Close

En iyi vibratörler 2020: İyi titreşimler mi arıyorsunuz?

Partneriyle tek başına oynamaya veya seks yapmaya biraz heyecan katmak isteyen herkes, dikkatini vibratörlerin harika dünyasına çevirmelidir. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Erkekler, kadınlar ve çiftler için seçenekler sunan en iyi vibratörler rehberimize hoş geldiniz.

Hepimiz kilitli kalma süresince bizi eğlendirecek daha fazla ev tabanlı aktivite ararken, bir vibratör vızıltıya ihtiyaç duyanlar için kutuyu işaretleyebilir. Bu pazarda çeşitlilik başı çekiyor ve klitorisi uyarmak için küçük mermilerden G noktası masajlarına, hepsini aynı anda yapmayı amaçlayan birden fazla çatallı tavşanlara kadar çok sayıda vibratör var.

Burada anal oyun da unutulmuyor - prostat bezini (P noktası) vurmak için tasarlanmış vibratörler ve sadece erkek pazarına yönelik vibratörler de var. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenekle, en iyi vibratörlerden oluşan derlememiz, sizin için doğru olanı bulmanıza yardımcı olmak için burada.


Kara Cuma 2020
Kara Cuma, en iyi vibratörler de dahil olmak üzere her türden seks oyuncakları için bir pazarlık yapmak için mükemmel bir fırsat olabilir. Gibi cinsel mutluluk şirketleriLovehoneygenellikle bu satış dönemi boyunca büyük indirimler sunar. Fiyat aracımız, Black Friday teklifleri dahil en ucuz fiyatları otomatik olarak çekecek ve biz de burada Pingtwitter.com'da en iyi fırsatları rapor edeceğiz.

Sizin için en iyi vibratörü bulmak

Malzeme söz konusu olduğunda, modern vibratörler genellikle cam, metal veya silikondan yapılır ve çoğu, stimülasyonu artırmak için soylular veya çıkıntılar gibi farklı dokularla tasarlanmıştır. Çoğu titreşim, çeşitli hızlar ve titreşimli modeller sunar.


Klasik vibratörlerhala popüler ve bunlar arasında, vibe'nin tepesinde oturan çift, tavşan kulağı şeklindeki klitoral uyarıcılar nedeniyle adlandırılan dünyaca ünlü Tavşan vibratörü de var.

Kurşun vibratörlerbaşka bir en çok satanlar. Bu tip klitoral vibratör yeni başlayanlara hitap ediyorseks oyuncakkullanıcılar çünkü küçük, kullanımı kolay (zor kontroller yok) ve kullanılmadığında yıkama çantanızda veya iç çamaşırlarınız çekmecenizde gizlice saklanacak kadar ufacık.


Good vibes kulübüne daha yeni eklenenler arasındaklitoral emme vibratörlerioral seks hissini çoğaltmayı amaçlayan. Aşağıdaki en iyi vibratörler listemizde kesinlikle bu güzelliklerden birine ve diğer bazı cazip seçeneklerle karşılaşacaksınız.

Başka yerlerde, erkeklere ve çiftlere yönelik daha özel seçenekler var. Şimdi satın almak için en iyi vibratör seçimimiz için okumaya devam edin ...

Şimdi satın alınacak en iyi vibratörler

en iyi vibratör: Lelo Soraya 2

(Resim kredisi: Lelo)

1. Lelo Soraya 2

Herkes vibratörlerin kraliçesini selamlasın

Teknik Özellikler
Uzunluk: 8,5 inç Takılabilir uzunluk: 5 inç Çevre: 4,25 inç Güç: USB şarj edilebilir Ayarlar: 12
Satın alma nedenleri
+ İkili uyarım + Lüks doku ve kalite + Düşünceli bir şekilde düşünülmüş tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8,99 ABD doları Amazon'da 219 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin219,99 Lovehoney ABD'de görüntüle