Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi seyahat pusetleri 2020: Sorunsuz bir tatil için hafif arabaları

En iyi seyahat pusetleri 2020: Sorunsuz bir tatil için hafif arabaları

Daha önce bir arabayı bir arabanın bagajına sıkıştırmayı veya bir puset yerleştirmeyi denediyseniz, kaliteli, hafif bir bebek arabasının önemini anlayacaksınız. Çocuğunuz yalnızca birkaç yıl bebek arabasında kalabilir, ancak ağır ve hantal bir bebek arabanız varsa, sonsuzluk gibi hissedebilir.

İster gelecek vadeden bir jetsetter olun, ister sadece ara sıra kullanıma hazır bir arabaya sahip olun, olabildiğince kompakt ve kolayca manevra yapabilen hafif bir seyahat arabası bir zorunluluktur (ayrıca bebek veya yeni yürümeye başlayan çocuk için rahat bir puset… tabii ki .)

Şehirde geziler için (çocuğunuz yürümeye karar verdiğinde onu tek elle itebilirsiniz) toplu taşıma araçlarında ve tabii ki tatilde… özellikle uçuyorsanız veya küçük bir araba kiralıyorsanız, hafif arabaları kendi başına gelir.

En iyi seyahat arabaları nasıl seçilir

Ağırlık ve konfor:Spor arabalarda olduğu gibi, bazı bebek arabaları, yaratıkların konforu pahasına olabildiğince hafiftir ve arkası süper sıyrılmış olanlar herkese uygun olmayabilir. Bu nedenle, küçük çocuğunuzun ne kadar yastığı sevdiğini (özellikle hafif uyuyanlarsa), ayrıca bebek arabasının ebeveyn mi yoksa dünyaya mı dönük olduğunu (tüm bebek arabalarının ikisi birden değildir) ve birden fazla uzanma pozisyonuna sahip olup olmadıklarını düşünün. Çocuğunuz hareket halindeyken biraz kestirmeyi seviyorsa, yaslanmayan bir bebek arabası istemezsiniz!


Yaş:Kulağa aşikar gelebilir, ancak hafif bebek arabalarının bebeğinizin yaşına uygun olup olmadığını düşünmek önemlidir. Daha az dolgulu olan bazıları, örneğin yalnızca altı aylık veya bir veya daha büyük bebekler için tasarlanmıştır.

Hava:İngiltere'de kullanmak için hafif bir araba satın alıyorsanız, bir yağmur örtüsü ve bir güneş örtüsü isteyeceksiniz (iyimser hissediyorsanız). Tüm bebek arabaları, özellikle hafif olanlar, yağmurluklarla gelmez ve oldukça pahalı olabilirler, bu nedenle, bütçeleme sırasında standart olarak takılıp takılmadıklarına dikkat edin. Benzer şekilde, en hafif tasarımlarda bazen başlık veya güneşlik olmayabilir veya inanılmaz derecede küçük bir tane olabilir. Dolayısıyla, güneşte tatil yapmak için hafif bir araba satın alıyorsanız, bu dikkatlice bakmak isteyeceğiniz bir faktördür.


Ebeveyn ekstraları:Hafif bebek arabaları nadiren bardak tutucular gibi ekstralarla birlikte gelir, ancak bir bebek arabasının alışveriş sepetinin boyutunu ve sağlamlığını kontrol etmek isteyebilirsiniz çünkü bu, bir araba kullanıyorsanız bu bir lanet veya kurtarıcı olabilir.

Maliyet:Bütçe çoğu ebeveyn için anahtardır. Elbette fazla harcamak istemezsiniz, ancak hafif çocuk arabanızı çok sık kullanacaksanız, biraz daha fazla harcamaya ve dayanıklılık hakkındaki yorumları gerçekten dikkatli bir şekilde okumaya değer. Çok fazla kullanılacaksa, kılıflar / kapüşonlar, alışveriş sepetinin boyutu ve uzanma seçenekleri gibi tüm küçük ekstraları kontrol etmek isteyeceksiniz. Bunlar yanlışsa, sizi çılgına çevirecekler ve azarladığınıza ve 20 sterlin biriktirdiğinize pişman olacaksınız… ancak sadece bir hafta tatile gidiyorsanız, bunu yapmak ve dondurma için daha fazla kuruş tasarruf etmek isteyeceksiniz.


