Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En İyi Seyahat Yastığı 2020: Yenilenmiş olarak varın

En İyi Seyahat Yastığı 2020: Yenilenmiş olarak varın

Seyahat etmek kulağa gerçekte olduğundan daha iyi geliyor. Uçuşlar uzun olabilir, çok fazla gecikme olabilir ve iş gezileri, siz o projeyi bitirmeye çalışırken, bir dizi gece boyu sürebilir. Kısacası, seyahat tamamen yorucu olabilir. Peki bununla nasıl başa çıkmalısınız? Bunun bir yolu, olabildiğince fazla uyumaktır.


Arabayla, trenle veya uçakla seyahat halindeyken yapmanız en kolay olanıdır. Biz canlandırıcı, dinlendirici bir uykudan bahsetmiyoruz, daha ziyade genellikle şaşkınlıkla ve çoğu zaman boğaz ağrısıyla ortaya çıkan, kaçırılmış uyku seanslarından söz ediyoruz.

İhtiyacınız olan şey en iyi seyahat yastıklarından biridir.

Artık piyasada, yatağınızın arasındayken sizi olabildiğince rahat ettirecek çok sayıda seyahat yastığı var. Bazılarında hafızalı köpük vardır, diğerleri süngerimsi, diğerleri şişirilebilir; artık herkes için bir şeyler var.

Sizin için en iyi seyahat yastığı nasıl seçilir

Sizin için en iyi seyahat yastığını seçmek çok kolay. Neyle seyahat edeceğinizi düşünerek başlayın; araba, otobüs veya uçak. Ayrıca kendi yatağınızdayken ne tür yastıklar üzerinde uyumaktan hoşlandığınızı da düşünmeye değer. Son olarak, ne kadar bagajla seyahat edeceğinizi ve yanınızda yastık şeklinde ne kadar fazla bagaj almak isteyeceğinizi düşünün.


Uçak yolculukları için, boynunuzu destekleyen seyahat yastıklarına gidin, klasik U şeklindeki yastık çoğu insanın satın aldığı şeydir (genellikle havaalanında). Unutmayın, hepimizin aynı boy boyuna sahip olmadığımızı hatırlamakta fayda var, bu yüzden deneyin ve ona göre seçin. Öncelikle otobüs veya araba ile seyahat edecekseniz, daha büyük boyutta daha yumuşak bir seyahat yastığı seçin ve mikro boncuklar ve köpük gibi dolguları düşünün. Muhtemelen bir şeye yaslanacaksınız.

Sırt çantalı gezginler için her zaman ağırlık ve kullanışlılık arasında bir değiş tokuş vardır, bu nedenle hafif seyahat edenler, kompakt ve bagajda saklaması veya bir sırt çantasının önüne takması kolay bir seyahat yastığının yan tarafında yer almalıdır. Kendi seyahat çantası olan seyahat yastıkları, bagaj kısıtlamalarının daha az olacağı iş seyahatinde olanlar için daha iyidir (ancak yastığı daha temiz ve daha taze tutarlar).

Sadece evde neyi tercih ettiğinizi unutmayın. Kendi yatağınızda hafızalı köpük yastık kullanıyorsanız, hafızalı köpük kullanan bir seyahat yastığına yatırım yapmayı düşünün. Böylelikle daha iyi uyuyacaksınız. Kumaş konusunda daha az endişeleniyorsanız, aynı derecede yumuşak olabilen daha uygun fiyatlı seyahat yastıklarını tercih edin.


Her iki durumda da, sizin için en iyi seyahat yastığını bulmak kolaylaşmak üzere.

