Close

En iyi yürüyüş sandaletleri 2020: Yaz etkinlikleri için havalı, destekleyici ayakkabılar

En iyi yürüyüş sandaletleri, açık havada yaşayan herhangi bir kişinin çantasında hayati bir araçtır. Nazikçe keşfettiğiniz sıcak günlerden, dışarıda geçen büyük bir günün ardından ayaklarınızın kampta nefes almasına kadar her şey için kullanışlı olacaklar. En iyi yürüyüş sandaletlerinin çoğu çabuk kurur ve suyun hızlı bir şekilde boşalmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır, bu da onları su sporları veya katlama tarzı maceralar için mükemmel bir seçim haline getirir.


Pingtwitter.com'da ayakkabı kılavuzlarına göz atın

Erkekler için en iyi yürüyüş botları
En iyi kadın yürüyüş botları
En iyi erkek yürüyüş ayakkabısı
En iyi kadın yürüyüş ayakkabıları
En iyi arazi koşu ayakkabıları
En iyi yürüyüş sandaletleri
Yürümek için en iyi parmak arası terlik
En iyi koşu ayakkabıları

Yürüyüş sandaletinin ana satış noktası, muazzam nefes alabilirlik sağlamasıdır - özellikle sıcak günlerde veya ayaklarınız ter içinde hapsolmuş birkaç saat geçirmişse hoş geldiniz.yürüyüş botları. Bunun dışında, en iyi yürüyüş sandaletlerinde aramanız gereken nitelikler, ayağı engebeli arazide güvende tutmak için en kaliteli kayışları - rahat deri veya hızlı kuruyan sentetik - yanı sıra iyi çekiş ve biraz ayak koruması içerir. Bu son nokta, minimalist, süper nefes alabilen basit bir ayak altı bacaktan, parmak koruması içeren daha kapalı seçeneklere kadar değişir.

Genel olarak, yürüyen sandalet, nedensel sokak sandaletinden çok daha teknik ve yetenekli bir ayakkabı öğesidir. Çeşitli aktiviteler için en iyi yürüyüş sandaletlerini seçtiğimiz için okumaya devam edin - veya küçük olanlar için satın alıyorsanız, doğrudan bizim seçimimize atlayın.çocuklar için en iyi yürüyüş sandaletleri.

En iyi yürüyüş sandaletleri: uzman seçimimiz

  • Gezen sandaletlerin seyrek dünyasında bile çok sayıda seçenek var, ancak görünüm, hafiflik ve suda veya karada kullanılabilirlik açısından orijinal Columbia Sandal her şeyi yapıyor. Kullanışlı bir seyahat sandaletinden daha ciddi patika atlamaya ve SUP'ye kadar, bu sandalet her şeyi rahat ve şık bir yürüyüş sandaletinde toplayacağınız kadar yapar.
  • Daha özel bir su sporları seçeneğinin peşindeyseniz, Keen SOLR'a bir göz atın - teknelerde yaz aylarında su sıçraması ve uğraşmanın yanı sıra gerçek ayak koruması sunarken, gerçekten işe yarar

En iyi yürüyüş sandaletleri


(Resim kredisi: Merrell)

En iyi yürüyüş sandaletleri: satın alma tavsiyesi

Bazı özel yürüyüş sandaletlerine sahip olmaktan heyecanlanıyor musunuz? Öyle olmalısın, çünkü ilkbahar ve yaz aylarında dışarıda yürüyüş keyfinizi arttırmak için mutlak bir keşif. Büyük bir yürüyüş yapmayı planlıyorsanız, özellikle de ağır bir yük taşıdığınız çok günlük bir yürüyüş, uygun olanı seçinyürüyüş botları. Aradaki bir şey için, bu sandaletlerin sunduğundan daha fazla desteğe ve tam ayak korumasına ihtiyacınız olan bir şey için gidinyürüyen ayakkabılar. Hangisine ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Rehberimize bir göz atınyürüyüş botları vs yürüyüş ayakkabılarıve nasıl farklı olduklarını keşfedin.

Bununla birlikte, yürüyüş için oldukça nefes alabilen açık bir ayakkabı istiyorsanız ve tercihen ara sıra biraz su (deniz veya yağmur) ile başa çıkabilen bir ayakkabı istiyorsanız, aşağıda yuvarladığımız en iyi yürüyüş sandaletlerinden birine gidin.


Bir çift seçerken, yapıldıkları kumaş türünü göz önünde bulundurun. Evet, deri sentetik malzemelere kıyasla daha uzun sürebilir, ancak her iki malzeme de sürtünmeye başlarsa kabarcıklara neden olabilir. Deri sıcak günlerde serinlik hissi verir, ancak sentetik malzemeler daha çabuk kurur ve bu da onları düzenli olarak plaja gitenler için daha iyi bir seçim haline getirir.

