Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • 2020'nin en iyi triatlon saati: Bu gelişmiş çok sporlu akıllı saatler ile yüzdüğünüzü, bisikletinizi takip edin ve koşun

2020'nin en iyi triatlon saati: Bu gelişmiş çok sporlu akıllı saatler ile yüzdüğünüzü, bisikletinizi takip edin ve koşun

Yeni bir tri saate mi ihtiyacınız var? En iyi triatlon saatlerinin listesini burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki saatler, Garmin, Polar, Suunto ve Coros da dahil olmak üzere en iyi üreticilerin en gelişmiş triatlon saatleri olan mahsulün kremidir. Triatlon saatlerinin çoğu ucuza gelmez, ancaken iyi Black Friday fırsatlarıveen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle bazı indirimli modelleri, özellikle de Garmin Forerunner 935 veya orijinal Coros Pace gibi son nesil tri saatleri içerecektir.


Triatlon saatler,en iyi koşu saatlerive kesinlikleen iyi fitness takipçileriBu listedeki saatler özel triatlon modlarına sahip olduğundan ve çoğu su altında kalp atış hızını bile okuyabilir. Kalp atış hızınızı daha da doğru bir şekilde takip etmeniz gerekiyorsa şunlardan birini edinin:en iyi kalp atış hızı monitörüTriatlon saatleri ile eşleştirilebilirler ve bazı triatlona özgü modeller de vardır.

Triatlon harika bir spordur ve daha önce spor prensiplerinden sadece birini uyguluyorsanız (yüzmek, bisiklete binmek veya koşmak), denemeye değer. Triatlon dayanıklılığınızı zorlar ve çok sayıda farklı yarış uzunluğu olduğundan, fitness seviyenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bunu söylerken yarış hazırlıklarını ciddiye almalısınız. En son 20 yıl önce 10 metreden fazla yüzdüyseniz, bir triatlon sprintinin 700 metrelik açık suda yüzme ayağına hazırlanmanız 10-12 haftayı bulabilir. Bırakın 20 km bisiklet ve 5 km koşu parçaları, birbiri ardına hızlı bir şekilde.

En yaygın olanlardan biritriatlon hatalarıhangi kalp atış hızı bölgesinde antrenman yaptığınızı bilmeyerek hızınızı yanlış yapmaktır. İşte bu noktada iyi (en iyi, eşit) bir triatlon saat, kalp atış hızınızı ve hızınızı gerçek zamanlı olarak izleyen giyilebilir bir cihazdır. , suda, bisiklette ve ayaklarınızın üzerinde koşarak daha fazla ölçüm yapın ve yükleyin.


en iyi triatlon izle(Resim kredisi: Getty Images)

En iyi triatlon saati nasıl seçilir

İyi bir tri saat, normal çalışan bir akıllı saatin sahip olduğu birçok ekstra özelliğe sahiptir. Birincisi, su geçirmez olması gerekiyor, aksi takdirde bir triatlon yarışında onu giymek oldukça zor olurdu. Ana kriterler aşağıdaki gibidir:

Pil ömrü: bir triatlon yarışı birkaç saatten birkaç güne kadar sürebilir, ancak ortalama olarak 3-4 saatlik yarış süresine bakıyorsunuz. İyi üçlü saat dayanabilmelidiren azındanGPS modunda 6-8 saat, yarışın bitiminden hemen önce bileğinizde ölmeyeceğinden emin olmak, tüm verileri ve övünme haklarınızı daha sonra kaybetmek, yarışı tamamladığınıza dair hiçbir kanıt olmadan. Örneğin Coros Apex, GPS modunda 100 saate kadar ve Suunto 9 Baro 120 saate kadar dayanabilir.


Su geçirmez yapı: Yukarıda bahsedildiği gibi, en az 50 metre su oranına sahip olmayan bir saatle yüzmeyi izlemek oldukça zor olacaktır. En iyi triatlon saatler sadece yüzmeye dayanıklı değildir, aynı zamanda su altında bileğinizdeki kalp atış hızını ölçebilir ve aynı zamanda kulaç sayısı, tempo ve SWOLF gibi gelişmiş yüzme ölçümlerini de takip edebilirler.