Bugün satın almak için en iyi seyahat yastıkları seçimimiz

En iyi seyahat yastıkları: Cabeau Evolution Yastık

1. Cabeau Evolution Yastık

Hareket halindeyken lüks şekerlemeler için hafızalı pelüş köpük yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Maksimum rahatlık Tarz: U Şekli Dolgu: Hafızalı köpük
Satın alma nedenleri
+360 derece baş desteği + Listedeki en yumuşak yastık
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 54,86 £ Amazon'da görüntüle 54,89 £ Amazon'da görüntüle 54,89 £ Amazon 771 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Nihai konforun tadını çıkarmak istiyorsanız, Cabeau Evolution Yastık, en zorlu sürüşlerde bile kendinizi gerçekten rahat hissetmenizi sağlayacak pelüş bir seyahat yastığıdır. Uçuş sırasında uyuklamak için mükemmel olan bu yastık, başınızın arkasını tam olarak destekler, böylece rahat olmak için pencereye veya sandalyenin yanına yaslanmanıza gerek kalmaz. Duruşunuzu yüksek kaliteli bir kip için düzelttiği için önceden var olan boyun ağrısı olan kişiler için idealdir, ayrıca çok küçük bir şekilde paketleyerek el çantanızda saklamak için ideal bir seyahat yastığıdır. Pahalı, ancak sık seyahat ediyorsanız buna değer.


(Resim kredisi: Trtl)

2. trtl Yastık Plus

Orijinali temel alan bir seyahat yastığına yeni nesil bir girişim

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzun mesafeli yolculuklar Stil: Boyun fular Dolgu: Hafızalı köpük
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir boyun desteği + Nefes alabilen file kumaş
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATI YOK £ 49,99 Amazon 966 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüle

Yenilikçi ve popüler olabilir, ancak orijinal trtl yastığı bitmiş makaleden uzaktır. Yeni nesil versiyon olan trtl Pillow Plus'a başlayın. Merkezinde tamamen ayarlanabilir bir boyun desteği ve yumuşak mikrofleece astar boyunca çok daha nefes alabilen bir kumaş katmanıyla lazer odaklıdır. Bu, onu orijinalinden çok daha az sıcak yapar - uzun mesafeli yolculuklar için kritiktir - ve bu ayarlanabilir boyun, daha büyük insanlar için çok daha iyidir. Giyerken biraz terlerseniz, trtl Pillow Plus makinede yıkanabilir.

En iyi seyahat yastıkları: Go Travel Ultimate Memory Pillow

3. Go Travel Ultimate Hafıza Yastığı

Tüm taşıma türleri için güvenilir yastık

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Her yerde uyumak Tarz: U Şeklinde Dolgu: Hafızalı Köpük
Satın alma nedenleri
+ Her yere götürün + Hafızalı köpük
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 24.99 Amazon'da görüntüle

Tüm maceralarınızda üstlenebileceğiniz güvenilir bir yastık istiyorsanız, Go Travel Ultimate Hafıza Yastığı, nerede olursanız olun o kadar çok ihtiyaç duyduğunuz uykuya dalmanızı sağlayacaktır. Klasik U şekli boynu destekler ve hafızalı köpük dolgusu ile lüks bir dokunuş katar.

Boyun şeklinizi hatırladığı için mükemmel uyku pozisyonunu anında bulabileceksiniz. Sizi yerinde tutan kullanışlı boyun klipsi ile bu, uzun mesafeli uçuşlar için mükemmel bir seyahat yastığıdır ve otomobilde uzun yolculuklar için eşit derecede iyidir.

En iyi seyahat yastıkları: Trtl Pillow

4. Trtl Yastık

İnce ve yumuşak bir boyun desteği

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Gizli uyuklama Stil: Boyun fular Dolgu: Hafızalı köpük
Satın alma nedenleri
+ Eşarp gibi görünüyor + Seni sıcak tutuyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısıtlayıcı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,95 £ Amazon'da 24,95 £ Amazon'da Görüntüle 24,95 £ Amazon'da 9 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Hepimiz bir uçağa binmenin korkunç hissini sadece orta koltukta oturduğunuzu bulmak için biliyoruz. Bekar bir yolcuysanız, yapmak isteyeceğiniz son şey, yanınızdaki yabancının omzunda uykuya dalmaktır. Bununla birlikte, Trtl Yastık, tipik bir U şeklindeki yastığın aynı konforuyla dik bir pozisyonda kalmanıza izin verir. Sadece bir eşarp gibi boynunuza sarın ve başınızın öne doğru düşmesini önlerken çenenizi ve boynunuzu destekleyecektir. Uzun yolculuklar için harika olan süper yumuşaktır.

(Resim kredisi: Bullbird)

5. Bullrest BR2 seyahat yastığı

Birlikte seyahat etmesi kolay, seyahat dostu bir dolgu maddesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: çok sayıda bağlantılı uçuş Stil: U-şekilli Dolgu: hafızalı köpük
Satın alma nedenleri
+ Küçük boyut + Kolayca kavranabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Paketlemez

Bullbird'den 59,99 $ + Ücretsiz ABD Gönderimi

Bir seyahat yastığının o kadar büyük olması gerekmiyor. Yalnızca bir yolcunun başını, boynunu ve sırtını desteklemesi gerekir, bu nedenle BR2, bir koltuğun baş dayanağı ve boynu arasındaki boşluğu doldurur. Kolay tutuş için oyuk bir bölümü vardır, bu da havalimanındaki bir sırt çantasına kolayca bağlanabileceği anlamına gelir. Uzun süre uyumak için en iyisi değildir (büyük ölçüde hafızalı köpüğün fazla hafızası olmadığı için), ancak bağlantılı uçuşlarla geçen uzun bir gününüz varsa, çok ihtiyaç duyulan dinlenmeyi sağlamak için mükemmeldir.

En iyi seyahat yastıkları: J Yastık Seyahat Yastığı

6. J Yastık Seyahat Yastığı

Bu kullanışlı yastıkla boynunuza veda edin

Teknik Özellikler
En iyisi: Baş ve boyun desteği Tarz: J-şekilli Dolgu: Köpük
Satın alma nedenleri
+ Tam baş ve boyun desteği + Makinede yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜYÜK BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12,71 £ Amazon'da Görüntüle 19,95 £ Amazon'da Görüntüle 19,95 £ Amazon'da Görüntüle

Bu J Yastık, boynu sertleşen herkes için en iyi seyahat yastıklarından biridir. J şekli başınızın arkasını, boynunuzu ve çenenizi aynı anda destekleyerek başınızın düşmesini önler ve kas gerginliğini önlemek için size her yönden destek verir. Seyahatin boynunuza verebileceği zarar konusunda endişeleniyorsanız veya seyahat sırasında uyuduktan sonra ağrı ve acı çekiyorsanız, bu seyahat yastığı size kesinlikle yardımcı olacaktır.

En iyi seyahat yastıkları: Huzi Infinity Yastık

7. Huzi Infinity Yastık

Bu büyük mikro boncuk yastıkla hareket halindeyken sarılın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Konfor Tarz: Sargı Dolgu: Mikro boncuklar
Satın alma nedenleri
+ Çok Yönlü + Rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz hantal BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 25,99 £ Amazon'da Görüntüle 25,99 £ Amazon'da 35 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bu muhtemelen konfor açısından evdeki yatağınızdaki yastığa benzeyen bir seyahat yastığına en yakın olanıdır. Bu büyük ve rahat yastık, çeşitli pozisyonlarda uyumanıza izin vermek için tasarlanmıştır, ancak özellikle uçuş sırasında veya hatta bir masa üzerinde başını tepsi masasına yaslamak isteyenler için kullanışlıdır. Kumaş anti bakteriyeldir ve nefes alabilirdir, bu nedenle çok ısınmazsınız ve makinede kolayca yıkanabilir. Bu yastığın bir tarafını boynunuza sarmak ve ellerinizi diğer tarafa sokmak istediniz, ama dürüst olmak gerekirse, bunlar standart bir yastık gibi kullanıldığında da aynı şekilde işe yarıyor. Bu kompakt olmadığı için bagajınızda biraz boş alana ihtiyacınız olacak.

En iyi seyahat yastıkları: ExPed Air Pillow

8. ExPed Hava Yastığı

Kamp ve sırt çantasıyla seyahat için ultra hafif şişme

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kamp Stili: Dikdörtgen Dolgu: Hava
Satın alma nedenleri
+ Düz olduğunda cep boyutunda + Yalnızca 32 g ağırlığında
Kaçınılması gereken nedenler
- & lsquo; Loud 'kumaşı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 22,39 Amazon'da görüntüleyin 29 Amazon müşteri yorumu

İşte uzun mesafeli uçuşlardan çok daha büyük ufuklara sahip bir seyahat yastığı. Açık hava maceracıları, kampçılar ve sırt çantalı gezginleri hedefleyen bu şişirilebilir yastığın tamamı boyut ve ağırlık ile ilgilidir. Şişirildiğinde 38x27x11cm boyutlarındadır, bu bir kafayı dinlendirmek için yeterince büyüktür ve havasız olduğunda, bir telefondan büyük olmayan cep büyüklüğünde bir çantaya girer.

Ultra hafif tasarımının bir dezavantajı vardır; Oldukça soğuk ve buruşuk olabilen triko polyesterden yapılmıştır, bu nedenle en iyisi, kullanırken üzerine bir tişört veya başka bir yumuşak kumaş örtmektir. Bununla birlikte, beş saniyeden daha kısa sürede şişirerek kullanımı o kadar kolaydır ki, havayı paketlerken tamamen dışarı çıkarmak kolaydır. Ayrıca bir uyku matına takmak için birkaç rondelası vardır.

En iyi seyahat yastıkları: BCOZZY Çene Destekleyici Seyahat Yastığı

9. BCOZZY Çene Destekleyici Seyahat Yastığı

Uzun uçuşlar için 360 ayarlanabilir destek

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uzun mesafeli uçuşlar Stil: U şeklinde Doldurma: Mikro boncuklar
Satın alma nedenleri
+ Çene desteği + Çok sayıda renk
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,97 £ Amazon'da 19,97 £ Amazon'da Görüntüle 19,97 £ Amazon'da Görüntüle 8 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

BCOZZY Çene Destekleyici Seyahat Yastığı, tipik olarak uçaklarda görünen klasik 'U' şeklindeki yastık fikrini seven, ancak çenesinin öne doğru düşmesini engelleyecek bir şey isteyen herkes için harika bir seyahat yastığıdır. Listemizde daha önceki J şekilli seyahat yastığına benzer şekilde, bu BCOZZY seçeneği aynı 360 derece desteğe sahip biraz daha kompakt bir versiyondur. Hafızalı köpük boyun yastıkları biraz sert ve kısıtlayıcı bulursanız, buradaki mikro boncuklar kafanıza daha yumuşak bir destek sağlar.

En iyi seyahat yastıkları: Bosign Tablet ve Seyahat Yastığı 2

10. Bosign Tablet ve Seyahat Yastığı 2'si 1 Arada

Bu alışılmadık üretkenlik yastığı, iPad tutucusu olarak ikiye katlanır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İş gezileri Stil: U-şekilli Dolgu: Mikro boncuklar
Satın alma nedenleri
+ Bir tableti destekler + Yıkanabilir kılıf
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük boyut BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 19,77

Çalış, dinlen. Tekrar et. Havaalanından sonraki iş gezilerinin çoğu bununla ilgilidir. Öyleyse neden aynı zamanda bir iş istasyonu olan bir seyahat yastığı yapmıyorsunuz? Bu U şeklindeki 25x28x9cm yastık, onu roll-on bagajın çekme koluna bağlı tutan kayışlarla hemen çalışmaya başlar.

Eğer uygunsa, bu sadece başlangıçtır. Bir tableti desteklerken, Bosign iş için düz veya video izlemek için dik olarak konumlandırılabilir. Bununla birlikte, yumuşak ve yıkanabilir kılıflı olmasına rağmen, yastık olarak kullanıldığında sadece çocuklar ve küçük insanlar için güzel bir boyutta olduğunu ve kesinlikle büyük boyun ve başlıklar için olmadığını kanıtladı.

En iyi seyahat yastıkları: Unclesign UNO

11. Uncleign UNO

Bir eşya torbasına sığan ekstra destekleyici hafızalı köpük yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Daha büyük kafalar Stil: U-şekilli Dolgu: Hidrofilik hafızalı köpük
Satın alma nedenleri
+ Boyutunun üçte birine kadar paketler + Ergonomik boyut
Kaçınılması gereken nedenler
-Çoğundan daha büyük

Çoğu seyahat yastığının sorunu, tasarlandıkları tek şeyi tamamen yapamamalarıdır; bir havayolu koltuğunda otururken boynunuzu destekleyin. U-şekilli hafızalı köpük yastık UNO'yu işaretleyin ve önemli olduğu yerde biraz fazladan.

Boynun hemen arkasındaki belirgin bir çıkıntı, önemli olduğu yerlerde değerli bir destek sağlar, ancak fazladan hacmine rağmen, bir eşya çantasına topladığı için UNO ile seyahat etmek artık daha zor değil. Bunu yapın ve boyutun yaklaşık üçte biri kadar olsun. Bununla birlikte, UNO'nun temel avantajı, açılmamış daha büyük boyutu ve hafızalı köpük kullanmasıdır. Ayrıca yıkanabilir bir Spandex yastık kılıfı var.

En iyi seyahat yastıkları: Travelrest Ultimate Seyahat Yastığı

12. Travelrest Ultimate Seyahat Yastığı

Yan yatanlar için rahatlatıcı seyahat yastığı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yandan uyuyanlar Stil: şişirilebilir Dolgu: Hava
Satın alma nedenleri
+ Kompakt + Uygun Fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
- Diğerleri kadar rahat değil - Biraz kaba görünüyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,95 £ Amazon'da görüntüle 24,99 £ Amazon'da görüntüle 24,99 £ Amazon'da 963 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bu şişirilebilir vücut tarzı, size yaslanacak bir şey sağladığı için (yanınızda oturan yabancıdan ziyade) yan yatanlar için en iyi seyahat yastıklarından biridir. Arabada, uçakta veya otobüste her zaman yanınıza dönüyorsanız, muhtemelen yan yatarsınız ve standart 'U' şeklindeki yastığın aksine bu Travelrest yastığı gibi biraz daha kapsamlı bir şeye ihtiyacınız olacak. iyi bir şekerleme almak için sipariş verin. Bu şişirilebilir yastık, kolay ve hızlı bir şekilde söndürülebilir ve kompakt depolama için sıkıca sarılabilir.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Cabeau Evolution Cool Travel ... Cabeau Evolution Yastık Amazon £ 54,86 GörüntüleTüm fiyatları görüntrtl Yastık Plus, Seyahat ... trtl Yastık Plus Amazon £ 49.99 İnceleTüm fiyatları görünEn İyi Hafızayı Seyahat Edin ... Go Travel Ultimate Hafıza Yastığı Amazon £ 24.99 GörüntüleTüm fiyatları görüntrtl Yastık - Bilimsel ... Trtl Yastık Amazon £ 24.95 İnceleTüm fiyatları görünJ-Yastık Seyahat Yastığı -... J-Yastık Seyahat Yastığı Amazon £ 12.71 GörüntüleTüm fiyatları görünHuzi Infinity Yastık - Ev ... Huzi Infinity Yastık Amazon £ 25.99 İnceleTüm fiyatları görün