Ayrıca, normal yolda muhtemelen ne tür bir araziyi geçeceğinizi ve bunun sonucunda ne kadar tutuşa ihtiyacınız olacağını düşünün. Bir çift spor yürüyüş sandaletinin sizin için en iyi seçenek olduğunu fark edebilirsiniz, çünkü bunlar hızlı ve hafif yürümeyi teşvik eder, ancak sizi sabit tutmak için harika bir tutuşa sahiptir. Ayaklarınızı serbest bırakmaya hazır mısınız? O zaman şimdi mevcut olan en iyi yürüyüş sandaletlerine bir göz atalım ve sizin için ideal çift olanları keşfedelim ...


Şimdi satın alabileceğiniz en iyi yürüyüş sandaletleri

en iyi yürüyüş sandaletleri: Columbia Sandal

(Resim kredisi: Columbia)

1. Columbia Sandalet

Bu klasik tasarım, genel olarak en iyi yürüyüş sandaleti

Satın alma nedenleri
+ Erkek ve kadın versiyonları + Şık ve sağlam + Hidrofobik + Renk aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
- Çok fazla ayak koruması yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,93 £ Amazon'da görüntüleyin 49,71 £ Amazon'da görüntüleyin 50,11 £ Amazon'da görüntüleyin

İlk bakışta bunlar tamamen standart yürüyüş sandaletleri, dokuma kayışlar ve kavrayıcı bir dış tabana sahip yumuşak bir tabandır. Bununla birlikte, Columbia, kafa karıştırıcı bir şekilde adlandırılan Columbia Sandal ile birkaç şeyi farklı yaptı. Öncelikle marka suyu hedeflediveOmni-Grip iz bırakmayan kauçuk tabanlar üzerinde karma bir sırt deseni ve üstte hidrofobik dokuma anlamına gelen arazi.

Kapatma, her seferinde iyi oturmasını sağlayan kullanışlı bir özellik olan sandaleti kaldırırken parmağınızı doğru şekilde sıkmaya zorlayan sırt çantası-kayış tarzı bir toka ile yapılır. Yumuşak bir taban ve neopren tarzı kayış iç astarları, uzun günlerde giyildiğinde rahatlık faktörünü gerçekten artırır, ancak ayak parmağı veya yan koruma olmadığı için daha sert yollarda özen ve dikkat gereklidir. Bununla birlikte, rotanız için yan korumaya ihtiyacınız varsa, yürüyüş sandaletleri yanlış seçimdir!

Ayak başına 191 gramlık ağırlık (9 numara) özellikle tüy kadar hafiftir, bu da botlardan başka ayakkabı giymenin gerçek bir lüks olduğu seyahat veya kulübeden kulübeye maceralar için idealdir.


en iyi yürüyüş sandaletleri: Keen SOLR sandalet

(Resim kredisi: Keen)

2. Keen SOLR sandalet

Bu uzman sandaletler, su bazlı aktiviteler için en iyi seçimdir

Satın alma nedenleri
+ Suya hazır + Geri dönüştürülmüş şişe dokuma + Makinede yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok su odaklı sırt deseni BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 37,50 Wiggle'da görüntüle 44,82 £ Amazon'da görüntüle 53,96 £ Alpinetrek İngiltere'de görüntüle

Keen SOLR (Deniz, Okyanus, Göl, Nehir), adından da anlaşılacağı gibi tamamen su ile ilgilidir. Dik kürek sörfçüleri ve kanocular göz önünde bulundurularak tasarlanan sonuç, sert şeyleri üstlenmek için bol miktarda korumaya sahip harika bir çok yönlü sandalettir. Tek ünite, ayak parmaklarını neredeyse bir çift yürüyüş ayakkabısı kadar korumakla kalmaz, aynı zamanda iz bırakmaz ve ıslak güverte veya kürek tahtalarını kavramak için tasarlanmış ileri ve geri önemli temas alanlarına sahiptir. Hafif bir dezavantajı, su temelli faaliyetlere bu odaklanmanın arazi performansını birazcık engellemesidir.

Dokuma, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilmiştir ve aynı zamanda iyi bir sarma desteği ve koruma sağlarken, basit bir bungee tutturucu ayağınızı telaşsız bir şekilde yerine kilitler - özellikle bungee'nin ucunu yerinde tutan tutma kayışını seviyoruz.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Mavi, gri ve yeşil Merrell Choprock Shandals

(Resim kredisi: Merrell)

3. Merrell Choprock Shandal

Yürüyüş sandalet konseptine yepyeni bir boyut getiriyor

Satın alma nedenleri
+ Su dostu + Koruyucu kauçuk burunlu tampon + Vibram Megagrip sizi sabit tutar + Dokuma halkalar güvenli bir oturuşa yardımcı olur
Kaçınılması gereken nedenler
-Geleneksel açık parmaklı stillere göre daha savaşan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 37,78 Amazon'da görüntüle 37,95 £ Amazon'da görüntüle 40,41 £ Amazon'da 59 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

Bu Merrell Choprock Shandals, ayakkabının yanlarında suyun dışarı akmasına izin veren ve ayaklarınızın etrafındaki hava akışını artıran görünür 'kesik' deliklere sahiptir, bu da onları, siz dışarı çıkarken dere veya havuzlara sıçramak için ideal hale getirir (biz ' Choprock Shandal'larını kaya havuzlarında tırmanarak ve sığ akarsularda gezinerek test etti.

Azalan kavrama seviyesinden etkilendik (Vibram Megagrip teknolojisi ve 5 mm tırnak derinliği burada yardımcı oluyor) ve onlar da kuruması için bir yaş almadılar. Uyarı sözü: Eğer onları sahile giymeyi planlıyorsanız, kum bu drenaj deliklerine girecek ve sandaletlerin yatağında birikecek, ancak okyanusta ayakkabıların durulanması tüm kalıntılardan kurtulacaktır.

Koruyucu kauçuk burunlu tampon, geleneksel açık parmaklı sandalet stiline kıyasla bunları yürüyüşe biraz daha uygun hale getirmek için ekstra ayak koruması ekler. İlk yürüyüşten itibaren giymek için rahatlardı ve ayağınıza uyumu ayarlamanıza yardımcı olacak dokuma halkaları vardı (not, bizim bedenimiz biraz büyüktü). Bu shandallar, daha açık bir tasarıma sahip yürüyen sandaletlerle karşılaştırıldığında hala sıcak hissediyorlar, ancak yolda süper koruyucu sandal tipi bir yazlık ayakkabı istiyorsanız, bu takas bu.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Ecco Offroad Yürüyüş Sandaletleri

4. Ecco Offroad Yürüyüş Sandalet

Her türlü arazide aksiyon için rahat ve destekleyici bir seçim

Satın alma nedenleri
+ İyileştirilmiş kararlılık + Gelişmiş nefes alabilirlik + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 102,93 £ 'lik olağanüstü rahatlık Amazon 51 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Daha sıcak havalarda dayak yolundan çıkmak için mutlaka bir çift yürüyüş ayakkabısına ihtiyacınız yoktur. Ecco Offroad Yürüyüş Sandaletlerini giyerken olmaz. Reseptör teknolojisi adı verilen şık bir şey sayesinde, sandaletler ayaklarınızın hareketine sürekli tepki vererek dengeyi en üst düzeye çıkarır ve kas yorgunluğunu azaltır. Bu, daha uzun süre rahat yürümenize yardımcı olacaktır. Lastik dış tabanlar, toprak yollarda ve ötesinde uzun süreli tutuş ve dayanıklılık sağlamak için mevcuttur. Ayrıca, kaygan ayak terini minimumda tutmak için hava akışını ve nefes alabilirliği artıran, deri saya üzerindeki üç noktalı ayarlanabilirliğin hayranlarıyız.

en iyi yürüyüş sandaletleri: Merrell Kahuna Web Sandal

(Resim kredisi: Merrell)

5. Merrell Kahuna Web Sandalet

Arşivlerden klasik, hafif bir yürüyüş sandaleti

Satın alma nedenleri
+ Basit + Hafif + Grippy Vibram taban
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla ayak koruması yok BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI Siteyi Ziyaret Edin

Merrell, Kahuna Web'in 'arşivlerden' olduğunu söylüyor ve bunda pek çok gerçek var, tasarım anında tanıdık geliyor ve on yıllar boyunca çok kopyalanmış durumda. Bununla birlikte, bu basit ayak parmağı ve topuk kayışı kombinasyonu (şimdi geri dönüştürülmüş dokumada) hala mükemmel bir şekilde çalışıyor ve ayağı taban üzerinde zahmetsizce sabit tutuyor. Dezavantajı, burada ayak için çok az koruma olması, ancak tersi, cırt cırtlı kapatma hızlı ve aptalca dayanıklıdır ve kolayca paketlenebilir, bu da onları güneşli iklimlerde dinlenme günleri için ideal bir kamp terliği haline getirir.

Vibram taban kamuflaj tarzı bir desenle güncellendi, ancak yine de tanınabilir bir Merrell sırtına sahipken, topuktaki Merrell Hava Yastığı karşılaşabileceğiniz her türlü darbeyi emmeye yardımcı oluyor. Hafif, nefes alabilen, sağlam - açık havada mükemmel bir yaz arkadaşı.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Merrell District Mendi

(Resim kredisi: Merrell)

6. Merrell Bölgesi Kadın Mendi Sandalet

Kaymaz tabanlı, kolay giyilen yaz yürüyüş sandaletleri

Satın alma nedenleri
+ Hafiflik hissi + Rahat taban BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,93 £ Amazon'da görüntüle 28,57 £ Alpinetrek'te görüntüle Düşük Stok 37,97 £ Blacks'te görüntüle 76 Amazon müşteri yorumu

Mümkün olduğunca ayaklarınızı saran bir esinti hissetmek istiyorsanız ve parmak arası terliklerin karşılayabileceğinden çok daha fazla destek istiyorsanız, Merrell District Mendi Sandalet yeni yaz ayakkabınız olabilir. Hafiftir ve giymesi rahattır, parkta, sahil boyunca veya yemyeşil kır parkurlarında sıcak hava yürüyüşleri için idealdir. Daha geniş ayaklarınız varsa, sandaletin üst kısmındaki uyumu çok dar bulabilirsin, tıpkı bu kılavuzda başka bir yerde yer alan Teva Elzada'da olduğu gibi, bu yüzden akılda tutmaya değer. Bölge Mendi'nin arkasında ayarlanabilir kayışlar var ve sürtünmeyi ve kabarcıkları uzak tutmak için basınç noktalarında iyi bir dolgu var. Merrell & rsquo; s SelectGrip tabanı da görev başında ve kaygan yüzeylerde iyi bir tutuş sağlıyor.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Combi White renginde Clarks Tri Walk

(Resim kredisi: Clarks)

7. Clarks Tri Walk Sandalet

Şehirden kırlara en iyi yürüyüş sandaletleri

Satın alma nedenleri
+ Destekleyici ancak hafif + Ayağınızın doğal hareketini optimize eder + Kolay ript bandı sabitleme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,68 £ Amazon'da 65 £ görüntüleyin Amazon'da 4 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Sportif yürüyüş sandaletleri hem pistte hem de patikada bir an yaşıyor ve Tri Walk, Clarks'tır & rsquo; açık hava performansıyla şık yaz yürüyüş sandaletlerine yanıt verin. Dört farklı renkte geliyorlar, ancak biz iz üzerinde White Combi versiyonunu giyecek kadar cesur olamayacaktık - evet, deri üst kısımlar silinebilir, ancak çamurun bu kayışlara yapışmasının bir yolu var.

Daha da önemlisi, sandaletler, yürümeyi daha keyifli, daha kolay ve daha iyi desteklenen hale getirmek için ayaklarınızın doğal hareketini optimize etmek üzere tasarlanan Clarks'in Trigenic Sistemini kullanır. Bu yürüyüş sandaletlerini giymenin temel faydalarından biri, kullanım kolaylığıdır - bir riptape tutturma sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilirler. Tasarım da çok yönlü olarak ayarlanabilir, böylece sizin için çalışmasını sağlamak için uyumla oynayabilirsiniz. Bu, ayakların doğal olarak büyüdüğü günün sonuna doğru kullanışlıdır.

Clarks, rahat ayakkabılar yapmayı biliyor, bu nedenle bunların kutudan çıkar çıkmaz bir zevk olduğunu duymak hiç de şaşırtıcı değil. Bu en iyi yürüyüş sandaletleri kılavuzunda başka bir yerde yer alan diğer ayakkabıların bazılarında tutuşta bir yama yok, ancak parka, kırsal patikalara ve daha az zorlu parkurlara vurmak için yeterli.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Columbia Men & rsquo; s Salerno Sandal

8. Columbia Men & rsquo; s Salerno Sandalet

Ağır ayaklı tipler için en iyi yürüyüş sandaletleri

Satın alma nedenleri
+ Destekleyici + Yollarda iyi çekiş + Hafif BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 47,99 Amazon'da görüntüleyin 4 Amazon müşteri incelemeleri

Napoli yakınlarındaki resimli kartpostallı bir şehrin adını taşıyan Salerno erkekler için yürüyüş sandaletleri, Bonadies Dağı'nın manzarası kadar lüks. Kanvas ve deri üst kısımlar olduklarından daha pahalı görünürken, hafızalı EVA tabanlıklar ve yastıklı Techlite orta tabanlar her adımı bir zevk haline getiriyor.

Columbia & rsquo; nın teklifinde, ayaklarınızın sağlığını sağlamak için antimikrobiyal bir tedavi kullanılır. Yani tabanlarda dayanılmaz koku, ter veya pislik birikmesi yok. OMNI-Grip kauçuğu ve EVA'nın dış taban kombinasyonu, ani yaz yağmurları sırasında size iyi bir tutuş sağlar. Erkekler için en iyi yürüyüş sandaletleri olduğu sürece, bunlar sizi daha sonra izden bara götürecek kadar iyi görünüyor.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Crocs Men & rsquo; s Swiftwater Wave

9. Crocs Men & rsquo; s Swiftwater Dalgası

Sörfte sıçradıkları kadar kuru karada da mutlular

Satın alma nedenleri
+ Yüksek nefes alabilirlik + Su itici
Kaçınılması gereken nedenler
-Styling, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 33,23 £ Amazon'da görüntüle 34,99 £ Amazon'da görüntüleyin 72 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Sıcak bir yaz gününde sahil boyunca yürümek, ayaklarınızı soğuk suya daldırmak her zaman cazip gelir. Genellikle bu, önce sandaletlerinizi çıkarmak anlamına gelir - ancak bir çift Swiftwater Waves giyiyorsanız değil. Bu çok amaçlı yürüyüş sandaletleri Croslite köpükten yapılmıştır, bu nedenle su emmezler. Dayanıklı ancak yumuşak delikli üst kısımlar kolay drenaj sağlar ve ayaklarınızın nefes almasına yardımcı olur. Kanallı dış tabanlar, gelgiti kovalarken size bol miktarda tutuş sağlar. Onları çorapla giyme, tamam mı?

Çocuklar için en iyi yürüyüş sandaletleri

En iyi yürüyüş sandaletleri: Keen Moxie Genç Çocuk sandaletleri gümüş ve beyaz

(Resim kredisi: Keen)

1. Keen Kids Moxie Sandalet

Macerayı seven çocuklar için harika yürüyüş sandaletleri

Satın alma nedenleri
+ Yastıklı tabanlık + Korumalı burun kutusu + Doğal koku kontrolü

Küçük çocuğunuz Keen'in bu maceraya hazır yürüyüş sandaletlerinde koşmaya, zıplamaya, tırmanmaya ve yürümeye bayılacak. Daha büyük çocuklar için Moxie Sandalet, koruyucu bir parmak tamponuna sahiptir ve herhangi bir takılmayı önlemek için güvenli bir dantel yakalama sistemine sahiptir. Yastıklı ayak tabanı sayesinde giyilmeleri de rahattır ve Keen & rsquo; s Cleansport NXT doğal koku kontrolüne sahiptir. Yani küçüğünüz bunları bütün yaz boyunca giyse bile, daha uzun süre daha taze kokmalıdır.

En iyi yürüyüş sandaletleri: Keen Seacamp II CNX Çocuk Sandalet

2. Keen Seacamp II CNX Çocuk Sandalet

Suyu seven çocuklar için sevimli yürüyüş sandaletleri

Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve destekleyici + Kolay çekilebilen velcro kayışlar + Eğlenceli renk seçenekleri BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 21,99 £ Amazon'da 21,99 £ Amazon'da görüntüle £ 23,98 Alpinetrek UK'de görüntüleyin 6 Amazon müşteri incelemeleri

Büyük bir aile yürüyüşüne çıkıyorsanız, küçük çocuğunuzun ayaklarını da korumanız gerekecektir. Keen, çocuklar için süper sevimli yürüyüş sandaletlerine etkileyici miktarda özellik sığdırmayı başardı, bu yüzden bu listeyi yaptılar. İlk olarak, metatomik tabanlar çocuğunuzun ayaklarının doğal hatlarını beşiklemek için oradadır ve yürürken, koşarken ve tırmanırken onları sabit ve gerçek rahatlık içinde tutmaya çalışır. Bu hibrit su sandaletleri ayrıca iz bırakmayan kauçuk dış tabanlara sahiptir, bu nedenle zeminleri mahvetmezler. Daha da iyisi, ağır metaller veya tehlikeli kimyasallar kullanmayan çevre dostu su itici bir işleme ve çevre dostu koku önleyici tabanlıklara sahiptirler. Çocuklar çocukken, muhtemelen çılgın-soğuk renk seçenekleriyle çok daha fazla ilgileneceklerdir.

Columbia Erkek Sandalet Spor, ... Columbia Columbia Erkek Sandalet Amazon £ 17,93 GörüntüleTüm fiyatları görün