Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi dikey fare 2020: Bu yüksek profilli çevre birimleriyle bilek gerginliğini ve ağrıyı azaltın

En iyi dikey fare 2020: Bu yüksek profilli çevre birimleriyle bilek gerginliğini ve ağrıyı azaltın

2020'de sizin için en iyi dikey fareyi bulmak söz konusu olduğunda, bu güzel cihazlardan biriyle kaslara ve tendonlara olan stresi en aza indirmek ve RSI ve karpal tünel sendromu gibi sorunların yaşanma riskini azaltmak için buradayız. .


Tavsiyemizi istiyorsanız, Mac veya Windows için en iyi dikey fare modellerinden birine yükseltmek için gerçekten acı çekene kadar beklemeyin. Elleriniz ergonomik tasarımın ve doğal, rahat pozisyonun (başparmağınız yukarıda) avantajını hemen hissedecek.

Fareyi 'el sıkışma konumuna' geçmek, pişman olmayacağınızı düşündüğümüz bir karardır. Özenle seçilmiş alıcılarımız, farklı şekil, boyut, tasarım ve fiyat modellerine rehberlik eder, ancak hepsi daha önce olduğu gibi çalışmanıza, sörf yapmanıza ve oyun oynamanıza olanak tanır - sadece daha sağlıklı bir şekilde.

En iyi dikey fare City Ergonomics DXT DXT02W

1. City Ergonomics DXT DXT02W Kablosuz Fare

Kompakt ama etkileyici bir dikey kemirgen

Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + 30 saniyelik şarjla iki saatlik kullanım sunar
Kaçınılması gereken nedenler
-Kablosuz sinyal aralıklı olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 101,28 Amazon'da görüntüleyin

Listemizdeki en pahalı modellerden biri olan DXT DXT02W, hem sol hem de sağ elini kullanan kullanıcılar için ideal olan bir tasarım sunar. Şimdiye kadar gördüğümüz en çekici görünümlü dikey fare değil, ancak özellik cephesinde bunu telafi ediyor.


500'den 2.000'e kadar dört ayarlanabilir DPI ayarına sahiptir ve sadece 30 saniyelik şarjla iki saatlik enerji sağlayan oldukça kullanışlı bir Hızlı Şarj ile birlikte gelir. Bu fare aynı zamanda hem küçük hem de büyük el kullanıcıları için idealdir, bu nedenle pratikte herkes onun ergonomik tasarımından yararlanmaya başlayabilir.

En iyi dikey fare R-Go 1200 DPI Oyster


2. R-Go 1200 DPI Oyster Kablosuz Fare

Uygun bir premium dikey fare

Satın alma nedenleri
+ Eşsiz özelleştirme seviyeleri + Her el şekline veya tipine uygundur
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 245,20 £ Amazon'da Görüntüleyin

R-Go 1200 DPI Oyster Kablosuz Fare, 2019'daki en iyi dikey fareler listemizdeki en pahalı modeldir, ancak yelpazenin en ucunda olmak, riskinizi veya semptomlarınızı azaltmaya yardımcı olacak en iyi özellikleri aldığınız anlamına gelir. Günlük bilgisayar kullanımınızda RSI.

Ultra ayarlanabilir taban soldan sağa hareket ettirilebilir, böylece herhangi bir kullanıcı ondan en iyi şekilde faydalanabilir ve açısı da özelleştirilebilir ve geleneksel bir konumdan dikey tarzda bir 'tokalaşma' versiyonuna kadar her şeyi mümkün kılar. Tek bir şarjla 30 güne kadar kullanım sunan kablosuz da.


En iyi dikey fare 2019 Posturite Penguin Ambidextrous Kablosuz Ergonomik Fare

3. Posturite Penguin Ambidextrous Kablosuz Ergonomik Fare

Ofiste baş döndürme olasılığı yüksek

Satın alma nedenleri
+ Masanız için farklı görünüm + 30 güne kadar pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Tasarım herkes için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 72 £ Amazon'da Görüntüle 94,96 £ Amazon'da Görüntüle 100,74 £ Amazon'da Görüntüle