Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi şemsiye 2020: Bu yağmurlu şampiyonlarla duşlardan sığınak

En iyi şemsiye 2020: Bu yağmurlu şampiyonlarla duşlardan sığınak

Nisan, sağanak yağmurlarıyla ünlü olabilir, ancak kış yağmurlarının kar yağması kadar soğuk olması, iyi bir şemsiyeye sahip olmaktan gerçekten memnun kalacağınız zamandır. Önümüzdeki aylarda, bir şemsiyeye daha düzenli olarak ulaşma şansınız olacak. Ancak bu ille de kötü bir şey değildir, çünkü bunlar sizi kuru tutmak ve bekar ve cesursanız romantik fırsatlar yaratmak için pratik olmakla kalmaz, aynı zamanda harika bir aksesuar da olabilir.


Yaz mevsiminde bile, tahmin ne olursa olsun, bir sağanağın - hatta kalıcı mavi gökyüzünün iki haftalık bir süresinden sonra bir & lsquo; tropikal yağmurun '- kalan şüphesi - arabamızda, gündüz çantamızda ya da sağda bir şemsiye olup olmadığını kontrol etmemizi sağlamak için yeterlidir. ön kapının yanında.

Bu nedenle, tüm aileyi korumak için ister pratik, kompakt bir şemsiye ister büyük bir şemsiye seçin, sizi teminat altına aldık.

'Eskiyle ve yeniyle' özdeyişini kucaklamak için mükemmel bir zaman ve en iyi şemsiyeleri toplamamız için harika ilham aldık.

Şemsiye alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bir şemsiye satın almaya gelince, orada çok sayıda seçenek olduğunu çabucak öğreneceksiniz. Bu nedenle, sağanak yağışta gördüğünüz ilk dükkana girip, daha sonra pahalı ve cılız bir şey için bir servetle ayrılmak yerine, vermek üzere olduğumuz hayati bilgilerle hazırlıklı olmak isteyeceksiniz.


Boyut önemlidir. Uzun bir yürüyüşü seviyorsanız veya golf oynamayı seviyorsanız, dev bir golf şemsiyesi bir zorunluluktur ve bazılarında büyük rüzgar geçirmez teknoloji yerleşiktir. Ancak şehirde çalışıyorsanız ve etrafınızda ağır bir çanta taşıyorsanız, kompakt ve hafif bir şey almak isteyeceksiniz.

Renk, en 'mantıklı' siyah bir seçimdir, ancak en moda seçeneklerden bazıları parlak renkler ve desenlerde, bazen ayrıntılı tutamaçlarla gelir. Şemsiyeler harika bir konuşma noktası olabilir ve biraz eğlenmek kolaydır.


O halde elbette üzerinde düşünülmesi gereken bütçe var. İster bir Samsonite Rain Pro'ya harcayacak çok paranız olmasa da, ya da görkemli bir şekilde adlandırılan Lord Chestnut Wood-Handle'ı bekleyen büyük bir nakit paranız olmasa da, burada sizin için bir şeyler olacak. Fulton'dan makul fiyatlara sahip olmasına rağmen Kraliyet hanelerinin onay mührünü taşıyan birkaç seçeneğimiz bile var. Genel olarak konuşursak, 15 sterlin / 20 dolarlık işaretin altına inerseniz, sert hava koşullarından çok daha hızlı bir iç-dış renk elde edersiniz - tabii ki indirimde olmadığı sürece.

En iyi şemsiye markaları

Paul Smithgüzel kızlar yapar. İster bir gökkuşağı numarası, ister akıllı, imza şeritli bir süsle daha mantıklı bir parlak seçin, gününüzü aydınlatacakları garanti edilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu marka en ucuz değil, ancak tasarımcı ve süper imrenilebilir.


Olmadanpiyasadaki en ilginç ve en dikkat çekici şemsiyelerden birini yapar. Ancak biraz tuhaf şekil aerodinamiğe dayanıyor ve sizi bir fırtınada kuru (ish) tutmayı vaat ediyor.

  • Amazon'da Senz şemsiyelere göz atın

EğerFultonbrolly'ler Kraliçe için yeterince iyidir, onlar bizim için yeterince iyidir! Markanın bir kraliyet emri var ve kuş kafesi ve fırtına kalkanı şekillerinin bazıları gerçekten iyi biliniyor ve onlara bir şans verdiğinizde gerçek bir oyun değiştirici. En iyi yanı, çok pahalı olmamasıdır.

Londra Gizlien gri günleri aydınlatacağı kesin olan gökkuşağı renginde şemsiyeler yapar. Eğlenceli olsalar da, ahşap kulplar ve geleneksel yapı ile inanılmaz kalitede.

  • END'de Undercover London şemsiyelerine göz atın

Bugün satın alabileceğiniz en iyi şemsiyeler

En iyi şemsiye: Blunt XS Metro


1. Künt XS Metro

Şehir sakinleri için bir şemsiye olsaydı - işte bu!

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede güçlü + Keskin noktalar yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Kompaktın hacimli tarafında Bugünün en iyi Blunt Xs Metro fırsatları £ 59.99 Amazon'da 208 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Blunt XS Metro'nun korkak stili, esas olarak yuvarlatılmış güvenli ipuçlarına dayanıyor, bu yüzden onu yoğun bir işe gidip gelme sırasında kullanmayı bekleyen bir kaza gibi hissetmedik Rüzgarlı günlerde kullandık ve sallanmadı bile aerodinamik yol tutuşu övgüye değerdir ve elde de güven verici bir şekilde iyi yapılmış hissi verir.

Yüksek gerilimli kanopi belki de mükemmel boyuttadır - sizi tamamen kuru tutar ama külfetli değildir. Tek bir düğmeye basarak anında açılır ve kapanır. Daha da iyisi… Blunt, Tile ile ekip oluşturdu, böylece kaybolduğunuzda şemsiyenizi takip edebilirsiniz.Döşeme uygulaması(özel olarak tasarlanmış bir cebe yerleştirilmiş bir karo var) - şık.

En iyi şemsiye: Fulton Stormshield

2. Fulton Fırtına Kalkanı

Sert, güvenilir ve bir Kraliyet Emri sahibinden

Satın alma nedenleri
+ Güvenilir isim + Büyük, havalandırmalı tasarım + İletken olmayan fiberglas şaft
Kaçınılması gereken nedenler
- Kalabalıkta kullanmak için çok büyük olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 23,55 TL Amazon 762'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Fulton, Kraliçe ve diğerlerinin şirketin Kuş Kafesi'ni kullanması nedeniyle Kraliyet Emri tutuyor. Harika adı Stornshield olan bu seçenek, sizi hayal kırıklığına uğratmadan en güçlü fırtınalara dayanması gereken geniş havalandırmalı bir golf şemsiyesidir. Şemsiyenin manuel olarak açılıp kapanan bir 'kolay kılavuzu' vardır (bu nedenle burada düğme konuşlandırması yoktur, bu muhtemelen ne kadar büyük olduğu düşünüldüğünde akıllıca olacaktır).

Şaft iletken olmayan fiberglastan yapılmıştır, bu nedenle bir fırtına sırasında açıkta kalan alanlarda veya hava sertleştiğinde golf sahasında yıldırım çarptığı için üzülmenize gerek yoktur. 104 cm genişliğindeki kanopi, tam boyutlu bir golf şemsiyesi ile herkesin yoluna çıkmadan kalabalığın içinde kullanılabilen bir şemsiyesi arasında iyi bir denge kurar.

En iyi şemsiye: Senz Original

3. Senz Orijinal

İlginç tasarım, saatte 60 mil rüzgarlara dayanabilir

Satın alma nedenleri
+ & lsquo; Eye-saver ’jantlar + Güçlü fırtınalara dayanacak şekilde tasarlandı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir kişiyi korumak için tasarlandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 48 £ Amazon'da görüntüle 48 £ Amazon'da görüntüle 59,43 £ Amazon'da görüntüle 32 Amazon müşteri incelemeleri

Senz, tuhaf görünen, ancak sahiplerini hasar görmeden veya tersine dönmeden 60 mil / saate kadar rüzgarlardan koruyan şemsiyeler üretmek için bir isim yaptı. Buradaki anahtar aerodinamiktir ve - tabii ki etrafta doğru tutulduğunda - Senz, bir fırtınaya kapılıp tersyüz olmak yerine rüzgarın etrafından kaymasına izin verir.

Tasarım aynı zamanda, hareketli bir tren platformunda taşıt arkadaşlarınızın gözlerini oyamanızı önlemek için kollarının uçlarında 'göz koruyucular' içeriyor. Son olarak, kumaş sizi güneşten ve yağmurdan korumak için SPF 50+ derecesine sahiptir.

En iyi şemsiye: Londra Gizli akçaağaç saplı şemsiye

(Resim kredisi: Bay Porter)

4. Londra Gizli akçaağaç saplı şemsiye

Gri günleri aydınlatmak için parlak bir ışıltı

Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli malzemeler + Kapsama için güzel ve büyük + Parlak renkli kanopi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için çok fazla ifade

En gri günleri aydınlatmanın parlak bir şemsiyeden daha iyi bir yolu var mı? London Undercover en parlak, turuncu ve güneş sarısı renklerinden bazılarına sahip, bu da denim ile harika görünecek ve oldukça şık bir ifade haline gelecek.

Markanın en çok satan stili sağlam dimi kumaştan elde üretilmiştir ve konturlu akçaağaç sapa sahiptir. 69 cm ölçüsü, sırt çantanız için kompakt bir seçenek değil, yağmurlu bir günde uzun bir yürüyüş için harika. Aksesuar çok kaliteli ve kullanışlı bir konuşma noktasıdır ve gökkuşağı renklerinde ve farklı ahşap sap türlerinde mevcuttur, bu nedenle herkes için bir şeyler vardır.

En iyi şemsiye: Fulton minik 1 katlanır şemsiye

(Resim kredisi: John Lewis)

5. Fulton minik-1 katlanır şemsiye

Çantanızda saklamak için zarif bir çözüm

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede kompakt + Süper hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Şiddetli yağmur için harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 15,53 Amazon'da görüntüle 18,90 £ Millets'te görüntüle£ 22 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin103 Amazon müşteri değerlendirmesi

Golf şemsiyeleri, şiddetli bir sağanakta sizi kuru tutmak ve bir arkadaşınızın üzerinde cesurca tutmak için harikadır, ancak her ihtimale karşı onları taşıyamazsınız. Fulton tiny 1 en maço olmayabilir, ancak hafif ve kompakt olduğundan, duş durumunda çantada saklamak için harika bir seçenek.

Elbette, kanopinin çapı sadece 87 cm olduğu için sağanak yağışta sizi kuru tutmaz, ama hiç yoktan iyidir! Acil bir durumda saklamak için mükemmeldir ve kendinizi daha maceraperest hissediyorsanız, siyahın yanı sıra bir dizi desenle gelir.

En iyi şemsiye: Fulton Birdcage

6. Fulton Kuş Kafesi

Ülkedeki blustery yürüyüşleri için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Tam kapsama + Uygun fiyatlı kalite
Kaçınılması gereken nedenler
-Yağmur yağması durumunda taşınamayacak kadar büyük Günün en iyi Fulton Birdcage 1 fiyatları 19 TL Amazon'da görüntüle 19 TL Amazon'da görüntüle 19 TL Amazon'da görüntüle 161 Amazon müşteri yorumu

Şemsiyenin içindeyken - müthiş tam kapsama alanı kubbe tasarımı sayesinde kendinizi bir balonun içindeymişsiniz gibi hissedersiniz - ıslanmazsınız. Şeffaf kapak, buna rağmen en fazla kapsama alanını sunan mükemmel görünüme sahip olduğu anlamına gelir. Yapı kalitesi, şiddetli rüzgarlarda esneklik ve güç için fiberglas çubuklarla etkileyicidir.

Kraliçe bunlardan birini kullanır (Fulton bir Kraliyet Emri sahibidir) ve nedenini görebiliriz! Tek sorunumuz - kapalıyken 94 cm uzunluğunda, açıkken 84 cm uzunluğunda, yağmur yağdığında harikadır ancak her gün taşınamayacak kadar zahmetlidir.

En iyi şemsiye: Samsonite Rain Pro

7. Samsonite Rain Pro

Satın alma nedenleri
+ Kompakt boyut + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Samsonite Rain Pro fırsatlarına bakmak için özel bir şey yok 17 TL Amazon'da görüntüle 17 TL Amazon'da görüntüle 17 TL Amazon'da görüntüle 75 Amazon müşteri incelemeleri

Ucuz bir her yere götürülebilen bir şemsiye türü arıyorsanız, bu sizin için olanıdır - hatta güzel ve temiz bir taşıma çantasıyla birlikte gelir. Birkaç sterlin (veya birkaç dolar) karşılığında herhangi bir yerden alabileceğinizlerden çok daha iyi yapılmıştır ancak düğme açma veya diğer süslü özellikleri yoktur. Hiç de ucuz görünmüyor ama tasarımı da özel bir şey değil. İyi bir gösterişsiz seçim.

(Resim kredisi: Fulton)

8. Fulton Minilite Şemsiye

Acil durumlar için küçük bir züppe

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten kompakt + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI aşırı hava koşulları için çok küçükSiteyi ziyaret et

Bazen acil durumlar için çantanızda bir şemsiyeyi saklamak kullanışlıdır, bu durumda bazen inanılmaz derecede hafif ve kompakt olmasını istersiniz. Fulton’ın Minilite tasarımının devreye girdiği yer burasıdır. Bu sevimli panda tasarımı da dahil olmak üzere tonlarca desen ve renkte mevcuttur, yalnızca 25 cm katlanmış ve hafiftir.

Kullanımı kolay bir mekanizma ve rüzgara dayanıklı tasarımıyla, bu cesur vahşi doğada kış yürüyüşlerinde sizi kuru tutmayabilir, ancak dükkanlar arasında veya bir otobüs durağına gitmek için harikadır.

(Resim kredisi: Bay Porter)

9. Londra Gizli Kamuflaj Baskı

Hafta sonu için harika baskı seçeneği

Satın alma nedenleri
+ Göz alıcı baskı + Sağlam çerçeve + Harika fiyat noktası
Kaçınılması gereken nedenler
-İnsanlar sizi göremeyecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Kamuflaj baskı her zaman havalı olmuştur ve London Undercover’ın şemsiyesi sağanak yağışta size avantaj sağlayacaktır. Sadece süper pratik değil, aynı zamanda bir stil ifadesi. Teleskopik brolly, sağlam bir 10 nervürlü çerçeve ile desteklenen bir kamuflaj kabuğu ile el yapımıdır, bu da onu blustery yürüyüşleri için mükemmel kılar. Aynı zamanda ergonomik şekilli bir ahşap sapa sahiptir, bu da onu hem rahat hem de şık kılar. Artı, bunun inanılmaz bir değer olduğunu düşünüyoruz.

(Resim kredisi: Bay Porter)

10. Francesco Maglia çizgili şemsiye

Süper şık, lüks bir seçenek

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz işçilik + Lüks malzemeler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI onu bir yerde bırakmak istemezsiniz£ 250 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

İnanılmaz işçiliğe değer veriyorsanız ve en iyi malzemeleri ödemeye hazırsanız, Francesco Maglia’nın çizgili kestane ağacından saplı şemsiyesi sizin için olabilir. Brolly, büyük bir kanvas kanopiye ve sağlam, ancak hafif oyulmuş kestane ağacından sapa sahiptir, her ikisi de İtalya'da yapılmıştır.

Bir başka hoş dokunuş da oyulmuş gümüş logo plakası ve tuvali kapalı tutmak için sedef düğme. Akıllı bir blazer ceketini seviyorsanız, bu harika pırlanta tiki bir görünüme yakışır, ancak bu tarz ve işçiliğin bir bedeli vardır.

En iyi şemsiye: Eono Essentials 62 inç Golf Şemsiyesi

11. Eono Essentials 62 inç Golf Şemsiyesi

Gerçekten devasa bir golf şemsiyesi - profesyoneller tarafından kullanılıyor

Satın alma nedenleri
+ Büyük kanopi + Geniş bir renk yelpazesi mevcuttur + Düğme dağıtımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün Oxford Street'in tamamını kızdıracaksınız £ 16,99 Amazon'da görüntüleyin 21,99 £ Amazon'da görüntüleyin 24,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu devasa şemsiyenin, geniş kanopisi, nispeten kısa şaftı, rüzgar geçirmez çift kanopi tasarımı ve aynı derecede gürültülü golf pantolonunuza uyacak çarpıcı renk yelpazesi sayesinde çok sayıda profesyonel golfçü tarafından kullanıldığı iddia ediliyor. Eono, 62 inçlik geniş bir gölgelikle 21 inçlik kısa bir şaftı eşleştirerek, kullanılmadığı zaman çok az yedek kapladığı için şaşırtıcı derecede taşınabilir olmasını sağlar.

Aynı zamanda 600g ile oldukça hafiftir, ancak böylesine geniş bir kanopi ile rüzgar estiğinde sıkı tutmanız gerekecektir. Su geçirmez olmasının yanı sıra, kumaş aynı zamanda güneş geçirmezdir ve SPF 50+ koruma sunar, bu nedenle çim sahada serin ve kuru kalmanıza yardımcı olur. Bu şemsiye o kadar sağlam ki, sizinki rüzgârdan zarar görürse, yapımcıları ömür boyu değiştirme garantisi sunuyor.

En iyi şemsiye: Victorinox Automatic Umbrella

12. Victorinox Otomatik Şemsiye

Günlük kullanım için güçlü ancak hafif

Satın alma nedenleri
+ İyi yapılmış + Basma düğmesi açma
Kaçınılması gereken nedenler
-Handle kullanım işaretlerini gösteriyor Bugünün en iyi Victorinox Otomatik Şemsiye fiyatları £ 60 Amazon'da görüntüleyin 10 Amazon müşteri incelemeleri

Bu Victorinox şemsiyesi bir düğmeye basılarak açılıyor ancak siz manuel olarak kapatıyorsunuz (Davek ve Blunt modellerinin aksine). Yapı kalitesi harika - güçlü çerçeve sadece 0,4 kg ağırlığında olmasına rağmen rüzgarda çok iyi tutuldu - çantanızda yaşayacaksa gerçek bir artı. Victorinox logosunu içeren çift kanopi tasarımının görünümünü beğendik ve kalıplanmış parmak kulpları ve kauçuklu tutamağıyla tutması çok güzel. Söz konusu sap, hafif genel kullanım izlerini oldukça hızlı bir şekilde gösterdi.

En iyi şemsiye: Paul Smith ahşap saplı çizgili şemsiye

(Resim kredisi: Bay Porter)

13. Paul Smith ahşap saplı çizgili şemsiye

Bir tasarımcı bir klasiği ele alıyor

Satın alma nedenleri
+ İmza çizgileri + Ayrık ama ayırt edici + Ahşap sap
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI onu bir yerde kaybetmek istemezsin£ 175 Mr Porter İngiltere'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Paul Smith delisi iseniz, bu şemsiyenin tasarımcının imza çizgilerini kenarlarında taşımasını isteyeceksiniz. Nottingham'dan selamlayan Sir Paul Smith, yağmurun adil payını yaşamış olmalı ve yağmurlu günleri daha eğlenceli hale getirmek için çatlayan bir şemsiye yaratmıştır. Kolay kavranan, kavisli ahşap bir sapla yapılan bu, renkli şeritlerle çevrelenmiş klasik siyah bir kanopiye sahiptir, bu da onu tasarımcı etiketleri hakkında bağırmak istemeyenler için ayırt edici, ancak ayrı kılar. En ucuzu değil ama kasvetli günlerde sizi neşelendirebilir.

Barbour Tartan Şemsiye

(Resim kredisi: Barbour)

14. Barbour Ekose Şemsiye

Şık Barbour ekose desenli teleskopik şemsiye

Satın alma nedenleri
+ Teleskopik tasarım + Barbour ekose tasarım + Oymalı ahşap sap

Siyah şemsiyelerin denizinden sıyrılmak istiyorsanız Barbour'dan gelen bu tartan numarası sadece bilet olmalı. Şemsiyenin teleskopik bir tasarımı vardır, bu yüzden katlandığında hoş ve kompakttır ve yan tarafında Barbour gravürü bulunan şık bir ahşap sapa sahiptir.

Künt Coupe şemsiyesi

(Resim kredisi: Künt)

15. Künt Coupe

Hafif, kompakt ve altı renkte mevcuttur

Satın alma nedenleri
+ Sadece 430g ağırlığında + Altı renk seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağır yağmur için biraz küçük olabilir

Blunt, çeşitli boyutlarda şemsiye satıyor ve Coupe en küçüğüdür. Coupe 105 cm çapa sahiptir, bu nedenle acil bir durumda kapmaya hazır olarak arabada bırakmak için idealdir. 430g ile Coupe, Blunt'un en hafif tam boy şemsiyesidir.

Aynı zamanda tutması kolay bir tutacağa sahiptir, kapalıyken 73,5 cm uzunluğundadır, saatte 70 mph'ye kadar rüzgarlarda test edilmiştir ve altı farklı renkte mevcuttur.

Totes Supermini Şemsiye

(Resim kredisi: Hepsi)

16. Totes Supermini Şemsiye

On kişiden daha az için kompakt şemsiye

Satın alma nedenleri
+ Kompakt, teleskopik tasarım + Düşük fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş liste

Bir servet ve şemsiyeye harcamanıza gerek olmadığının kanıtı, Totes Supermini'yi sunuyoruz. Bu teleskopik şemsiye, sizi kuru tutacak kadar büyükken, ceket cebi veya çanta dostu boyuta katlandığı için, ipucu isminde.

Siyah renkte sunulan Totes Supermini,% 100 polyesterdir ve plastik saplı basit bir metal şafta ve buna uygun siyah kayma kılıfına sahiptir. Basit ama etkili.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Blunt Unisex Metro Şemsiyesi, ... Blunt XS_Metro Amazon £ 59.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFulton Stormshield Erkek ... Fulton Stormshield Erkek Şemsiyesi Amazon £ 23,55 İnceleTüm fiyatları görünsenz Original - Şemsiye Kırmızısı ... Senz Original Amazon £ 48 İnceleTüm fiyatları görün