Boyut:Hafif olmasının yanı sıra, bazı bebek arabaları inanılmaz derecede küçük katlanacak şekilde tasarlanmıştır. Sık uçan biriyseniz, toplu taşıma kullanıyorsanız veya küçük bir arabanız varsa bu harikadır, ancak bu özellik bazı modelleri daha pahalı hale getirebilir, bu nedenle rahatsız olmazsanız geçmek isteyebilirsiniz. Benzer şekilde, katlama mekanizmaları büyük ölçüde farklılık gösterir ve sizin için kolay ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanız gerekir. Mümkünse, satın almadan önce denemenizi öneririz.

Kibir:Arabalarda olduğu gibi, bazen görünüm neredeyse pratiklik kadar önemli. Bazı bebek arabaları diğerlerinden daha iyi görünür ve gökkuşağı renginde gelir. Bu nedenle, ister tatil havası için eğlenceli bir renk isteyin, ister sevdiğiniz bir renge sahip olun, muhtemelen çok kullanacağınız için, hoşunuza giden bir rengi de seçebilirsiniz. Benzer şekilde, belirli markalar özellikle imrenilebilirdir, bu nedenle sizin için önemliyse veya bebek ekipmanı ekosisteminizdeki diğer öğelere uygun hafif bir bebek arabası satın almak istiyorsanız, aşağıdaki en iyileri seçmemizde çoğu temeli ele aldığımızı düşünüyoruz.

En iyi seyahat arabaları: Bugaboo Ant

(Resim kredisi: Bugaboo)

1. Bugaboo Karınca

Bugaboo'dan yeni en hafif model

Teknik Özellikler
Ağırlık: 7.2kg Katlanmış boyut: 55 x 38 x 23 cm Yaş aralığı: Doğumdan 4 yıla kadar
Satın alma nedenleri
+ Baş üstü bölmelere sığar + Ters çevrilebilir koltuk
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en ağır ve en pahalı tekliflerinden biri 374,99 $ Yatak Banyosunda Görüntüleyin & Ötesi 499 $ Amazon'da Görüntüleyin499 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin

Pek çok ebeveyn için Bugaboo güvendikleri bir markadır ve Ant en yeni ve en hafif seçenektir. Diğer 'hafif' seçeneklerden oldukça daha ağırdır, 7,2 kg ağırlığındadır ve daha pahalı bebek arabalarından biridir, ancak bir Bugaboo seçeneğine sahip olmak için onu dahil ettik. Markanın sunduğu çoğu ürün gibi, sağlam, şık ve dayanıklıdır. Çocuğunuzun size ya da öne bakacak şekilde düz bir şekilde oturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış ergonomik bir koltuk ve yatırılabilir sırtlık vardır.


En hafif hafif araba olmamasına rağmen, Ant tatilciler için bazı güzel özelliklere sahiptir ve tren ve uçaklardaki çoğu baş üstü bölmesine sığar, sadece 55 x 38 x 23 cm'ye katlanır. Bazı ilginç pratik özellikler sayesinde havalimanında veya istasyonda çekme arabası olarak da kullanılabilir. Tüm bu tatil hediyelik eşyaları için 8 kg'lık bir depolama alanı sağlamak için her zaman erişilebilen bir arka bagaj sepeti ve geniş koltuk altı sepeti ve çok çeşitli renklerde sunulan uzatılabilir bir güneşlik vardır.

