Close
 • Ana
 • /
 • Stil
 • /
 • En iyi seyahat cüzdanı 2020: hareket halindekiler için belge tutucular

En iyi seyahat cüzdanı 2020: hareket halindekiler için belge tutucular

İster iş ister tatil amaçlı seyahat ediyor olun, pasaportunuzu, uçak biletlerinizi, kredi kartlarınızı takip etmek bir acı olabilir. Tüm belgelerinizi tek bir yerde tutmanın kullanışlı bir yolu olan en iyi seyahat cüzdanlarını (veya bildikleri gibi seyahat belgesi sahiplerini) işaretleyin.


Bu, tüm zamanınızı bir havaalanında sürekli olarak ceplerinizi okşayarak ve yapbozun o zor parçasını (pasaport, biniş kartı, paralı otel detayları) bulmak için çantalar ve sırt çantalarını araştırarak geçirene kadar asla ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz şeylerden biri kendini delirt.

İhtiyacınız olan her şeyi bulduğunuzda cepler arasında basit bir dokunuşla, havalimanlarında endişesiz bir şekilde gezinmenize olanak tanıyarak, bir uçuştan önce dinlenmeye (veya belki de gümrüksüz seyahat etmeye) konsantre olmanızı sağlar.

 • ÖdemePingtwitter'ün nihai seyahat rehberi
 • Kullandığınızdan emin olun.en iyi bavul
 • Buen iyi kabin bagajı

Sizin için en iyi seyahat cüzdanı nasıl alınır

Seyahat cüzdanı seçiminiz kısmen stile bağlı olacaktır. Deri 'sofistike iş adamı' çığlıkları atarken, dayanıklı, su geçirmez malzemeler yalnızca topladığınız hava millerinden çok daha uzun süre dayanacak seyahat sınıfı ürünleri eğlendirenlere hitap edecek.

Pasaportlar ve kartlar için yer olması standarttır, ancak tüm seyahat belgesi sahiplerinde anahtarlar, kalemler, nakit para ve hatta bazı elektronik cihazlar için yer yoktur.


Tek başına seyahat edenler için küçük seyahat cüzdanları, çiftler için biraz daha büyük versiyonları ve büyük aileler ve tur grubu liderleri için harika A4 boyutlu versiyonları bulabilirsiniz. Gereksinimlerinize bağlı olarak cep boyutunda veya sırt çantası boyutunda olabilirler. Düşünecek başka şeyler de var.

Dikkate alınması gereken bir diğer husus, seyahat cüzdanınızın Radyo Frekansı Tanımlama cihazlarına (RFiD) karşı koruma sağlamasını isteyip istemediğinizdir. Nadiren de olsa kimlik hırsızlığı bir sorundur ve endişelenmiş olabileceğiniz ya da olmayabileceğiniz bir şeydir. En iyi seyahat cüzdanlarından bazıları bu cihazları bloke ederken bazıları engellemez, bu nedenle seçim yaparken akılda tutmaya değer. Hırsızlık durumunda daha da fazla gönül rahatlığı sağlayan dünya çapında aynen izleme.


En iyi seyahat cüzdanları söz konusu olduğunda, ödediğinizin karşılığını alırsınız. Ucuz ve neşeli olmanın yanlış bir tarafı yoktur, ancak bir cüzdanın sadık seyahat arkadaşınız olmasını istiyorsanız, bu bütçeyi aşmanız gerekecek.

Seyahat belgeniz varsa, kullanışlılığı havaalanlarının ötesine yayılabilir. Seyahat ederken hep aynı kredi kartını mı alıyorsunuz? Yalnızca seyahat ederken kullandığınız kartlarınız ve belgeleriniz varsa - esasen pasaportunuz, tabii ki - evdeyken hepsini saklamak için seyahat belge tutucusu ideal yerdir. Ditto acil nakit; Hiç kimse acil nakit olarak en az 50 ABD Doları olmadan hiçbir yere gitmemelidir (dolar her zaman pounddan daha iyidir, özellikle Avrupa dışında seyahat ederken) ve bir seyahat belgesi tutucusu, onu evdeyken de saklamak için ideal bir yerdir. seyahatlerinizde.


İster sık ​​uçan bir yolcu olun, ister yılda bir tatile çıkın, listemizde sizin için bir seyahat cüzdanı olduğundan emin olabilirsiniz.

Bugün satın almak için en iyi seyahat cüzdanlarını seçtik

En iyi seyahat cüzdanı: Fjallraven Seyahat Cüzdanı

1. Fjallraven Seyahat Cüzdanı

Hevesli gezginler için dayanıklı bir seyahat cüzdanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Macera Malzemesi: G-1000 Ağır Hizmet Kumaş Renkleri: Yeşil, kırmızı, mavi, gri, zeytin, lacivert RFiD: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Ağır hizmet malzemesi + Bir dizi renk mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI listesinde en ucuzu değil97,69 ABD doları THE ICONIC'te görüntüle 120 ABD doları Cotswold Outdoor'da görüntüleyin 138 Kogan.com'da görüntüle

Fjallraven’ın inanılmaz derecede dayanıklı G-1000 kumaşının kendi karışımından yapılan bu seyahat cüzdanı, kaliteli dış mekan ve seyahat malzemeleri üretme taahhütlerinde bir istisna değildir; ve eleştirmenler kesinlikle hemfikir, birçoğu kumaşın sertliği hakkında yorum yapıyor.

Şık seyahat cüzdanının içinde pasaportlar, uçuş kartları, nakit para, kartlar ve hatta bir kalem güvenli bir şekilde saklanabilir. Tek olumsuz, fiyattır - ancak ödediğinizin karşılığını aldığınızı da unutmayalım.


En iyi seyahat cüzdanı: Zoppen Seyahat Cüzdanı

Çorba Seyahat Cüzdanı

Güneşin altındaki her cebi ile şık bir seyahat cüzdanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Malzeme: Çevre dostu PU deri Renkler: Gökkuşağının tüm renkleri! RFiD: Evet
Satın alma nedenleri
+ Her seyahat için gerekli bir cep + Kişisel tercihler için geniş bir renk yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 52,01 Amazon'da görüntüle 56,99 $ Amazon'da görüntüle

Tarzla maddeyi harmanlayan bir seyahat cüzdanı arıyorsanız, onu bulduğumuzu düşünüyoruz. Evet, PU deri gerçek deri değil ve bu ufak hayal kırıklığı incelemelerde yansıtılıyor, ancak zarif zarf tasarımına ve çeşitli ceplerine bakarsanız, şikayet edecek çok şey olmadığını göreceksiniz.

Pasaportunuz, biniş kartlarınız, paranız, telefonunuz ve hatta yabancı sim kartınız ceplerinde saklanacak ve bazıları için dar tarafta olsa da, kompakt bir seyahat arkadaşı için tüm ihtiyaçlarınıza uyacak.

En iyi seyahat cüzdanı: Aspinal of London Classic Travel Wallet

3. Aspinal of London Classic Seyahat Cüzdanı

Akıllı, sofistike ve bol miktarda pratik cep alanı ile bu seyahat cüzdanı en üst noktayı kazanıyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lüks Malzeme: Deri Renk: Çeşitli Boyutlar: H14cmxW32cmxD2cm Sabitleme: Sekme
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı deri dış yüzey + Geniş renk yelpazesi mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
- Uzman temizleyici gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Aspinal'i kontrol edin

Yumuşak dokulu süet mavi iç mekana sahip bu lüks deri seyahat belgesi tutucusu, mükemmel bir kurumsal gezgin arkadaşıdır. Biletlerinizi, pasaportunuzu, belgelerinizi ve harcama makbuzları gibi diğer gerekli seyahat öğelerinizi düzgün bir şekilde düzenlemek için 4 sekme ile her şeyin organize edildiğinden emin olmak son derece kolaydır.

