Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi seyahat saç kurutma makineleri 2020: toplu olmayan kuru saçlar

En iyi seyahat saç kurutma makineleri 2020: toplu olmayan kuru saçlar

Saç kurutma makineleri, çoğumuz için günlük bir ihtiyaçtır. Maalesef, evden uzaktayken dolaşmak için çok hantal olabilirler. Mütevazı seyahat kurutucusuna girin…


Harika bir seyahat tipi saç kurutma makinesi, tatildeyken standartların altında bir saç yapmak isteyen ana kurutucunuz kadar dikkatli seçilmelidir! Kurutucularını tüm fiyat noktalarında test ettik ve en iyi altı makinemizin tümü kompakt, hepsinde katlanabilir tutacaklar var, kullanımı güzel ve iyi bir fönleme deneyimi sağlıyor.

Ama hangi kurutucu EN İYİ? Seyahat kurutucularının GHD uçuş kralı taçlandırdık.

Sizin için en iyi seyahat saç kurutma makinesini nasıl seçersiniz?

Grup testimiz, lüks modellerden bütçe satın almaya kadar her biri farklı bir markadan altı seyahat saç kurutma makinesinden oluşur. Bir seyahat kurutucusuna ne kadar harcamak isteyeceğiniz yalnızca kişisel bütçenize değil, aynı zamanda ne kadar seyahat ettiğinize ve elbette bu mükemmel fön makinesinin sizin için ne kadar önemli olduğuna bağlı olacaktır.

Her sabah belirli bir süre boyunca saç boyalarının her birini kullanarak, yıkadıktan sonra, aynı şampuan ve saç kremini kullanarak testlerimizi haftalarca sürdü. Test cihazımız, her zaman düz ve şık bir şekilde kurutulmuş, düz çene uzunluğunda bir bob şeklinde şekillendirilmiş kalın saçlara sahiptir.


Herkesin saçı zayıfladığından ve ıslandığında daha kolay zarar gördüğünden, saçınızı korumak için saçınızı korumak için düşük ısı ayarında başlamanız ve saçınızın sıcaklığının değiştiğini hissettiğinizde durmanız önerilir - bu, saçın kuru olmasının işaretidir.

Buradan saçınıza zarar vermeden şekillendirmek için yüksek bir sıcaklık ayarı seçebilirsiniz. Soğuk püskürtme ile bitirmek, tarzınızı yerine sabitler - ancak tüm seyahat kurutucuları bu özelliğe sahip değildir, bu nedenle biz bunu yapanlarda kullandık ...

Kurutucu fiyatı, görünümü, kullanımı ve performansı büyük ölçüde modeller arasında farklılık gösteriyordu ancak ilk altıdaki her biri değerli bir seyahat teknolojisi parçası. Tabii ki sadece bir seyahat tipi saç kurutma makinesi piyasadaki EN İYİ TACINI alabilir ve bu ödül olağanüstü GHD uçuşuna gider - küçük, hafif, güçlü ve tam boyutlu bir kurutucu kadar iyi bir fön üretme kapasitesine sahiptir.


Bugün satın alabileceğiniz en iyi seyahat saç kurutma makinelerinden 6 tanesi

en iyi seyahat saç kurutma makinesi: GHD uçuşu

1. GHD uçuşu

Kullanımı ve tutması kolay bir keyif

Teknik Özellikler
Güç: 1800W Ağırlık: 600g Katlama: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hızlı, parlak, elektriklenmeyen fön + Küçük ve hafif + GHD saç koruma teknolojisi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ KAMPANYALARI£ 59 Feelunique'de görüntüleyin99,99 £ Amazon 68 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

GHD uçuş hakkında sevilecek çok şey var - güzel görünümü ve ergonomik tasarımıyla başlayarak - küçük ve hafif olmasına rağmen (423 g ağırlığında), kullanımı keyifli ve tutması kolay. İki hız / ısı ayarı, harika bir çekim özelliği ve GHD saç koruma teknolojisine sahiptir - aşırı ısınmayı önlemek için saça çok yakın tutulduğunda otomatik olarak kapanır.

Yapım kalitesi, tam boyutlu muadili olan parlak GHD Aura'ya eşdeğer hissedilir, ancak aslında% 60 daha hafiftir. Etkileyici bir şekilde, GHD uçuşu, tam boyutlu muadilinin gücünün% 85'ine sahip ve kesinlikle öyle hissettiriyor - hızlı bir fön elde ettik ve elektriklenmeden sağlıklı ve parlak göründük. Kurutucu, kendi GHD markalı koruyucu seyahat çantasıyla birlikte gelir ve her yerde kullanabilmeniz için evrensel gerilime sahiptir.

en iyi seyahat saç kurutma makinesi: Pingtwitter Featherweight Compact


2. Pingtwitter Tüy Sıklet Kompakt

Şık, çekici görünüm ve birinci sınıf yapı kalitesi

Teknik Özellikler
Güç: 1200W Ağırlık: 395g Katlama: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kıvrımlar + Sessiz, parlak, elektriklenmeyen fön
Kaçınılması gereken nedenler
-GHD ile benzer performans, ancak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 84,79 £ 'luk fiyatı ikiye katlayın 88 £ Selfridges'ta görüntüleyin 107 £ Beauty Expert UK'de Görüntüleyin

Pingtwitter Tüy Sıklet Kompakt'ın testteki en kompakt modellerden biri olduğu tartışmasız - pembe altın vurgulara sahip beyaz şık ve çekici görünümü, onu bir çekmece yerine (veya belki değil) sergilenmesini isteyeceğiniz anlamına gelir. Kullanıcı deneyimi de yüksek olduğu için yapı kalitesi de yüksektir - küçük olmasının yanı sıra hafif ve sessizdir.

Bir yoğunlaştırıcı nozul ve 2 hız / ısı ayarı ile birlikte gelir ve soğuk atışta kilitlenir. Parlak, şık bir yüzey ile hoş bir fön deneyimi sağlar ve bir ipucu kabarmaz. Çift gerilime sahip olduğundan seyahat için mükemmeldir. Performans GHD uçuşu ile aynı seviyedeydi ancak fiyat etiketi iki katına çıktı, dolayısıyla en üst sıramızı kazanmadı.

en iyi seyahat saç kurutma makinesi: BaByliss Nano Seyahat Kurutucu

3. BaByliss Nano Seyahat Kurutucu

Kurutma sırasında tam kontrol için iki ısıtma ve iki hız ayarı

Teknik Özellikler
Güç: 1200W Ağırlık: 330g Katlama: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans + Kontrol için ayarlar + Hafif + Çoklu voltaj özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI katlamıyor 19,69 £ Amazon'da Görüntüle 44,43 £ Amazon'da Görüntüle

BaByliss Nano Seyahat Kurutucu, testte en hafif olanlardan biridir ve seyahat kurutucusu için idealdir. Ne yazık ki katlanmıyor, bu nedenle bir valizde daha fazla yer kaplayabilir. Bununla birlikte, performansından çok etkilendik. Tutması kolaydır ve ele iyi oturur ve geleneksel bir kurutucu görünümüne sahiptir.

1200W kurutucu, iki hızlı ve iki ısı ayarına sahiptir ve hassas bir şekillendirme başlığı içerir. Standart bir kurutucu ile karşılaştırılabilir bir sürede şık, kıvrımsız bir fön sağladı - mükemmel bir performans. Yurtdışında seyahat ederken voltaj vidasını gereken voltaja (125 V veya 240 V) karşılık gelecek şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan mükemmel bir çoklu voltaj özelliğine sahiptir.

en iyi seyahat saç kurutma makinesi: Remington Katlanır Seyahat Saç Kurutma Makinesi

6. Remington Katlanır Seyahat Saç Kurutma Makinesi

Bu listedeki en güçlü seyahat saç kurutma makinesi

Teknik Özellikler
Güç: 2000W Ağırlık: yakl. 450g Katlama: Evet
Satın alma nedenleri
+ En yüksek güç + Kıvrımlar + İki Ek
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı ayarlar BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 11 Amazon'da görüntüle £ 15.99 Boots.com'da görüntüle £ 17.99 365games.co.uk'de görüntüle 287 Amazon müşteri yorumu

Daha uzun saçlarınız varsa, o zaman daha güçlü bir seyahat saç kurutma makinesi veya daha spesifik olarak bu Remington'u tercih etmek isteyebilirsiniz. Güçlü 2000 W sağlayan iki ısı ve hız ayarıyla, ihtiyaç duyduğunuzda saçınızı hızla kurutacağına güvenebilirsiniz.

Hareketlilik düşünülerek tasarlandı ve katlanabilir bir tutacağı, onu spor salonu veya otel için herhangi bir çantaya koymak için ideal hale getiriyor.

Remington aynı zamanda bu listede iki aksesuar, bir yoğunlaştırıcı ve kompakt difüzör ile gelen tek kurutucudur.

best travel saç kurutma makinesi: Braun Satin Hair 1 Style & Go saç kurutma makinesi

5. Braun Satin Hair 1 Style & Go saç kurutma makinesi

İnanılmaz derecede kompakt ve uygun fiyatlı

Teknik Özellikler
Güç: 1200W Ağırlık: 340g Katlama: Evet
Satın alma nedenleri
+ Testteki en küçük + Harika fiyat noktası
Kaçınılması gereken nedenler
-Plastik gövde elleri yapışkan hale getirebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 22 Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemeleri

Katlanabilir Braun Satin Hair 1 Style & Go kurutucu testteki en küçüğüdür - kasanızdaki küçük, hafif kurutucuyu neredeyse hiç fark etmeyeceksiniz. Küçük oranlarına rağmen, Satin Hair 1, tutması hala rahattı, ancak plastik gövde, kururken elinizin nemli olmasına ve kaymasına neden olabilir - ancak bunu fiyatına affedebiliriz.

Kurutucunun iki ısı ayarı vardır ve sıcak noktaları ve kurumayı önleyen bir kızılötesi ısı kaynağına sahiptir. Kurutma deneyimini hoş bulduk ve saçlar sağlıklı, vücut dolu ve biraz elektriklenerek bırakıldı ama üzülecek bir şey yok. Braun Satin Hair 1 evrensel voltaja sahiptir, böylece onu nerede olursanız olun kullanabilirsiniz.

en iyi seyahat saç kurutma makinesi: Boots Travel Dryer

6. Boots Seyahat Kurutucu

Ucuz ama etkili

Teknik Özellikler
Güç: 1500W Ağırlık: Kullanılamaz Katlama: Evet
Satın alma nedenleri
+ 4 yıllık garanti + Küçük fiyat etiketi
Kaçınılması gereken nedenler
-Stiff Switch BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 9,99 Boots.com'da Görüntüleyin Amazon'u Kontrol Edin

Boots seyahat kurutucusunun temel bir tasarımı var, ancak küçük, hafif ve zararsız görünüyor - mikrofona benzediğini düşünüyoruz ... Pürüzsüz plastik gövdeli testteki diğer modeller gibi, eliniz ısıyla biraz terleyebilir ve hafifçe kayabilir. Kurutucu, iki ısı / hız ayarına sahiptir, ancak ne yazık ki anahtar çok serttir ve aralarında hareket etmek için biraz basınç gerektirir.

Bunun dışında, yoğunlaştırıcı nozülle birlikte gelen kurutucu, iyi bir güç miktarı ile iyi çalıştı ve sağlıklı bir sıçrama ve biraz elektriklenme ile sol saçı bıraktı, ancak önemli bir şey yoktu. Neyse ki, Boots seyahat kurutucusunun çift voltajı vardır, böylece adaptörlerle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Küçük fiyat noktasında 4 yıllık garantiden etkilendik.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Ghd Uçuş Seyahat Saç Kurutma Makinesighd UçuşFeelunique£ 59 Görünüm Tüm fiyatları görünPingtwitter Mikro Saç Kurutucular, Nane ... Pingtwitter Tüy Sıklet Kompakt Amazon £ 84,79 GörüntüleyinTüm fiyatları görünBabyliss 5282BAU Nano Dry ... BaByliss Nano Travel Saç Kurutma Makinesi 1200 Amazon £ 19.69 GörüntüleTüm fiyatları görün