Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi alet kutusu 2020: arkadaşlarınızı yakın ve araçlarınızı daha yakın tutun

En iyi alet kutusu 2020: arkadaşlarınızı yakın ve araçlarınızı daha yakın tutun

Daha derli toplu ve daha taşınabilir ev yapımı için en iyi alet kutuları ile somun anahtarlarınızı güvende tutun, çekiçleriniz için bir yuva oluşturun ve aletleri en iyi durumda tutun.

Herhangi bir DIY yarı tanrı veya tanrıça, günlük işlerin üstesinden gelmek için gereken sayısız alet ve aksesuar için bir tür depolama çözümüne sahip olmalıdır. Bir alet kutunuz yoksa, uygun bir tornavida için ahırda saatlerce boşa harcanmasını bekleyin ve ihtiyacınız olan matkap ucu kullanılmayan çim biçme makinesinin çim toplama balyasına bir şekilde girdiğinde bir palet dolusu patlayıcıyı bekleyin. .

Açıkça söylemek gerekirse, bir alet kutusu, zahmetli DIY cihazlarını kontrol altında tutmanın, güvenli ve paslanmaya neden olan unsurlardan korunmanın en iyi yoludur.

En iyi alet kutusu nedir?

Stanley, alet kutusu pazarına büyük ölçüde hakimdir ve dayanıklı kapları yelpazesini yenmek zordur. Sağlam görünümü ve sorunsuz bir şekilde dayak atma yeteneği nedeniyle 26 inçlik galvanizli metal alet kutusunu seviyorum.


Sunulan en büyük ürün değil, ancak iç kısmı temelleri (çekiç, tornavida seti, somun anahtarları ve anahtarlar) kolayca yutabilir ve ince tasarımı, onu, mobil onarımlar gerektiğinde arabanın veya beyaz minibüsün arkasına atmak için mükemmel bir seçim haline getirir.

En iyi alet kutusu nasıl alınır

Boyut, yapı ve stil, yatırım yaparken göz önünde bulundurulması gereken üç ana şeydir, çünkü daha küçük şeyler etkileyici bir alet koleksiyonuna sahip olanlara uymayacaktır ve zayıf plastik modeller kötü muamele görürse bükülme ve kırılma eğilimindedir.


Son olarak, tekerleklere sahip seyyar caddy üniteleri, daha büyük, sabit garaj dostu sandıklar ve işler arasında kolay taşıma için tasarlanmış yumuşak alet çantaları gibi üzerinde düşünülmesi gereken çeşitli farklı stiller vardır.

Seçim, gereksinimlere, kulübedeki alana ve bütçeye bağlı olmalıdır.


Sırayla en iyi alet kutuları

1. Stanley 195620 Galvanizli Metal Alet Kutusu 26 inç

Ev kullanımı için en iyi alet kutusu

Satın alma nedenleri
+ Zor ve kullanışlı + İyi değer
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kutuların en büyüğü değil Amazon'a bakın