Close
 • Ana
 • /
 • Özellik
 • /
 • En iyi diş macunu 2020: beyazlatma, hassas dişler, ağız kokusu ve lekelenme için

En iyi diş macunu 2020: beyazlatma, hassas dişler, ağız kokusu ve lekelenme için

Ağız hijyeninizi tazeleme ihtiyacı mı hissediyorsunuz? Günlük yaşamın bir gereği olduğu için diş bakımı listenin başında olmalıdır ve ağzınızın ihtiyaçları için en iyi diş macununu kullanmak bu listede ikinci sırada yer almalıdır.

Bir düşünün, insanlar sizinle konuşurken, çoğu zaman ağzınıza odaklanıyorlar. Öyleyse neden onlara bakmaları için iyi bir şey vermiyorsunuz? Eğer ihmalkarlık yapanlara sahipseniz, insanlar fark edecektir.


Çikolata çubukları, kırmızı şarap, kahve ve ibneler için bir yağmur kontrolü yapmanızı öneririm, ama sadık kalamayacağım bir tavsiyeye pedal çevirmek üzere değilim.

Bunun yerine, günde iki kez iyice fırçalamanın temel tavsiyesini ve bir parça koruma için atıştırmadan sonra bir ağız yıkama girdabını aktaracağım.

İnsanların fırçalarken yaptığı bazı yaygın hatalar şunlardır:

 • fırçaladıktan sonra ağzınızı gargara ile çalkalamak (diş macununda daha fazla florür vardır ve gargara onu yıkar)
 • fırçalamadan sonra suyla durulama (florürün koruyucu filmini yıkarsınız)
 • yemek yedikten hemen sonra fırçalamak (özellikle asitli yiyecek ve şarap ile dişlerdeki mineye zarar verebilir)
 • diş etlerinizi fırçalamayı unutmak (ihmal diş eti hastalığına yol açabilir)
 • Çok fazla baskı uygulamak (diş minesini yıpratabilirsiniz, bu nedenle fırçalarken hafifçe dokununuz)

Gününüz dişlerinizi fırçalamakla başlar ve biter, böylece sevdiğiniz bir diş macunu bulmanız daha iyi olur.


Tadı güzel ve ihtiyacınız olan korumayı sunan bir tane. (Reklamlarda gördüğünüz karşılıksız yardımlara rağmen, biraz uzun bir yol kat ettiğini de belirtmek gerekir).

Tüm diş macunlarınızda ihtiyacınız olan temel içerik florürdür, ardından endişelerinize bağlı olarak, hassasiyet veya renk bozulması gibi sorunlu alanları hedefleyenleri arayın.


Şanslısınız ki, aşağıdaki sağlıklı, film yıldızı gülümsemesini elde etmek için en iyi diş macunlarını harmanladık.

Satın alabileceğiniz en iyi diş macunu


1. İnci Damla Anında Doğal Beyaz

Derinlemesine temizlik için en iyi diş macunu

Satın alma nedenleri
+ Beyazlatma + Diğer kömür macunları kadar dağınık değil + Dişleri nazikçe GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 3,48 Amazon'da görüntüle pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickTesco Market'te £ 7 Görüntüle

Eğlenceli bir diş macunu için emiciyiz ve bu mor numarayı kullanmak oldukça şaşırtıcı. Diş macunu, diğer odun kömürü diş macunları veya tozları kadar dağınık değildir, bu da onu daha da çekici kılar.

Dişler hissedilir ve gözle görülür şekilde daha temiz görünür ve kullanımdan sonra bakteri barındırmaz. Pearl Drops, günlük kullanım için yeterince nazik olduğunu iddia ediyor, bu nedenle büyük bir çay veya kahve içiciyseniz, bu sizin için olabilir.

Kömür, son zamanlarda güzelliğin moda sözcüğüdür ve kullanımı, emici nitelikleri ve aşındırıcılığı nedeniyle diş bakımı için genişletilmiştir. 2017'de nadiren odun kömürü tozu veya diş macunu içermeyen bir sosyal medya beslemesi vardı. Yine de aşındırıcı bir maddedir ve özellikle yumuşak bir diş macunu olmadığı sürece idareli kullanılmalıdır.

Dr. Jerome Sebah bize, & ldquo; Kömürün en iyi etkisi bakterileri bağlaması olduğunu söylüyor. Böylece ağızdaki kirleri ve bakterileri kaldırmaya yardımcı olur. & Rdquo;


2. Sensodyne Onarım ve Koruma

Hassas dişler için en iyi diş macunu

Satın alma nedenleri
+ Hassas dişler için + Diş hekiminin tavsiye ettiği marka + Hassas bölgeleri onarır GÜNÜMÜZÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 3,50 £ Tesco Market'te Görüntüle 5 £ Boots.com'da Görüntüle 9,39 £ Amazon'da Görüntüle

Yemek yiyememe korkusundan daha iyi bir diyet yoktur, ama yaşamanın yolu bu değildir. Fırçalarken çok fazla baskı uyguluyor olabilirsiniz, bu da diş minesini yıpratabilir ve hassasiyete neden olabilir. Hassas dişleriniz varsa, diş macununu beyazlatmaktan kaçınmanızı ve hassasiyeti azaltıcı diş macunları tercih etmenizi öneririz.