Çoklu spor geçişi: Aşırı düğmeye basmadan spor modları arasında geçiş yapabilmek de önemlidir. Almakla oldukça meşgul olacaksın.dalgıç GiysisiSudan çıktıktan sonra bisiklet ekipmanınızı kapatın ve takmayın, yüzmeyi takip etmekten bisiklet takip etmeye geçmek için doğru menü ayarını bulmaya çalışmak bir yana. En üst düzey akıllı saatlerin çoğu, tek düğmeyle çoklu spor geçişi sunar ve hatta daha fazla rahatlık için özel bir triatlon moduna sahiptir.

Fit ve rahatlık: yarışlar birkaç saat sürer ve kendinizi rahatsız hissetmek istemezsiniz, her iki dakikada bir bileğinizdeki saati ayarlar çünkü size tüm yanlış KH ölçümlerini verir. Rahat bir oturuş elde etmek için, esnek bir silikon kayış ve yumuşak bir kılıf malzemesine ihtiyacınız olacaktır. Polar Vantage V ve Suunto 9 Baro gibi saatler, saati bileğinize tam olarak oturtmayı kolaylaştıran kavisli bir tasarıma sahiptir.

Sağlamlık: yeni tri saatinizin yanlışlıkla bileğinizden düştükten sonra kırılmasını veya bisikletinizin gidonuna çarptıktan sonra çizilmesini istemezsiniz, değil mi? En iyi tri saatlerin birçoğu Gorilla Glass veya Sapphire kristal lensler ve titanyum muhafazalı Garmin Fenix ​​6 Pro Titanium gibi sağlam kasayla birlikte gelir, üstte Safir kristal lens bulunur ve yalnızca 49 gram ağırlığındadır (yalnızca kasa).


Sırayla en iyi triatlon saatleri

en iyi triatlon izle: Garmin Forerunner 945

(Resim kredisi: Garmin)

1. Garmin Öncüsü 945

Mükemmel sensörlere sahip hafif ancak çok yönlü çoklu spor saati

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Gorilla Glass Ekran boyutu: 1,2 '(30,4 mm) Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Ağırlık: 50 gram Pil ömrü: Müzikli GPS modu - 10 saate kadar, müziksiz GPS modu - 36 saate kadar, Smartwatch modu - 2 haftaya kadar
Satın alma nedenleri
+ Tamamen yenilenmiş donanım + Garmin'in yeni ELEVATE HR sensörünü kullanır + Garmin Pay ready + Gorilla Glass + Sony GPS çipi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI biraz esneklik gösterir599,99 Rekabetçi Bisikletçi'de Görüntüle 599,99 Walmart'ta görüntüle$ 812,26 Amazon 13 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Garmin Forerunner 945, bir uzlaşma olmasa da, özellikler ve fiyat arasında mükemmel bir uzlaşmadır. Pek çok insan 'ama Forerunner 935 ile aynı görünüyor' diyecek ve biliyor musunuz? Haklılar. Ancak Forerunner 945, Forerunner 935'in görünümünü ve hissini korurken, içinde tamamen yenilenmiştir.

Yeni başlayanlar için, su altında bile 935'in sensöründen daha doğru olan Garmin'in yeni ELEVATE kalp atış hızı sensörünü kullanıyor. Forerunner 945 ayrıca pil ömrünü daha iyi yöneten yeni bir GPS çipi kullanıyor ve aynı zamanda selefinden daha doğru.

Forerunner 935'in yerleşik müzik deposu yoktu ve Forerunner 945'in aksine Garmin Pay'e hazır değildi. Muhtemelen bu özelliklerin hiçbirini yarışlarda kullanmayacaksınız, ancak akıllı saati yarış dışı günlerde de kullanışlı olabilecekleri yerlerde takacağınızı rahatlıkla varsayabiliriz.

