Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • 2020'nin en iyi gerçek kablosuz kulaklıkları: Apple AirPods alternatifleri (ve gerçek AirPod'lar)

2020'nin en iyi gerçek kablosuz kulaklıkları: Apple AirPods alternatifleri (ve gerçek AirPod'lar)

En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar, günümüzde ses teknolojisindeki en sıcak özelliklerdir. İle karıştırılmamalıdıren iyi kablosuz kulaklıklar- bu başka bir şeyBaştan sona- en iyisidoğrukablosuz tomurcuklar kesinlikle Apple kaynaklı olmayabilir. Ancak, Apple'ınAirPod'larvardıraçıkçason yılların en çok satan ses ürünü, daha gür seslerin lansmanı yapılırkenAirPods Prosadece pazar hakimiyetini artırdı. Ayrıca hala en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar arasındadırlar, ancak oradavardıralternatifler. Ah evet, var; Kanıtlamak için burada sizin için büyük bir listem var.


AirPod rakip markaları genellikle Apple'ı almak için üç farklı rotadan birini kullandı. Birincisi, daha iyi ses kalitesi sağlamaktır - her ne kadar 'Pods Pro bu cepheyi ısırmış olsa da. Bir diğeri, Apple'ın ünlü tomurcuklarından daha güvenli ve daha gizli bir uyum sağlamaktır. Üçüncüsü de tabii ki fiyatı düşürmek.

Tam uyan gerçek kablosuz kulaklıklar her zaman nihai olmuşturen iyi egzersiz tomurcukları, ancak en son gerçek kablosuz yarışmacıların ses kalitesi ve pil ömrü, eskisinden çok daha iyi, artık çoğu durumda çoğu insan için ideal tomurcuklar.

Aslında son araştırmalar, piyasa değeri açısından gerçek kablosuz yolu öne çıkararak,en iyi gürültü önleyici kulaklıklar. Her neyse, bu benim çok uzun soluklu bir yoldu, 'işte en iyi gerçek kablosuz tomurcukların bir listesi.' Şimdi devam edelim.

  • Bugününen iyi Apple AirPod fırsatları
  • En iyi kablosuz kulaklıklar- kulak üstü ve kulak içi Bluetooth tomurcukları, ancak gerçek kablosuz DEĞİL
  • En iyi kablolu kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar- eski okula dönüş

En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar hangileridir?

Bir an için AirPod'ları veya daha lüks AirPods Pro'yu istemediğinizi varsayarsak - her ikisi de mükemmel - sizi cezbedecek dört en iyi seçeneğim var.


Dr Dre Powerbeats Pro'dan Beats- Genel olarak en iyi gerçek kablosuz tomurcuklar

Jabra Elite 75t- Kompakt boyut için en iyi gerçek kablosuz tomurcuklar


Sony WF-1000XM3- Saf ses kalitesi için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Cambridge Audio Melomania 1- En ucuz gerçek kablosuz tomurcuklar. Demek istediğim, tamam, bunlar 99 £ / 110 $, ancak bu gerçek kablosuz standartlarına göre ucuz. Eğer biraz istersenGerçekten miucuz ama çok yetkin AirPods klonları, Anker Soundcore Life P2'yi deneyin


En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar: bilmeniz gerekenler

Gerçek kablosuz tomurcuklar her geçen gün daha iyi hale geliyor - bu yılki parti, ilk dalgadan daha iyi olan geçen yıla göre ligler. En iyi gerçek kablosuz tomurcuklarda kalan tek ciddi sorun, pil ömrünün hala oldukça kısa olmasıdır. Bununla birlikte, hepsinin tomurcuklarınızı kullanılmadığında, prize ihtiyaç duymadan şarj eden küçük kasalarla birlikte geldiğini hatırlamakta fayda var - tabii ki kasanın kendisini periyodik olarak şarj etmeyi unutmadığınız sürece. Dolayısıyla, 5-9 saat genel olarak oldukça kısa pil ömrü gibi görünse de, çoğu amaç için kesinlikle yeterlidir. Kasa içi şarj etme ile ek pil ömrünü ekleyin ve çoğu durumda 20 saatten fazla bakıyorsunuz.

Geriye kalan diğer sorun ise, kulağınızdan gerçek bir kablosuz bağlantı düşmesi durumunda, kablolu veya standart Bluetooth'lardan çok daha fazla kaybetme olasılığınızdır. Ne mutlu ki, tasarım iyileştirmeleri sayesinde bu artık çok daha kolay gerçekleşiyor. En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar, egzersiz amaçlı olsun veya olmasın, genellikle çok gizli olmasına rağmen güvenli bir şekilde oturuyor.

Ses kalitesi genellikle benzer fiyatlı kablolu veya standart Bluetooth kulaklıklardan daha düşük kalitede kalır, ancak yine eski gerçek kablosuza göre büyük ölçüde iyileştirilmiştir.

Müzik dinlemek için harika olmasının yanı sıra, gerçek kablosuz kulaklıklar arama yapmak ve almak için ve uyumlu modellerle Siri, Google veya Alexa'yı tetiklemek için de çok kullanışlıdır. Eski tip bir Bluetooth kablosuz kulaklık gibi genellikle yalnızca birini kullanabilirsiniz. İki tomurcuğun kablosuz olarak birbirine bağlanmasıyla ilgili artan gecikme nedeniyle, dudak senkronizasyonunun gerekli olduğu filmler ve TV için harika olduklarını söyleyemem, ancak bunları bir dokunuşta kullanabilirsiniz.


Gerçek kablosuz kulaklıkların büyük bir avantajı vardır: Size kablolardan tam bir özgürlük sağlarlar. İnanın bana, gerçek kablosuz bağlantıyı denedikten sonra kablolara geri dönmek oldukça zor.

Sırayla en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Beats by Dr.Dre Powerbeats Pro

(Resim kredisi: Beats by Dr. Dre)

1. Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro

En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar - sadece egzersizler için değil

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 9 saat Kılıfla birlikte dinleme süresi: 27 saat
Satın alma nedenleri
+ Herhangi bir gerçek kablosuz tomurcuğun en iyi uyumu + Spor salonu ve koşu için harika + 'Egzersiz tomurcukları' için oldukça iyi ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Mahkem durum-En gizli görünüm değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI225,59 ABD doları Ebay'de görüntüle 269,95 ABD doları Ebay'de görüntüle349 $ Amazon'da Görüntüle

Bunları bir yıldır kullanıyorum ve hala her zaman geri döndüğüm gerçek kablosuz tomurcuklar. Açıkça Beats Powerbeats, koşu / egzersiz tomurcukları olarak pazarlanıyor, ancak ses kalitesi, çok daha rahatsız olan Sony WF-1000XM3 haricinde, piyasadaki diğer gerçek kablosuz kulaklıklarla aynı seviyede.

Uyum kesinlikle sarsılmaz, bu açıkçası koşmak ve egzersiz yapmak için harikadır, ancak aynı zamanda Powerbeats'in hareket halindeyken her durum için mükemmel olduğu anlamına gelir. Ses, toplu taşıma araçlarında veya hatta evde dinlerken kullanım için de mükemmel olacak kadar iyidir, ancak tüm bu tomurcuklar gibi, bir YouTube klibi, filmi veya TV şovunu dinlerken biraz gecikme yaşarsınız.

Powerbeats Pro, kulak üstü kancaları nedeniyle oldukça büyüktür ve pil kutusu neredeyse komiktir. Bunun dışında, mükemmel tomurcuklara yakındırlar.

  • 5 yıldızımızı okuyunBeats Powerbeats Pro incelemesi

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Jabra Elite 75t

(Resim kredisi: Jabra)

2. Jabra Elite 75t

Daha gizli bir oturma ile en iyi gerçek kablosuz tomurcuklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 7,5 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 28 saat
Satın alma nedenleri
+ Kompakt ve sağduyulu + İyi konfor da + Biraz bas istediğiniz sürece mükemmel ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Ses kuşkusuz biraz yapay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 196,12 $ Amazon'da görüntüle249 ABD doları Ebay'de görüntüle 249,95 ABD doları Ebay'de görüntüle

Beats, zevkinize göre fazla soğanlıysa, bu Jabra tomurcuklarından ve onların çeşitli yakın akrabalarından daha güzel bulamazsınız; aşağıya bakınız. Onlar ve pil kutularıson derecekompakt ve güzelce sığar. Bir kez yerleştirildikten sonra görülecek çok az şey var, ancak görünen şey uygun şekilde şık ve iyi bitmiş; kompakt, kolayca cebe sığabilen çantanın aynısı.

Ses kalitesi biraz yapay olarak tanımlanabilir, ancak aynı zamanda hoş bir şekilde pompalayıcıdır - elektronik, pop ve birçok rock müzik için ideal olsa da flüt soloları için o kadar iyi olmayabilir. İnsanların% 90'ının homurdanacak çok az şey bulacağını düşünüyorum. Aktif gürültü engelleme olmamasına rağmen, mükemmel kulak içi oturma çok iyi ses yalıtımı sağlar.

Temel kulak üstü kontroller parçaları atlamak ve duymayı etkinleştirmek için kullanılabilir - bu gerçekten iyi çalışıyor. Tercih ettiğiniz sanal asistanınızı uyandırmak için bir kulağa da dokunabilirsiniz. Çağrı kalitesi iyidir ve dilerseniz her iki tomurcuğu tek başına, mono olarak kullanabilirsiniz.

Bunlar teknik olarak ter ve su geçirmez olmasalar da, IPX5 derecelendirmelerine sahipler ve çoğu egzersiz için bunları kullanırken hiç sorun yaşamadım. Uyum, Beats tomurcuklarındaki kadar sarsılmaz değil, bu yüzden koşma veya gerçekten güçlü egzersiz için onlara daha az meraklıyım ama çoğu amaç için harikalar.

7,5 saatlik pil ömrü ve yeniden şarj edildiğinde toplamda 28 olan pil ömrü, Avustralya uçuşları dışındaki herhangi birinin amaçları için kesinlikle yeterlidir.

Aslında Elite 75t hakkında söyleyecek kötü bir sözüm yok. Jabra'nın Elite 85t ile ne kadar başarılı olabileceğini görmek ilginç olacak.

• Jabra alternatifleri.Elite Active 75t, esasen 75t ile aynıdır ancak spor salonuna gidenler ve koşucular için tam su geçirmezlik ve ter geçirmezlik sağlar. Fiyat doğru ise, yine de eski Elite 65t ve Elite Active 65t'yi almaya değer. Çok az daha büyükler ve daha zayıf pil ömürleri var (5 saat / 24 saat), ancak mükemmel seçenekler olmaya devam ediyorlar. Bu kullanışlı fiyatlandırma aracı size bugün en iyi değerin nerede olduğunu gösterecek!

Jabra gerçek kablosuz tomurcukları için bugünün en iyi fırsatları Jabra Elite Active 65t Copper ...Jabra Elite 65tEbay89 $ Görünüm Tüm fiyatları görünJabra Elite 65T Bluetooth ...Jabra Elite Active 65tEbay149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Jabra Elite 75t Kulaklık –... Jabra Elite 75t Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Amazon $ 211,87 $ 196,12 GörüntüleTüm fiyatları görünJabra Elite Active 75t True ... Jabra Elite Active 75t Amazon $ 226,29 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Cambridge Audio Melomania 1


(Resim kredisi: Cambridge)

3. Cambridge Audio Melomania 1

En ucuz gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 9 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 36 saat
Satın alma nedenleri
+ Para karşılığında mükemmel ses + Göründüklerinden daha az rahatsız
Kaçınılması gereken nedenler
-Sol ve sağ tomurcuklar aynı görünüyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 192,26 $ Amazon'da görüntüle

Muhtemelen 99 £ 'ucuz' değil, ancak bu kalitenin gerçek kablosuz tomurcukları için harika bir fiyat. Elimden geldiğince basitçe ifade edersek, Birleşik Krallık hi-fi dons Cambridge Audio'dan Melomania, Beats tomurcuklarının ses kalitesini Jabra'ların taşınabilirliği ile birleştirirken her ikisinden de çok daha ucuza mal oluyor.

Bu kurşun benzeri kulak içi gerçek kablosuz kulaklıkların rahatsız olduklarını veya düşmeye meyilli olduklarını düşünebilirsiniz, ancak aslında bu varsayımların hiçbiri doğru değil. Kuşkusuz, biraz daha rahatsızlar ve yukarıdaki pahalı rakiplerine göre düşmeye meyilliler. Yine de genellikle iyidirler. Kuşkusuz, sol ve sağ tomurcukları karıştırmak kolaydır, ama bu önemli değil.

Melomania tomurcuklarının özellikle fiyatı göz önüne alındığında mükemmel olduğu yer, nasıl ses çıkardıklarıdır. AAC, apt-X ve SBC desteği ve mucizevi madde grafenden yapılmış sürücülerle Melomania 1, her tür müzikle aynı şekilde mükemmeldir.

Pil ömürleri de en iyisi 9 saatte ve sadece 30 dakikada tam şarjla tam burada. Renk seçimleriniz? 'Taş' (açık gri) ve 'siyah' (çok koyu gri, ben buna derim). Yanlış gidemezsin.

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Google Pixel Buds

(Resim kredisi: Google)

4. Google Piksel Tomurcukları

Google Pixel kullanıcıları için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar - ve Apple AirPods Pro'dan daha iyi VFM

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 5 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 24 saat
Satın alma nedenleri
+ Ses düşündüğünüzden daha iyi + Rahat kullanım + Kablosuz şarj kutusu
Kaçınılması gereken nedenler
-Jabras'ı daha ucuza alabilirsiniz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Doğrudan Google'dan satın alın

Bunları hafta sonu aldım - ABD'de bir süre önce piyasaya sürüldükten sonra, İngiltere'de piyasaya sürüldü. Google Pixel Tomurcuklarının, gerçek Google inananları arasında iyilik bulan, ancak başkaları için çok az şey ifade eden tipik bir Google ürünü olacağını varsaymıştım. Ancak, oldukça makul bir fiyata gerçekten iyi gerçek kablosuz kulaklıklardır. Bununla, Apple AirPods Pro'dan biraz daha ucuz olduklarını ve açıkça güreşmek istediklerini kastediyorum.Sekizgen Teknik Yüzleşme.

AirPods Pro ile ses tam olarak orada değil - biraz gürültülü - ama iyi ve IPX4 su direncine ve çok hoş, güvenli ama hoş olmayan bir uyum var. Gürültü engelleme yok, ancak yine de kulağınıza o kadar iyi oturan tomurcuklara uygulandığında, yine de dış sesi etkili bir şekilde engelleyecek kadar gürültü engellemenin kullanışlılığına tamamen inanmıyorum.

Bir Pixel telefonla birlikte kullanıldığında, AirPods Pro'nun ayna görüntüsü gibi, Google Asistan'ı eşleştirme ve etkinleştirme konusunda her türlü kaygan şeyi elde edersiniz. Evrendeki çoğu insan gibi, bir Google Pixel telefonum yok ve Googleyapmadıhaftasonu bana onlardan birini yolladılar, ancak iPhone'umla çok kolay bir şekilde eşleştiler ve beklediğim gibi çalıştılar, ancak kulağa çok iyi geliyordu.

Genel olarak, Google Pixel Tomurcuklarının dünyayı satış açısından ateşe vereceğinden pek emin değilim, çünkü Google donanımının yapmama eğilimi var, ancak bunlar, daha ünlü Apple atalarından daha iyi bir para değeri temsil ediyorlar. Gerçekten hoşlanmadığım tek şey, 'sessiz ve gürültülü ortamlar arasında hareket ederken sesi dinamik ve ince bir şekilde ayarlayan' 'Uyarlanabilir Ses' özelliğiydi. Kesinlikle görünüyorduabenim için ince - örneğin dükkanlara girip çıkarken oldukça sarsıcıydı. Ancak, kapatmak kolaydır ve birçok insanın çok beğeneceğini beklediğim ilginç bir özellik. Ben değil.

Genel olarak, sunacak çok şeyi olan uygun fiyatlı bir gerçek kablosuz tomurcuk çifti. Ve o zamanlar birisi için iyi bir fikir gibi göründüğünden emin olduğum 'Neredeyse Siyah' ve 'Açık Beyaz' renklerde mevcutlar. Sıradaki: sınırlı sayıda üretilen 'Quite Mint' ve 'Oh So Orange'. Hayır, gerçekten.

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Apple AirPods Pro

(Resim kredisi: Apple)

5. Apple AirPods Pro

AirPod ses kalitesinde büyük bir adım

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 4,5 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 24 saat
Satın alma nedenleri
+ Gürültü engelleme + Harika ses + Rahat uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa pil ömrü-Bir dokunuş, belki de BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI overpriced316 $ Kogan.com'da görüntüle 316 $ Dick Smith'te Görüntüle 359 ABD doları MobileCiti Online'da görüntüleyin

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Apple AirPods

6. Apple AirPod'lar

Gün boyu kullanım için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 5 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 24 saat
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve rahat + Ses düşündüğünüzden daha iyi + Gerçekten ikonik görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültü yalıtımı yok - Bir dokunuş, BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ199 $ Ebay'de görüntüle 199 $ Ebay'de görüntüleAmazon'da 230 $ Görüntüleyin

Bu özelliğin alt başlığının 'AirPods alternatifleri' olmasına rağmen, Apple'ın pazar lideri tomurcuklarını düşürmek aptallık olur. Pil ömürleri son rakiplerine göre kısa olabilir, ancak satış açısından gerçek kablosuz pazarının% 80'ini oluşturmalarının bir nedeni var. Gerçekten de, muhtemelen onlar olmadan gerçek bir kablosuz pazar olmazdı.

Orijinal AirPods'un 2019'da piyasaya sürülen 2. Versiyonu ve AirPods Pro, belirsiz bir şekilde benzer görünümlerine ve çok benzer isimlerine rağmen çok farklı teklifler.

AirPods (2019), neredeyse hiç ses yalıtımı olmamasına rağmen, dışarıda veya toplu taşıma araçlarında müzik için pek ideal olmasa da, itibarlarının önerdiğinden biraz daha iyi ses veriyor. Bu, milyonlarca hayranlarını erteliyor gibi görünmüyor, söylenmelidir.

Bununla birlikte, bol, rahat kesim onları tüm gün kullanım için mükemmel kılar - yine de düzenli olarak şarj ettiğiniz sürece; pil ömrü yaklaşık 5 saatte tüm güne göre biraz daha azdır. Çevrenizde olup bitenleri duyabilir, onları kolayca çıkarabilir ve gerektiği gibi yerleştirebilir, çağrıları yanıtlayabilir, müzik dinleyebilir, iOS cihazlarda Siri'yi etkinleştirebilirsiniz ... Bunların hepsi en iyi Apple geleneğinde çok zahmetsizdir.

Biri kablosuz olmak üzere iki standart AirPod modeli mevcuttur.veYıldırım kablosu şarj kutusu ve biri kablolu (yalnızca Yıldırım kablosu) şarj kutusu. Kablosuz sürüm için bir tür Qi şarj matına ihtiyacınız olacak.

Öte yandan AirPods Pro, çok daha sürükleyici bir müzik deneyimi sağlamak için gürültü engelleme ve bir dizi ses geliştirme özelliği içerir. Yukarıdaki Jabras'ta olduğu gibi, duyma modunu seçebilirsiniz, böylece tomurcukları çıkarmadan insanlarla konuşabilirsiniz, ancak diğer insanları görmezden gelmeyi ve bunun yerine sadece müziğin keyfini çıkarmayı tercih edebilirsiniz - biliyorum.

Beats'te olduğu gibi, bazı eleştirmenler Apple ürünlerinin ses kalitesi hakkında biraz koklama eğilimindedir, ancak AirPods Pro, tatlı, tatlı müzik yapmaya gelince kesinlikle oradadır. Gerçekten de, hiç çekilmeyen fiyatlarında olmaları gerekir. Yine de standart olarak bir kablosuz şarj çantası alırsınız.

Bazı insanların düşündüğünün aksine, tüm AirPod'lar Android telefonlar ve diğer ekipmanlarla mükemmel şekilde çalışır. Eşleştirdiğinizde, iOS cihazlarının aksine herhangi bir süslü grafik elde edemezsiniz ve bariz nedenlerden dolayı Siri'yi onlarla kullanamazsınız.

Apple AirPods incelemesi

• Apple AirPods Pro incelemesi

Bugünün en iyi Apple AirPods fırsatları İndirimli Fiyat Apple AirPods ProApple AirPods ProKogan.com399 ABD doları 316 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Orijinal Apple Airpods 2 ...Apple Airpod'lar (2019)Kogan.com220 $ 159,99 Görünüm Tüm fiyatları görünKablosuz ile Apple AirPods ... Kablosuz Şarj Kutulu Apple AirPods (2019) Amazon $ 291,23 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Lypertek Tevi


(Resim kredisi: Lypertek)

7. Lypertek Tevi

Diğer en ucuz gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 10 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 70 saat
Satın alma nedenleri
+ Para karşılığı mükemmel ses + Uzun pil ömrü + Konfor için mükemmel uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-Cambridge rakipleri kadar 'audiophile' değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 119 $ Amazon'da görüntüle 304 $ Amazon'da Görüntüleyin

İnanılmaz kalitede bir çift gerçek kablosuz bağlantı tomurcuğu için, 100 £ 'ın altında, devasa pil ömrüyle yıllarca bekliyorsunuz… ve sonra iki kişi aynı anda geliyor! Cambridge Audio'nun Melomania 1'in saf ses kalitesini ön planda tuttuğu yerde, Lypertek Tevi bazı kullanıcılar için daha da iyi bir çok yönlü paket olacak.

Cambridge tomurcuklarından daha uzun ömürlülüğün yanı sıra - şarj başına 10 saat ve saçma70 saatlerikasa içi şarjı hesaba katılarak - bunlar aynı zamanda daha rahat ve güvenli bir oturuşa sahiptir ve IPX7 derecelendirmesine sahiptir, bu da yağmura veya tere batırılmaya dayanabilecekleri anlamına gelir. Güvenli olmaktan çok rahat olmakla ilgili olduğundan, daha yoğun egzersizler için uygunluğun ideal olduğundan emin değilim, ancak Lypertek Tevi iyi inşa etmek isteyenler için kesinlikle iyi inşa edilmiştir.

Sürücüler, görünüşe göre inşaatlarında yine grafen kullanmalarına rağmen, ses özel bir şey değil. Melodileri sunma biçimleri görece renksiz ve anlaşılır olduğundan şikayet edecek bir şey de yok. Çağrı kalitesi mükemmel.

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Anker Soundcore Life P2

(Resim kredisi: Anker)

8. Anker Soundcore Life P2

GERÇEKTEN en ucuz gerçek kablosuz tomurcuklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 7 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 40 saat
Satın alma nedenleri
+ Çok değerli + Su geçirmez ve ter geçirmez + Rahat uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi satışları 89,10 $ 'a hayranlık uyandıran odyofillere sahip olma olasılığı kesinlikle yok

Tamam, 99 £ / 99 $-ish sizin için yeterince ucuz değil mi? Bu dökme demir, bakır tabanlı, okyanusa giden pazarlığa bir bakın. Bazı AirPods kılıflarının fiyatından daha düşük bir fiyata sağlam, 7 saatlik pil ömrü, konfor ve güvenlik karışımında AirPods ile AirPods pro arasında iyi bir uyum, mükemmel arama kalitesi için 4 mikrofon ve ses gürültüsü bastırma elde edersiniz VE su yalıtımı ve ter direnci için bir IPX7 derecesi.

Büyük ölçüde arama yapmak ve almak için pazarlanmasına rağmen, müzik kalitesi de mükemmel durumda ve aptX'in yanı sıra Bluetooth 5 için de destek var. Yapı kalitesi de beklediğinizden çok daha iyi, bu kadar düşük bir fiyata? Anker bunu nasıl yapıyor? Bilmiyorum, ama özellikle Soundcore ses görünümünde çok tutarlı bir şekilde 'it' yapıyor.

• Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun: Anker Soundcore Liberty Neobaşka bir harika Soundcore seçeneğidir. Ayrıca ter geçirmez, bu gerçek kablosuz tomurcuklar, P2'den çok daha iyi bir şekle sahiptir ve çalışırken veya koşarken kullanıma uygundur. Elimden geldiğince basitçe söylemek gerekirse, P2 harika, ucuz bir AirPod rakibi ve Liberty Neo harika, ucuz bir Jabra Elite Active 75t rakibi. Yine, ses kalitesi büyük bir sarsıntı değil ama aynı zamanda maliyeti göz önüne alındığında çok acı bir şekilde şikayet edecek bir şey değil.

Günün en iyi Soundcore Liberty Neo fırsatları İndirimli Fiyat Kablosuz Kulaklıklar, Anker ... Amazon Prime $ 89.99 $ 69.99 Anker Soundcore Liberty Neo ... Ebay89 $ GörünümAnlaşma 21 Aralık, Pzt sona eriyor Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Sony WF-1000XM3

(Resim kredisi: Sony)

9. Sony WF-1000XM3

Ses kalitesi için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 6 saat (ANC olmadan 8) Kutuyla birlikte dinleme süresi: 24 saat (ANC olmadan 32)
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses kalitesi + Son derece iyi ANC
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok büyük ve çok rahat değil BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI235,99 Kogan.com'da görüntüle 235,99 Dick Smith'te GörüntüleAmazon'da 247 $ Görüntüleyin

Arzu eden altın kulakları vargerçek kablosuz kulaklıklardan mümkün olan en iyi ses kalitesi? WF-1000XM3'ten başkasına bakmayın. Yukarıdaki Beats ve Apple Pro tomurcukları kulağa harika geliyor, ancak Sony'nin rakipleri büyük, tatmin edici ses söz konusu olduğunda büyük bir sopayla o yıldız sanatçıları bile alt üst ediyor. Gürültü engelleme de sınıfının en iyisidir. Bu, özellikle tekerlekler veya raylar üzerinde çalışan nakliye için geçerlidir ve uçuşlarda da oldukça iyi bir iş çıkarır.

Buradaki diğer birçok tomurcukta olduğu gibi, bir 'duyma' sistemi, sohbet etmek veya duyuruları dinlemek istediğinizde bile bu tomurcukları asla kaldırmanız gerekmediği anlamına gelir. Oldukça büyük boyutları nedeniyle - muhtemelen bu kadar yüksek kaliteli sürücüleri içermesi gerekir - yine de nazik veya rahatsızlar, bu yüzden belki de onları dinlemek için çıkarmak isteyebilirsiniz.

Bu audiophile kulakiçi kulaklıklara lansman sırasında beş yıldızlı bir inceleme verdik, ancak zamanla onları hareket halindeyken kullanmak için giderek daha rahatsız edici bulmaya başladım, çünkü büyük ölçüde oldukça büyük, oldukça rahatsız / takması zor ve oldukça patlama eğilimi var sonuç olarak yürürken iğrenç bir şekilde. Onlara muhtemelen şimdi dört yıldız verirdim. Bununla birlikte, 'kredi' sütununda, WF-1000XM3'ün fiyatı, satın alabileceğiniz en iyi ses veren gerçek kablosuz tomurcuklar olarak kalsa da, rahat bir marjla 219 £ lansman fiyatından oldukça düştü.

Dolayısıyla, ister evde, ister ofiste veya çeşitli ulaşım araçlarında otururken dinlemek istiyorsanız, WF-1000XM3 kesinlikle dikkate alınmaya değerdir.

• OkuyunSony WF-1000XM3 incelemesi

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Sennheiser Momentum True Wireless 2

10. Sennheiser Momentum Gerçek Kablosuz 2

Ses için başka bir mükemmel seçenek

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 7 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 28 saat
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Premium his
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakipler arasındaki fiyat farkı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kalite farkından daha büyük339 ABD doları Ebay'de görüntüle379 $ Amazon'da Görüntüleyin448 ABD doları MobileCiti Online'da görüntüleyin

Sennheiser Momentum True Wireless 2, Sennheiser'ın bu tür tomurcuklardaki ilk vuruşunu iyileştirerek çok daha uzun pil ömrü sunuyor. Aynı görünmelerine rağmen, bu tomurcuklar aynı zamanda daha küçüktür ve dolayısıyla daha rahattır.

Buna rağmen, Momentum TW sürüm 1 ile aynı nedenden dolayı hala biraz acı çekiyorlar. Testteki en pahalı tomurcuklar ama bana bu yüksek fiyatı haklı çıkarmıyorlar.

Sennheiser'lar doğal olarak çok iyi ses çıkarıyor ama kulağıma saf ses kalitesi açısından Sony WF-1000XM3 daha iyi, daha ucuz ve daha iyi gürültü önleme özelliğine sahip. Bu Momentum tomurcukları, buradaki birçok seçeneğin aksine egzersizler için pek uygun değil.

Öte yandan, bunlar Sony tomurcuklardan daha rahat ve güvenilir bir oturuşa sahip ve söylemeye cüret ediyorumbirazdinleyiciler, heyecan verici bir itici güç olan Sony'lerin yerine daha doğal seslerini - ve tartışmasız, daha 'doğal', daha az etkili olsa da gürültü engellemeyi tercih edecekler. Ayrıca, fiyatın oldukça yakında düşmesini bekliyorum.

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Bose SoundSport Free

11. Bose SoundSport Ücretsiz

Spor salonu kullanımı ve konforu için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 5 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 15 saat
Satın alma nedenleri
+ Çok iyi ses + Sarsılmaz bağlantı + İnanılmaz derecede rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Rüzgâr parazitine inanılmaz derecede duyarlı - İnanılmaz derecede aptal görünümlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 249 $ Amazon'da Görüntüle

Bose SoundSport Free, gerçek kablosuz iletişimin yaşlandığı yerdir ve gerektiği gibiPingtwitter Ödülü.

Sonunda, biri mükemmel ses çıkaran bir çift gerçek kablosuz kulaklık yaptı - harika demeyeceğim, çünkü öyle değiller, ancak çoğu insanın kelime oyunu olmayacak - bağlantıyı kesmeyin, güç verin ve güvenilir bir şekilde bağlanın Onları kasadan çıkarırsınız ve takmak, herhangi bir çift Bluetooth kulak içi kadar rahat değildir.

Son olarak Apple AirPod'lardan daha iyiler, daha iyi uyuyorlar ve aynı akıllı AI özelliklerine sahip olmasalar da, bu çoğu kullanıcı için gerçekten önemli mi? Olmamasını öneririm.

Beş saatlik pil ömrü, gerçek kablosuz standartlara göre oldukça iyidir, ancak kasa aşırı şişkin değildir ve güvenilir ve hızlı bir şekilde şarj olur (45 dakikalık kullanım için 15 dakika).

İsimlerine rağmen, bunların koşmak için harika olduğunu düşünmüyorum. Bunun nedeni kısmen uyumun sarsılmaz olmaktan çok rahat olması, ancak esas olarak rüzgar sesine bu kadar duyarlı bir kulaklıkla hiç karşılaşmadığım için. Cidden, yüksek bir rüzgardayok ederses.

Bunun, kulaklardan epeyce uzağa çıktıkları için olduğunu tahmin ediyorum. Bu yüzden bu kadar rahatlar ve muhtemelen bağlantının bu kadar iyi olmasının nedeni de budur (anten kulak kanalınıza hapsedilmemiştir). Ve, uh, aynı zamanda onları giyerken biraz yabancı görünmene neden oluyorlar.

Bununla birlikte, kapalı alanda spor yapmak veya güzel havalarda koşmak için veya sadece bir çift müzikal, gerçek kablosuz kulaklık olarak kullanmak için Bose SoundSport harika bir seçenektir.

En iyi gerçek kablosuz kulaklık: Beoplay E8 2.0

12. Beoplay E8 2.0

Premium gerçek kablosuz kulaklıklar artık çok daha ucuza gidiyor

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 4 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 16 saat
Satın alma nedenleri
+ Düzgün bağlanırken harika ses + Günümüzde oldukça iyi bir fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
- Rahatsız edici bağlanabilirlik tuhaflıkları - Tehlikeli dokunmatik kontroller - Kötü pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI249 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 249 ABD doları Kogan.com'da görüntüle331,66 $ Amazon'da Görüntüle

Beoplay E8 2.0, yukarıdaki Sennheiser gibi, çok sinir bozucu E8 1.0'a göre ileriye doğru büyük bir adımdı, ancak yine de gönülden tavsiye etmek oldukça zor. Bu durumda, bunun nedeni bağlantı 'tuhaflıkları', nispeten rahatsız edici ve güvenli olmayan oturması ve rahatsız edici dokunmatik kontrollerdi. Oh ve pil ömrü de biraz 2 yıl önceydi, sadece 4 saatti.

Birbirinden ve / veya telefonunuzla rastgele bağlantı kesilmediğinde, E8 2.0, ses kalitesi açısından en iyi gerçek kablosuz seçeneklerden biriydi ve hala da öyle ve şimdi fiyatı 250 £ / 250 $ 'dan £' ın altına düştü. 150/150 $, Bang & Olufsen'in yaşam tarzı dalındaki ses ürünlerinin hayranları cezbedilebilir.

• Ayrıca şunu da göz önünde bulundurun:üçüncü nesil BeoPlay E8ancak bunun bağlantı ve pil ömrü açısından büyük bir gelişme olduğunu varsayabilirim. Ama maliyeti ne kadar olursa olsun, o zaman olmalı ...

Bugünün en iyi B&O Beoplay E8 3. nesil fırsatları Bang & Olufsen 1648300 E8 3. ... Amazon Prime 396,25 $ Bang & Olufsen E8 3. Nesil ... Amazon Prime 488,24 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz