Close

En iyi koşu bantları 2020: evde yola uyum sağlayacak en iyi koşu bantları

En iyi koşu bandını satın almak, son zamanlarda çok açık nedenlerden dolayı eskisinden çok daha popüler bir eğlence haline geldi. İnsanlar aradığı gibievde kilo vermekve formda kalın, bir koşu bandı birdenbire daha gerekli ve daha az aptalca bir lüks hissediyor. Aslında, koşu bantları çoğu kişi için eve giden kardiyo makinesidir.

Normal şartlar altında bile, gelişmekte olan herhangi bir kadroya başlamanın harika bir yoluen iyi ev spor salonu ekipmanıalabileceğiniz en iyi koşu bandı ile. Başlarkenen iyi egzersiz bisikleti,en iyi kürek makinesiveen iyi eliptikKuşkusuz, tüm bu kardiyo makinelerini almak çok fazla alan gerektirir ve size de oldukça pahalıya mal olur.

Bir koşu bandında koşmak, hareketsiz bir yaşam tarzını dengelemek için mükemmel bir yoldur - günde 10.000 adım atmak, ancak hızlı bir şekilde ve evinizin dar duvarları içinde. Ayrıcalık için ne yazık ki ödeme yapmanız gerekecek. Sağlam bir şey için en az 500 £ ve gerçekten Virgin Active tarzı koşu bantları için düşük binler içinde.

Bununla birlikte, bu tür şeyler, genellikle avlanırsanız düşük bir fiyat etiketi ile bulunabilir ve daha temel sistemler bile, ön kapınızı terk etmeden bedeni hareket ettirmenin iyi bir yoludur.


Aşağıdaki çevrimiçi perakendecilerin listesine ve ayrıca mağazalara göz atınkoşu bandı nereden satın alabilirsin, kürek makineleri, kondisyon bisikletleri ve daha fazlası.

En iyi koşu bandı nasıl alınır

Tabii ki gibi bir şeyLifeFitness Platinum Club Serisibütçe ölçeğinin en üst noktasında oturuyor - içinde 'platin' kelimesi var, peki ne bekliyordunuz? - ama bu, daha az abartılı zevklere uyacak harika seçenekler olmadığı anlamına gelmez.


Fiyatlar, gerçekten basit, kendinden tahrikli modeller için yaklaşık 160 £ / 200 $ arasında değişiyor, ancak bunlar çok gerçekçi olmayan bir koşu deneyimi sunma ve birkaç kullanımdan sonra dağılma eğiliminde, bu nedenle gerçekten performans ile fiyat arasındaki tatlı nokta yaklaşık £ 'dan başlıyor 600/700 $.

Şebekeden güç alan iyi bir koşu bandı, aynı anda bir dış yüzeyi temsil ederken aynı zamanda ürettiği gürültü miktarını minimumda tutmak zorunda olan koşu güvertesinde değerlendirilir.


Doğal olarak, bir koşu bandına ne kadar çok para harcarsanız, ona o kadar çok teknoloji atılır. Bu nedenle, istatistikleri izlemeyi, sanal bir ortakla birlikte çalışmayı veya bazı multimedya alımlarını seviyorsanız, yerleşik ekranlara veya güvenilir akıllı telefon bağlantısına sahip makineleri seçmeye değer.

en iyi koşu bandı en iyi çalışan makineler

(Resim kredisi: Getty Images)

RRP'ler cezalandırıcı olabilir, ancak olağan çevrimiçi alışveriş şüphelilerinin bu tür spor ekipmanlarında muazzam indirimler sunma eğiliminde olduğunu göreceksiniz. Sadece daha büyük, daha meraklı şeyler için çok fazla teslimat ve kurulum ücreti olmadığından emin olun. Fiyat pencere öğelerimiz her zaman perakende arkadaşlarımız tarafından sunulan en düşük fiyatı çekecektir.

Son bir ipucu: Spor bilimcileri, koşucuların, muhtemelen ekstra bir destek sunan yaylı koşu panosu nedeniyle, koşu bandında kilometrelerce koşarken daha az enerji harcadıklarını keşfettiler. Dolayısıyla, iç mekanda formunuzu korumak istiyorsanız, hızı ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzden daha hızlı bir ayara koyduğunuzdan çok emin olun.


Ve peşinde olduğunuz hız buysa, ek donanımlara da ihtiyacınız olacak.en iyi koşu ayakkabılarıve kalp atış hızını doğru bir şekilde izlemek içinen iyi kalp atış hızı monitörleri. Kendinizi evde çevrenizden izole etmeniz gerekiyorsa, ayrıcaen iyi çalışan kulaklıklar.

Sırayla en iyi koşu bantları

en iyi okuma bandı: JTX Sprint-5

(Resim kredisi: JTX Fitness)

1. JTX Sprint-5 Ev Koşu Bandı

En iyi bütçe koşu bandı

Teknik Özellikler
Maksimum hız: 18 km / s Eğim:% 0-12 Güç: 2,5 beygir gücü Koşu alanı (cm): 140 x 48
Satın alma nedenleri
+ Düzgün bir şekilde katlanır + Uygun eğim + Yastıklı koşu bandı
Kaçınılması gereken nedenler
-Koşu alanı nispeten küçük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Çoğu üst düzey koşu bandı ne kadar iyi olursa olsun, çoğu eğlence amaçlı koşucu, en hızlı / en geniş ve en güçlü koşu bantları için en yüksek parayı ödemez. İyi bir kapalı alanda koşu deneyiminin peşindeyseniz ve tüm tasarruflarınızı bir koşu bandında harcamayı planlamıyorsanız, JTX Sprint-5 sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Yeni güncellenen 2020 modeli,% 12'ye kadar eğimler üretebilir ve 18 km / saate kadar hız sağlar. Nispeten küçük koşu güvertesi, daha önce spor salonlarında denemiş olabileceğiniz koşu bantlarına kıyasla biraz garip gelebilir, ancak kompakt boyutları aynı zamanda uzayda kısa olanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Koşu güvertesi, etkiyi% 30'a kadar azaltabilen ve aynı zamanda JTX Sprint-5'in nispeten sessiz çalışmasını sağlayan affedici bir koşu platformu oluşturmak için 8 noktalı bir süspansiyon sistemine ve CSC yaylarına sahiptir. Dikey tutma kolları, ek kalp atış hızı izleme bonusu ile dik eğimli güç yürüyüşüne izin verdiklerinden hoş bir dokunuş. Yerleşik hoparlörler ve çok sayıda HIIT egzersiz planları da hoş dokunuşlardır.

Bir binin altında, bundan daha iyisini alamayacaksın.

en iyi koşu bandı: Assault AirRunner

(Resim kredisi: Wolverson Fitness)

2. Saldırı AirRunner

Çalışan bir makineden daha fazlası

Satın alma nedenleri
+ Egzersizin canavarı + Daha fazla kalori yakar
Kaçınılması gereken nedenler
Geleneksel bir koşu bandı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Assault AirRunner'ı Wolverson Fitness'tan 2,999 £ karşılığında satın alın

Assault AirRunner, standart bir koşu bandından çok daha fazlasını yapar. Diğerleri gibi tipik motorlu kayış sporu yapmaz, bunun yerine direnci artırmak ve çabayla uyum sağlamak için kullanıcı girdisini besler.

Aynı zamanda havada koşuyormuş gibi hissettirirken, biraz güçlendirilmiş tasarım, kendinizi ne kadar zorlayabileceğinizin gerçekten bir sınırı olmadığı anlamına gelir. HIIT göz önünde bulundurularak tasarlandı, bir kemerin yakalanmasını tuhaf bir şekilde beklemeksizin, hızı bir saniyede artırmak için mükemmeldir.

Dosh ile ayrılma konusunda endişeli misin? Çelik çerçevesi ve korkulukları, korozyona dayanıklı donanımı ve çıta kayışlı çalışma yüzeyi, 150.000 mil kullanıma kadar dayanacak şekilde üretilmiştir.

en iyi koşu bandı: Life Fitness Pingtwitter Koşu Bandı

3. Life Fitness Pingtwitter Koşu Bandı

Başka bir kırma, profesyonel sınıf makine

Satın alma nedenleri
+ İstatistik hayranları için Slick Track konsolu + Comfy FlexDeck koşu yüzeyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Hefty BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Amazon'u Kontrol Edin

Spor salonunu sıkça ziyaret eden herkesin aşina olacağı bir isim olan Life Fitness, aynı zamanda minimum telaşla eve de getirilebilecek yüksek kaliteli ekipmanlar üretiyor.