En iyi seyahat arabası: BABYZEN YOYO +

(Resim kredisi: Babyzen)

2. BABYZEN YOYO +

Şık ve rahat - 6,5 kg

Teknik Özellikler
Ağırlık: 6.5kg / 14.33lb Katlanmış boyut: 52 x 44 x 18cm Yaş aralığı: 6 ay ve maksimum 18kg ağırlığa kadar
Satın alma nedenleri
+ Sık kullanıcılar için iyidir + Çerçeve yeni doğmuş ekler için kullanılabilir + Bir sürü renkte mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı sonunda BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 499 $ Amazon'da Görüntüleyin

BABYZEN YOYO +, çok sayıda ekstra içeren daha rahat ve çalışma tasarımlarından biri olduğu için, sık kullanıcılar için mükemmel olan hafif bir pusettir. Oldukça hafif olan 6,2 kg ağırlığındadır, ancak daha tüy kadar alternatifler vardır. Şehir yaşamı ve günlük işler için tasarlanmış, altı aylıktan itibaren maksimum 18 kg ağırlığa kadar olan çocuklar için uygundur, çıkarılabilir ve yıkanabilir koltuk pedi ve 5 noktalı emniyet kemeri, 4 tekerlekli süspansiyon ve çok amaçlı rüya gibi uykular için uzanmış koltuk pozisyonu.

Ebeveynler, tek elle katlama, açma ve sürüş yetenekleri, omuz askısı ve alışveriş sepetini sevecekler ve tatilciler için bu, bir UPF 50+ güneş koruma kanopisiyle birlikte gelir ve katlandığında çoğu havai uçak deposuna sığar (Y52 x W44 x D18cm).

En iyi seyahat pusetleri: Silver Cross jet

(Resim kredisi: Silver Cross)

3. Gümüş Çapraz jet

Güvenilir bir markadan harika seyahat arabası

Teknik Özellikler
Ağırlık: 5.9kg Katlanmış boyut: 90 x 45 x 96cm Yaş aralığı: Doğumdan 15kg'a kadar uygundur
Satın alma nedenleri
+ Parlak marka + Kabin büyüklüğünde ancak ekstralarla birlikte
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha ucuz seçenekler bugünün en iyi teklifleri mevcuttur349,99 NORDSTROM.com'da görüntüleyin349,99 $ Yatak Banyosunda Görüntüle ve Amazon'u Kontrol Etmenin Ötesinde

Silver Cross, nesiller boyu sevilen güvenilir bir markadır ve Jet modeli tatil ve ötesi için tasarlanmıştır. Ultra kompakt bebek arabası 5,9 kg ağırlığındadır ve 90 cm x 45 cm x 96 cm boyutlarında bir kabin bagajı parçası olacak kadar küçük katlanabilir ve hatta küçük bir bavul gibi tekerlekli taşınabilir.

2020 için güncellenen Jet puset, şimdiye kadarki en iyi sürüşü sağlayan daha geniş ön tekerlekler ve geliştirilmiş süspansiyon ile daha iyi bebek konforu için yeni, ergonomik bir koltuğa sahiptir. Çarpıcı yeni tasarım, ten rengi suni deri sap ve tampon çubuğu ve şık mat siyah şasi ile yumuşak dokulu dokuma kumaşlara sahiptir.

Doğumdan 15 kg'a kadar uygun olan Jet, bebekleri ve yeni yürümeye başlayan çocukları rahat ettirmek için yumuşak yastıklı düz bir oturma yeri, çok pozisyonlu yaslanma ve ayarlanabilir baldır desteğinin yanı sıra hava akışlı havalandırma sistemi ve pop-up özellikli tamamen uzatılabilir UPF50 + başlığa sahiptir. onları serin ve güvende tutmak için güneşlik. Flip-flop dostu frenlerin kullanımı kolaydır, kilitlenebilir ön döner tekerlekler ve süspansiyon bebek için sarsıntısız bir sürüş sağlar. Kısa bir tatil için en ucuz seçenek değildir, ancak pek çok özelliği ile evde kısa geziler için de kullanışlı bir seçenek olacaktır.

En iyi seyahat arabaları: Ickle Bubba Globe Ultra Compact Travel Stroller

(Resim kredisi: Ikklebubba)

4. Ickle Bubba Globe Ultra Kompakt Seyahat Arabası

Lüks dokunuşlara sahip çok yönlü iyi bir ürün

Teknik Özellikler
Ağırlık: 6.4kg Katlanmış boyut: 45 x 55 x 25cm Yaş aralığı: Doğumdan 15kg'a kadar uygun
Satın alma nedenleri
+ Güneşli tatiller için 50 UPF büyük kapak + Baş üstü dolaplara sığacak şekilde kompakt + Yolcular için çoğu kutuyu işaretler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ickle Bubba’s Globe, suni deri saplar ve ayarlanabilir bacak desteği gibi birinci sınıf dokunuşları seven minik gezginler için tasarlanmıştır. 6,4 kg ağırlığında ve maliyeti yok.çok-Çok, iyi bir yol ortası paketi ve 45 x 55 x 25 cm'lik küçük bir katlanarak uçaklar ve trenlerdeki baş üstü dolaplarında saklamayı kolaylaştırıyor. Diğer ürünler gibi, bebek arabası da seyahat sistemiyle uyumludur (yani markaya satın alabilirsiniz) ve tatil hediyelik eşyaları için çok sayıda alana sahiptir, bir saklama sepeti ve temel öğeler için kullanışlı bir kese içerir.

Kaput izleme penceresi, küçük çocuğunuza onları rahatsız etmeden göz kulak olabileceğiniz anlamına gelirken, tam uzunlukta bir koruyucu yağmur sizi tüm hava durumu senaryoları için korur. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için daha yumuşak bir sürüş için tek elle 3 konumlu bir koltuk yaslanma özelliği ve ön ve arka süspansiyonun yanı sıra zararlı güneş ışınlarından korumak için geniş, uzatılabilir bir UPF 50 başlık ve onları serin tutmak için havalandırmalı kumaşlar vardır. Harika bir seçim, güneşli bir yerde tatil yapıyorsun.

En iyi seyahat pusetleri: Silver Cross Zest

(Resim kredisi: Silver Cross)

5. Gümüş Haç Zest

Ağır bir sikletten çok yönlü hafif

Teknik Özellikler
Ağırlık: 5.8kg Katlanmış beden: TBC Yaş aralığı: Doğumdan küçük çocuklara kadar (25 kg)
Satın alma nedenleri
+ Güvenilir, birinci sınıf bir marka + Sağlam kasa + Daha büyük bebeklerle başa çıkabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI pek yok Amazon'a bakın

Bu, Silver Cross'tan ikinci giriş. Zest, Jet'e benzer bir ağırlıktır, ancak uzun, ince bir şekle dönüşür, bu da onu belki de tatillerde uçmaktan daha çok tercih edilir kılar… en azından kabinde saklamak için değil. Bazı seyahat arabalarının aksine, bu araç uzun süre dayanacak şekilde yapılmışsa, 25 kg'a kadar olan ve herhangi bir yere yürümek konusunda inanılmaz derecede yorgun ve huysuz olan küçük çocukları barındırabilir.

Koltuk yastıklı ancak geniş ve birkaç pozisyonda yatırılabilir ve beklediğiniz gibi 5 noktalı emniyet kemeri var. Tamamen uzatılabilir havalandırmalı bir UPF50 + başlık, yağmurluk ve sepet sizi her koşulda korurken, alüminyum şasi Zest'in 5,8 kg'lık küçültülmüş bir ağırlığa sahip olmasına yardımcı olur. Bu bebek arabası en ucuzu değil, ama bahse gireriz ki, onu tatilinizin ötesinde kullanacaksınız.

En iyi seyahat arabaları: Joie Aire Pact Lite

(Resim kredisi: Joy)

6. Joie Aire Paktı Lite

Süper hafif, değer satın alma

Teknik Özellikler
Ağırlık: 5.5kg Katlanmış boyut: 46.8 x 27.5 x 55cm Yaş aralığı: Doğumdan 15kg'a
Satın alma nedenleri
+ Tatiller için çok yönlü harika bir paket + Yeni doğanlar için uygundur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Biraz basit Amazon'a bakın

Hafif bir tatil arabası veya şehir içinde kısa geziler için fazladan bir pazardaysanız, Joie’s Pact Lite pek çok kutuyu işaretler. Öne bakan puset, doğumdan itibaren (teknik olarak) kullanılabilen düz bir uzanma koltuğuna sahiptir, ancak birçok ebeveyn başlangıçta ebeveyne bakan arabaları sever. Bunun yanı sıra, bebek arabası düz bir şekilde uzanıyor ve uyuklayan gençleri rahat tutmak için başka uzanma pozisyonlarına sahip ve tüm tekerleklerden süspansiyonun yanı sıra elemanlardan korunmak için vizörlü uzatılabilir bir kanopiye sahip.

Pact Lite, Joie'nin en kolay, en hızlı ve en kompakt katlanır şasisidir ve kolay seyahat için bir taşıma kayışı ile birlikte gelir. Tek elle katlanır, kolay saklama için serbest duracak şekilde tasarlanmıştır - küçük bir koridorunuz varsa veya toplu taşıma kullanıyorsanız bir nimettir. Ve 5,5 kg ağırlığıyla hem fiziksel hem de finansal olarak hafiftir.

En iyi seyahat pusetleri: GB Pockit + Stroller

(Resim kredisi: gb)

7. GB Pockit + Bebek Arabası

Dünyanın en küçük katlanır bebek arabası

Teknik Özellikler
Ağırlık: 5.6kg Katlanmış boyut: 34 x 20 x 42 cm Yaş aralığı: 6 aydan yakl. 17 kg
Satın alma nedenleri
+ Rekor kıran! + El çantası şekline katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağırlık, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179,99 $ ekstra maliyetle gelir Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Hafif bir bebek arabasının peşindeyseniz, neden en kompakt olanı seçmiyorsunuz? Hafif gb Gold Pockit +, yalnızca iki adımda 34 x 20 x 42 cm çanta şeklindeki bir pakete katlanabilen dünyanın en küçük katlanır bebek arabasıdır. Saniyeler içinde itmekten taşımaya geçme özelliği ile Pockit, çok sayıda basamaklı yerler için mükemmel bir seyahat arabasıdır veya bir teknede, otobüste veya atmosferik bir kafenin köşesinde kolayca saklanabilir ve ayrıca bağımsızdır. Boyutuna rağmen buggy 6 aydan 17 kg'ye (yaklaşık 4 yaş) kadar olan çocuklar için uygundur. Uygun fiyatlı, ancak alt kalkan veya yağmurluk gibi ekstralar satın almanız gerekecek.

En iyi seyahat arabaları: Chico OhLaLa2

(Resim kredisi: OhLaLa2)

8. Çocuk OhLaLa2

Yalnızca 3,8 kg ağırlıkla en hafiflerinden biri

Teknik Özellikler
Ağırlık: 3.8kg Katlanmış boyut: 46 x 101 x 81cm Yaş aralığı: Doğumdan 15kg'a kadar uygundur
Satın alma nedenleri
+ Kendi kendine duran ve kolayca manevra kabiliyetine sahip + Çoğu şey dahil + İnanılmaz değer BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Sadece 3,8 kg ağırlığındaki Chico’nun Oh LaLa2 ürünü piyasadaki en hafif pusetlerden biridir. Tek elle yumuşak bir sürüş, çıkarılabilir tampon çubuğu, beş noktalı emniyet kemeri ve pratik ve kolay manevra kabiliyeti olan bir seçenektir. Bebek arabası, birçok hafif bebek arabası gibi doğumdan 15 kg'a kadar uygun olsa da, bu sadece öne dönüktür, ancak tamamen yatırılabilir bir arkalığa sahiptir, bu da küçüklerin daha rahat uyumasını mümkün kılar. Nispeten kompakttır, 46 x 101 x 81 cm'ye katlanır ve herhangi bir destek olmadan ayakta durur, bu da onu toplu taşıma ve havalimanlarındaki uzun kuyruklar için kullanışlıdır. Bu bir hırsızlık ve hatta bir yağmur örtüsü ile birlikte geliyor.

En iyi seyahat arabaları: Chicco Echo

(Resim kredisi: Chicco)

9. Chicco Echo

Konfor odaklı büyük değer - 8,5 kg

Teknik Özellikler
Ağırlık: 8.5kg Katlanmış beden: 105 x 47 x 31cm Yaş aralığı: Doğumdan 22kg'a kadar uygundur
Satın alma nedenleri
+ Yeni doğanlar için uygundur + Konfora odaklanın + İyi değer
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8.5kg ağırlığında Amazon'a bakın

Chicco güvenilir bir markadır ve Echo bebek arabası 70 £ / 100 $ 'dan daha düşük bir fiyata bol miktarda konfor ve iyi görünüm sunar. Diğer bütçe seçenekleriyle karşılaştırıldığında, bu araba, işlemeli bir koltuk ve gösterişli tekerleklerin yanı sıra dört seçenekli tamamen uzanmış bir sırtlık ve neşe paketinizin rahat olmasını sağlamak için ayarlanabilir bir bacak desteği ile ayrıntılara gösterilen ilgiyi gösterir. 8,5 kg ağırlığındaki bu bebek arabası, en hafif seyahat arabaları değil, ancak daha iyi görünen seçeneklerden biridir. Doğumdan 22 kg'a kadar uygundur ve çok ekonomiktir, uzun ömür ve parasının karşılığını fazlasıyla verir.

En iyi seyahat arabaları: Britax Holiday Romer

(Resim kredisi: Britax)

10. Britax Romer Tatil Puset

Isıya duyarlı değerli bir bebek arabası

Teknik Özellikler
Ağırlık: 5kg Katlanmış boyut: 24 x 25,5 x 60 cm Yaş aralığı: 6 aydan 3 yıla kadar uygundur
Satın alma nedenleri
+ İyi orta menzil seçeneği + Daha sıcak iklimler için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 15 kg'a kadar uygundur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Et

Britax Holiday Romer, sıcak iklimler için idealdir. Koltuk, daha iyi hava sirkülasyonu için koltuk ünitesinin yanlarında ve üstünde file panellere sahiptir ve küçük yolcunuza koruyucu gölge sağlamak için güneşlikli bir başlık vardır. Ayrıca omzunuzun üzerinden sallayabilmeniz ve 5 kg'lık çerçeveyi taşıyabilmeniz için kullanışlı bir taşıma kayışı da mevcuttur. Çocuğunuzu güvende tutmak için 5 noktalı ayarlanabilir bir emniyet kemeri vardır, ancak bir dezavantajı, yalnızca 6 aydan 3 yıla kadar uygun olması ve size diğer seçeneklerden daha sınırlı bir ömür sağlamasıdır. Ancak, iki yaşındaki çocuğunuz için bir tatil arabası için pazardaysanız, bu oldukça ekonomiktir ve bazı harika özelliklere sahiptir.

En iyi seyahat arabaları: Red Kite Baby Push Me 2U

(Resim kredisi: Red Kite)

11. Kırmızı Uçurtma Bebek İtme 2U

Cidden ucuz ve neşeli bir seçenek

Teknik Özellikler
Ağırlık: 5.6kg Katlanmış boyut: 110 x 26 x 25cm Yaş aralığı: 6 aydan itibaren uygundur
Satın alma nedenleri
+ Büyük çocuklar için harika + Düzgün bir şekilde katlanır + İnanılmaz derecede ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiç gösterişli değil-Diğerleri kadar uzun sürmeyebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon

Çok fazla harcamak istemediğiniz bir tatil için sadece bir çocuk arabası istiyorsanız, Red Kite'ın Baby Push Me 2U bebek arabasının geldiği yer burasıdır. Havalimanındaki tüm gün kahvaltılardan daha ucuzdur ve şaşırtıcı sayıda pazarlık durumuna rağmen kullanışlı özellikler. 6 aydan itibaren uygun olan buggy, oturmak veya uzanmak için iki pozisyon, kilitlenebilir döner tekerlekler ve güneşli bir yere gidiyorsanız kullanışlı olan çıkarılabilir bir kanopi sunar. Tüm olasılıklar için bir alışveriş sepeti ve yağmurluk da mevcuttur. 5,6 kg ağırlığındaki buggy, oradaki en hafif araba değil, ancak ekstra derin bir koltuğa sahip, bu da tüm bu zorlu yürüyüşe ara vermek isteyen daha büyük bebekler ve küçük çocuklar için mükemmel.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın