Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi makyaj çantaları 2020: seyahat için pratik ve şık yıkama torbaları

En iyi makyaj çantaları 2020: seyahat için pratik ve şık yıkama torbaları

Her yolcunun iyi bir tuvalet çantasına ihtiyacı vardır. Sadece bir diş fırçası ve bir tüp diş macunu ile geçebilecek türden biri olabilirsiniz, ancak birkaç günden daha uzun bir süre için ihtiyacınız olan aksesuarlar hızla takılır. Şampuan ve vücut yıkama, günümüzde oteller tarafından giderek daha fazla sağlanmaktadır, ancak yine de kendi deodorantınız, jiletiniz, tıraş kreminiz, nemlendiriciniz, kremleriniz, jelleriniz, ilaçlarınız, tabletlerinizle seyahat etmeniz gerekiyor… bazı gezginler için liste uzayıp gidiyor.

Yani sadece bir diş fırçası ve kredi kartıyla seyahat etmeyi arzularken, gerçek çok farklı. Uzun süreli seyahatin vazgeçilmezi olan seyahat yıkama torbasını kullanın.

Ancak, birçok farklı şekil ve boyutta gelirler. Deriden yapılmış lüks görünümlü yıkama torbaları, kamp için tasarlanmış kanvas çantalar ve arada her türlü stil var. Tümüyle ağırlık tasarrufu sağlayan kavramalar, entegre asma kancalı ürünler ve ultra hafif tasarımlar vardır.

Sizin için makyaj çantası nasıl seçilir

Çamaşır torbası seçmek kadar zaman harcayamazsınız.kol saatiama seçtiğiniz şey hakkınızda çok şey söyleyecektir.


Elbette, serimizdeki deri (hem sahte hem de gerçek İtalyan postu) ile malzeme ve stil için ödeme yapabilirsiniz. Bu malzemeler kolay temizlenir ve stil kazandırır, ancak yüksek bir fiyata gelirler.

Yumuşak deriJames Purdey & Sons Deri Yıkama Torbası295 £ civarında yüksek bir silindir, ancak tasarımda çok basit. Sahte deri bileTed Baker Cobbler Yıkama Torbasıdaha ilgi çekici olsa da, ultra organize Londra Erkek Askılı Yıkama Torbası kadar etkileyici değil.


Öfkenin ortasında çekici otururFilson Kanvas Yıkama TorbasıYaklaşık 120 £ 'a, toplamamızın geri kalanı daha uygun fiyatlı ve açık havada, özelliklerle dolu Snugpak Lüks Yıkama Torbası ve kompakt Lifeventure Seyahat Yıkama Torbası gibi insan yapımı kumaşların kullanıldığı üniseks tasarımlara odaklanarak,

Ultra hafif seyahat etmeyi tercih edenler için, aynı zamanda asılı bir yıkama torbası görevi gören, ancak unisex OneNine5 gibi el bagajında ​​sıvıları saklamak için yırtılabilen, şeffaf bir kese içeren Osprey Ultralight Yıkama Torbası Zip'ini kontrol edin. geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış.


İş gezilerinden lüks otellerden kamp ve sırt çantalı seyahatlere kadar burada sizin için bir seyahat yıkama çantası var.

Satın alabileceğiniz en iyi 8 tuvalet çantası

En iyi tuvalet çantaları: OneNine5 seyahat yıkama çantası

(Resim kredisi: Amazon)

1. OneNine5 seyahat yıkama çantası

Geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış bu, taşınan sıvılar için çıkarılabilir şeffaf bir poşete sahiptir

Satın alma nedenleri
+ Çıkarılabilir şeffaf sıvı torba +% 100 geri dönüştürülmüş plastik astar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça büyük Amazon'a göz atın