Close

En iyi vibratör 2021: Hadi biraz iyi hisler yaşayalım

Seks oyuncakları dünyası, çeşitliliği ile bizi şaşırtmaktan ve memnun etmekten asla geri kalmıyor ve günümüzün en iyi vibratörleri, bu sektördeki en heyecan verici ürünlerden bazıları olarak öne çıkıyor. Bu süper popülerin birçok farklı versiyonu var.seks oyuncağıher biri kendi benzersiz işlevini sunar. Tutkunuz ne olursa olsun, size uygun bir vibratör olacağından emin olabilirsiniz.

Bariz olanı belirtmek istemeden, vibratörün tanımı – ve günümüzdekilerden ayıran temel özelliği.en iyi dildolar– içinde bir motor olacak ve evet, tahmin ettiniz, titreyecek. Bu temel gerçeğin ötesinde, vibratörler birçok farklı kılıkta gelir. Bazıları dahili kullanım için kullanılır (G-spot vibratörleri) ve dildolara benzer. Mermi vibratörü gibi bazıları küçüktür ve klitoral stimülasyon için tasarlanmıştır. Tavşan vibratörleri, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, iç titreşimler için bir yapay penis eklentisi ile klitoral uyarım sağlayan 'kulakları' olan tüylü yaratıklara benziyor. Oral sekse öykünmek için tasarlanmış emme uyarımı sağlayan çakıl şekilli vibratörler de vardır.

Günümüzün en iyi vibratörleri de yalnızca kadın pazarına yönelik değildir. Titreşimli horoz halkaları ve titreşimli popo tıkaçları popülerdir, bunlar - yine bariz olanı belirtmek istemeden - anüsü olan herkes için uygundur, ancak bazıları prostat bezini özel olarak uyarmak için tasarlandığından (daha erkek odaklı olanlar için) özellikle erkekler arasında popülerdir. oyuncaklar, göz atınen iyi Fleshlightrehberlik etmek).

Kendinize göz atmak ister misiniz? Aşağıda, bir göz atıp nelerden hoşlandığınızı görebilmeniz için önereceğimiz güvenilir perakendecilerin bir listesi bulunmaktadır. Veya, seks oyuncak pazarının bu sektöründe sunulan seçenekler sizi şaşırttıysa, ana vibratör kategorilerine ve her biri için en iyi seçime daha yakından bakmak için okumaya devam edin.


En iyi vibratörler 2021: mermi

2021'in en iyi vibratörleri listemize başlamak mermidir. Birçokları tarafından favori bir başlangıç ​​seks oyuncağı olan vibratörün bu zarif, minyon versiyonu klitorisin tam olarak uyarılmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Sadece harici kullanım içindir, ancak bu sadece klitoris ile sınırlı değildir: onu meme ucu çevresinde, perine üzerinde veya vulva çevresinde alay etmek için kullanın.

Mermiler küçük olsa da, en güçlü ayarlardayken yoğun titreşimlerle güçlü olabilirler - bu nedenle bu cep boyutundaki roketleri hafife almayın. En iyi sürümler ve her zaman bunları tercih etmenizi kesinlikle öneririz, birden fazla ayara ve işleve sahip olun, böylece kişisel tercihlerinize uyacak güç ve kalıplarla oynayabilirsiniz.


Merminin daha ucuz versiyonları, USB şarj edilebilir yerine pille çalışır. Bazı iyi titreşimler için çevre etiğinizden vazgeçmeniz için hiçbir neden yoktur ve ayrıca en yoğun anda güç kaybetme riskiniz vardır, bu nedenle eklenti sürümlerini tercih edin ve sizi uzun süre mutlu tutacaktır.


En iyi mermi vibratörü: We-Vibe Tango X
Bu durumda Tango'ya sadece bir tane alır. Vibratör dünyasının her zaman favorisi olan We-Vibe Tango, yoğunluğu ve güvenilirliği sayesinde popülerlik kazandı ve Tango X daha fazla güç, daha yumuşak bir tasarım ve geliştirilmiş kontroller sunuyor. Vücut için güvenli PC ABS termoplastikten yapılmıştır, aynı zamanda su geçirmezdir, şarj edilebilir ve oynamak için sekiz ayarı vardır.

Bugünün en iyi We-vibe tango X fırsatlarıWe-Vibe Tango X - Kırmızı TÜMÜ at... Urban Outfitters (Birleşik Krallık) 55 £ Görünüm We-Vibe Tango X Ruj... aşk balı £ 79,99 Görünüm We-Vibe Tango X Ruj... aşk balı £ 79,99 GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi vibratör: değnek

Karanlıkta, seks oyuncaklarının cinsel sağlık ve refahın hayati bir parçası olarak doğru bir şekilde görülmeden önceki eski günlerde, dünya, değnek vibratörünün gerçekten cinsel uyarım için olmadığını iddia etmek zorunda kaldı. Hitachi, Sihirli Değneğini 1968'de piyasaya sürdüğünde, başlangıçta bunu bir 'spor masajı' olarak pazarlıyordu. Tabii ki, oYapabilmekolarak kullanılmakmasaj yapan kişive birçok seks oyuncağı kullanıcısı yapar, ancak kısa süre sonra vulva çevresinde kullanıldığında harika çalıştığı anlaşıldı. Kadın pazarını fırtına ile aldı ve etraftaki en iyi vibratör stillerinden biri olarak kaldı.

Hitachi'den bu yana çok daha fazla asa geliştirildi ve çoğu seks oyuncağı şirketi, büyük, soğanlı bir kafa ve uzun bir gövdeye sahip ikonik tasarımdan ilham alan bir asaya sahip. Çubuk vibratörleri harici ve vajinal olarak kullanılabilir, ancak titreşimlerin yoğunluğu nedeniyle anal penetrasyon için önerilmez.

Asanın ayırt edici bir özelliği, tamamen kafaya odaklanan güçlü titreşimleridir. Uzun gövde titreşimsiz kalır, bu da uzun, gergin ön sevişme veya mastürbasyon seanslarında kolunuzun uyuşmasına neden olmadan kullanımı rahat hale getirir.


Hızlı ipucu: Dahili olarak bir değnek kullanıyorsanız, sorunsuz bir deneyim için her zaman bol miktarda yağ uyguladığınızdan emin olun.

En iyi vibratör: Doxy Die Cast
Doxy'nin asasının dört aralığı vardır ve bizim grup seçimimiz Doxy Die Cast'tir. Bu vibratör, süper yoğun titreşimleri ve geniş hız ve darbe ayarları yelpazesi ile popüler Orijinal ile aynıdır, ancak bu, şık bir alüminyum-titanyum alaşımlı gövdeye sahiptir. Hitachi Magic Wand'dan %30 daha fazla güce sahip olan Doxy, asalarının 'vızıltı' yerine 'gürültülü' olduğunu söylüyor.


Bugünün en iyi Doxy Die Cast fırsatları Doxy Die Cast 3 Şarj Edilebilir... Amazon £ 128,81 Görüntüle Doxy Extra Powerful Die Cast... Amazon £132,69 Görüntüle Doxy Die Cast 3R Şarj Edilebilir... Amazon Prime £147,69 GörüntüleDOXY Pres Döküm 3R Siyah... aşk balı 149,99 £ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi vibratör: tavşan vibratörü

İki tane varken neden bir orgazm deneyimiyle yetinesiniz ki? Klitoral uyarıcı kulaklarının bir sonucu olarak adlandırılan tavşan vibratörü, aynı anda hem klitoral hem de G noktası uyarımı sunar ve eğer çok şanslıysanız, kutsal kaseye harmanlanmış bir orgazmla vurursunuz. Tavşan vibratörleri ile ilgili olarak son yıllarda pazar değişti, seks oyuncak şirketleri aynı prensibe dayanan, ancak genellikle daha yumuşak eğrilere ve oyuncağın eski yinelemelerinden daha ergonomik bir tutuşa sahip çeşitli tasarımlar geliştiriyor.

En kaliteli tavşan vibratörleri elbette çeşitli ayarlara sahip olacaktır. Seks oyuncakları ile ilgili basit bir kural, birinin hepsine uymaması ve yalnızca çeşitli darbe ve hız seçeneklerine sahip tavşanlar satın almanız gerektiğidir. Bu hassas bir denge ve size birçok seçenek sunan birini bulmak istiyorsunuz.

Lelo Soraya Dalga
İki değil, üç uyarıcı his sunan Lelo'nun Soraya Wave'i tavşan vibratörleri için yeni bir zirveye ulaşıyor. Klitoral ve G-spot stimülasyonunun yanı sıra Soraya, şaftın ucu 'buraya gel' hareketiyle esnediği için Lelo'nun WaveMotion teknolojisiyle yüklü olarak gelir. Üçlü bir zevk.

Bugünün en iyi Lelo Soraya Wave fırsatları LELO Soraya Wave Lüks... Amazon Prime £147 Görüntüle LELO Soraya Wave Lüks... Amazon Prime £185,76 Görüntüle LELO Soraya Wave - Gece Yarısı... LOOKFANTASTIC UK £209 GörüntüleLelo Soraya Wave Şarjlı... aşk balı £ 209.99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi vibratör: emme uyarıcısı

Bu harika oyuncaklar, seks oyuncakları pazarında ilk kez yaklaşık 10 yıl önce ortaya çıktı ve – oh oğlum! – bu sektörde oldukça popüler bir ürün haline geldiler. Ve iyi bir sebeple. Aspirasyon uyarıcıları klitorisin üzerine nazikçe yerleştirildiğinde bir vakum oluşturur; Ürüne bağlı olarak, uyarıcı, kullanıcıyı doruğa çıkarmak için sonik dalgalar veya hava ya da emme (veya bir kombinasyon) gönderir.

Sonuçlar derin ve yoğundur ve genellikle en iyi oral seksin kopyası olarak tanımlanır. Normal bir vibratörün harici uyarımı yerine, emme uyarıcıları klitoral ağın derinliklerine ulaşmak için tasarlanmıştır. Duyumlar, örneğin bir mermi vibratörünün kesin 'vızıltı' duyumlarını göndermek yerine, yavaş yavaş oluştuğundan, özellikle hassas bir klitorisi olan kadınlar ve vulva sahipleri için iyidir.

İyi klitoral uyarıcılar, yüksek kaliteli silikondan ve daha yenilikçi teknolojiden üretilerek pazarın daha pahalı ucunda yer alabilir. Paraya değer mi? Eh, cinsel mutluluğun bir bedeli olmadığını söyleyebiliriz.

En iyi klitoral uyarıcı: Lelo Sona 2 Cruise
Sona 2, doğrudan temas kurmadan, uyarmak ve uyandırmak için klitorise sonik dalgalar gönderir. Daha yoğun duyumlar için, vücuda bastırıldığında, daha güçlü uyarılar için Hız Sabitleyici işlevi devreye girer. Su geçirmez, şarj edilebilir ve yüksek kaliteli, vücuda zarar vermeyen malzemeden yapılmıştır.

Bugünün en iyi LELO SONA 2 Cruise fırsatları İndirimli Fiyat LELO SONA 2 Cruise Sonic... Amazon £118,24 £73,53 İndirimli Fiyatı Görüntüle LELO SONA 2 Cruise Sonic... Amazon Prime £118,10 £74,41 Görünüm LELO Sona 2 Cruise - Black LOOKFANTASTIC UK £119 LELO 12 Function Sonic'i Görüntüle... Boots.com £ 129 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi vibratör: G-spot vibratör

Ah, anlaşılması zor G noktası! Vajinal orgazma ulaşmanın anahtarı olduğuna inanılan G-noktasının (Gräfenberg noktası) vajinanın sadece birkaç inç içinde yer aldığı ve aslında klitoral ağın bir parçası olduğu ve ucundan yaklaşık dört inç uzunluğunda olduğu düşünülüyor. iç labia.

