Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi elektrikli süpürge 2020: sıralanan en iyi elektrikli süpürgeler - torbasız ve torbalı, kablolu ve kablosuz

En iyi elektrikli süpürge 2020: sıralanan en iyi elektrikli süpürgeler - torbasız ve torbalı, kablolu ve kablosuz

Yaz; Biraz temizlik yapma zamanı. Küçük bir daireniz veya saray bir eviniz olsun, kendi kendini temizlemeyecektir. Burada ihtiyaç duyulan şey en iyi elektrikli süpürgedir. Ama en iyi elektrikli süpürge nedir? Pazar değişiyor ve pilsiz elektrikli süpürgeler artık kablolu satışlardan daha fazla satılıyor (birim satışlar değilse piyasa değeri açısından). Yaşam alanları küçüldükçe, daha da güçleniyorlar. Sonuç, kablolu elektrikli süpürgelerin artık pek çok avantajına sahip olmamasıdır.


Dyson, sözde yeni kablolu elektrikli süpürgeler geliştirmeyi tamamen bıraktı ve bunun yerine büyüyen yelpazesine odaklandı.Dyson kablosuz süpürgeler. Halasataronlar, yine de, bir seferde 20 dakikadan fazla tam güçte malzeme emmek söz konusu olduğunda, geleneksel elektrikli süpürgeler için hala söylenecek çok şey var. Ancak, şu anda, çoğu kullanıcı için kablosuz kablo üzerinden bir kablo tavsiye ederim. Bir şatoda, koltuk altlarınıza kadar halı kaplı yaşamadığınız sürece, ihtiyacınız olan tek şey bu. Yakında bir gün, ayrı bir listeye ihtiyacımız bile olmayabilir.en iyi akülü elektrikli süpürgeler.

Ucuz bir süpürge mi arıyorsunuz? Bir göz atın bizimen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıharika bir indirim elde etmek için - ancak tüm yıl boyunca satışlar var ve bugünün en iyi fiyatlarını aşağıda göreceksiniz. (Özellikle ilgileniyorsanızDyson fırsatlarıbunun için de ayrı bir sayfamız var.)

En iyi elektrikli süpürge Siber Pazartesi Cuma fırsatları

Şu anda devam eden Cyber ​​Monday, birçok harika elektrikli süpürge fırsatını içeriyor. Köpekbalığı elektrikli süpürgeleri, başlangıç ​​olarak Amazon ve Argos'ta büyük indirimler alıyor. Dyson ve Miele anlaşmaları daha az miktarda olabilir, ancak eski modellerinden bazıları harika fiyatlarla satışta. Aşağıdaki widget'lar, mevcut en iyi fırsatlarla sizi güncel tutacaktır…

En iyi elektrikli süpürge nasıl alınır

İlk olarak, anahtar soru: en iyi elektrikli süpürge, silindir tipi, dik veya kablosuz hangisi?


Eskiden silindirlerdi ve biz hala bu tipi kablolar için tercih ediyoruz. Dengeli bir şekilde, yeni alıcıları artık kablosuz bir boşluğa yönlendiririz, yine de ...

Ne, daha detaylı bir cevap mı istiyorsun?


Evet, yeterince adil. Bunun daha uzun yanıtları var ancak çoğu kullanıcı içinen iyi silindir elektrikli süpürgelersert zeminlerde harika bir iş çıkarır ve çoğu halıda eşit derecede iyi bir iş çıkarır. Tek yaptıkları bir tüple hava emmek olan eski günler gibi değil; artık halı için dönen fırça başlıkları var.

Silindir süpürgeler ayrıca kanepeleri ve diğer yüzeyleri temizlemek için çok daha kullanışlıdır.


en iyi dik elektrikli süpürgelerbir şey için mükemmeldir: geniş halıları, özellikle de derin tüyleri temizlemek. Sert zeminlerde de iyi bir iş çıkarırlar, ama aslında bunun için değil.

Bazıları, adil olmak gerekirse, gerçekten garip şekilli silindir süpürgeler olarak ikiye katlanabilmeleri için dışarıya çekilebilir hortumlara sahiptir, ancak form faktörü bu şekilde kullanım için ideal değildir.

Depolama açısından, dikey direkler genel olarak daha küçük bir alana sahiptir, ancak daha uzundur. Muhtemelen bunu sana söylememe ihtiyacın yoktu. Çok daha az yer kaplayacak şekilde silindirler sökülebilmesine rağmen, saklamaları daha kolaydır. Ancak bu, onları sökmeyi de içeriyor, bu bir sıkıcı.

Ancak kablosuz elektrikli süpürgeler, insanların en çok satın aldığı şeydir ve nedenini anlayabilirsiniz. Eviniz kesinlikle büyük değilse, kablosuz, torbasız elektrikli süpürgeler mükemmeldir. Hatta bazıları biraz şık görünüyor, bu yüzden onlar bir stil ifadesidir. Dünyadaki en iyi iradeyle, bunu bir Henry hakkında gerçekten söyleyemezsin, değil mi?


Güç ve enerji derecelendirmeleri ne olacak?

Gazeteler, Avrupa'nın enerji verimliliği kurallarının evlerimizin tozla doldurulacağı anlamına geldiğine ikna olabilir, bu yüzden hepimiz, ama bu SAHTE HABER.

Güç derecesi, ne kadar etkili olacağına dair bir fikir veriyor, ancak 22v pilli bazı kablosuz el cihazlarının, kalın olmadıkları sürece halıları etkili bir şekilde temizleyebildiğini düşündüğünüzde, bazı eski elektrikli süpürgelerin bir şey varsa, gereksiz yere aşırı güçlüydü.

İşleri karıştırmak için bazı elektrikli süpürgeler güçlerini watt (W) cinsinden listeler, bu motorun ne kadar güçlü olduğunu gösterir; diğerleri emiş gücünü hava watt (AW) cinsinden listelemeyi tercih eder, bu da size cihazın ne kadar emiş sağladığını söyler. Her iki durumda da, kafa ve motor tasarımı da bir etki yaratabileceğinden, her şeyden önce olmasa da, daha yüksek sayılar genellikle daha iyidir.

Verimlilik açısından, normal F'den A +++++++++ (veya şimdiye kadar ne yaparsak yapalım) ölçeği, yeni süpürgenizin kullanımda ne kadar çevre dostu olacağına dair çok iyi bir fikir verir. En iyi elektrik süpürgelerinden bazıları bile endişe verici derecede düşük çevre dostu derecelendirmelere sahiptir - Cs ve Ds'ye kadar - ancak bunları çok uzun süreler boyunca kullanmayacağınızı, dolayısıyla iflas etmeyeceğinizi unutmayın. elektrik faturalarıyla kendiniz veya tek başına dünyanın sonunun gelmesine neden olursunuz.

Dikkate alınması gereken diğer önemli şeyler nelerdir?

En önemlisi: hortumun uzunluğu (bir silindir veya belirli dikmeler üzerinde) ve güç kablosunun çevresi. Örtmek için çok yeriniz veya ayırmak için merdivenleriniz varsa, özellikle de evinizde elektrik prizleri yetersizse, bu zamanla kritik bir sorun haline gelebilir. Elbette her zaman kablosuz bir elektrikli süpürge satın alabilir ve bunun için bir daha asla endişelenmeyebilirsiniz.

Sırayla en iyi elektrikli süpürgeler

En iyi kablosuz elektrikli süpürge: Dyson V11 AbsolutePingtwitter Ödülleri 2020

Üç pil / güç modu ile her şeyi fetheden V11

1. Dyson V11 Mutlak

Çoğu insan için en iyi elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 28AW-185AW Güç artışı: Evet Ağırlık: 2,97 kg Maksimum çalışma süresi: Güç ayarına bağlı olarak yaklaşık 20-60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli kablolu bir elektrik süpürgesi gibi emer + Elde taşınır cihaz olarak iki katına çıkar + V8'den daha güçlü, daha uzun pil ve daha büyük çöp kutusu
Kaçınılması gereken nedenler
-Toplu ve ağırlık, V8 BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINDAN daha az çok yönlü ve kullanımı daha eğlenceli hale getirir864 ABD doları Ebay'de görüntüle 1.099 $ Matt Blatt Avustralya'da görüntüle1.578,72 $ Amazon'da Görüntüle

Eviniz devasa büyüklükte veya halı kaplı değilse, Dyson V11 Absolute alabileceğiniz en iyi elektrikli süpürgedir. En büyük meskenler hariç tümünde kablolu bir elektrikli süpürgenin yerini mutlu bir şekilde alacak ve kullanılmadığında fişi takılı tuttuğunuz sürece, ortalama büyüklükte bir evdeyseniz, gerçekten şarjınız bitmemelidir. Birleşik Krallık - ya da dünyadaki çoğu büyük şehir buna gelir. Kullanışlı bir yeni pil göstergesi, paniğe başlama / nefes alma zamanının gelip gelmediğini size bildirir.

'Boost' ayarıyla yalnızca 15 dakikalık temizlik mümkün olsa da, 15 dakika muhtemelen düşündüğünüzden daha uzundur. Bunun daha büyük bir sorun olmamasının bir diğer nedeni, orta menzilli 'Otomatik' modun daha uzun sürmesi - genellikle 25-30 dakika - ve çoğu yüzeyde çok etkili olmasıdır. Otomatik mod, kullandığınız araçlara ve zeminlerinizin nasıl olduğuna bağlı olarak değişir, çünkü 'Otomatik' sihirli bir şekilde buna göre ayarlanır - en belirgin sonuç halıyı daha sert emmektir. Otomatik mod, pil verimliliğini çok etkili bir şekilde maksimize ediyor gibi görünüyor. 'Eco' modu, özellikle sert zeminler ve elde toz alma için hiç de fena değil ve bir saate kadar sürüyor, bu kesinlikle kimsenin gerçekten süpürmek isteyeceğinden daha uzun.

V11 Absolute, eski Dyson kablosuz elektrikli süpürgelerden biraz daha büyüktür ve elde kullanmak kadar eğlenceli değildir, ancak yine de hafiftir ve yeterince manevra kabiliyetine sahiptir ve daha güçlüdür. 0,76 litrelik daha büyük bir haznesi var ve boşaltması çok kolay.

Özellikle Absolute modelin uyarlanabilir, Yüksek Tork Başlığı takılıyken - daha uygun fiyatlı V11 Animal modeline dahil değildir - Dyson V11 Absolute, bir miktar farkla bugüne kadarki en etkili 'kablolu yedek' elektrikli süpürgedir.

En iyi elektrikli süpürge: Dyson Small Ball Allergy

(Resim kredisi: Dyson)

2. Dyson Küçük Top Alerjisi

En iyi Dyson dik elektrikli süpürge

Teknik Özellikler
Güç: 90AW Çalışma yarıçapı: 9,4 m Ağırlık: 6,9 kg
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve manevra yapması kolay + Sert zeminlerde ve halıda düzgün temizlik + Kullanışlı emiş borusu ve ataşmanları + Sessiz ve ekonomik
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en inanılmaz derecede güçlü değil Amazon'a göz atın

Big Ball Animal 2'den çok daha uygun fiyatlı olmasına rağmen, bu yine de dikey bir elektrikli süpürge olarak mükemmel temizliğin harika bir karışımını sunar - ana iştir - daha küçük işleri daha silindirli bir elektrikli süpürge tarzında yan sırayla, bir dizi aksesuar aracılığıyla çıkarılabilir bir emiş tüpüne takın.

Basit bir düğme sistemi, halı ve sert zemin modları arasında geçiş yapar veya emiş borusunu Light Ball Multi Floor'un tutacağından kolayca çekip merdivenlere, 'yarıklara' ve çeşitli yüzeylere yapıştırabilirsiniz.

Tam olarak doğru istatistikler elde etmek zor, ancak bu Dyson muhtemelen Birleşik Krallık'ın en çok satanı ve bu statüyü hak ediyor. Hafiftir, bir kuruş açar - pekala, 50 sterlinlik bir notla - ve sessiz ve enerji tasarrufludur. Ağırlıklı olarak halı kaplı yerler için daha fazlasını tavsiye ederim ve Dyson, bir önceki modele kıyasla renk düzenini de azalttı, bu da artı bir şey.

Daha ağır ve daha güçlü bir şey istiyorsanız, Dyson Ball Animal 2'yi düşünmelisiniz. İncelememiz bunu tamamen buldu.çokiri, ama o oldukça küçük bir adam.

• OkuyunDyson Ball Animal 2 incelemesi

Günümüzün en iyi Dyson Ball Animal 2 fırsatları Amazon TR