Doktor Jerome Sebah, hassas dişlere sahip insanlara ne tavsiye edeceği sorulduğunda, 'Anahtar, diş minesine zarar vermekten ve diş etlerini fırçalamaktan kaçınmak için nazik ama etkili fırçalama teknikleridir.' Dedi.

Pronamel diş macunu, hassas dişler üzerinde daha az aşındırıcıdır ve daha zayıf diş minesini güçlendirmeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir. Güçlü florür varlığı ve kalıcı nane tazeliği ile güçlendikçe korur. Daha farkına bile varmadan dondurma için ulaşmanızı sağlayacak hassasiyette bir iyileşme fark edeceksiniz.

3. Colgate Toplam Kanıtı

En iyi çok yönlü diş macunu

Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü + Uygun Fiyatlı + Erişilebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Blue BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 7,98 £ Amazon'da Görüntüle 10,98 £ Amazon'da Görüntüle 10,99 £ Amazon'da Görüntüle 3 Amazon müşteri incelemeleri

Ağız bakımınızı T'ye düşürdüyseniz (şanslısınız) ve hedeflemeye çalıştığınız diş endişeleri olmayan bir alışkanlık yaratıksanız, Colgate gibi güvenilir bir her şeyi yapabilen diş macunu sizi korumalıdır.

Diş bakımının eğlenceli olması gerekmediğini kim söylüyor? Total Proof beyaza bürünüyor ve sihir gibi mavi çıkıyor! Bu diş macunu ile ilgili büyülü olan tek şey bu değil: tadı harikadır, korur, beyazlatır ve kese iplerinde kolaydır. Antibakteriyel mücadele özellikleriyle 12 saate kadar koruma sunan bu çok yönlüdür!

4. Kol ve Çekiç Gelişmiş Beyaz Extreme

Renksiz dişler için en iyi diş macunu

Satın alma nedenleri
+ Peroksit kullanmaz + Daha derin lekeleri çıkarır + Ağız kokusunu da giderir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 10,83 £ Amazon'da görüntüleyin 14,54 £ Amazon 3'te görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Dişlerinizin yüzeyindeki renk değişikliği, her gün çeşitli yiyecek ve içeceklerin tüketilmesinin bir sonucudur. Megavatlık bir gülümseme için hoşgörülerimizden ödün vermek zorunda kalmamalıyız ve güçlü beyazlatıcı diş macunları sayesinde gerçekten buna gerek yok.

Dr.Jerome Sebah, Kol ve Çekiç Diş Hekimi diyor ki:

& ldquo; Hassasiyet yaratabilecekleri için içinde peroksit bulunan diş macunlarının beyazlatılmasını önermiyorum, ancak kabartma tozu güzel ve doğal bir alternatiftir. & rdquo;

Kabartma tozu, onlarca yıldır önemli bir bileşen olmuştur (her zaman temizlikte can simidi olarak kullanılır), bu nedenle onu diş macununda kullanmak mantıklıdır. Arm & Hammer, diş macununu yüzeydeki lekeleri ve daha derin lekeleri kaldırmak için karbonatla formüle etti ve ağız kokusu ile de mücadele ediyor.

5. Colgate Toplam Gelişmiş Derin Temizlik

Sağlıklı diş etleri için en iyi diş macunu

Satın alma nedenleri
+ 12 saat çalışır + Diş etlerini korur + Taze nefes BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 7,90 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

İhmal edilen diş etleri diş eti hastalığına ya da resmi olarak bilindiği gibi Gingivitis'e yol açar (bir kızıl olarak biraz paranoyakım bu isim kişisel bir saldırıdır…).

Diş eti iltihabına dişlerde plak ve bakteri birikmesi neden olur, bu da diş etlerini tahriş eder ve enfekte eder. Belirtiler arasında şiş, hassas ve hatta kanayan diş etleri var - güzel bir resim mi çiziyorum? Bu kabus gerçek olabilir ... Bilgece söz: Dişlerinizi ve diş etlerinizin bir gecede diş macununuzdan yararlanabilmesi için fırçaladıktan sonra ağzınızı çalkalamayın.

Başarı geçmişi olan bir kült klasik. Total Advanced Deep Clean, 12 saatlik bir süre boyunca bakteri ve plak oluşumuyla mücadele etmek için ihtiyacınız olan tüm boşlukla mücadele özelliklerine sahiptir. Lezzet rahatsız edici değildir ve sizi ferahlamış ve iyi korunmuş halde bırakacaktır.

 • Bu altı aşamalı bakım rutini ile güne hızlı bir başlangıç ​​yapın
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın