Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • En iyi video oyun konsolları 2020: şimdi sizin için mükemmel oyun konsolunu alın

En iyi video oyun konsolları 2020: şimdi sizin için mükemmel oyun konsolunu alın

Şu anda 2019'da piyasadaki en iyi video oyun konsollarından biri için pazardaysanız, ancak hangisinin sizin için en iyisi olduğundan emin değilseniz, bu kılavuz tam size göre.


Pingtwitter, Microsoft'un 4K güç merkezi Xbox One X'ten Sony'nin rakibi PS4 Pro'ya ve Nintendo'nun sıcak melezi Nintendo Switch'e giden en iyi video oyun konsollarını gözden geçirdi ve yüzlerce saat boyunca kemerimizin altında oynadık. en iyi oyunlar da. Bu nedenle, teknoloji uzmanlarımız mükemmel oyun konsolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir konuma sahiptir.

Buradan sonra Pingtwitter'ün bugün satın alabileceğiniz en iyi oyun konsolları arasından en iyi seçimleri. Çeşitli fiyat noktalarında ve amaçlanan kullanım senaryolarında bir dizi sistem seçtik, yani bütçeniz ne olursa olsun ve güçlü bir taşınabilir veya multimedya ev konsolu istiyorsanız, bulacağınızdan eminiz. oyun ihtiyaçlarınıza uyan bir şey.

En iyi video oyun konsolu Xbox One X

1. Xbox One X

Dünyanın en güçlü oyun konsolu

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz 4K oyun gücü + Ultra HD Blu-ray oynatıcı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 359,99 Amazon'da görüntüleyin 480,90 £ Amazon'da görüntüleyin749,99 EBay'de görüntüle