G-noktasını uyarmanın yolu, parmaklarınızı veya seks oyuncağınızı vajinaya sokmak ve ardından 'buraya gel' hareketiyle onu okşamaktır. G noktasının uyarılması, zevkli duygulardan orgazma ve kadın boşalmasına kadar her şeye yol açabilir, ancak bunu bulmak her zaman kolay değildir ve nazikçe keşfetmek gerekir. Ardından, tam da bunu yapmak için tasarlanmış G noktası vibratörünü girin.

Genellikle uzun, küçük bir bombeli kafaya sahip iyi bir G-noktası vibratörü, siz tatlı noktayı bulmaya çalışırken tutması ve farklı pozisyonlarda açı yapması kolay olacaktır. Farklı ayarlar ve hızlar da önemlidir, çünkü bu süper hassas alan her kadına özeldir ve bazıları için bir tombala anı olacak olan şey, diğerleri için büyük bir hayır olacağı için seçenekler her zaman açıktır.

En İyi G-spot vibratör: Lovehoney G-Slim G-Spot Vibratör
Küçük, yuvarlak uçlu ince, bu, boyutu ve kolay tutulan tasarımı nedeniyle iyi bir başlangıç ​​G-nokta vibratörüdür. Yağlayıcıyı kullanarak, takıldıktan sonra çoklu hız seçenekleriyle oynamak için tabanı döndürmeniz yeterlidir.

Bugünün en iyi Lovehoney G-Slim G-Spot Vibratör fırsatlarıLovehoney G-Slim G-Spot... aşk balı 14,99 £ Görünüm Lovehoney G-Slim G-Spot... aşk balı 14,99 £ GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

en iyi vibratör: titreşimli horoz halkası

Kadınlar için vibratörlerin hakimiyeti şüphesiz olsa da, bu pazarda erkekler de unutulmamış ve penisli seks oyuncağı kullanıcıları için birçok yeni ve ilginç seçenek var. Oral seks hissini taklit eden titreşimli mastürbatörler, vuruşlar, vibratörler, hareket halindeyken stimülasyonlar için yerleşik vibratörlere sahip boxer şortlar ve tabii ki titreşimli horoz halkaları vardır.

Bu sektörde bazı ayrıntılı görünümlü tasarımlar var. Popo tıkacı veya klitoral stimülatör takılı veya çift penetrasyon için yapay penis ile gelen titreşimli horoz halkaları satın alabilirsiniz. Ya da kayışlar ve mekanizmalarla uğraşmaktan hoşlanmıyorsanız, bazı kaliteli, basit oval şekilli titreşimli horoz halkaları da vardır. Tüm seks oyuncaklarında olduğu gibi, biraz daha fazla harcamak ve kaliteli, vücuda zarar vermeyen malzemelerden yapılmış ve uzun süreli zevk için şarj edilebilir bir penis halkasına yatırım yapmak en iyisidir.

Lovehoney Desire Lüks Şarj Edilebilir Horoz Yüzüğü
Yatırıma değecek çok kaliteli bir horoz yüzüğü. Ekstra esnek silikon halka, her boyuttaki penis için uygun olduğu anlamına gelirken, takılı uyarıcı, daha iyi titreşimler için testislere veya bir partnerle klitoral uyarıcı olarak yerleştirilebilir.

Bugünün en iyi Lovehoney Desire Lüks Şarj Edilebilir Horoz Halkası fırsatlarıDesire Lüks Şarjlı... aşk balı 69,99 £ GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz