Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi seyahat kupası 2020: hareket halindeyken içmek için yeniden kullanılabilir kahve fincanları

En iyi seyahat kupası 2020: hareket halindeyken içmek için yeniden kullanılabilir kahve fincanları

Yeniden kullanılabilir kahve fincanları olarak da bilinen seyahat kupaları, tek kullanımlık seçeneklerin çevre üzerindeki etkilerinin daha fazla farkına vardığımız için son zamanlarda giderek daha popüler hale geldi. Hatta bazı kafeler, içkilerinden birini almak yerine kendi fincanınızı sunarsanız, içeceklerinde indirim bile yapar.


Dolayısıyla, bir seyahat kupası bir haftalık sabah işe gidip gelme kahvesine eşdeğer bir maliyete mal olabilirken, zamanla paranızı geri kazanmaya başlayacak ve aynı zamanda gereksiz israfı azaltmak için üzerinize düşeni yaptığınızı bileceksiniz.

Ama hangisini, hangi özellikleri - ve tasarımları - ve bakmaya değer olanı seçmelisiniz?

Sizin için en iyi seyahat kahve kupası nasıl alınır

Çantanızın dibinde ya da daha kötüsü dizüstü bilgisayarınızın klavyesinden sızan gizemli kahve suları bulmak istemiyorsanız, sertlik ve kilitli bir kapak burada anahtardır. Kullanılıp atılan bir kağıt bardağın parçalanmasını affedebilirken, bir seyahat kahve kupası sağlam bir şekilde inşa edilmeli ve güvenli bir kilitleme mekanizmasına sahip olmalıdır.

Paslanmaz çelik, günlük işe gidip gelirken atmanız gereken şeylerin çoğunu atlatacağı için seyahat kahve kupası için popüler bir seçenektir.


Sırada, kupanın termal özellikleri var. Sabah kahvenizi bir saat sıcak tutacak şekilde tasarlanmış daha ucuz bir seçenek, işe gidip gelmek için mükemmel olacaktır, çünkü ofise vardığınızda kolayca yeniden doldurabilirsiniz. Ancak daha uzağa bir sıcak içecek almayı planlıyorsanız, içindekileri saatlerce sıcak - ya da soğuk, eğer peşindeyseniz - tuttuklarını iddia ettikleri için bir termos seçeneğini düşünmelisiniz. Eğer bir hafta sonu yürüyüşü ters gittiğinde kendinizi bir dağa sıkışmış bulursanız kullanışlı.

O zaman seyahat kahve kupanızın tasarımını ve boyutunu düşünmek isteyeceksiniz. Evet, estetik gerçekten önemli olmamalı, ancak bir şeyi her gün kullandığınızda muhtemelen güzel görünmesini ve çantanızda tutması ve saklaması kolay olmasını isteyeceksiniz.


Birçoğu da çeşitli renklerde gelir ve hangisini tercih ederseniz edin, kalabalığın arasından sıyrılmanıza veya kitlelere doğrudan uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Bugün satın almak için en iyi seyahat kahve kupaları seçimimiz

En iyi seyahat kupası: S


1. S'well Vakum İzoleli Seyahat Kupası 340ml

Bu çok iyi (üzgünüm)

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Hafif seyahat Kapasitesi: 340ml / 11.5oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kompakt boyut + Geniş renk ve yüzey yelpazesi + Ergonomik şekil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Diğerlerinden daha pahalı Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

S'well seyahat kupası çok çeşitli boyutlarda, renklerde ve kaplamalarda mevcuttur. Ancak bu makale için Night Sky adlı mavi / gri renkli 340 ml'lik daha küçük modeli seçtik.

Bu kupa, ergonomik bir tasarıma ve geniş bir ağza sahip seyahat dostu bir boyut sunar ve soğutmak için buz veya demlenmek için meyve eklemeyi kolaylaştırır. Bu kupanın içeceklerinizi ne kadar sıcak veya soğuk tutacağına dair resmi bir kelime yok, ancak sahipleri bölgede dört ila beş saat sıcak ve 24 saat soğuk olduğunu bildiriyor. İlki çok büyük bir miktar değil, ancak daha küçük bir miktar taşıdığı göz önüne alındığında, bunun tam bir anlaşma bozucu olduğunu göremiyoruz.

Seyahat şişesi, yoğuşmasız bir dış yüzey için üç duvarlıdır, böylece elleriniz (ve çantanızın içindekiler) güzel ve kuru kalır.

En iyi seyahat kupası: Contigo Autoseal West Loop Paslanmaz Çelik Seyahat Kupa2. Sizinle Autoseal West Loop Paslanmaz Çelik Seyahat Kupa

Kapalı kalır ve içeceğinizi ihtiyacınız olana kadar sıcak tutar

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İçecekleri sıcak tutma Kapasite: 470ml / 16.5oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Kapak, evet
Satın alma nedenleri
+ Çok sıcak içecekler için vakum yalıtımı + Sızdırmaz ve dökülmez
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı

Bu seyahat kahve kupasının şık şeklini ve parlak yüzeyini seviyoruz, ancak işin aslına gelince, her şey performansla ilgili - ve performans gerçekten de çok iyi.

Otomatik kapatma teknolojisi, bir düğmenin kaydırılmasıyla kullanılmadığında sıkı bir şekilde kilitlenir ve 'açık' olduğunda, içmek için düğmeye basıp, kesinlikle istemediğiniz sürece içeceğinizin hiçbir yere gitmemesini sağlarsınız. En büyük satış noktası yalıtımıdır: Sıcak içecekleri 4 saat sıcak, soğuk içecekleri ise 12 saat boyunca soğuk tutar. Sonsuza kadar sürecek ve oldukça iyi görünen çok yönlü harika bir ürün.

En iyi seyahat kupası: Termos Paslanmaz Kral Seyahat Bardağı, Gece Mavisi, 470 ml

3. Termos Paslanmaz King Seyahat Bardağı, Gece Mavisi, 470 ml

& Ldquo; güçlü ve istikrarlı & rdquo; ifadesini duyduk. çok yakın zamanda, ama bu sefer gerçek

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Mukavemet Kapasitesi: 470ml / 16.5oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Sıcak içecekleri saatlerce sıcak tutar + Güçlü ve stabil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI sürerken kullanımı zor £ 14,99 Amazon'da görüntüle 14,99 £ Robert Dyas'ta görüntüle22,99 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin862 Amazon müşteri değerlendirmesi

İkonik marka Thermos'tan, bu paslanmaz çelik seyahat kahve fincanı, darbeye dayanıklı, darbeye dayanıklı, inanılmaz derecede sağlam içecek taşımacılığında son sözdür. Bir paket içinde devrilecek kadar dayanıklı olmasının yanı sıra, tek bir sızıntı veya salya, baş aşağı çevrildiğinde bile sızdırmazlık kapağından geçmez ve içeriği saatlerce sıcak tutar - bu nedenlerden dolayı, en iyisi olduğunu düşünüyoruz. yürüyüş ve yürüyüş için seyahat kupası.

Daha çok çay içen biriyseniz, poşetleri ve gevşek yaprak demliklerini tutmak için bir çay kancası ile birlikte geldiğini duymaktan memnun olacaksınız, böylece kömür tutkunlarının kendilerini dışlanmış hissetmelerine gerek kalmayacak.

En iyi seyahat kupası: Mighty Mug Go - Kazanan Seyahat Kupa

4. Mighty Mug Go - Düşmeyecek Seyahat Kupa (0,47 Litre), Kırmızı

Eşsiz istikrar ve hatırı sayılır bir kapasite ile bu gerçekten güçlü bir kupa

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kararlılık Kapasitesi: 470ml / 16.5oz Malzeme: Plastik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tamamen devrilebilir + Büyük kapasite
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzun süre sıcak kalmaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14,93 £ Amazon'da görüntüleyin 18 £ Amazon'da görüntüleyin 18 £ Amazon'da görüntüleyin 635 Amazon müşteri incelemeleri

Dünyanın ilk dökülmez seyahat kahve kupası olarak lanse edilen Mighty Mug Go'nun sözünü tutmasından neredeyse hayal kırıklığına uğradık - birçoğu Kral Arthur gibi onu devirmeye çalıştı, ancak hiçbiri başarılı olamadı.

Bu nedenle, inişli çıkışlı araba gezintileri veya heyecanlı çocukların yakınında kullanım için inanılmaz derecede iyidir. Çayınızı veya kahvenizi diğer fincanlar kadar sıcak tutmaz, ancak kısa yolculuklarda çantanızı karıştırırken yanlışlıkla dirseğinize geçmeyeceğiniz kafein enjeksiyonu için kazanır.

En iyi seyahat kupası: Double Y 500ml Yalıtımlı Termos

5. Double Y 500ml İzoleli Termos

Bir bardak kahve içenler için

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Büyük kapasite Kapasite: 500ml / 17.5oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Büyük kapasite + Çeşitli renklerde çarpıcı tasarım + İçecekleri sekiz saat boyunca sıcak / soğuk tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok büyük Amazon 160 Amazon müşteri incelemesine bakın

Sadece yarım litre kahve ne zaman işe yarayacaksa, Double Y'den bu 500 ml'lik yalıtımlı vakumlu şişeyi sunuyoruz. Bu sadece bir bardak kadar utangaçtır, bu da tüm gün devam etmenizi sağlar - ve sıcak kalacaktır (veya eğer soğuksa) amaçladığın şey bu) tam sekiz saat boyunca.

Şişe paslanmaz çelikten yapılmıştır ve dört farklı renkte mevcuttur; kırmızı, siyah, şampanya altın rengi ve mavi. Kupanın vidalı kapak mekanizmasının benzersiz olduğu iddia ediliyor ve tamamen sızdırmaz bir tasarımı garanti ediyor. Ayrıca dökülmeye karşı korumalı ve tek elle kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

6. Corkcicle Bardak 355ml

Üç katmanlı yalıtıma sahip parlak bir kompakt seyahat kahve fincanı

Teknik Özellikler
En iyisi: Kompakt yalıtım Kapasite: 355ml / 12.5oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Üçlü yalıtım + Kompakt tasarım + Sip kapak
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI için ideal değil 17 £ Amazon Düşük Stokta Görüntüle 19,99 £ Robert Dyas'ta Görüntüleyin£ 22 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin67 Amazon müşteri değerlendirmesi

Kompakt bir seyahat kupası arıyorsanız, Corkcicle'dan bu 355 ml'lik bardak tam size göre. Sabah kahvenizin tadını çıkarmak için mükemmeldir ve hareket halindeyken, nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilmeniz için şeffaf, kayan, dökülmeye dayanıklı bir kapak içerir. Latte, sıcak çay, süt, karışık içecekler ve daha fazlası için idealdir. İçeceklerinizi dokuz saat soğuk veya üç saat sıcak tutabilen üçlü yalıtımlı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

En iyi seyahat kupası: Sizinle Byron Travel Mug

7. Sizinle Byron Seyahat Kupa

Büyük kapasite ve önyükleme için iyi bir değer

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Paranın karşılığı Kapasite: 590ml / 20.7oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Büyük + Paranın karşılığını fazlasıyla verir + Eşsiz hazne musluğu daha fazla aroma verir
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok büyük olabilir 17,80 £ Amazon'da Görüntüle 18,69 £ Amazon'da Görüntüle

Neredeyse 600 ml ölçülerinde, Contigo'nun bu paslanmaz çelik seyahat kahve fincanı çok büyük ve para için büyük bir değeri temsil ediyor. Sadece çoğundan daha büyük bir kapasiteye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda sıcak içecekleri yedi saat sıcak, soğuk içecekleri 20 saat soğuk tuttuğunu iddia ediyor.

Eşsiz bir sızdırmaz kapak, azarlayan dökülmeleri gösterir ve bir rezervuar musluğunun dökerken daha fazla akış kontrolü sağladığı ve içeceğin aromasını daha fazla açığa çıkardığı iddia edilir. Kapak, kolay temizlik için geriye doğru döner ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Oğulların sunduğu iki renk seçeneği, kırmızı / pembe metalik 'Vivacious' ve mavi olarak adlandıracağımız 'Monaco' dur.

En iyi seyahat kupası: Luckyberg Yalıtımlı Vakumlu Seyahat Kupası

8. Luckyberg Yalıtımlı Vakumlu Seyahat Kupası

Vakumlu kapatma teknolojisi, içecekleri altı saat boyunca sıcak tutar

Teknik Özellikler
En iyisi: Isı tutma Kapasite: 480 ml / 16.9oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İçecekleri altı saat sıcak tutar + Gerçekten sızdırmaz olduğu iddia edilir + Çoğu araba bardağı tutucusuna sığar
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok büyük olabilir 10,99 £ Amazon'da görüntüleyin 11 Amazon müşteri incelemeleri

Bu büyük 480 ml yalıtımlı seyahat kahve kupasının, çift katlı, vakumlu yapısı sayesinde sıcak içeceklerinizi saatlere kadar sıcak - veya soğuk içeceklerinizi soğuk - tuttuğu iddia ediliyor. Kupanın ayrıca gerçekten sızdırmaz olduğu ve BPA içermeyen bir kapağı ve gıda sınıfı çelik konstrüksiyona sahip olduğu iddia ediliyor, bu nedenle kimyasalların içeceğinize girme şansı yok.

Büyük bir kapasiteye sahip olmasına rağmen, bu kupa uzun ve incedir, bu nedenle çoğu araba bardak tutucusuna ve sırt çantalarının içecek poşetlerine sorunsuz bir şekilde sığmalıdır.

Dokunmatik paslanmaz çelik gövde, nereye götürürseniz götürün iyi dayanması gerektiği anlamına gelir.

En iyi seyahat kupası: Pirinç Yolu Seyahat Kupası

9. Pirinç Yolu Seyahat Kupa

Bu çevre dostu biyolojik olarak parçalanabilen kapların yardımıyla kahvenizi doğru şekilde taşıyın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çevre Dostu Kapasite: 400ml / 14oz Malzeme: Pirinç kabuğu Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Biyobozunur + Çevre dostu
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI harika görünmüyor Amazon 8 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Pazarlama materyalleri inanılmaz derecede abartılı olabilir (muhtemelen seramik bir kupadan radyasyon hastalığı kapmayacaksınız), ancak Pirinç Yolu'nun kendini beğenmiş olmaya hakkı var.

Bu çevre dostu yeniden kullanılabilir kahve fincanı, kahvenizi ellerinizi yakmadan sıcak tutmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve pirincin işlenmesinin bir yan ürünü olan yenilenebilir pirinç kabuğundan yapılır. Çevre için üzerinize düşeni yapmaktan hoşlanıyorsanız veya BPA içeren plastiklerden kaçınmayı tercih ediyorsanız, bunu bir deneyin.

En iyi seyahat kupası: Kooyi Vakum Yalıtımlı Seyahat Kahve Kupası

10. Kooyi Vakum İzoleli Seyahat Kahve Kupası

Sadece bir eliniz boşsa, bu şişeyi gitmeniz gereken yer yapın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: En iyi görünen Kapasite: 460ml / 16oz Malzeme: Paslanmaz çelik Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Harika görünüyor + Tek elle açılma
Kaçınılması gereken nedenler
-Lid, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 11,99 Amazon 420 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Şık tasarımı ve beklenmedik renk yelpazesiyle - görünürde gümüş yoktur ve özellikle jet siyahı seçeneğiyle ilgilendik. Bu, hem rol alan hem de işi yapan bir seyahat kahve kupası.

Yukarı katlanır tek elle açıklık hareket halindeyken kullanışlıdır ve güvenli kilitleme mekanizması, bir çantaya atıldığında bile sızdırmazlığı garanti eder. Araba sürerken arabada kullanmak için bir seyahat kupası arıyorsanız, bu bir tanesidir.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın