Close

En iyi vape 2020: zeki vapeur için vape kalemler ve e-sigaralar

Buharları veya e-sigaraları tam olarak onaylamasak da, bazı tıbbi kurumlar size aksini söylese bile, sigaradan daha güvenli görünüyorlar (aşağıya bakın). En iyi buharlar gerçekten iki kategoriye uyar.


Sigarayı bırakmaya çalışan kişilere yönelik, büyük eski tütün markaları tarafından yapılan ince kartuş tabanlı vape modelleri bulunmaktadır. Ve sonra, biraz daha yer altı kültürünü hedefleyen buharlar var; bu, ya tadı ve yarattıkları büyük buhar bulutlarını sevdikleri için vape yapan insanları ya da aşırı olmayan bitkisel gevşek yaprak şişirmenin zevklerini keşfedenleri içerir. koku ve toplanmalarla ilişkili daha yüksek düzeyde kirlilik.

Bazı tütün ısıtma ürünleri de vardır - örneğin, Philip Morris'in iQOS'u - üreticilerinısrar etmekbuhar değildir… Ama basitlik uğruna, biz onlara böyle isim vereceğiz.

Kuşkusuz, buharlaştırıcıların, e-sigaraların, buharlaştırıcıların veya bunlara ne ad verirseniz verin, açık bir şekilde kullanımı, sigarayı tamamen bırakma sürecinin bir parçasıdır. Bununla birlikte, burada, beğendiğiniz için vape yapmayı düşündüğünüz varsayımından başlıyoruz. Çünkü en iyi buharlar sadece sigaranın yerine geçenler değil,YOL RAD. Bu videonun fazlasıyla gösterdiği gibi.

En iyi vape Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıbazı vape teklifleri içerebilir… sanırım. Siber Pazartesi günü satın alınacak en bariz şey gibi görünmüyor. Aşağıdaki en iyi 10 vape'deki fiyat widget'larımız, mevcut en iyi fiyatı göstermelidir.


Vaping senin için kötü mü?

Şu anda her şey biraz havada ama son raporlara göre, 1400'den fazla 'açıklanamayan' akciğer hastalığı vakası elektronik sigara kullanımıyla ilişkilendirilebilir. Öte yandan, etkilenen bu hastaların dörtte üçü, düzensiz THC bazlı e-sıvılar kullandıklarını bildirdi (THC, marihuanadaki psikoaktif bileşiktir). Bazı tıp kurumları da bazı meyve tatlarının suçlanabileceğini öne sürdü. ABD Gıda ve İlaç Dairesi şu anda kartuş bazlı vaping sistemlerinde meyve aromaları için önerilen bir yasak taslağı hazırlıyor ve önde gelen vape markası Juul bunun ışığında meyve bazlı ürünlerinin satışını şimdiden askıya aldı.

Daha kesin kanıtlar ileri sürülene kadar ve bu arada risk almaktan memnun olduğunuz sürece, yüksek kalite kontrolüne sahip köklü e-likit markalarına bağlı kalmanızı ve belki de meyve aromalarından vazgeçmenizi öneririz. gerçekten emin değilim.


Mentollü sigaralar 20 Mayıs 2020'den itibaren yasaklandı

Avrupa Birliği'nin Gözden Geçirilmiş Tütün Ürünleri Direktifi'ne göre mentollü sigaraların yumuşak, ferahlatıcı tadı, özellikle gençler arasında sigara içmeye teşvik olarak kabul edilebilir. Sonuç olarak, mentollü sigara üretimi ve satışına yönelik toplam yasak 20 Mayıs 2020'den itibaren Avrupa ve Birleşik Krallık'ta yürürlüğe girdi.

Bununla birlikte, bu yasak, aşağıda incelenen IQOS sistemi gibi buharlaştırıcıları, e-sigaraları veya ısıtılmış tütün ürünlerini içermez, bu nedenle yeni yasağı tütünü bir kez ve tümüyle bırakma fırsatı olarak görmeye hazır değilseniz, alternatifler vardır. bağımlılığı bastırmaya yardımcı olacak orada.


Daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz:Bakkallar Derneğiİnternet sitesi.

  • Sırasında vaping fırsatları için göz atınAmazon Prime Günü
  • Vape'inizi doldurun:en iyi e-likit
  • En iyi votka
  • Bununla bir kahve ister misin?

Öyleyse buharlaştırıcı veya vape kalemi nedir?

En iyi vape kalem

Vapes her türlü şekil ve boyutta gelir

Sigara içenlerin çoğu, pes etme ya da istediği zaman nefes alamama düşüncesinden korkar. Nikotin bantları dürtüyü bir dereceye kadar bastırır, ancak bu anlık bir çözüm değildir. Buharlaştırıcılar ve e-sigaralar (ciggie şeklindeki muadilleri) bu açıdan tartışmasız en iyi seçeneklerdir çünkü sigara içen bir kişinin iki temel şartını yerine getirirler: boğazda nikotin tutuşu ve dışarı verilen duman görüntüsü.


Buharlaştırıcılarla ilgili harika olan şey, dışarı verilen dumanın aslında duman olmamasıdır; nikotin aşılanmış buharı (veya buharı) anında buharlaşır ve ardında kötü koku veya kalıntı bırakmaz. Tamam, eğer sigara içmeyen biriyseniz, bir bulutun içinden geçerseniz kokar, ancak daha sonra giysileriniz sentetik meyvelerin kokusunu almaz, bu da ibnelerden bir adım ötede.

Çoğu buhar, bir ısıtma bobini ve şeffaf bir e-sıvı haznesi içeren vidalı bir atomizer veya clearomiser kullanır. Hazırlamak için, hazneyi e-likitle doldurun (aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tatlar ve nikotin gücü var, ancak aşağıda daha fazlası var), açmak için düğmeye birkaç kez basın, ardından çizim sırasında düğmeyi basılı tutun ağızlık üzerinde.