Para birimi için fermuarlı bir cep vardır, bu nedenle bozuk para kaçışı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve biniş kartları, kolay erişim için seyahat cüzdanının önünde ayrı olarak saklanır. Zarf tarzı kapanması sayesinde bu seyahat cüzdanı düzenli, kompakt ve akıllıdır, bu da onu sık sık iş seyahatinde olanlar için mükemmel bir alışveriş haline getirir.

En iyi seyahat cüzdanı: Ekster Parliament Slim Deri Cüzdan

4. Ekster Parliament İnce Deri Cüzdan

İlk sesle etkinleştirilen akıllı cüzdan

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: İş seyahati Malzeme: Deri Renkler: Kahverengi, siyah, mavi, konyak RFiD: Evet
Satın alma nedenleri
+ Ses aktivasyonu + Dünya çapında izlenebilirlik + Güneş enerjili
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Nakit için yer yok Amazon'a bakın

Değerli eşyalarınızı kaybetmek seyahat ederken en büyük korkulardan biridir. Teknoloji yardımcı olabilir mi? Ekster, bu nispeten geleneksel görünümlü kredi kartı sahibi de dahil olmak üzere bir dizi sesle etkinleştirilen cüzdan üretiyor. Bununla birlikte, el yapımı deri görünümünün altında ciddi bir teknoloji var; altısı bir RFID bloğu katmanıyla korunabilen dokuz kartlık alanın yanı sıra, cüzdan aynı zamanda Alexa ve Google Home ile de uyumludur; bu, Chipolo etiketi kullanarak cüzdanınızın siz & lsquo; & ldquo; cüzdanım nerede? & rdquo;

Kickstarter'da üç saat içinde finanse edilen bu Ekster cüzdanı aynı zamanda bir akıllı kart aracılığıyla dünya çapında izlenebilirlik sunar, böylece en son nerede göründüğünü size söyleyebilirsiniz. Bu, FedEx'in konteynerlerini takip etmek için kullandığı teknolojinin aynısıdır. Dahası, tamamı güneş enerjisiyle çalışıyor ve iki ay boyunca şarjı bitmiyor.

En iyi seyahat cüzdanı: Snugpak Grab A5

(Resim kredisi: Amazon)

5. Snugpak Kepçe A5

Tüm seyahat belgeleriniz için pratik, sade saklama alanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Temel Malzeme: Polyester Renkler: Siyah RFiD: Yok Boyutlar: H28cmxW21cmxD2cm Sabitleme: Fermuarlı
Satın alma nedenleri
+ Küçük ayak izi + İyi değer
Kaçınılması gereken nedenler
-Günlük tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 42,92 Amazon'da Görüntüleyin

Kendini bir havaalanında olduğu gibi vahşi doğada da bulma olasılığı yüksek olan bir açık hava sporcusuysanız, özel becerilere sahip bir seyahat belgesi tutucusu isteyeceksiniz. Uyku tulumu üreticisi Snugpak'tan Grab A5'i işaretleyin. Dokümanların yanı sıra, elbette A5 kağıt boyutunda ve oldukça kompakt olan Grab A5, küçük ceplerinde bir kalemlik ve diğer birçok öğe için yer vardır (özel bir telefon cebi bile vardır). Belge saklama bölümünde, yürüyüşe çıktığınızda gönül rahatlığı sağlayacak su geçirmez bir kapak bulunur. Çepeçevre sıkıştırılmış, aynı zamanda küçük bir taşıma sapına sahiptir.

En iyi seyahat cüzdanı: CampTeck Seyahat Cüzdanı ve Düzenleyici Çantası

(Resim kredisi: Amazon)

6. CampTeck Seyahat Cüzdanı ve Organizatör Çantası

Çiftler ve aileler için ideal

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çiftler ve aileler Malzeme: Polyester Renkler: Çeşitli RFiD: Yok Boyutlar: H15cmxW22cmxD2cm Sabitleme: Fermuarlı
Satın alma nedenleri
+ Dört pasaporta kadar uygun + Çok uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Uzun sürmeyebilir Amazon'a bakın

Tamamen uygun fiyatlı ve bol miktarda saklama alanı olan bu seyahat pasaportu cüzdanı, dört pasaport ve altı karta kadar sığabilir ve biniş kartlarını saklamak için de yeterince büyüktür. Rakiplerinin çoğunun aksine, bu ürün ekstralar için alan içerir; içinde iki kalem tutucu, banknotlar ve madeni paralar için fermuarlı bir ağ cebi ve hatta anahtarları takmak için bir çıkıntı vardır. Ayrıca, cüzdanın içindeki her şeyi korumak için dahili RFID engelleme teknolojisine sahiptir ve üç taraftan fermuarlar kapanır. Özellikle şık değil ama çok pratik.

En iyi seyahat cüzdanı: Kilitli İnce Cüzdan

(Resim kredisi: Amazon)

7. İnce Cüzdanı Yakalamak

Para klipsi ve RFID engelleme ile bu iki katlı cüzdan minimalist tanımlanmıştır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kartlar ve nakit Malzeme: Deri Renkler: Siyah RFiD: Evet Boyutlar: 11.9x8.3x1.6cm Sabitleme: Flip
Satın alma nedenleri
+ İnce tasarım + Yedi kart yuvası
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 46,80'lerde jeton için yer yok Amazon'da görüntüle

Bu akıllı, ikiye katlanmış cüzdan Almanya'da üretildi ve gösteriyor. Çok iyi organize edilmiş; yedi kart yuvası vardır - altısı içeride ve biri dışarıda - ancak buna rağmen yalnızca 11.9x8.3x1.6 cm. Çoğu modern seyahat cüzdanından farklı olarak, iç kısma entegre edilmiş, banknotları güvenli bir şekilde kavrayan paslanmaz çelik para klipsi ile nakit taşımak üzere tasarlanmıştır. Travando ayrıca RFiD tarayıcıları tarafından veri hırsızlığına karşı koruma sağlamak için yapılmıştır.

En iyi seyahat cüzdanı: Eono Essentials Deri Cüzdan

(Resim kredisi: Amazon)

8. Eono Essentials Deri Cüzdan

RFiD koruma katmanı ekleyen geleneksel bir tasarım

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Gelenekçiler Malzeme: Deri Renkler: Siyah Nappa ve Kahverengi Crazy Horse RFiD: Evet Boyutlar: 12.5x10x2.5cm Sabitleme: Flip
Satın alma nedenleri
+ Para için alan +% 100 Gerçek Deri
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI dolu olduğunda büyük Amazon'a bakın

Eono'nun bir seyahat cüzdanı olmadığını söyleyebilirsin. Ona bak; normal bir cüzdan için geleneksel bir tasarımdır. Sekiz kart alan esnek kitap tarzı bir kart taşıyıcısı, banknotlar için büyük bir alan ve hatta nakit para için bir bölmesi var. Ancak, RFiD koruması eklenerek, gezgin için anında güncellenir. 12,5x10x2,5 cm ölçülerindeki Eono oldukça küçüktür, ancak kartlar, nakit para ve bozuk paralarla dolduğunda oldukça büyük olabilir.

En iyi seyahat cüzdanı: Pacsafe RFIDsafe V200 Seyahat Cüzdanı

9. Pacsafe RFIDsafe V200 Seyahat Cüzdanı

Cüzdanınız kadar kart kapasitesine sahip bir seyahat cüzdanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kart alanı Malzeme: Naylon ve polyester Renkler: Siyah RFiD: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kartlar için geniş alan + Büyük değişim cebi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece tek renkte mevcut BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,95 $ Amazon'da görüntüle

Kartlarınızı, nakit paranızı ve faturalarınızı güvende tutan gösterişten uzak bir seyahat cüzdanı arıyorsanız, bu Pacsafe cüzdanı size iyi hizmet edebilir. Tasarımdan 8 karta kadar yer olduğunu görebiliyor olsanız da, her biri pasaportunuz ve ehliyetiniz için birer pencere cebi ve bozuk para için bolca yer var.

Üretici, kimlik hırsızlığına karşı koruma vaat ederken, kullanışlı halkalı bileklik, havaalanı yolcu salonunun ortasına düşmenizi önlemek için kullanışlı bir mekanizma görevi görür.

En iyi seyahat cüzdanı: Lifeventure RFID Korumalı Belge Cüzdanı

10. Lifeventure RFID Korumalı Belge Cüzdanı

Lifeventure, bu pratik numara ile neredeyse ömür boyu dayanıklı bir cüzdan yarattı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Koruma Malzemesi: Naylon Renk: Gri Boyutlar: H12cmxW22.5cmxD2cm Sabitleme: Zip
Satın alma nedenleri
+ Kimlik sahtekarlığına karşı korur + Su geçirmez
Kaçınılması gereken nedenler
- Çok şık değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

RFID korumalı ve suya dayanıklı kumaş ve fermuar içeren bu ömür boyu dayanıklı seyahat belgesi tutucusu, belgelerinizi taşımak için mükemmel pratik bir çözümdür. Cüzdanın bir tarafı, kimlikler, kredi kartları, banka kartları ve seyahat para kartları için yeterli alan sağlayan 9 yuva ile para ve kart seyahatlerine ayrılmıştır.

RFID koruması sayesinde kimlik sahtekarlığı konusunda endişelenmenize gerek yok, özellikle bu tür şeylerin yoğun olduğu bölgelere seyahat ediyorsanız ve bir akıllı telefon saklama cebi ile de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. güvenli bir şekilde saklanır, ancak ihtiyaç duyduğunuzda tamamen erişilebilirdir.

En iyi seyahat cüzdanı: Bellroy Deri Seyahat Cüzdanı

11. Bellroy Deri Seyahat Cüzdanı

Ayı ihtiyaçlarınız için kompakt bir seyahat cüzdanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Akıllı ve kompakt Malzeme: Deri Renkler: Kahverengi, karamel, gri, siyah RFiD: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Cep boyutu + Kaliteli deri dış
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI listesindeki diğerlerinden daha küçük Amazon'a bakın

Bu deri seyahat cüzdanı, Bellroy'un pasaportunuz, biniş kartlarınız, notlarınız ve kartlarınız için umut vaat eden bir alanla, mini bir kalem için yeterli yer bırakmasıyla, kesinlikle her şeyi paketler. Gözden geçirenler, cüzdanın ne kadar ince olduğundan, hatta havalimanı ihtiyaçlarıyla dolu olduğundan bahsediyor.

Sonuç olarak, cüzdanı cebinize sığdırabilmeniz gerekir - incelik için mükemmeldir ve onu bulmaktan çekinmezsiniz. Bunun da ötesinde, deri ona şık ve sofistike bir görünüm kazandırarak, onu iş için yola çıkanlar veya tipik maceraperestlerin seyahat cüzdanlarından biraz daha şık bir şey arayanlar için en iyi seyahat cüzdanı haline getiriyor.

En iyi seyahat cüzdanı: Kipling Travel Doc Passport Wallet

12. Kipling Seyahat Belgesi Pasaport Cüzdanı

Bu dayanıklı, şık seyahat cüzdanı, deri seçimlerimize harika bir alternatiftir.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İşlevsellik Malzeme: Sentetik Renk: Çeşitli Boyutlar: H11.5cmxW22.5cmxD2cm Sabitleme: Zip
Satın alma nedenleri
+ Geniş renk yelpazesi + Harika hediye fikri
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 35,43 ABD doları RFID koruması sunmuyor Amazon'da 38,01 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Tarzla pratikliği birleştiren bu seyahat belgesi tutucusu, günlük seyahat edenler için mükemmel bir çözümdür. Lacivert, mor, mavi, kırmızı ve desenli tasarımlar dahil olmak üzere çok çeşitli renkler mevcuttur, bu nedenle mükemmel bir send off prezzie arıyorsanız, bu harika bir hediye fikridir.

İçeride çeşitli kartlar ve kimlikler, biniş kartları ve pasaportunuz için çok sayıda yuva vardır, ancak kimlik hırsızlığının bir sorun olduğunu bildiğiniz bir yere gidiyorsanız, RFiD koruması sağlamaz. Bazı insanlar cüzdanda dört pasaport için yeterli yer olduğu yorumunu yaptı ve bu da onu mükemmel bir aile seyahat arkadaşı haline getirdi.

En iyi seyahat cüzdanı: Go Travel Document Organizer

13. Seyahat Belgesi Düzenleyicisine Git

Bu çok cepli mucize ile her belgeyi ayrı tutun

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Cep alanı Malzeme: Pamuk Renk: Siyah Boyutlar: H26cmxW28cmxD1.2cm Sabitleme: Zip
Satın alma nedenleri
+ Her şey için cepler + RFID koruması
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 30,52 $ boyutunda çok büyük Amazon'da görüntüleyin

Bu seyahat belgesi tutucusu, küçük bir uzay yarışmasında yer alan çoğu cep için mükemmel bir yarışmacıdır. Aile olarak seyahat ediyorsanız birkaç kart yuvası, bir kimlik yuvası, seyahat parası fermuarlı bir cep, biniş kartlarınızı koyabileceğiniz bir yuva ve birkaç pasaport için yeterli yuva vardır.

Bu seyahat cüzdanının RFID koruması sağladığına dikkat etmek de iyidir, böylece kimliğinizin güvende olduğundan tamamen emin olabilirsiniz. Yorumlar, boyut olarak oldukça büyük olduğunu ve bu nedenle saklamak için büyük bir cebe ihtiyaç duyduğunu, bunun dışında mükemmel ve pratik bir seyahat arkadaşı olduğunu gösteriyor.

En iyi seyahat cüzdanı: LifeVenture RFiD Mini Seyahat Cüzdanı

14. LifeVenture RFiD Mini Seyahat Cüzdanı

Sırt çantalı gezginler için bütçe dostu bir seyahat cüzdanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sırt çantalı gezginler Malzeme: Naylon Renkler: Gri RFiD: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için mükemmel kalite + Su geçirmez
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Hantal tarafta biraz Amazon'a bakın

Seyahat ederken, bütçeniz kısıtlı olacak ve sırt çantalı yoldan çıkmayı planlıyorsanız, Lifeventure bu seyahat cüzdanının her koşul için hazır olmasını sağlamıştır.

Kendinizi nehrin derinliklerinde mi buldunuz? - su geçirmez. Kendinizi kabataslak görünen bazı alanlardan geçerken mi buldunuz? Radyo Frekansı Tanımlama cihazlarına karşı korur. Pasaportunuz, biniş kartlarınız, nakit paranız, kartlarınız ve hatta akıllı telefonunuz için ceplere sahiptir. Fiyat için ve incelemeciler hemfikir, onu yenemezsiniz.

Bunu beğendin mi?

 • En iyi seyahat adaptörü
 • En iyi taşınabilir şarj cihazları
 • En iyi seyahat çantaları
Bugünün en iyi fırsatlarını toparlayın Fjallraven - Passport Wallet ...Fjallraven Seyahat CüzdanıİKONİK97,69 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünZoppen Çok Amaçlı RFID ... Zoppen Seyahat Cüzdanı Amazon $ 52.01 GörüntüleTüm fiyatları görünSnugpak Grab A5 Belgesi ... Snugpak Grab A