Forerunner 945 ayrıca PulseOx, Canlı Olay Paylaşımı, kaza algılama ve yardım, Body Battery enerji monitörü, egzersiz yükü odağı ve daha pek çok Garmin'in en yeni nesil özelliklerine de sahiptir.

Navigasyon için ve yerel ilgi çekici yerleri keşfetmek için kullanabileceğiniz yerleşik haritalar özelliğinden bahsetmeye bile gerek yok. Verilen 1,2 'ekran akıllı telefonunuz kadar ayrıntılı değildir, ancak telefon ekranından bir süre uzaklaşmak ve aynı anda gezinmek istiyorsanız, Garmin Forerunner 945 arkanızda.

en iyi triatlon saati: Garmin Fenix ​​6 Pro Titanium

(Resim kredisi: Garmin)

2. Garmin Fenix ​​6 Pro Titanyum (47 mm kasa)

Birinci sınıf bir pakette sağlamlık hassasiyetle buluşuyor

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Sapphire Crystal Ekran boyutu: 1,3 '(33 mm) Ekran çözünürlüğü: 260 x 260 piksel Ağırlık: 49 gram (yalnızca kasa) Pil ömrü: GPS modu - 36 saate kadar, müzikli GPS - 10 saate kadar, Smartwatch modu - 14 güne kadar, Pil tasarrufu izleme modu - 48 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Net ekran + Widget kullanıcı arayüzü mükemmeldir + Dahili müzik depolama + Garmin Pay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 479,98 $ Amazon'da görüntüle600 $ REI.com'da görüntüle 699,99 Rekabetçi Bisikletçi'de Görüntüle

Garmin Fenix ​​6 Pro, Great Outdoors'u seven herkes için harika bir akıllı saattir ve triatlon yarışları açık havada yapılma eğiliminde olduğundan, triatloncular için de harikadır.

Garmin, Fenix ​​5 Plus'ı bu kadar harika kılan formülü geliştirmeyi başardı, pil ömrünü daha da artırdı ve aynı zamanda widget görünümü sayesinde artık göz atmak çok daha kolay olan kullanıcı arayüzünü ayarladı.

Bir şey olursa, Fenix ​​6 Pro hafif olmaktan daha sağlamdır, ancak çok ağır olmaktan uzaktır, Titanium versiyonu da çelik versiyondan 11 gram daha hafiftir ve bu listedeki diğer akıllı saatlerle aynı seviyededir.

Ayrıca, spor modları arasında geçişi bir düğmeye basmak kadar kolay hale getiren bir çoklu spor moduna sahiptir. Fenix ​​6 Pro ayrıca yukarıda Forerunner 945 incelemesinde bahsettiğimiz tüm işlevlere sahip ancak daha şık bir pakette.

en iyi triatlon saati: Suunto 9 Baro

(Resim kredisi: Suunto)

3. Suunto 9 Baro

Bir ultra maraton favorisi

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 1,4 '(35,56 mm) Ekran çözünürlüğü: 320 x 320 piksel Ağırlık: 81 gram Pil ömrü: GPS ile egzersiz modu - 120 saate kadar, 7/24 izleme ve mobil bildirimlerle - 7 güne kadar, Zaman modu - 14 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel çözünürlüğe sahip geniş ekran + Ultra uzun pil ömrü + Premium his
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece göğüs kemeri kullanarak su altında kalp atış hızını ölçer-Daha küçük bilekleri olan kişiler için BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI424,09 $ REI.com'da görüntüleAmazon'da 540 $ Görüntüleyin599 ABD doları Walmart'ta görüntüle289 Amazon müşteri değerlendirmesi

Suunto 9 Baro, Ultra modda 120 saate kadar dayanan pil ömrünü kazanır. Bunu söyleyerek, muhtemelen Ultra modunu o kadar sık ​​kullanmayacaksınız, çünkü bu modda, Sunnto 9 Baro, konumunuzu 'Tamam' hassasiyeti ile izlemekten başka bir şey yapmıyor, dolayısıyla bilekten kalp atış hızı, bluetooth veya titreşim yok. .

Ancak performans modunda bile, Suunto 9 Baro 24 saate kadar dayanabilir, bu da katılmanız muhtemel triatlon yarışlarının çoğu için fazlasıyla yeterlidir.

Yapı kalitesine gelince, Suunto 9 Baro dalış saatine çalışan bir saatten daha yakın hissettiriyor, bu da örneğin Garmin Forerunner 945'ten daha sağlam ve daha ağır olduğu anlamına geliyor. Daha küçük bileklere sahip kişiler için bu bir sorun olabilir çünkü doğru kalp atış hızı takibi için saatin bileğinize sıkıca oturması gerekir. Ve bunun için Suunto 9 Baro'yu takarken bir miktar bilek çevresine ihtiyacınız olacak.

Saat biraz büyük olabilir ama en azından ön kısmı ekranla ve yani yüksek çözünürlüklü bir ekranla dolu. Çözünürlük, bu listedeki en yüksek değer olan 320 x 320 pikseldir.

Suunto 9 Baro'nun bir dezavantajı, su altında bileğinizden kalp atış hızını izleyememesidir. Bununla birlikte, yüzme hızı ve mesafesi, kulaç oranı, sayım ve tür ve hatta SWOLF gibi birçok başka ölçümü izler.

Oh, ve bu saatin egzersiz modunda devre dışı bırakılan bir dokunmatik ekranı var (Polar Vantage M gibi).

en iyi triatlon saati: Coros Pace 2

(Resim kredisi: CHORUS)

4. COROS PACE 2

Bugün piyasadaki en hafif triatlon saati

Teknik Özellikler
Ağırlık: 29 gram (bantlı) Pil ömrü: GPS modunda 30 saat, ortalama kullanım dikkate alındığında 20 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Mükemmel ekran + Çok sayıda sensör
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199,99 $ Amazon'da görüntüle GPS sinyalini almakta zorlanabilir

• Coros Pace 2'yi doğrudan Coros'tan satın alın

Her şey düşünüldüğünde Coros Pace 2, hatalı GPS performansına rağmen harika bir triatlon saatidir. Ekrana bakmak o kadar güzel ki, sık sık kendimi hiçbir sebep olmadan widget'ların peşinden koşarken yakaladım. Pace 2'nin takılması rahattır ve uykunuzu veya dinlenmeyi izleyemediği için, onu uykunuz için de takma ihtiyacı hissetmezsiniz. İyi bir uyku takipçisi istiyorsanız, yeniFitbit Sense(yine de triatlon izleme ile mücadele edebilir).

Coros Pace 2, olağan ölçümleri takip edebilmenin yanı sıra, Polar Vantage V gibi herhangi bir harici sensör olmadan bileğin çalışma gücünü ölçebilir.Ancak Vantage V'den farklı olarak Pace 2'nin dokunuşu yoktur. ekranını açarak bileğinize dokunmayı seviyorsanız Polar'ı seçin.

Pace 2'nin pil ömrü büyük zaman sağlar. Coros Pace 2'nin iki haftada bir defadan fazla şarj edilmesi gerekmeyeceğinden, şarj kablosunun tozunu ara sıra çıkardığınızdan emin olun. Pil ömrü, pil ömrü gibi 'belirsiz' değildir.Garmin İçgüdü Güneşancak bu kadar hafif ve kompakt bir saat için oldukça iyi.

GPS performansı bir noktada değiştirilirse, Coros Pace 2'yi tüm koşucular ve triatletler ve keyfi gündelik özellikleri önemsemeyen ve spor için bir süs olarak değil, çok sporlu bir saat kullanmak isteyenler için gönülden tavsiye edeceğim. bileğinde.

• Tamamı okuyunCoros Pace 2 incelemesi

En iyi triatlon saati: Polar Vantage M

(Resim kredisi: Polar)

5. Polar Vantage M

Sadece koşucular için değil

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Sert kaplamalı PMMA lamine lens Ekran boyutu: 1,2 '(30,5 mm) Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Ağırlık: 28 gram (yalnızca kasa) Pil ömrü: GPS ile egzersiz modu - 30 saate kadar, Akıllı saat modu - yukarı 5 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Tüy kadar hafif + İyi fiyat noktası + GPS modunda makul pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Sertleştirilmiş-plastik lens-Akıllı saat modunda pek iyi olmayan pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 238 $ Amazon'da görüntüle 260,49 $ Pro Bike Kit'te görüntüle279,95 ABD doları REI.com'da görüntüle

Polar Vantage M, Vantage V'den neredeyse 200 £ daha ucuz olabilir, ancak koşu gücü metriğine çok meraklı değilsiniz ve genellikle ultra maraton yapmıyorsunuz, muhtemelen birincisi ile daha iyi durumdasınız.

Polar Vantage M hafiftir - kasa sadece 28 gramdır - ve 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip makul boyutlu 1,2 'ekrana da sahiptir. Bir dizi korkak renkli kayış arasından da seçim yapabilirsiniz, kişisel favorimiz, sizi siyah çoklu spor akıllı saat kullanıcılarının denizinden farklı kılacak olan limon yeşili olanıdır.

Vantage M, gelişmiş yüzme ölçümlerini destekler ve kalp atış hızınızı, yüzme stilinizi, mesafenizi, hızınızı, kulaçlarınızı ve dinlenme sürelerinizi otomatik olarak algılar. Açık suda yüzerken de mesafe ve kulaç izlenir.

Polar Vantage serisinin bir avantajı, kalp atış hızınızı ölçmek için 9 sensör kullanan ve ayrıca 4 ek cilt temas sensörüne sahip olan Precision Prime sensör teknolojisidir, böylece saatin hassas ölçüm için doğru yerde ne zaman olduğunu bilir.

Diğer özelliklerinin yanı sıra Polar Vantage M, sporlar arasında geçişi pasta kadar kolaylaştıran çoklu spor moduna da sahiptir.

en iyi triatlon saati: Garmin Forerunner 935

(Resim kredisi: Garmin)

6. Garmin Öncüsü 935

İyi bir fiyat noktası için hala yetenekli bir spor saati

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Kimyasal olarak güçlendirilmiş cam Ekran boyutu: 1,2 '(30,5 mm) Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Ağırlık: 49 gram Pil ömrü: GPS modu - 24 saate kadar, UltraTrac modunda GPS izleme - 50 saate kadar, Smartwatch modu - 14 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Özel triatlon spor modu + İyi pil ömrü + Yeni saatlerle eşit ekran boyutu
Kaçınılması gereken nedenler
-Artık son teknoloji değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 284.99 Amazon'da görüntüle299,99 Kohl's'ta görüntüle 313,99 Walmart'ta görüntüle795 Amazon müşteri değerlendirmesi

Ne diyebiliriz Garmin Forerunner 935 hala çok iyi bir çoklu spor saatidir. Konumu tam olarak izler, bir sürü harika işleve sahiptir (muhtemelen daha sonra ürün yazılımı güncellemesi olarak daha fazlası kullanıma sunulmuştur) ve şimdi Forerunner 945 piyasaya sürüldüğünde, fiyat da yerinde.

GPS sinyalini Forerunner 945'ten biraz daha yavaş alabilir ve bu kadar hassas olmayabilir ve bunu alarak Forerunner 945 incelemesinde bahsedilen yeni özellikleri kaçırabilirsiniz.

Ayrıca Garmin'in kesin olmayan ancak kesinlikle ELEVATE sensörü kadar hassas olmayan son nesil kalp atış hızı sensörünü kullanır.

Forerunner 935'in sahip olduğu şey, yerleşik barometre, altimetre ve elektronik pusulanın yanı sıra eğitim yükü ve iyi pil ömrü gibi özelliklerdir.

Hepsi makul bir fiyata.

En iyi triatlon saati: Coros Apex

(Resim kredisi: Korolar)

7. Apex Chorus (46mm kasa)

Fitness akıllı saat dünyasının çığır açan markasından sağlam bir teklif

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Sapphire Glass Ekran boyutu: 1,8 '(46 mm) Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Ağırlık: 55,3 gram Pil ömrü: Tam GPS modu - 35 saate kadar, UltraMax GPS modu - 100 saate kadar, Smartwatch modu - yukarı 30 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Büyük ve parlak ekran + Düşük fiyat noktası + Canavar pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Döndürme düğmesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA alışmak için zaman alır Amazon'a bakın

Coros, bazı eski tip sporcuların fazla aşina olmadığı bir marka olabilir, ancak adı daha sonra değil, daha önce tanımak isteyebilirsiniz. Çinli şirket, son zamanlarda kaliteli ürünleriyle fitness akıllı saat sahnesine girdi; Apex, partinin en sofistike versiyonu.

Doğal olarak, piyasada daha yüksek bir fiyat etiketine sahip modellerle aynı (ve bazen daha iyi) özellikleri sunuyorlar, ancak diğer birçok Çinli üreticinin aksine, Coros'un teklifleri aslında yüksek kaliteli ve kesinlikle onlara yatırdığınız paraya değer.

Coros Apex, ciddi derecede BÜYÜK ekranı ve son derece uzun pil ömrü ile diğerlerinden ayrılıyor. İlki, 240 x 240 çözünürlüğe sahip bir Safir kristal lensin altına gizlenmiş 1.8 '(46 mm) büyüklüğünde bir ekrandır.

Pil ömrüne gelince, Coros Apex UltraMax modunda 100 saate kadar dayanabilir. Bu modda, her 120 saniyede bir GPS 30 saniye boyunca açılır, ardından hareket sensörleriyle birlikte Coros'un Akıllı Adım algoritması kalan 90 saniye boyunca devreye girer.

Çevirmeli kadranın alışması bir veya iki dakika sürer, ancak bunu yaptıktan sonra, kullanımı yeterince sezgiseldir ve ekranlar arasında geçişi bir kadranı çevirmek kadar kolay hale getirir. Kelimenin tam anlamıyla.

en iyi triatlon izle: Timex Ironman Classic 30

(Resim kredisi: Timex)

Özel söz: Timex Ironman Classic 30

Bununla yanlış gidemem

Teknik Özellikler
Lens malzemesi: Akrilik Kasa boyutu: 1,5 inç (38 mm) Ekran çözünürlüğü: Yok Ağırlık: 23 gram Pil ömrü: Sonsuza kadar
Satın alma nedenleri
+ Güvenilir zaman tutma cihazı
Kaçınılması gereken nedenler
- Kelimenin tam anlamıyla başka bir şey yapmaz ama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 7,98 Amazon'da görüntüleyin39,99 Hedefte Görüntüle 57 ABD doları REI.com'da görüntüle580 Amazon müşteri yorumu

• Timex Ironman Classic 30'u Amazon'dan satın alın

Neredeyse sonsuza dek sürecek ve öğrenme eğrisi olmayan bir saat mi istiyorsunuz? Gelişmiş ölçümler, kalp atış hızı veya GPS konumlandırmayla ilgilenmiyor musunuz? Kelimenin tam anlamıyla sadece zamanı izlemek istiyorsun ve bir akıllı saate bir servet harcamak istemiyor musun? Timex Ironman Classic 30 tam size göre.

Fiyat karşılığında alacağınız şey tur zamanlayıcı, alarm, arka ışık ve kronometre gibi özelliklerdir. Saat ayrıca kırılmaya dayanıklı akrilik pencere merceğine ve dijital ekranlı yuvarlak, yüksek performanslı ve dayanıklı reçine kasaya sahiptir.

Timex Ironman Classic 30 ayrıca 10 metreye kadar suya dayanıklıdır ve muhtemelen onunla çok derinlere dalmayacaksınız, bu yüzden her şey bizi kontrol ediyor!

Garmin Forerunner 945 HR bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayınGarmin Öncüsü 945Rekabetçi Bisikletçi599,99 Görünüm Tüm fiyatları görün