Buharlaştırıcılar, e-sigaralardan ve sıradan sigaralardan çok daha fazla buhar üretir (sözlü bir şenlik ateşi gibi şeylerin tüylerinden bahsediyoruz). Aslında, çoğu 'bulut takipçisi', tek bir çekilişten büyük miktarlarda buhar üretebilen özelleştirilebilir alt ohm modellerini tercih etme eğilimindedir. Bununla birlikte, daha başarılı modellerin çoğu o kadar gülünç derecede karmaşıktır ki, onları çalıştırmak için elektrik mühendisliği diplomasına ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, bu modelleri çoğunlukla bu listeden çıkardık.

Şimdi, e-sıvı buharlaştırıcıların çoğunu, hatta sızdırmaz kartuş versiyonlarını - sızıntıları etkileyen özellikle garip bir anomaliyi ele almalıyız! Evet, çantanızın altındaki e-sıvı buharlaştırıcının hiçbir zarar vermeden orada oturduğunu düşünmek istersiniz. Ancak, Smythson’ınızın günlüğünün her yerine tatlı, yapışkan e-sıvı sızmış olma ihtimali oldukça yüksektir. Aslında, çantanın tamamının bir Haribo fabrikası gibi kokması için sadece birkaç damla yeterlidir. Daha da kötüsü, hastalıklı tatlı kokunun giderilmesi neredeyse imkansızdır. Bugüne kadar, test ettiğim hemen hemen her buharlaştırıcı, bir noktada sızdı, ancak nadiren sahipliğin ilk haftasında. Yalnızca ürün yan yattığında olur - bu da büyük bir cepte veya çantada saklandığında kaçınılmaz olarak sonunun nasıl olacağıdır. Neden bazı vaporizatör e-sıvı odaları sızdırıyor? Bir fikrim yok ama açıkça sistemin bir yerlerde büyük bir tasarım hatası var. Bir kartpostalla cevaplar lütfen.

Yeniden doldurulabilir buharlaştırıcıların diğer bir dezavantajı, kullanıma bağlı olarak, küçük vidalı bobin bölümünün (sıvıyı ısıtan bölüm) kabaca iki haftada bir değiştirilmesi gerekecek, ancak neyse ki satın almanın ucuz olmasıdır.

Buharlaştırıcılar ve e-sıvılar çevrimiçi satış noktalarında ve çoğu ana cadde ve köşe mağazasında mevcuttur.

E-likit nedir?

En iyi vape kalem: e likitler

Bazı vape aksesuar ambalajları kuşkusuz en sofistike değil

Çoğu buharlaştırıcı, nikotin, boğaz vuruşu ve lezzet vermek için e-sıvı adı verilen bir sıvı süspansiyon kullanır. E-sıvıların büyük çoğunluğu bitkisel gliserin (VG), propilen glikol (PG) ve nikotinden oluşur.

VG, boğaz kavrama ve lezzet pahasına maksimum buhar üreten kalın, yapışkan, tatlı bir sıvıdır. Bu nedenle, daha yüksek VG / PG oranlarına sahip E-sıvılar, doğrudan akciğere tekniğini (DTL) kullanma eğiliminde olan ateşli bulut avcıları tarafından tercih edilir; bu yöntem, sanki bir borudan nefes alır gibi tam bir akciğer dolusu buharı tam anlamıyla emmeyi içeren bir yöntemdir.

PG likit ise tütün sigarasına benzer şekilde çok daha iyi boğaz vuruşu sağlar. Bu nedenle, daha yüksek PG oranına sahip e-sıvılar, sigara içmenin ağızdan akciğere (MTL) tekniğine daha çok alışkın olanlar için daha uygundur.

Özetle, bir VG50 / PG50 karışımı, yoğun bir tadı ve boğaza çarpmayı sevenler için en iyisidir, PG20 / VG80 ise daha büyük bulutlar ve hafif bir tat ile çok daha yumuşak bir nefes alma sağlar.

Nikotin, boğaz kavrama miktarını ve genel memnuniyeti gösteren son bileşendir. Genel bir kural olarak, günde sadece bir veya iki sigara içiyorsanız 3 mg'lık bir e-sıvı seçmeyi düşünün, günde 10'un altında sigara içiyorsanız ve boğazınıza iyi bir darbe almak istiyorsanız 6 mg, günde 20'ye kadar ve üzerindeyseniz 12 mg ve Baca gibi şişirirseniz 18mg ve daha yüksek.

  • E-likit hakkında daha fazla bilgi edinin ve favori tatlarımızı keşfedin

En iyi vape kalemi nedir?

Bu kılavuzda her tür buhar vardır, ancak genel favorimiz yeniden doldurulabilir kartuş tabanlı Vaporesso Osmall'dir. Bu, kullanım kolaylığı ve Star Wars kantin sahnesindeki bir şeye benzememesi nedeniyle bulutları kovalayan aşırılıkçıların zevkine uygun olmayabilir, ancak şu anda alabileceğiniz en iyisi bu. Bununla birlikte, standart sigaralara gerçek bir alternatif arayanlar için şu anda piyasada daha uygun bir şey yok.IQOS sistemi, yakılmak yerine ısıtılan uygun tütün kullanan.

Sırayla en iyi buharlaştırıcılar

En iyi vape 2020: Vaporesso OsmallPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Vaporesso)

1. Vaporesso Osmall

Cep boyutundaki arkadaş, paranın satın alabileceği en iyi vape kalemidir

Satın alma nedenleri
+ Küçük ve cepte + Kendi e-suyuyla doldurma kartuşu + Mükemmel buhar çıkışı + Kullanımı basit
Kaçınılması gereken nedenler
- Ucuz plastik kasa - Donuk renkler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Ortalama kartuş bazlı buharlaştırıcı, boşken hazneye attığınız kapalı fabrikada doldurulmuş bölmeleri kullandığında, bu, değiştirilmeden önce en az on yeniden doldurma için kullanılabilen yeniden doldurulabilir manyetik 2 ml kartuş kullanır. Bu, geleneksel sızdırmaz kartuş tabanlı sistemlerin eşleşemeyeceği yepyeni bir e-sıvı aromaları ve VG / PG karışımları dünyasını açar. Osmall, yalnızca bir boş kartuşla birlikte gelir, ancak çift başına yaklaşık 5 £ karşılığında çevrimiçi olarak satın almaya hazırdır. Tek yapman gereken bir satın almakE-Sıvıyeniden tasarlanmış yana monte edilmiş doldurma portu aracılığıyla kartuşu doldurun.

Gövde, Renova Zero'nun (aşağıda gözden geçirilmiştir) yapımında kullanılan çok daha hoş düz metal yerine ucuz nervürlü plastikten yapılmış olmasına rağmen, Osmall, kapsül doldurma sistemi daha iyi tasarlanmış ve doldurulması daha az dağınık olduğu için yeni bir numaralı noktamızı yakalıyor . Renova Zero'nun özel bir ağzı olan plastik bir şişeyle doldurulması gerektiğinde, bu model hemen hemen tüm üçüncü taraf e-sıvı şişelerini kabul edebilir ve bu, en sevdiğiniz e-sıvıyı önce boşaltmanız gerekmediği anlamına gelir. Kitabımızda büyük bir bonus.

Sekiz oldukça donuk renk yelpazesinde mevcut olan ve yalnızca 8cm x 3cm ölçülerinde, uygun fiyatlı Osmall, kullanmak için mutlak bir çocuk oyuncağıdır - gemide açma / kapama veya çekme aktivasyon düğmeleri olmadığından, sadece ağızlığa dudaklarınızı koyarsınız ve çiz bebeğim, çek.

Eğer pazarda muazzam miktarlarda buharla dolu (gerçekten, bu şey tüyün önünde sallanıyor), sürekli pürüzsüz bir vuruş sağlayan gizli ama son derece basit bir buharlaştırıcı arıyorsanız, o zaman bu küçük cep devinden başka bir yere bakmayın.

Ve eğer doldurmak için yeterli bir e-likit arayışındaysanız,e-sıvı kılavuzuve kendinize biraz cezbedici tatlar alın.

En İyi Vape 2020 ve iki IQOS 3 3 Birçok iQOS

Sol: IQOS 3 Duo; Sağ: IQOS 3 Multi

(Resim kredisi: IQOS)

2. IQOS 3 Duo ve iQOS 3 Multi

En iyi düz sigara değişimi

Satın alma nedenleri
+ Sigara içimini doğru şekilde çoğaltır + Gerçek tütün kullanır + Geleneksel sigaralara göre çok daha ucuz ve daha az sağlıksız + Aralarından seçim yapabileceğiniz üç sistem
Kaçınılması gereken nedenler
- Ara sıra temizlik gerektirir - Çalıştırması e-sıvı buharlardan daha pahalıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

E-sıvı buharlaştırıcıların gerçek sigaraların hem tadını hem de deneyimini taklit edemediğini fark ederseniz, o zaman Marlboro adamı Philip Morris'in bu mükemmel tütün ısıtma alternatifini düşünün.

Yeni, çok geliştirilmişIQOS 3 Duo(ve onun kararlı arkadaşı IQOS 3 Multi) tescilli HEETS (uzunlukları dışında filtrelenmiş sigaralara benzeyen tütün çubukları) kullanır. Bu özel olarak formüle edilmiş mini Marlboro, tütünü 350 dereceye kadar ısıtan küçük bir el tipi pil ünitesine itilir, filtre edilir - gerçek sigaralar yaklaşık 800 derecede yanar.

Bir HEETS'i 'tüttürmek' için, filtre ucunu dudaklara koyup çizmeniz yeterlidir. Etki, geleneksel bir sigaranın etkisine oldukça benzer: aşağı yukarı aynı miktarda duman üretir (bu örnekte hızlı çözülen bir buhar) ve boğazda tam olarak aynı nikotin tutuşunu sağlar. Benzer şekilde, tat, duyu ve tatmin seviyeleri de geleneksel bir sigaranınkine çok daha yakındır. Doğrusu, bu tam olarak aynı tat ve koku değildir, ancak bu sayfadaki hiçbir şey gerçek deneyimi kopyalamaya bu kadar yaklaşamaz. Lehine olan bir diğer nokta, sistemin çoğu e-sıvı buharlaştırıcının yaptığı gibi sızıntı yapamamasıdır.

Isıtma elemanı kapanmadan ve ünite bir uyarı sesi vermeden önce her HEETS çubuğundan yaklaşık 15 nefes veya altı dakika almalısınız. Sistem başlangıçta havada hafif bir tütün kokusu bırakırken, kısa sürede buharlaşır ve giysilerinizde hiçbir koku bırakmaz.

IQOS 3 Duo, düzgün çalışması için sağlanan cep şarj cihazıyla birlikte kullanılmalıdır: şişirmeyi bitirdiğinizde, ağız ünitesini şarj cihazına bırakmanız yeterlidir ve yaklaşık dört dakika içinde doldurulacaktır. Bu özel modelle ilgili harika olan şey, tek bir şarjla iki ardışık şişirme seansına izin vermesidir - art arda iki çok nikotin vuruşuna ihtiyaç duyanlar için iyi haber.

Buna karşılık, Duo’nun stabil arkadaşı IQOS 3 Multi, yerleşik şarj cihazına sahip HEET tutucudan oluşan eksiksiz bir hepsi bir arada paket olarak gelir. Bu, herhangi bir USB şarj cihazıyla doldurmaya gerek kalmadan önce, IQOS'a göre yaklaşık on şişirme seansı olmak üzere birden çok kez kullanılabileceği anlamına gelir.

Hangi modelin en iyisi olduğuna gelince, IQOS 3 Duo'nun şarj cihazı 1 cm daha kısa ve IQOS 3 Multi'nin iki katı genişliğindedir, ancak HEETS tutucusu çok daha küçüktür (yaklaşık 3 cm daha kısa ve Multi'nin yarısı genişliğindedir), daha dokunsal ve çok daha fazlasıdır. sağduyulu. Hem Duo hem de Multi, bir dizi farklı renkli ve dokulu gövde kabuğu ile özelleştirilebilir.

Sigarayı bırakmaya çalışıyorsanız, bu sistem mükemmel bir alternatiftir, ancak daha önce hiç sigara içmediyseniz, onu kullanmanızı tavsiye etmeyiz çünkü jüri, sistemin normal sigaradan ne kadar güvenli olduğu konusunda hala kararsızdır.

Philip Morris adına yapılan bağımsız araştırmaya göre, IQOS sistemi tütün içiminin zararını ve riskini azaltıyor. Ancak ABD Gıda ve İlaç Dairesi, 'yanmayan ısı' sigaralarının sigara içenlerin zararlı kimyasallara, karbon monoksite ve katrana maruziyetini azalttığı konusunda hemfikir olmasına rağmen, ABD reklamlarında bu iddianın yapılamayacağını açıkladı.

HEETS, paket başına 5 sterlin (sigaradan çok daha ucuz) perakende satış yapıyor ve beş Marlboro-esque tütün aromasında mevcut: Amber, Yellow, Sienna, Turkuaz ve Mavi. Amber, kırmızı bir Marlboro sigarasına en yakın olanıdır ve en hoş tada ve kokuya sahipken, Sarı ve Sienna daha güçlü bir vuruşa ve daha yoğun bir tada sahiptir. Turkuaz ve Mavi, Marlboro Green'e (mentol) eşdeğerdir ve tadı çok benzerdir. HEETS, doğrudan IQOS'tan ve Sainsbury's gibi bazı büyük süpermarketlerden temin edilebilir.

HEETS sigara olarak sınıflandırılmadığından, yakında çıkacak olan Avrupa mentollü sigara yasağından etkilenmezler. Öyleyse, bir mentollü sigara içicisi olarak, nasıl hayatta kalacağınız konusunda endişeleniyorsanız, IQOS sistemini düşünün ve Turkuaz veya Mavi aromasını veya mentol aromalı bir buharlaştırıcıyı kullanıyorsanız - kelimenin tam anlamıyla bir sürü var.

En İyi Vape 2020: RipTide RipStick

(Resim kredisi: Riptide)

3. RipTide RipStick

Sentetik nikotin kullanan mükemmel kartuş bazlı vape stick

Satın alma nedenleri
+ Basit kartuş sistemi + Otomatik çekme yardımı + Büyük buhar tüyleri üretir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla tat ve nikotin gücü mevcut değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bunun gibi sızdırmaz bir kartuş sistemi, yeni başlayanlar ve bir odayı dağınık e-sıvı ile doldurmak zorunda kalmadan sadece vape yapmak isteyenler için harikadır. Bu modelle, tat değiştirmek istediğinizde kartuşları kolayca değiştirebilirsiniz. Kartuşta yerleşik olduğu için ısıtma bobinini değiştirmeye de gerek yoktur.

RipSticksüper incedir ve çizim etkinleştirme teknolojisini kullanır, bu nedenle basılacak düğme yoktur. Ayrıca, RipStick'te kullanılan e-likit, sevilen boğaz vuruşunu oluşturmak için modern nikotin tuzlarında kullanılan bir bileşen olan Benzoik asit içermez. Bunun yerine, boğazınızı yırtılmış gibi hissetmeden daha yüksek memnuniyet sağladığı söylenen NicTech adlı tütün içermeyen sentetik bir nikotin kullanır. Sonuç, daha pürüzsüz, daha tatmin edici bir nefes.

Bu vape stick'in karmaşık bir sub-OHM modelinin boyutunun bir kısmı olduğu göz önüne alındığında, bizim testimizde inanılmaz miktarda buhar üretti. RipTide ayrıca mükemmelliğe çevrilmiş çekme direncine sahiptir - yani yanaklarınızı buruşturmanız gerekecek kadar sert değil ve havayı soluyormuş gibi hissettirmek için çok gevşek değil.

RipStick kapsülleri sadece altı çeşitte gelir - Parlak Tütün Yaprağı, Nane, Mango, Mavi Ahududu, Berry Crunch ve Tropikal - ve iki nikotin gücü: 12 mg ve 20 mg.

Yüksek fiyatlı ve kullanımı kolay kartuş tabanlı vape sisteminin peşindeyseniz, bu şekilde adım atın.

en iyi vape 2020: zeus arc GT

(Resim kredisi: Zeus)

4. Zeus Arc GT

Gevşek yaprak şişirme için cep boyutunda en iyi bitkisel buharlaştırıcı

Satın alma nedenleri
+ Altın ısı iletimi + Düzgün vuruş + Mükemmel buhar üretimi - bitkisel bir model için + Dokunsal his ve kullanımı kolay

Bitkisel içiciler arasındaki mevcut eğilim (tabii ki pipolarında biraz THC'yi sevenler de dahil), Zeus'un bu zarif ve gizli, teknoloji dolu modeli gibi gevşek yapraklı buharlaştırıcılara doğru. Arc GT, 9 cm'nin altında ve 2 cm'nin biraz üzerinde genişlikte bir gölgedir, bu da onu piyasadaki tartışmasız en küçük bitkisel buharlaştırıcı yapar. Elde harika hissediyor ve 3.500mAh bataryası, tek bir şarjla yaklaşık 90 dakikalık kullanım için iyi.

Üst düzey donanımların nasıl üretileceğini bildikleri Almanya'da tasarlananZeus Arc GTGoldSink teknolojisi ile donatılmıştır. Başka bir deyişle, iletken ve tüm buhar yolu, hepimizin bildiği en güvenilir ısı iletkenlerinden biri olduğunu bildiğimiz altınla kaplıdır. Sonuç, artan iletim ve dolayısıyla piyasadaki tartışmalı diğer tüm modellerden daha büyük buhar tüyleridir. Bu büyük bir darbe çünkü çoğu bitkisel buharlaştırıcı o kadar fazla buhar üretmiyor.

