Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En İyi USB Turntable 2020: Vinilinizi en iyi USB kayıt oynatıcılarla dijitalleştirin

En İyi USB Turntable 2020: Vinilinizi en iyi USB kayıt oynatıcılarla dijitalleştirin

Plaklar iyi satıyor. Müzik tüketmenin en modern biçimlerini rahatsız etmiyorlar, ancak albüm satışları birkaç yıldır yukarı doğru bir yörüngede ve 30 yılın en yüksek seviyesinde.


Bu kısmen, vinilin 'retro özgünlüğünden' hoşlanan daha genç bir pazara ve dijital formatlara kıyasla kayıtların algılanan sıcaklığını ve doğruluğunu destekleyen daha uzun süredir devam eden bir gruba bağlı.

Başka bir deyişle, hipster wankers ve huysuz yaşlı gitsler. Şaka yapıyorum!

Artık CD yerine plak satın almaya başladığınıza göre, bu yeni ve henüz eski çoğunluğa atlamak için bir pikap ihtiyacınız olacak. Ancak gerçekçi olmak gerekirse, müziği dijital olarak da saklayabilmek için kopyalamak isteyeceksiniz.

Bu, kayıtlarınızın aşırı oynatılma yoluyla bozulmasını önler. Pek çok insan, hareket halindeyken bir arabada plak çalar ve kulaklık amfisi yerine müzik için bir cep telefonu kullanmayı daha uygun buluyor.


  • İçin en iyi pikaplarherbütçe, 60 £ - ££££
  • En iyi Wi-Fi kablosuz çok odalı hoparlör
  • En iyi audiophile Bluetooth hoparlörü

Standart döner tablalarda, 'sorunların' ortaya çıktığı yer burasıdır.

Sadece bir döner tablayı kurmak, ayrı amplifikatör üniteleri, topraklama ve kol dengelemeden oluşan bir hobi gibi hissedebilir. Sonra tüm bunları bir dizüstü bilgisayara takmak, şaşkınlığı kaos teorisi oranlarına yükseltir.


USB pikapların devreye girdiği yer burasıdır. Ses çıkışlarının yanı sıra, basit analogdan dijitale dönüşüm için (karşılaştırmalı olarak) bir USB bağlantısına sahiptirler.

Öyleyse işte Pingtwitter'ün basit oynatma ve vinil kopyalama için stereonuza VE PC'nize veya Mac'inize yapıştırabileceğiniz zahmetsiz en iyi pikaplar kılavuzu ...


1. Sony PS-HX500

Sade bir estetik ve üst düzey kopyalama yazılımı

Satın alma nedenleri
+ Harika görünüyor + Yüksek çözünürlüklü sesi destekler + Plakları çok iyi oynatır Bugünün en iyi Sony PS-HX500 fırsatları fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c279 £ PRC Direct'te Görüntüleyin 299 £ Amazon'da Görüntüleyin