başına.

• Kızarmış sandviç yapımı. Bu, bir aksesuar olarak o kadar çok bir ortam değildir - ekmeğinizi bir tost makinesi yuvasına yerleştirmeden önce ekmeğinizi ve dolgularını bağlayacağınız saplı metal bir sepet. Bunları Dualit, KitchenAid ve benzerlerinden klas modeller için satın alabilirsiniz.


Her neyse, bunlar tercih sırasına göre, maliyet-kalite oranlarını göz önünde bulundurarak en sevdiğim tost makineleri. Bugün tost makinelerine bir kadeh kaldır!

Sizin için en iyi tost makinelerini seçiyoruz

Pingtwitter Ödülleri 2020

1. Dualit Newgen

Bir kişinin alabileceği en iyi ekmek kızartma makinesine bir tost yükseltin

Teknik Özellikler
Yuva sayısı: 4 Güç: 2200W Isı ayarları: 1 Diğer ayarlar: 1 2 3 veya 4 dilim, Değişken kızartma, Dondurulmuş ekmek ve Simit / Çay Kek Boyutlar: 22 x 36 x 21cm
Satın alma nedenleri
+ Ağır hizmet tipi kullanım için tasarlanmıştır + 5 yıl garanti + Bol kontrol
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ev için pahalı149,50 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyinAmazon'a göz atın Bugünün en iyi Dualit NewGen 2 dilim ekmek kızartma makinesi fırsatları Dualit 27192 2 Dilim NewGen ... Amazon £ 209,99 Dualit 27185 2 Dilim NewGen'i görüntüleyin ... Amazon £ 229,75 Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Dualit'i 4 Slot NewGen fırsatları 67 Amazon müşteri yorumu