Arc GT ayrıca daha az dökülme için daha iyi tasarlanmıştır - malzemeleri altın hazneye koyun, manyetik kauçuk kaplı kapağı entegre ağızlık ile yeniden takın ve 185˚C'den güçlü 225˚C'ye kadar üç kademede tercih ettiğiniz sıcaklığı seçin. Yasal bir bölgede yaşıyorsanız veya tıbbi amaçlarla reçetelenmiş esrar varsa, daha fazla rahatlık için tek servislik, önceden doldurulmuş 'bırak ve git' ArcPod satın alabilirsiniz.

Bugüne kadar Firefly 2, Pax 2 ve Crafty dahil olmak üzere pek çok bitkisel buharlaştırıcı denedik ve bu şimdiye kadarki en uygun ve etkili model. Son derece iyi hazırlanmış, kullanımı kolay ve her seferinde pürüzsüz, dolgun bir nefes veriyor. Sadece vermeye devam eden yüksek kaliteli bir bitkisel model için pazardaysanız, bunu bir denemenizi öneririz.

en iyi vape 2020: Vaporesso Xtra

(Resim kredisi: Vaporesso)

5. Vaporesso Xtra

Tüm gün vaping için mükemmel yeniden doldurulabilir model

Satın alma nedenleri
+ Otomatik çekiş + Büyük e-sıvı haznesi + Uzun pil ömrü + Mükemmel buhar izleri üretir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Daha uzun ömürlü bir pilin ve daha yüksek nikotin memnuniyetinin ve tadının peşindeyseniz, kazanan Vaporesso Osmall'dan daha yüksek veya daha erken Renova Zero (aşağıda), iki bobin haznesi ile birlikte gelen bu kırma doldurulabilir modeli düşünün: geliştirilmiş lezzet için 0,8 Ohm MESH bobin ve ağızdan akciğere tekniğini kullanmayı tercih edenler için 1,2 Ohm bobin. Ayrıca geniş bir renk yelpazesi mevcuttur.

Ekstra tamamen düğmesizdir, bu nedenle tek yapmanız gereken dudaklarınızı ağızlığa götürmek ve üflemektir - bobin, büyük buhar bulutları vermek için otomatik olarak etkinleştirilir. Bu model, cebinde Osmall ve Zero'dan biraz daha büyük hissediyor, ancak 900 mAh pili tam bir gün için buhar sağlamalıdır. Yeniden doldurulabilir haznesi ayrıca daha fazla e-sıvı tutar.

Vaporesso’nun zahmetsiz vape serisinin büyük hayranlarıyız ve bu, kesinlikle dikkate alınmaya değer başka bir güzel model.

en iyi vape 2020: Utillian 620 Bitkisel Buharlaştırıcı

(Resim kredisi: Utillian)

6. Utillian 620 Bitkisel Buharlaştırıcı

Bitkiler üzerinde çizim yapmak için bir başka harika cep boyutunda buharlaştırıcı

Satın alma nedenleri
+ Övgüye değer taşınabilir + Otlar için mükemmel seçim + Ayarlanabilir sıcaklık + Kullanışlı LCD ekran
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Fazla buhar üretmiyor Amazon'a bakın

E-likit yerine gevşek yapraklı ürünlerden yararlanmayı tercih ediyorsanız, Utillian'ın bu yeni modeli çok değerli bir teklif. Utillian 620, hareket halindeyken şişirmeye mükemmel şekilde uygundur ve yaramaz çeşitler de dahil olmak üzere her türlü nikotinsiz bitkisel karışımı kabul eder.

Bitkisel buharlaştırıcılar genellikle e-sıvı modellerinden daha büyüktür ancak bu, cep boyutunda taşınabilirlik için doğru boyuttadır. Kullanımı daha kolay olamazdı: Dokunsal manyetik ağızlığı çekip çıkarın, 0,2 gram hazneyi en sevdiğiniz karışımla doldurun ve ısıtıcıyı etkinleştirmek için büyük düğmeye beş kez dokunun. Utillian 620’nin iki sıcaklık düğmesi, 320 ila 428 ° F (160-220 ° C) arasında hassas sıcaklık kontrolü sunar ve üstteki mükemmel arkadan aydınlatmalı LCD ekrana bakarak hangi sıcaklığa ayarlandığını kolayca görebilirsiniz. 2300mAh pil ise her şarjda bir saate kadar kullanım sağlar ve bu bitkisel bir model için oldukça iyidir. Ünitenin altına sıkışan manyetik karıştırma aleti ekstra hoş bir dokunuş.

Utillian 620 gibi bitkisel vaporizatörlerin o kadar çok buhar üretmediği söylenebilir - ağızdan akciğere tekniğini benimsemediğiniz sürece genellikle sadece soluk ince tüyler - ama tat verme konusunda hiçbir problemleri yoktur. Yaramaz şeylerle birlikte kullanılırsa, kalıcı bir koku olmadan da tam bir etki bekleyebilirsiniz.

Utillian 620'yi hem işlev, hem boyut hem de fiyat açısından gerçekten değerlendiriyoruz, ancak daha büyük bir modeli tercih ederseniz, kesinlikle biraz daha pahalı olanı inceleyin.Utillian 722210˚C'ye kadar otomatik sıcaklık kontrolü, 225˚C'ye çıkarmak için bir güçlendirme düğmesi, daha büyük bir batarya, daha büyük bir bitki odası ve balmumu konsantrelerini içmeye yönelik bir araç.

• Utillian 620'yi uluslararası olarak Utillian'dan satın alın

en iyi vape 2020: VAPORESSO RENOVA ZERO

(Resim kredisi: Vaporesso)

7. Vaporesso Renova Zero

Kazanan Osmall'a harika yeniden doldurulabilir kapsül alternatifi

Satın alma nedenleri
+ Büyük buhar hacmi ile mükemmel tutarlılık + Olağanüstü kompakt + İyi yapılmış
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARINI DOLDURMAK İSTEDİ Amazon'u kontrol edin

Sıfır, yeni bir numaralı vape kalemimiz Vaporesso Osmall'ın öncülüdür. Osmall gibi, bu da en sevdiğiniz e-likit aromasıyla doldurduğunuz boş bir kartuşla birlikte gelir. Bununla birlikte, doldurma ağzının tek yönlü valfi yalnızca Vaporesso’nun sağladığı e-sıvı şişesinin ağzını kabul ettiğinden, bu, önce üçüncü taraf şişesindeki içeriğin boşaltılması anlamına gelir ve bu biraz güçlüktür.

Yine de, bu listede hala iyi bir yeri hak ediyor çünkü kazanan Osmall'dan çok daha hoş olan pürüzsüz çinko alaşımlı kasanın görünümünü ve hissini seviyoruz. Aynı düğmeye üç kez basarak da cihazın watt değerini değiştirebilirsiniz. Watt ayarının genel buhar hacmini etkilediği varsayılsa da, bu yazıcının üç ayar arasındaki herhangi bir büyük farklılığı tespit edemediği söylenmelidir.

Osmall gibi, bu da şaşırtıcı derecede büyük buhar tüyleri üretir - ciddi dumanlardan bahsediyoruz dostum, ciddi dumanlar. Dahası, her kartuş, Vapeland'daki en pürüzsüz, en tatmin edici şişirme deneyimlerinden birini üreten yüksek kaliteli, uzun ömürlü seramik bobin ile donatılmıştır.

Zero ayrıca yeniden doldurma zamanı geldiğinde bobini kapatan kuru darbe korumasına da sahiptir. Bu sadece bobinin hasar görmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda pamuklu bobin buharlaştırıcılarda yaygın bir anormallik olan akciğere dolusu yanmış buhar almanızı da önler.

Bu modelin tasarımını ve hissini daha çok tercih etmemize rağmen, garip doldurma yöntemi kararlı arkadaşına kaybettiği anlamına gelir. Yine de güzel bir vape kalemi.

en iyi vape 2020: Vype ePod

(Resim kredisi: Vype)

8. Vype ePod

Behemoth BAT'tan mühürlü kartuş vape kalem

Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat + Yüksek buhar hacmi +10 e-likit aromasıyla tatmin edici hit
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün EN İYİ FIRSATLAR Amazon'u kontrol edin.

Üç rengi mevcut olan hafif Vype ePod, 10 farklı tatta (Golden Tobacco ve Chilled Mint'den Garden Strawberry'ye, Tequila Sunrise ve Vanilla Medley'ye) tek kullanımlık önceden kapatılmış kartuşlar ve iki nikotin gücü (12) kullanan geleneksel bir e-sıvı buharlaştırıcıdır. ve 18mg).

EPod'un kullanımı son derece basittir, çünkü üzerinde herhangi bir düğme yoktur. Tek kullanımlık bir e-sıvı kartuşu (5,99 £) koyun ve nefesinizi çekin. EPod kesinlikle meteoroloji departmanında yetersiz kalmaz - bu şey büyük miktarlarda zengin, yoğun aromalı buhar üretir.

Bununla birlikte, bazen ilk birkaç çekimde köpüren bir ses çıkarır ve daha da kötüsü, tadı uzaktan hoş olmayan bir miktar e-sıvıyı ağızlığa atar. Bu, zaman zaman bazı buharlaştırıcıları etkileyen garip bir anormalliktir ve bu yazarın neden olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Bununla birlikte, Vype ePod, vape stick pazarına yeterince iyi bir giriş ve arkasındaki finansal ağırlığın British American Tobacco'dan başkası olmadığı göz önüne alındığında iyi satılması gereken bir ePod.

En İyi Vape 2020: Bo Vaping

9. Vaping

En iyi premium tasarımcı vape

Satın alma nedenleri
+ Sofistike ve gizli tasarım + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Wobbly USB şarj cihazı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Fransa'da tasarlandı - ama elbette - bu ultra şık e-kalem, etrafındaki en zarif modellerden biri, aynı zamanda kullanımı da bir oyun. Sadece önceden doldurulmuş, renk kodlu bir kartuşa (Bo Cap adı verilir) bastırın, dudaklarınızı ağızlığın etrafına koyun ve bir deniz hayvanı gibi emin. Bu kadar. Basılacak düğme ve dökülecek sıvı yok.

Bo One, bir şeyin ince bir çubuğu (10cm x 1.5cm) ve birkaç saatlik vaping için mükemmel. Pürüzsüz Nextel kaplaması elde gür bir his verir ve ekstra 40 £ karşılığında cep boyutunda, deri kaplı şarj istasyonunu satın alabilirsiniz; Hareket halindeyken hızlı pil takviyesi için Bo'yu yuvaya takmanız yeterli.

Bo, hem 8mg hem de 16mg nikotin konfigürasyonlarında üç kapsül için 5,99 £ 'dan bazı harika e-sıvılar üretir. Oldukça fazla tadı test ettim ve iki favorim: Classique Tobacco RY4 (bir miktar karamel ile lezzetli, pürüzsüz bir tütün tadı) ve Orange Light (hafif nane ile armut aroması).

Doğru, USB şarj yuvası biraz titriyor ve bazı kartuşların biraz sızdığı biliniyor, ancak temelde bu hem verimli hem de beslemesi nispeten ucuz olan çok sağlam bir buharlaştırıcı.

Bu, paketteki en büyük cloud chucker değil, ancak sağduyulu ancak şık bir şey arıyorsanız, bu klas ve makul fiyatlı vape stick'ten çok daha kötüsünü yapabilirsiniz. Bo, seçici!

En iyi vape 2020: Ripple

(Resim kredisi: Ripple)

10. Dalgalanma

Sıfır nikotin içeren doğal bitki bazlı seçenek

Satın alma nedenleri
+ Bitki özleri ve uçucu yağlar kullanır + Bağımlılık yapmaz
Kaçınılması gereken nedenler
- Tek kullanımlık bir ürün için pahalı - Nikotin için can atıyorsanız, burada değil

Dalgalanmanikotin, bitkisel gliserin ve propilen glikolün alışılmış karışımı yerine ginseng, papatya ve kediotu kökü gibi bitki özleri ve çeşitli uçucu yağların bir kombinasyonunu kullanan yeni bir kapalı tek kullanımlık 'bütünsel' buharlaştırıcı türüdür. Bir erkek ve kız kardeş ekibinin beyni olan Ripple, görünüşe göre çok daha güvenli bir elektronik sigara yöntemidir ve hiçbir nikotin içermediğinden tamamen bağımlılık yapmaz.

Ana Ripple ünitesi, piyasadaki diğer çubuk tipi buharlaştırıcılara benziyor; temel fark, tek kullanımlık olması ve kutudan çıkarılıp şarj edilmeye hazır olmasıdır. Etkinleştirmek için, daha iyi bir ifade istemek için dudaklarınızı ucunun etrafına koyup emmeniz yeterlidir. Haberlere göre, her bir Ripple yaklaşık 500 nefes için iyidir (yapımcılar, her ne olursa olsun, maksimum fayda için günde 10 ila 20 nefes önerirler).

Bu yazar dört çeşninin (yasemin, nane, lavanta ve lychee) hepsine bir girdap verdi ve bunlardan hiçbiri beni daha rahat hissettirdi - ya da başka bir nikotin darbesi için dürtüğümü kontrol etti - hepsi son derece hoştu ve normal vaporizatörlerle ilişkili keskinlik olmadan. Ayrıca şaşırtıcı derecede büyük hacimde buhar ürettiler.

Ripple'ın piyasada herhangi bir büyük dalgalanma yaratıp yaratmayacağı tartışmalı bir konu, ancak pazara böylesine yeni bir açıdan girme konusunda geliştiricilere şapka çıkarıyor. Ancak, isabet başına 40 sterlinlik dörtlü paketler yerine bireysel deneme birimleri sunmalarını öneriyoruz.

En iyi vape 2020: JUUL

11 Temmuz

Bir alet ve bir e-sigara arasında bir yerde

Satın alma nedenleri
+ Basit kapsül sistemi + Bazı mükemmel tatlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Küçük baklalar Amazon'a bakın

En popüler buharlar ya daha küçük butik markalar ya da bu tatlı vape dolarlarını arayan dev tütün / sigara şirketleri tarafından yapılır. Juul ikisi de değil: Etkileyici olmayan 40 milyar dolar değerinde bir Silikon Vadisi girişimi.

Juul ürünü, en azından Juul'a göre teknik olarak bir vape veya e-sigara konuşmuyor. Bununla birlikte, kullandığı Juulpod'lar e likit içerdiğinden - pardon, sigara içenlerin soluyabilmesi ve sigara tarzı nikotin alabilmesi için buharlaştırılan, sıkı kalite kontrollü süreçler altında karıştırılan tescilli tuz bazlı nikotin e-likit formülü. isabet, biz hemen devam edeceğiz ve buna bir vape diyeceğiz.

Juul, yumuşak bir çekiliş sağlıyor ve yalnızca altı lezzet mevcut olsa da, Golden Tobacco ve Mango Nectar kapsülleri denediğimiz en iyi tatlar arasında. IQOS ve Vype'ın benzer ürünlerine çok güçlü bir alternatiftir. Kesinlikle Vype'ın yeni ve çok abartılı iSwitch'ine tercih edilir buldum.

• Juul, Vype iSwitch ve iSwitch Maxxkafa kafaya inceleme

en iyi vape 2020: vaporesso podstick

(Resim kredisi: Vaporesso)

12. Vaporesso PodStick

Renova Zero'nun daha yüksek teknoloji ürünü bir versiyonu

Satın alma nedenleri
+ Doldurulabilir bölme sistemi + Yüksek derecede ayarlanabilir + İki bölme ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Osmall veya Renova Zero BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kadar pratik değil Amazon'a bakın

Bazı ekstra yerleşik teknolojilere rağmen, Vaporesso’nun en son girişi, hem pratiklik hem de tasarım açısından parlak Renova Zero modeliyle (yukarıda incelenmiştir) tam olarak eşleşemez. Hala gevşek bir pantolon cebi için yeterince küçük olsa da, büyük kalem benzeri şekli ve boyutu dar bir kot cebine sığmaz ve elde o kadar dokunsal hissetmez. Ayrıca, Zero'nun otomatik çizim özelliği ile gelmez. Bunun yerine atomizeri etkinleştirmek için yan taraftaki bir düğmeye basmanız gerekir. Ayrıca, her vaping seansından sonra onu kapatmayı da hatırlamanız gerekecektir.

Zero gibi, PodStick de seçtiğiniz karışımla doldurulabilen çıkarılabilir bir e-sıvı kabı (veya bölmesi) kullanır. Doldurma portunu ortaya çıkarmak için ağızlığı geri kaydırın ve rezervuarı doldurmak için verilen damlalığı kullanın. Paket iki farklı bölme içerir: ekstra çekme direnci ve ağızdan akciğer yöntemini tercih edenler için 1.3 ohm CCEL; ve direkt akciğere inhalasyon tekniğinin hayranları için 0,6 ohm'luk bir Meshed pod. Güç çıkışını üç aşamada da değiştirebilirsiniz: en düşük 'kırmızı' ayar, daha zayıf bir vuruş ve daha az buhar isteyenler için en iyisidir; 'mavi', marjinal olarak daha fazla buhar ve boğazda biraz daha fazla kavrama sağlarken, & lsquo ; kırmızı 'maksimum buhar üretimi ile tam gövdeli vuruş isteyenler içindir.

Aynı e-sıvıyı en düşük 'kırmızı' ayarında kullanırken bile, PodStick'ten gelen vuruşun boğazda Renova Zero'dan biraz daha sert olduğu söylenmelidir. Düşük nikotinli bir sigaradan geçiyorsanız bunu aklınızda bulundurun.

Çeşitli güç ayarları sunan standart bir çubuk tarzı modelin peşindeyseniz ve iki vaping yöntemiyle uğraşmak için gerekli olan yollar varsa, o zaman hemen buharlaşın. Ancak tek yapmak istediğiniz en basit ve en basit şekilde vape yapmaksa , bunun yerine Osmall veya Renova Zero için bir arı hattı yapmanızı tavsiye ederiz.

en iyi vape 2020: myblu vape kalem

(Resim kredisi: Blu)

13. Blu Vape Kalemim

Süper ince cepler için süper ince e-kalem

Satın alma nedenleri
+ Sıska ve son derece cepte
Kaçınılması gereken nedenler
-Yeterli tat ve güç yok-18 mg'lık nikotin kapsülleri çok sert BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Blu’nun şık kapsül tabanlı vape kalemi, çok sayıda renkte gelir ve muhtemelen piyasadaki en ince modeldir. Ayrıca etkinleştirmek için herhangi bir düğmeye basmayı da gerektirmez - sadece emip nefes verin.

Bu yazar, on altı güçlü listesinden birkaç farklı lezzet örnekledi ve karışımların çoğu çok hoş olsa da (özellikle Bourbon Karamel ve Instense Çilek), çoğu yalnızca boğazı parçalara ayıracak kadar güçlü olan 18 mg nikotin gücünde mevcuttur. ve öksürük nöbetine neden olur.

Neyse ki, mağazalarında bazı 9 mg'lık seçenekler var, ancak bunlar çok az ve çok uzak, bu yüzden umarım Blu, yakın gelecekte daha geniş çeşitlilikte nikotin gücü sunmaya uygun olacaktır. Bunun dışında, tam güçte bir nikotin vuruşundan sonra özlem duyanlar için yeterince iyi bir seçenektir.

En iyi vape 2020: Logic Compact

14. Mantık Kompakt

Uygun fiyatlı ve iyi tasarlanmış vape kalem

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tasarım + Uygun fiyatlı başlangıç ​​kiti
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla lezzet seçeneği yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Mantık, boyut, şekil ve e-sıvı kartuşlarının takılma şekli dahil olmak üzere birçok yönden Bo'ya benzeyen kartuş tabanlı bir ürünle vaping yarışına girer.

Ultra ince Compact, 10 cm'den uzun bir gölge ölçer ve kelimenin tam anlamıyla yerine oturan manyetik e-sıvı kartuşlara sahiptir. Mantık, Compact'ın işlevleri hakkında açıkça uzun ve yoğun bir şekilde düşünmüştür ve sonuç olarak, hem çekme direnci hem de ağızlığın kendisi, son derece tatmin edici ve çok pürüzsüz bir vaping deneyimi sağlamak için mükemmel şekilde yapılandırılmıştır.

Her ikisine de basılacak sinir bozucu düğmeler yok ve ürettiği buhar miktarı, böylesine küçük bir kartuş tabanlı model için şaşırtıcı derecede hacimlidir.

Genel bir tat yetersizliğine (toplamda dokuz) ve nikotin gücüne rağmen, Logic Compact, özellikle temel Başlangıç ​​Kitinin şu anki düşük fiyatı göz önüne alındığında, kesinlikle bir bahis yapmaya değer.

En iyi vape 2020: Firefly 2

15. Ateşböceği 2

Vapeurları ayırt etmek için zarif gevşek bitki üfleyici

Satın alma nedenleri
+ Güzel tasarım ve inşa + Mükemmel gevşek yapraklı vaping deneyimi
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI düzenli temizlik gerektirir675 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 675 ABD doları Kogan.com'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Bitkisel şişirme çantanızsa, eski Apple çalışanı Mark Williams tarafından tasarlanan bu özellik dolu gevşek yapraklı buharlaştırıcıyı dudaklarınızı dolaştırmayı düşünün.

Vaping ürünleri arenasında, Firefly 2 görülmesi gereken güzel bir şeydir ve hem kuru otları hem de balmumu konsantrelerini kabul eden bir borosilikat cam buhar yolu ve bitki çanağından oluşur. Dokunmatik sensör aktivasyonu, dinamik konveksiyonlu ısıtma teknolojisi ve hafif magnezyum alaşımlı yapı şık bir işlevsellik katar.

Firefly 2 saniyeler içinde ısınır ve ücretsiz bir iOS ve Android uygulaması aracılığıyla erişilen önceden ayarlanmış altı sıcaklıkla birlikte gelir. Kullanıcıların bu model için övgüden başka bir şeyi yok ve bu yazar aynı fikirde.

En iyi vape 2019: Apollo OHM GO

16. Apollo OHM GO

Bulut takipçileri için en iyi vape

Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir çekme direnci + Büyük buhar hacmi + İki vaping yöntemi + Harika pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük ve oldukça ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Apollo, vapeland'da önemli bir oyuncudur ve e-likitleri en iyiler arasındadır. Bu yüksek mühendislik ürünü sub-ohm canavar, 16 cm uzunluğunda sayfadaki en büyük modeldir.

Şehrinizin en ateşli bulut avcılarına karşı kafa kafaya gitmek istiyorsanız, o zaman ortaya çıkacak model budur. Gelmeye devam eden muhteşem seviyelerde pürüzsüz, strato-kümülüs benzeri buhar üretir. Çok etkileyici.

Kullanımı da oldukça kolaydır ve çekilmeye karşı dirençli bir kadran ve kullanıcıların iki vaping yöntemini kullanmalarına olanak tanıyan ekstra bir bobinle birlikte gelir: ağızdan akciğere (daha çok sigara gibi) ve doğrudan akciğer soluması (nargile gibi) boru). Tek bir şarjla da tam bir gün vaping bekleyebilirsiniz.