Bu modeldeki göze çarpan özellik, mükemmel Life Fitness uygulamasının gücünden yararlanmak için akıllı telefonlara ve tabletlere kolayca bağlanan Track konsoludur. Güçlü bir FlexDeck şok emme sisteminin eklemler üzerindeki etkiyi yüzde 30 oranında azalttığı söyleniyor. Oldukça pahalı ama ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz.

Oh, ve evde makul miktarda odaya ihtiyacınız olacak çünkü bu oldukça tahmin edilebilir bir şekilde büyük bir birim.

en iyi koşu bandı: KETTLER Sport Arena Koşu Bandı

(Resim kredisi: Kettler)

4. KETTLER Sport Arena Koşu Bandı

İyileşme, HIIT antrenmanları ve aradaki her şey için ideal

Satın alma nedenleri
+ Yavaş başlangıç ​​hızı + Şok emici güverte BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kettler Sport Arena Koşu Bandı, piyasadaki en düşük başlangıç ​​hızlarından (0,3 km / s) birine sahiptir, bu da onu hem toparlanma hem de yeni başlayanlar için ideal kılar. Bu koşu bandı ile, dışarıdaki hava durumu hakkında endişelenmenize gerek kalmadan kendinizi nazikçe koşu eğitimine rahatlatabilirsiniz.

Tamamen şok absorbe edilmiş güverte, eklemlerinizde daha az zorlayıcı ve alt kattaki komşular için daha keyifli hale getirecektir. Daha fazla gönül rahatlığı için Kettler Sport Arena Koşu Bandı, şasi ve motorda ömür boyu dahil olmak üzere 3 yıllık parça ve işçilik garantisine sahiptir.

Yoğunluk spektrumunun diğer ucunda, Kettler Sport Arena Koşu Bandı ayrıca kutudan çıkar çıkmaz yedi HIIT (yüksek yoğunluklu aralıklı egzersiz) programı sunar. HIIT eğitimi, zamanında bastırılırsanız kilo vermenin ve egzersiz verimliliğini en üst düzeye çıkarmanın mükemmel bir yoludur. HIIT antrenmanları, bu koşu bandının yüksek maksimum hızı (18 km / s) ve eğim yetenekleri (% 12'ye kadar) sayesinde mümkün hale getirilmiştir.

Kettler Sport Arena Koşu Bandı Bluetooth bağlantısını destekler, böylece koşu bandının hoparlörlerinden müzik çalabilirsiniz. Sadece bu değil, eşleştirildikten sonra, koşu bandının konsolundaki özel düğmelerle telefondaki oynatmayı kontrol edebilirsiniz.

en iyi koşu bandı: York Fitness Active 120

5. York Fitness Aktif 120

En ucuz koşu bandı

Satın alma nedenleri
+ Yer kazanmak için katlanır + Dahili nabız monitörü
Kaçınılması gereken nedenler
-Hız, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16 km / s ile sınırlıdır Amazon'u kontrol edin

Bu, birçok günlük / dar koşu koşucusuna gayet iyi uyacak harika bir giriş seviyesi koşu bandı. Evdeki bir koşu bandı lehine veya aleyhine karar vermede alan büyük olasılıkla ana faktörlerden biri olacaktır, bu yüzden çoğu düzgün bir şekilde katlanacak ve böylece duvara yaslanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

York Fitness'tan elektrikle çalışan Active 120, kolay bir kemer katlama mekanizmasına ve tekerleklere sahiptir, böylece ünite minimum çabayla odanın içinde hareket ettirilebilir. 1,25 beygir gücündeki bir motor, 16 km / saate kadar (10 mph'nin hemen altında) hızlar sunar. Bu, bir spor aletinden daha düşük bir hızdır, ancak ara sıra koşucular için mükemmel bir hızdır.

Teknede kullanılan teknoloji, kabul edilebilir şekilde doğru kalp atış hızı okuması için el sensörleri, tam LCD ekran ve bir dizi fitness hedefine yönelik 13 önceden ayarlanmış program içerir. Bununla birlikte, ince hatlı bir kayış, daha iri yapılı kullanıcılar için bir sorun olabilir.

En iyi koşu bandı: Technogym Myrun

6. Technogym MyRun

Ev kullanımı için en iyi spor salonu seviyesinde koşu bandı

Satın alma nedenleri
+ Seksi tasarım + Akıllı uygulama bağlantısı + Spor salonu kalitesi ancak küçük boyut
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça büyük Amazon'a göz atın

Bu kompakt koşu makinesi, küçük ama güzel biçimlendirilmiş dış cephesi için prestijli Red Dot ve iF tasarım ödülleri kazandı. MyRun'un zarif çerçevesine etkileyici sayıda özellik yerleştirilmiştir.

Belki de öldürücü özellik, yüzde 12'lik cezalandırıcı bir maksimum eğimdir. Bu, düşüş koşusu ve genel kardiyo kondisyonu için antrenman yapmak için harika.

Yerleşik ekran, temel çalıştırma bilgileri verir, ancak yerleşik bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla bir tablete senkronize edildiğinde işler gerçekten akıllı hale gelir.

Buradan, TechnoGym Uygulamasından alınan veriler aracılığıyla dış mekan koşularını yeniden yaşamak, kitaplığınızdaki müziğe uyum sağlayan bir egzersiz seansı deneyimlemek ve koşu stilinin ve iyileştirme yollarının ayrıntılı analizini almak mümkündür.

MyRun makinesi ayrıca, koşma şeklinize uyum sağlayan ve gücü kesmeden yaralanma riskini azaltmak için darbeyi emen bir yüzeye sahip olan ilk makinedir.

Tüm bu güce rağmen, birkaç dakika içinde kurulacak şekilde tasarlanmıştır. İnanılmaz derecede hızlı bir DIY montaj işlemini izleyin, duvara takın ve çalıştırın.

Kuşkusuz, fiyat etiketi çoğu koşu bandı bütçesinin en üstünde olacak, ancak TechnoGym ürünlerini İngiltere'nin en iyi spor salonlarından bazılarına tedarik ediyor ve yaralanma olasılığını azaltan gerçekçi bir koşu deneyiminin nasıl yaratılacağı hakkında bir iki şey biliyor ve mesafeye gidecek. Bu makine aynı zamanda önemli bir artı olan Zwift uyumludur.

en iyi koşu bandı: Life Fitness Platinum Club Serisi

7. Life Fitness Platinum Club Serisi

En iyi premium koşu bandı

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede sağlam + Çok fazla özellik + En kaliteli koşu platformu
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'u kontrol edin

Kutsal tatlı sedef, bu gözü sulandıracak kadar pahalı bir makinedir, ancak meskeninizde gerçekten spor salonu kalitesinde bir kit olması gerekiyorsa, gerçekten dikkate almanız gereken tek bir marka vardır. Mutlak bir birimdir ve 206 kg ağırlığındadır, profesyonel olarak kurulmasını isteyeceksiniz ve sonra orada bırakacaksınız.sonsuza dek. Ancak 16 inçlik dokunmatik tableti ve Lifescape, Zwift Run ve RunSocial bağlantısı, onu gerçekten taşımak istemeyeceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca Netflix, çevrimiçi radyo ve çok daha fazlasıyla çalışır, böylece koşmaktan vazgeçseniz bile, her zaman tuhaf, salon tabanlı bir eğlence konsolu olarak kullanabilirsiniz.

en iyi koşu bandı: Adidas T-16 Koşu Bandı

8. Adidas T-16 Koşu Bandı

1.000 £ altındaki en iyi koşu bantlarından biri

Satın alma nedenleri
+ Yastıklı koşu platformu + Yüksek maksimum hız + Oldukça küçük katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel bilgi ekranı-Eski Adidas markasıyla ilgili ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Adidas T-16 Koşu Bandı'nı Sweatband'de 899 £ 'a satın alın

Popüler Alman spor giyim markası Adidas'tan T-16, bir bakışta biraz cılız görünüyor, ancak aslında 51 cm genişliğinde çok cömert bir koşu güvertesine sahip. Ünitenin genişliği 84 cm'den fazla olmadığı düşünüldüğünde bu mükemmel ve evde değerli zemin alanına yemek yemeden ayrıntılı aralıklı antrenman, sprintler ve diğer kardiyo temelli aptallıklar için daha fazla alan elde edeceğiniz anlamına geliyor.

2.75hp motor, çoğu ölümlü için oldukça zorlu bir hız olan 18km / saate (11mph) kadar çalışma hızlarının yanı sıra, çok sayıda sayesinde yüzde 0'dan yüzde 15'e kolayca ayarlanabilen 15 eğim seviyesi sağlar. orta konsoldaki düğmeler.

Koşu bandının diğer alanları biraz basit, oldukça eski bir dijital okuma ve cep telefonunuzla ücretsiz olarak gelenleri kullansanız bile kulaklıklarınızın yerini almayacak yerleşik hoparlörler.

Bu listedeki rakipler kadar sağlam veya zeki olmasa bile, T-16 hala evde sıkı çalışmak isteyenler için sağlam ve hızlı bir tekliftir.

en iyi koşu bandı: ProForm Pro 1000

9. ProForm Pro 1000

Pro fiyat etiketi olmadan pro-spec

Satın alma nedenleri
+ Dik eğim ayarı + Serin tutmak için egzersiz fanı + Profesyonel sınıf motor
Kaçınılması gereken nedenler
-Hantal-Katlanmayan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

£ 1.000'in biraz altında gelen bu, listedeki en ucuz makine değil, ancak aynı zamanda en pahalıya da yakın değil, ancak bazı son derece rekabetçi özellikler sunuyor.

Bunlar arasında yüzde 12'lik cömert bir eğim eğimi, yerleşik egzersiz fanı, 32 önceden ayarlanmış egzersiz programı ve çeşitli egzersiz rejimlerine uyacak her tür fitness ölçümünü sunan bir LED ekran bulunur.

Ağır kullanım için harika olan koşu bandı, yüksek dereceli bileşenlerle üretilmiş profesyonel kalitede bir motora sahiptir ve koşu bandını 22 km / s / 13,6 mil / saat maksimum hıza kadar güçlendirmek için dinamik olarak dönüş dengeli bir düzeneğe (ne anlama geliyorsa) sahiptir.

Bu tam ticari spor salonu sprint hızı olmayabilir, ancak yerli bir koşu için fazlasıyla yeterli.

en iyi koşu bandı: Reebok ZR8

(Resim kredisi: Reebok)

10. Reebok ZR8

Ekstra yastıklama için en iyi koşu bandı

Satın alma nedenleri
+ Yumuşak iniş + Katlanabilir + En kaliteli
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ucuz monitör Amazon'u kontrol edin

Spektrumun 'uygun fiyatlı' ucunda rahat bir şekilde oturan Reebok'un bu teklifi, para için oldukça cömert olan bazı profesyonel özelliklere sahip özellikler içeriyor. Güvertede akıllı bir 'ZigTech' yastıklama sistemi, çarpma enerjisini koşu güvertesinin uzunluğu boyunca dağıtır ve eklemlerinizi korumaya yardımcı olurken, güvenlik kesme klipsi genellikle daha pahalı modellerde görülen bir şeydir.

Kolayca katlanıp saklanmasına rağmen, koşu güvertesi uzun bacaklı jogger'lar düşünülerek tasarlanmıştır ve ünite 17 taşa kadar olan kullanıcılara dayanacak şekilde titizlikle test edilmiştir. Ne yazık ki, dijital ekran bu modelde biraz ucuz hissettiriyor ve sayısız düğme bu listedeki diğerleri kadar düzgün ve anlaşılması kolay değil ama o zaman dünyanın en iyi 9. koşu bandından ne bekliyorsunuz?

en iyi koşu bandı: Nordictrack S25

(Resim kredisi: NordicTrack)

11. NordicTrack S25 Koşu Bandı

Dayanıksız olmayan bir katlama seçeneği

Satın alma nedenleri
+ Katlanabilir + Fitness uygulaması uyumlu + İyi eğim
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır Düğmeler ve ekran, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ucuz hissettiriyor Amazon'u kontrol edin

NordicTrack fitness ekipmanı serisi, uygun fiyatlı ve iyi cıvatalılar arasında bir çizgide düzgün bir şekilde ilerler. Koşu bantları tıknazdır ve bu katlanabilir ürün bile kullanıldığında sınırda bir profesyonel birim gibi davranır.

Motorlar güçlüdür ve maksimum 20 km / s hıza izin verir - çoğu spor hayranı için fazlasıyla yeterli. Ayrıca,% 10'luk bir eğim ayarı vardır ve bu, daha hedefli egzersizlerde bu kalçaları ve kalçaları cezalandırmak için fazlasıyla yeterlidir.

Anahtarlar ve ekranlar biraz aşağıya doğru kalkma eğilimindedir, ancak uyumlu iFit fitness uygulamasıyla (abonelik ücreti karşılığında mevcuttur) kullanım için harika olan bir tableti yerleştirmek için özel bir klips vardır.