Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • En iyi video oyunu paskalya yumurtaları

En iyi video oyunu paskalya yumurtaları

Video oyunu paskalya yumurtaları oldukça basit bir şekilde biraz eğlenen oyun geliştiricileridir. İşte bulmak için gerçekten çok çalışmamız gereken en iyi oyun içi şakalarımız ...

Daha önce hiç video oyunu yapmadık, ancak çok fazla saat harcadığını hayal edebiliyoruz. Karanlık bir odada bilgisayar ekranına bakarak çok zaman harcandı.

Elbette bu, programcıların çalışmalarıyla biraz eğlenmeleri için yeterli bir zamandır, tıpkı elektronik tablolar çok fazla hale geldiğinde iş çevresinde komik bir e-posta göndermeye karar verdiğimiz gibi. Paskalya yumurtasının en ateşli oyuncuları içeriden bir şaka ya da bir bilim kurgu filmi klasiğine zekice bir gönderme ile ödüllendiren video oyununun buna benzer bir şekilde doğduğunu düşünmek isteriz.

Binlerce tanesi var, ancak avlamaktan mutlu olduğumuz yedi favori video oyunumuz paskalya yumurtasını seçmeye karar verdik.


1 / GTA San Andreas

Rockstar, bunu oyuncular için yerleştirmek için biraz sol alana gitmeye karar verdi, yalnızca en adanmış GTA oyuncularının avlanma olasılığı çok yüksekti.

2 / X-Men Menşei Wolverine

Uçak düştü, yabancılar mahsur kaldı, altı mevsim ve Walt'a ne olduğunu hala bilmiyorduk. Dünya çapındaki devasa TV hiti, filmden çok daha iyi bir oyunda saygı görüyor.


3 / Solucan Jim

Belki de GTA çabası için ilham kaynağı olduğunu kanıtlayan SNES klasiği, YABBAYABBA'yı duraklatma modunda yazan bir düğme yapılandırmasına basmayı gerektirdi. Cue programcısı Nick Jones çeşitli tuhaf saç stillerine sahip.

4 / Gran Turismo 4

GT her zaman kaygan sürüşlerle ilgiliydi, bu nedenle gezegendeki en lüks motorların hayranları olan ve 694. maç gününe geldiyseniz, bir dizi sırrı ele geçirebilirsiniz. siyah arabalar geceye binmek için.


5 / Left4Dead 2

Birinci şahıs nişancı, Gnome'u bulmak ve ardından zombileri birkaç parçaya ayırırken güvenli dönüşünü müzakere etmek için becerilerinizi gerektiren 'Gnome Chomsky' (Orada ne yaptılar?) Görevini yerine getirdi. Eylemi aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

6 / Arkham İltica

2010'un en iyi oyunlarından birinin devam filminin heyecanını, oyunculara geleceklerle dalga geçerek atmanın daha iyi bir yolu var mı? Arkham City ipuçlarının nerede saklandığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

7 / Call of Duty: Black Ops

Son olarak, en önemlisi, CoD, doğrudan menü ekranından erişebileceğiniz en iyi Paskalya yumurtalarından birini sundu. Call of Duty Zombie modu kimse var mı? İşte böyle yapılır.